Activitats on s'ha tocat l'obra La flama de la sardana
Activitat Població Comarca Cobla
42è Diada Sardanista (11/3/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (9/29/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (9/22/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (9/16/2018)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2018)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Ballada (9/9/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (9/9/2018)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (9/8/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (7/26/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Lluïsos
Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/11/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/8/2018)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (7/1/2018)   Calella Maresme Mediterrània
67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Conjunt
18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès Conjunt
Ballada (5/13/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (5/13/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Ballada (5/1/2018)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Ballada (4/22/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (3/4/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
10è Memorial Josep Pujol i Alsina (7/1/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Revetlla Sardanista (6/30/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (6/23/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Conjunt
Aplec de Joncadella (4/17/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Dia del soci (2/5/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (12/4/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
40è Diada Sardanista (11/5/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Selvatana
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Palafolls
29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
50è Aplec de Lleida (9/24/2016)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
11 de setembre (9/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa Conjunt
Doble ballada (8/19/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Conjunt
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Concert a la fresca (7/9/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (7/2/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
16è Aplec Vila d'Altafulla (6/12/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Girona, temps de flors (5/21/2016)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/15/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Doble (11/15/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
39è Diada Sardanista (11/7/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
28è Aplec d'Encamp (9/6/2015)   Encamp Andorra Conjunt
Ballada (8/28/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Festa major de la Florida (7/18/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/4/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/3/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Conjunt
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Conjunt
28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Empordà
17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (4/25/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Concert (1/1/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/21/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Fires i festes de Sant Narcís (11/2/2014)   Girona Gironès Selvatana
38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Festival Sardanista (10/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
27è Aplec del Roser (10/5/2014)   Martorell Baix Llobregat Conjunt
16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa Major (9/27/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Conjunt
Revetlla aplec de Badalona (9/20/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
42è Aplec de Terrassa (9/20/2014)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major de la Gleva (9/8/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Festa Major de Gràcia (8/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Festa Major (8/1/2014)   Torelló Osona La Flama de Farners
Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (6/21/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
39è Aplec de l'Escala (6/1/2014)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (3/9/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
10è Aplec d'Esplugues (11/3/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Ballada (8/11/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Ballada (8/3/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Ballada (6/24/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Ballada (6/23/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès Conjunt
26è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Fira modernista (5/11/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Ballada (4/23/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (4/13/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
29è Sarau Artesenc (12/8/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (11/25/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (10/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (9/8/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/26/2012)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
Aplec de la Palma d'Ebre (7/22/2012)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/15/2012)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aniversari Monument (6/17/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
2è Aplec de Torres de Segre (6/15/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
30è Aplec de Manresa (4/14/2012)   Manresa Bages Conjunt
Ballada (4/1/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Juvenil Lo Castell
Ballada. Homenatge a Tomàs Gil (3/25/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
41è Aplec de tardor (11/27/2011)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
36è Diada Sardanista (11/6/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Diada de l'Associació Cultural els Planells (10/9/2011)   Mataró Maresme Costa Daurada
Ballada (9/25/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Diada Nacional (9/11/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Ballada (9/4/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballades estiu (8/20/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (7/16/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
62è Aplec de Granollers (7/9/2011)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Conjunt
36è Aplec de l'Escala (6/5/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (5/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Conjunt
Sant Jordi (4/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ballada (4/17/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Conjunt
7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec de tardor (10/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Siurebre (9/5/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Concert (8/14/2010)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme Conjunt
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Premià (4/25/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (4/25/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Conjunt
461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
Ballada (12/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (11/15/2009)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Conjunt
13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Sardanes al cor de Catalunya (8/13/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Diada del soci (6/24/2009)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
67è Aplec de Mollet (5/1/2009)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
44è Aplec de Bellvitge (4/13/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (3/28/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental La Flama de Farners
Ballada (1/25/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (11/2/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/29/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Aplec de l'Hospitalet del'Infant (7/19/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Sabadell
Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Ballada (6/24/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/7/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/31/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Patum (5/25/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Conjunt
35è Aplec de Flaçà (3/16/2008)   Flaçà Gironès Conjunt
Ballada (3/9/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (11/24/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Diada Sardanista (11/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada (10/7/2007)   Barcelona Barcelonès Ressò
40è Aplec de Ripollet (9/2/2007)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de nit (9/1/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
Festa catalana (8/5/2007)   Prats de Molló Vallespir Mil·lenària
Aplec del Pla de Santa Maria (7/14/2007)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
34è Aplec de Montblanc (7/8/2007)   Montblanc Conca de Barberà Conjunt
24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell Bellpuig
Ballada (4/14/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
26è Aplec de Canohes (3/4/2007)   Cànoes Rosselló Conjunt
Diada del soci (2/18/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Concert de Santa Cecília (11/25/2006)   Reus Baix Camp Pare Manyanet
Ballada (11/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
30è Diada Sardanista (11/5/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Exhibició (11/5/2006)   Pamplona Espanya Quatre vents
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
11 de setembre (9/11/2006)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (9/10/2006)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
5è Aplec de Prada (9/10/2006)   Prada Conflent Tres Vents
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Ballada (8/15/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/22/2006)   Roses Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Sardanes a la Fresca (Tomàs Gil Membrado) (7/12/2006)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
44è Aplec d'Olot (7/9/2006)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aplec del Pla de Santa Maria (7/8/2006)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Festa de Major (6/30/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Revetlla (6/23/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Ballada (3/4/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Diada Nacional (11/8/2005)   Canillo Andorra Principal de Berga
29è Diada Sardanista (11/6/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme Rossinyolets
28è Ballada de l'Anella (9/25/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Conjunt
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
24è Aplec de Berga (9/4/2005)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (8/13/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/24/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
17è Aplec de Matadepera (7/16/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Ballada (7/1/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/30/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
25è aniversari del Pubillatge (5/8/2005)   Les Borges Blanques Garrigues Ciutat de Terrassa
Homenatge a Tomàs Gil i Membrado (4/30/2005)   Horta de Sant Joan Terra Alta Ciutat de Terrassa
Ballada (4/23/2005)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Conjunt
Ballada (4/10/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Homenatge a Tomàs Gil Membrado (4/2/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
31è Aplec de Cerdanyola (3/13/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (2/13/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
28è Diada Sardanista (11/7/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Ripollet (9/5/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Ballada d'estiu (8/25/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/24/2004)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (8/14/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Quatre vents
Festa Major (6/28/2004)   Rubí Vallès Occidental Blanes
11è Cloenda cursos (6/26/2004)   Vinaixa Garrigues Onze de Setembre
76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Festa Major el Puial (6/12/2004)   Andorra la Vella Andorra Quatre vents
Diada del soci (5/16/2004)   Sant Julià de Lòria Andorra Quatre vents
Ballada (4/25/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (3/6/2004)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
25 anys singulars (2/29/2004)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Diada de germanor (2/15/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
643è Vermut de Sant Esteve (12/26/2003)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
27è Diada del sardanista (11/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major de Sant Martirià (10/19/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Vila d'Olesa
Festa major 2003 (9/14/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Marinada
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada tarda i doble a la nit (7/12/2003)   Andorra Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (6/15/2003)   Barcelona Barcelonès Pare Manyanet
Doble ballada (12/1/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa major de la Mercè (9/29/2002)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aplec de Tortosa (9/8/2002)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Diada de Meritxell (9/8/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
15è Aplec d'Encamp (9/1/2002)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
21è Aplec de Berga (9/1/2002)   Berga Berguedà Genisenca
Ballada (8/21/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (8/18/2002)   Arenys de Munt Maresme Laietana (Barcelona)
Aplec Internacional (8/4/2002)   Lisboa Portugal Conjunt
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Festa Major del carrer Sant Jaume. Ballada (7/28/2002)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/13/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Manresa
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Conjunt
20è Aniversari del programa Ripollet Sardanista a la Ràdio (5/25/2002)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aplec d'Oliana (5/1/2002)   Oliana Alt Urgell La Principal del Llobregat
Festa a Roda de Ter (5/1/2002)   Roda de Ter Osona Lluïsos
Ballada (4/6/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
13è Aplec de Roda de Barà (4/1/2002)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
28è Aplec de Cerdanyola (3/10/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (1/20/2002)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Doble a Barberà (12/16/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa de la sardana (12/2/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada doble (11/18/2001)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Tortosa (9/7/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Ripollet (9/2/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Conjunt
48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
58è Aplec de Manlleu (6/24/2001)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (5/13/2001)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
28è Aplec de Roses (4/16/2001)   Roses Alt Empordà Vila de Roses
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Presentació cobla Vila de Roses (2/18/2001)   Roses Alt Empordà Vila de Roses
Ballada a Terrassa (12/16/2000)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
24è Diada sardanista a Castellar (11/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada a Girona (11/5/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
590è Audició a Salt (10/12/2000)   Salt Gironès Blanes
46è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/1/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Blanes
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa major Sants (8/24/2000)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
8è Aplec de Les Borges Blanques (8/5/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
47è Aplec de Ripoll (7/16/2000)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Rossinyolets
585è Ballada a Salt (7/2/2000)   Salt Gironès Rossinyolets
28è Aplec d'Artés (7/1/2000)   Artés Bages Lluïsos
19è Aplec de Valls (6/17/2000)   Valls Alt Camp Ressò
15è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/28/2000)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Catània
16è Aplec de Sitges (5/21/2000)   Sitges Garraf Blanes
2è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2000)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada a Terrassa (3/19/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
Ballada a l'Hospitalet (12/8/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
31è Aplec de Barcelona (Les Roquetes) (10/17/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
45è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
24è Aplec de Sant Cugat (9/26/1999)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
55è Aplec de Badalona (9/19/1999)   Badalona Barcelonès Conjunt
Audició Matadepera (8/30/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
4è Aplec de Font-Romeu, Odeillo, Via (7/25/1999)   Odelló- Vià Cerdanya Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec de Mataró (7/4/1999)   Mataró Maresme Costa Daurada
Sardanes a Sant Gervasi (6/6/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
Concert a Sants (5/15/1999)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Proclamació Manlleu Ciutat Pubilla (4/24/1999)   Manlleu Osona Mil·lenària
20è Aniversari cobla Ciutat de Terrassa (2/6/1999)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Conjunt
32è Aplec de Reus (9/20/1998)   Reus Baix Camp Conjunt
42è Aplec de La Garriga (9/10/1998)   La Garriga Vallès Oriental Juvenil Ciutat de Solsona
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
1006è Ballada Catedral (4/25/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Sabadell (4/25/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'Escorxador (4/19/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Sardanes al parc de l'Escorxador (4/5/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
1è Trobada sardanista nadalenca (12/27/1997)   Vic Osona Genisenca
10è Aplec de Martorell (10/5/1997)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
22è Aplec de Sant Cugat (9/28/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (9/5/1997)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Calella
3è Aplec de Torregrossa (8/23/1997)   Torregrossa Pla d'Urgell Pare Manyanet
10è Aplec del Priorat (8/17/1997)   La Vilella Alta Priorat Ciutat de Terrassa
44è Aplec de Ripoll (7/20/1997)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
48è Aplec de Granollers (7/12/1997)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Pare Manyanet
35è Aplec de Sabadell (6/29/1997)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
46è Aplec de Cardedeu (6/15/1997)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
16è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
8è Aplec de Polinyà (5/18/1997)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Mollet (5/1/1997)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Bellvitge (3/31/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
10è Aplec de Sant Boi (3/16/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
20è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/1997)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa de la sardana (12/1/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
12è Aplec de Sant Climent (11/24/1996)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa de tardor (11/3/1996)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Súria (10/13/1996)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
11è Aplec de Gavà (10/12/1996)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
42è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/6/1996)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Terrassa
34è Aplec d'Olot (7/14/1996)   Olot Garrotxa La Principal del Llobregat
4è Aplecd d'Amer (5/1/1996)   Amer La Selva Ciutat de Calella

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.