Activitats on s'ha tocat l'obra L'aplec de tardor
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (23/07/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (02/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Ballada (24/06/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Patum (15/06/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
75è Aplec de Mollet (01/05/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Fires i festes de la Santa Creu (29/04/2017)   Figueres Alt Empordà Selvatana
Grans exits de la sardana (21/03/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (04/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada doble (19/02/2017)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (12/02/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Doble ballada (05/02/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
20è Sardanadal (17/12/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (10/12/2016)   Montserrat Bages Genisenca
14è Diada Sardanista (13/11/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (29/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
65è Trobada Sardanista a Montserrat (22/10/2016)   Montserrat Bages Palafolls
48è Aplec de les Roquetes (16/10/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
29è Aplec de Tossa (09/10/2016)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
29è Aplec de Mongat (25/09/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
60è Aplec de la Garriga (10/09/2016)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (21/08/2016)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (22/07/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Ballada (15/07/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Cicle d'estiu (10/07/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Aplec de La Mussara (10/07/2016)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
8è Aplec de Castellbisbal (09/07/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Festa del soci (12/06/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
52è Aplec de Bràfim (05/06/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (22/05/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
33è Aplec de Tàrrega (15/05/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
12è Aplec de Porqueres (14/05/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Jordi (23/04/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Sant Jordi (23/04/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (23/04/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Sant Jordi (23/04/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Diada del Soci (22/11/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Mitja ballada (21/11/2015)   Avià Berguedà Berga Jove
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
19è Trobada CASCB (08/11/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (27/08/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
23è L'aplec de les Borges Blanques (01/08/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
34è Aplec del Prat (21/06/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (14/06/2015)   Sallent Bages Lluïsos
Festa Major d'Hivern (01/03/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
21è Aniversari Grup Tamborí (29/11/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Festa Major del Clot (08/11/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (01/09/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Ballada (19/07/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (12/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
60è Aplec d'Anglès (15/06/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
35è Aplec Conjunt (08/06/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
25è Aplec de Polinyà (18/05/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf Marinada
Final de la Sardana de l'Any (03/05/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Diada del soci (23/02/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
Ballada (24/11/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Fires i Festes (03/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
36è Aplec de Castellar (03/11/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
45è Aplec de les Roquetes (27/10/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Tarragona (20/10/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
26è Aplec de Tossa (13/10/2013)   Tossa de Mar La Selva Genisenca
26è Aplec de Montgat (22/09/2013)   Montgat Maresme La Flama de Farners
47è Aplec de Lleida (21/09/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Sardanes (14/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
12è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (27/07/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (27/07/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
18è Aplec del Romesco (20/07/2013)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Ballada (29/06/2013)   Sallent Bages Lluïsos
30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
Ballada (21/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (21/04/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Ballada (20/04/2013)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de Pàsqua (31/03/2013)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (17/03/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Diada Sardanista (24/02/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (23/12/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Doble ballada (16/12/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
5è Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
44è Aplec de les Roquetes (28/10/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (21/10/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
3è Aplec del Serrallo (21/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
45è Aplec del Remei (14/10/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (07/10/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (06/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Conjunt
Ballada (11/08/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Ballada (06/08/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (20/07/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (14/07/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Aplec de la Mussara (08/07/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (01/07/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (23/06/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
14è Aplec de Campdevànol (16/06/2012)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Patum (07/06/2012)   Berga Berguedà Selvatana
4è Aplec Vila del Morell (27/05/2012)   El Morell Tarragonès Cossetània
Ballada (06/05/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Girona Gironès Selvatana
Concert (11/12/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
29è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Doble ballada (27/11/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Doble ballada (20/11/2011)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
16è Trobada CASCB (13/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50è Concurs de colles sardanistes (13/11/2011)   Balaguer Noguera Mediterrània
32è Aniversari Amics de la Sardana (13/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Fires de Girona (29/10/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
30è Aplec de Berga (04/09/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
Audició de Sardanes (24/08/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (15/08/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
2è Aplec del Pont d'Armentera (06/08/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
22è Trobada Sardanista del Ripollès (31/07/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Festa major (31/07/2011)   Alella Maresme Marinada
20è Aplec d'Arbeca (23/07/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (23/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
10è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (01/07/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
57è Aplec d'Anglès (19/06/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Tàrrega (15/05/2011)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
39è Aplec de Tarragona (08/05/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (01/05/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
14è Aplec Nadalenc (19/12/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
27è Sarau Artesenc (05/12/2010)   Artés Bages Selvatana
9è Trobada sardanista (21/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Ballada (06/11/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
42è Aplec de les Roquetes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (30/07/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Estiu 2010 (23/07/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (17/07/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Vila d'Olesa
Doble audició (15/07/2010)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Aplec d'Altafulla (13/06/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
Lloret (12/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Ballada de les Montserrats (25/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Diada del Soci (21/02/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
7è Aplec d'Òdena (31/01/2010)   Òdena Anoia Lluïsos
37è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (21/11/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
22è Aplec de Montgat (27/09/2009)   Montgat Maresme La Flama de Farners
43è Aplec Baix Camp (20/09/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Aplec Internacional (02/08/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Ballada (30/07/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Aplec de l'Alforja (19/07/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (17/07/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
8è Aplec de les Valls d'Andorra (27/06/2009)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (26/06/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Aplec de les Borges del Camp (20/06/2009)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
47è Aplec de la Bisbal (14/06/2009)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Ballada (31/05/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Cloenda Curset (23/05/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
11è Aplec de Barberà (16/05/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Caldes de Malavella (10/05/2009)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Diada sardanista de Primavera (26/04/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2009)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
60è Diada de Sant Jordi (23/04/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (23/04/2009)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
45è Aplec de Sils (19/04/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
36è Aplec de Roses (13/04/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada de rams (05/04/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
37è Aplec al Masnou (29/03/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
21è Aplec "Gran Jardí" (29/03/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (15/03/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
35è Aplec de Cerdanyola (08/03/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (08/03/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
451è Doble (15/02/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada (08/02/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
12è Sardanadal 2008 (20/12/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
13è Trobada CASCB (14/12/2008)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
704è Doble (06/12/2008)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Festa tardoral (30/11/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Ballada (16/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor (16/10/2008)   Vic Osona Cadaqués
21è Aplec de Tossa (12/10/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (13/09/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (10/09/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
7è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2008)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Curset i audició (08/08/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
3è Festa del soci (08/06/2008)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
4è Aplec de Primavera de Porqueres (17/05/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès Selvatana
7è Festa de l'ASSVI (01/03/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
ballada (27/01/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Sant Martí (04/11/2007)   Salou Tarragonès Mediterrània
Festa de Sant Martirià (22/10/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (21/10/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (07/10/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (07/10/2007)   Barcelona Barcelonès Ressò
Festa Major (14/09/2007)   Tiana Maresme La Principal de la Bisbal
Festa Major (25/08/2007)   Igualada Anoia Tàrrega Jove
55è Aplec de Banyoles (01/07/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Festa Major (29/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Conjunt
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (09/06/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (09/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (20/05/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Empordà
9è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (05/05/2007)   Figueres Alt Empordà Selvatana
Doble (18/02/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (04/02/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (05/11/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
38è Aplec de les Roquetes (15/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
19è Aplec del Roser - Martorell (01/10/2006)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Ballada (30/09/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (18/09/2006)   Calella Maresme Sabadell
39è Aplec de Ripollet (03/09/2006)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Ballada (02/09/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (23/08/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (18/08/2006)   Tordera Maresme Sabadell
Ballada (16/08/2006)   Moià Bages Sabadell
44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
62è Concurs (11/06/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
78è Aplec d'Igualada (11/06/2006)   Igualada Anoia Lluïsos
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
26è Aplec d'Olesa (14/05/2006)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (23/04/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Celebrem la Primavera (26/03/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
393è Doble ballada (11/12/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Diada del soci (08/12/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Doble (06/12/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (20/11/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Premis Ceret-Banyoles (13/11/2005)   Ceret Vallespir Mil·lenària
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Prada (11/09/2005)   Prada Conflent Mil·lenària
Ballada (04/09/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (27/08/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (17/08/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/08/2005)   Els Banys d'Arles Vallespir Mil·lenària
20è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
3è Aplec de la Garrotxa (23/07/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (17/07/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
5è Festa de la Sardana (16/07/2005)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Festa Major (10/07/2005)   Pallejà Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (09/07/2005)   Lloret de Mar La Selva Rossinyolets
11è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
16è Concert final. La Sardana de l'Any (28/05/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (28/05/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Lloret (01/05/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (01/05/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Exhibició (22/04/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Diada (20/02/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Bisbal Jove
Ballada (30/01/2005)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (23/01/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (19/12/2004)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Coenda temporada (06/12/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
20è Castanyada (21/11/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (20/11/2004)   Mataró Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec d'Esplugues de Llobregat (07/11/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Ballada (31/10/2004)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
38è Aplec Baix Camp (19/09/2004)   Reus Baix Camp Conjunt
16è Aplec de Bellpuig (12/09/2004)   Bellpuig Urgell La Principal de la Bisbal
3è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Bellvís (17/07/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Desconeguda
Festa Major (24/06/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
50è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
62è Aplec de Mollet (01/05/2004)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
40è Aplec de Sils (18/04/2004)   Sils La Selva La Bisbal Jove
31è Aplec de Roses (12/04/2004)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (04/04/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Concert (23/01/2004)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Ballada doble (14/12/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca - Conrad Saló (30/07/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
15è Aplec de Matadepera (19/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
22è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (30/11/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Concert (11/10/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Sant Cugat (29/09/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Martorelles (07/09/2002)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
Festa major de Sants (29/08/2002)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
5è Aplec de Mataró (07/07/2002)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Manlleu (23/06/2002)   Manlleu Osona La Flama de Farners
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (15/06/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cloenda curset El Corte Inglès (15/06/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
16è Aplec de Mataró de Nit (15/06/2002)   Mataró Maresme Lluïsos
13è Aplec de Polinyà (19/05/2002)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa a Roda de Ter (01/05/2002)   Roda de Ter Osona Montgrins
25è Aplec de Breda (14/04/2002)   Breda La Selva Montgrins
29è Aplec de Roses (01/04/2002)   Roses Alt Empordà Montgrins
3è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
33è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (28/10/2001)   Barcelona Barcelonès Conjunt
27è Aplec de l'Hospitalet (21/10/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Concurs (16/09/2001)   Creixell Tarragonès Ciutat de Cornellà
29è Aplec de Terrassa (16/09/2001)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
21è Aplec de Cambrils (25/08/2001)   Cambrils Baix Camp Sa Palomera
14è Aplec Internacional (03/08/2001)   Copenhage Dinamarca Mediterrània
44è Festival de la Sardana (28/07/2001)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Ballada (08/07/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Diada Sardanista (25/02/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
291è Doble a Riudellots (03/12/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Ballada a Terrassa (11/11/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec de Sant Cugat (24/09/2000)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Diada sardanista de Terrassa (17/09/2000)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
13è Aplec d'Encamp (03/09/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
22è Aplec de Martorelles (02/09/2000)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
Nits d'estiu (29/07/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
46è Aplec d'Anglès (18/06/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
32è Aplec de Cornellà (11/06/2000)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada Ripollet (16/04/2000)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Ballada a Terrassa (20/02/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Diada del soci de Badalona (30/01/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Ballada Les Roquetes (28/11/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
42è Aplec de Canyamars (12/09/1999)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
14è Aplec de Ribes (01/08/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
563è Audició a Salt (04/07/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
560è Revetlla a Salt (23/06/1999)   Salt Gironès La Bisbal Jove
37è Aplec de la Bisbal (13/06/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
25è Aplec de Calonge (29/05/1999)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
12è Aplec de Sants (11/04/1999)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
5è Aplec de Torredembarra (14/03/1999)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
14è Concurs individual de Revesses (28/02/1999)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
258è Audició Riudellots (28/02/1999)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
3è Festa sardanista d'hivern (31/01/1999)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada Manresa (23/01/1999)   Manresa Bages Principal de Berga
Sardanes a Mollet (08/12/1998)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Diada de l'associació Els Planells (15/11/1998)   Mataró Maresme Sabadell
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (18/10/1998)   Barcelona Barcelonès Conjunt
1021è Ballada Catedral (17/10/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
27è Aplec de Súria (11/10/1998)   Súria Bages Súria
24è Aplec de l'Hospitalet (03/10/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
31è Aplec de Ripollet (06/09/1998)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Torroella de Montgrí (04/07/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
1007è Ballada Catedral (02/05/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
15è Aniversari de la cobla Ciutat de Cornellà (28/03/1998)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11è Aplec de Sant Boi (15/03/1998)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada de sardanes (01/03/1998)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Sant Esteve (26/12/1997)   Reus Baix Camp Reus
Sardanes a Mollet (14/12/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
4è Aniversari del grup Tamborí (08/11/1997)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
8è Aplec al golf de Sant Jordi (02/08/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Juvenil de Bellpuig
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
16è Aplec de Valls (12/07/1997)   Valls Alt Camp Contemporània
Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
27è Aplec de Preixana (31/03/1997)   Preixana Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Bellvitge (31/03/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
12è Aplec de Sant Climent (24/11/1996)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Can Boixeres (05/10/1996)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de Collblanc

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.