Activitats on s'ha tocat l'obra L'ermita dels Àngels
Activitat Població Comarca Cobla
19è Aplec (15/09/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
65è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (09/09/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada de Festa Major de Llerona (09/09/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (18/08/2018)   Ribes de Freser Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (28/07/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
6è Aplec a Palafolls (28/07/2018)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (27/07/2018)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (25/07/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballades d'estiu (20/07/2018)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (15/07/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (07/07/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (27/05/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (06/05/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/03/2018)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Ballada (20/08/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec d'Agramunt (24/06/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Ballada (21/05/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
7è Aplec de Torres de Segre (22/04/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
38è Aplec de Pàsqua (17/04/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Sils (16/04/2017)   Sils La Selva Mediterrània
Ballada (19/11/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aplec de Tardor (16/10/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
34è Aplec de Constantí (25/09/2016)   Constantí Tarragonès La Principal de Tarragona
18è Aplec de Rubí (24/09/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Andreu (17/09/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
31è Aplec de Ribes (07/08/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (06/08/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Ballada (15/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (03/07/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
37è Aplec Conjunt Caldes-Palau (12/06/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
44è Aplec de Tarragona (08/05/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
28è Aplec de la Nou de Gaià (03/04/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
17è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
76è Aplec del Mercat del Ram (20/03/2016)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (14/02/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Festa de Santa Llúcia (08/12/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (15/11/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'Esplugues (01/11/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (11/10/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
49è Aplec Baix Camp (20/09/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
48è Aplec de Ripollet (06/09/2015)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
35è Aplec de Cambrils (29/08/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festes de Sant Magí (19/08/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Concert (25/07/2015)   Canet de Mar Maresme Sabadell
21è Aplec de Torredembarra (25/07/2015)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (18/07/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
29è Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
26è Aplec d'Ascó (04/07/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (24/06/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
15è Aplec d'Altafulla (14/06/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
27è Aplec de Vandellòs (06/06/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
7è Aplec del Morell (24/05/2015)   El Morell Tarragonès Reus Jove
66è Aplec de Caldes (10/05/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
79è Aplec de Santa Perpétua (03/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva Marinada
Ballada (08/03/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (15/02/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
18è Aplec Nadalenc (21/12/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Castanyada (01/11/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Ripollet (07/09/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
13è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2014)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
13è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
61è Ballada d'inici d'aplec (19/07/2014)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Ballada (19/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (21/06/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
10è Aplec de Primavera (17/05/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Aplec de Sant Martí (03/11/2013)   Salou Tarragonès Mediterrània
Fires i Festes (29/10/2013)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
45è Aplec de les Roquetes (27/10/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
39è Aplec de l'Hospitalet (20/10/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (17/08/2013)   Artés Bages Marinada
28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Ballada (04/08/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
11è Sardanes a la fresca. Emili Saló (31/07/2013)   Tiana Maresme Marinada
10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Sant Jordi (23/04/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (21/04/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (07/04/2013)   Badalona Barcelonès Premià
Castanyada (01/11/2012)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
42è Aplec de Tardor de Torelló (12/10/2012)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Ballada (06/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
Ballada (22/09/2012)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (25/08/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
32è Aplec Vila de Juneda (01/07/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
85è Aplec de Calella (03/06/2012)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (27/05/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Dia de Rams (01/04/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Doble ballada (20/11/2011)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Ballada (13/11/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
49è Revetlla aplec de Sabadell (25/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
57è Aplec d'Anglès (19/06/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
83è Aplec d'Igualada (12/06/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Audició de Sardanes (01/06/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
23è Aplec de l'Eixample (22/05/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (10/04/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (27/03/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
39è Aplec de Celrà (13/03/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
22è Petit aplec de Bordils (06/03/2011)   Bordils Gironès Baix Empordà
Ballada (27/02/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Ballada (14/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
1351è Ballada (02/10/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (19/09/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (11/09/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
29è Sardenes al cor de Catalunya (26/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (21/08/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Ballada (16/08/2010)   Moià Bages Sabadell
Festa Major (02/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
50è aniversari (14/03/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Malgrat (04/10/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
8è Aplec de Nit (18/07/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
4è festa del soci (14/06/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
43è Cloenda curset (08/03/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Diada sardanista nadalenca (21/12/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (30/11/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (16/11/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (01/11/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Sant Cugat (28/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Cubelles (28/06/2008)   Cubelles Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (23/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (22/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada doble (31/05/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
27è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (06/12/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de les Roquetes (28/10/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
3è Aplec de nit (01/09/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
45è Aplec de la Bisbal (10/06/2007)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
23è Castanyada (19/11/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (11/09/2006)   Ripoll Ripollès Rossinyolets
Ballada (09/09/2006)   Lloret de Mar La Selva Rossinyolets
Ballada (09/08/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
49è Aplec de Girona (02/04/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
9è Aplec Nadalenc (18/12/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
27è Aplec de l'Aleixar (13/08/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (01/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (24/06/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Pubillatge (23/04/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sant Jordi (23/04/2005)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
28è Aplec de Breda (10/04/2005)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (19/03/2005)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Ballada (13/03/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (30/01/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (02/01/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (12/12/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (31/10/2004)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (09/10/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Sant Cugat (26/09/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble ballada (18/09/2004)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (07/08/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal del Llobregat
16è Aplec de Matadepera (17/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
42è Aplec de la Bisbal (13/06/2004)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (21/05/2004)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
40è Aplec de Sils (18/04/2004)   Sils La Selva La Bisbal Jove
14è Aplec de Salou (09/11/2003)   Salou Tarragonès Reus Jove
Aplec de Flix (12/10/2003)   Flix Ribera d'Ebre Reus Jove
76è Aplec de Calella (01/06/2003)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
22è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2003)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (27/10/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Malgrat (06/10/2002)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
30è Aplec de Terrassa (15/09/2002)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
14è Aplec de Martorelles (07/09/2002)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (15/06/2002)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
29è Aplec de Premià de Mar (28/04/2002)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
20è Aniversari de Tradicions i Costums. Festa de Sant Jordi (23/04/2002)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (27/01/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Santiga (09/09/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Nit (07/09/2001)   Premià de Mar Maresme Premianenca
37è Aplec de Sant Celoni (15/07/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
27è Aplec de Roses (24/04/2000)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada a Terrassa (11/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada Mollet (20/02/2000)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Diada a Malgrat (08/12/1999)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aplec de Sant Nicolau (06/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
28è Aplec de Súria (10/10/1999)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Audició Matadepera (21/07/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
31è Aplec de Cornellà (13/06/1999)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
72è Aplec de Calella (06/06/1999)   Calella Maresme Marinada
1026è Ballada Catedral (21/11/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
32è Aplec de Reus (20/09/1998)   Reus Baix Camp Blanes
34è Aplec de Sant Celoni (19/07/1998)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
36è Aplec de La Bisbal (14/06/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
11è Aplec de Ribes (04/08/1996)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.