Activitats on s'ha tocat l'obra Aigua Xelida
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/6/2018)   El Masnou Maresme La Principal de Terrassa
Ballada (11/4/2018)   Girona Gironès Selvatana
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (9/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (9/2/2018)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Sardanes a la fresca (9/1/2018)   Lloret de Mar La Selva Marinada
30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec a Arbeca (7/28/2018)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada Sardanes a la Fresca (7/26/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Ballades d'estiu (7/20/2018)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Ballades d'estiu (7/19/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
560è Ballada (7/13/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (6/30/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (6/24/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
56è Concurs (5/6/2018)   Ripoll Ripollès Genisenca
Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (4/23/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (4/23/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (3/4/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (2/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Sardanes a la fresca (8/12/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/27/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
Ballada (5/20/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Sant Jordi (4/23/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Ballada (12/10/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Ballada (7/17/2016)   La Pobla de Lillet Berguedà Berga Jove
Festa major poble Sec (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Sant Jordi (4/23/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (11/14/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
15è Gresca Torellonenca (11/1/2015)   Torelló Osona Berga Jove
6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
171è Aplec de Sant Maurici (9/22/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa de la Verema (9/5/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Festa Major (7/31/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (7/3/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme Conjunt
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (4/26/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (4/6/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
75è Aplec del Mercat del Ram (3/29/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Girona 10 (1/25/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
17è Aniversari Monument (9/20/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Festa Major (8/31/2014)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Ballada (6/17/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Aplec de l'Alegria (4/21/2014)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (2/16/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Fira de Nadal (12/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
6è Festa de tardor (12/1/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (8/29/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/16/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (7/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Revetlla de Sant Joan (6/23/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
8è Festa del soci (6/9/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Ballada (9/22/2012)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (8/26/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (8/6/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Aplec del Romesco (7/21/2012)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
35è Aplec de Castellar (5/26/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Ballada (3/18/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Fires de Girona (11/27/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Ballada (9/4/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (7/31/2011)   La Roca d'Albera Rosselló Les Casenoves
11è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (7/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/18/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
8è Aplec de Cubelles (6/18/2011)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (6/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Festa Major (8/24/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
59è Concurs de colles (5/30/2010)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (12/13/2009)   Sils La Selva La Principal d'Olot
10è Aplec de Tardor (12/8/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
456è Doble ballada (11/22/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/8/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
57è Aplec de Banyoles (7/5/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
23è Aplec de Nit (6/20/2009)   Mataró Maresme Lluïsos
Festa Major Noguerola (6/20/2009)   Lleida Segrià Tàrrega (1era època)
Ballada (2/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental La Flama de Farners
Festa de Sant Antoni (1/18/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
26è Aplec de Reis (1/11/2009)   Elna França Conjunt
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/2/2008)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
6è Trobada sardanista (11/25/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
50è Aniversari Agrupació Sardanista de Taradell (11/24/2007)   Taradell Osona Lluïsos
Fires (11/4/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (10/7/2007)   Barcelona Barcelonès Ressò
54è Aplec de Santiga (9/9/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (12/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Exhibició (11/5/2006)   Pamplona Espanya Quatre vents
38è Aplec de Palamós (7/23/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Doble (7/15/2006)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Festa Major (6/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (4/23/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Baix Empordà
21è Aplec de Sant Climent (11/20/2005)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
8è Aplec del Siurebre (9/4/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Ciutat de Reus
27è Aplec de Martorelles (9/3/2005)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/6/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/27/2005)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
7è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2005)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Concurs de colles (5/8/2005)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
87è Aniversari R. Viladesau (1/16/2005)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
2è Trobada de grups sardanistes (10/31/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Diada Nacional (9/8/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
18è Aplec de Nit (6/19/2004)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Ballada (5/16/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Doble ballada (2/15/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Fires i festes (11/1/2003)   Girona Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
50è Aplec de Ripoll (7/20/2003)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
349è Doble ballada (3/23/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Nova Olot
Sardanes (3/9/2003)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Ballada (2/2/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
9è Aniversari entitat (11/2/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
36è Aplec Baix Camp (Reus) (9/15/2002)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Palamós (7/28/2002)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Inauguració locals de Sabadell Cultura (7/7/2002)   Sabadell Vallès Occidental Costa Daurada
Festa del Roser (7/7/2002)   Ordino Andorra Principal de Berga
74è Aplec d'Igualada (6/9/2002)   Igualada Anoia Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Mollet (5/1/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/28/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
25è Aplec de Breda (4/14/2002)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Doble audició (2/18/2002)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
Ballada (12/23/2001)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Doble a Barberà (12/16/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
26è Aniversari Ripollet Sardanista (11/18/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/21/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Diada sardanista (8/25/2001)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/27/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
58è Aplec de Manlleu (6/24/2001)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (5/13/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
597è Audició (2/11/2001)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
ballada (2/4/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Abracem Bellvitge (11/19/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Diada del soci - Sabadell (10/8/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
13è Aplec de Sant Hilari (8/20/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Pare Manyanet
22è Aplec de Montmelò (9/18/1999)   Montmeló Vallès Oriental Genisenca
12è Aplec de Sant Hilari Sacalm (8/22/1999)   Sant Hilari Sacalm La Selva Genisenca
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
16è Aplec de Tesà (5/31/1998)   Tesà Rosselló La Bisbal Jove
Ballada de Sardanes (3/21/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Sant Climent (11/23/1997)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
4è Aniversari del Grup Tamborí (11/9/1997)   Sant Pere de Ribes Garraf Pare Manyanet
12è Aplec de Gavà (10/12/1997)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (6/1/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat La Principal del Llobregat
28è Aplec de les Roquetes (10/27/1996)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Costa Daurada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.