Activitats on s'ha tocat l'obra El cant del batre
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/2/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Concurs (9/1/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
17è Aplec a Santa Maria de Besora (8/25/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (8/16/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/14/2018)   Sitges Garraf Maricel
Ballada (8/12/2018)   El Vendrell Baix Penedès Catània
Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/2/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (6/24/2017)   Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Fires i festes (9/7/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/16/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Revetlla (6/23/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Sant Jordi (4/23/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Jordi (4/23/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Ballada (3/28/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (12/13/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
171è Aplec de Sant Maurici (9/22/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
71è Revetlla aplec de Badalona (9/19/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (5/17/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages Súria
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada - exhibició (8/10/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
50è Vigilia d'aplec (4/19/2014)   Sils La Selva La Principal de la Bisbal
Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
Festa Major d'hivern (1/26/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
61è Aplec de Banyoles (7/7/2013)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
Ballada (3/17/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/20/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Ballada (7/29/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sardanes a la fresca (7/12/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (1/15/2012)   Santa Susanna Maresme Canigó (Torelló)
27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
22è Trobada Sardanista del Ripollès (7/31/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Ballada (7/29/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (2/20/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (2/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Diada Nacional (9/11/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major de Sant Magí (8/19/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/16/2010)   Moià Bages Sabadell
12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/25/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (7/24/2010)   Sallent Bages Sabadell
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/24/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (7/23/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/12/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
Ballada (6/6/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (6/4/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
12è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/18/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Ballada (4/5/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Aplec de Roda de Barà (4/5/2010)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
Ballada (3/28/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
Ballada (1/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Torroella de Montgrí (9/20/2009)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Aplec de Tortosa (9/13/2009)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Cornellà
11 de Setembre (9/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/11/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a la fresca (7/30/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/31/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
1è Aplec de Roda de Barà (4/13/2009)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
1è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (3/22/2009)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Cornellà
Festa de Pedret (10/12/2008)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Ballada (8/2/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Curset i audició (8/1/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec de l'Hospitalet del'Infant (7/19/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Sabadell
32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Premià
Ballada (6/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (6/23/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/22/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/14/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
19è Aplec a l'ermita de Barà (3/24/2008)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
50è Aniversari Agrupació Sardanista de Taradell (11/25/2007)   Taradell Osona Montgrins
39è Aplec de les Roquetes (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Festa de la castanyada (10/27/2007)   Barcelona Barcelonès Montgrins
33è Aplec de Malgrat (10/7/2007)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Aplec de Sant Andreu (9/15/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
18è Aplec d Polinyà (5/20/2007)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec d'Olesa (5/13/2007)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
65è Aplec de Mollet (5/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
2è Aplec de Monistrol de Montserrat (4/22/2007)   Monistrol de Montserrat Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Ballada (3/18/2007)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
30è Aplec de Castellar del Vallès (3/4/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Montgrins
Ballada (12/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/10/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/24/2006)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Festa major (9/17/2006)   Granollers Vallès Oriental Thermalenca
39è Aplec de Ripollet (9/3/2006)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/30/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
79è Aplec de Calella (6/4/2006)   Calella Maresme Conjunt
8è Aplec d'Oliana (4/30/2006)   Oliana Alt Urgell Conjunt
Ballada (4/9/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (2/19/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Aplec d'Esplugues (11/6/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
28è Ballada de l'Anella (9/25/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
Ballada (9/17/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
3è Aplec de la Garrotxa (7/23/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Festa Major (7/10/2005)   Pallejà Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Montgrins
Ballada (6/1/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Dia de la Mare (5/8/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
28è Aplec de Breda (4/10/2005)   Breda La Selva Montgrins
18è Aplec de Sants (4/10/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
2è Aplec del Foix (4/3/2005)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
379è Doble ballada (1/16/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos
Ballada (11/28/2004)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Contemporània
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Sardanes a la fresca. Josep Vicens i Juli "Xaxu" (7/7/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Audició Girocentre (7/7/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Doble (7/3/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
15è Petit aplec de Bordils (3/7/2004)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Fires i festes (11/2/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa d'Escaldes-Engordany (6/15/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Festa Major (6/13/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Festa Major Can feu (4/27/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (2/2/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Doble ballada (12/1/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Moià (8/4/2002)   Moià Bages Vila d'Olesa
7è Aplec a Cornet (Sallent) (6/9/2002)   Sallent Bages Ressò
Sant Jordi (4/23/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (4/20/2002)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Nova Vallès
13è Aplec de Roda de Barà (4/1/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
28è Aplec de Cerdanyola (3/10/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Festa de tardor (11/17/2001)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
16è Aplec de Gavà (10/12/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Matadepera (7/21/2001)   Matadepera Vallès Occidental Popular (Barcelona)
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
Ballada (1/7/2001)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana a Cerdanyola (12/3/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada Sabadell (12/3/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
291è Doble a Riudellots (12/3/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
7è Aniversari Grup Tamborí (11/4/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
26è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Ripollet (9/3/2000)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada Matadepera (7/26/2000)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
48è Aplec de Banyoles (7/2/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Blanes
582è Audició a Salt (6/18/2000)   Salt Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Aplec de Sant Gervasi (6/18/2000)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
Ballada a les Roquetes (3/31/2000)   Barcelona Barcelonès Roquetenca
1è Festa del soci a Sant Quirze (2/6/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
Audició Sabadell (12/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes de festa major a Sitges (8/24/1999)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Audició Matadepera (8/18/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició Sabadell (7/16/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes de Festa Major (7/2/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Diada sardanista (2/28/1999)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
14è Aplec de Sant Climent (11/22/1998)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a Sant Gervasi (11/22/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
1022è Ballada Catedral (10/24/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
16è Aplec de Tesà (5/31/1998)   Tesà Rosselló La Bisbal Jove
9è Aplec de Polinyà (5/17/1998)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
4è Aplec de Torredembarra (3/22/1998)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Festa de la tardor (11/9/1997)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
3è Aplec de Torregrossa (8/23/1997)   Torregrossa Pla d'Urgell Tàrrega (1era època)
10è Aplec del Priorat (8/17/1997)   La Vilella Alta Priorat Ciutat de Terrassa
3è Aniversari Grup Tamborí (11/9/1996)   Sant Pere de Ribes Garraf Juvenil de l'Anoia
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Contemporània

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.