Activitats on s'ha tocat l'obra Vilanova de la Muga
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/13/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Ballada (9/29/2018)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (9/3/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà La Bisbal Jove
45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Ballada (8/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona Montgrins
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballades d'estiu (7/19/2018)   Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Maricel
Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Marinada
53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Ballada (8/20/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (5/27/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Aplec de Puiggraciós (4/30/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Sant Jordi (4/23/2017)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Doble (3/25/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
11 de setembre (9/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa major poble Sec (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/14/2016)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (5/29/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (4/14/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
17è Festa de l'arbre (3/6/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (1/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
7è Sardanes al Mur (1/1/2016)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Doble (10/12/2015)   Salt Gironès La Bisbal Jove
ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Diada Nacional (9/10/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat La Principal de Terrassa
28è Aplec d'Encamp (9/5/2015)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada (6/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Ballada (5/31/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Temps de Flors (5/23/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/25/2015)   La Garriga Vallès Oriental Punt Cat
41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Festa major (9/16/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
65è Aplec de Granollers (7/12/2014)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/22/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
39è Aplec de l'Escala (6/1/2014)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Temps de Flors (5/24/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
15è Aplec de Pàsqua de Besalú (4/20/2014)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Cloenda curset (4/6/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Festa major (8/25/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/27/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
Ballada (7/27/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
51è Aplec de Sabadell (6/30/2013)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Festa major de Sant Antoni (1/13/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (10/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (9/30/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Ballada (5/20/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
23è Aplec a l'ermita de Barà (4/9/2012)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
36è Aniversari Ripollet Sardanista (11/20/2011)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Diada del soci (9/24/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Diada Nacional (9/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (6/5/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Cerdanyola (3/13/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/20/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (10/3/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Diada Nacional (9/11/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (9/10/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa major (9/8/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec ancestral d'Empúries (9/4/2010)   Empúries Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Festa Major de Sant Magí (8/19/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (8/15/2010)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/25/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/23/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
Ballada (4/23/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa de Sant Antoni (1/18/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Diada dedicada al soci (12/14/2008)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Doble ballada (11/16/2008)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sant Martirià (10/18/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig
36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (9/13/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Diada de Catalunya (9/10/2008)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (8/10/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Curset i audició (8/1/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
55è Aplec de Ripoll (7/20/2008)   Ripoll Ripollès Marinada
Festa Major (7/19/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes a la fresca (7/9/2008)   Tiana Maresme Marinada
32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Ballada (6/28/2008)   Barcelona Barcelonès Premià
Ballada (6/15/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
35è Aplec de Premià de Mar (4/26/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
27è Aplec d'Arenys de Mar (4/6/2008)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Ballada (3/9/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
28è Aplec de Navarcles (2/10/2008)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (8/26/2007)   Torredembarra Tarragonès Reus
Festa Major (6/29/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Ballada (3/4/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Diada del soci (2/18/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
5è Trobada sardanista (11/26/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ballada (6/24/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (6/18/2006)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (5/21/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
ballada (5/14/2006)   Campins Vallès Oriental Sabadell
Aplec de la Pobla de Montornès (4/17/2006)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (12/26/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
28è Ballada de l'Anella (9/25/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
4è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/1/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Campdevànol (5/28/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/27/2005)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (4/23/2005)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (3/12/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
8è Aplec Nadalenc (12/19/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
20è Castanyada (11/21/2004)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Fires i festes (11/7/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
7è Aplec de Siurebre (9/5/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Reus
Festa Major de Santa Coloma (8/29/2004)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Principal de Berga
4è Aplec de Nit (7/10/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
52è Aplec de Banyoles (7/4/2004)   Banyoles Pla de l'Estany La Flama de Farners
7è Aplec de Mataró (7/4/2004)   Mataró Maresme Lluïsos
Feste Major de Sant Pere (6/25/2004)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (6/24/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
2è Aplec de la capella de Sant Domènec (4/25/2004)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
29è Aplec de Malgrat (10/5/2003)   Malgrat de Mar Maresme Conjunt
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Marinada
Diada del soci (6/22/2003)   Caldes de Malavella La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/27/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
1è Aplec d'hivern (2/16/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
336è Doble ballada (12/1/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
36è Aplec de Lleida (9/22/2002)   Lleida Segrià Tres Turons
36è Aplec Baix Camp (Reus) (9/15/2002)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (9/10/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Ballada (9/2/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
21è Aplec de Berga (9/1/2002)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
Ballada Festa Major (8/31/2002)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa major de Sants (8/29/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (8/18/2002)   Arenys de Munt Maresme Laietana (Barcelona)
13è Trobada comarcal sardanista (7/28/2002)   Campelles Ripollès Marinada
50è Aplec de Banyoles (7/7/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Marinada
21è Aplec del Prat de Llobregat (6/16/2002)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Vila d'Olesa
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
22è Aplec d'Olesa (5/12/2002)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (4/21/2002)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
37è Aplec de Bellvitge- L'Hospitalet (4/1/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
3è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Castellar del Vallès (3/3/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
8è Aniversari Entitat (11/3/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
27è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
13è Aplec de Matadepera (7/21/2001)   Matadepera Vallès Occidental Popular (Barcelona)
Ballada (2/4/2001)   Sabadell Vallès Occidental Thermalenca
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
2è Trobada de músics blanencs (10/6/2000)   Blanes La Selva Desconeguda
Sardanes a Sant Gervasi (9/10/2000)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
Ballada a Sydney (9/10/2000)   Sidney Australia Desconeguda
8è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/22/2000)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Ciutat de Cornellà
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/2/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada a les Roquetes (3/31/2000)   Barcelona Barcelonès Roquetenca
6è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
27è Aplec de Peralada (8/29/1999)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
14è Aplec de Ribes (8/1/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
12è Aplec de Sants (4/11/1999)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Sardanes a Sant Gervasi (3/28/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
3è Festa sardanista d'hivern (1/31/1999)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Juvenil de Bellpuig
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Mataró (7/5/1998)   Mataró Maresme Costa Daurada
13è Aplec de Viladecaballs (7/4/1998)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
1003è Ballada a la Catedral (3/28/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sardanes a Mollet (2/15/1998)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Audició Sabadell (1/4/1998)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
1è Aplec Nadalenc (12/21/1997)   Barcelona Barcelonès Contemporània
11 de setembre (9/11/1997)   Tàrrega Urgell Tàrrega (1era època)
30è Aplec de Ripollet (9/7/1997)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
44è Aplec de Ripoll (7/20/1997)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
35è Aplec d'Olot (7/13/1997)   Olot Garrotxa Conjunt
3è Aplec de Lleida (6/14/1997)   Lleida Segrià Tàrrega (2ona època)
4è Aplec de La Llagosta (4/20/1997)   La Llagosta Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
27è Aplec de Preixana (3/31/1997)   Preixana Urgell Tàrrega (2ona època)
20è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/1997)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.