Activitats on s'ha tocat l'obra En Josep de Can Tinco
Activitat Població Comarca Cobla
90è Aplec de Calella (04/06/2017)   Calella Maresme Montgrins
20è Aplec Nadalenc (18/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (18/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
50è Aplec de Reus (18/09/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
21è Nit de festa Major (06/08/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (03/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Ballada (28/03/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
40è Aniversari Ripollet Sardanista (15/11/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è L'aplec de les Borges Blanques (01/08/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (12/07/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
Ballada (10/07/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Mollerussa (30/05/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ballada (06/12/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
38è Diada Sardanista (02/11/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
43è Aplec de Súria (12/10/2014)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
48è Aplec Baix Camp (21/09/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa major (21/08/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Sant Magí (19/08/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aplec (13/07/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec de la Mussara (13/07/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
88è Sardanes estiu 2014 (12/07/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (22/06/2014)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de les Borges del Camp (21/06/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (08/06/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
50è Aplec de Bràfim (01/06/2014)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
25è Aplec de Polinyà (18/05/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Sant Jordi (23/04/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (23/03/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (02/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
61è Aplec de Banyoles (07/07/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
12è Aplec d'Andorra la Vella (29/06/2013)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
73è Aplec del Mercat del Ram (24/03/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
41è Aplec de Celrà (10/03/2013)   Celrà Gironès Mediterrània
Ballada (18/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
25è Aplec del Roser (07/10/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
32è Aplec de Cambrils (25/08/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Aplec d'Andorra (30/06/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Castanyada (01/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
24è Aplec de Montgat (25/09/2011)   Montgat Maresme Marinada
68è Aplec de Manlleu (26/06/2011)   Manlleu Osona Sabadell
47è Aplec de Sils (17/04/2011)   Sils La Selva Marinada
39è Aplec del Masnou (27/03/2011)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Concurs (21/11/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (13/11/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
7è Aplec d'Esplugues (07/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
69è Concurs de colles (12/10/2010)   Manlleu Osona Sabadell
53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (28/08/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
33è Aplec de Navàs (23/08/2010)   Navàs Bages Sabadell
Ballada (22/08/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (18/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (23/07/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Sabadell (26/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (20/06/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Lloret (19/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Ballada (13/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
83è Aplec de Calella (06/06/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Castellar (29/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (25/04/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
29è Aplec d'Arenys de Mar (04/04/2010)   Arenys de Mar Maresme Marinada
38è Aplec del Masnou (28/03/2010)   El Masnou Maresme Marinada
Aplec de Sant Boi (21/03/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Diada sardanista (28/02/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (20/12/2009)   Sils La Selva Marinada
35è Aplec de Malgrat (04/10/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Aplec de Badalona (20/09/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
22è Aplec d'Encamp (06/09/2009)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Doble (03/07/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
47è Aplec de Sabadell (28/06/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
41è Aplec de Cornellà (14/06/2009)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
81è Aplec d'Igualada (14/06/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
15è Aplec de la Catedral (13/06/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
20è Aplec de Polinyà (17/05/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
53è Aplec de Gràcia (10/05/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
67è Aplec de Mollet (01/05/2009)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
44è Aplec de Bellvitge (13/04/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (01/03/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
442è Doble ballada (23/11/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
41è Aplec de Ripollet (07/09/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (31/08/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Festa del Patró (13/08/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Principal d'Olot
Sardanes a la fresca (02/07/2008)   Tiana Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
66è Aplec de Mollet (01/05/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (21/09/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
53è Aplec d'Anglès (17/06/2007)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Ballada (29/04/2007)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ballada (14/10/2006)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec del Roser - Martorell (01/10/2006)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Aplec d'Oceja (13/08/2006)   Oceja Capcir Mil·lenària
54è Aplec de Banyoles (02/07/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
20è Aplec d'Agramunt (26/06/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (17/06/2006)   Lloret de Mar La Selva Lluïsos
64è Aplec de Mollet (01/05/2006)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
29è Aplec de Banyuls (16/04/2006)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
8è Aplec del Siurebre (04/09/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (22/08/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (31/07/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (03/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (02/07/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Contemporània
63è Aplec de Mollet (22/05/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Concurs de colles (08/05/2005)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
17è Aplec de Montgat (26/09/2004)   Montgat Maresme La Flama de Farners
17è Aplec d'Encamp (05/09/2004)   Encamp Andorra La Flama de Farners
24è Aplec de Cambrils (28/08/2004)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
17è Aplec Internacional (08/08/2004)   Graz Austria Riella d'Agramunt
Boble ballada (24/06/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Diada de la sardana (20/06/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
18è Aplec de Nit (19/06/2004)   Mataró Maresme La Flama de Farners
9è Aplec de Molins de Rei (09/05/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Ballada de Sant Jordi (23/04/2004)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (03/03/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada (18/01/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (28/12/2003)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa major de Sant Nicolau (08/12/2003)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
35è Aplec de Barcelona - Roquetes (26/10/2003)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ballada (18/10/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (04/10/2003)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
31è Aplec de Terrassa (21/09/2003)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (17/08/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Aplec de la Garrotxa (26/07/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (23/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
39è Aplec de Sant Celoni (20/07/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
30è Aplec de Montblanc (29/06/2003)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (28/06/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
4è Trobada de sardanes (14/06/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
75è Aplec d'Igualada (08/06/2003)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
47è Aplec de Gràcia (11/05/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Aplec de la Llagosta (20/04/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
39è Aplec de Sils (20/04/2003)   Sils La Selva Marinada
26è Aplec de Sants (13/04/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
29è Aplec de Cerdanyola (09/03/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Celrà (09/03/2003)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Concurs (24/11/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
13è Trobada comarcal sardanista (28/07/2002)   Campelles Ripollès Jovenívola d'Agramunt
2è Aplec de nit de Sant Sadurní (13/07/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (06/07/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ressò
16è Aplec de Mataró de Nit (15/06/2002)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec a Cornet (Sallent) (09/06/2002)   Sallent Bages Ressò
Ballada (09/06/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Aplec de Torelló (19/05/2002)   Torelló Osona Jovenívola d'Agramunt
13è Aplec de Polinyà (19/05/2002)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Barberà del Vallès (18/05/2002)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
60è Aplec de Mollet (01/05/2002)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
28è Aplec de Calonge (31/03/2002)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (23/03/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
3è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (03/02/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Gavà (12/10/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Terrassa (16/09/2001)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (11/09/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ressò
Sardanes (20/08/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (27/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Sant Celoni (15/07/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
Aplec de les Borges del Camp (16/06/2001)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (10/06/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Móra d'Ebre (27/05/2001)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
29è Aplec del Masnou (25/03/2001)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Barcelona - Ciutadella (24/12/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
26è Aplec de l'Hospitalet (22/10/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
33è Aplec de Ripollet (03/09/2000)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Ballada Matadepera (26/08/2000)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
11è Aplec de Polinyà (21/05/2000)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Castellar (05/03/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
1è Festa del soci a Sant Quirze (06/02/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
3è Aplec de Barcelona- Aplec Nadalenc (19/12/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Sabadell (10/10/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
32è Aplec de Ripollet (05/09/1999)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Audició Sabadell (24/07/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (23/05/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
50è Aniversari colla Sempre Catalans (18/04/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Ribes de Freser (02/08/1998)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Sils (19/04/1998)   Sils La Selva Marinada
4è Aplec de Torredembarra (22/03/1998)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
14è Diada sardanista (21/09/1997)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
30è Aplec de Ripollet (07/09/1997)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Torregrossa (23/08/1997)   Torregrossa Pla d'Urgell Pare Manyanet
8è Aplec al golf de Sant Jordi (02/08/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Mediterrània
33è Aplec de Sant Celoni (20/07/1997)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (01/06/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
9è Aplec de Montgat (22/09/1996)   Montgat Maresme Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Ripollet (01/09/1996)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
23è Aplec de Llierca (20/07/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Cadaqués
3è Aplec de La Llagosta (21/04/1996)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.