Activitats on s'ha tocat l'obra Pal de Paller
Activitat Població Comarca Cobla
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/7/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/10/2018)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (8/26/2018)   Manlleu Osona Sabadell
Sardanes a la fresca (8/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (8/23/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/19/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Ballada (8/17/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Lluïsos
Ballada (7/29/2018)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/23/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Ballada (7/18/2018)   L'Escala Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballades d'estiu (7/6/2018)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
24è Ballada Diada del Soci (6/30/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Conjunt
24è Aplec (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/27/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
11è Trobada de colles sardanistes d'equipaments cívics (5/19/2018)   Montblanc Conca de Barberà Cossetània
Ballada (4/29/2018)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (4/22/2018)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Ballada (6/25/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Ballada (6/23/2017)   Cardona Bages Berga Jove
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (6/5/2017)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (3/5/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Concert de Sant Pau (1/27/2017)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Ballada (1/15/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Castanyada (11/1/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (10/22/2016)   Puigreig Berguedà Berga Jove
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Ballada (10/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/21/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Festa major de Sant Roc (8/13/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/25/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/24/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/18/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/15/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/25/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
89è Aplec de Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Conjunt
La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Sant Jordi (4/23/2016)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
76è Aplec del Mercat del Ram (3/20/2016)   Vic Osona Costa Brava
26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Ballada (7/29/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme Montgrins
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festival de la Sardana (8/7/2014)   Banyuls Rosselló Maravella
Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
26è Aplec de Montgat (9/22/2013)   Montgat Maresme Marinada
47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
(7/5/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Vents de Riella
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
33è Aplec de Navarcles (2/10/2013)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major (8/20/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
44è Vigilia d'aplec (6/9/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
27è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/27/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès La Flama de Farners
4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Maricel
33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
70è Aplec de Mollet (5/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Girona Gironès Selvatana
24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (1/8/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
62è Ballada (11/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Cicle de ballades d'estiu (8/5/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (7/29/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (7/16/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Sant Joan (6/24/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (5/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ballada (5/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (5/1/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Sant Jordi (4/23/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (3/20/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Doble (12/19/2010)   Sils La Selva Marinada
Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
26è Aplec de Sant Climent (11/21/2010)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/12/2010)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (8/28/2010)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
47è Concurs de colles (7/17/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Lloret (6/12/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme Marinada
Ballada (6/4/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Ballada (4/25/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Diada sardanista (2/28/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/25/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Cadaqués
Ballada (10/18/2009)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Súria (10/11/2009)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
35è Aplec de Malgrat (10/4/2009)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Homenatge a Ignasi Iglesias (10/4/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Ballada (7/26/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Festa Major (7/5/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Centenari de l'aplec de l'Alegria (4/13/2009)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (3/22/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
43è Cloenda curset (3/8/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Aplec de Tardor (10/19/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (7/25/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
9è Aplec de Perpinyà (6/21/2008)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
4è Aplec de Primavera de Porqueres (5/17/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
6è Trobada sardanista (11/25/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
14è Aniversari Grup Tamborí (11/3/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Bellpuig (9/9/2007)   Bellpuig Urgell Montgrins
13è Aplec de Torredembarra (7/28/2007)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (6/28/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà Montgrins
Ballada (1/21/2007)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
23è Castanyada (11/19/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
Concurs (10/8/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
40è Aplec Baix Camp (9/17/2006)   Reus Baix Camp Montgrins
Ballada (9/11/2006)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/8/2006)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Peralada (8/27/2006)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
26è Aplec de Cambrils (8/26/2006)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
28è Aplec de l'Aleixar (8/12/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
19è Aplec Internacional (8/6/2006)   Malmö Suècia Reus Jove
Ballada (7/29/2006)   Salou Tarragonès Ciutat de Terrassa
11è Aplec de Santa Coloma de Queralt (7/15/2006)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (7/12/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
31è Aplec de les Borges del Camp (6/17/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
62è Concurs (6/11/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
79è Aplec de Calella (6/4/2006)   Calella Maresme Montgrins
17è Aplec de Polinyà (5/21/2006)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Ballada (4/26/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/23/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Cerdanyola (3/12/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada (2/12/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Ballada (2/5/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (1/15/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (10/16/2005)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
29è Concurs i ballada (10/9/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/9/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (10/1/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
El Roser (9/18/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Festa Major (9/16/2005)   Tiana Maresme Montgrins
Ballada (8/17/2005)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Festa Major (7/1/2005)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Aplec de Manlleu (6/26/2005)   Manlleu Osona Bellpuig
54è Aplec de Cardedeu (6/19/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
43è Aplec de la Bisbal (6/12/2005)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
30è Aplec de l'Escala (6/5/2005)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
24è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2005)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Aplec de Sant Boi (3/20/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
Doble ballada d'hivern (2/27/2005)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
383è Doble (2/13/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (1/9/2005)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Coenda temporada (12/6/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Ballada (11/13/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Castanyada (10/31/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Montgrins
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
28è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/2004)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Doble (7/3/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (3/20/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (1/18/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
19è Aplec de Sant Climent (11/23/2003)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
28è Aniversari Ripollet Sardanista (11/16/2003)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de la Garriga (9/10/2003)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Lluïsos
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
41è Aplec d'Olot (7/13/2003)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Festa Major (6/30/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/14/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/27/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (10/20/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
17è Aplec de Gavà (10/12/2002)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Aplec de Rubí (9/28/2002)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (8/27/2002)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major Sants (8/26/2002)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec Internacional (8/4/2002)   Lisboa Portugal Lluïsos
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Mataró (7/7/2002)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
7è Aplec a Cornet (Sallent) (6/9/2002)   Sallent Bages Ressò
19è Aplec del Vendrell (6/2/2002)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
46è Aplec de Gràcia (5/12/2002)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
15è Aplec de Sant Boi (3/17/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/10/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (1/13/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Concert (11/25/2001)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada castanyada (11/1/2001)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada (10/21/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (8/1/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
34è Aplec de Lleida (9/24/2000)   Lleida Segrià Tres Turons
12è Aplec de Bellpuig (9/10/2000)   Bellpuig Urgell Tres Turons
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Nova Olot
584è Ballada a Salt (7/1/2000)   Salt Gironès Nova Olot
72è Aplec d'Igualada (6/11/2000)   Igualada Anoia Ciutat d'Igualada
7è Diada Sardanista a Palau (4/2/2000)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
15è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/28/1999)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Audició Sabadell (9/5/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/1999)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Reus Jove
41è Aplec de Canyamars (9/13/1998)   Canyamars Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a sant Gervasi (9/13/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
6è Aplec de Vilanova i La Geltrú (7/25/1998)   Vilanova i la Geltrú Garraf Conjunt
4è Aplec de Torredembarra (3/22/1998)   Torredembarra Tarragonès Juvenil de Bellpuig
22è Aplec de Sant Cugat (9/28/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
41è Aplec de la Garriga (9/21/1997)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
20è Aplec de Montmeló (9/13/1997)   Montmeló Vallès Oriental Lluïsos
19è Aplec de Martorelles (9/6/1997)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/26/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
48è Aplec de Granollers (7/12/1997)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
35è Aplec de Sabadell (6/29/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Cornellà (6/8/1997)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/25/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal del Llobregat
8è Aplec de Polinyà (5/18/1997)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
27è Aplec de Preixana (3/31/1997)   Preixana Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Bellvitge (3/31/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
204è Audició doble Riudellots (1/12/1997)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
13è Sarau Artesenc (12/6/1996)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
42è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/6/1996)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
11è Aplec de Ribes (8/4/1996)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.