Activitats on s'ha tocat l'obra Dos germans
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (17/09/2017)   Calella Maresme Sabadell
30è Aplec d'Encamp (02/09/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
16è Festa Aplec (24/06/2017)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (11/06/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
37è Aplec d'Olesa (14/05/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
75è Aplec de Mollet (01/05/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
38è Aplec de Pàsqua (17/04/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (02/04/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
5è Aplec sardanista dels Arenys (02/04/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (24/09/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
52è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Ballada (05/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Sabadell (26/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec d'Andorra (25/06/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (21/05/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'hivern (07/02/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
40è Aniversari Agrupació Sardanista (18/10/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
89è Sardanes estiu 2015 (01/08/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (24/07/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Festa de Sant Miquel (28/09/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
70è Aplec de Badalona (21/09/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (16/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Diada Nacional (10/09/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (20/07/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
52è Aplec d'Olot (13/07/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (11/07/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
13è Festa Aplec Andorra (28/06/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (24/05/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Barberà (17/05/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (08/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (17/11/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
60è Aplec de Santiga (08/09/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Santa Coloma de Grament (26/05/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (24/03/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
14è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
40è Aplec d'Artés (07/07/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (01/05/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Ballada (12/02/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
9è Aplec d'Òdena (29/01/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (01/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (30/10/2011)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (23/10/2011)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (21/08/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Aplec de l'Alforja (17/07/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Festa Major (30/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de Sabadell (26/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Bràfim (05/06/2011)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
54è Aplec de Girona (29/05/2011)   Girona Gironès Reus Jove
31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
29è Aplec de Maspujols (01/05/2011)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ballada (17/04/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
30è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de La Nou de Gaià (03/04/2011)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (27/03/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Ballada (19/03/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Reus Jove
8è Aplec d'Òdena (30/01/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
Ballada (05/12/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Ballada (02/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
11 De setembre (11/09/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (18/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (06/08/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Lloret (26/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (26/06/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
31è Aplec Conjunt (13/06/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (25/04/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (25/04/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Festes de Primavera (24/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (11/04/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (28/02/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
463è Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Ballada (24/01/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (24/01/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa de la Sardana (29/11/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec d'Esplugues (01/11/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ballada (24/10/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Martorelles (05/09/2009)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
81è Aplec d'Igualada (14/06/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (15/03/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (01/02/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada Sant Martí (09/11/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Sant Cugat (28/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (28/09/2008)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Ballada (27/09/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca (30/07/2008)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (29/06/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (24/06/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (17/02/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (03/02/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Fires (04/11/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
51è Aplec de la Garriga (10/09/2007)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
3è Aplec de nit (01/09/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
34è Aplec de Montblanc (08/07/2007)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
55è Aplec de Banyoles (01/07/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Festa Major (29/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
5è Diada sardanista (27/05/2007)   Tesà Rosselló La Bisbal Jove
Doble (18/02/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Diada del soci (17/12/2006)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (16/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (10/12/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (08/10/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Gala (17/09/2006)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (08/09/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (26/08/2006)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (29/07/2006)   Salou Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada (16/07/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (15/07/2006)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (24/09/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
161è Aplec de Sant Maurici (22/09/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
61è Aplec de Badalona (18/09/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (17/09/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
48è Aplec de Canyamars (10/09/2005)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major (04/09/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (20/07/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
13è Aplec Capital del Cava (24/04/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de La Llagosta (17/04/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Manresa (17/04/2005)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Diada sardanista (27/02/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (26/12/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
28è Diada Sardanista (07/11/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (09/10/2004)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Revetlla d'aplec (02/10/2004)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (10/09/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (28/08/2004)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
24è Aplec de Cambrils (28/08/2004)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa Major (23/08/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (20/08/2004)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Festa Major (15/08/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (13/08/2004)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (07/08/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Ballada (05/08/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Reus Jove
Ballada (26/07/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
3è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Torredembarra (24/07/2004)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Alforja (18/07/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec a L'Hospitalet de l'Infant (17/07/2004)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (11/07/2004)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (10/07/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (07/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (24/06/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
50è Aplec d'Anglès (20/06/2004)   Anglès La Selva AMOGA
Aplec de les Borges del Camp (19/06/2004)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (06/06/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Festa major (30/05/2004)   Puigreig Berguedà Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Mollerussa (29/05/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (29/05/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Concurs (29/05/2004)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
55è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2004)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
37è Aplec de Lloret (02/05/2004)   Lloret de Mar La Selva Marinada
27è Aplec de Breda (11/04/2004)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (08/12/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aplec de Flix (12/10/2003)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
29è Aplec de Malgrat (05/10/2003)   Malgrat de Mar Maresme Premià
59è Aplec de Badalona (21/09/2003)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (27/08/2003)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Sant Pere de Ribes (25/07/2003)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
15è Aplec de Matadepera (19/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (28/06/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
76è Aplec de Calella (01/06/2003)   Calella Maresme Marinada
5è Aplec de Barberà del Vallès (17/05/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de Gràcia (11/05/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
351è Doble ballada (13/04/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
26è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Festa Major de Gràcia (20/08/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Cardedeu (16/06/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Festa major Sants (25/08/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada festa Major (28/06/2001)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor (26/11/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
24è Diada sardanista a Castellar (05/11/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major S. Joan de les Abadesses (09/09/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Martorelles (02/09/2000)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Sant Hilari (20/08/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Cadaqués
Ballada Matadepera (05/07/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
64è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (08/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de tardor de Vic (24/10/1999)   Vic Osona La Flama de Farners
27è Aplec de Peralada (29/08/1999)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Torroella de Montgrí (03/07/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Aplec de la Salut (10/05/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Vic (03/04/1999)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Sant Boi (21/03/1999)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Castanyada - Mollet (01/11/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Malgrat (04/10/1998)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
Festa Major de Sabadell (06/09/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Palamós (27/07/1997)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.