Activitats on s'ha tocat l'obra Dos germans
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/15/2018)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
7è Ballada de Cap d'Any (1/1/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
Ballada (9/17/2017)   Calella Maresme Sabadell
30è Aplec d'Encamp (9/2/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (6/11/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/24/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Ballada (8/5/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (5/21/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
89è Sardanes estiu 2015 (8/1/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (7/24/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (9/16/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Diada Nacional (9/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/20/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/11/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/17/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (3/24/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
40è Aplec d'Artés (7/7/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (11/1/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (10/30/2011)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (10/23/2011)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/21/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Aplec de l'Alforja (7/17/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Festa Major (6/30/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de Sabadell (6/26/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Bràfim (6/5/2011)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
54è Aplec de Girona (5/29/2011)   Girona Gironès Reus Jove
31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ballada (4/17/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de La Nou de Gaià (4/3/2011)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (3/27/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Ballada (3/19/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Reus Jove
8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
Ballada (12/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
11 De setembre (9/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/6/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Lloret (6/26/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
31è Aplec Conjunt (6/13/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (4/25/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/25/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Festes de Primavera (4/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (4/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (2/28/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
463è Doble (1/31/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Ballada (1/24/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (1/24/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec d'Esplugues (11/1/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ballada (10/24/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Martorelles (9/5/2009)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
29è Aplec d'Olesa (5/10/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (3/15/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (2/1/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada Sant Martí (11/9/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Sant Cugat (9/28/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/28/2008)   Palamós Baix Empordà Contemporània
Ballada (9/27/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a la fresca (7/30/2008)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (6/29/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/24/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Ballada (2/17/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/3/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Fires (11/4/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
51è Aplec de la Garriga (9/10/2007)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
3è Aplec de nit (9/1/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
34è Aplec de Montblanc (7/8/2007)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
55è Aplec de Banyoles (7/1/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Festa Major (6/29/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
5è Diada sardanista (5/27/2007)   Tesà Rosselló La Bisbal Jove
Doble (2/18/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Diada del soci (12/17/2006)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (12/16/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (12/10/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/8/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Gala (9/17/2006)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/8/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/26/2006)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (7/29/2006)   Salou Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/16/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (7/15/2006)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (9/24/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
161è Aplec de Sant Maurici (9/22/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (9/17/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
48è Aplec de Canyamars (9/10/2005)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major (9/4/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/20/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de La Llagosta (4/17/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Diada sardanista (2/27/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/26/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
28è Diada Sardanista (11/7/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/9/2004)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Revetlla d'aplec (10/2/2004)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
La Gala (9/19/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/28/2004)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
24è Aplec de Cambrils (8/28/2004)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa Major (8/23/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/20/2004)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/15/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (8/13/2004)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/7/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Ballada (8/5/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Reus Jove
Ballada (7/26/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
3è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Torredembarra (7/24/2004)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/18/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec a L'Hospitalet de l'Infant (7/17/2004)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/11/2004)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (7/10/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (7/7/2004)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/24/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva AMOGA
Aplec de les Borges del Camp (6/19/2004)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/6/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Festa major (5/30/2004)   Puigreig Berguedà Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Mollerussa (5/29/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/29/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Concurs (5/29/2004)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
37è Aplec de Lloret (5/2/2004)   Lloret de Mar La Selva Marinada
27è Aplec de Breda (4/11/2004)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/8/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aplec de Flix (10/12/2003)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
29è Aplec de Malgrat (10/5/2003)   Malgrat de Mar Maresme Premià
59è Aplec de Badalona (9/21/2003)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/27/2003)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2003)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
15è Aplec de Matadepera (7/19/2003)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (6/28/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme Marinada
5è Aplec de Barberà del Vallès (5/17/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de Gràcia (5/11/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
351è Doble ballada (4/13/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
26è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Festa Major de Gràcia (8/20/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Cardedeu (6/16/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada festa Major (6/28/2001)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor (11/26/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
24è Diada sardanista a Castellar (11/5/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Martorelles (9/2/2000)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Sant Hilari (8/20/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Cadaqués
Ballada Matadepera (7/5/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
64è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (12/8/1999)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de tardor de Vic (10/24/1999)   Vic Osona La Flama de Farners
27è Aplec de Peralada (8/29/1999)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Torroella de Montgrí (7/3/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Aplec de la Salut (5/10/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Vic (4/3/1999)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Sant Boi (3/21/1999)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Castanyada - Mollet (11/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Malgrat (10/4/1998)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
Festa Major de Sabadell (9/6/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Palamós (7/27/1997)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.