Activitats on s'ha tocat l'obra Noces d'or a Badalona
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (9/9/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada d'estiu (7/25/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2018)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Ballada de Festa Major (6/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
34è Aplec del Vendrell (7/16/2017)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (5/20/2017)   Bonastre Baix Penedès Ressò
Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (2/5/2017)   Tona Osona Premià
Ballada (12/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
772è Doble (11/13/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/29/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
31è Aplec de Gavà (9/17/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Aplec del Morell (5/29/2016)   El Morell Tarragonès Mediterrània
18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (12/14/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (9/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
24è Aplec de Bellvís (7/20/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Festa major (12/31/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Ballada (10/21/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
11 de setembre (9/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Fires i festes (9/9/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (7/27/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (4/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (7/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major (6/26/2011)   Montgat Maresme Marinada
15è Aplec d'Almacelles (6/4/2011)   Almacelles Segrià Contemporània
Ballada doble (5/28/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Sant Jordi (4/23/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (3/5/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/6/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Ballada (6/11/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Ballada (1/17/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Doble (12/13/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
37è Revetlla d'aplec (9/19/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
10è Aplec de Sant Andreu (9/19/2009)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Cicle de ballades d'estiu (8/14/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
83è Ballada (8/8/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Nit (7/18/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (5/31/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Ballada (3/29/2009)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (11/9/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
21è Aplec de Montgat (9/28/2008)   Montgat Maresme Marinada
Diada de Catalunya (9/10/2008)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
5è Concurs de colles (5/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
10è Aplec d'Oliana (5/1/2008)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Concurs infantil (5/1/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ballada (2/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (8/10/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Ballada (8/3/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
6è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/28/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
5è Sardanes a la fresca (7/25/2007)   Tiana Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada doble (6/16/2007)   Begues Baix Llobregat Contemporània
Festa del barri de ca n'Aurell (6/2/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
12è Aplec de Molins de Rei (5/13/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Ballada (4/22/2007)   Barcelona Barcelonès Contemporània
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
Diada del soci (2/18/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/11/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/22/2006)   Roses Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/12/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (5/21/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (11/26/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/9/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec de Malgrat (10/2/2005)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Concert commemoratiu (9/16/2005)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Ballada (9/10/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Mataró
Ballada (8/19/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
27è Aplec de l'Aleixar (8/13/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (7/3/2005)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (7/2/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (6/25/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Aplec de la Salut (5/9/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Lloret (5/1/2005)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Sant Jordi (4/24/2005)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Trobada d'Anella (4/3/2005)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (3/6/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (2/13/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (1/9/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/26/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa de tardor (11/21/2004)   Badalona Barcelonès Conjunt
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Hilari (8/22/2004)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
42è Aplec d'Olot (7/11/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
53è Aplec de Cardedeu (6/20/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Campdevànol (5/22/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
27è Aplec de Banyuls (4/11/2004)   Banyuls Rosselló Desconeguda
Ballada (3/21/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Castanyada (11/1/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Malgrat (10/5/2003)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Audició (6/29/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Ballada (6/8/2003)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
5è Aplec de Begur (6/7/2003)   Begur Baix Empordà La Bisbal Jove
5è Aplec de Barberà del Vallès (5/17/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/27/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Aplec de Celrà (3/9/2003)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
26è Aplec de Castellar del Vallès (3/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires de Girona (11/3/2002)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (9/22/2002)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (9/16/2002)   Ordino Andorra Principal de Berga
14è Aplec de Bellpuig (9/15/2002)   Bellpuig Urgell La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Ripollet (9/1/2002)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Cornellà (6/9/2002)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de la Bisbal (6/9/2002)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/26/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
46è Aplec de Gràcia (5/12/2002)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/8/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
12è Aplec de Salou (11/4/2001)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada castanyada (11/1/2001)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada (9/23/2001)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/1/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició (7/29/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
Cicle d'estiu (7/27/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Reus Jove
4è Aplec de Siurebre (7/2/2001)   Garcia Ribera d'Ebre Genisenca
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (6/30/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Festa major (6/26/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/10/2001)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (5/27/2001)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
1è Aplec d'Ascó (5/6/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Sardanes a Mollet (3/25/2001)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Ballada (2/11/2001)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
4è Trobada sardanista (12/30/2000)   Vic Osona Marinada
Diada del soci - Sabadell (10/8/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
22è Aplec de Martorelles (9/2/2000)   Martorelles Vallès Oriental Lluïsos
28è Aplec d'Artés (7/1/2000)   Artés Bages Lluïsos
Aplec de nit a Mataró (6/17/2000)   Mataró Maresme Lluïsos
60è Aplec de Vic (4/16/2000)   Vic Osona Contemporània
20è Aplec de Navarcles (2/13/2000)   Navarcles Bages Lluïsos
16è Sarau Artesenc (12/5/1999)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada a Terrassa (10/30/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Festa major Banyoles (10/23/1999)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Súria (10/10/1999)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Audició Sabadell (10/10/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
22è Aplec de Montmelò (9/18/1999)   Montmeló Vallès Oriental Lluïsos
Cloenda nits d'estiu (7/31/1999)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
35è Aplec de Sant Celoni (7/17/1999)   Sant Celoni Vallès Oriental Contemporània
Audició Sabadell (7/16/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició a Mongat (6/26/1999)   Montgat Maresme La Principal de la Bisbal
37è Aplec de la Bisbal (6/13/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
6è Aplec de La Llagosta (4/18/1999)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari Sabadell Sardanista (3/21/1999)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
5è Aplec de Torredembarra (3/14/1999)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Trobada Sardanista nadalenca (1/2/1999)   Vic Osona Contemporània
Sardanes al Parc de l'escorxador (11/15/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
2è Aplec de Barcelona-Barceloneta (9/26/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
54è Aplec de Badalona (9/20/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
5è Nit de la sardana (7/31/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec d'Olot (7/12/1998)   Olot Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
49è Aplec de Granollers (7/11/1998)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Barcelona- Eixample (6/20/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec d'aplecs (6/20/1998)   Riudecanyes Baix Camp Marinada
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
42è Aplec de Gracia (5/10/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1004è Audició Catedral (4/4/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
26è Aplec del Masnou (3/29/1998)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de Cerdanyola (3/8/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (3/1/1998)   Badalona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert 50 aniversari (2/21/1998)   Badalona Barcelonès Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.