Activitats on s'ha tocat l'obra Festeig
Activitat Població Comarca Cobla
Festa major (05/08/2017)   Tona Osona Marinada
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Banyoles (01/07/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Revetlla Sardanista (30/06/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Festa major de l'Ateneu (28/05/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (26/05/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Sant Jordi (23/04/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on epoca)
47è Aplec de Preixana (17/04/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Ballada (19/02/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (05/02/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
5è Aplec d'Hivern (29/01/2017)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (06/11/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
21è Castanyada (05/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (01/11/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Gent Gran (09/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
90è Sardanes a la fresca (17/09/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
17è Aplec de Sant Andreu (17/09/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
!1 de setembre (11/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (11/09/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
11 de setembre (11/09/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Festa Major (05/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (02/09/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ballada (17/07/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on epoca)
90è Sardanes a la fresca (16/07/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Festa major (03/07/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa de la Gent Gran (29/05/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (24/04/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (02/02/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Ballada (20/12/2015)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Ballada (28/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (24/07/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Festa major de la Florida (18/07/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Festa major Poble Sec (18/07/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (16/07/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Ballada (24/06/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (22/02/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (14/12/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aplec de Sant Muç (19/10/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
19è Aplec de la Tartrana (19/10/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (29/09/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (28/08/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
88è Sardanes estiu 2014 (07/06/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (04/05/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (27/04/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (21/04/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Fira d'artesans (14/09/2013)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
11 de setemre (11/09/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
3è Festa major de la Marina (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
41è Aplec de Tarragona (05/05/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (28/04/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Sant Jordi (23/04/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (27/01/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (15/12/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
28è Aplec de Sant Climent (25/11/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (28/10/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
46è Aplec Baix Camp (23/09/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (14/09/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
Festra Major (11/09/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Ballades d'estiu. Sant Magí (19/08/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major (11/08/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Sardanes a la fresca del Segrià (10/08/2012)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (2ona época)
18è Aplec de Torredembarra (28/07/2012)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Alforja (15/07/2012)   Alforja Baix Camp Reus Jove
18è Aplec de Torregrossa (14/07/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ball ada (14/07/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Aplec de la Mussara (08/07/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Ballada (24/06/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de les Borges del Camp (16/06/2012)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (03/06/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
24è Aplec de Primavera (02/06/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (27/05/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
13è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2012)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (18/03/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Calçotada sardanista (26/02/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (26/02/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
738è Doble ballada (05/02/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (05/02/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
13è Aplec de Bellpuig (10/09/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
Cicle de ballades d'estiu (12/08/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (16/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (03/07/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Festa Major (01/07/2011)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
30è Diada del soci (24/06/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
39è Aplec de Tarragona (08/05/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Concert de Primavera (24/04/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
40è Aplec de Santa Coloma de Farners (03/04/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
22è Petit aplec de Bordils (06/03/2011)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
728è Ballada doble (06/02/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (16/01/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Concurs (03/10/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
46è Aplec de Torroella (19/09/2010)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Ballada (12/09/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (11/09/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
33è Aplec de Navàs (23/08/2010)   Navàs Bages Mediterrània
29è Sardenes al cor de Catalunya (12/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Concert (31/07/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (25/07/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
16è Aplec de Torredembarra (24/07/2010)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (21/07/2010)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (25/06/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Sant Jordi (23/04/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
463è Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Festa Major (08/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (23/04/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
21è Aplec de Tossa (12/10/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (23/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festa Major (25/06/2008)   Reus Baix Camp Reus
Diada del soci (24/06/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Ballada (12/04/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (29/03/2008)   Reus Baix Camp Reus
Fires (01/11/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
41è Aplec de Lleida (16/09/2007)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (08/07/2007)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Festa Major (25/06/2007)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (18/03/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Exhibició (05/11/2006)   Pamplona Espanya Quatre vents
Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
40è Aplec de Lleida (17/09/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Diada 11 setembre (11/09/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
12è Aplec de Cappont (10/06/2006)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Doble (05/02/2006)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Ballada (22/01/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (17/12/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (11/12/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (06/08/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
8è Aplec de Mataró (03/07/2005)   Mataró Maresme Lluïsos
Festa de Canòlic (28/05/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
10è Aplec de Molins de Rei (08/05/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
Aplec de Sant Boi (20/03/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (20/02/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Ballada (13/02/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
5è Aplec sardanista de tardor (08/12/2004)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (14/11/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Diada del Sardanista (24/10/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
36è Aplec de les Roquetes (17/10/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (03/10/2004)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
30è Aplec de l'Hospitalet (03/10/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Romiatge al santuari de Bell-lloc (12/09/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
47è Aplec de Canyamars (12/09/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
17è Aplec d'Encamp (05/09/2004)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa de Sant Roc (16/08/2004)   Canillo Andorra Principal de Berga
26è Aplec de l'Aleixar (14/08/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
19è Aplec de Ribes (01/08/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (21/07/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Boble ballada (24/06/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat d'Igualada
Sant Joan (23/06/2004)   Reus Baix Camp Reus
50è Aplec d'Anglès (20/06/2004)   Anglès La Selva AMOGA
Diada de la sardana (19/06/2004)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (29/05/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
42è Concurs de colles (02/05/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Sant Jordi al Castell (25/04/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Concert (23/01/2004)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Ballada (18/01/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (30/11/2003)   Badalona Barcelonès Mediterrània
16è Aplec de Martorell (05/10/2003)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
16è Aplec de Montgat (28/09/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
50è Aplec de Ripoll (20/07/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Festa Major Can Feu (13/07/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Primavera i festa dels Xatos (09/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
39è Aplec de Torroella de mOntgrí (10/05/2003)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (02/02/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
18è Aplec de Sant Climent (24/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Castanyada (03/11/2002)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Ballada (17/08/2002)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
3è Aplec de Moià (04/08/2002)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (07/07/2002)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada hipercor (26/06/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (24/06/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballades (2) (24/06/2002)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Cornellà
12è Aplec d'Agramunt (24/06/2002)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (26/05/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec d'Olesa (12/05/2002)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Dia del soci (27/01/2002)   Terrassa Vallès Occidental Premianenca
Ballada (25/11/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Festa major (08/09/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (28/07/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
25è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (07/07/2001)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Granollers (1a etapa)
Doble ballada a Girona (05/11/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
43è Aplec de Canyamars (10/09/2000)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
12è Aplec de Bellpuig (10/09/2000)   Bellpuig Urgell Marina
13è Aplec d'Encamp (03/09/2000)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Doble ballada (25/08/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Conjunt
Ballada Matadepera (09/08/2000)   Matadepera Vallès Occidental Thermalenca
8è Aplec de Les Borges Blanques (05/08/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
7è Diada Sardanista a Palau (02/04/2000)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada a Terrassa (19/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
Ballada Les Roquetes (28/11/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
23è Diada sardanista (07/11/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola 2
Sardanes a Sant Gervasi (31/10/1999)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Sardanes a l'Avinguda Mistral (03/10/1999)   Barcelona Barcelonès Jove Dansaires Vilanovins
1è Aplec de Rubí (02/10/1999)   Rubí Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Sardanes a la Mola (26/09/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició a Salt (05/09/1999)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
Audició Sabadell (03/09/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició Sant Llorenç (10/08/1999)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (24/07/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
Dia de la Sardana (20/06/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Cardedeu (20/06/1999)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Diada de la sardana (20/06/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Dia universal de la sardana (20/06/1999)   Cornellà Baix Llobregat Catània
11è Aplec de l'Escorxador (19/06/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
72è Aplec de Calella (06/06/1999)   Calella Maresme Conjunt
34è Aplec de Bellvitge (05/04/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec del pa (05/04/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Castellar del Vallès (07/03/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (18/10/1998)   Barcelona Barcelonès Conjunt
11è Aplec de Montgat (27/09/1998)   Montgat Maresme Miramar
32è Aplec de Lleida (27/09/1998)   Lleida Segrià Juvenil Ciutat de Solsona
Sardanes de Festa Major (04/09/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Sardanes a Sant Gervasi (17/05/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
33è Aplec de Bellvitge (13/04/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
2è Festa sardanista d'hivern (25/01/1998)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
8è Aplec de Salou (09/11/1997)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Montmeló (13/09/1997)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec del Priorat (03/08/1997)   Falset Priorat Conjunt
Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
16è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (01/06/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
audició a Sabadell (02/02/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.