Activitats on s'ha tocat l'obra Promesa de tardor
Activitat Població Comarca Cobla
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (31/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballades estiu (28/07/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Ballada (23/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dia Universal de la Sardana (18/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dia de l'associacionisme (04/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (28/05/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Pàsqua (17/04/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (23/10/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
!1 de setembre (11/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Premià de Mar (27/08/2016)   Premià de Mar Maresme Premià
Festa major de Sant Genís (26/08/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Ballada (11/08/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
25è Aplec d'Arbeca (23/07/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Cicle d'estiu (17/07/2016)   Calella Maresme Premià
Ballada (01/07/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (23/04/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (14/11/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Fires i festes (01/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
40è Aniversari Agrupació Sardanista (18/10/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
45è Aplec de tardor (12/10/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
16è Aplec de tarda (12/09/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
8è Taller per apendre a ballar Sardanes (17/06/2015)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
17è Aplec de Barberà del Vallès (16/05/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Alegria (06/04/2015)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (22/02/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (15/02/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (08/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada de l'Anella Oberta (30/11/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (23/11/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (05/10/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Ripollet (07/09/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
34è Aplec d'Olesa (11/05/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
72è Aplec de Mollet (01/05/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Breda (13/04/2014)   Breda La Selva Vila d'Olesa
2è Aplec d'Hivern (26/01/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari Ripollet Sardanista (17/11/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/10/2013)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
51è Aplec de Sabadell (30/06/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
34è Aplec Conjunt (09/06/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Sant jordi (23/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble (08/12/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec nadalenc (18/12/2011)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sant Pere de Ribes (29/07/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
85è Cicle d'estiu (25/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
6è Sabadell Festa i Tradició (17/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de l'Eixample (22/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
7è Diada Agrupació (05/12/2010)   Cubelles Garraf Marinada
7è Aplec d'Esplugues (07/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
35è Aplec de Sant Cugat (26/09/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (25/09/2010)   Artés Bages Sabadell
166è Aplec de Sant Maurici (22/09/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
32è Aplec de Martorelles (04/09/2010)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (03/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (28/08/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
33è Aplec de Navàs (23/08/2010)   Navàs Bages Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (19/08/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (13/08/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (08/08/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (23/06/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (20/06/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (12/06/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
Ballada (23/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (18/04/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (28/03/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Boi (21/03/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Diada 11 de setembre (11/09/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (24/07/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Doble Audició (06/12/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Ballada (16/11/2008)   Premià de Mar Maresme Marinada
40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
21è Aplec de Tossa (12/10/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (02/08/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (03/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada doble (31/05/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11è Aplec Nadalenc (23/12/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
14è Aniversari Grup Tamborí (03/11/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Bellpuig (09/09/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
35è Aplec de Peralada (26/08/2007)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
58è Aplec de Granollers (14/07/2007)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
5è Sardanes a la fresca (11/07/2007)   Tiana Maresme La Flama de Farners
10è Aplec de Mataró (01/07/2007)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
26è Aplec d'El Prat (17/06/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (09/06/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (29/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Festa Major Sants (26/08/2006)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (15/08/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (14/08/2006)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Ribes de Freser (06/08/2006)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Lliurament de diplomes (10/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Concurs (09/04/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sabadell
Ballada (04/03/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (26/02/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Tossa (09/10/2005)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Bellpuig
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
49è Aplec de la Garriga (10/09/2005)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
17è Aplec de Bellpuig (10/09/2005)   Bellpuig Urgell Formació específica per l'activitat
Ballada (20/08/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (31/07/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (12/07/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (29/06/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola d'Agramunt
Aplec d'Agramunt (24/06/2005)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
13è Aplec d'Amer (24/06/2005)   Amer La Selva La Flama de Farners
Dia Universal de la Sardana (19/06/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
Aplec de Montpellier (07/05/2005)   Montpeller França Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (24/04/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Genisenca
18è Aplec de Sants (10/04/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
14è Febrer Musical (20/02/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Diada (20/02/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Bisbal Jove
383è Doble (13/02/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Exhibició de colles, Esbart i sardanes (30/01/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Doble (08/12/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
2è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de tardor (21/11/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Castanyada (01/11/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/10/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Sant Cugat (26/09/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Montgat (26/09/2004)   Montgat Maresme Marinada
38è Aplec Baix Camp (19/09/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
6è Aplec de Tortosa (12/09/2004)   Tortosa Baix Ebre Conjunt
3è Aplec de Santa Maria de Besora (28/08/2004)   Santa Maria de Besora Osona Marinada
Ballada (18/08/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (15/08/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
26è Aplec de l'Aleixar (14/08/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (07/08/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Ballada (05/08/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Reus Jove
Ballada (25/07/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Alforja (18/07/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec a L'Hospitalet de l'Infant (17/07/2004)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (11/07/2004)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
55è Aplec de Granollers (10/07/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/07/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Feste Major de Sant Pere (26/06/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (19/06/2004)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (06/06/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Revetlla d'apelc (05/06/2004)   Calella Maresme Marinada
Ballada doble (30/05/2004)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (30/05/2004)   Sarral Conca de Barberà Reus Jove
Concurs (29/05/2004)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (23/05/2004)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
Aplec al Pla de Santa Maria (09/05/2004)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
55è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2004)   Caldes de Malavella La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
37è Aplec de Lloret (02/05/2004)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
68è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Escorxador (24/04/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cloenda pubillatge (18/04/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
Aplec del Perelló (17/04/2004)   El Perelló Baix Ebre Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Preixana (12/04/2004)   Preixana Urgell Ciutat de Terrassa
Ballada (07/03/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ballada (07/03/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
27è Aplec de Castellar (07/03/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (25/01/2004)   Torrelavit Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (14/12/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada doble (14/12/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (13/12/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (13/12/2003)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (06/12/2003)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (16/11/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (01/11/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
41è Aplec de Sabadell (29/06/2003)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (24/06/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
3è Aplec de tarda de Sant Andreu (14/09/2002)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festa Major de Gràcia (20/08/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Montblanc (30/06/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
16è Aplec de Mataró de Nit (15/06/2002)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
75è Aplec de Calella (02/06/2002)   Calella Maresme Marinada
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (26/05/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (26/05/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
1è Aplec de Campdevanol (18/05/2002)   Campdevànol Ripollès La Flama de Farners
35è Aplec de Lloret (05/05/2002)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
29è Aplec de Roses (01/04/2002)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
13è Aplec de Roda de Barà (01/04/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
30è Aplec el Masnou (24/03/2002)   El Masnou Maresme Marinada
25è Aplec de Castellar del Vallès (03/03/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (24/02/2002)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (26/12/2001)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Doble a Barberà (16/12/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sardanes (04/11/2001)   Barcelona Barcelonès Marinada
8è Aniversari Entitat (03/11/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Concert de les Fires de Girona (29/10/2001)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
27è Aplec de l'Hospitalet (21/10/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
16è Aplec de Gavà (12/10/2001)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de Montgat (23/09/2001)   Montgat Maresme La Flama de Farners
57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Aplec de Tortosa (07/09/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Diada sardanista (25/08/2001)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Sardanes (20/08/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Ribes (05/08/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (27/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Palamós (22/07/2001)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Mataró (01/07/2001)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec de Sabadell (01/07/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
13è Aplec de l'Escorxador (16/06/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
39è Aplec de la Bisbal (10/06/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
73è Aplec d'Igualada (10/06/2001)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
7è Aplec de Barcelona- Catedral (09/06/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
17è Aplec de Sitges (20/05/2001)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
65è Aplec de Sant Perpètua (06/05/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Lloret (06/05/2001)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
1è Aplec d'Ascó (06/05/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (29/04/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de Breda (08/04/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada a Badalona (25/03/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
ballada (24/03/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
300è Doble a Riudellots (18/02/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble ballada (26/12/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (15/10/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.