Activitats on s'ha tocat l'obra Capital del cava
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (09/09/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (08/09/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
17è Aplec a Santa Maria de Besora (25/08/2018)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
38è Aplec a Cambrils (25/08/2018)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (19/08/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (17/08/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (05/08/2018)   Pineda Maresme La Principal de Terrassa
Ballada (01/08/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (29/07/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada de Sardanes a la Fresca (24/07/2018)   Martorell Baix Llobregat Maricel
35è Aplec al Vendrell (22/07/2018)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Aplec a L'Estany (Moianès ) (22/07/2018)   L'Estany Bages Lluïsos
Ballada (21/07/2018)   Montgat Maresme Premià
Ballada (15/07/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
10è Aplec a Castellbisbal (14/07/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (14/07/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
24è Aplec a Rosselló (07/07/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
558è Ballada (29/06/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
32è Aplec de nit (16/06/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
Ballada (10/05/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
26è Aplec Capital del Cava (29/04/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada Diada de Sant Jordi (23/04/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (23/04/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (15/04/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
20è Ballada Festa de l'arbre (11/03/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (06/08/2017)   Calella Maresme Sabadell
Aplec de Móra d'Ebre (05/08/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (16/07/2017)   Calella Maresme Premià
Ballada (15/07/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
23è Aplec de Torregrossa (08/07/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Ballada (04/07/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Festa Major del Carmel (02/07/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
37è Aplec de la Vila de Juneda (02/07/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
43è Aplec de Montblanc (02/07/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (01/07/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
24è Memorial Jaume Raventós (18/06/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major Petita (10/06/2017)   Tiana Maresme Premià
Ballada (09/06/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Tàrrega (14/05/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
7è Aplec de Torres de Segre (22/04/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (16/04/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (02/04/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Diada del soci (26/02/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (08/01/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (17/12/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (06/11/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Gent Gran (09/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
31è Aplec de Gavà (17/09/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
11 de setembre (11/09/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Fires i festes (08/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Cicle d'estiu (28/08/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (24/08/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
24è Aplec de ls Borges Blanques (30/07/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
33è Aplec del Vendrell (17/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Festa major poble Sec (16/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
8è Aplec de Castellbisbal (09/07/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (09/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (03/07/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Calaf (25/06/2016)   Calaf Anoia Camps
Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (18/06/2016)   Barcelona Barcelonès Contemporània
16è Aplec Vila d'Altafulla (12/06/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Montgrins
17è Aplec d'Oliana (01/05/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
24è Aplec del Cava (24/04/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (28/03/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
39è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (07/02/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (03/01/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (29/11/2015)   Badalona Barcelonès Rambles
Castanyada (01/11/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
6è Aplec del Serrallo (18/10/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
71è Revetlla aplec de Badalona (19/09/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (19/09/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
11 setembre (11/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (28/08/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (28/08/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Festa major (17/08/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Coma-ruga (15/08/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Festa Major (09/08/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Aplec de la Palma d'Ebre (02/08/2015)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (26/07/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (25/07/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Aplec del Vendrell (19/07/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
66è Aplec de Granollers (11/07/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (10/07/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (28/06/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Festa Aplec d'Andorra (27/06/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (31/05/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aplec de Montmeló (26/04/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
16è Aplec de Pasqua de Besalú (05/04/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
43è Aplec de Celrà (08/03/2015)   Celrà Gironès Mediterrània
Ballada (08/03/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Festa Major d'Hivern (01/03/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (31/12/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
29è Aniversari Grup Sardanista Tor Bellvitge (22/11/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (02/11/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
4è Aplec d'Alguaire (06/09/2014)   Alguaire Segrià Contemporània
Festa Major (01/09/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Ballada (23/08/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Festa del Barri del Ninot (05/07/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Revetlla de Sant Joan (23/06/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
60è Aplec d'Anglès (15/06/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (04/05/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
42è Aplec de Tarragona (04/05/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (25/04/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Breda (13/04/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
34è Aplec de Navarcles (09/02/2014)   Artés Bages Lluïsos
Calçotada (02/02/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
11è Aplec d'ôdena (26/01/2014)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
54è Aniversari Amics de la Sardana (24/11/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
4è Aplec de Tarragona (20/10/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
32è Aplec de Berga (01/09/2013)   Berga Berguedà Lluïsos
26è Aplec de Sant Hilari (18/08/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
21è Aplec de les Borges Blanques (03/08/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
sardanes a la fresca (26/07/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Patum (30/05/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Festa de Ca N'Aurell (26/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (26/05/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
44è Aplec de Torelló (19/05/2013)   Torelló Osona Les Casenoves
21è Aplec Capital del Cava (28/04/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/04/2013)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (21/04/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Calçotada (17/02/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (23/12/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Ballada (02/12/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (21/10/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Sant Cugat (30/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Ballada (22/09/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
Fires i festes (09/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (08/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
36è Aplec de Cornudella de Montsant (12/08/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
13è Aplec de Moià (05/08/2012)   Moià Bages Lluïsos
16è Gran Nit de la Sardana (28/07/2012)   Canet de Mar Maresme Contemporània
18è Aplec de Torregrossa (14/07/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
9è Festa Major Poble Sec (14/07/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
18è Aplec de Rosselló (07/07/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Canigó Grand Site (30/06/2012)   Prada Conflent Mil·lenària
22è Aplec d'Agramunt (30/06/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (15/06/2012)   Montgat Maresme Premià
12è Aplec d'Altafulla (10/06/2012)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (23/04/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
21è Aplec de la Llagosta (15/04/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Cloenda de cursets (25/03/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Calçotada sardanista (26/02/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (05/02/2012)   Barcelona Barcelonès Contemporània
738è Doble ballada (05/02/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/09/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Diada Nacional (10/09/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
13è Aplec de Bellpuig (10/09/2011)   Bellpuig Urgell Bellpuig
44è Aplec de Ripollet (04/09/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Matadepera (10/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
22è Aplec de l'Ametlla de Mar (06/08/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
4è Memorial Josep Pujol i Alsina (02/07/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Aplec de Banyuls (29/05/2011)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
Ballada (22/05/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
16è Aplec de Molins de Rei (14/05/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
ballada (07/05/2011)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (03/04/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (03/04/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
Ballada (27/03/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (26/02/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (23/01/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Ballada (22/01/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (09/01/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada de Cap d'Any (01/01/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Rosselló
Doble (21/11/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos
21è Aplec de Sant Martí (07/11/2010)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (01/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Castanyada (31/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
42è Aplec de les Roquetes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (16/10/2010)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
25è Aplec de Gavà (12/10/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
1352è Ballada (09/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
11è Aplec de Sant Andreu (18/09/2010)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Remembrances (10/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (10/09/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (10/09/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (04/09/2010)   Alguaire Segrià Contemporània
6è Aplec de Nit de Premià de Mar (28/08/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (15/08/2010)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Festa Major (11/08/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Reus Jove
18è Aplec de les Borges Blanques (31/07/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Aplec de Riba-roja (31/07/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (30/07/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (25/07/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (24/07/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (23/07/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de l'alforja (18/07/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
8è Sardanes a la fresca (14/07/2010)   Tiana Maresme Marinada
7è Aplec de la Mussara (11/07/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
24è Aplec Aires Planencs (10/07/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (09/07/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (26/06/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (09/05/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (18/04/2010)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (07/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (18/07/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp La Principal de Tarragona
Cicle de ballades d'estiu (17/07/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa Major (03/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (21/06/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
4è festa del soci (14/06/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (31/05/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
7è Concurs de colles (10/05/2009)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
42è Aplec de Lloret (03/05/2009)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
17è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Tardor (19/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages Empordanesa
33è Aplec d'Argelers de la Marenda (07/09/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Contemporània
Ballada (09/08/2008)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
9è Aplec de Moià (03/08/2008)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Torredembarra (26/07/2008)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada (25/07/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (18/07/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (24/06/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aplec Conjunt (08/06/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Baix Empordà
54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec d'Olesa (11/05/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
5è Concurs de colles (11/05/2008)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
36è Aplec Ciutat de Tarragona (04/05/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada sardanista (27/04/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
35è Aplec de Premià de Mar (26/04/2008)   Premià de Mar Maresme Contemporània
Ballada (02/03/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
10è Calçotada (24/02/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
31è Diada Sardanista (04/11/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada doble (01/11/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de Lleida (16/09/2007)   Lleida Segrià Contemporània
Aplec de Sant Andreu (15/09/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (27/08/2007)   Igualada Anoia Contemporània
6è Aplec de Sant Feliu de Codines (28/07/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aplec del Pla de Santa Maria (14/07/2007)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (09/06/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (09/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec d'Oliana (01/05/2007)   Oliana Alt Urgell Contemporània
15è Aplec Capital del Cava (29/04/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
8è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Ballada (04/02/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Doble (10/12/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada (03/12/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada (12/11/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Fires i festes de Sant Narcís (05/11/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
40è Aplec de Lleida (17/09/2006)   Lleida Segrià Contemporània
Doble ballada (12/08/2006)   Roses Alt Empordà Rossinyolets
Doble (29/07/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
Ballada (08/07/2006)   Roses Alt Empordà Contemporània
Festa Major (29/06/2006)   Reus Baix Camp Contemporània
27è Aplec Conjunt (11/06/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Ballada (10/06/2006)   Barcelona Barcelonès Contemporània
10è Aplec d'Almacelles (03/06/2006)   Almacelles Segrià Contemporània
14è Aplec Capital del Cava (30/04/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
42è Aplec de Sils (16/04/2006)   Sils La Selva Marinada
Ballada (08/04/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
34è Aplec del Masnou (26/03/2006)   El Masnou Maresme Vila d'Olesa
29è Aplec de Castellar (05/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (05/02/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Concurs Bescanó (05/11/2005)   Bescanó Gironès Contemporània
Ballada (08/10/2005)   Barcelona Barcelonès Sabadell
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
52è Aplec de Santiga (10/09/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
17è Aplec de Bellpuig (10/09/2005)   Bellpuig Urgell Vila d'Olesa
Aplec d'Argelers (04/09/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Conjunt
Festa Major (27/08/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (02/07/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Conjunt
Festa Major (02/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (01/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Dia Universal de la Sardana (19/06/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
15è Aplec de la Seu d'Urgell (12/06/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
63è Aplec de Mollet (22/05/2005)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
6è Fira del Cavall (16/05/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sant Jordi (24/04/2005)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
13è Aplec Capital del Cava (24/04/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
14è Aplec de La Llagosta (17/04/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Sant Boi (20/03/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (20/02/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (13/02/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (13/02/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (12/02/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (06/02/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
Festa de Sant Antoni (16/01/2005)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Sant Climent (21/11/2004)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aniversari Ripollet Sardanista (14/11/2004)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec d'Esplugues de Llobregat (07/11/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
50è Aplec de Sant Quirze de Besora (03/10/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de l'Escala (3on època)
Romiatge al santuari de Bell-lloc (12/09/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
17è Aplec d'Encamp (05/09/2004)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
5è Aplec de Moià (01/08/2004)   Moià Bages Lluïsos
2è Aplec de la Garrotxa (24/07/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Aplec d'Andorra la Vella (17/07/2004)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Ballada (13/07/2004)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig Cobla
Doble ballada (02/07/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major (24/06/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
50è Aplec d'Anglès (20/06/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
18è Aplec de Nit (19/06/2004)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Barcelona - Catedral (12/06/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Girocentre (09/06/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Trobada de puntaires (29/05/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
55è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2004)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
9è Aplec de Molins de Rei (09/05/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig Cobla
12è Aplec Capital del Cava (25/04/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
13è Aplec de La Llagosta (18/04/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec del Masnou (28/03/2004)   El Masnou Maresme Marinada
Ballada (07/03/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
25 anys singulars (29/02/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Diada cobles juvenils (28/12/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Ballada (13/12/2003)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (08/12/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Fires i festes (02/11/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
18è Aplec de Gava (12/10/2003)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
16è Aplec de Martorell (05/10/2003)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Montgat (28/09/2003)   Montgat Maresme Marinada
31è Aplec de Terrassa (21/09/2003)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
59è Aplec de Badalona (21/09/2003)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
37è Aplec de Reus (21/09/2003)   Reus Baix Camp Reus Jove
22è Aplec de Berga (07/09/2003)   Berga Berguedà Genisenca
6è Aplec de Siurebre (07/09/2003)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
16è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (24/08/2003)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
18è Aplec de Ribes de Freser (03/08/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
35è Aplec de Palamós (27/07/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec de Matadepera (19/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
41è Aplec d'Olot (13/07/2003)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
3è Aplec de nit de Sant Sadurni d'Anoia (12/07/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (05/07/2003)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Festa Major (30/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de l'Escorxador (22/06/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec a Les Borges del Camp (21/06/2003)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
49è Aplec d'Anglés (15/06/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
Festa Major (14/06/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Festa Major (09/06/2003)   LLagostera Gironès Baix Empordà
41è Aplec de la Bisbal (08/06/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Cornellà (08/06/2003)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
5è Aplec de Begur (07/06/2003)   Begur Baix Empordà Cadaqués
76è Aplec de Calella (01/06/2003)   Calella Maresme Conjunt
5è Aplec de Campdevànol (24/05/2003)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
14è Aplec de Polinyà (18/05/2003)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
54è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2003)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
39è Aplec de Torroella de mOntgrí (10/05/2003)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (27/04/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
30è Aplec de Roses (21/04/2003)   Roses Alt Empordà Montgrins
26è Aplec de Breda (13/04/2003)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
26è Aplec de Sants (13/04/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diumenge de Rams (13/04/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2003)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
29è Aplec de Cerdanyola (09/03/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Doble ballada (16/02/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (16/02/2003)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
13è Aplec de Salou (03/11/2002)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (27/10/2002)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (26/10/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major de Sant martirià (20/10/2002)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
28è Aplec de l'Hospitalet (20/10/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (20/10/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Súria (13/10/2002)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
28è Aplec de Malgrat (06/10/2002)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de la Garriga (10/09/2002)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Ripollet (01/09/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (28/08/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Hilari (18/08/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major Gràcia (16/08/2002)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (27/07/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
2è Aplec de Sant Pere de Ribes (26/07/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
49è Aplec de Ripoll (21/07/2002)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Concurs (20/07/2002)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Matadepera (20/07/2002)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (16/07/2002)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
40è Aplec d'Olot (14/07/2002)   Olot Garrotxa Marinada
2è Aplec de nit de Sant Sadurní (13/07/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (12/07/2002)   Manlleu Osona Ciutat de Cornellà
40è Aplec de Sabadell (30/06/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Picabaralla de cobles (29/06/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec d'Agramunt (24/06/2002)   Agramunt Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
51è Aplec de Cardedeu (16/06/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
75è Aplec de Calella (02/06/2002)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
22è Aplec d'Olesa (12/05/2002)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Mollet (01/05/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (28/04/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
38è Aplec de Sils (21/04/2002)   Sils La Selva Marinada
13è Aplec de Roda de Barà (01/04/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
3è Petit Aplec de Pasqua a Besalú (31/03/2002)   Besalú Garrotxa Marinada
25è Aplec de Castellar del Vallès (03/03/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
324è Doble ballada (17/02/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Ballada (17/02/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
3è Festa del soci (03/02/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
26è Aniversari Ripollet Sardanista (18/11/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Aniversari Entitat Castellar (04/11/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (01/11/2001)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (08/09/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (14/07/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (29/04/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.