Activitats on s'ha tocat l'obra Joves lleons
Activitat Població Comarca Cobla
37è Aplec a Berga (02/09/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
41è Aplec a Navàs (27/08/2018)   Navàs Bages Mediterrània
Ballada (17/08/2018)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (15/08/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (04/08/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (21/07/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Ballada de Festa Major (30/06/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
558è Ballada (29/06/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
Ballada Plaça Eivissa (21/05/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (06/05/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
53è Aplec a l'Hospitalet (02/04/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (02/04/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
44è Aplec a Cerdanyola (11/03/2018)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec del Vendrell (16/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (14/07/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (03/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/06/2017)   Reus Baix Camp Reus Jove
Dia Universal de la Sardana (18/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
29è Aplec de Vandellòs (03/06/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (21/05/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (20/05/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
13è Aplec de Primavera (20/05/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
37è Aplec d'Olesa (14/05/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Fires i festes de la Santa Creu (05/05/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (01/05/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (26/03/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
45è Aplec de Celrà (12/03/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
37è Aplec de Navarcles (12/02/2017)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (13/11/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
65è Trobada Sardanista a Montserrat (22/10/2016)   Montserrat Bages Palafolls
7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
11 de setembre (11/09/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
43è Aplec de la Ribera d'Ebre (06/08/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
33è Aplec del Vendrell (17/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Ballada (17/07/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Ballada (15/07/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Ballada (24/06/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
16è Aplec Vila d'Altafulla (12/06/2016)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Festa del soci (12/06/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
La patum (29/05/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
44è Aplec de Tarragona (08/05/2016)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
17è Aplec d'Oliana (01/05/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
76è Aplec del Mercat del Ram (20/03/2016)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (14/02/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Diada del soci (07/02/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Ballada (27/12/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
45è Aplec de tardor (12/10/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Doble (12/10/2015)   Salt Gironès Baix Empordà
71è Aplec de Badalona (20/09/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
11 setembre (11/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (23/08/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Ballada (12/07/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (03/07/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Nits d'estiu (02/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec Ciutat de Tarragona (03/05/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
33è Aplec de Manresa (18/04/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
75è Aplec del Mercat del Ram (28/03/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Ballada (28/03/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (28/03/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Ballada (07/12/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (14/09/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
65è Aplec de Granollers (12/07/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (24/06/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (06/04/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/01/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (05/01/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (20/10/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (29/09/2013)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Vila de Caldes
47è Aplec de Lleida (21/09/2013)   Lleida Segrià Mediterrània
Ballada (15/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (08/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Ballada (01/09/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Ballada (25/08/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Ballada (07/07/2013)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (06/07/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Ballada (29/06/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
Ballada (24/06/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Festa Egara (22/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
25è Aplec de l'Eixample (16/06/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (19/05/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Presentació de la cobla Vila de Caldes (24/02/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Ballada (17/02/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Tardor (02/12/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (18/11/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Castanyada (01/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 de setembre (11/09/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11è Aplec de Santa Maria de Besora (25/08/2012)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (17/08/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Ballada (11/08/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
18è Aplec de Torredembarra (28/07/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (26/07/2012)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
18è Aplec de Torregrossa (14/07/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
4è Aplec de Castellbisbal (14/07/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
18è Aplec de Rosselló (07/07/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
58è Aplec d'Anglès (17/06/2012)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec jove Vila de Juneda (31/03/2012)   Juneda Garrigues Juvenil Lo Castell
19è Sarau Artesenc (08/12/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major Sarrià (09/10/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Sardanes a Matadepera (10/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
2è Aplec del Pont d'Armentera (06/08/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Cicle de ballades d'estiu (05/08/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
16è Aplec del Romesco (16/07/2011)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Jovenívola d'Agramunt
28è Aplec de Tàrrega (15/05/2011)   Tàrrega Urgell Marina
39è Aplec de Tarragona (08/05/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festa Major (01/05/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
40è Aplec de Santa Coloma de Farners (03/04/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Ballada (19/03/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (27/02/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (06/11/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
35è Aplec de Sant Cugat (26/09/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Festa Major Santa Eugènia (05/09/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Festa Major Santa Eugènia de Ter (05/09/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (28/07/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lloret (24/07/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Estiu 2010 (23/07/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (23/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (10/07/2010)   Illa de Tet Rosselló Nova Germanor
38è Aplec de Llançà (27/06/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (27/06/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Aplec d'Altafulla (13/06/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
74è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (18/04/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (11/04/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (21/11/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
22è Aplec del Roser (04/10/2009)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aplec de Montgat (27/09/2009)   Montgat Maresme Marinada
Cicle de ballades d'estiu (31/07/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
8è Aplec de les Valls d'Andorra (27/06/2009)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Diada del soci (24/06/2009)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
47è Aplec de la Bisbal (14/06/2009)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
35è Aplec de Cerdanyola (08/03/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
449è Doble (25/01/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
20è Aplec de Bellpuig (14/09/2008)   Bellpuig Urgell Juvenil Lo Castell
Hipercor (27/08/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (20/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Diada del Soci (05/07/2008)   Bellpuig Urgell Juvenil Lo Castell
Festa Major (24/06/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
10è Calçotada (24/02/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
9è Diada del soci (03/02/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Festa catalana (05/08/2007)   Prats de Molló Vallespir Mil·lenària
5è Sardanes a la fresca (25/07/2007)   Tiana Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a l'Eixample (06/05/2007)   Barcelona Barcelonès Rambles
26è Aplec de Canohes (04/03/2007)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
413è Doble (14/01/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 setembre (11/09/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (27/08/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Aplec d'Oceja (13/08/2006)   Oceja Capcir Mil·lenària
4è Aplec de la Garrotxa (22/07/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
56è Concurs colles (11/06/2006)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
9è Aplec de Sant Llorenç de Salanca (02/04/2006)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Mil·lenària
Aplec de Cànoes (05/03/2006)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
Diada del soci (19/02/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
26è Aplec de la Candelera (05/02/2006)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària
Aplec de Salou (06/11/2005)   Salou Tarragonès Reus Jove
Fires i festes (01/11/2005)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (16/10/2005)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
161è Aplec de Sant Maurici (22/09/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
El Roser (18/09/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Bellpuig (10/09/2005)   Bellpuig Urgell Marina
33è Aplec de Peralada (28/08/2005)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
20è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (02/07/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (02/07/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Festa Major (27/06/2005)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (25/06/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Aplec de les Borges del Camp (18/06/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
14è Aplec de La Llagosta (17/04/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/04/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
1000 programes de ràdio Cornellà (13/03/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (20/02/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
30è Aplec de l'Hospitalet (03/10/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Ballada (11/09/2004)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (11/09/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ballada d'estiu (29/08/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Festa Major (28/08/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Audició Girocentre (18/08/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (03/08/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sant Joan (23/06/2004)   Reus Baix Camp Reus
18è Aplec de Nit (19/06/2004)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Ballada (12/06/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Vilafranca del Penedès (30/05/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Catània
9è Aplec de Molins de Rei (09/05/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (04/04/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Fires i festes (01/11/2003)   Girona Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
49è Aplec de Sant Quirze de Besora (05/10/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
59è Aplec de Badalona (21/09/2003)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa major 2003 (14/09/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
22è Aplec de Berga (07/09/2003)   Berga Berguedà Genisenca
1è Aplec de la Garrotxa (26/07/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
50è Aplec de Ripoll (20/07/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
41è Aplec d'Olot (13/07/2003)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Inauguració Plaça de la Sardana (03/05/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (26/04/2003)   Terrassa Vallès Occidental Premià
46è Aplec de Girona (06/04/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (23/02/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (19/01/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec d'Encamp (01/09/2002)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada Festa Major (31/08/2002)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (07/07/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Solsona
Ballada (24/06/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballades (2) (24/06/2002)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Cornellà
59è Aplec de Manlleu (23/06/2002)   Manlleu Osona La Flama de Farners
40è Aplec de la Bisbal (09/06/2002)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada- Festa Major (01/06/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (23/04/2002)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada (10/03/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (16/12/2001)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (25/11/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (04/11/2001)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
ballada (21/10/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
27è Aplec de l'Hospitalet (21/10/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (14/10/2001)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
3è Trobada músics Blanencs (05/10/2001)   Blanes La Selva Desconeguda
Aplec de Lleida (23/09/2001)   Lleida Segrià Tres Turons
57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (15/09/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (27/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (08/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (29/07/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
39è Aplec de Sabadell (01/07/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble ballada (29/06/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (13/05/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
597è Audició (11/02/2001)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
ballada (04/02/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
295è Doble a Riudellots (14/01/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Doble a Sant Quirze (06/12/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
5è Trobada aplecs comarques barcelonines (19/11/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada a Terrassa (11/11/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada Sabadell (22/10/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada doble festa major (25/09/2000)   Barcelona Barcelonès Ressò
13è Aplec d'Encamp (03/09/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa major Sants (20/08/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Ballada Matadepera (02/08/2000)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
7è Nit de la Sardana de Sant Pere de Ribes (28/07/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
19è Aplec de Valls (17/06/2000)   Valls Alt Camp Ressò
15è Aplec de Vilafranca del Penedès (28/05/2000)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Vila de Blanes
2è Aplec de Barberà del Vallès (20/05/2000)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Ballada Sabadell (09/04/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Ballada a la Llagosta (19/03/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Contemporània
Ballada a l'Hospitalet (08/12/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Audició Sabadell (28/11/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festival de música popular (24/10/1999)   Sant Vicenç de Castellet Bages Mediterrània
12è Aplec de Tossa (10/10/1999)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
25è Aplec de Malgrat (03/10/1999)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
16è Aplec de Terrassa (19/09/1999)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
42è Aplec de Canyamars (12/09/1999)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
43è Aplec de la Garriga (10/09/1999)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Berga (05/09/1999)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
21è Aplec de Martorelles (04/09/1999)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Audició Matadepera (11/08/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
14è Aplec de Ribes (01/08/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/1999)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Cornellà
37è Aplec d'Artés (04/07/1999)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (03/07/1999)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Reus Jove
26è Aplec de Montblanc (27/06/1999)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Revetlla a Mollet (23/06/1999)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
37è Concurs de colles sardanistes (02/05/1999)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
20è Aniversari cobla Ciutat de Terrassa (07/02/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
1020è Ballada Catedral (10/10/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sardanes a Sant Gervasi (17/05/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
62è Aplec de Santa Perpètua (03/05/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició Catedral (15/11/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
8è Aplec de Salou (09/11/1997)   Salou Tarragonès La Principal de Tarragona
Audició Sabadell (12/07/1997)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
48è Aplec de Granollers (12/07/1997)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
45è Aplec de Banyoles (06/07/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Juvenil Ciutat de Solsona
61è Aplec de Santa Perpètua (04/05/1997)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec de Mollet (01/05/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Aniversari Grup Tamborí (09/11/1996)   Sant Pere de Ribes Garraf Juvenil de l'Anoia

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.