Activitats on s'ha tocat l'obra Cap de Creus
Activitat Població Comarca Cobla
30è Aplec d'Encamp (02/09/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada (04/07/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
6è Festa de la Mongeta del Ganxet (27/11/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
48è Aplec de les Roquetes (16/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
21è Aplec de la Tartrana (16/10/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Concurs Mercè (25/09/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (28/08/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (14/08/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Festes de Can Vallhonrat (16/07/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
41è Aplec de l'Escala (05/06/2016)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (27/04/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
20è Aplec de la Tartrana (18/10/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (30/08/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
7è Aplec de Castellbisbal (11/07/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/07/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (28/06/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (27/06/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/06/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (17/05/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Engresca't Llefià (25/04/2015)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (08/03/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (11/01/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (29/11/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dia del Soci (19/10/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (05/10/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
15è Aplec de Sant Andreu (13/09/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (07/09/2014)   Berga Berguedà Lluïsos
36è Aplec de Martorelles (06/09/2014)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
13è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2014)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
34è Aplec de Cambrils (30/08/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (19/07/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (25/06/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Ballada (21/06/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Festa major de la Marina (21/06/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (24/05/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (20/04/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Doble (09/02/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Festa Major d'hivern (26/01/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Momeorial Valentí Chesa (06/10/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (10/09/2013)   Tona Osona Genisenca
sardanes a la fresca (26/07/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (07/07/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (26/05/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Les 10 millors sardanes ... (05/04/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Aplec de Tardor (21/10/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
27è Aplec de Gavà (12/10/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (08/09/2012)   L'Estartit Baix Empordà La Principal de Porqueres
45è Aplec de Ripollet (02/09/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Santa Maria de Besora (25/08/2012)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada (19/02/2012)   Tona Osona Genisenca
32è Aplec de Navarcles (12/02/2012)   Navarcles Bages Lluïsos
Festa major de Sant Antoni (15/01/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Doble audició (11/12/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (22/10/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
36è Aplec de Sant Cugat (25/09/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
30è Aplec de Berga (04/09/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (28/08/2011)   Le Pertús França Les Casenoves
10è Aplec de Santa Maria de Besora (27/08/2011)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Ballada (15/08/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
10è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (12/07/2011)   Sant Cebrià Rosselló Les Casenoves
Ballada (24/06/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada doble (28/05/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (03/04/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
25è Trobada sardanista infantil (03/04/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (12/09/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (25/07/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
Sant Jordi (23/04/2010)   Manlleu Osona Genisenca
1335è Ballada (10/04/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (07/03/2010)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Ballada (13/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (14/11/2009)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Cadaqués
22è Aplec de Montgat (27/09/2009)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (12/09/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
11 de Setembre (11/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (11/09/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (05/09/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Ballada (23/08/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Cicle de ballades d'estiu (21/08/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (16/08/2009)   Moià Bages Sabadell
22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Ballada (02/08/2009)   Sant Esteve de Palautordera Vallès Oriental Sabadell
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (12/07/2009)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (04/07/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
47è Aplec de Sabadell (28/06/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dia de la Sardana (21/06/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
1è Aplec de Castellbisbal (20/06/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
4è festa del soci (14/06/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Ballada (06/06/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
26è Aplec de Tàrrega (17/05/2009)   Tàrrega Urgell Bellpuig
11è Aplec de Barberà (16/05/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (09/05/2009)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
67è Aplec de Mollet (01/05/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (26/04/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Ballada (19/04/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (05/04/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
24è Trobada Sardanista Infantil (29/03/2009)   Cassà de la Selva Gironès Selvamar
100 anys de la Costa Brava (15/03/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (08/03/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
20è Petit aplec de Bordils (01/03/2009)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
7è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2008)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
21è Aplec de Sant Hilari (17/08/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (05/07/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Festa Major (04/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
35è Aplec de Premià de Mar (26/04/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Barcelona Barcelonès Cadaqués
Festa Major d'hivern (20/01/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
6è Trobada sardanista (25/11/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
4è Aplec d'Esplugues (04/11/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Aniversari Grup Tamborí (03/11/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
20è Aplec de Montgat (23/09/2007)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
53è Aplec d'Anglès (17/06/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Festa major (09/06/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (09/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (07/01/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Gavà (12/10/2006)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Santa Maria de Besora (26/08/2006)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
19è Aplec de Sant Hilari (20/08/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Festa de Major (01/07/2006)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
79è Aplec de Calella (04/06/2006)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Polinyà (21/05/2006)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
2è Concert (06/05/2006)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
5è Festa Catalana (05/03/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
21è Castanyada (20/11/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (22/10/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
4è Aplec de santa Maria de Besora (27/08/2005)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
18è Aplec de Sant Hilari (21/08/2005)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Festa Major (21/08/2005)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Thermalenca
Diada Sardanista (22/05/2005)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
24è Setmana cultural. Homenatge a Sebastià Cabrisas (16/04/2005)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
Diada Nacional (08/09/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
3è Aplec de Santa Maria de Besora (28/08/2004)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
17è Aplec de Sant Hilari (22/08/2004)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Ballada (31/07/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
50è Aplec d'Anglès (20/06/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
Dia de la Sardana (20/06/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Audició doble (19/05/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Conjunt
15è Aplec de Polinyà (16/05/2004)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Barberà del Vallès (15/05/2004)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Molins de Rei (09/05/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig Cobla
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva Cadaqués
Ballada (25/01/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (30/11/2003)   Badalona Barcelonès Mediterrània
31è Aplec de Terrassa (21/09/2003)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
6è Aniversari del Foment Sardanista (20/09/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
2è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2003)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (17/08/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
4è Aplec de Moià (03/08/2003)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
49è Aplec d'Anglés (15/06/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
Festa d'Escaldes-Engordany (15/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Festa Major (13/06/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
54è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2003)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
2è Festa catalana (09/03/2003)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal de Collblanc
14è Aplec de Bellpuig (15/09/2002)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec d'Encamp (01/09/2002)   Encamp Andorra Conjunt
21è Aplec de Berga (01/09/2002)   Berga Berguedà Genisenca
1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (26/07/2002)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
4 hores de sardanes (29/06/2002)   Roda de Ter Osona Genisenca
Aplec de Torelló (19/05/2002)   Torelló Osona Jovenívola d'Agramunt
53è Aplec de Caldes de Malavella (12/05/2002)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
Festa de Sant Jordi (21/04/2002)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
3è Festa del soci (03/02/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
6è Festa Sardanista (27/01/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada doble (18/11/2001)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
16è Aplec de Gavà (12/10/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/09/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa major Sants (25/08/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
16è Aplec de Ribes (05/08/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (28/07/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
13è Aplec de Matadepera (21/07/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
37è Aplec de Sant Celoni (15/07/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
39è Aplec d'Olot (08/07/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
28è Aplec de Roses (16/04/2001)   Roses Alt Empordà Vila de Roses
14è Aplec de Sants (08/04/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
3è Festa dels amics dels músics (31/03/2001)   Parets del Vallès Vallès Oriental Nova Olot
2è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2001)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Diada Sardanista (25/02/2001)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (04/02/2001)   Sabadell Vallès Occidental Thermalenca
Sortida del primer sol (01/01/2001)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada Sabadell (22/10/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
13è Aplec de Montgat (24/09/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
13è Aplec d'Encamp (03/09/2000)   Encamp Andorra Conjunt
13è Aplec de Sant Hilari (20/08/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Cadaqués
Ballada Matadepera (16/08/2000)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
7è Nit de la Sardana de Sant Pere de Ribes (28/07/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
3è Aplec de Mataró (02/07/2000)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Festa major Terrassa (30/06/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
46è Aplec d'Anglès (18/06/2000)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
27è Aplec de Roses (24/04/2000)   Roses Alt Empordà Montgrins
35è Aplec de Bellvitge (24/04/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada de sardanes (12/12/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Genisenca
15è Aplec de Sant Climent de Llobregat (28/11/1999)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada a Terrassa (27/11/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Festival de música popular (24/10/1999)   Sant Vicenç de Castellet Bages Mediterrània
22è Aplec de Montmelò (18/09/1999)   Montmeló Vallès Oriental Genisenca
11è Aplec de Matadepera (17/07/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
5è Aplec de Barcelona (Catedral) (12/06/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
25è Aplec de Calonge (29/05/1999)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (23/05/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
25è Aplec de Cerdanyola (14/03/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Nova Olot
Sardanes a Mollet (08/12/1998)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
33è Aplec de Torroella de Montgrí (04/07/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
6è Aplec de la Capital del Cava (26/04/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
18è Aplec de Navarcles (08/02/1998)   Navarcles Bages Marinada
Audició Catedral (29/11/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Catedral (15/11/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
10è Aplec de Tossa de mar (12/10/1997)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
10è Aplec de Martorell (05/10/1997)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
25è Aplec de Tarragona (09/08/1997)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
44è Aplec de Ripoll (20/07/1997)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (12/07/1997)   Sabadell Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
45è Aplec de Banyoles (06/07/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
43è Aplec d'Anglès (15/06/1997)   Anglès La Selva Cadaqués
29è Aplec de Cornellà (08/06/1997)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
61è Aplec de Santa Perpètua (04/05/1997)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Cerdanyola (09/03/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Montmeló (21/09/1996)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
42è Aplec d'Angles (16/06/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
4è Aplecd d'Amer (01/05/1996)   Amer La Selva Cadaqués
19è Aplec de Castellar (03/03/1996)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.