Activitats on s'ha tocat l'obra Escalenca
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (07/10/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major Poble Sec (15/07/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
43è Aplec de Montblanc (02/07/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Ballada (01/07/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (04/06/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
38è Aplec de Mollerussa (27/05/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
7è Aplec de Torres de Segre (22/04/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Ballada (19/03/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (05/02/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (04/12/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
65è Trobada Sardanista a Montserrat (22/10/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Ballada (08/10/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
11 de setembre (11/09/2016)   Torelló Osona Lluïsos
43è Aplec de Premià de Mar (27/08/2016)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (12/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (29/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Ballada (16/07/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Ballada (08/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
4è Aplec Collblanc-Torassa (15/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
80è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Festa major de les Cases Noves (01/05/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
27è Aplec de Roda de Berà (28/03/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (13/03/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Marinada
Castanyada (01/11/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Ballada (27/09/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (07/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
21è Aplec de la Catedral (13/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (01/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Ballada (21/12/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Doble (06/12/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
39è Aplec de Sant Cugat (28/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
15è Aplec de Sant Andreu (13/09/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (29/08/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (25/06/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
39è Aplec de l'Escala (01/06/2014)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (01/06/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Ballada (21/04/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (09/02/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
10è Aplec d'Esplugues (03/11/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (09/08/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (28/07/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
4è Aplec de Calafell (22/06/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Dia Universal de la Sardana (15/06/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Aplec de les Borges del Camp (15/06/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
38è Nit dels Músics (24/05/2013)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
24è Aplec de Polinyà (19/05/2013)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
44è Aplec de Torelló (19/05/2013)   Torelló Osona Bellpuig
Concert Final sardana de l'Any (11/05/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Sant Jordi (23/04/2013)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Ballada (21/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès Baix Empordà
Ballada (09/12/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Doble (06/12/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (01/07/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
32è Aniversari Salt (30/06/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (19/02/2012)   Tona Osona Genisenca
47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Festa Major (24/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
37è Aplec de Cerdanyola (13/03/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de tardor (08/12/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Ballada (23/10/2010)   Montserrat Bages Súria
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (03/10/2010)   Vespella de Gaià Tarragonès Reus
Festa Major Santa Eugènia (05/09/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Festa Major Santa Eugènia de Ter (05/09/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
18è Aplec de les Borges Blanques (31/07/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
Aplec a l'ermita de Gallecs (25/07/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Doble audició (15/07/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Ballada (24/06/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (20/06/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Aplec d'El Prat (20/06/2010)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Ballada (20/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (20/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (20/06/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Desconeguda
Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
31è Aplec Conjunt (13/06/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
74è Preludi d'aplec (01/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
465è Doble Audició (28/02/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Baix Empordà
Ballada (31/01/2010)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
7è Diada Sardanista (08/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
22è Aplec de Montgat (27/09/2009)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
11 de Setembre (11/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Festa Major (25/06/2009)   Reus Baix Camp Reus
34è Nit dels Músics (05/06/2009)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (25/04/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
100 anys de la Costa Brava (15/03/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (12/10/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (20/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (20/04/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
434è Doble (27/01/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
5è Trobada col·lecionistes de Plaques (09/12/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
9è Aplec de Rubí (29/09/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
1è Aplec Comarcal d'Osona (01/07/2007)   Les Masies de Roda Osona La Principal Rapitenca
Ballada doble (16/06/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
26è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
8è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2007)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (19/11/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
19è Aplec de Montgat (24/09/2006)   Montgat Maresme Marinada
Diada 11 setembre (11/09/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (08/09/2006)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa Major (30/08/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (22/07/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (15/07/2006)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Festa Major (26/06/2006)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (25/06/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
47è Concurs de Cardedeu (18/06/2006)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
6è Aplec d'Altafulla (18/06/2006)   Altafulla Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada (18/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
31è Aplec de les Borges del Camp (17/06/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Conjunt
Ballada (25/03/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Castellar (05/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (05/03/2006)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (26/02/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
21è Castanyada (20/11/2005)   Girona Gironès Baix Empordà
Diada Nacional (08/11/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Homenatge a Salvador Simon i Donatiu (01/10/2005)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Ballada (01/10/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (24/09/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (27/07/2005)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (02/07/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Mollerussa (28/05/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
30è Nit dels Músics (20/05/2005)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Diada de Sant Jordi (23/04/2005)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
2è Aplec del Foix (03/04/2005)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
23è Aplec del Masnou (27/03/2005)   El Masnou Maresme Marinada
Diada sardanista (27/02/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i festes (07/11/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
60è Aplec de Badalona (19/09/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada d'estiu (29/08/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Ballada (28/08/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
5è Aplec de Moià (01/08/2004)   Moià Bages Marinada
11è Cloenda cursos (26/06/2004)   Vinaixa Garrigues Onze de Setembre
25è Aplec Conjunt (13/06/2004)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
76è Aplec d'Igualada (13/06/2004)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Revetlla d'apelc (05/06/2004)   Calella Maresme Marinada
Ballada (26/12/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
7è Aplec de Barcelona - Parc Ciutadella (21/12/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Montgat (28/09/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
47è Aplec de la Garriga (10/09/2003)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Audició (19/08/2003)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
50è Aplec de Ripoll (20/07/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (30/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
14è Trobada Comarcal Sardanista del Ripollès (29/06/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (28/06/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
75è Aplec d'Igualada (08/06/2003)   Igualada Anoia Jovenívola d'Agramunt
25è Aniversari Entitat (01/06/2003)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Aplec de Mollerussa (31/05/2003)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
351è Doble ballada (13/04/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
ballada (23/03/2003)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Diada Sardanista (23/02/2003)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (08/12/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
9è Aniversari entitat (02/11/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Castanyada (01/11/2002)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Festa sardanista (20/10/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/09/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
35è Aplec de Ripollet (01/09/2002)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
Ballada (17/07/2002)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Montblanc (30/06/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
75è Aplec de Calella (02/06/2002)   Calella Maresme Marinada
Aplec de la Salut (13/05/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
13è Aplec de Roda de Barà (01/04/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
15è Aplec de Sant Boi (17/03/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
3è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2002)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Diada Sardanista (24/02/2002)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Concert (13/01/2002)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
17è Aplec de Sant Climent (25/11/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
27è Aplec de Malgrat (07/10/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Torredembarra (28/07/2001)   Torredembarra Tarragonès Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (07/07/2001)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Granollers (1a etapa)
Ballada festa Major (28/06/2001)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Nit dels músics (08/06/2001)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
3è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festes de Sant Martirià (22/10/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Reus Jove
13è Aplec de Montgat (24/09/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (02/07/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada a Terrassa (19/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
Audició Sabadell (05/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Audició Matadepera (14/07/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
5è Aplec de Barcelona (Catedral) (12/06/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Audició Sabadell (25/04/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
11è Aplec de Sants (24/05/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Audició 75è aniversari (16/05/1998)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
62è Aplec de Santa Perpètua (03/05/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
6è Aplec de la Capital del Cava (26/04/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
1003è Ballada a la Catedral (28/03/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Audició Sabadell (18/01/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
53è Aplec de Badalona (21/09/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
17è Aplec del Priorat (03/08/1997)   Falset Priorat La Principal de Collblanc
29è Aplec de Palamós (27/07/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Jove Dansaires Vilanovins
Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
11è Aplec de Gavà (12/10/1996)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
40è Aplec de la Garriga (15/09/1996)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Ripollet (01/09/1996)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes de Festa Major (23/06/1996)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
34è Aplec de la Bisbal (09/06/1996)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Audició a Sabadell (28/04/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.