Activitats on s'ha tocat l'obra Joliua parella
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (20/08/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (28/07/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (14/07/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballades d'estiu (13/07/2018)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
72è Aplec a Taradell (17/06/2018)   Taradell Osona Lluïsos
Ballada (17/06/2018)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Ballada a l'Avinguda Gaudí (27/05/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
7è Ballada de Cap d'Any (01/01/2018)   Alfés Segrià Bellpuig Cobla
15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
11è Aplec Comarcal d'Osona (02/07/2017)   Seva Osona Ciutat de Girona
Revetlla Sardanista (30/06/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
27è Aplec d'Agramunt (24/06/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Ballada (11/06/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (26/05/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Fires i festes de la Santa Creu (05/05/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Sant Jordi (23/04/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (29/01/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (11/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (06/11/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
52è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (11/09/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Aplec de Montesquiu (09/07/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Aplec de Taradell (19/06/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Festa major Petita (11/06/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Aplec del Castell de Tona (16/05/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
Aplec de Montmeló (17/04/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
26è Petit aplec de Bordils (06/03/2016)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (21/02/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Doble (08/12/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Balllada (27/09/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Festa Major (11/08/2015)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
89è Sardanes estiu 2015 (25/07/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
13è Aplec de la Garrotxa (25/07/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec del Vendrell (19/07/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Aplec de la Mussara (12/07/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Fesrta Major (26/06/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
15è Aplec d'Altafulla (14/06/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Bràfim (07/06/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (23/05/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
3è Aplec de Collblanc- Torrassa (17/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
66è Aplec de Caldes (10/05/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
48è Aplec de Lloret (03/05/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Sant Jordi (23/04/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
38è Aplec de Breda (12/04/2015)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Ballada (08/03/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Trobada Sardanista de Tardor (07/12/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (02/11/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Dia del Soci (19/10/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de Montcada (04/10/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Festa Major de la Gleva (08/09/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
13è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa Major (11/05/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
15è Aplec de Pàsqua de Besalú (20/04/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Trobada sardanista de tardor (08/12/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Revetlla d'aplec (14/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/09/2013)   Tona Osona Genisenca
Festa major (10/08/2013)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
11è Aplec de la Garrotxa (27/07/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
11è Sardanes a la fresca. Josep Coll (24/07/2013)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Ballada (26/06/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
70è Aplec de Manlleu (08/06/2013)   Manlleu Osona Mediterrània
Ballada (05/05/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Trobada Sardanista Comarcal (01/05/2013)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
36è Aplec de Breda (14/04/2013)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (17/03/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
Doble ballada (16/12/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Trobada sardanista de Tardor (09/12/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de Tardor (21/10/2012)   Vic Osona Mediterrània
Festa Major de Sant Roc (09/09/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (01/09/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sardanes a la fresca (09/08/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (06/08/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (18/07/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (05/07/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (01/07/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (23/06/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
Ballada (10/06/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages Lluïsos
63è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (11/03/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (19/02/2012)   Tona Osona Genisenca
Ballada (29/01/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
Ballada (18/09/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Ballades estiu (20/08/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (19/08/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (19/08/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Ballada (28/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes a Matadepera (20/07/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
5è Aplec comarcal d'Ossona (03/07/2011)   Viladrau Osona Ciutat de Girona
Audició de Sardanes (29/06/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (18/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (18/06/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cloenda curset (21/05/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (15/05/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
62è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
30è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (05/12/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (24/10/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
23è Aplec de Montgat (26/09/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Lluïsos
Lloret (28/08/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (20/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
24è Aplec de Nit de Mataró (19/06/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
59è Concurs de colles (30/05/2010)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Ballada (21/02/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (22/11/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Diada Sardanista (08/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Doble (07/11/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (31/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
37è Aplec de Peralada (30/08/2009)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Ballada (28/08/2009)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ballada (21/08/2009)   Arlés Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (19/08/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (15/08/2009)   Cotlliure Rosselló Germanor (Perpinyà)
Festa Major (03/08/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Mataró
Ballada (29/07/2009)   Ceret Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (26/07/2009)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (21/07/2009)   Cervera de la Marenda Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (19/07/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de l'Alforja (19/07/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (19/07/2009)   Banyuls Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (19/07/2009)   Illa de Tet Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (17/07/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (15/07/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (10/07/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major (03/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec d'Altafulla (21/06/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (20/06/2009)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (13/06/2009)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
82è Aplec de Calella (07/06/2009)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (31/05/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (30/05/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Ballada (23/05/2009)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (17/05/2009)   Cànoes Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (21/04/2009)   Sant Genís les Fonts Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (22/03/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (08/03/2009)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
43è Cloenda curset (08/03/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
20è Petit aplec de Bordils (01/03/2009)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Diada Sardanista (22/02/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
447è Doble (11/01/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Ballada (19/10/2008)   Martorelles Vallès Oriental Rosaleda
21è Aplec de Montgat (28/09/2008)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Diada Nacional (11/09/2008)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major (17/08/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Moià (03/08/2008)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Caldes de Malavella (19/07/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Hipercor (16/07/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (29/03/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Navarcles (10/02/2008)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (13/01/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Doble (28/10/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Flama de Farners
53è Aplec de Sant Quirze de Besora (07/10/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Inauguració de la plaça de la Sardana (23/09/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
35è Aplec d'Artés (07/07/2007)   Artés Bages Ciutat de Girona
Revetlla de Sant Joan (23/06/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
39è Aplec de Cornellà (10/06/2007)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (26/05/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
3è Aplec de Primavera (19/05/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Jordi (23/04/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
25è Aplec de Manresa (14/04/2007)   Manresa Bages Conjunt
Ballada (10/12/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (05/11/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
32è Aplec de l'Hospitalet (22/10/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Súria (08/10/2006)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Sant Quirze de Besora (01/10/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Aplec de Sant Vicenç de Castellet (24/09/2006)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Terrassa
162è Aplec de Sant Maurici (22/09/2006)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La Gala (17/09/2006)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (08/09/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Berga (03/09/2006)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
Festa Major (30/08/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/08/2006)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Santa Maria de Besora (26/08/2006)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
26è Aplec de Cambrils (26/08/2006)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (23/08/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec de Sant Hilari (20/08/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (18/08/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Moià (06/08/2006)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (05/08/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (05/08/2006)   Roses Alt Empordà Genisenca
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (30/07/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
42è Aplec de Sant Celoni (16/07/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental La Flama de Farners
6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (15/07/2006)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
57è Aplec de Granollers (08/07/2006)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
54è Aplec de Banyoles (02/07/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
34è Aplec d'Artés (01/07/2006)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (29/06/2006)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
44è Aplec de Sabadell (25/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
78è Aplec d'Igualada (11/06/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec de Primavera i festa dels xatos (04/06/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (28/05/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La Sardana de l'Any (27/05/2006)   Cervera Segarra Mediterrània
22è Aplec de Sitges (21/05/2006)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
57è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2006)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
70è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec Capital del Cava (30/04/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Breda (09/04/2006)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (26/03/2006)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
34è Aplec de Celrà (12/03/2006)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Presentació del CD d'en Josep Coll (05/03/2006)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Diada Sardanista (26/02/2006)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Navarcles (12/02/2006)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/02/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Doble (15/01/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (11/12/2005)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Doble (06/12/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (20/11/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (06/11/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Fires i festes (30/10/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
391è Doble audició (16/10/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
7è Aplec de Rubí (01/10/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
161è Aplec de Sant Maurici (22/09/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Sant Andreu (17/09/2005)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
49è Aplec de la Garriga (10/09/2005)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
4è Aplec de santa Maria de Besora (27/08/2005)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Ballada (27/07/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
37è Aplec de Palamós (24/07/2005)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Festa major (17/06/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
56è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2005)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.