Activitats on s'ha tocat l'obra Destapem els 60
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
46è Aplec a Terrassa (9/16/2018)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Berga Jove
Ballada (9/7/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Mediterrània
Ballada (8/12/2018)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Ballada (8/5/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
56è Aplec de Sabadell (6/17/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
75è Aplec a Manlleu (5/26/2018)   Manlleu Osona Mediterrània
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Ballada (3/18/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (3/17/2018)   Granollers Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (6/30/2017)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/18/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
24è Memorial Jaume Raventós (6/18/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Festa Major (6/18/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Inauguració Casa de la Sardana (6/16/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/4/2017)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/20/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Sant Jordi (4/23/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Diada del soci (2/26/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Diada Festiva (12/4/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Diada del soci (11/20/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
13è Aplec d'Esplugues (11/6/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (10/9/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Cobles del Col·legi de Santa Maria
Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Fires i festes (9/9/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Fires i festes (9/8/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Fires i festes (9/7/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Aplec de Moià (8/7/2016)   Moià Bages Lluïsos
21è Nit de festa Major (8/6/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (8/3/2016)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Festa major poble Sec (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Doble ballada a Gavà (7/16/2016)   Gavà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (7/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/2/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
Revetlla (6/23/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (6/12/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (2/28/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
Ballada (12/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Tardor (11/29/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Sant Martí (11/8/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Aplec de Sant Muç (10/18/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (9/28/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (9/27/2015)   Segur de Calafell Baix Penedès Reus Jove
35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (8/3/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/24/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major Poble Sec (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
20è Aplec del Romesco (7/18/2015)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/24/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
27è Aplec de Vandellòs (6/6/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (5/31/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
7è Aplec del Morell (5/24/2015)   El Morell Tarragonès Reus Jove
46è Aplec de Torelló (5/17/2015)   Torelló Osona Mil·lenària
66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/22/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Sant Just (3/1/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (1/1/2015)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/14/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
29è Aniversari Grup Sardanista Tor Bellvitge (11/22/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
39è Aplec de Sant Cugat (9/28/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme Conjunt
42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
4è Aplec d'Alguaire (9/6/2014)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir Mil·lenària
15è Aplec de Moià (8/3/2014)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (7/27/2014)   Canovelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
52è Aplec de Sabadell (6/29/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
Festa Major (6/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Final de la Sardana de l'Any (5/3/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/27/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Conjunt
15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
2è Aplec d'Hivern (1/26/2014)   La Garriga Vallès Oriental Montgrins
Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Festa major (9/2/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (9/1/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
Ballada (8/25/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa major de Sants (8/24/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major (8/19/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/16/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
28è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de la Garrotxa (7/27/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/20/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/13/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Aplec d'Agramunt (6/29/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès La Flama de Farners
Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/26/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Dia de la Mare (5/5/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Ballada (4/1/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa major de Sant Antoni (1/13/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
Ballada (10/12/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
38è Aplec de Malgrat (10/7/2012)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
19è Aplec d'Oceja (8/12/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària
Festa major (8/4/2012)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Canigó Grand Site (6/30/2012)   Prada Conflent Mil·lenària
13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (5/12/2012)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
70è Aplec de Mollet (5/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/1/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Homenatge a Joan Jordi Beumala (3/25/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballades estiu (9/3/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Bisbal Jove
Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (6/17/2011)   Montgai Noguera Marinada
Ballada (6/12/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Audició de Sardanes (6/1/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Gràcia (5/8/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
44è Aplec de Lloret (5/1/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
20è Aplec de la Llagosta (4/17/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
576è Ballada (1/23/2011)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (9/1/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Ballada (7/23/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Lloret (7/17/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Festa Major (6/26/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
31è Aplec Conjunt (6/13/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Mil·lenària
18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
1000è 50è aniversari- ballada 1000 (3/7/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
714è Diada del soci (12/6/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
Fires i festes de Sant Narcís (10/31/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (10/31/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (10/18/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
22è Aplec de Tossa (10/11/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Diada (9/11/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Festa Major (9/6/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Aplec de les Borges Blanques (8/1/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (6/14/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (5/30/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos
17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Festa Major Sant Antoni (1/18/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
41è Aplec de Ripollet (9/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Caldes de Malavella (7/19/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
7è Aplec de les Valls d'Andorra (6/28/2008)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ballada (6/22/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec Conjunt (6/8/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
58è Concurs de colles (5/18/2008)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
36è Aplec Ciutat de Tarragona (5/4/2008)   Tarragona Tarragonès Marinada
16è Aplec capital del Cava (4/27/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
50è Aniversari Agrupació Sardanista de Taradell (11/25/2007)   Taradell Osona Montgrins
Fires (11/1/2007)   Girona Gironès Cadaqués
Festa de la castanyada (10/27/2007)   Barcelona Barcelonès Montgrins
3è Aplec de nit (9/1/2007)   Premià de Mar Maresme Marinada
27è Aplec de Cambrils (8/25/2007)   Cambrils Baix Camp Conjunt
7è Aplec de Nit (7/14/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
10è Aplec de Mataró (7/1/2007)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (6/24/2007)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
56è Aplec de Cardedeu (6/17/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
26è Aplec d'El Prat (6/17/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada doble (6/16/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
39è Aplec de Cornellà (6/10/2007)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Lluïsos
80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Conjunt
27è Aplec d'Olesa (5/13/2007)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
15è Aplec Capital del Cava (4/29/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Sant Jordi (4/23/2007)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
25è Aplec de Manresa (4/14/2007)   Manresa Bages Marinada
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Marinada
33è Aplec de Cerdanyola (3/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Calçotada (2/25/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
415è Doble (1/28/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
24è Aplec dels Reis (1/7/2007)   Elna França Conjunt
Ballada (12/8/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
22è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/26/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (11/5/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Festes de Sant Martirià (10/22/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
32è Aplec de l'Hospitalet (10/22/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aplec de Súria (10/8/2006)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Malgrat (9/30/2006)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/24/2006)   Sant Vicenç de Castellet Bages Conjunt
19è Aplec de Montgat (9/24/2006)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/17/2006)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Bellpuig
18è Aplec de Bellpuig (9/10/2006)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
39è Aplec de Ripollet (9/3/2006)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
25è Aplec de Berga (9/3/2006)   Berga Berguedà Lluïsos
2è Aplec de Premià de Mar (9/2/2006)   Premià de Mar Maresme Conjunt
34è Aplec de Peralada (8/27/2006)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
26è Aplec de Cambrils (8/26/2006)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Festa Major Sants (8/21/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec de Sant Hilari (8/20/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/19/2006)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (8/13/2006)   Calella Maresme Sabadell
Doble ballada (8/12/2006)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
19è Aplec Internacional (8/5/2006)   Malmö Suècia Lluïsos
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Aplec de Font Romeu, Odeillo i Vià (7/30/2006)   Odelló- Vià Cerdanya Desconeguda
Doble ballada (7/29/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
6è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/28/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
38è Aplec de Palamós (7/23/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
53è Aplec de Ripoll (7/16/2006)   Ripoll Ripollès Conjunt
42è Aplec de Sant Celoni (7/16/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Vila d'Olesa
33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
6è Aplec de nit (7/8/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Ballada (7/2/2006)   Begues Baix Llobregat Sabadell
34è Aplec d'Artés (7/1/2006)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Cubelles (7/1/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
Festa Major (6/29/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/26/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
33è Aplec de Montblanc (6/25/2006)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
44è Aplec de Sabadell (6/25/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
79è Aplec de Calella (6/4/2006)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
ballada (5/28/2006)   Piera Baix Llobregat Sabadell
La Sardana de l'Any (5/27/2006)   Cervera Segarra Mediterrània
17è Aplec de Polinyà (5/21/2006)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2006)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
ballada (5/6/2006)   Vic Osona Sabadell
14è Aplec Capital del Cava (4/30/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Aplec de la Pobla de Montornès (4/17/2006)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
15è Aplec de la Llagosta (4/16/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Breda (4/9/2006)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
9è Aplec de Sant Llorenç de Salanca (4/2/2006)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Tres Vents
Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
19è Aplec de Sant Boi (3/19/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (3/11/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Diada Sardanista (2/26/2006)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/19/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
400è Doble (2/12/2006)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Ballada (1/22/2006)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Doble (1/8/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (12/31/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/8/2005)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
22è Sarau artesenc (12/4/2005)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Trobada d'aplecs (11/27/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Castanyada (11/1/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Sant Cugat (9/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/26/2005)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/15/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
4è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
5è Aplec de Nit (7/9/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Ballada (7/8/2005)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
78è Aplec de Calella (6/5/2005)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
13è Aplec Capital del Cava (4/24/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.