Activitats on s'ha tocat l'obra Mar de Palamós
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (29/08/2018)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
567è Ballada (26/08/2018)   Tordera Maresme Palafolls
33è Ballada Memorial Mas Ros (18/08/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (12/08/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
22è Aplec a Organyà (04/08/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (04/08/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Ballada (26/07/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (25/07/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
50è Aplec a Palamós (22/07/2018)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Ballada (01/07/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Ballada (23/06/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
72è Aplec a Taradell (17/06/2018)   Taradell Osona Genisenca
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (16/06/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Ballada (15/06/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (10/06/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (27/05/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (26/05/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ballada Plaça Eivissa (21/05/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (10/05/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Ballada (01/05/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada Aplecat (28/04/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (21/04/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (18/03/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada Diada del soci (04/03/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
784è Doble ballada (04/02/2018)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballades estiu (25/08/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (15/07/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (20/05/2017)   Bonastre Baix Penedès Ressò
34è Aplec de Tàrrega (14/05/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Fires i festes de la Santa Creu (04/05/2017)   Figueres Alt Empordà Blanes
75è Aplec de Mollet (01/05/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Fires i festes de la Santa Creu (28/04/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Ballada (16/04/2017)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2017)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (12/02/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Ballada (29/01/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (13/11/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
46è Aplec de Tardor (12/10/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (25/09/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Aniversari Monument a la Sardana (24/09/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Ballada (28/08/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (19/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (07/08/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Conjunt
22è Aplec de Rosselló (02/07/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (25/06/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
48è Aplec de Cornellà (12/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa del soci (12/06/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Ballada (29/05/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (24/04/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (21/02/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major (12/09/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (18/07/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Festa major Poble Sec (18/07/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (04/07/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (27/06/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (24/06/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Revetlla de Sant Joan (23/06/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Festa Major (20/06/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Aplec de Montmeló (26/04/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (12/04/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
16è Aplec de Pasqua de Besalú (05/04/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (28/03/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
35è Aplec de Navarcles (08/02/2015)   Artés Bages Lluïsos
Ballada (14/12/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Castanyada (01/11/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec al Serrallo (19/10/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
70è Aplec de Badalona (21/09/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major de la Gleva (08/09/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (05/07/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
31è Aplec del Vendrell (15/06/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Aplec de primavera i festa dels Xatos (09/06/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Temps de Flors (31/05/2014)   Girona Gironès Pubilla Gironina
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Gràcia (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major (11/05/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
42è Aplec de Tarragona (04/05/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada del soci (23/02/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
11è Aplec d'ôdena (26/01/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
11 de Setembre (11/09/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Festival de la Sardana (08/08/2013)   Banyuls Rosselló Maravella
45è Aplec de Palamós (28/07/2013)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Ballada (26/07/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
Ballada (21/07/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (17/07/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
56è Aplec de Girona (01/05/2013)   Girona Gironès Palafolls
Concert de Reis (06/01/2013)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Diada del soci (21/10/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
3è Aplec del Serrallo (21/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada del soci (22/09/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
11 Setembre (11/09/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (26/08/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Sardanes a la fresca (24/08/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Ballada (17/08/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Festa major (03/08/2012)   La Garriga Vallès Oriental Maravella
Ballada (26/07/2012)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
6è Aplec Comarcal d'Ossona (01/07/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages Lluïsos
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Sant Martirià (22/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
26è Aplec de Gavà (12/10/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (05/08/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festa major (31/07/2011)   Alella Maresme Marinada
43è Aplec de Palamós (24/07/2011)   Palamós Baix Empordà Conjunt
14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Aplec de Tàrrega (15/05/2011)   Tàrrega Urgell Marina
62è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2011)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (17/04/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (07/11/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf La Blanes
Castanyada (30/10/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (18/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Concert (31/07/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
24è Aplec Aires Planencs (10/07/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
13è Aplec de Mataró (04/07/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (26/06/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (23/06/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Concurs (12/06/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (22/05/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (17/04/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (06/04/2010)   Sureda Rosselló Nova Germanor
Ballada (14/02/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major Sant Antoni (17/01/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (13/12/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (22/11/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Doble (15/11/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (15/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
41è Aplec de les Roquetes (18/10/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major de Sant Roc (06/09/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Cicle de ballades d'estiu (31/07/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
41è Aplec de Palamós (26/07/2009)   Palamós Baix Empordà Conjunt
8è Aplec de Nit (18/07/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
3è Aplec comarcal d'Osona (05/07/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Blanes
Festa Major (03/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
8è Aplec de les Valls d'Andorra (27/06/2009)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Ballada (29/03/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
100 anys de la Costa Brava (15/03/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
24è Aplec de Sant Climent (23/11/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aplec de Tardor (19/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (29/08/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
9è Aplec de Moià (03/08/2008)   Moià Bages Vila d'Olesa
40è Aplec de Palamós (27/07/2008)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Ballada (27/07/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Ballada (25/07/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Festa Major (24/06/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (22/06/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
64è Concurs (15/06/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (15/06/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Patum (25/05/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ballada (20/04/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
Ballada (09/03/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (02/03/2008)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
14è Aniversari Grup Tamborí (04/11/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Inauguració de la plaça de la Sardana (23/09/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
Festa Major (19/08/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de Palamós (22/07/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festa Major (24/06/2007)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
35è Aplec del Masnou (25/03/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
Ballada (26/11/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (19/11/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa de la Castanyada (28/10/2006)   Barcelona Barcelonès Montgrins
21è Aplec de Gavà (12/10/2006)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (09/09/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Ballada (23/08/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (15/08/2006)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (12/08/2006)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
11è Aplec de Font Romeu, Odeillo i Vià (30/07/2006)   Odelló- Vià Cerdanya Mil·lenària
Doble (29/07/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
Festa major (08/07/2006)   Pallejà Baix Llobregat Maravella
9è Aplec de Mataró (02/07/2006)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (01/07/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (24/06/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (24/06/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Torelló (21/05/2006)   Torelló Osona Lluïsos
17è Aplec de Roda de Barà (17/04/2006)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (15/10/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (09/10/2005)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Festes patronals (02/10/2005)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
28è Ballada de l'Anella (25/09/2005)   Barcelona Barcelonès Ressò
Ballada (17/09/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
Ballada (27/08/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (19/08/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (12/08/2005)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (13/07/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (03/07/2005)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Festa Major (24/06/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
77è Aplec d'Igualada (12/06/2005)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Ballada (29/05/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa de Canòlic (28/05/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
376è Doble ballada (17/10/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
50è Aplec de Sant Quirze de Besora (03/10/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
32è Aplec de Terrassa (19/09/2004)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Festa de Sant Roc (16/08/2004)   Canillo Andorra Principal de Berga
Aplec nocturn (29/07/2004)   Palamós Baix Empordà Conjunt
36è Aplec de Palamós (25/07/2004)   Palamós Baix Empordà Conjunt
51è Aplec de Ripoll (18/07/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (24/06/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
37è Aplec de Lloret (02/05/2004)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada doble (14/12/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
35è Aplec de Barcelona - Roquetes (26/10/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
29è Aplec de l'Hospitalet (19/10/2003)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
16è Aplec de Tossa (12/10/2003)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
49è Aplec de Sant Quirze de Besora (05/10/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
5è Aplec de Rubí (27/09/2003)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
18è Memorial Francesc Mas Ros (06/09/2003)   Sils La Selva Conjunt
Ballada (23/08/2003)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (17/08/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
18è Aplec de Ribes de Freser (03/08/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
35è Aplec de Palamós (27/07/2003)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Audició (22/07/2003)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de Matadepera (19/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
6è Aplec de Mataró (06/07/2003)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
22è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Festa d'Escaldes-Engordany (15/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
14è Aplec de Polinyà (18/05/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (27/04/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
39è Aplec de Sils (20/04/2003)   Sils La Selva La Flama de Farners
4è Petit aplec de Pasqua a Besalú (20/04/2003)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
31è Aplec de Celrà (09/03/2003)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Doble ballada (01/12/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Gavà (12/10/2002)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec de Castelló d'Empúries (01/09/2002)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Reus Jove
Aplec Internacional (03/08/2002)   Lisboa Portugal Rossinyolets
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2002)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (12/07/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
38è Aplec de Torroella de Montgrí (06/07/2002)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
51è Aplec de Cardedeu (16/06/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
19è Aplec del Vendrell (02/06/2002)   El Vendrell Baix Penedès Mediterrània
Aplec de Torelló (19/05/2002)   Torelló Osona Reus Jove
30è Aplec el Masnou (24/03/2002)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (03/02/2002)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (16/12/2001)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (04/11/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
34è Aplec de Ripollet (02/09/2001)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Ballada (24/06/2001)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
39è Aplec de la Bisbal (10/06/2001)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
52è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2001)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
24è Aplec de Breda (08/04/2001)   Breda La Selva Montgrins
20è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2001)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Centenari Francesc Mas Ros (18/02/2001)   Caldes de Malavella La Selva Selvatana
Ballada (28/01/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (07/01/2001)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
4è Trobada sardanista (30/12/2000)   Vic Osona Sabadell
Doble a Sant Quirze (06/12/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana a Cerdanyola (03/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Sant Climentde Llobregat (26/11/2000)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
10è Nit de festa (30/09/2000)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Festa Major S. Joan de les Abadesses (09/09/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
13è Aplec d'Encamp (03/09/2000)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festa major Sants (20/08/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
32è Aplec de Palamós (23/07/2000)   Palamós Baix Empordà Conjunt
36è Aplec de Sant Celoni (16/07/2000)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
38è Aplec d'Olot (09/07/2000)   Olot Garrotxa Rossinyolets
5è Aplec a Cornet (04/06/2000)   Sallent Bages Súria
64è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
20è Trobada Sardanista a Llagostera (24/04/2000)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
6è Aplec de Torredembarra (26/03/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Audició a Bordils (06/02/2000)   Bordils Gironès Sa Palomera
Festa de la sardana (28/11/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada a Sant Just (21/11/1999)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aplec de tardor de Vic (24/10/1999)   Vic Osona La Flama de Farners
568è Audició de sardanes a salt (12/10/1999)   Salt Gironès Blanes
33è Aplec de Lleida (26/09/1999)   Lleida Segrià Tres Turons
2è Aplec de Mataró (04/07/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
563è Audició a Salt (04/07/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
72è Aplec de Calella (06/06/1999)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Barberà del Vallès (06/06/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (23/05/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
25è Aplec de Cerdanyola (14/03/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes al parc de l'Escorxador (14/03/1999)   Barcelona Barcelonès Jove Dansaires Vilanovins
20è Aniversari cobla Ciutat de Terrassa (07/02/1999)   Terrassa Vallès Occidental Catània
Festa de la sardana (29/11/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Salou (08/11/1998)   Salou Tarragonès Juvenil de Bellpuig
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (04/10/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
31è Aplec de Ripollet (06/09/1998)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Trobada aplecs saqrdanistes comarques de Barcelona (05/07/1998)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
71è Aplec de Calella (07/06/1998)   Calella Maresme Ciutat de Calella
Sardanes a Sant Gervasi (17/05/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
14è Diada sardanista (21/09/1997)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Calella
8è Aplec al golf de Sant Jordi (02/08/1997)   Ametlla de Mar Baix Ebre Juvenil de Bellpuig
Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició a Sabadell (10/11/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
9è Aplec de Montgat (22/09/1996)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
6è Aplec d'aplecs (09/06/1996)   Riudecanyes Baix Camp Pare Manyanet

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.