Activitats on s'ha tocat l'obra Al mestre Puigferrer
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (17/09/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec de Móra d'Ebre (05/08/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Dia Universal de la Sardana (18/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (20/11/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
14è Diada Sardanista (13/11/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Fira d'artesants (17/09/2016)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
11 de setembre (11/09/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Festa major (22/08/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (19/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Sardanes a la fresca (19/07/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major poble Sec (16/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (05/07/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
22è Aplec de Rosselló (02/07/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Dia Internacional de la Dansa (17/04/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec de Tardor (29/11/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
75è Concurs de colles sardanistes (01/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
28è Aplec de Tossa (11/10/2015)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (11/10/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Festa major (19/09/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
16è Aplec de tarda (12/09/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
11 de setembre (11/09/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
11 setembre (11/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
89è Sardanes estiu 2015 (05/09/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
35è Aplec de Cambrils (29/08/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (23/08/2015)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Festa major (15/08/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Festa Major (08/08/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (03/08/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
Ballada (02/08/2015)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
13è Aplec de la Garrotxa (25/07/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (12/07/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa major del Carmel (05/07/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Girona 10 (25/01/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Ballada (14/12/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Ballada (29/09/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
42è Aplec de Terrassa (20/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Fira d'artesans (20/09/2014)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
58è Aplec de la Garriga (10/09/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
32è Aplec de Manresa (12/04/2014)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Doble (23/02/2014)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (12/01/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (05/01/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (01/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/11/2013)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
11 setembre (11/09/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (08/09/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada (01/09/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major de Sant Ramon (01/09/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
11è Aplec de la Garrotxa (27/07/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (26/07/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Festa Major del Poble Sec (13/07/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
61è Aplec de Banyoles (07/07/2013)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
18è Aplec a Cornet (09/06/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Cloenda Mou-te i vine (08/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (18/05/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Dia de la Mare (05/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
22è Aplec de la Llagosta (21/04/2013)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (13/04/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Presentació CD Josep Coll i Ferrando (03/02/2013)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
16è SardaNadal (22/12/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (16/12/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
11è Trobada sardanista (25/11/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Tardor (21/10/2012)   Vic Osona La Bisbal Jove
3è Aplec del Serrallo (21/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (22/09/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
15è Aplec de Mataró (01/07/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Aplec d'Altafulla (10/06/2012)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
8è Aplec de Primavera (19/05/2012)   Porqueres Pla de l'Estany AMOGA
Ballada (05/02/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (01/01/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sardanes al Mur de Begues (01/01/2012)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Concurs (23/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Ballada (09/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Diada Nacional (11/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Matadepera (27/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
12è Aplec de Moià (07/08/2011)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (16/07/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (15/07/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Cervera
14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de Cornellà (12/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
6è Festa del soci (12/06/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Ballada doble (28/05/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (01/05/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Ballada (27/03/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
37è Aplec de Cerdanyola (13/03/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
45è Cloenda Cursets (06/03/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Ballada (06/03/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
40è Aplec de Tardor (28/11/2010)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (28/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
9è Trobada sardanista (21/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Castanyada (30/10/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ballada (24/10/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (11/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11è Aplec de Moià (01/08/2010)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
18è Aplec de les Borges Blanques (31/07/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Ballada (30/07/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
13è Aplec de Mataró (04/07/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/06/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Concurs (26/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (24/06/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
59è Aplec de Cardedeu (20/06/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
31è Aplec Conjunt (13/06/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Mediterrània
82è Aplec d'Igualada (13/06/2010)   Igualada Anoia Conjunt
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
59è Concurs de colles (30/05/2010)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Ballada (26/05/2010)   El Voló Rosselló Nova Germanor
Ballada (02/05/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Sant jordi (23/04/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada de Sant Jordi (23/04/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Sant Jordi (23/04/2010)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
46è Aplec de Sils (18/04/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
Aplec de Sant Carles de la Ràpita (18/04/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (06/04/2010)   Sureda Rosselló Nova Germanor
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (05/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
1334è Ballada (27/03/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
50è aniversari (14/03/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Cloenda campionat de Catalunya (28/02/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festa Major Sant Antoni (17/01/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (26/12/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
13è Aplec Nadalenc (20/12/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sardanadal (19/12/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Ballada (13/12/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
25è Aplec de Sant Climent (22/11/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (08/11/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada a Montilivi (07/11/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
6è Aplec d'Esplugues (01/11/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Castanyada (31/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
35è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
41è Aplec de les Roquetes (18/10/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
61è Concurs de colles (18/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (18/10/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
38è Aplec de Súria (11/10/2009)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
22è Aplec de Tossa (11/10/2009)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
35è Aplec de Malgrat (04/10/2009)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Concurs (04/10/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Homenatge a Ignasi Iglesias (04/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
43è Aplec Baix Camp (20/09/2009)   Reus Baix Camp Conjunt
Aplec de Badalona (20/09/2009)   Badalona Barcelonès Conjunt
Aplec de Tardor (20/09/2009)   Tona Osona La Bisbal Jove
ballada (20/09/2009)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
10è Aplec de Sant Andreu (19/09/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
21è Aplec de Bellpuig (13/09/2009)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
11 de Setembre (11/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Diada Nacional (11/09/2009)   Sant Quirze de Besora Ripollès Germanor (Perpinyà)
Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
53è Aplec de la Garriga (10/09/2009)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa Major de Sant Roc (06/09/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
22è Aplec d'Encamp (06/09/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
28è Aplec de Berga (06/09/2009)   Berga Berguedà Lluïsos
Sardanes al cor de Catalunya (27/08/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (23/08/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Ballada (23/08/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (23/08/2009)   Santa Maria la Mar Rosselló Germanor (Perpinyà)
22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (15/08/2009)   Cotlliure Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (07/08/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (02/08/2009)   Sant Esteve del Monestir Rosselló Germanor (Perpinyà)
9è Aplec de Sant Pere de Ribes (31/07/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
41è Aplec de Palamós (26/07/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (21/07/2009)   Cervera de la Marenda Rosselló Germanor (Perpinyà)
56è Aplec de Ripoll (19/07/2009)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Cicle de ballades d'estiu (17/07/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (15/07/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (14/07/2009)   Vernet les Bains Catalunya Nord Germanor (Perpinyà)
47è Aplec d'Olot (12/07/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Ballada (09/07/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
3è Aplec comarcal d'Osona (05/07/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
57è Aplec de Banyoles (05/07/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Ballada (05/07/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (05/07/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
37è Aplec d'Artés (04/07/2009)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ballada (04/07/2009)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Doble (03/07/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Festa Major (29/06/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa major Secà de Sant Pere (28/06/2009)   Lleida Segrià Quatre vents
Ballada (23/06/2009)   Banyuls Rosselló Germanor (Perpinyà)
55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
6è Aplec de Cubelles (20/06/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
23è Aplec de Nit (20/06/2009)   Mataró Maresme Lluïsos
Dia Universal de la Sardana (20/06/2009)   Girona Gironès Tres Vents
47è Aplec de la Bisbal (14/06/2009)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (06/06/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
52è Aplec de Girona (31/05/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
40è Aplec de Primavera de Torelló (17/05/2009)   Torelló Osona Lluïsos
Ballada (17/05/2009)   Cànoes Rosselló Germanor (Perpinyà)
20è La sardana de l'Any 2008 (09/05/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
36è Aplec de Roses (13/04/2009)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (15/03/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
451è Doble (15/02/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Diada dedicada al soci (14/12/2008)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Diada del soci (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
7è Trobada Sardanista (23/11/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Girona
Doble Ballada (09/11/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
6è Diada Sardanista (02/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Sant Martirià (19/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.