Activitats on s'ha tocat l'obra El palau de la Fosca
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (31/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (23/07/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Bellvís (15/07/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (15/07/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Ballada (15/07/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Ballada (08/07/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Patum (18/06/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (04/06/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
21è Aplec d'Almacelles (03/06/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada de Primavera (21/05/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
19è Aplec de Barberà del Vallès (20/05/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec d'Esparreguera (20/05/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (19/05/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
75è Aplec de Mollet (01/05/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Sant Jordi (23/04/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Ballada (26/03/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (12/02/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (17/12/2016)   Begues Baix Llobregat Punt Cat
14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (13/11/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Ballada (06/11/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Diada de l'Agrupació (01/11/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Aplec de Martorell (09/10/2016)   Martorell Baix Llobregat Marinada
29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Ballada (02/10/2016)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Ballada (25/09/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Aplec de Tardor de Tona (18/09/2016)   Tona Osona Mediterrània
Cicle d'estiu (11/09/2016)   Calella Maresme Marinada
11 de setembre (11/09/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (08/09/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Fires i festes (08/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
25è Aplec d'Arbeca (23/07/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Sardanes a la fresca (19/07/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major poble Sec (17/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (15/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
74è Aplec de Mollet (22/05/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
33è Aplec de Tàrrega (15/05/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
17è Aplec d'Oliana (01/05/2016)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Aplec de l'Alegria (28/03/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
76è Aplec del Mercat del Ram (20/03/2016)   Vic Osona Costa Brava
26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Castanyada (07/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (27/09/2015)   Segur de Calafell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
71è Revetlla aplec de Badalona (19/09/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (23/08/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (21/08/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
7è Aplec de Coma-ruga (15/08/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Ballada (25/07/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major Poble Sec (19/07/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Aplec de Cubelles (20/06/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Patum (06/06/2015)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Temps de Flors (23/05/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
59è Aplec de Gràcia (10/05/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
43è Aplec de Celrà (08/03/2015)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
38è Aplec de Castellar (01/03/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (22/02/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (15/02/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (21/12/2014)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (21/12/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Castanyada (01/11/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Tardor i Castanyada (25/10/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (05/10/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
17è Aniversari Monument (20/09/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Ballada (07/09/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Festa Major (07/09/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Cambrils (30/08/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
65è Sant Jordi (23/04/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
37è Aplec de Breda (13/04/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (06/04/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (30/03/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (12/01/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Ballada (29/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fira de Nadal (01/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Aniversari Ripollet Sardanista (17/11/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
30è Aniversari (03/11/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
36è Aplec de Castellar (03/11/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
39è Aplec de l'Hospitalet (20/10/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
265è Concert de tardor I (04/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
11è Aplec de la Garrotxa (27/07/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (26/07/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
5è Aplec de Castellbisbal (13/07/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (12/07/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
41è Aplec d'Artés (06/07/2013)   Artés Bages Marinada
Aplec d'Agramunt (29/06/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (24/06/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Marinada
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Dia Universal de la Sardana (16/06/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
40è Aplec de la Ribera d'Ebre (26/05/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
33è Aplec d'Olesa de Montserrat (12/05/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
77è Aplec de Santa Perpètua (05/05/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Concert de Primavera (28/04/2013)   Palamós Baix Empordà Montgrins
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (28/04/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (21/04/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Ballada (07/04/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sardanes a l'Eixample (10/03/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Diada Sardanista (24/02/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Doble ballada (16/12/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble (08/12/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
9è Diada de l'Agrupació (02/12/2012)   Cubelles Garraf Marinada
36è Diada Sardanista (04/11/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (21/10/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
27è Aplec de Gavà (12/10/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
25è Aplec del Roser (07/10/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Ballada (07/10/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
1è Memorial Martí Masvidal (22/09/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
11 de setembre (11/09/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Fires i festes (09/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (08/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
19è Aplec d'Oceja (12/08/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària
Ballades d'estiu (10/08/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (08/08/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Sardanes a la fresca (05/07/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
69è Aplec de Manlleu (23/06/2012)   Manlleu Osona Conjunt
Ballada (23/06/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Dia de Rams (01/04/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Diada del soci (19/02/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
Doble audició (11/12/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (11/11/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Cicle de ballades d'estiu (26/08/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanes a Matadepera (17/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/08/2011)   Elna França Les Casenoves
Festa major (31/07/2011)   Alella Maresme Marinada
Sardanes a la fresca - Pitu Chamorro (27/07/2011)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (25/07/2011)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Doble ballada (23/07/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Ballada (23/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (21/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (14/07/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
60è Aplec de Tolosa (19/06/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
43è Vigilia d'aplec de Cornellà (11/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (28/05/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada doble (15/05/2011)   Maurellàs Vallespir Les Casenoves
38è Aplec de Premià de Mar (24/04/2011)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Ballada (17/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de Manresa (16/04/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (27/02/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Ballada (26/02/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
8è Aplec d'Òdena (30/01/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
Ballada (21/11/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària
9è Trobada sardanista (21/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (14/11/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec d'Esplugues (07/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Fires i Festes de Sant Narcís (06/11/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (06/11/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Ballada (14/10/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (12/10/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concurs (03/10/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ballada (03/10/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Aplec de Constantí (26/09/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
11è Aplec de Sant Andreu (18/09/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Diada Nacional (11/09/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Festa Major (05/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (29/08/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
30è Aplec de Cambrils (28/08/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (25/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ballada (16/08/2010)   Moià Bages Sabadell
Ballada (14/08/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Festa Major (11/08/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Reus Jove
Lloret (07/08/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (06/08/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (05/08/2010)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Aplec de Riba-roja (31/07/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Estiu 2010 (30/07/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
572è Ballada (28/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Ballada (25/07/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
16è Aplec de Torredembarra (24/07/2010)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (23/07/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada d'inic d'aplec (17/07/2010)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (17/07/2010)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
7è Aplec de la Mussara (11/07/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
24è Aplec Aires Planencs (10/07/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
58è Aplec de Banyoles (04/07/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ballada (04/07/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Ballada (02/07/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
48è Aplec de Sabadell (27/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/06/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (25/06/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major (24/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (20/06/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
24è Aplec de Nit de Mataró (19/06/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
Aplec de les Borges del Camp (19/06/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
82è Aplec d'Igualada (13/06/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Aplec d'Altafulla (13/06/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Concurs (12/06/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
83è Aplec de Calella (06/06/2010)   Calella Maresme Marinada
25è Aplec de Vilafranca (30/05/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (23/05/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (16/05/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
21è Aplec de Polinyà (16/05/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
12è Aplec de Barberà del Vallès (15/05/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Concert final Sardana de l'Any (15/05/2010)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
61è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2010)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Aplec de Maspujols (01/05/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada (23/04/2010)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
46è Aplec de Sils (18/04/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
Aplec de Pàsqua (04/04/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
38è Aplec del Masnou (28/03/2010)   El Masnou Maresme Marinada
Aplec de Sant Boi (21/03/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
11è Aplec de Vilassar de Dalt (21/03/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (21/02/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Concert (22/01/2010)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
458è Festa de Sant Esteve (26/12/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
714è Diada del soci (06/12/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
20è Aplec de Salou (08/11/2009)   Salou Tarragonès Mediterrània
16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (07/11/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Fires i festes de Sant Narcís (31/10/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
35è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
22è Aplec de Tossa (11/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
22è Aplec de Montgat (27/09/2009)   Montgat Maresme La Flama de Farners
43è Aplec Baix Camp (20/09/2009)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
Aplec de Badalona (20/09/2009)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
6è Aplec d'Òdena (19/09/2009)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Festa Major de Sant Roc (06/09/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
42è Aplec de Ripollet (06/09/2009)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Revetlla aplec d'Encamp (05/09/2009)   Encamp Andorra La Flama de Farners
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (29/08/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
32è Aplec de Navàs (24/08/2009)   Navàs Bages Lluïsos
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (23/08/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (07/08/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
24è Aplec de Ribes (02/08/2009)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Sant Pere de Ribes (31/07/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de Palamós (26/07/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
8è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec d'Olot (12/07/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (09/07/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Festa Major (08/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (04/07/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
83è Ballada (04/07/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festa Major (28/06/2009)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
47è Aplec de la Bisbal (14/06/2009)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
52è Aplec de Girona (31/05/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Aplec de la Salut (11/05/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista de Primavera (26/04/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
20è Aplec d'Agramunt (26/06/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.