Activitats on s'ha tocat l'obra Arenys de Munt
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/27/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a la fresca (9/25/2018)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/20/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/19/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/18/2018)   Ribes de Freser Ripollès La Bisbal Jove
564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/27/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/27/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (7/15/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/6/2018)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Ballada (6/9/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (5/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (4/23/2018)   Rubí Vallès Occidental Casanovas
Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (4/15/2018)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
617è Ballada (1/28/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Aplec de la Castanyada (11/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa Major Poble Sec (7/15/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (6/24/2017)   Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Ballada (4/22/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/9/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Conjunt
Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (7/10/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (6/12/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Ballada (5/1/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Sant Jordi (4/23/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
40è Aniversari Agrupació Sardanista (10/18/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
11 de Setembre (9/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (8/16/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (7/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
Sant Jordi (4/23/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Ballada (11/9/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festa Major del Clot (11/8/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Fires i festes de Sant Narcís (10/26/2014)   Girona Gironès Rossinyolets
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (8/29/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Ballada (6/22/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (11/30/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Bisbal Jove
45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festa major (9/22/2013)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Ballada (9/15/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
11 de setembre (9/11/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Sardanes (8/31/2013)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (8/17/2013)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (8/6/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Festa Major (8/4/2013)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Festa Major (7/25/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (7/20/2013)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/20/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Ballada (7/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Ballada (6/29/2013)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (6/23/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Cubelles (6/22/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (6/22/2013)   Begues Baix Llobregat Contemporània
6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
30è Aplec del vendrell (6/16/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Dia Universal de la Sardana (6/16/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Lleida Segrià Contemporània
Dia Universal de la Sardana (6/15/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Aplec de les Borges del Camp (6/15/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec de Cornellà (6/9/2013)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Montgrins
Aplec de Bràfim (6/2/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
61è Concurs de colles de la Ptum (5/26/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Aplec de Montmell (5/19/2013)   La Joncosa del Montmell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (5/19/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Sant Jordi (4/23/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Jordi (4/23/2013)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (4/21/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (2/24/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
38è Aplec de Malgrat (10/7/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Ballada (8/17/2012)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/20/2012)   Alfés Segrià Tàrrega (2ona època)
9è Festa Major Poble Sec (7/14/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Tàrrega (2ona època)
32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
18è Aplec del Pla de la Catedral (6/9/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Sardanes al Mur de Begues (1/1/2012)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (9/25/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
12è Aplec de Sant Andreu (9/17/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Ballada (7/29/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
10è Festa de la Primavera (4/30/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Ballada (4/17/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (2/26/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aniversari Monument a la Sardana (9/18/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Diada Nacional (9/11/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
Ballada (7/15/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (6/20/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
29è Aplec d'Arenys de Mar (4/4/2010)   Arenys de Mar Maresme Conjunt
37è Aplec de Terrassa (9/20/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Concurs (9/13/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Ballada (9/11/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (8/23/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
13è Gran nit de la Sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
13è Gran Nit de la sardana (8/22/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (8/14/2009)   Sallagosa Alta Cerdanya Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/1/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Ballada (7/26/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/22/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Ballada (7/12/2009)   Calella Maresme Sabadell
Dia de la Sardana (6/21/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (6/5/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (5/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (4/26/2009)   Arlés Vallespir Germanor (Perpinyà)
Ballada (4/25/2009)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
20è Petit aplec de Bordils (3/1/2009)   Bordils Gironès Baix Empordà
Concert (1/18/2009)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
25è Sarau Artesenc (12/7/2008)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Festa de tardor (11/16/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (10/26/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Ballada (10/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
36è Aplec de Terrassa (9/21/2008)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
20è Aplec de Bellpuig (9/14/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Festa Major (7/6/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (6/22/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
3è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2008)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Festa del soci (6/8/2008)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Patum (5/25/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Cadaqués
Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
11è Aplec de Sant Llorenç de la Salanca (4/6/2008)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Mil·lenària
Aplec de Canoes (3/2/2008)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Ballada (2/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
Ballada (12/15/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
26è Concurs (9/9/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
39è Aplec de Cornellà (6/10/2007)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (1/21/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (1/7/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/10/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Doble ballada (10/12/2006)   Salt Gironès Foment del Montgrí
62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
5è Aplec de Santa Maria de Besora (8/26/2006)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
Ballada (8/19/2006)   Roses Alt Empordà Foment del Montgrí
Ballada (8/16/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
49è Festival de la Sardana (7/21/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Festes de la Patum (6/18/2006)   Berga Berguedà Principal de Berga
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
11 de setembre (9/9/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Festa Major (8/27/2005)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (7/31/2005)   Toses Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
11è Aplec de Torredembarra (7/30/2005)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/19/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Centenari de la Salle (5/8/2005)   Palamós Baix Empordà Marinada
Fira modernista (4/30/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Homenatge recordatori a Ricard Viladesau (4/16/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/14/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Festa de tardor (11/21/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
32è Aplec de Terrassa (9/19/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 setembre (9/11/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Festa major de Sant Roc (9/4/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
24è Aplec de Cambrils (8/28/2004)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/25/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/18/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Doble ballada (7/2/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec de Mollerussa (5/29/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de Sils (4/18/2004)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Festa major de Sant Nicolau (12/8/2003)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11 Setembre (9/11/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
18è Aplec de Ribes de Freser (8/3/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Festa Major (7/6/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec de l'Escorxador (6/22/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa d'Escaldes-Engordany (6/15/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
28è Aplec de Malgrat (10/6/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Ballada (10/5/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
30è Aplec de Terrassa (9/15/2002)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/24/2002)   Arenys de Munt Maresme Premianenca
13è Trobada comarcal sardanista (7/28/2002)   Campelles Ripollès Marinada
49è Aplec de Ripoll (7/21/2002)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada hipercor (7/17/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (7/3/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
40è Aplec de la Bisbal (6/9/2002)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
34è Aplec de Cornellà (6/9/2002)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
Ballada (5/25/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
25è Aplec de Breda (4/14/2002)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (2/24/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Diada del soci (2/17/2002)   Badalona Barcelonès Marinada
29è Aplec de Terrassa (9/16/2001)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
45è Aplec de la Garriga (9/10/2001)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Festa major Sants (8/22/2001)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (8/8/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (7/29/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada sardanista (7/14/2001)   Andorra Andorra Ciutat de Terrassa
Doble ballada (6/29/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec de La Pobla de Montornés (4/16/2001)   La Pobla de Montornès Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada a Badalona (3/25/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
ballada (2/11/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (1/28/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada a Terrassa (12/16/2000)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
291è Doble a Riudellots (12/3/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
592è Castanyada (11/5/2000)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Doble ballada a Girona (11/1/2000)   Girona Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Castenyada a Horta (10/28/2000)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Festa sardanista a Mollet (10/22/2000)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Rubí (9/30/2000)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
17è Diada sardanista de Terrassa (9/17/2000)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Festa major Sants (8/20/2000)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada Matadepera (8/2/2000)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
60è Aplec de Vic (4/16/2000)   Vic Osona Costa Brava
Ballada a les Roquetes (3/31/2000)   Barcelona Barcelonès Roquetenca
25è Aniversari Amics de la Sardana de Cassà (2/20/2000)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Ballada a Sabadell (2/12/2000)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Diada del soci de Badalona (1/30/2000)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Audició Sabadell (11/28/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec de tardor (11/28/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Sa Palomera
6è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/6/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Ballada a Terrassa (10/30/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
569è Audició de sardanes a salt (10/17/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
Sardanes de Festa Major a Barcelona (9/23/1999)   Barcelona Barcelonès Montgrins
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
2è Aplec de Mataró (7/4/1999)   Mataró Maresme Sa Palomera
558è Audició a Salt (5/28/1999)   Salt Gironès Sa Palomera
34è Aplec de Bellvitge (4/5/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
18è Aplec d'Areny de Mar (4/4/1999)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Festa de la sardana (11/29/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa de tardor (11/8/1998)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
13è Aplec de Gavà (10/12/1998)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major Terrassa (7/5/1998)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
41è Aplec de la Garriga (9/21/1997)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Diada sardanista (9/21/1997)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
12è Festa Sardanista de Viladecavalls (7/5/1997)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
70è Aplec de Calella (6/1/1997)   Calella Maresme Ciutat de Calella
Audició Terrassa (5/17/1997)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
22è Aplec de Can Boixeres (10/5/1996)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
52è Aplec de Badalona (9/15/1996)   Badalona Barcelonès Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.