Activitats on s'ha tocat l'obra La segadora
Activitat Població Comarca Cobla
10è Memorial Josep Pujol i Alsina (01/07/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Sant Isidre (21/05/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (20/11/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (02/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (08/09/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Ballada (22/07/2016)   Anglès La Selva La Principal de Porqueres
90è Sardanes a la fresca (18/06/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Ballada (29/05/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Doble (08/12/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (15/08/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nits d'estiu (09/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Revetlla de Sant Joan (23/06/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Aplec de Cubelles (20/06/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Festa Major d'Hivern (18/01/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada (23/08/2014)   Artés Bages Marinada
10è Aplec de Primavera (17/05/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Ballada (15/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (17/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
12è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
24è Aplec de Polinyà (19/05/2013)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Festa major de Sant Antoni (13/01/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els dijous de Perpinyà (02/08/2012)   Perpinyà Rosselló Sol de Banyuls
18è Aplec de Torregrossa (14/07/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
18è Aplec de Rosselló (07/07/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Patum (07/06/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Festa Major (29/04/2012)   Trullars Rosselló Sol de Banyuls
Fires de Girona (01/11/2011)   Girona Gironès Selvatana
Doble ballada (12/10/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
24è Aplec de Montgat (25/09/2011)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
24è Revetlla aplec (03/09/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
10è Aplec de Santa Maria de Besora (27/08/2011)   Santa Maria de Besora Osona Bellpuig
10è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
23è Nit de la Sardana (16/07/2011)   LLagostera Gironès Foment del Montgrí
Cloenda del curs Saltem i Ballem (18/06/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Audició de Sardanes (01/06/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
32è Aplec de Mollerussa (28/05/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Festa Major Nou Barris (14/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Jordi (23/04/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Aplec de Manresa (16/04/2011)   Manresa Bages Conjunt
26è Aplec de Sant Climent (21/11/2010)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de les Roquetes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Doble Audició (12/10/2010)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
44è Aplec de Lleida (19/09/2010)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
14è Aniversari Monument a la Sardana (18/09/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
38è Aplec de Celrà (14/03/2010)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Ballada de les Dones (07/03/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (13/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (15/11/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Castanyada (31/10/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (18/10/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Sardanes a Pedret (12/10/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
22è Aplec del Roser (04/10/2009)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Ballada (27/09/2009)   Santa Susanna Maresme Sabadell
10è Aplec de Sant Andreu (19/09/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
37è Revetlla d'aplec (19/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Ballada (12/09/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (11/09/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (23/08/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Ballada (20/08/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (08/08/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (02/08/2009)   Sant Esteve de Palautordera Vallès Oriental Sabadell
Ballada (18/07/2009)   Roda de Ter Osona Sabadell
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (18/07/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (15/07/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Principal de Porqueres
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (19/06/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (31/05/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (24/05/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Cloenda Curset (23/05/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
40è Aplec de Primavera de Torelló (17/05/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Ballada (25/04/2009)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
34è Aplec de Preixana (13/04/2009)   Preixana Urgell Bellpuig
Ballada (05/04/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (08/03/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Ballada (15/02/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major Sant Antoni (18/01/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (14/12/2008)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (07/12/2008)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
9è Gresca torrellonenca (02/11/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Fires i festes de Sant Narcís (02/11/2008)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
29è Sardanes al cor de Catalunya (21/08/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Aplec de Vandellòs (07/06/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Diumenge de Rams (16/03/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
20è Aplec de Montgat (23/09/2007)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
18è Aplec de l'Ametlla de Mar (04/08/2007)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
13è Aplec de Torredembarra (28/07/2007)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (16/07/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
31è Aplec de l'Alforja (15/07/2007)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (07/07/2007)   Salou Tarragonès Reus Jove
Cicle d'estiu (06/07/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
4è Aplec de Cubelles (30/06/2007)   Cubelles Garraf Reus Jove
11è Aplec d'Aldover (17/06/2007)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
32è Aplec de les Borges del Camp (16/06/2007)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
43è Aplec de Bràfim (03/06/2007)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Diada del soci (17/12/2006)   Sils La Selva Baix Empordà
411è Doble ballada (10/12/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Festa de tardor (29/10/2006)   Badalona Barcelonès Conjunt
Doble (15/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
19è Aplec de Montgat (24/09/2006)   Montgat Maresme La Flama de Farners
26è Aplec de Cambrils (26/08/2006)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
20è Aplec d'Agramunt (26/06/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Lliurament de diplomes (10/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Primavera Catalana (04/06/2006)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Aplec de Cànoes (05/03/2006)   Cànoes Rosselló Conjunt
Diada del soci de Les Roquetes (19/02/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
29è Concurs i ballada (09/10/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
11 de setembre (09/09/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Ballada (16/08/2005)   Cotlliure Rosselló Mil·lenària
Ballada (03/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (03/10/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Revetlla d'aplec (02/10/2004)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
17è Aplec de Montgat (26/09/2004)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Festa Major (23/08/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (25/07/2004)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (20/07/2004)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
Ballada (03/07/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
25è Aplec Conjunt (13/06/2004)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (18/04/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Diada sardanista (19/10/2003)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa major 2003 (14/09/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
15è Aplec de Bellpuig (14/09/2003)   Bellpuig Urgell Ciutat de Terrassa
Audició (26/08/2003)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Manresa
Ballada (23/08/2003)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Moià (03/08/2003)   Moià Bages Lluïsos
2è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/07/2003)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Terrassa
Ballada tarda i doble a la nit (12/07/2003)   Andorra Andorra Ciutat de Terrassa
4è Trobada de sardanes (14/06/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec (21/04/2003)   Folgueroles Osona Ciutat de Terrassa
Ballada (13/04/2003)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (12/04/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Terrassa
11è Ballada (30/03/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
ballada (23/03/2003)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
1è Aplec d'hivern (16/02/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
18è Aplec de Sant Climent (24/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
50è Aplec de Banyoles (07/07/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
12è Aplec d'Agramunt (24/06/2002)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
74è Aplec d'Igualada (09/06/2002)   Igualada Anoia Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (28/04/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Concert (01/04/2002)   Palaldà Catalunya Nord La Bisbal Jove
13è Aplec de Bellpuig (09/09/2001)   Bellpuig Urgell Tres Turons
39è Aplec d'Olot (08/07/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
Aplec de la Salut (14/05/2001)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Mollet (01/05/2001)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
27è Aplec de Cerdanyola (11/03/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Palamós (23/07/2000)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada Sabadell (02/07/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de nit a Mataró (17/06/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Salut (15/05/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada a Terrassa (25/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
276è Ballada triple a Riudellots (30/01/2000)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
12è Aplec de Montgat (26/09/1999)   Montgat Maresme La Flama de Farners
4è Aplec de Font-Romeu, Odeillo, Via (25/07/1999)   Odelló- Vià Cerdanya Mil·lenària
31è Aplec de Palamós (25/07/1999)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
11è Aplec de Matadepera (17/07/1999)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Proclamació Manlleu Ciutat Pubilla (24/04/1999)   Manlleu Osona Mil·lenària
17è Aplec de Manresa (21/03/1999)   Manresa Bages Baix Empordà
Sardanes a Sant Antoni (07/11/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (04/10/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
11è Aplec de Montgat (27/09/1998)   Montgat Maresme La Flama de Farners
30è Aplec de Palamós (26/07/1998)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
46è Aplec de Banyoles (05/07/1998)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Audició a Granollers (14/02/1998)   Granollers Vallès Oriental Laietana (Barcelona)
10è Aplec de Tossa de mar (12/10/1997)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Sardanes al Parc de l'Escorxador (05/10/1997)   Barcelona Barcelonès Baix Empordà
Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental Galana
45è Aplec de Banyoles (06/07/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
32è Aplec de Torroella de Montdrí (05/07/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
10è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (25/05/1997)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
12è Aplec de Sant Climent (24/11/1996)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11è Aplec de Gavà (12/10/1996)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Aplec de Martorell (06/10/1996)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
40è Aplec de la Garriga (15/09/1996)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.