Activitats on s'ha tocat l'obra Colla Roca
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (20/07/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (09/07/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (01/07/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (30/06/2017)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Ballada (24/06/2017)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (23/06/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
55è Aplec de la Bisbal (11/06/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (10/06/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Fires i festes de la Santa Creu (03/05/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (01/05/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Sant Jordi (23/04/2017)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de la Bisbal
40è Aplec de Breda (09/04/2017)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (17/12/2016)   Begues Baix Llobregat Punt Cat
Aplec de Tardor (16/10/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Homenatge a Ignasi Iglésias (09/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (02/10/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
34è Aplec de Constantí (25/09/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
Aplec de Terrassa (17/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
11 setembre (11/09/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Ballada (07/08/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Ballada (06/08/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
14è Aplec de la Garrotxa (30/07/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
15è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Doble ballada a Gavà (16/07/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
22è Aplec de Rosselló (02/07/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec d'Andorra (25/06/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
88è Aplec d'Igualada (12/06/2016)   Igualada Anoia Maricel
Ballada (29/05/2016)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (28/03/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (21/02/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (17/01/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (09/01/2016)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Doble (08/12/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
41è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Ballada doble (Gava + Viladecans) (11/10/2015)   Gavà Baix Llobregat Conjunt
Ballada (27/09/2015)   Segur de Calafell Baix Penedès Reus Jove
Aplec de tardor (20/09/2015)   Tona Osona Mediterrània
Ballada (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major Corró d'Avall (20/09/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Punt Cat
11 de setembre (10/09/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
34è Aplec de Berga (06/09/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
35è Aplec de Cambrils (29/08/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festes de Sant Magí (19/08/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Festa Major (11/08/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Festa Major (08/08/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (31/07/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
21è Aplec de Torredembarra (25/07/2015)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
13è Aplec de la Garrotxa (25/07/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
29è Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
14è Festa Aplec d'Andorra (27/06/2015)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
Fesrta Major (26/06/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (20/06/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
27è Aplec de Vandellòs (06/06/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada (31/05/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
Aplec d'Esparreguera (23/05/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
66è Aplec de Caldes (10/05/2015)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
26è Aplec de Polinyà (09/05/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
44è Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Ballada (26/04/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (01/03/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (15/02/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major de Sant Antoni (18/01/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de Tardor (30/11/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (09/11/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
17è Aniversari Monument (20/09/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
47è Aplec de Ripollet (07/09/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (29/08/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (23/08/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (25/07/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Nits d'estiu (17/07/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (13/07/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf Maricel
72è Aplec de Mollet (01/05/2014)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (27/04/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
15è Aplec de Pàsqua de Besalú (20/04/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Ballada (06/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (16/02/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
11è Aplec d'ôdena (26/01/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (22/09/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
11 de setembre (11/09/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa major (07/09/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (17/08/2013)   Artés Bages Marinada
24è Aplec de Bellvís (20/07/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (20/07/2013)   Montgat Maresme Premià
Aplec d'Agramunt (29/06/2013)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Sant Jordi (23/04/2013)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
48è Aplec de Bellvitge (01/04/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
16è Aplec Nadalenc (23/12/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (23/12/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
16è SardaNadal (22/12/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Doble ballada (16/12/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (18/11/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
3è Aplec del Serrallo (21/10/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
17è Aplec de la Tartrana (21/10/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major de Palau-Sacosta (30/09/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
11 de setembre (11/09/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal de Terrassa
31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Festa Major Balàfia (26/08/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Sardanes a la fresca (24/08/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
25è Aplec de Sant Hilari (19/08/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
13è Aplec de Moià (05/08/2012)   Moià Bages Lluïsos
Aplec d'Andorra (30/06/2012)   Andorra la Vella Andorra Conjunt
Ballada (24/06/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
12è Aplec d'Altafulla (10/06/2012)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Patum (07/06/2012)   Berga Berguedà Selvatana
37è Aplec de l'Escala (03/06/2012)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
30è Aplec de Manresa (14/04/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
35è Aplec de Breda (08/04/2012)   Breda La Selva La Flama de Farners
Ballada (22/01/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
50è Concurs de colles sardanistes (13/11/2011)   Balaguer Noguera Mediterrània
Fires de Girona (30/10/2011)   Girona Gironès Selvatana
44è Aplec del Remei (09/10/2011)   Flix Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
21è Aplec d'Agramunt (25/06/2011)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Audicions a la fresca (18/06/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Cloenda del curs Saltem i Ballem (18/06/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
42è Aplec de Primavera de Torelló (15/05/2011)   Torelló Osona La Flama de Farners
Ballada (08/05/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Ballada (26/02/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (13/02/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (22/01/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa de Sant Esteve (26/12/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Doble (19/12/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
Concurs (07/11/2010)   Balaguer Noguera Selvatana
Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Castanyada (31/10/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Doble Audició (12/10/2010)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
6è Aplec de Nit de Premià de Mar (28/08/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Ballada (30/07/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (23/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
30è Aniversari de Salt Sardanista (26/06/2010)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
31è Aplec Conjunt (13/06/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
33è Aplec de Castellar (29/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (17/04/2010)   Badalona Barcelonès Premià
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (05/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (06/03/2010)   Granollers Vallès Oriental Premià
Ballada (17/01/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
6è Aplec d'Esplugues (01/11/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
24è Aplec de Gavà (12/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Homenatge a Ignasi Iglesias (04/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
ballada (20/09/2009)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
37è Revetlla d'aplec (19/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
11 de Setembre (11/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (11/09/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Moià (02/08/2009)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
41è Aplec de Palamós (26/07/2009)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
83è Ballada (11/07/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festa Major (29/06/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Festa Major (27/06/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
52è Aplec de Girona (31/05/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
26è Aplec de Manresa (18/04/2009)   Manresa Bages Conjunt
32è Aplec de Breda (12/04/2009)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Ballada (15/02/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental La Flama de Farners
12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada Sant Martí (09/11/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Cambrils (23/08/2008)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (19/07/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Conjunt
11è Aplec de Mataró (06/07/2008)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Diada del soci (24/06/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
64è Concurs (15/06/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
39è Aplec de Torelló (18/05/2008)   Torelló Osona La Flama de Farners
28è Aplec d'Olesa (11/05/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Dia de la Mare (04/05/2008)   Olot Garrotxa La Principal de Porqueres
Ballada (01/05/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Sant Jordi (23/04/2008)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
5è Trobada col·lecionistes de Plaques (09/12/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festes patronals (07/10/2007)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
5è Sardanes a la fresca (01/08/2007)   Tiana Maresme Marinada
39è Aplec de Palamós (22/07/2007)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
43è Aplec de Sant Celoni (15/07/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (09/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
32è Aplec de l'Escala (03/06/2007)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
80è Aplec de Calellla (03/06/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de la Llagosta (15/04/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de Navarcles (11/02/2007)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (31/12/2006)   Barcelona Barcelonès Marinada
32è Aplec de l'Hospitalet (22/10/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Festa Major (09/09/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Ballada (29/07/2006)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
38è Aplec de Palamós (23/07/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
11è Aplec de Santa Coloma de Queralt (15/07/2006)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Conjunt
44è Aplec d'Olot (09/07/2006)   Olot Garrotxa Marinada
Festa major (08/07/2006)   Pallejà Baix Llobregat Maravella
Lliurament de diplomes (10/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
17è Aplec de Roda de Barà (17/04/2006)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (16/04/2006)   Salt Gironès Baix Empordà
25è Aplec d'Arenys de Mar (02/04/2006)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
29è Aplec de Castellar (05/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (26/02/2006)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (08/12/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
61è Aplec de Badalona (18/09/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
4è Aplec de Prada (11/09/2005)   Prada Conflent Tres Vents
Festa Major (27/08/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
27è Aplec de l'Aleixar (13/08/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
6è Aplec de Moià (07/08/2005)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
20è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Festa Major (10/07/2005)   Pallejà Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
30è Aplec de l'Escala (05/06/2005)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (06/03/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (27/02/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (27/11/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Diada del Sardanista (24/10/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (03/10/2004)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (21/08/2004)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Revetlla d'apelc (05/06/2004)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sants (23/05/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
9è Aplec de Molins de Rei (09/05/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig Cobla
31è Aplec de Roses (12/04/2004)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
27è Aplec de Breda (11/04/2004)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
30è Aplec de Cerdanyola (14/03/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble ballada (15/02/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
20è Sarau artesenc (06/12/2003)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i festes (02/11/2003)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Vila d'Olesa
29è Aplec de Malgrat (05/10/2003)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
16è Aplec de Montgat (28/09/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
59è Aplec de Badalona (21/09/2003)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
22è Aplec de Berga (07/09/2003)   Berga Berguedà Vila d'Olesa
16è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (24/08/2003)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
18è Aplec de Ribes de Freser (03/08/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
1è Aplec de la Garrotxa (26/07/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Ballada (23/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
39è Aplec de Sant Celoni (20/07/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
41è Aplec d'Olot (13/07/2003)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (12/07/2003)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Terrassa
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (28/06/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
49è Aplec d'Anglés (15/06/2003)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Ballada (17/05/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Collblanc
Diada de Sant Jordi (23/04/2003)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
30è Aplec de Roses (21/04/2003)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
39è Aplec de Sils (20/04/2003)   Sils La Selva La Flama de Farners
4è Petit aplec de Pasqua a Besalú (20/04/2003)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
351è Doble ballada (13/04/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
31è Aplec del Masnou (30/03/2003)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (23/02/2003)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Castanyada (03/11/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de Sant Quirze de Besora (06/10/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
6è Aplec de la Barceloneta (Barcelona) (28/09/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/09/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa major de Sants (29/08/2002)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
38è Aplec de Sant Celoni (21/07/2002)   Sant Celoni Vallès Oriental Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2002)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
59è Aplec de Manlleu (23/06/2002)   Manlleu Osona Bellpuig Cobla
16è Aplec d'Esparreguera (26/05/2002)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Campdevanol (18/05/2002)   Campdevànol Ripollès La Flama de Farners
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (28/04/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
13è Aplec de Roda de Barà (01/04/2002)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
1114è Ballada Catedral (16/03/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
25è Aplec de Castellar del Vallès (03/03/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble matí i tarda (08/12/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana (02/12/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Sant Climent (25/11/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
8è Aniversari Entitat (03/11/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Ballada (21/10/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (11/09/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ressò
Ballada (10/09/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
34è Aplec de Ripollet (02/09/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (27/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa major Sants (26/08/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
14è Aplec Internacional (04/08/2001)   Copenhage Dinamarca Mediterrània
7è Aplec de Torredembarra (28/07/2001)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
1è Aplec de Sant Pere de Ribes (27/07/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Torroella de Montgrí (30/06/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
15è Aplec de Nit de Mataró (16/06/2001)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
39è Aplec de la Bisbal (10/06/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
74è Aplec de Calella (03/06/2001)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de La Llagosta (22/04/2001)   La Llagosta Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
27è Aplec de Calonge (22/04/2001)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
14è Aplec de Sants (08/04/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
2è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de Cerdanyola (11/03/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble audició (04/03/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Juvenil de Bellpuig
Diada Sardanista (25/02/2001)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble a Sant Quirze (06/12/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana a Cerdanyola (03/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (15/10/2000)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec Baix Camp (17/09/2000)   Reus Baix Camp La Bisbal Jove
Festa Major S. Joan de les Abadesses (09/09/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
33è Aplec de Ripollet (03/09/2000)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Festa major Sants (24/08/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Nits d'estiu (29/07/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
38è Aplec d'Olot (09/07/2000)   Olot Garrotxa Ciutat de Cornellà
7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (02/07/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
28è Aplec d'Artés (01/07/2000)   Artés Bages Juvenil de Bellpuig
Preludi de l'aplec de Calella (03/06/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2000)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de la Llagosta (16/04/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
19è Aplec d'Arenys de Mar (02/04/2000)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Torredembarra (26/03/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Ballada a Terrassa (19/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
279è Ballada doble a Riudellots (27/02/2000)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
19è Diada del soci a salt (06/12/1999)   Salt Gironès La Flama de Farners
16è Sarau Artesenc (05/12/1999)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de la sardana (28/11/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec de Tossa (10/10/1999)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
28è Aplec de Súria (10/10/1999)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Festa Major Sant Joan (11/09/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Ripollet (05/09/1999)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Sardana de festa Major de Sants (25/08/1999)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
18è Aplec nocturn (13/08/1999)   Amer La Selva La Bisbal Jove
14è Aplec de Ribes (01/08/1999)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Cloenda nits d'estiu (31/07/1999)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
6è Nit de la Sardana (30/07/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
26è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/1999)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa La Flama de Farners
34è Aplec de Torroella de Montgrí (03/07/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
59è Aplec de Vic (28/03/1999)   Vic Osona Costa Brava
Revetlla del sardanista (06/02/1999)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
3è Festa sardanista d'hivern (31/01/1999)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
552è Vermut de Sant Esteve (26/12/1998)   Salt Gironès Sa Palomera
Festa de tardor (08/11/1998)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
5è Aniversari Grup sardanista Tamborí (07/11/1998)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
4è Festa de la castanyada (31/10/1998)   Barcelona Barcelonès Montgrins
24è Aplec de Malgrat (04/10/1998)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
Ballada a Olot (12/07/1998)   Olot Garrotxa Costa Brava
71è Aplec de Calella (07/06/1998)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Sants (24/05/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
15è Aniversari de la cobla Ciutat de Cornellà (28/03/1998)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes a Mollet (08/12/1997)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
12è Aplec de Gavà (12/10/1997)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
13è Nit de la sardana (14/08/1997)   Sitges Garraf Desconeguda
5è Aplec de les Borges Blanques (09/08/1997)   Les Borges Blanques Garrigues Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
26è Aplec de Prades (13/07/1997)   Prades Baix Camp Reus
12è Festa Sardanista de Viladecavalls (05/07/1997)   Viladecavalls Vallès Occidental Marinada
Diada Universal (26/04/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
27è Aplec de Preixana (31/03/1997)   Preixana Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Aplec de Sant Boi (16/03/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major d'hivern (19/01/1997)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Tossa (12/10/1996)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
22è Aplec de Can Boixeres (05/10/1996)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de Collblanc
21è Aplec de Sant Cugat (29/09/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Montgat (22/09/1996)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
40è Aplec de la Garriga (15/09/1996)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
52è Aplec de Badalona (15/09/1996)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
9è Aplec de Bellpuig (14/09/1996)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig
29è Aplec de Ripollet (01/09/1996)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
23è Aplec de Llierca (20/07/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Cadaqués
34è Aplec d'Olot (14/07/1996)   Olot Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes de Festa Major (23/06/1996)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
28è Aplec de Cornellà (09/06/1996)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
54è Aplec de Mollet (01/05/1996)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
4è Aplecd d'Amer (01/05/1996)   Amer La Selva Cadaqués

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.