Activitats on s'ha tocat l'obra Galanteig
Activitat Població Comarca Cobla
15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
8è Aplec a Alguaire (9/1/2018)   Alguaire Segrià Vents de Riella
Ballada (8/17/2018)   Organyà Alt Urgell Bellpuig Cobla
Ballada (8/9/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (8/1/2018)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (7/29/2018)   Calella Maresme Marinada
Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Marinada
Ballada de Sardanes a la Fresca (7/10/2018)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Ballada de Corpus Plaça Sant Jaume (5/31/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Ciutat de Girona
Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Marinada
37è Aplec a Arenys de Mar (4/1/2018)   Arenys de Mar Maresme Ciutat de Girona
46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Ballada (3/4/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/10/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
45è Aplec de Llançà (6/25/2017)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Calella Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (5/26/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
55è Concurs de colles (5/7/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Ballada (12/18/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Ballada (7/29/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Marinada
67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Marinada
18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
18è Fira Gran (4/30/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Marinada
Ballada (1/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa de Santa Llúcia (12/8/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (9/6/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/21/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
11 de Setembre (9/11/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
19è Aplec del Romesco (7/19/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Nits d'estiu (7/17/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (7/4/2014)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
15è Aplec de Pàsqua de Besalú (4/20/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Ballada (6/15/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
65è Concurs (3/17/2013)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (8/19/2012)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Festa major (8/4/2012)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/21/2012)   Begues Baix Llobregat Premià
Ballada (7/20/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ballada (6/16/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/27/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Mediterrània
20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Sants (4/22/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/4/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
27è Aplec de Sant Climent (11/27/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/30/2011)   Cubelles Garraf Reus Jove
36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Reus
Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (8/19/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Alforja (7/17/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
1376è Ballada (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Aplec de La Vilella Alta (7/2/2011)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Festa Major (6/27/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2011)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
43è Vigilia d'aplec de Cornellà (6/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
Ballada (4/24/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Concurs (10/3/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Lloret (7/17/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Ballada (6/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa Major (5/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (12/20/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/22/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
8è Trobada Sardanista (11/22/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
14è Trobada CASCB (11/8/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Doble (11/7/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
37è Aplec de Peralada (8/30/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
83è Ballada (8/15/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
56è Aplec de Ripoll (7/19/2009)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballades colles (7/16/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Festa Major (6/28/2009)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
82è Aplec de Calella (6/7/2009)   Calella Maresme Montgrins
Ballada (6/5/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Ballada (5/10/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (5/1/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
Ballada (4/26/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Montgrins
32è Aplec de Breda (4/12/2009)   Breda La Selva Montgrins
24è Aplec de Sant Climent (11/23/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
7è Trobada Sardanista (11/23/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Diada del soci (10/19/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/3/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Reus Jove
Ballada (7/27/2008)   Agramunt Urgell Reus Jove
14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Cicle d'estiu (7/25/2008)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
22è Aplec de Nit (6/14/2008)   Mataró Maresme Lluïsos
Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
Ballada (2/3/2008)   Barcelona Barcelonès Contemporània
425è Doble (11/11/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Contemporània
Festes de Sant Martirià (10/20/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Reus Jove
41è Aplec Baix Camp (9/16/2007)   Reus Baix Camp Vila d'Olesa
26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Lluïsos
10è Aplec de Siurebre (9/2/2007)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (9/1/2007)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
35è Aplec de Peralada (8/26/2007)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
27è Aplec de Cambrils (8/25/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
31è Aplec de l'Alforja (7/15/2007)   Alforja Baix Camp Reus Jove
45è Aplec d'Olot (7/8/2007)   Olot Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Montblanc (7/8/2007)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Cicle d'estiu (7/6/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
Festa Major (6/29/2007)   Reus Baix Camp Marinada
11è Aplec d'Aldover (6/17/2007)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
32è Aplec de les Borges del Camp (6/16/2007)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Marinada
43è Aplec de Bràfim (6/3/2007)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
65è Aplec de Mollet (5/1/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
35è Aplec del Masnou (3/25/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
22è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/26/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
38è Aplec de Palamós (7/23/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festa Major (6/26/2006)   Reus Baix Camp Reus
Revetlla d'aplec (6/25/2005)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Festa major (8/27/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/13/2003)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa major 2003 (9/14/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Sardanes a la fresca - Conrad Saló (7/30/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
41è Aplec d'Olot (7/13/2003)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Sardanes (3/9/2003)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
336è Doble ballada (12/1/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
15è Aplec de Tossa (10/12/2002)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aplec d'Oliana (5/1/2002)   Oliana Alt Urgell Tàrrega (1era època)
29è Aplec de Roses (4/1/2002)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
4è Aplec de Sant Andreu (9/15/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
33è Aplec de Palamós (7/22/2001)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
73è Aplec d'Igualada (6/10/2001)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
3è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
27è Aplec de Calonge (4/22/2001)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
28è Aplec de Roses (4/16/2001)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
5è Festa Sardanista (1/28/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Castenyada a Mollet (11/1/2000)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festes de Sant Martirià (10/22/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
44è Aplec de la Garriga (9/10/2000)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec d'aplecs (6/18/2000)   Riudecanyes Baix Camp Contemporània
Aplec d'Escornalbou (6/18/2000)   Escornalbou Baix Camp Contemporània
Aplec de Sant Gervasi (6/18/2000)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
13è Aplec de Sants (4/9/2000)   Barcelona Barcelonès Selvatana
1058è Ballada a la Catedral (3/11/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
25è Aplec de L'Hospitalet (10/24/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
1050è Ballada a la Catedral (10/16/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
25è Aplec de Malgrat (10/3/1999)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
26è Aplec de Montblanc (6/27/1999)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat Selvatana
2è Diada cobles jovenils (12/20/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Rossinyolets
Sardanes al Parc de l'escorxador (11/15/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (10/4/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Festa Major de Sants (8/29/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/1998)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Rossinyolets
62è Aplec de Santa Perpètua (5/3/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
56è Aplec de Mollet (5/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Audició a Bordils (2/8/1998)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
10è Aplec de Tossa de mar (10/12/1997)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
26è Aplec de Súria (10/12/1997)   Súria Bages Súria
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Presentació cobla Sa Palomera (8/21/1997)   Blanes La Selva Sa Palomera
16è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
41è Aplec Parc Güell (5/11/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Audició a Sabadell (11/10/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
9è Aplec de Montgat (9/22/1996)   Montgat Maresme Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Bellpuig (9/14/1996)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.