Activitats on s'ha tocat l'obra Noces d'or
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/09/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
24è Memorial Jaume Raventós (18/06/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (27/05/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Sant Jordi (23/04/2017)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (08/01/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (11/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Aplec de Tardor de Tona (18/09/2016)   Tona Osona La Bisbal Jove
Ballada (19/08/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Cicle d'estiu (07/08/2016)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (10/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Ballada (03/07/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (01/07/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Revetlla (23/06/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
23è Memorial Jaume Raventós (19/06/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
18è Aplec de Campdevànol (18/06/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (05/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (14/05/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Sant Jordi (23/04/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (13/12/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
13è Diada sardanista (15/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Fires i festes (01/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
41è Aplec de Montblanc (05/07/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Dia Universal de la Sardana (21/06/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Ballada 50 anys Colla Maig (12/04/2015)   Montserrat Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (08/03/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (23/11/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf Marinada
Temps de Flors (17/05/2014)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (27/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
50è Aplec de Sils (20/04/2014)   Sils La Selva Marinada
Ballada (22/12/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Ballada (08/12/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Fires i Festes (03/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
47è Aplec de Lleida (21/09/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Ballada (20/07/2013)   Montgat Maresme Premià
Festa Major de la Florida (06/07/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
30è Aplec del vendrell (16/06/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
40è Aplec de Premià de Mar (25/05/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
56è Aplec de Girona (01/05/2013)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (07/04/2013)   Badalona Barcelonès Premià
Calçotada (17/02/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
16è Aplec Nadalenc (23/12/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (18/11/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
23è Aplec de Salou (04/11/2012)   Salou Tarragonès Mediterrània
Fires i Festes de Sant Narcís (01/11/2012)   Girona Gironès Marinada
Ballada (27/10/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Ballada (26/08/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
59è Aplec de Ripoll (15/07/2012)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
50è Aplec de Sabadell (08/07/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
61è Aplec de Cardedeu (17/06/2012)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Patum (07/06/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Festa Major (11/05/2012)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ballada (22/04/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
30è Aplec de Manresa (14/04/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès Mediterrània
Fires de Girona (01/11/2011)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (18/08/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (16/08/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
49è Aplec d'Olot (10/07/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Cloenda curset (21/05/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
45è Cloenda Cursets (06/03/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (24/10/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (23/10/2010)   Montserrat Bages Súria
Ballada (17/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (09/10/2010)   Madrid Espanya Jovenívola de Sabadell
Fira d'artesans (18/09/2010)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
57è Aplec de Santiga (12/09/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (04/09/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Ballada (04/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Lloret (31/07/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
30è Aniversari de Salt Sardanista (26/06/2010)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Sant jordi (23/04/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (17/04/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Ballada (06/03/2010)   Granollers Vallès Oriental Premià
Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/09/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
83è Ballada (29/08/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (21/08/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
8è Aplec de les Valls d'Andorra (27/06/2009)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Revetlla aplec de Calella (06/06/2009)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
37è Aplec al Masnou (29/03/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (15/02/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (08/02/2009)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
29è Aplec de Cabestany (01/02/2009)   Cabestany Catalunya Nord Ciutat de Girona
Festa major de Sant Nicolau (08/12/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (08/12/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Fires i festes de Sant Narcís (02/11/2008)   Girona Gironès Reus Jove
Ballada (19/10/2008)   Martorelles Vallès Oriental Rosaleda
37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages Súria
29è Sardanes al cor de Catalunya (28/08/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
29è Sardanes al cor de Catalunya (14/08/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
19è Aplec de l'Ametlla de Mar (02/08/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Ballada (13/07/2008)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
22è Aplec de Nit (14/06/2008)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
20è Aplec de l'Escorxador (19/04/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
31è Aplec de Breda (13/04/2008)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (24/02/2008)   Sant Pau d'Ordal Alt Penedès La Principal del Llobregat
Sant Antoni Abat (20/01/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (21/10/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (22/09/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (11/09/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Ballada (17/08/2007)   Moià Bages Sabadell
ballada (10/08/2007)   Tordera Maresme Sabadell
ballada (04/08/2007)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Ballada (17/06/2007)   Calella Maresme Sabadell
32è Aplec de l'Escala (03/06/2007)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Ballada (20/05/2007)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Trobada Sant Jordi (16/05/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (29/04/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (03/12/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Ballada (17/09/2006)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Ballada (10/09/2006)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
Ballada (12/07/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (15/01/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Doble a Badalona (20/11/2005)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Concert cloenda (13/11/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal del Llobregat
11 de setembre (11/09/2005)   LLagostera Gironès Ciutat de Terrassa
Ballada (17/08/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
17è Aplec de Matadepera (16/07/2005)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (25/06/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Festa Major (11/06/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (23/04/2005)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
Homenatge recordatori a Ricard Viladesau (16/04/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
379è Doble ballada (16/01/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos
Doble (09/01/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
Doble (08/12/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (20/11/2004)   Mataró Maresme Ciutat de Terrassa
Concurs (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (10/09/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (22/08/2004)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
Aplec de les Borges del Camp (19/06/2004)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Festa major (30/05/2004)   Puigreig Berguedà Ciutat de Terrassa
Diada sardanista (16/05/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Audició (02/05/2004)   Santa Maria d'Oló Bages Ciutat de Terrassa
Ballada (23/04/2004)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (14/03/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (07/03/2004)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (22/02/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Revetlla del sardanista (07/02/2004)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Ballada (25/01/2004)   Torrelavit Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (18/01/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (04/01/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (28/12/2003)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada doble (14/12/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (29/11/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (16/11/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (01/11/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
31è Aplec de Peralada (31/08/2003)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Festa Major de Santa Coloma (24/08/2003)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Juvenil Ciutat de Solsona
Ballada (06/08/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
9è Aplec de Torredembarra (26/07/2003)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec de Mollerussa (31/05/2003)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
33è Aplec de Preixana (21/04/2003)   Preixana Urgell Reus Jove
Ballada (22/03/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
46è Aplec de la Garriga (10/09/2002)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
40è Aplec de la Bisbal (09/06/2002)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
4è Aplec de Begur (01/06/2002)   Begur Baix Empordà La Bisbal Jove
46è Aplec de Gràcia (12/05/2002)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (17/02/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
65è Aplec de Sant Perpètua (06/05/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada Sardanista (25/02/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada Sabadell (03/12/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanes a Mollet (16/09/2000)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
587è Ballada a Salt (14/07/2000)   Salt Gironès La Flama de Farners
Aniversari Sabadell Sardanista (19/03/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
16è Sarau Artesenc (05/12/1999)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de la sardana (28/11/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de tardor de Vic (24/10/1999)   Vic Osona La Flama de Farners
554è Audició Salt (07/02/1999)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
201è Concert de Nadal (Gràcia) (25/12/1998)   Barcelona Barcelonès Marinada
11è Aplec de Tossa (11/10/1998)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
32è Aplec de Reus (20/09/1998)   Reus Baix Camp Reus
1è Aplec de Mataró (05/07/1998)   Mataró Maresme Laietana (Barcelona)
10è Aplec de Martorell (05/10/1997)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanes al Parc de l'Escorxador (05/10/1997)   Barcelona Barcelonès Baix Empordà
11 de setembre (11/09/1997)   Tàrrega Urgell Tàrrega (1era época)
27è Aplec de Preixana (31/03/1997)   Preixana Urgell Tàrrega (2ona época)

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.