Activitats on s'ha tocat l'obra Gavina
Activitat Població Comarca Cobla
21è Aplec del Romesco (15/07/2017)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Ballada (04/07/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festa Major d'hivern (21/01/2017)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (02/10/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
11 de setembre (11/09/2016)   Torelló Osona Lluïsos
Cicle d'estiu (07/08/2016)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (03/08/2016)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Festa Major (29/07/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Festa Major (19/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (16/07/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Festival d'Estiu de Cobles i Compositors (06/07/2016)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (03/07/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
15è Aplec d'Andorra (25/06/2016)   Andorra la Vella Andorra Marinada
62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Festa Major (27/05/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
18è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
55è Aplec de Figueres (15/05/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec d'Olesa (08/05/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Sant Jordi (23/04/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Ballada (14/04/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
39è Aplec de Breda (10/04/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
37è Aplec de la Pobla de Montornés (28/03/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (28/03/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (06/03/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
39è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (31/12/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
13è Diada sardanista (15/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Fires i festes (01/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
171è Aplec de Sant Maurici (22/09/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
89è Sardanes estiu 2015 (12/09/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (06/09/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festa major (16/08/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa major (14/08/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (03/07/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Aplec de Calella (07/06/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
16è Aplec de Pasqua de Besalú (05/04/2015)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
75è Aplec del Mercat del Ram (29/03/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Ballada (15/02/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
3è Aplec d'Hivern (18/01/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Ballada (23/11/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major del Clot (08/11/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
27è Aplec de Tossa (12/10/2014)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (17/06/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
57è Aplec de Girona (01/05/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Manresa (12/04/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
40è Aplec de Cerdanyola (02/03/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (02/02/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
2è Aplec d'Hivern (26/01/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec de Sant Climent (24/11/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/11/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i Festes (29/10/2013)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Ballada (14/09/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
46è Aplec de Ripollet (01/09/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Berga (01/09/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Festa major (19/08/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (17/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
12è Aplec d'Andorra la Vella (29/06/2013)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (15/06/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
21è Aplec Capital del Cava (28/04/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (19/04/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (26/08/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
11è Aplec de Santa Maria de Besora (25/08/2012)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Festa major (04/08/2012)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Castellbisbal (14/07/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
70è Aplec de Mollet (01/05/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Cerdanyola (11/03/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (15/01/2012)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
Ballada (11/12/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
43è Aplec de les Roquetes (16/10/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
24è Aplec de Tossa (09/10/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
37è Aplec de Malgrat (02/10/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (04/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
15è Aplec d'Organyà (06/08/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
17è Aplec de Torredembarra (30/07/2011)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Festa Major Poble Sec (16/07/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa major Can Feu (10/07/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (03/07/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
49è Aplec de Sabadell (26/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
85è Cicle d'estiu (18/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
84è Aplec de Calella (05/06/2011)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
13è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sant Jordi (23/04/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (09/04/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Diada sardanista (27/02/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (13/02/2011)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (12/12/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Ballada (06/11/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
23è Aplec de Martorell (03/10/2010)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
43è Aplec de Ripollet (05/09/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
23è Aplec d'Encamp (05/09/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
13è Aplec de Siurebre (05/09/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (04/09/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Aplec de Riba-roja (31/07/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (23/07/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'alforja (18/07/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (19/06/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Lloret (05/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (30/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
25è Aplec de Vilafranca (30/05/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
33è Aplec de Castellar (29/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Aplec de Maspujols (01/05/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
28è Aplec de Manresa (17/04/2010)   Manresa Bages Marinada
29è Aplec d'Arenys de Mar (04/04/2010)   Arenys de Mar Maresme Marinada
1334è Ballada (20/03/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (29/11/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (25/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Sant Cugat (27/09/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de Lleida (20/09/2009)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
21è Aplec de Bellpuig (13/09/2009)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
11 de Setembre (11/09/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada (11/09/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
81è Aplec d'Igualada (14/06/2009)   Igualada Anoia Lluïsos
40è Aplec de Primavera de Torelló (17/05/2009)   Torelló Osona Bellpuig
73è Aplec de Santa Perpètua (03/05/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (26/04/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
34è Aplec de Preixana (13/04/2009)   Preixana Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (01/02/2009)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Doble ballada (16/11/2008)   Ripoll Ripollès Blanes
Ballada (20/09/2008)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Festa Major (16/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
55è Aplec de Santiga (14/09/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Festa de santa Anna (26/07/2008)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Nits d'estiu (10/07/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
2è Aplec Comarcal d'Ossona (06/07/2008)   Montesquiu Ripollès Blanes
Revetlla Sant Joan (23/06/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
10è Aplec de Barberà (17/05/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (24/02/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (17/02/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
31è Diada Sardanista (04/11/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Sant Cugat (30/09/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Gran Nit de la Sardana (25/08/2007)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Ballada (13/07/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (11/02/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Diada del soci (21/01/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (21/01/2007)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
5è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2006)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec de la Catedral (10/06/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
79è Aplec de Calella (04/06/2006)   Calella Maresme Montgrins
8è Aplec d'Oliana (30/04/2006)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ballada (16/04/2006)   Salt Gironès Rossinyolets
32è Aplec de Cerdanyola (12/03/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Fires i festes (30/10/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès Montgrins
39è Aplec Baix Camp (18/09/2005)   Reus Baix Camp Costa Brava
Ballada (24/08/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (02/08/2005)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig
11è Aplec de Torredembarra (30/07/2005)   Torredembarra Tarragonès Conjunt
43è Aplec d'Olot (10/07/2005)   Olot Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec de l'Escala (05/06/2005)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
69è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Revetlla del Sardanista (12/02/2005)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Fires i festes (31/10/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (24/10/2004)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
376è Doble ballada (17/10/2004)   Riudellots de la Selva La Selva Foment de la Sardana (Torroella)
30è Aplec de l'Hospitalet (03/10/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Ballada (03/10/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Festes patronals (03/10/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Doble ballada de tardor (26/09/2004)   Palamós Baix Empordà Contemporània
60è Aplec de Badalona (19/09/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
38è Aplec de Lleida (19/09/2004)   Lleida Segrià Contemporània
Festa major (11/09/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Contemporània
Festa major de Sant Roc (04/09/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada d'estiu (22/08/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Audició Girocentre (18/08/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (31/07/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Marinada
55è Aplec de Granollers (10/07/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Mataró
42è Aplec de la Bisbal (13/06/2004)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
25è Aplec Conjunt (13/06/2004)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Mataró
50è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
25è Aplec de Mollerussa (29/05/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
37è Aplec de Lloret (02/05/2004)   Lloret de Mar La Selva Conjunt
31è Aplec de Roses (12/04/2004)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (14/03/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (18/01/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
1è Aplec de la Garrotxa (26/07/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Audició (01/07/2003)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (14/06/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
14è Aplec de Polinyà (18/05/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Ballada (16/02/2003)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
58è Aplec de Badalona (15/09/2002)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
3è Aplec de Moià (04/08/2002)   Moià Bages Vila d'Olesa
40è Aplec d'Olot (14/07/2002)   Olot Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (26/05/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (13/01/2002)   Cornellà Baix Llobregat Contemporània
26è Aniversari Ripollet Sardanista (18/11/2001)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Rubí (29/09/2001)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Aplec de Nit (07/09/2001)   Premià de Mar Maresme Premianenca
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (28/07/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (14/07/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada a Terrassa (01/07/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
1è Aplec d'Ascó (06/05/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
27è Aplec de Calonge (22/04/2001)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de La Pobla de Montornés (16/04/2001)   La Pobla de Montornès Tarragonès Ciutat de Terrassa
2è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
21è Aplec de Cabestany (04/02/2001)   Cabestany Catalunya Nord Desconeguda
Abracem Bellvitge (19/11/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
34è Aplec de Lleida (24/09/2000)   Lleida Segrià Tres Turons
28è Aplec de Peralada (27/08/2000)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
13è Aplec de Sant Hilari (20/08/2000)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Festes de les Santes (27/07/2000)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
10è Aplec d'Agramunt (24/06/2000)   Agramunt Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de nit a Mataró (17/06/2000)   Mataró Maresme Lluïsos
8è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada a la Catedral (04/03/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
276è Ballada triple a Riudellots (30/01/2000)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
18è Aplec nocturn (13/08/1999)   Amer La Selva Ciutat de Girona
23è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (03/07/1999)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Reus Jove
Sardanes de Festa Major (02/07/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
32è Aplec de Lleida (27/09/1998)   Lleida Segrià Reus Jove
13è Aplec de Ribes de Freser (02/08/1998)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Castellar (01/03/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Doble Audició (01/02/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
2è Festa sardanista d'hivern (25/01/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Audició a Sabadell (28/12/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Trobada sardanista nadalenca (27/12/1997)   Vic Osona Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Malgrat (08/12/1997)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
10è Aplec de Tossa de mar (12/10/1997)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
22è Aplec de Sant Cugat (28/09/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
40è Aplec de Canyamars (14/09/1997)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
5è Aplec de les Borges Blanques (09/08/1997)   Les Borges Blanques Garrigues Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
44è Aplec de Ripoll (20/07/1997)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
16è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
Audició a Sabadell (29/12/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Montmeló (21/09/1996)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec d'Olot (14/07/1996)   Olot Garrotxa Nova Olot
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (16/06/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Premianenca
34è Aplec de la Bisbal (09/06/1996)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.