Activitats on s'ha tocat l'obra Gota d'aigua
Activitat Població Comarca Cobla
43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona La Bisbal Jove
Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (7/25/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada vigília d'aplec (6/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
Ballada (4/23/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
38è Aplec a Navarcles (2/11/2018)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/31/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (7/9/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
89è Aplec d'Igualada (6/11/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Lluïsos
Ballada (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
50è Aplec de Lloret (5/7/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festa de la primavera (4/30/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Ballada (4/9/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Esperant la primavera (3/19/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Punt Cat
774è Doble (12/6/2016)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Ballada (10/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major (9/24/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
11 de setembre (9/11/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cicle d'estiu (8/21/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/29/2016)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (7/23/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Sardanes a la fresca (7/19/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/17/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Sardanes a la fresca (6/29/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torelló (5/15/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Ballada (4/17/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (1/31/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (12/20/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
festa Major (12/8/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble (12/8/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Ballada (10/3/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/27/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos
11 setembre (9/11/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Festa major Poble Sec (7/18/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
41è Aplec de Montblanc (7/5/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tardes al Palau (2/16/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (8/24/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (6/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Temps de Flors (5/17/2014)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Jordi (4/23/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (2/23/2014)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (2/22/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (2/16/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/15/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (2/17/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Doble (12/6/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Festa Major (8/4/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
2è Aplec de Torres de Segre (6/15/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (10/22/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Doble ballada (10/12/2011)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Diada Nacional (9/11/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
Diada Nacional (9/10/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/28/2011)   Le Pertús França Les Casenoves
17è Aplec de Torredembarra (7/30/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Cicle de ballades d'estiu (7/29/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (6/25/2011)   Sallent Bages Lluïsos
30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Cloenda del curs Saltem i Ballem (6/18/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
36è Nit dels músics (6/17/2011)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
49è Aplec de la Bisbal (6/12/2011)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Remodelació de l'Avenç (4/29/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Mediterrània
39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Ballada (3/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (10/2/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Concurs (8/21/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
8è Sardanes a la fresca (8/4/2010)   Tiana Maresme Marinada
7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (5/16/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Cicle de ballades d'estiu (8/7/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada del avis (6/27/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
4è festa del soci (6/14/2009)   Ripoll Ripollès Bellpuig
11è Aplec d'Oliana (5/1/2009)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
37è Aplec al Masnou (3/29/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Festa de Pedret (10/12/2008)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Festa major (8/18/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Moià (8/3/2008)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (7/10/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (7/6/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
50è Aniversari Unio de Colles (4/12/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
70è Aniversari Lluís Subirana (3/15/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa de la Sardana (12/2/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/27/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
6è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/28/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec d'El Prat (6/17/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa major (6/9/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (5/13/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec d'Oliana (5/1/2007)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (2/4/2007)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Doble (12/10/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
34è Aplec de Terrassa (9/17/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
37è Aplec de Torelló (5/21/2006)   Torelló Osona Bellpuig
Ballada (4/16/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Castanyada (11/1/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (9/18/2005)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Bellpuig (9/10/2005)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Aplec d'Argelers (9/4/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Els Únics
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (7/31/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
17è Aplec de Matadepera (7/16/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (7/5/2005)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig
29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (7/2/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de la Seu d'Urgell (6/12/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Polinyà (5/15/2005)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Navarcles (2/13/2005)   Navarcles Bages Lluïsos
6è Festa del soci. Triple ballada (2/6/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
379è Doble ballada (1/16/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos
Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
32è Aplec de Terrassa (9/19/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Canyamars (9/12/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Audició Girocentre (8/25/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/17/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
Dia de la Sardana (6/20/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
23è Aplec del Prat de Llobregat (6/20/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (6/12/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
1è Aplec del Foix (4/4/2004)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble Ballada (2/29/2004)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aplec de Flix (10/12/2003)   Flix Ribera d'Ebre Reus Jove
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
16è Aplec internacional Manchester (8/2/2003)   Manchester Regne Unit Reus Jove
Aplec a Les Borges del Camp (6/21/2003)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (6/14/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
28è Nit del músics (6/13/2003)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
39è Aplec de Sils (4/20/2003)   Sils La Selva Marinada
1è Festa de la primavera (3/23/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (12/8/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
18è Aplec de Sant Climent (11/24/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa Major de Sant martirià (10/19/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig Cobla
Diada del soci (10/6/2002)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
30è Aplec de Terrassa (9/15/2002)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (9/8/2002)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
3è Aplec de Moià (8/4/2002)   Moià Bages Conjunt
14è Aplec de Tossa (10/14/2001)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
3è Trobada músics Blanencs (10/5/2001)   Blanes La Selva Desconeguda
Aplec de Lleida (9/23/2001)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
29è Aplec de Terrassa (9/16/2001)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/27/2001)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
14è Aplec Internacional (8/3/2001)   Copenhage Dinamarca Conjunt
52è Aplec de Granollers (7/14/2001)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/14/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Vila d'Olesa
2è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
Festa de la sardana a Cerdanyola (12/3/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble ballada a Girona (11/5/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
7è Aniversari Grup Tamborí (11/4/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
590è Audició a Salt (10/12/2000)   Salt Gironès Blanes
17è Diada sardanista de Terrassa (9/17/2000)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
44è Aplec de la Garriga (9/10/2000)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Mataró (7/2/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
28è Aplec del Masnou (3/26/2000)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició a Terrassa (2/21/1999)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
15è Diada Sardanista (9/20/1998)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
23è Nit dels músics (6/5/1998)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
33è Aplec de Bellvitge (4/13/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada de sardanes (3/1/1998)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Gran Festa Sardanista (1/18/1998)   Palamós Baix Empordà Miramar
13è Aplec de Sant Climent (11/23/1997)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
14è Diada sardanista (9/21/1997)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
29è Aplec de Palamós (7/27/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
35è Aplec de Sabadell (6/29/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Cardedeu (6/15/1997)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
16è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/25/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Boi (3/16/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Costa Daurada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.