Activitats on s'ha tocat l'obra Gota d'aigua
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (20/08/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (18/08/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (28/07/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (25/07/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada (25/07/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (15/07/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
10è Aplec a Castellbisbal (14/07/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (14/07/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (07/07/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
64è Aplec a Anglès (17/06/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada vigília d'aplec (16/06/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (16/06/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
13è Ballada Festa del Soci (10/06/2018)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
Ballada (23/04/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
38è Aplec a Navarcles (11/02/2018)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (06/08/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (31/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (09/07/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
23è Aplec de Torregrossa (08/07/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
89è Aplec d'Igualada (11/06/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
2è Aplec de Calaf (10/06/2017)   Calaf Anoia Lluïsos
Ballada (14/05/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
50è Aplec de Lloret (07/05/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festa de la primavera (30/04/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Ballada (09/04/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
18è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Esperant la primavera (19/03/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Punt Cat
774è Doble (06/12/2016)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Ballada (08/10/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festa Major (24/09/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
11 de setembre (11/09/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cicle d'estiu (21/08/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (29/07/2016)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (23/07/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Sardanes a la fresca (19/07/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (17/07/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (02/07/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Sardanes a la fresca (29/06/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec del Castell de Tona (16/05/2016)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torelló (15/05/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Ballada (17/04/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
37è Aplec de la Pobla de Montornés (28/03/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (31/01/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ballada (20/12/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
festa Major (08/12/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble (08/12/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Ballada (03/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (27/09/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
11 de setembre (11/09/2015)   Torelló Osona Lluïsos
11 setembre (11/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
34è Aplec de Berga (06/09/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (22/08/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (14/08/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
23è L'aplec de les Borges Blanques (01/08/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Festa major Poble Sec (18/07/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
41è Aplec de Montblanc (05/07/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Revetlla de Sant Joan (23/06/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
34è Aplec del Prat (21/06/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tardes al Palau (16/02/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aplec de Tardor i Castanyada (25/10/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Festa major (15/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (24/08/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Ballada (22/08/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (08/06/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Temps de Flors (17/05/2014)   Girona Gironès Palafolls
Ballada (04/05/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Jordi (23/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (23/02/2014)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (22/02/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (16/02/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (09/02/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (22/09/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Aplec de Bellpuig (15/09/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
13è Aplec de Sant Pere de Ribes (26/07/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ballada (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
3è Festa major de la Marina (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (15/06/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Ballada (03/03/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Ballada (17/02/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Doble (06/12/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (26/08/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Festa Major (04/08/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
2è Aplec de Torres de Segre (15/06/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (23/10/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Ballada (22/10/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Doble ballada (12/10/2011)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Diada Nacional (11/09/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
13è Aplec de Bellpuig (10/09/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
Diada Nacional (10/09/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (28/08/2011)   Le Pertús França Les Casenoves
17è Aplec de Torredembarra (30/07/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Cicle de ballades d'estiu (29/07/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Ballada (25/06/2011)   Sallent Bages Lluïsos
30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Cloenda del curs Saltem i Ballem (18/06/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
36è Nit dels músics (17/06/2011)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Remodelació de l'Avenç (29/04/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
47è Aplec de Sils (17/04/2011)   Sils La Selva Mediterrània
39è Aplec del Masnou (27/03/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Ballada (20/03/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Fires i festes de Sant Narcís (30/10/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (02/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Concurs (21/08/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
8è Sardanes a la fresca (04/08/2010)   Tiana Maresme Marinada
7è Aplec de Cubelles (19/06/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (16/05/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Castanyada (31/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Cicle de ballades d'estiu (07/08/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada del avis (27/06/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
4è festa del soci (14/06/2009)   Ripoll Ripollès Bellpuig
11è Aplec d'Oliana (01/05/2009)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
37è Aplec al Masnou (29/03/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Festa de Pedret (12/10/2008)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Festa major (18/08/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Moià (03/08/2008)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (10/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festa Major (06/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
50è Aniversari Unio de Colles (12/04/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
70è Aniversari Lluís Subirana (15/03/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa de la Sardana (02/12/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (27/10/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
41è Aplec de Lleida (16/09/2007)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
6è Aplec de Sant Feliu de Codines (28/07/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec d'El Prat (17/06/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa major (09/06/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Ballada (13/05/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec d'Oliana (01/05/2007)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (04/02/2007)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Doble (10/12/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
37è Aplec de Torelló (21/05/2006)   Torelló Osona Bellpuig
Ballada (16/04/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Castanyada (01/11/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
17è Aplec de Bellpuig (10/09/2005)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Aplec d'Argelers (04/09/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Els Únics
16è Trobada Sardanista comarcal del Ripollès (31/07/2005)   Toses Ripollès Jovenívola d'Agramunt
17è Aplec de Matadepera (16/07/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (05/07/2005)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig
29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (02/07/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de la Seu d'Urgell (12/06/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
63è Aplec de Mollet (22/05/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Polinyà (15/05/2005)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Navarcles (13/02/2005)   Navarcles Bages Lluïsos
6è Festa del soci. Triple ballada (06/02/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
379è Doble ballada (16/01/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos
Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
32è Aplec de Terrassa (19/09/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Canyamars (12/09/2004)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Audició Girocentre (25/08/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
Dia de la Sardana (20/06/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
23è Aplec del Prat de Llobregat (20/06/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/06/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
1è Aplec del Foix (04/04/2004)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble Ballada (29/02/2004)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aplec de Flix (12/10/2003)   Flix Ribera d'Ebre Reus Jove
31è Aplec de Terrassa (21/09/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
16è Aplec internacional Manchester (02/08/2003)   Manchester Regne Unit Reus Jove
Aplec a Les Borges del Camp (21/06/2003)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (14/06/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
28è Nit del músics (13/06/2003)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
39è Aplec de Sils (20/04/2003)   Sils La Selva Marinada
1è Festa de la primavera (23/03/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (08/12/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
18è Aplec de Sant Climent (24/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa Major de Sant martirià (19/10/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig Cobla
Diada del soci (06/10/2002)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
30è Aplec de Terrassa (15/09/2002)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (08/09/2002)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
3è Aplec de Moià (04/08/2002)   Moià Bages Conjunt
14è Aplec de Tossa (14/10/2001)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
3è Trobada músics Blanencs (05/10/2001)   Blanes La Selva Desconeguda
Aplec de Lleida (23/09/2001)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
29è Aplec de Terrassa (16/09/2001)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (27/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
14è Aplec Internacional (03/08/2001)   Copenhage Dinamarca Conjunt
52è Aplec de Granollers (14/07/2001)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (14/07/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Vila d'Olesa
2è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Premianenca
Festa de la sardana a Cerdanyola (03/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble ballada a Girona (05/11/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
7è Aniversari Grup Tamborí (04/11/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
590è Audició a Salt (12/10/2000)   Salt Gironès Blanes
17è Diada sardanista de Terrassa (17/09/2000)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
44è Aplec de la Garriga (10/09/2000)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Aplec de Mataró (02/07/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
28è Aplec del Masnou (26/03/2000)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
16è Aplec de Terrassa (19/09/1999)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició a Terrassa (21/02/1999)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
15è Diada Sardanista (20/09/1998)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
23è Nit dels músics (05/06/1998)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
6è Aplec de la Capital del Cava (26/04/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
33è Aplec de Bellvitge (13/04/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada de sardanes (01/03/1998)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Gran Festa Sardanista (18/01/1998)   Palamós Baix Empordà Miramar
13è Aplec de Sant Climent (23/11/1997)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
14è Diada sardanista (21/09/1997)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
29è Aplec de Palamós (27/07/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
32è Aplec de Torroella de Montdrí (05/07/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
35è Aplec de Sabadell (29/06/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Cardedeu (15/06/1997)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
16è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (25/05/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Boi (16/03/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (16/06/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Costa Daurada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.