Activitats on s'ha tocat l'obra Aura del Tura
Activitat Població Comarca Cobla
17è Aplec de Sant Pere de Ribes (28/07/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
55è Aplec d'Olot (09/07/2017)   Olot Garrotxa Marinada
Ballada (08/07/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
37è Aplec de la Vila de Juneda (02/07/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
43è Aplec de Montblanc (02/07/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Festa Major (28/06/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Sabadell (25/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
90è Aplec de Calella (04/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Mollerussa (27/05/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
68è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (29/04/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Sant Jordi (23/04/2017)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Preixana (17/04/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
16è Gresca torellonesa (27/11/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Aplec de Sant Martí (06/11/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Aplec de Montcada (01/10/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (25/09/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Ballada (25/09/2016)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
31è Aplec de Gavà (17/09/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (10/09/2016)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Ballada (31/08/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
Festa major (05/08/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Festa Major (23/07/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
33è Aplec del Vendrell (17/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Sardanes fresques per a les nits d'estiu (04/07/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (29/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Aplec del Morell (29/05/2016)   El Morell Tarragonès Reus Jove
La patum (29/05/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
28è Aplec de la Nou de Gaià (03/04/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (13/03/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (06/03/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
41è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Aplec de Montcada (03/10/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (07/08/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nits d'estiu (23/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (18/07/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
Ballada (28/06/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aniversari Monument (21/06/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Aplec de les Borges del Camp (20/06/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos
Festa del soci (14/06/2015)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
7è Aplec del Morell (24/05/2015)   El Morell Tarragonès Jovenívola de Sabadell
46è Aplec de Torelló (17/05/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Sant Jordi (23/04/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (08/03/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Ballada (08/03/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Concert de Sant Pau (23/01/2015)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Concert (30/11/2014)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Doble Ballada (16/11/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (09/11/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (05/10/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (22/08/2014)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Festa Major (06/08/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (24/06/2014)   Teià Maresme Vila de Caldes
86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Maricel
29è Aplec de Vilafranca del Penedès (25/05/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Memories 2.1 (17/11/2013)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Castanyada (01/11/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
36è Aplec de Navàs (26/08/2013)   Navàs Bages Sabadell
Festa Major (25/07/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
60è Aplec de Ripoll (21/07/2013)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (07/07/2013)   Calella Maresme Sabadell
Doble (26/05/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
52è Aplec de Figueres (19/05/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
43è Aplec de Montalbà (01/04/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Concert de sant Narcís (29/10/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
41è Aplec de Súria (14/10/2012)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
25è Aplec del Roser (07/10/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
68è Aplec de Badalona (15/09/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
15è Aplec de Siurebre (02/09/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
32è Aplec Vila de Juneda (01/07/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
22è Aplec d'Agramunt (30/06/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (30/06/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (29/06/2012)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
9è Aplec de Cubelles (16/06/2012)   Cubelles Garraf Marinada
50è Aplec de la Bisbal (10/06/2012)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Diada Sardanista (06/11/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Concurs (23/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
37è Aplec de L'Hospitalet (23/10/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de les Roquetes (16/10/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
58è Aplec de Ripoll (17/07/2011)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (15/07/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Festa Major (28/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Andorra (25/06/2011)   Andorra la Vella Andorra Marinada
13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (20/02/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Concert (19/12/2010)   Calella Maresme Montgrins
Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
36è Aplec de Malgrat (03/10/2010)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Patum (03/06/2010)   Berga Berguedà Montgrins
56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
61è Revella aplec de Caldes de Malavella (08/05/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
74è Preludi d'aplec (01/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Montgrins
3è Cobla, cor i dansa (10/04/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
36è Aplec de Cerdanyola (14/03/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
30è Aplec de Navarcles (14/02/2010)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
30è Concert Nadalenc (01/01/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (13/12/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
29è Diada del soci (06/12/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
Aniversari Amics de la Sardana (08/11/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (07/11/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
31è Aplec de Martorelles (05/09/2009)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Fersta Major Gràcia (21/08/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
12è Aplec de Mataró (05/07/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (24/06/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Doble (30/05/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
53è Aplec de Gràcia (10/05/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
1è Aplec de Roda de Barà (13/04/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
1è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (22/03/2009)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Cornellà
22è Aplec de Sant Boi (15/03/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Presentació CD Carles Santiago i Grup Sant Jordi (01/03/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Diada de l'Agrupació (07/12/2008)   Cubelles Garraf Marinada
5è Aplec de Cubelles (28/06/2008)   Cubelles Garraf Jovenívola de Sabadell
80è Aplec d'Igualada (08/06/2008)   Igualada Anoia La Principal de la Bisbal
Centenari del Foment de la Sardana (30/11/2007)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
18è Aplec de Sant Martí (04/11/2007)   Salou Tarragonès Reus Jove
41è Aplec Baix Camp (16/09/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
13è Aplec de Torredembarra (28/07/2007)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
21è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2007)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (16/07/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (08/07/2007)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
58è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2007)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
35è Aplec del Masnou (25/03/2007)   El Masnou Maresme Marinada
1242è Sardanes (10/03/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Gran Concert (26/12/2006)   El Masnou Maresme Marinada
4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (19/11/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
11è Trobada d'aplecs Sardanistes (12/11/2006)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Concert de Tardor (29/10/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de les Roquetes (15/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (14/10/2006)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (14/10/2006)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
35è Aplec de Súria (08/10/2006)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
8è Aplec de Rubí (30/09/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Festa Major (25/09/2006)   Sils La Selva Ciutat de Girona
31è Aplec de Sant Cugat (24/09/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Aplec de Sant Andreu (16/09/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
34è Aplec de Peralada (27/08/2006)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Aplec d'Oceja (13/08/2006)   Oceja Capcir Mil·lenària
28è Aplec de l'Aleixar (12/08/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Doble ballada (12/08/2006)   Roses Alt Empordà La Bisbal Jove
21è Aplec de Ribes de Freser (06/08/2006)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
6è Concert de sardanes de la Costa Brava (02/08/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
17è Aplec del Ripollès (30/07/2006)   Molló Ripollès Ciutat de Girona
4è Aplec de la Garrotxa (22/07/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
53è Aplec de Ripoll (16/07/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (18/06/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
6è Aplec d'Altafulla (18/06/2006)   Altafulla Tarragonès Ciutat de Terrassa
44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
27è Aplec Conjunt (11/06/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
17è Aplec de Polinyà (21/05/2006)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Ballada (20/05/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Dansa del Roser (14/05/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
64è Aplec de Mollet (01/05/2006)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
29è Aplec de Banyuls (16/04/2006)   Banyuls Rosselló Mil·lenària
19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
9è Aplec de Sant Llorenç de Salanca (02/04/2006)   Sant Llorenç de la Salanca Rosselló Mil·lenària
49è Aplec de Girona (02/04/2006)   Girona Gironès Ciutat de Girona
32è Aplec de Calonge (26/03/2006)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
5è Concert (25/03/2006)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (19/03/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
8è Cobla, cor i dansa al Palau (11/03/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Aplec de Cànoes (05/03/2006)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
Ballada (19/02/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (12/02/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Ballada (29/01/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (18/12/2005)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
3è Trobada grups d'ensanyament (04/12/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
29è Diada Sardanista (06/11/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Súria (09/10/2005)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Santiga (10/09/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Sant Joan (24/06/2005)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (24/04/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aplec de Sant Boi (20/03/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
Ballada (20/02/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
6è Festa del soci. Triple ballada (06/02/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Castanyada (31/10/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Montgrins
31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Ballada (27/06/2004)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
42è Aplec de la Bisbal (13/06/2004)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Cloenda cursets (12/06/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sardanes a la fresca - Conrad Saló (30/07/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
Ballada (20/07/2003)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
41è Aplec de la Bisbal (08/06/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
18è Aplec de Sant Climent (24/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Castanyada (01/11/2002)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Concert de festa major (22/08/2002)   Igualada Anoia Ressò
34è Aplec de Palamós (28/07/2002)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
53è Aplec de Granollers (13/07/2002)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de l'Escorxador (23/06/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
16è Aplec de Mataró de Nit (15/06/2002)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
74è Aplec d'Igualada (09/06/2002)   Igualada Anoia Conjunt
Ballada hipercor (05/06/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
35è Aplec de Lloret (05/05/2002)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
3è Petit Aplec de Pasqua a Besalú (31/03/2002)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (10/02/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
35è Aplec del Baix Camp (16/09/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
34è Aplec de Ripollet (02/09/2001)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (27/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
Cicle d'estiu (27/07/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (11/07/2001)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
39è Aplec d'Olot (08/07/2001)   Olot Garrotxa Reus Jove
39è Aplec de Sabadell (01/07/2001)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (30/06/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Doble ballada (29/06/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
50è Aplec de Cardedeu (17/06/2001)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
3è Ballada (17/06/2001)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Diada de la Sardana (17/06/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (16/06/2001)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aplec de les Borges del Camp (16/06/2001)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
33è Aplec de Cornellà (10/06/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
39è Aplec de la Bisbal (10/06/2001)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
1è Aplec d'Ascó (06/05/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
4è Trobada sardanista (30/12/2000)   Vic Osona Marinada
26è Aplec de l'Hospitalet (22/10/2000)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Audició de Sardanes (15/09/2000)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
38è Aplec d'Olot (09/07/2000)   Olot Garrotxa Ciutat de Cornellà
72è Aplec d'Igualada (11/06/2000)   Igualada Anoia Ressò
Doble ballada de sardanes (14/11/1999)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Castanyada Mollet (01/11/1999)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Ripollet (05/09/1999)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
37è Aplec de la Bisbal (13/06/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Jordiada 99 (16/04/1999)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa de tardor (08/11/1998)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
36è Aplec d'Olot (12/07/1998)   Olot Garrotxa La Principal de la Bisbal
Festa major Terrassa (05/07/1998)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
42è Aplec de Gracia (10/05/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada de Sardanes (21/03/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Doble a Ridellots (11/01/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Concert de Santa Llúcia (20/12/1997)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
29è Aplec de les Roquetes. (26/10/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
23è Aplec de L'Hospitalet (04/10/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
22è Aplec de Sant Cugat (28/09/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec de Ripoll (20/07/1997)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Matadepera (19/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
45è Aplec de Banyoles (06/07/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Audició a Sabadell (22/06/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (01/06/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec de Mollet (01/05/1997)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
4è Aplec de La Llagosta (20/04/1997)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de Sant Boi (16/03/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Audició a Sabadell (23/02/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Navarcles (09/02/1997)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.