Activitats on s'ha tocat l'obra Maria Mercè
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (30/07/2017)   Calella Maresme Marinada
61è Aplec de la sardana de Gràcia (14/05/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sant Jordi (22/04/2017)   Montgat Maresme Marinada
Ballada (16/04/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (19/03/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (22/01/2017)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Festa Major d'hivern (21/01/2017)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (17/12/2016)   Begues Baix Llobregat Punt Cat
Ballada (01/11/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages Súria
5è Trobada de colles veteranes (04/09/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major de Sant Roc (04/09/2016)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Ballada (06/08/2016)   Tona Osona Mediterrània
Cicle d'estiu (24/07/2016)   Calella Maresme Mediterrània
Ballada (23/07/2016)   Montgat Maresme Punt Cat
Ballada (21/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (13/03/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ballada (05/03/2016)   Manresa Bages Lluïsos
12è Aplec d'Òdena (17/01/2016)   Òdena Anoia Marinada
39è Diada Sardanista (07/11/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
6è Aplec del Serrallo (18/10/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (04/10/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
14è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
21è Aplec de la Catedral (13/06/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (01/03/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
19è Castanyada a Montilivi (22/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (08/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
27è Aplec de Tossa (12/10/2014)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
48è Aplec de Lleida (20/09/2014)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Diada (11/09/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Ballada (06/09/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (31/08/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
27è Aplec de Sant Hilari (17/08/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
88è Sardanes estiu 2014 (02/08/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ballada (21/06/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Ballada (21/04/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
32è Aplec de Manresa (12/04/2014)   Manresa Bages Ciutat de Girona
34è Aplec de Navarcles (09/02/2014)   Artés Bages Lluïsos
Ballada (05/01/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (20/10/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ballada (06/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (05/10/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (27/07/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
Ballada (20/07/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
11è Sardanes a la fresca. Josep Maria Boix (17/07/2013)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (12/07/2013)   Manlleu Osona Lluïsos
15è Aplec de Barberà (18/05/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Fira modernista (11/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (28/04/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
66è Aniversari Sabadell Sardanista (17/03/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (22/09/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
Ballada (15/06/2012)   Montgat Maresme Premià
Ballada (20/05/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Girona Gironès Selvatana
Aplec de Pàsqua (09/04/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (11/03/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (29/01/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ballada (28/08/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (19/08/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
15è Aplec d'Organyà (06/08/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Aplec de l'Alforja (17/07/2011)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (16/07/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de la Mussara (10/07/2011)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Aplec de La Vilella Alta (02/07/2011)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Festa Major (27/06/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (18/06/2011)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
16è Aplec de Molins de Rei (14/05/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
36è Aniversari D'amics de la sardana (20/02/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
27è Sarau Artesenc (05/12/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fires i Festes de Sant Narcís (07/11/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Castanyada (31/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (25/09/2010)   Artés Bages Sabadell
29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
43è Aplec de Ripollet (05/09/2010)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Festa Major Can Feu (11/07/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Aplec Aires Planencs (10/07/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (28/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
48è Aplec de Sabadell (27/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
82è Aplec d'Igualada (13/06/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Patum (03/06/2010)   Berga Berguedà Montgrins
53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
31è Aplec de Mollerussa (29/05/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Aplec de Móra d'Ebre (23/05/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Cloenda cursets (22/05/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Montgrins
36è Aplec de Cerdanyola (14/03/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
21è Petit aplec de Bordils (07/03/2010)   Bordils Gironès Baix Empordà
Diada del Soci (21/02/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2009)   Girona Gironès Ciutat de Girona
22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
10è Aplec de Sant Andreu (19/09/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
37è Revetlla d'aplec (19/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
22è Aplec d'Encamp (06/09/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Festa Major (17/08/2009)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
12è Aplec de Mataró (05/07/2009)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
3è Aplec comarcal d'Osona (05/07/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Festa Major (03/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
10è Aplec de Vilassar de Dalt (15/03/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (08/12/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Diada del soci (06/12/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (19/10/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Diada Nacional (11/09/2008)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Peralada (31/08/2008)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ballada (23/08/2008)   Lloret de Mar La Selva Marinada
44è Aplec de Sant Celoni (20/07/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (20/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Festa Major (06/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Marinada
4è Aplec de Primavera de Porqueres (17/05/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (26/08/2007)   Torredembarra Tarragonès Reus
1è Aplec Comarcal d'Osona (01/07/2007)   Les Masies de Roda Osona Blanes
Festa major (17/06/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Mataró
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanes a l'Eixample (06/05/2007)   Barcelona Barcelonès Rambles
65è Aplec de Mollet (01/05/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (04/03/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Ballada (26/12/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Mataró
Festa de Major (01/07/2006)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Festa Major (28/06/2006)   Rubí Vallès Occidental Blanes
Festa Major (27/06/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
44è Aplec de Sabadell (25/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (18/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec d'Aldover (11/06/2006)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
Ballada (10/06/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Aplec de Vandellós (10/06/2006)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (04/06/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Fires i festes (06/11/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Festa major (10/09/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
20è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (24/04/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (20/02/2005)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (30/10/2004)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/07/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ballada (06/07/2004)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Ballada (29/06/2004)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
62è Aplec de Mollet (01/05/2004)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Castellar (07/03/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (16/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major Can Feu (13/07/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (05/07/2003)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Audició (29/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
67è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Vilassar de Dalt (16/03/2003)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Ballada (05/01/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
336è Doble ballada (01/12/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Fires de Girona (27/10/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
28è Aplec de l'Hospitalet (20/10/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aplec de Constantí (29/09/2002)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
Diada de Meritxell (08/09/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Ballada hipercor (31/07/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
60è Aplec de Mollet (01/05/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
29è Aplec de Roses (01/04/2002)   Roses Alt Empordà Montgrins
15è Aplec de Sant Boi (17/03/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
Aniversari entitat (30/12/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
14è Aplec de Tossa (14/10/2001)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
13è Aplec de Bellpuig (09/09/2001)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig
34è Aplec de Ripollet (02/09/2001)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
7è Aplec de Torredembarra (28/07/2001)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
65è Aplec de Sant Perpètua (06/05/2001)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
46è Aplec de Sant Quirze de Besora (01/10/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
34è Aplec de Lleida (24/09/2000)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
Festa Major S. Joan de les Abadesses (09/09/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
44è Aplec de Gràcia (14/05/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec d'Arenys de Mar (02/04/2000)   Arenys de Mar Maresme La Flama de Farners
25è Aplec de L'Hospitalet (24/10/1999)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festa Major Sant Joan (11/09/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Audició de festa major a Lliçà (11/09/1999)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Maravella
Sardanes de Festa Major de Sants (28/08/1999)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
4è Nit de Festa Major (07/08/1999)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
31è Aplec de Palamós (25/07/1999)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (24/07/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
11è Aplec de Matadepera (17/07/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
63è Aplec de Santa Perpètua (02/05/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Sant Gervasi (02/05/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
Audició Sabadell (23/04/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
59è Aplec de Vic (28/03/1999)   Vic Osona Juvenil de Bellpuig
Audició Parc de la Guineueta (17/01/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sardanes al parc de l'Escorxador (05/04/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de Torredembarra (22/03/1998)   Torredembarra Tarragonès Juvenil de Bellpuig
53è Aplec de Badalona (21/09/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
10è Aplec del Priorat (17/08/1997)   La Vilella Alta Priorat Reus
7è Aplec de Colldejou (15/08/1997)   Colldejou Baix Camp Reus
9è Aplec de Martorell (06/10/1996)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
11è Aplec de Ribes (04/08/1996)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.