Activitats on s'ha tocat l'obra Sardanes a l'Havana
Activitat Població Comarca Cobla
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
44è Ballada-Nit del Cremat (9/21/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (9/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (8/29/2018)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/19/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
429è Ballada Festes de Sant Roc (8/14/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/29/2018)   Parets del Vallès Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aplec al Vendrell (7/22/2018)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (7/7/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
44è Aplec a Montblanc (7/1/2018)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (3/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Sardanes a la fresca (9/16/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
63è Aplec d'Anglès (6/18/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (6/18/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
19è Aplec de Barberà del Vallès (5/20/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Ballada (12/8/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona La Bisbal Jove
Ballada (7/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Sardanes a la fresca (6/29/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Festes de Primavera (5/22/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (12/13/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
festa Major (12/8/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble (11/15/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (10/4/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Aplec de Coma-ruga (8/15/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Ballada (7/3/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra La Flama de Farners
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (9/28/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Diada (9/11/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Solsona
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
88è Sardanes estiu 2014 (8/16/2014)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Ballada (7/19/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (7/12/2014)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Ballada (5/18/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/6/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (10/20/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
60è Aplec de Santiga (9/8/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Festa Major de Sant Ramon (9/1/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
36è Aplec de Navàs (8/26/2013)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/26/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (6/28/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Festa Major (6/24/2013)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Ressò
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Ballada (12/15/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
68è Aplec de Badalona (9/15/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
11 de setembre (9/11/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal de Terrassa
31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (8/23/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Sardanes a la fresca (7/12/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
9è Aplec de Cubelles (6/16/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Ballada (1/29/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Cassà ( 2ona època)
10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
36è Aniversari Ripollet Sardanista (11/20/2011)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
37è Aplec de L'Hospitalet (10/23/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (9/18/2011)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
58è Aplec de Santiga (9/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Ballada (8/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Matadepera (8/10/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ballada (6/26/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Audicions a la fresca (6/18/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (4/10/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
Ballada (3/20/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (3/19/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Ballada (1/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (11/14/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
29è Sardenes al cor de Catalunya (8/26/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Estiu 2010 (7/23/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/3/2010)   Salou Tarragonès Sabadell
Ballada (6/27/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Ballada (6/25/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de les Borges del Camp (6/19/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Cossetània
16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Concurs (6/12/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Lloret (6/5/2010)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
25è Aplec de Vilafranca (5/30/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
22è Aplec de l'Eixample (5/23/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
54è Aplec de Gràcia (5/9/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
22è Aplec Gran Jardí (3/21/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (2/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
461è Doble (1/17/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Ballada de reis (1/3/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ballada (12/6/2009)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
20è Aplec de Salou (11/8/2009)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Presentació segell Sardana (10/15/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
10è Aplec de Sant Andreu (9/19/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (9/11/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Revetlla de Santa Maria (8/14/2009)   Sils La Selva La Principal d'Olot
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ballada (7/9/2009)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Festa Major (7/5/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
83è Ballada (7/4/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
11è Aplec d'Oliana (5/1/2009)   Oliana Alt Urgell Contemporània
36è Aplec de Roses (4/13/2009)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/16/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (9/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
Ballada (8/13/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (7/27/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Empordanesa
80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Lluïsos
436è Doble (2/10/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
ballada (8/16/2007)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
ballada (7/22/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Festa Major Poble Sec (7/14/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
34è Aplec de Montblanc (7/8/2007)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Primavera Catalana (6/3/2007)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Ballada (6/2/2007)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Ballada (5/19/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (4/23/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Ballada (2/11/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Diada del soci (1/21/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/3/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Ballada (9/24/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
11 de setembre (9/11/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (9/11/2006)   La Roca del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2006)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Ballada (9/8/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major (9/2/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/27/2006)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/6/2006)   Salou Tarragonès Sabadell
Ballada (7/22/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (7/22/2006)   Roses Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/16/2006)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/9/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Ballada (7/2/2006)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Ballada (6/25/2006)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
6è Aplec d'Altafulla (6/18/2006)   Altafulla Tarragonès Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Primavera Catalana (6/4/2006)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Ballada (4/22/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (4/9/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (3/5/2006)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (2/26/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (2/12/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (12/17/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
15è Aniversari del Foment "Vigatenes de Conflent" (11/6/2005)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària
Ballada (10/29/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/16/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
18è Aplec de Tossa (10/9/2005)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Reus
Ballada (9/10/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Mataró
24è Aplec de Berga (9/4/2005)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Doble ballada (8/13/2005)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Ballada (7/30/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Jovenívola d'Agramunt
41è Aplec de Sant Celoni (7/17/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
5è Festa de la Sardana (7/16/2005)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Ballada (4/24/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Doble (12/8/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
29è Aplec de Sant Cugat (9/26/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/18/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Sardanes a la fresca. Jordi Molina (7/21/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
51è Aplec de Ripoll (7/18/2004)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Aplec d'Andorra la Vella (7/17/2004)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
23è Aplec del Prat de Llobregat (6/20/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aplec de Vilafranca del Penedès (5/30/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
25 anys singulars (2/29/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Audició (8/26/2003)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Manresa
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
351è Doble ballada (4/13/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Doble audició (12/7/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Ballada (12/1/2002)   Almoster Baix Camp Reus Jove
Doble ballada (11/17/2002)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Lleida (9/22/2002)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
11 de setembre (9/11/2002)   Sabadell Vallès Occidental Catània
Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Festa major (8/27/2002)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Moià (8/4/2002)   Moià Bages Vila d'Olesa
Aplec de l'Ametlla de Mar (8/3/2002)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Aplec Internacional (8/3/2002)   Lisboa Portugal Rossinyolets
Ballada (7/29/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/28/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
14è Aplec de Matadepera (7/20/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble ballada (7/13/2002)   Torregrossa Pla d'Urgell Reus Jove
5è Aplec de Mataró (7/7/2002)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Ballada Festa Major (5/31/2002)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aplec de Móra d'Ebre (5/26/2002)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
46è Aplec de Gràcia (5/12/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec d'Oliana (5/1/2002)   Oliana Alt Urgell La Principal del Llobregat
Ballada (1/13/2002)   Cornellà Baix Llobregat Contemporània
18è Sarau Artesenc (12/8/2001)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
3è Trobada músics Blanencs (10/5/2001)   Blanes La Selva Desconeguda
Aplec a Constantí (9/30/2001)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
Concurs (9/16/2001)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Diada sardanista (9/15/2001)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Ribes (8/5/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/27/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Sant Celoni (7/15/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
Doble ballada (6/29/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
73è Aplec d'Igualada (6/10/2001)   Igualada Anoia Ressò
Cloenda curset ensentament (5/12/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Aplec de La Pobla de Montornés (4/16/2001)   La Pobla de Montornès Tarragonès Ciutat de Terrassa
Ballada a Badalona (3/25/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
ballada (3/24/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada a Mollet (1/21/2001)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Ballada Sabadell (10/22/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada Matadepera (8/16/2000)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
15è Aplec de Ribes (8/6/2000)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Matadepera (7/15/2000)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Rossinyolets
15è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/28/2000)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès La Principal del Llobregat
16è Aplec de Sitges (5/21/2000)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Ballada Sabadell (5/6/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Ceret (4/24/2000)   Ceret Vallespir Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Sants (4/9/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec d'Arenys de Mar (4/2/2000)   Arenys de Mar Maresme Conjunt
Festa major Banyoles (10/23/1999)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
569è Audició de sardanes a salt (10/17/1999)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada a la Llagosta (9/10/1999)   La Llagosta Vallès Oriental Marinada
Audició Matadepera (7/21/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
14è Aplec de Viladecavalls (7/3/1999)   Viladecavalls Vallès Occidental Marinada
11è Aplec de l'Escorxador (6/19/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
10è Aplec de Polinyà (5/16/1999)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
2è Aplec de Barcelona-Parc de la Ciutadella (12/20/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
1022è Ballada Catedral (10/24/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
24è Aplec de Malgrat (10/4/1998)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
36è Aplec d'Olot (7/12/1998)   Olot Garrotxa La Principal de la Bisbal
42è Aplec de Gracia (5/10/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
21è Aplec de Breda (4/12/1998)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.