Activitats on s'ha tocat l'obra La sardana de les bruixes
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (9/5/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/24/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballades d'estiu (8/10/2018)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada de Festa Major (7/20/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
24è Aplec a Torregrossa (7/14/2018)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
76è Aplec de La Rosa (5/21/2018)   Tona Osona Ciutat de Girona
Ballada (5/13/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
45è Aplec a Roses (4/2/2018)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada de Diumenge de Rams (3/25/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Costa Brava
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
38è Aplec de Mollerussa (5/27/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Fires i festes de la Santa Creu (5/7/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Sant Jordi (4/23/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Cloenda Colles Tarragonines (3/5/2017)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
610è Ballada (12/26/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Ballada (12/18/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada (12/18/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (12/4/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Festa major (9/25/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Festa major de Sant Roc (9/4/2016)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Cicle d'estiu (7/24/2016)   Calella Maresme Mediterrània
Ballada (7/15/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
54è Aplec d'Olot (7/10/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
Aplec de les Borges del Camp (6/18/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
28è Aplec de Vandellòs (6/4/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Conjunt
Ballada (4/22/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec d'hivern de la Garriga (1/24/2016)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Competencia de cobles (10/25/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Ballada (6/7/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Sardana de l'any (5/16/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (12/14/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Ballada (11/30/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Ballada (11/1/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Ballada (10/11/2014)   Manresa Bages Llevantina
88è Sardanes estiu 2014 (9/13/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
21è Aplec d'Osseja (8/10/2014)   Oceja Capcir Mil·lenària
Ballada (7/25/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Maricel
29è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/25/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
25è Aplec de Polinyà (5/18/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès Tres Vents
72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (8/10/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Conjunt
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès La Flama de Farners
1è Aplec de Collblanc-Torrassa (5/19/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès La Flama de Farners
42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Sant jordi (4/23/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Ballada (2/15/2013)   Sant Cebrià Rosselló Sol de Banyuls
85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
63è Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballades estiu (9/10/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Conjunt
9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
49è Aplec d'Olot (7/10/2011)   Olot Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (6/25/2011)   Sallent Bages Lluïsos
69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
45è Cloenda Cursets (3/6/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Lloret (9/11/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Festa Major (9/6/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (9/4/2010)   Alguaire Segrià Contemporània
18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Concurs (6/6/2010)   Camprodon Ripollès La Bisbal Jove
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
26è Cloenda curset d'ensenyament de Sardanes (4/11/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
38è Aplec de Celrà (3/14/2010)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Ballada (2/7/2010)   Barcelona Barcelonès Contemporània
10è Aplec de Tardor (12/8/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Festa de la Sardana (11/29/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa de tardor (11/22/2009)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
22è Revetlla aplec d'Encamp (9/5/2009)   Encamp Andorra La Flama de Farners
32è Aplec de Navàs (8/24/2009)   Navàs Bages Lluïsos
22è Aplec de Sant Hilari (8/16/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
81è Aplec d'Igualada (6/14/2009)   Igualada Anoia Lluïsos
25è aniversari de la Llar d'avis de Valldoreix (5/23/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
26è Aplec de Tàrrega (5/17/2009)   Tàrrega Urgell Vila d'Olesa
36è Aplec de Premià (4/26/2009)   Premià de Mar Maresme Conjunt
45è Aplec de Sils (4/19/2009)   Sils La Selva Marinada
44è Aplec de Bellvitge (4/13/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
34è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (9/21/2008)   Constantí Tarragonès Sabadell
11 de setembre (9/11/2008)   Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
33è Aplec d'Argelers de la Marenda (9/7/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Contemporània
21è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (8/24/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Doble ballada (8/23/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (8/6/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Ballada (7/27/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Ballada (7/13/2008)   Calella Maresme Sabadell
22è Aplec de Nit (6/14/2008)   Mataró Maresme Lluïsos
Ballada (6/14/2008)   Caldes de Malavella La Selva Contemporània
Ballada doble (5/31/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
28è Aplec d'Olesa (5/11/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Concurs (5/3/2008)   Vic Osona Sabadell
66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
10è Aplec d'Oliana (5/1/2008)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ballada (4/23/2008)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/13/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
50è Aniversari Agrupació Sardanista de Taradell (11/24/2007)   Taradell Osona Lluïsos
Ballada (10/21/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Lluïsos
Festa Major (6/30/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
19è Trobada infantil Sardanista (5/19/2007)   Sitges Garraf Contemporània
Ballada (12/3/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (11/5/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Marinada
30è Diada Sardanista (11/5/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/24/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Ballada (8/26/2006)   Roses Alt Empordà Contemporània
Aplec d'Oceja (8/13/2006)   Oceja Capcir Mil·lenària
19è Aplec Internacional (8/5/2006)   Malmö Suècia Lluïsos
54è Aplec de Banyoles (7/2/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Revetlla (6/23/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
70è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
8è Aplec d'Oliana (4/30/2006)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ballada (2/5/2006)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Aplec de l'Hospitalet (10/23/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
8è Aplec de Sant Andreu (9/17/2005)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Aplec de Manlleu (6/26/2005)   Manlleu Osona Ciutat de Cornellà
Ballada doble (6/26/2005)   Ripoll Ripollès Ciutat d'Igualada
Festa major (6/18/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Montgrins
63è Aplec de Mollet (5/22/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (5/22/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Ballada (4/30/2005)   Gaià Bages Ciutat de Cornellà
2è Aplec del Foix (4/3/2005)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (2/6/2005)   Barcelona Barcelonès Contemporània
17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
33è Aplec de Súria (10/10/2004)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
17è Aplec d'Encamp (9/5/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
3è Aplec de Santa Maria de Besora (8/28/2004)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
17è Aplec Internacional (8/8/2004)   Graz Austria Riella d'Agramunt
19è Aplec de Ribes (8/1/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/28/2004)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
40è Aplec de Sant Celoni (7/18/2004)   Sant Celoni Vallès Oriental Rossinyolets
Aplec d'Andorra la Vella (7/17/2004)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Desconeguda
55è Aplec de Granollers (7/10/2004)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
52è Aplec de Banyoles (7/4/2004)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Audició Girocentre (6/16/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
5è Aplec de Perpinyà (6/12/2004)   Perpinyà Rosselló La Principal del Rosselló
77è Aplec de Calella (6/6/2004)   Calella Maresme Montgrins
15è Aplec de Polinyà (5/16/2004)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
20è Aplec de Sitges (5/16/2004)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
6è Aplec de Barberà del Vallès (5/15/2004)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona Barcelonès Montgrins
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
30è Aplec de Cerdanyola (3/14/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
29è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2003)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
16è Aplec de Martorell (10/5/2003)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
59è Aplec de Badalona (9/21/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major 2003 (9/14/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Audició (7/27/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
3è Aplec de nit de Sant Sadurni d'Anoia (7/12/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
51è Aplec de Banyoles (7/6/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
30è Aplec de Montblanc (6/29/2003)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
9è Aplec de Barcelona - Catedral (6/14/2003)   Barcelona Barcelonès Mil·lenària
75è Aplec d'Igualada (6/8/2003)   Igualada Anoia Jovenívola d'Agramunt
76è Aplec de Calella (6/1/2003)   Calella Maresme Marinada
Festa Major de Sant martirià (10/19/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
30è Aplec de Terrassa (9/15/2002)   Terrassa Vallès Occidental Mediterrània
Aplec Internacional (8/4/2002)   Lisboa Portugal Lluïsos
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/27/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
16è Aplec de Mataró de Nit (6/15/2002)   Mataró Maresme Lluïsos
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/28/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/6/2002)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
27è Aplec de Malgrat (10/7/2001)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
Aplec de Lleida (9/23/2001)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Sa Palomera
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme Premianenca
5è Festa Sardanista (1/28/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada a Terrassa (11/25/2000)   Terrassa Vallès Occidental Premianenca
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa Major S. Joan de les Abadesses (9/9/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
7è Nit de la Sardana de Sant Pere de Ribes (7/28/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
15è Aplec de Viladecavalls (7/1/2000)   Viladecavalls Vallès Occidental Marinada
12è Aplec de l'Escorxador (6/17/2000)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
14è Aplec de Gavà (10/12/1999)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
72è Aplec de Calella (6/6/1999)   Calella Maresme Marinada
1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Malgrat (12/8/1998)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa de tardor (11/8/1998)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
3è Trobada aplecs saqrdanistes comarques de Barcelona (7/5/1998)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
22è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/1998)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Rossinyolets
56è Aplec de Mollet (5/1/1998)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
21è Aplec de Castellar (3/1/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
2è Festa sardanista d'hivern (1/25/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
12è Festa Sardanista de Viladecavalls (7/5/1997)   Viladecavalls Vallès Occidental Marinada
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Mediterrània
10è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/1997)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.