Activitats on s'ha tocat l'obra El parc de la Guineu
Activitat Població Comarca Cobla
Concert 50è aniversari (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (9/21/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (9/10/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal del Llobregat
Ballada (9/9/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (9/3/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (9/2/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/29/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
Ballada (8/11/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ballada (8/6/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (7/30/2018)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
6è Aplec a Palafolls (7/28/2018)   Palafolls Maresme La Principal de l'Escala (3on època)
Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Lluïsos
Ballada de Sardanes a la Fresca (7/17/2018)   Martorell Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (7/17/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
29è Aplec a Ascó (7/7/2018)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (7/6/2018)   Manlleu Osona Lluïsos
8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Ballada (5/13/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Ballada (4/23/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
20è Ballada Festa de l'arbre (3/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Lluïsos
23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (7/1/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
24è Memorial Jaume Raventós (6/18/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Lluïsos
Ballada (6/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (5/1/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Sant Jordi (4/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Castanyada (11/1/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Festa Major (9/20/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ballada (7/17/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Girona
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Sardanes a la fresca (6/29/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Revetlla (6/23/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Sant Jordi (4/23/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Ballada (4/2/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (12/13/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dobla ballada (8/21/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Ballada (7/31/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Nits d'estiu (7/9/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/22/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tardes al Palau (2/16/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Concert (11/30/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (9/29/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
88è Sardanes estiu 2014 (9/13/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Ballada (7/20/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Festa major de la Marina (6/21/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/24/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ballada (12/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Bisbal Jove
Fires i Festes (10/27/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/16/2013)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Festa Major (8/2/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (7/13/2013)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Aplec de Granollers (7/13/2013)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec del Pla de Santa Maria (7/13/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (6/29/2013)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada (6/26/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/18/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Ballada (12/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Doble (12/6/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
Doble ballada (12/2/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
42è Aplec de Tardor (11/25/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos
9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (10/12/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
Festa Major de Bellvitge (9/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Festa Major Balàfia (8/26/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Festa Major (8/19/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
Ballada (8/11/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Ballada (6/24/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme Conjunt
58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ballada (12/6/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Doble ballada (10/12/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Ballada (8/28/2011)   Le Pertús França Les Casenoves
Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
Festa Major (8/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/31/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Ballada (7/15/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Cervera
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Ballada (7/7/2011)   L'Escala Alt Empordà Les Casenoves
4è Memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Empòrium (Girona)
30è Diada del soci (6/24/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Conjunt
Sant Jordi (4/23/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Ballada (4/17/2011)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Ballada (2/26/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Conjunt
Festa de Sant Esteve (12/26/2010)   Vilallonga dels Monts Rosselló Les Casenoves
27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Selvatana
Concurs (11/7/2010)   Balaguer Noguera Selvatana
Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Diada Nacional (9/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Conjunt
23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/15/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Estiu 2010 (8/6/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada d'inic d'aplec (7/17/2010)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
30è Aniversari de Salt Sardanista (6/26/2010)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
59è Concurs de colles (5/30/2010)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
68è Aplec de Mollet (5/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
44è Cloenda curset sardanes (3/7/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Ballada (12/19/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (12/6/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Ballada (11/22/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/15/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
41è Aplec de les Roquetes (10/18/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Doble (10/12/2009)   Salt Gironès Foment del Montgrí
43è Aplec de Lleida (9/20/2009)   Lleida Segrià Bellpuig
Festa Major de Sant Roc (9/6/2009)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Aplec Internacional (8/2/2009)   Luxembourg Luxembourg Conjunt
Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
8è Aplec de les Valls d'Andorra (6/27/2009)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Festa Major (6/24/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Diada del soci (6/24/2009)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/21/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
1è Aplec de Castellbisbal (6/20/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sant Jordi (4/23/2009)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Ballada de Primavera (3/29/2009)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Ballada (3/22/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
43è Cloenda curset (3/8/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Ballada (3/1/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Castanyada (11/1/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
40è Aplec de les Roquetes (10/26/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
27è Aplec de Berga (9/7/2008)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
29è Sardanes al cor de Catalunya (8/21/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Festa major (8/18/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/9/2008)   Torredembarra Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (7/25/2008)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Ciutat de Manresa
Hipercor (7/23/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Festa Major (6/29/2008)   Reus Baix Camp Catània
Diada de Sant Jordi (4/23/2008)   Barcelona Barcelonès Cadaqués
Ballada (4/20/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
Aplec de Canoes (3/2/2008)   Cànoes Rosselló Conjunt
39è Aplec de les Roquetes (10/28/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
41è Aplec de Lleida (9/16/2007)   Lleida Segrià Bellpuig
26è Aplec de Berga (9/2/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Festa Major (8/25/2007)   Igualada Anoia Tàrrega Jove
14è Aplec d'Osseja (8/12/2007)   Oceja Capcir Conjunt
Aplec del Pla de Santa Maria (7/14/2007)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
24è Aplec de Tàrrega (5/13/2007)   Tàrrega Urgell Conjunt
26è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
4è Diada sardanista (11/5/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (10/22/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
38è Aplec de les Roquetes (10/15/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (9/17/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
40è Aplec de Lleida (9/17/2006)   Lleida Segrià Bellpuig
39è Aplec de Ripollet (9/3/2006)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/19/2006)   Roses Alt Empordà Foment del Montgrí
11è Aplec de Font Romeu, Odeillo i Vià (7/30/2006)   Odelló- Vià Cerdanya Desconeguda
Aplec del Pla de Santa Maria (7/8/2006)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
64è Aplec de Mollet (5/1/2006)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
21è Castanyada (11/20/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
12è Aniversari Grup Tamborí (11/5/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/16/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
48è Aplec de Canyamars (9/10/2005)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Festa Major (8/21/2005)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Thermalenca
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2005)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
Festa Major (6/29/2005)   Rubí Vallès Occidental Blanes
13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
61è Concurs de colles (6/12/2005)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Fira modernista (4/30/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
2è Aplec del Foix (4/3/2005)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
36è Aplec de les Roquetes (10/17/2004)   Barcelona Barcelonès Conjunt
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
38è Aplec de Lleida (9/19/2004)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
Diada Nacional (9/11/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
26è Aplec de l'Aleixar (8/14/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
15è Aplec de Bellvís (7/17/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Desconeguda
Ballada (7/10/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Diada de la sardana (6/19/2004)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Onze de Setembre
29è Nit dels músics (6/4/2004)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Aplec al Pla de Santa Maria (5/9/2004)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
55è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2004)   Caldes de Malavella La Selva Cadaqués
8è Trobada d'aplecs (1/25/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Castanyada (11/2/2003)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
35è Aplec de Barcelona - Roquetes (10/26/2003)   Barcelona Barcelonès Conjunt
37è Aplec de Lleida (9/21/2003)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
Audició (8/24/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Juvenil Ciutat de Solsona
Doble audició (8/15/2003)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Moià (8/3/2003)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/20/2003)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec a l'ermita de Gallecs (7/20/2003)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
41è Aplec d'Olot (7/13/2003)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
51è Aplec de Banyoles (7/6/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (6/28/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Conjunt
Dia de la Sardana (6/22/2003)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Diada de la sardana (6/22/2003)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
59è Concurs de colles (6/22/2003)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Dia Universal de la Sardana (6/22/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Dia Universal de la Sardana (6/22/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Aplec a Les Borges del Camp (6/21/2003)   Les Borges del Camp Baix Camp Conjunt
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Conjunt
22è Aplec del Prat de Llobregat (6/15/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Ballada (6/14/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
41è Aplec de la Bisbal (6/8/2003)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
35è Aplec de Cornellà (6/8/2003)   Cornellà Baix Llobregat AMOGA
25è Aniversari Entitat (6/1/2003)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Genisenca
14è Aplec de Polinyà (5/18/2003)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec al Pla de Santa Maria (5/11/2003)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
30è Aplec de Roses (4/21/2003)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
4è Petit aplec de Pasqua a Besalú (4/20/2003)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
351è Doble ballada (4/13/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
1è Festa de la primavera (3/23/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada (3/22/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (1/19/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Diada del soci (12/8/2002)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/27/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (10/20/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
15è Aplec de Montgat (9/22/2002)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
36è Aplec de Lleida (9/22/2002)   Lleida Segrià Bellpuig Cobla
14è Aplec de Bellpuig (9/15/2002)   Bellpuig Urgell Ponent
Ballada (9/10/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aplec de Tortosa (9/8/2002)   Tortosa Baix Ebre Conjunt
21è Aplec de Berga (9/1/2002)   Berga Berguedà Vila d'Olesa
8è Aplec de Sant Julià de Vilatorta (8/24/2002)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
15è Aplec de Sant Hilari (8/18/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa de Sant Roc (8/16/2002)   Canillo Andorra Quatre vents
21è Aplec nocturn d'Amer (8/13/2002)   Amer La Selva La Bisbal Jove
Ballada hipercor (8/7/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
17è Aplec de Ribes de Freser (8/4/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (7/21/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Ballada (7/10/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec d'Agramunt (6/24/2002)   Agramunt Urgell Conjunt
7è Aplec a Cornet (Sallent) (6/9/2002)   Sallent Bages Ressò
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
46è Aplec de Gràcia (5/12/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
53è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2002)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
25è Aplec de Banyuls (3/31/2002)   Banyuls Rosselló Desconeguda
25è Aplec de Castellar del Vallès (3/3/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
22è Aplec de Navarcles (2/10/2002)   Navarcles Bages Lluïsos
33è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/28/2001)   Barcelona Barcelonès Conjunt
14è Aplec Internacional (8/3/2001)   Copenhage Dinamarca Vila d'Olesa
33è Aplec de Palamós (7/22/2001)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
48è Aplec de Ripoll (7/15/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
39è Aplec d'Olot (7/8/2001)   Olot Garrotxa Selvamar
12è Aplec de Polinyà (5/20/2001)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (5/13/2001)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
20è Aplec d'Arenys de Mar (4/1/2001)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
3è Aplec de Sant Andreu (9/16/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
43è Aplec de Canyamars (9/10/2000)   Canyamars Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec d'Encamp (9/3/2000)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
33è Aplec de Ripollet (9/3/2000)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
28è Aplec de Peralada (8/27/2000)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Aplec nocturn (8/13/2000)   Amer La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Les Borges Blanques (8/5/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Jovenívola d'Agramunt
3è Aplec de Mataró (7/2/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
8è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2000)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
7è Diada Sardanista a Palau (4/2/2000)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
25è Aniversari Amics de la Sardana de Cassà (2/20/2000)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Sardanes a Mollet (12/8/1999)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada a Terrassa (11/27/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
31è Aplec de Barcelona (Les Roquetes) (10/17/1999)   Barcelona Barcelonès Conjunt
1050è Ballada a la Catedral (10/16/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
12è Aplec de Tossa (10/10/1999)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
16è Aplec de Terrassa (9/19/1999)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
12è Aplec de Sant Hilari Sacalm (8/22/1999)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
18è Aplec nocturn (8/13/1999)   Amer La Selva Conjunt
31è Aplec de Palamós (7/25/1999)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/24/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Viladecavalls (7/3/1999)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
1è Aplec de Barberà del Vallès (6/6/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
57è Aplec de Mollet (5/1/1999)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Diada sardanista (2/28/1999)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
2è Diada cobles jovenils (12/20/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Reus Jove
14è Aplec de Sant Climent (11/22/1998)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (10/18/1998)   Barcelona Barcelonès Conjunt
547è Audició de sardanes a Salt (10/12/1998)   Salt Gironès Blanes
Ballada de sardanes (9/24/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
41è Aplec de Canyamars (9/13/1998)   Canyamars Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanes a sant Gervasi (9/13/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
Festa major a Ripollet (8/31/1998)   Ripollet Vallès Occidental Lluïsos
Festa Major de Sants (8/29/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
45è Aplec de Ripoll (7/19/1998)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Reus Jove
6è Aplec d'Amer (5/1/1998)   Amer La Selva Ciutat de Girona
6è Aplec de la Capital del Cava (4/26/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
26è Aplec del Masnou (3/29/1998)   El Masnou Maresme Marinada
21è Aplec de Castellar (3/1/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
18è Aplec de Navarcles (2/8/1998)   Navarcles Bages Marinada
29è Aplec de les Roquetes. (10/26/1997)   Barcelona Barcelonès Conjunt
22è Aplec de Sant Cugat (9/28/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
40è Aplec de Canyamars (9/14/1997)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
11 de setembre (9/11/1997)   Tàrrega Urgell Tàrrega (1era època)
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Cadaqués
8è Aplec de Polinyà (5/18/1997)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
10è Aplec de Sant Boi (3/16/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
28è Aplec de les Roquetes (10/27/1996)   Barcelona Barcelonès Conjunt
25è Aplec de Súria (10/13/1996)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
9è Aplec de Montgat (9/22/1996)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
6è Aplec d'aplecs (6/9/1996)   Riudecanyes Baix Camp Pare Manyanet
28è Aplec de Cornellà (6/9/1996)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
60è Aplec de Santa Perpètua (5/5/1996)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.