Activitats on s'ha tocat l'obra El golfet
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada de Festa Major de Corró d'Avall (16/09/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (26/08/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
19è Aplec a Moià (05/08/2018)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
46è Aplec a El Masnou (29/07/2018)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (29/07/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
17è Aplec a Sant Feliu de Codines (28/07/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Ballada Sardanes a la Fresca (26/07/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Sardanes a la fresca (21/07/2018)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (21/07/2018)   Montgat Maresme Premià
Ballada (14/07/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ballada (11/07/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Ballada sardanes a la fresca (03/07/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
12è Aplec a Montesquiu (01/07/2018)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (30/06/2018)   Roda de Ter Osona La Principal del Llobregat
46è Aplec a Llançà (24/06/2018)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
6è Concurs al Born (16/06/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada vigília d'aplec (16/06/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada a la Garriga (09/06/2018)   La Garriga Vallès Oriental Sabadell
Ballada (11/05/2018)   Ripoll Ripollès Selvatana
Ballada (29/04/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (23/04/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
30è Aplec de Sants (22/04/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada (22/04/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Cossetània
Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (21/04/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (02/04/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
46è Aplec a El Masnou (25/03/2018)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (03/09/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Aplec de Móra d'Ebre (05/08/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (04/06/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
53è Aplec de Bràfim (04/06/2017)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Ballada (28/05/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Ballada (28/05/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Ballada (26/05/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Aplec d'Esparreguera (20/05/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
68è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2017)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Aplec del Mercat del Ram (09/04/2017)   Vic Osona Costa Brava
Ballada (26/03/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Aplec d'Hivern (05/02/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
37è Aniversari Amics de la Sardana (13/11/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (13/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec d'Esplugues (06/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
72è Aplec de Badalona (17/09/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (10/09/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (09/09/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Fires i festes (08/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (05/09/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa major de Sant Genís (26/08/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
90è Sardanes a la fresca (20/08/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Ballada (19/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Ballada (11/08/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Ballada (03/08/2016)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Cicle d'estiu (10/07/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
8è Aplec de Castellbisbal (09/07/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (29/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
36è Aplec d'Olesa (08/05/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Festa del Barri de Montserrat (30/04/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
37è Aplec de la Pobla de Montornés (28/03/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
27è Aplec de Roda de Berà (28/03/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (06/03/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Doble ballada (07/02/2016)   Salt Gironès Foment del Montgrí
ballada (10/01/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
39è Diada Sardanista (07/11/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Castanyada (01/11/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Ballada (04/10/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (12/07/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
39è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (04/07/2015)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Ballada (24/06/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Ballada (26/04/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (08/03/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ballada (08/03/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (01/01/2015)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (23/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada homenatge a Francina Boris (16/11/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (01/11/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Dia del Soci (19/10/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme La Flama de Farners
48è Aplec Baix Camp (21/09/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Lleida (20/09/2014)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
61è Aplec de Santiga (14/09/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (13/09/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Diada (11/09/2014)   Torelló Osona Lluïsos
19è Aplec del Romesco (19/07/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Ballada (09/07/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada (08/06/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Ballada (25/05/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (11/05/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
19è Aplec de Torredembarra (27/07/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Festa Egara (22/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
61è Concurs de colles de la Ptum (26/05/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
5è Aplec de la Vila del Morell (26/05/2013)   El Morell Tarragonès Cossetània
52è Aplec de Figueres (19/05/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Ballada (07/04/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Ballada (18/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i Festes de Sant Narcís (29/10/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Ballada (20/10/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11 de setembre (11/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fires i festes (09/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (08/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Ballada (01/09/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
8è Aplec de Nit de Premià de Mar (25/08/2012)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Cornudella de Montsant (12/08/2012)   Cornudella del Montsant Priorat Cossetània
Ballada (08/08/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Festa Major (22/04/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
ballada (18/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
31è Diada del soci (06/12/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
36è Diada Sardanista (06/11/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Diada del soci (24/09/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
30è Aplec de Berga (04/09/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (25/08/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (19/08/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Sardanes a Matadepera (17/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
2è Aplec del Pont d'Armentera (06/08/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Ballada (31/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
22è Trobada Sardanista del Ripollès (31/07/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Ballada (28/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cicle de ballades d'estiu (15/07/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ballada (08/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
68è Aplec de Manlleu (26/06/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Aplec d'Andorra (25/06/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
57è Aplec d'Anglès (19/06/2011)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada (18/06/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
36è Aplec de l'Escala (05/06/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
13è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec d'Esparreguera (21/05/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
42è Aplec de Primavera de Torelló (15/05/2011)   Torelló Osona La Flama de Farners
Aplec de Manresa (16/04/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (10/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
30è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Ballada (03/04/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (20/03/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
23è Aplec de Montgat (26/09/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
43è Aplec de Ripollet (05/09/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Martorelles (04/09/2010)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Cambrils (28/08/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Festa Major (22/08/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Lloret (21/08/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festa Major (02/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Doble audició (15/07/2010)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Calella (04/07/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa Major (29/06/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
38è Aplec de Llançà (27/06/2010)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Aplec de Manlleu (27/06/2010)   Manlleu Osona Bellpuig
48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Aplec de Pàsqua (04/04/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Diada sardanista Nadalenca (20/12/2009)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Doble (20/12/2009)   Sils La Selva La Flama de Farners
Ballada (06/12/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
456è Doble ballada (22/11/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
38è Aplec de Súria (11/10/2009)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Aplec de Badalona (20/09/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Tardor (20/09/2009)   Tona Osona La Bisbal Jove
21è Aplec de Bellpuig (13/09/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (29/08/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Aplec de Torredembarra (25/07/2009)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Sardanes i balls (17/07/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (24/05/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
11è Aplec d'Oliana (01/05/2009)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Sant Jordi (23/04/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Aplec de Castellar del Vallès (01/03/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (26/10/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (04/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
52è Aplec de la Garriga (10/09/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major (03/09/2008)   Torredembarra Tarragonès Montgrins
Curset i audició (08/08/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (05/07/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Ballada (22/06/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
46è Aplec de la Bisbal (08/06/2008)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
81è Aplec de Calella (01/06/2008)   Calella Maresme Montgrins
24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Marinada
72è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Diada sardanista (27/04/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
31è Aplec de Breda (13/04/2008)   Breda La Selva Montgrins
27è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2008)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès Montgrins
34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Ballada doble (01/11/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Doble (28/10/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Esbarts (10/09/2007)   Malgrat de Mar Maresme Sabadell
35è Aplec de Peralada (26/08/2007)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Ballada (24/08/2007)   Manlleu Osona Sabadell
ballada (16/08/2007)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
ballada (22/07/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Festa Major Poble Sec (14/07/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (07/07/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (23/06/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
53è Aplec d'Anglès (17/06/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada doble (16/06/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
Ballada (02/06/2007)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Ballada (20/05/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
concurs (05/05/2007)   Vic Osona Sabadell
Ballada (09/04/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
concert (21/01/2007)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Ballada (26/12/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Mataró
Ballada (08/10/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
19è Aplec del Roser - Martorell (01/10/2006)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (01/10/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Cambrils (26/08/2006)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ballada (25/07/2006)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (02/07/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
34è Aplec d'Artés (01/07/2006)   Artés Bages Marinada
Revetlla (23/06/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
Ballada (14/05/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
44è Concurs de colles (07/05/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
4è Aplec de la Capella de Sant Domènec (30/04/2006)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
Ballada (15/01/2006)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
3è Trobada grups d'ensanyament (04/12/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (26/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
391è Doble audició (16/10/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
30è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (25/09/2005)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Terrassa
2è Aplec d'Òdena (17/09/2005)   Òdena Anoia Conjunt
48è Aplec de Canyamars (10/09/2005)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (08/09/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Ballada (07/09/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (14/08/2005)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
6è Aplec de Moià (07/08/2005)   Moià Bages Conjunt
3è Aplec de la Garrotxa (23/07/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
8è Cloenda FESTCAT (15/07/2005)   Llívia Cerdanya Ciutat de Terrassa
Ballada (14/07/2005)   Sant Adrià del Besós Barcelonès Marinada
Ballada (10/07/2005)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de Campdevànol (28/05/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
10è Aplec de Molins de Rei (08/05/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
2è Trobada sardanista de les escoles de Palamós (15/04/2005)   Palamós Baix Empordà Contemporània
28è Diada Sardanista (07/11/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (01/11/2004)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Festa Major (12/10/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festes patronals (03/10/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
38è Aplec de Lleida (19/09/2004)   Lleida Segrià Contemporània
Festa major (11/09/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Contemporània
Ballada (04/09/2004)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Festa major (27/08/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (18/07/2004)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
42è Aplec d'Olot (11/07/2004)   Olot Garrotxa Contemporània
Ballada (07/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Santa Coloma de Queralt (03/07/2004)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Festa major (29/06/2004)   Reus Baix Camp Ciutat de Terrassa
Diada de la sardana (20/06/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Cloenda cursets (12/06/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
5è Aplec de Perpinyà (12/06/2004)   Perpinyà Rosselló Les Casenoves
6è Aplec de Campdevànol (22/05/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Tarragona (02/05/2004)   Tarragona Tarragonès Contemporània
Ballada (25/04/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
25 anys singulars (29/02/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
37è Aplec de Reus (21/09/2003)   Reus Baix Camp Cadaqués
16è Aplec de Sant Hilari de Sacalm (17/08/2003)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (02/08/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sardanes a la fresca (Ricard Viladesau) (02/07/2003)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
49è Aplec d'Anglés (15/06/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
5è Aplec de Begur (07/06/2003)   Begur Baix Empordà Cadaqués
Sardanes (23/03/2003)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2002)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa major de Sants (29/08/2002)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
48è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (26/05/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Selvatana
1è Festa de tardor (17/11/2001)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
35è Aplec del Baix Camp (16/09/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
21è Aplec de Cambrils (25/08/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Audició (29/07/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
33è Aplec de Palamós (22/07/2001)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
39è Aplec d'Olot (08/07/2001)   Olot Garrotxa Reus Jove
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (30/06/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Aplec de Vandellòs (10/06/2001)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec a Benissanet (29/04/2001)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
Doble ballada a Girona (01/11/2000)   Girona Gironès Sa Palomera
19è Aplec de Berga (03/09/2000)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
3è Aplec de Mataró (02/07/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Viladecavalls (01/07/2000)   Viladecavalls Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
49è Aplec de Cardedeu (18/06/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de la Salut (15/05/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de la Llagosta (16/04/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
28è Aplec del Masnou (26/03/2000)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
1058è Ballada a la Catedral (11/03/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada a Terrassa (27/11/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
24è Aplec de Sant Cugat (26/09/1999)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de la Garriga (10/09/1999)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Peralada (29/08/1999)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Les Santes (27/07/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (11/07/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes al parc de l'escorxador (18/04/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
59è Aplec de Vic (28/03/1999)   Vic Osona Juvenil de Bellpuig
Festa de la sardana (29/11/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes al Parc de l'escorxador (15/11/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Gavà (12/10/1998)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de l'Hospitalet (03/10/1998)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
15è Diada Sardanista (20/09/1998)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
6è Aplec de Vilanova i La Geltrú (25/07/1998)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
22è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (04/07/1998)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
4è Aplec de Sant Andreu de la Barca (24/06/1998)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Conjunt
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (31/05/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal del Llobregat
21è Aplec de Castellar (01/03/1998)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa 2on aniversari Gegants (30/11/1997)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
23è Aplec de L'Hospitalet (04/10/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
3è Aplec de Lleida (14/06/1997)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Festa de la sardana (01/12/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
21è Aniversari Ripollet Sardanista (17/11/1996)   Ripollet Vallès Occidental Blanes
9è Aplec de Tossa (12/10/1996)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
21è Aplec de Sant Cugat (29/09/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
23è Aplec de Llierca (20/07/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
34è Aplec d'Olot (14/07/1996)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
4è Aplecd d'Amer (01/05/1996)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Audició a Sabadell (28/04/1996)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
19è Aplec de Castellar (03/03/1996)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.