Activitats on s'ha tocat l'obra Atractiva
Activitat Població Comarca Cobla
Sardanes a la fresca (23/09/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (06/08/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
55è Aplec d'Olot (09/07/2017)   Olot Garrotxa Marinada
Ballada (01/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
31è Aplec de Nit de Mataró (17/06/2017)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
3è Diada Catalana (28/05/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
19è Aplec de Barberà del Vallès (20/05/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (05/03/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
17è Aplec de Manlleu (15/01/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (18/12/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (06/12/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Trobada sardanista de tardor (04/12/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (09/09/2016)   Sils La Selva Tres Vents
39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa major (11/08/2016)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
24è Aplec de ls Borges Blanques (30/07/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (23/07/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
55è Aplec de Sabadell (26/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
89è Aplec de Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Conjunt
28è Aplec de Vandellòs (04/06/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
20è Aplec d'Almacelles (04/06/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (22/05/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (20/03/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
4è Aplec d'hivern de la Garriga (24/01/2016)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
40è Aniversari Agrupació Sardanista (18/10/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Tres Vents
3è Memorial Ramon Capella (15/02/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (02/11/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
Diada del soci (19/10/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (12/10/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (05/10/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (28/09/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (04/07/2014)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
87è Aplec de Calella (01/06/2014)   Calella Maresme Marinada
78è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
46è Aplec de Ripollet (01/09/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Agramunt (29/06/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
85è Aplec de Calella (02/06/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2012)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Doble ballada (19/02/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sarrià (09/10/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
20è Aplec de la Llagosta (17/04/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
Ballada de les Dones (07/03/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
14è Trobada CASCB (08/11/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
24è Aplec de Gavà (12/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
37è Aplec de Terrassa (20/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
28è Aplec d'El Prat de Llobregat (21/06/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (20/06/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
47è Aplec de la Bisbal (14/06/2009)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Gràcia (10/05/2009)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
26è Aplec al Montsià (19/04/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
24è Aplec de Sant Climent (23/11/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
54è Vigília aplec (04/10/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa major (18/08/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
19è Aplec de l'Ametlla de Mar (02/08/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Genisenca
Ballada (27/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (07/06/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (25/05/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
26è Aplec de Manresa (12/04/2008)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Aplec de Sant Iscle (18/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (23/09/2007)   Tona Osona Sabadell
20è Aplec de Montgat (23/09/2007)   Montgat Maresme Conjunt
Ballada (16/09/2007)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (26/08/2007)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Ballada (24/08/2007)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (18/08/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
ballada (22/07/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Ballada (24/06/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Festa Major Sardanista (27/05/2007)   Ripoll Ripollès Sabadell
Ballada (26/05/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
65è Aplec de Mollet (01/05/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (22/04/2007)   Tona Osona Sabadell
Aplec de Sant Boi (18/03/2007)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
8è Diada del soci (04/02/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (05/11/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
18è Aplec de Bellpuig (10/09/2006)   Bellpuig Urgell Bellpuig
28è Aplec de Martorelles (02/09/2006)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
3è Aplec de Cubelles (01/07/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
Doble (05/02/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
61è Aplec de Badalona (18/09/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Aplec d'Argelers (04/09/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Festa Major (02/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec d'Agramunt (24/06/2005)   Agramunt Urgell Riella d'Agramunt
14è Aplec de La Llagosta (17/04/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Manresa (17/04/2005)   Manresa Bages Vila d'Olesa
29è Aplec de Sant Cugat (26/09/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Festa Major (28/08/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
4è Aplec de Nit (10/07/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
6è Aplec de Campdevànol (22/05/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec del Masnou (28/03/2004)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
28è Aniversari Ripollet Sardanista (16/11/2003)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
22è Aplec de Berga (07/09/2003)   Berga Berguedà Vila d'Olesa
6è Aplec de Siurebre (07/09/2003)   Garcia Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
15è Aplec de Matadepera (19/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
3è Aplec de nit de Sant Sadurni d'Anoia (12/07/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada tarda i doble a la nit (12/07/2003)   Andorra Andorra Riella d'Agramunt
22è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
61è Aplec de Mollet (01/05/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (30/03/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (14/12/2002)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doble ballada (01/12/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Castanyada (01/11/2002)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
27è Aplec de Sant Cugat (29/09/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
15è Aplec d'Encamp (01/09/2002)   Encamp Andorra La Flama de Farners
15è Aplec de Sant Hilari (18/08/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada - Festa major (06/08/2002)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (27/07/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
1è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
59è Aplec de Manlleu (23/06/2002)   Manlleu Osona Ciutat de Cornellà
Festa major (14/06/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (26/05/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cadaqués
18è Aplec de Sitges (19/05/2002)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
9è Aplec de La Llagosta (21/04/2002)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Bellvitge- L'Hospitalet (01/04/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Sardanes (24/03/2002)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
17è Aplec de Sant Climent (25/11/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Montgat (23/09/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
Festa major (08/09/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Aplec de Tortosa (07/09/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
1è Aplec de Sant Pere de Ribes (27/07/2001)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Granollers (14/07/2001)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec d'Aldover (17/06/2001)   Aldover Baix Ebre Ciutat de Terrassa
39è Aplec de la Bisbal (10/06/2001)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
74è Aplec de Calella (03/06/2001)   Calella Maresme Marinada
14è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (27/05/2001)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
24è Aplec de Breda (08/04/2001)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Doble a Sant Quirze (06/12/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana a Cerdanyola (03/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sardanes a la Llagosta (26/11/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
5è Trobada aplecs comarques barcelonines (19/11/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (15/10/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
29è Aplec de Súria (08/10/2000)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Lleida (24/09/2000)   Lleida Segrià Ciutat de Girona
Festa Major S. Joan de les Abadesses (09/09/2000)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Doble ballada (25/08/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (24/08/2000)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major Mollet (21/08/2000)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festes de les Santes (27/07/2000)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Sabadell (25/06/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Perpinyà ( de la Fraternitat) (27/05/2000)   Perpinyà Rosselló Perpinyà
Diada a Malgrat (08/12/1999)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Festa de la sardana (28/11/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (06/11/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Festa major Banyoles (23/10/1999)   Banyoles Pla de l'Estany Marinada
12è Aplec de Montgat (26/09/1999)   Montgat Maresme Conjunt
3è Aplec de Barcelona (Barceloneta) (25/09/1999)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festa Major Sant Joan (11/09/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Peralada (29/08/1999)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Sardana de festa Major de Sants (25/08/1999)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Nit de Festa Major (07/08/1999)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Les Santes (27/07/1999)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
7è Aplec de Vilanova i la Geltrú (24/07/1999)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
2è Aplec de Mataró (04/07/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Viladecavalls (03/07/1999)   Viladecavalls Vallès Occidental Marinada
37è Aplec de Sabadell (27/06/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de l'Escorxador (19/06/1999)   Barcelona Barcelonès Marinada
72è Aplec de Calella (06/06/1999)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (23/05/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Audició Santa Coloma (22/05/1999)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat d'Igualada
7è Aplec de la Capital del Cava (25/04/1999)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Proclamació Manlleu Ciutat Pubilla (24/04/1999)   Manlleu Osona Mil·lenària
27è Aplec d'El Masnou (28/03/1999)   El Masnou Maresme Marinada
Audició Terrassa (27/03/1999)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de Cerdanyola (14/03/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (21/02/1999)   Badalona Barcelonès Marinada
Sardanes a Sant Gervasi (21/02/1999)   Barcelona Barcelonès Rambles
19è Aplec de Navarcles (14/02/1999)   Navarcles Bages Marinada
Festa de la sardana (29/11/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Aplec de Gavà (12/10/1998)   Gavà Baix Llobregat Conjunt
24è Aplec de Malgrat (04/10/1998)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
44è Aplec de Sant Quirze de Besora (04/10/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
1è Trobada sardanista nadalenca (27/12/1997)   Vic Osona Genisenca
23è Aplec de Malgrat (05/10/1997)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
29è Aplec de Palamós (27/07/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
45è Aplec de Banyoles (06/07/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
32è Aplec de Torroella de Montdrí (05/07/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Pare Manyanet
9è Aplec de l'Eixample (21/06/1997)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec d'Anglès (15/06/1997)   Anglès La Selva Mediterrània
16è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
40è Aplec de Girona (07/06/1997)   Girona Gironès Ciutat de Girona
5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (01/06/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
70è Aplec de Calella (01/06/1997)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
41è Aplec Parc Güell (11/05/1997)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
9è Aplec de Montgat (22/09/1996)   Montgat Maresme Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Badalona (15/09/1996)   Badalona Barcelonès Marinada
34è Aplec de la Bisbal (09/06/1996)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.