Activitats on s'ha tocat l'obra Aires amerencs
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/11/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/26/2018)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
19è Aplec a Moià (8/5/2018)   Moià Bages Lluïsos
Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Ballada (7/27/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/25/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Ballada vigília d'aplec (6/16/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/25/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sardanes a la fresca (8/26/2017)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Mediterrània
3è Aplec de Montesquiu (7/8/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/23/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (5/27/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Mediterrània
9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/2/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
La Patum (5/26/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
74è Aplec de Mollet (5/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Doble ballada (2/7/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Ballada (10/18/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
Aplec de Sant Muç (10/18/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
171è Aplec de Sant Maurici (9/22/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Concurs de la Mercè (9/20/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
39è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/2015)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Ballada (5/31/2015)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Ballada (5/24/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Ballada (3/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
7è Festa de tardor (11/23/2014)   Girona Gironès La Principal del Llobregat
Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès Tres Vents
22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Ballada (12/29/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/3/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
29è Aplec de Constantí (9/29/2013)   Constantí Tarragonès Sabadell
69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
festa major Horta (9/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Marinada
Ballada (8/10/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Marinada
Ballada (7/13/2013)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
62è Aplec de Cardedeu (6/16/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
8è Festa del soci (6/9/2013)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
38è Nit dels Músics (5/24/2013)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Ballada (5/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (5/11/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
71è Aplec de Mollet (5/1/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Marinada
48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ballada (2/17/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (1/27/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
37è Aniversari de Ripollet Sardanista (11/18/2012)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
13è Aplec de Moià (8/5/2012)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Concurs Vila 'Amer, memorial Pere Fontàs (7/14/2012)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Ballada (6/30/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
70è Aplec de Mollet (5/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Marinada
Doble ballada (11/20/2011)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
16è Castanyada (11/5/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Sant Cugat (9/25/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Festa major (9/21/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ballades estiu (9/17/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Audició de Sardanes (8/10/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
23è Nit de la Sardana (7/16/2011)   LLagostera Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Cubelles (6/18/2011)   Cubelles Garraf Marinada
6è Sabadell Festa i Tradició (6/17/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
84è Concert i ballada (6/4/2011)   Calella Maresme Marinada
69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada de Sant Josep (3/20/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Diada del soci (2/27/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Doble (12/19/2010)   Sils La Selva Marinada
38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada (7/16/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Patum (6/3/2010)   Berga Berguedà Montgrins
Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Sant Boi (3/21/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
Ballada (3/14/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Flama de Farners
Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sant Martirià (10/25/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Lluïsos
11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (8/23/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
83è Ballada (8/22/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
37è Aplec d'Artés (7/4/2009)   Artés Bages Marinada
4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Diada sardanista de Primavera (4/26/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
28è Aplec d'Arenys de Mar (4/5/2009)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (2/22/2009)   Cassà de la Selva Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Festa del soci (11/8/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2008)   Girona Gironès Reus Jove
Ballada (10/4/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Festa Major (9/14/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Festa Major (8/23/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Festa major (8/17/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Reus Jove
Curset i audició (8/1/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Sardanes a la fresca (7/30/2008)   Tiana Maresme Marinada
Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/13/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Reus Jove
8è Aplec d'Altafulla (6/15/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
24è Aplec de Sitges (5/18/2008)   Sitges Garraf Marinada
Ballada (4/19/2008)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
11è Aplec Nadalenc (12/23/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (10/6/2007)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
8è Aplec de Moià (8/5/2007)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/3/2007)   Premià de Mar Maresme Premià
79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Lluïsos
Ballada (5/13/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
43è Aplec de Sils (4/15/2007)   Sils La Selva Marinada
27è Aplec de Navarcles (2/11/2007)   Navarcles Bages Lluïsos
411è Doble ballada (12/10/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Festa major (9/2/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/20/2006)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Ballada (8/13/2006)   Calella Maresme Sabadell
8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
3è Aplec de Cubelles (7/1/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
Ballada (6/25/2006)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
27è Aplec Conjunt (6/11/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
39è Aplec de Lloret (5/7/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
44è Concurs de colles (5/7/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Ballada (11/20/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ballada (11/12/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista (10/23/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (10/9/2005)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
11 de setembre (9/11/2005)   Hostalric La Selva Ciutat de Terrassa
Ballada (9/4/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2005)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (7/27/2005)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
13è Aplec d'Amer (6/24/2005)   Amer La Selva Ciutat de Girona
11è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Doble (12/12/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
30è Aplec de Malgrat (10/3/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
60è Aplec de Badalona (9/19/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada (8/28/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
17è Aplec Internacional (8/7/2004)   Graz Austria Lluïsos
5è Aplec de Moià (8/1/2004)   Moià Bages Marinada
Festa Major (6/28/2004)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Audició- Concert (6/26/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
Diada del soci (6/6/2004)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Revetlla d'apelc (6/5/2004)   Calella Maresme Marinada
20è Aplec de Sitges (5/16/2004)   Sitges Garraf Marinada
Doble ballada (2/1/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
Sardanes (11/2/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
27è Diada del sardanista (11/2/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
3è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2003)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
41è Revetlla d'aplec (6/28/2003)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Revetlla de Sant Joan (6/23/2003)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
10è Aplec de la Llagosta (4/20/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec d'hivern (2/16/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Diada del soci (12/8/2002)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
19è Sarau Artesenc (12/6/2002)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (10/27/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
4è Aplec de Rubí (9/28/2002)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
35è Aplec de Ripollet (9/1/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec nocturn d'Amer (8/13/2002)   Amer La Selva La Bisbal Jove
40è Aplec d'Olot (7/14/2002)   Olot Garrotxa Marinada
La Picabaralla de cobles (6/29/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Marinada
10è Aplec d'Amer (5/1/2002)   Amer La Selva Reus Jove
Aplec de Benissanet (4/14/2002)   Benissanet Ribera d'Ebre Reus Jove
3è Petit Aplec de Pasqua a Besalú (3/31/2002)   Besalú Garrotxa Marinada
22è Aplec de Navarcles (2/10/2002)   Navarcles Bages Marinada
25è Aniversari Entitat Castellar (11/4/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Montgrins
57è Aplec de Badalona (9/16/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa major (9/8/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Ballada (8/29/2001)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/20/2001)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanes (8/19/2001)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/28/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
33è Aplec de Palamós (7/22/2001)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
52è Aplec de Granollers (7/14/2001)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Montblanc (7/1/2001)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
37è Aplec de Torroella de Montgrí (6/30/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Montgrins
6è Aplec de Santa Coloma de Queralt (6/30/2001)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Juvenil de Bellpuig
74è Aplec de Calella (6/3/2001)   Calella Maresme Marinada
28è Aplec de Premià de Mar (4/29/2001)   Premià de Mar Maresme Premianenca
37è Aplec de Sils (4/15/2001)   Sils La Selva Marinada
14è Aplec de Sants (4/8/2001)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Ballada (12/26/2000)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada doble festa major (9/25/2000)   Barcelona Barcelonès Ressò
Aplec nocturn (8/13/2000)   Amer La Selva La Bisbal Jove
64è Aplec de Santa Perpètua (5/7/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
58è Aplec de Mollet (5/1/2000)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa de tardor (11/7/1999)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
25è Aplec de Malgrat (10/3/1999)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
18è Aplec nocturn (8/13/1999)   Amer La Selva La Bisbal Jove
57è Aplec de Mollet (5/1/1999)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Diada sardanista (2/28/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes al parc de l'Escorxador (10/25/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
27è Aplec de Súria (10/11/1998)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Tres Turons
2è Aplec de Barcelona-Barceloneta (9/26/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Reus (9/20/1998)   Reus Baix Camp Montgrins
54è Aplec de Badalona (9/20/1998)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Ripollet (9/6/1998)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Ribes de Freser (8/2/1998)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
45è Aplec de Ripoll (7/19/1998)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
26è Aplec d'Artés (7/5/1998)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
36è Aplec de Sabadell (6/28/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
47è Aplec de Cardedeu (6/21/1998)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
36è Aplec de La Bisbal (6/14/1998)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Polinyà (5/17/1998)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de Gracia (5/10/1998)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Audició Sabadell (4/23/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Breda (4/12/1998)   Breda La Selva Montgrins
24è Aplec de Cerdanyola (3/8/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Festa Major Gallecs (7/20/1997)   Gallecs Vallès Oriental Genisenca
32è Aplec de Sant Celoni (7/21/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental Blanes
4è Aplecd d'Amer (5/1/1996)   Amer La Selva Ciutat de Calella

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.