Activitats on s'ha tocat l'obra El sereno
Activitat Població Comarca Cobla
790è Ballada (12/6/2018)   Salt Gironès La Bisbal Jove
9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
67è Trobada Sardanista a Montserrat (10/21/2018)   Montserrat Bages Palafolls
48è Aplec a Torelló (10/12/2018)   Torelló Osona Les Casenoves
Ballada (9/21/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
43è Aplec a Tona (9/16/2018)   Tona Osona La Bisbal Jove
Ballada (9/15/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Lluïsos
Concurs (9/1/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Ballada (8/17/2018)   Ripoll Ripollès Conjunt
Ballada (8/16/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
48è Aplec a Portbou (8/12/2018)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
18è Aplec a Sant Pere de Ribes (7/27/2018)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Ballada (7/27/2018)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Ballada (7/13/2018)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Ballada (7/8/2018)   Ribes de Freser Ripollès Palafolls
20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada sardanes a la fresca (7/3/2018)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Ballada (6/24/2018)   Rubí Vallès Occidental Marinada
64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Lluïsos
50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Ballada a Berga (5/31/2018)   Berga Berguedà Maricel
43è Ballada (5/25/2018)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
51è Aplec a Lloret de Mar (5/6/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (4/14/2018)   Manresa Bages Ciutat de Girona
29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès La Bisbal Jove
Ballada Diada del Soci (2/25/2018)   La Bisbal Baix Empordà Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Ballada (2/11/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
3è Aplec a Hostalets de Balenyà (1/7/2018)   Hostalets de Balenyà Osona Palafolls
Sardanes a la fresca (9/9/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Revetlla de Sant Jaume (7/22/2017)   Calella Maresme Contemporània
Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Ballada (7/4/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (6/18/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Llobregat
Ballada (6/17/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Lluïsos
42è Nit dels Músics (6/9/2017)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ballada (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Lluïsos
Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Ballada (11/20/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
23è Aniversari Tamborí (11/5/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
65è Trobada Sardanista a Montserrat (10/22/2016)   Montserrat Bages Palafolls
46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Conjunt
Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Palafolls
Ballada (9/25/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Aplec de Tardor de Tona (9/18/2016)   Tona Osona La Bisbal Jove
Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
14è Aplec de la Garrotxa (7/30/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (7/5/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
36è Aplec de Juneda (7/3/2016)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Aplec de Taradell (6/19/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
41è Nit del Músics (5/20/2016)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Aplec de Sant Muç (10/18/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Conjunt
Festa major (9/14/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
62è Aplec de Santiga (9/13/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (8/28/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
89è Sardanes estiu 2015 (8/8/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Ballada d'inici d'aplec (7/18/2015)   Ripoll Ripollès Tres Vents
Ballada (7/16/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
87è Aplec d'Igualada (6/14/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
40è Nit dels músics (5/29/2015)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
75è Aplec del Mercat del Ram (3/28/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
35è Aplec de Navarcles (2/8/2015)   Artés Bages Lluïsos
Ballada (2/8/2015)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
13è Trobada Sardanista (11/23/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
11 de Setembre (9/11/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Nits d'estiu (7/27/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa del Barri del Ninot (7/5/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
88è Sardanes estiu 2014 (6/14/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
39è Nit dels músics (6/13/2014)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Ballada (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (3/30/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
Ballada (3/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Presentació D de Dones (9/29/2013)   Girona Gironès D de Dones
Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona La Nova Vallès
Ballada (8/17/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festival de la Sardana (8/8/2013)   Banyuls Rosselló Maravella
sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Ballada (7/13/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
5è Aplec de la Vila del Morell (5/26/2013)   El Morell Tarragonès Conjunt
38è Nit dels Músics (5/24/2013)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Ballada (4/13/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
2è Aplec d'Alguaire (9/1/2012)   Alguaire Segrià Tàrrega (2ona època)
Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
Ballada (7/21/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
9è Festa Major Poble Sec (7/14/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Conjunt
12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
37è Nit dels músics (6/1/2012)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
10è Concert de Sant Pau (1/20/2012)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Ballada (11/27/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
24è Aplec d'Encamp (9/4/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
36è Nit dels músics (6/17/2011)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
ballada (5/7/2011)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Selvatana
Aplec de Sant Iscle (11/21/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (8/27/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Lloret (7/31/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Estiu 2010 (7/16/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Conjunt
56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
35è Nit del Músics (5/28/2010)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Ballada (3/21/2010)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ballada (3/7/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/7/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (12/8/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
5è Cloenda curset de sardanes (11/28/2009)   Santa Maria de Corcó Osona Sabadell
Ballada (11/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (11/14/2009)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
Castanyada (10/31/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Aplec de Tardor (9/20/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
Ballada (8/21/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
83è Ballada (8/8/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
47è Aplec d'Olot (7/12/2009)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
6è Aplec de la Mussara (7/12/2009)   Vilaplana Baix Camp Conjunt
Festa Major (6/24/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
55è Aplec d'Anglès (6/21/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
34è Nit dels Músics (6/5/2009)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Cloenda Curset (5/23/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Festa de Pàsqua (4/12/2009)   Salt Gironès Rossinyolets
Ballada (2/15/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental La Flama de Farners
Ballada (11/16/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
75è Aniversari cobla Canigó (11/2/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
21è Aplec de Tossa (10/12/2008)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona La Nova Vallès
Cicle de Sardanes d'estiu'08 (8/22/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Curset i audició (8/1/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (7/12/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
11è Aplec de Mataró (7/6/2008)   Mataró Maresme La Flama de Farners
39è Aplec de Torelló (5/18/2008)   Torelló Osona Conjunt
33è Nit dels músics (5/16/2008)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
ballada (1/27/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (12/8/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Aplec de Sant Iscle (11/18/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
La Tardoral (10/21/2007)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Ballada (10/21/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Festes de Sant Martirià (10/20/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/10/2007)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Concert - ballada (7/14/2007)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
53è Aplec d'Anglès (6/17/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme Montgrins
Ballada (5/5/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (11/26/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (10/28/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
21è Aplec de Gavà (10/12/2006)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ballada (9/10/2006)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sants (8/26/2006)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (8/21/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de la Garrotxa (7/22/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa Cadaqués
Ballada (7/7/2006)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Festa Major (7/2/2006)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Conjunt
31è Nit dels Músics (6/9/2006)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Ballada (4/23/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
29è Aplec de Banyuls (4/16/2006)   Banyuls Rosselló Cadaqués
Ballada (2/5/2006)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Ballada (11/20/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Aplec de l'Hospitalet (10/23/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/8/2005)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Sant Andreu (9/17/2005)   Barcelona Barcelonès Contemporània
48è Aplec de Canyamars (9/10/2005)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ballada (8/5/2005)   Premià de Mar Maresme Premià
Ballada (7/27/2005)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
37è Aplec de Palamós (7/24/2005)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Ballada (7/16/2005)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Sardanes a la fresca (7/13/2005)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
32è Aplec de Montblanc (6/26/2005)   Montblanc Conca de Barberà Conjunt
Ballada doble (6/26/2005)   Ripoll Ripollès Ciutat d'Igualada
Dia mundial de la sardana (6/18/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada doble (5/28/2005)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Mediterrània
Festa de Canòlic (5/28/2005)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
30è Nit dels Músics (5/20/2005)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Ballada (5/1/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de Manresa (4/17/2005)   Manresa Bages Vila d'Olesa
Ballada (2/20/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Fires i festes (10/31/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festa major (9/11/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
25è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (8/22/2004)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
Ballada (8/21/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (8/18/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/30/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Aplec nocturn (7/29/2004)   Palamós Baix Empordà Montgrins
10è Aplec de Torregrossa (7/10/2004)   Torregrossa Pla d'Urgell Quatre vents
7è Aplec de Mataró (7/4/2004)   Mataró Maresme Lluïsos
Doble ballada (7/2/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
50è Aplec d'Anglès (6/20/2004)   Anglès La Selva Cadaqués
Diada de la sardana (6/19/2004)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
29è Nit dels músics (6/4/2004)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Ballada (5/16/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
12è Aplec Capital del Cava (4/25/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
33è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva Cadaqués
Caramelles (4/11/2004)   Sant Julià de Lòria Andorra Thermalenca
37è Aplec de Reus (9/21/2003)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
50è aniversari colla Sol de Catalunya (9/14/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
2è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2003)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Festa Major de Sants (8/24/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
1è Aplec de la Garrotxa (7/26/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
27è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/5/2003)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Concurs (6/28/2003)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (6/22/2003)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Dia Universal de la Sardana (6/22/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
49è Aplec d'Anglés (6/15/2003)   Anglès La Selva Cadaqués
28è Nit del músics (6/13/2003)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Aplec de Tortosa (9/8/2002)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Ballada (8/25/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Manresa
Aplec de Cambrils (8/24/2002)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Festa de Sant Roc (8/16/2002)   Canillo Andorra Quatre vents
Aplec Internacional (8/4/2002)   Lisboa Portugal Rossinyolets
Ballada (7/31/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Aplec de Mataró (7/7/2002)   Mataró Maresme Costa Daurada
27è Nit dels músics (5/24/2002)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
46è Aplec de Gràcia (5/12/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sant Jordi (4/23/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
13è Aplec de Roda de Barà (4/1/2002)   Roda de Berà Tarragonès Conjunt
6è Festa Sardanista (1/27/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Ballada (1/27/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
27è Aplec de Malgrat (10/7/2001)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
5è Aplec de Barcelona- Barceloneta (9/29/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
4è Aplec de Sant Andreu (9/15/2001)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aplec de Tortosa (9/7/2001)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Festa major Sants (8/25/2001)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista (8/25/2001)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
21è Aplec de Cambrils (8/25/2001)   Cambrils Baix Camp Sa Palomera
1è Aplec de nit de Sant Sadurní (7/14/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Siurebre (7/2/2001)   Garcia Ribera d'Ebre Genisenca
Ballada a Terrassa (7/1/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada doble Festa Major (6/29/2001)   Rubí Vallès Occidental Vila d'Olesa
Aplec d'Aldover (6/17/2001)   Aldover Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Aplec de les Borges del Camp (6/16/2001)   Les Borges del Camp Baix Camp Conjunt
Aplec de Vandellòs (6/10/2001)   Vandellòs Baix Camp Ciutat de Terrassa
26è Nit dels músics (6/8/2001)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
3è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec d'Ascó (5/6/2001)   Ascó Ribera d'Ebre Conjunt
Ballada a Badalona (3/25/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Diada Sardanista (2/25/2001)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada a Gràcia (12/3/2000)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
29è Aplec de Súria (10/8/2000)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
26è Aplec de Malgrat (10/1/2000)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
56è Aplec de Badalona (9/17/2000)   Badalona Barcelonès Marinada
Ballada Sabadell - Festa Major (9/1/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (8/26/2000)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
8è Aplec de Les Borges Blanques (8/5/2000)   Les Borges Blanques Garrigues Marinada
38è Aplec d'Olot (7/9/2000)   Olot Garrotxa Rossinyolets
Festa major Terrassa (6/30/2000)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
10è Aplec d'Agramunt (6/24/2000)   Agramunt Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
46è Aplec d'Anglès (6/18/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
25è Nit dels músics (6/16/2000)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
46è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2000)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
15è Aplec de Vilafranca del Penedès (5/28/2000)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Vila de Blanes
20è Trobada Sardanista a Llagostera (4/24/2000)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Ballada a Terrassa (3/25/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Ballada a Terrassa (3/19/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
568è Audició de sardanes a salt (10/12/1999)   Salt Gironès Blanes
14è Aplec de Gavà (10/12/1999)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
Sardanes de Festa Major de Sants (8/28/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sardanes de Festa Major a Gràcia (8/18/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
6è Nit de la Sardana (7/30/1999)   Sant Pere de Ribes Garraf Conjunt
Audició Sabadell (7/11/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
24è Nit dels músics (5/28/1999)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
10è Aplec de Polinyà (5/16/1999)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
2è Diada cobles jovenils (12/20/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Rossinyolets
Ballada (11/15/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola 2
32è Aplec de Reus (9/20/1998)   Reus Baix Camp Blanes
45è Aplec de Ripoll (7/19/1998)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa major Can Feu (7/12/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Mataró (7/5/1998)   Mataró Maresme Costa Daurada
33è Aplec de Torroella de Montgrí (7/4/1998)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
36è Aplec de Sabadell (6/28/1998)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
71è Aplec de Calella (6/7/1998)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
23è Nit dels músics (6/5/1998)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/31/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal del Llobregat
11è Aplec de Sants (5/24/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Doble Audició (2/1/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
2è Festa sardanista d'hivern (1/25/1998)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Gran Festa Sardanista (1/18/1998)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
31è Aplec de Leida (9/7/1997)   Lleida Segrià Contemporània
10è Aplec del Priorat (8/17/1997)   La Vilella Alta Priorat Ciutat de Terrassa
45è Aplec de Banyoles (7/6/1997)   Banyoles Pla de l'Estany Juvenil Ciutat de Solsona
32è Aplec de Torroella de Montdrí (7/5/1997)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Pare Manyanet
35è Aplec de Sabadell (6/29/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
43è Aplec d'Anglès (6/15/1997)   Anglès La Selva Cadaqués
3è Aplec de Lleida (6/14/1997)   Lleida Segrià Tàrrega (2ona època)
43è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (5/25/1997)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal del Llobregat
22è Nit dels músics (5/23/1997)   Cassà de la Selva Gironès Conjunt
Ballada (4/5/1997)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Bellvitge (3/31/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
22è Aplec de Can Boixeres (10/5/1996)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
17è Aplec conjunt Palau i Caldes (6/16/1996)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès
42è Aplec d'Angles (6/16/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
6è Aplec d'aplecs (6/9/1996)   Riudecanyes Baix Camp Conjunt

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.