Activitats on s'ha tocat l'obra Les campanes de Breda
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (23/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (01/07/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Concert de Sardanes i Músic aper a cobla (29/06/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Sant Jordi (23/04/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
34è Aplec de Sardanes al Montsià (26/03/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Ballada (06/12/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
13è Diada de l'Agrupació (04/12/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (04/12/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Fires i Festes de Sant Narcís (01/11/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (22/10/2016)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Ballada (09/10/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aplec de Martorell (09/10/2016)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
72è Aplec de Badalona (17/09/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
31è Aplec de Gavà (17/09/2016)   Gavà Baix Llobregat Lluïsos
35è Aplec de Berga (04/09/2016)   Berga Berguedà Lluïsos
Ballada (14/08/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
22è Aplec de Torredembarra (30/07/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (23/07/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
12è Concert de música per a cobla (08/07/2016)   Montgat Maresme La Flama de Farners
22è Aplec de Rosselló (02/07/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ballada (02/07/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
54è Aplec de la Bisbal (12/06/2016)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
55è Aplec de Figueres (15/05/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de Torelló (15/05/2016)   Torelló Osona Bellpuig
49è Aplec de Lloret (01/05/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
39è Aplec de Breda (10/04/2016)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada Sardanista (28/02/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Marinada
Ballada (20/12/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
28è Aplec de Tossa (11/10/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Festa major de Sant Roc (06/09/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (12/07/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
14è Festa Aplec d'Andorra (27/06/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (31/05/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
73è Aplec de Mollet (01/05/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva Mediterrània
33è Aplec de Manresa (18/04/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Castanyada (01/11/2014)   Artés Bages Bellpuig
Doble (09/02/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Trobada sardanista de tardor (08/12/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aplec de Bellpuig (15/09/2013)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
46è Aplec de Ripollet (01/09/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
25è Aplec de l'Eixample (16/06/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
34è Aplec Conjunt (09/06/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Doble (26/05/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Maricel
Festa major (31/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
45è Aplec del Remei (14/10/2012)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
37è Aplec de Sant Cugat (30/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
25è Aplec de Montgat (23/09/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
46è Aplec de Lleida (22/09/2012)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
56è Aplec de la Garriga (10/09/2012)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
18è Aplec de Torregrossa (14/07/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
40è Aplec d'Artés (07/07/2012)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ballada (04/07/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
22è Aplec d'Agramunt (30/06/2012)   Agramunt Urgell Contemporània
69è Aplec de Manlleu (23/06/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
14è Aplec de Campdevànol (16/06/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
84è Aplec d'Igualada (10/06/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
45è Aplec de Lloret (06/05/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès Mediterrània
14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
35è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (02/07/2011)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Festa Major (28/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
84è Concert i ballada (04/06/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
75è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Aplec de Manresa (16/04/2011)   Manresa Bages Marinada
20è Febrer Musical (27/02/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Ballada (14/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Castanyada (01/11/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Castanyada (01/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Aplec de Constantí (26/09/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
Ballada (25/09/2010)   Artés Bages Sabadell
Ballada (19/09/2010)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (11/09/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Ballada (18/08/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
8è Sardanes a la fresca (28/07/2010)   Tiana Maresme Marinada
Ballada (24/07/2010)   Sallent Bages Sabadell
Ballada (17/07/2010)   Torelló Osona Sabadell
Ballada (16/07/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Ballada (03/07/2010)   Salou Tarragonès Sabadell
Ballada (09/05/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Ballada (02/05/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Manresa (17/04/2010)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (05/04/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (05/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
1333è Ballada (13/03/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada sardanista (28/02/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (24/01/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
458è Festa de Sant Esteve (26/12/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (19/12/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
37è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2009)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
26è Sarau (06/12/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (29/11/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
24è Aplec de Gavà (12/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
22è Aplec del Roser (04/10/2009)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
10è Aplec de Sant Andreu (19/09/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ballada (07/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
22è Aplec d'Encamp (06/09/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Ballada (21/08/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
52è Aplec de Girona (31/05/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
17è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de Breda (12/04/2009)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada sardanista nadalenca (21/12/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Festa Major (14/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (27/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festa Major (19/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Aplec del Pla Santa Maria (12/07/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Festa Major (04/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
7è Aplec de les Valls d'Andorra (28/06/2008)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Ballada (25/05/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
10è Aplec d'Oliana (01/05/2008)   Oliana Alt Urgell Contemporània
Ballada (03/02/2008)   Barcelona Barcelonès Contemporània
15è Concurs Sarau (08/12/2007)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
31è Diada Sardanista (04/11/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Aplec de Sant Andreu (15/09/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festa Major (27/08/2007)   Igualada Anoia Contemporània
32è Aplec de l'Escala (03/06/2007)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
24è Aplec de Tàrrega (13/05/2007)   Tàrrega Urgell La Principal de la Bisbal
34è Aplec de Roses (09/04/2007)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
30è Aplec de Breda (08/04/2007)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
3è Aplec d'Esplugues de Llobregat (05/11/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
33è Aplec de Montblanc (25/06/2006)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Ballada (17/06/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (29/10/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (01/10/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (27/07/2005)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
43è Aplec d'Olot (10/07/2005)   Olot Garrotxa Contemporània
1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (02/07/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Contemporània
Aplec d'Agramunt (24/06/2005)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
15è Aplec de la Seu d'Urgell (12/06/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
11è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada doble (28/05/2005)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
63è Aplec de Mollet (22/05/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Manresa (17/04/2005)   Manresa Bages Ciutat de Cornellà
Ballada (17/04/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ballada (13/02/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Diada del Sardanista (24/10/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Ballada (16/10/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Ballada (21/08/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa Major (15/08/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
Aplec nocturn (29/07/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Ballada (23/07/2004)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (11/07/2004)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (10/07/2004)   Castellbell i el Vilar Bages Ciutat de Terrassa
Doble ballada (02/07/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
42è Aplec de Sabadell (27/06/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ballada (24/06/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
77è Aplec de Calella (06/06/2004)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Aplec de Vilafranca del Penedès (30/05/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
48è Aplec de Gràcia (09/05/2004)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
27è Aplec de Breda (11/04/2004)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
1è Aplec del Foix (04/04/2004)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
30è Aplec de Cerdanyola (14/03/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble Ballada (29/02/2004)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
19è Aplec de Sant Climent (23/11/2003)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
76è Aplec de Calella (01/06/2003)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
61è Aplec de Mollet (01/05/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Breda (13/04/2003)   Breda La Selva Montgrins
23è Aplec de Navarcles (09/02/2003)   Navarcles Bages Lluïsos
342è Doble audició (12/01/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Lluïsos
27è Aniversari Ripollet sardanista (23/11/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Castanyada (03/11/2002)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
30è Aplec de Terrassa (15/09/2002)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
58è Aplec de Badalona (15/09/2002)   Badalona Barcelonès Marinada
3è Aplec de Moià (04/08/2002)   Moià Bages Marinada
40è Aplec d'Olot (14/07/2002)   Olot Garrotxa Marinada
30è Aplec d'Artés (06/07/2002)   Artés Bages Marinada
La Picabaralla de cobles (29/06/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec d'Agramunt (24/06/2002)   Agramunt Urgell La Principal del Llobregat
8è Aplec de la Catedral - Barcelona (15/06/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cloenda cursets (08/06/2002)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
25è Aplec de Breda (14/04/2002)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
29è Aplec de Roses (01/04/2002)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
5è Aplec de Barcelona - Parc de la Citadella (23/12/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
26è Aplec de Sant Cugat (30/09/2001)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
35è Aplec del Baix Camp (16/09/2001)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (25/08/2001)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
16è Aplec de Ribes (05/08/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
7è Aplec de Torredembarra (28/07/2001)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
33è Aplec de Palamós (22/07/2001)   Palamós Baix Empordà Conjunt
49è Aplec de Banyoles (01/07/2001)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
37è Aplec de Torroella de Montgrí (30/06/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
73è Aplec d'Igualada (10/06/2001)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
74è Aplec de Calella (03/06/2001)   Calella Maresme Conjunt
47è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2001)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
19è Aplec de Tesà (27/05/2001)   Tesà Rosselló Desconeguda
12è Aplec de Polinyà (20/05/2001)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
3è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
52è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2001)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
34è Aplec de Lloret (06/05/2001)   Lloret de Mar La Selva Conjunt
28è Aplec de Premià de Mar (29/04/2001)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
9è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (29/04/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Roses (16/04/2001)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
24è Aplec de Breda (08/04/2001)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
14è Aplec de Sants (08/04/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
27è Aplec de Cerdanyola (11/03/2001)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
5è Festa Sardanista (28/01/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Festes de Sant Martirià (22/10/2000)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
29è Aplec de Súria (08/10/2000)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
43è Aplec de Canyamars (10/09/2000)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ballada a La Llagosta (09/09/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Mediterrània
33è Aplec de Ripollet (03/09/2000)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major Sants (26/08/2000)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec nocturn (13/08/2000)   Amer La Selva La Bisbal Jove
73è Aplec de Calella (04/06/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Polinyà (21/05/2000)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Roses (24/04/2000)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
23è Aplec de Breda (09/04/2000)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada del soci a Les Roquetes (20/02/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
1è Festa del soci a Sant Quirze (06/02/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
16è Sarau Artesenc (05/12/1999)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
23è Diada sardanista (07/11/1999)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
12è Aplec de Montgat (26/09/1999)   Montgat Maresme Conjunt
14è Aplec de Ribes (01/08/1999)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
37è Aplec de Sabadell (27/06/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Cardedeu (20/06/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada a Sants (15/05/1999)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Diada del soci (21/02/1999)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Castanyada - Mollet (01/11/1998)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Barcelona-Roquetes (18/10/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
36è Aplec d'Olot (12/07/1998)   Olot Garrotxa La Principal de la Bisbal
44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (31/05/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
9è Aplec de Polinyà (17/05/1998)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
21è Aplec de Breda (12/04/1998)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
14è Sarau Artesenc (06/12/1997)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
43è Aplec d'Anglès (15/06/1997)   Anglès La Selva Mediterrània
41è Aplec Parc Güell (11/05/1997)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
55è Aplec de Mollet (01/05/1997)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Diada del soci (16/02/1997)   Badalona Barcelonès Mediterrània
25è Aplec de Súria (13/10/1996)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
22è Aplec de Malgrat (06/10/1996)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
32è Aplec de Sant Celoni (21/07/1996)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
42è Aplec d'Angles (16/06/1996)   Anglès La Selva Mediterrània
22è Aplec de Cerdanyola (10/03/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.