Activitats on s'han tocat obres de Mercader i Andreu, Pere
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Escalenca   Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Escalenca   Ballada (07/10/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'avi Güell   Ballades estiu (25/08/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Escalenca   Festa Major Poble Sec (15/07/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Petit Ernest   Ballada (07/07/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Les fonts de Caldes   11è Aplec Comarcal d'Osona (02/07/2017)   Seva Osona La Principal del Llobregat
Escalenca   43è Aplec de Montblanc (02/07/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Escalenca   Ballada (01/07/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Les fonts de Caldes   Ballada (01/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Conxita encisera   Ballada (24/06/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Conxita encisera   27è Aplec d'Agramunt (24/06/2017)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Escalenca   36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Escalenca   49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Plaça de la Coma   42è Nit dels Músics (09/06/2017)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Petit Ernest   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (05/06/2017)   Tona Osona Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (04/06/2017)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Escalenca   38è Aplec de Mollerussa (27/05/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Els dos promesos   48è Aplec de Torelló (21/05/2017)   Torelló Osona Bellpuig
Conxita encisera   37è Aplec d'Olesa (14/05/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Els dos promesos   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Petit Ernest   Sant Jordi (23/04/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Besalú   La jordiada (23/04/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Conxita encisera   Sant Jordi (23/04/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Escalenca   7è Aplec de Torres de Segre (22/04/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Mar Menuda   18è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   Ballada (19/03/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Petit Ernest   45è Aplec de Celrà (12/03/2017)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Els dos promesos   Ballada (12/03/2017)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Conxita encisera   1495è Ballada (11/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Escalenca   Ballada (05/02/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Escalenca   Ballada (04/12/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
L'avi sastre   Trobada sardanista de tardor (04/12/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Les fonts de Caldes   Aplec de Sant Martí (06/11/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Mar Menuda   13è Aplec d'Esplugues (06/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Els dos promesos   Doble ballada (01/11/2016)   Artés Bages Marinada
Escalenca   65è Trobada Sardanista a Montserrat (22/10/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Gaia Girona   29è Aplec de Tossa (09/10/2016)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (08/10/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Els dos promesos   Aplec de Montcada (01/10/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Els dos promesos   Aplec de Tardor de Tona (18/09/2016)   Tona Osona Mediterrània
Les fonts de Caldes   Fira d'artesants (17/09/2016)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Escalenca   11 de setembre (11/09/2016)   Torelló Osona Lluïsos
Les fonts de Caldes   Ballada (10/09/2016)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Els dos promesos   Ballada (28/08/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   43è Aplec de Premià de Mar (27/08/2016)   Premià de Mar Maresme Marinada
Els dos promesos   Doble audició (21/08/2016)   Besalú Garrotxa Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Escalenca   Ballada (12/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Les fonts de Caldes   Ballada (12/08/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Les fonts de Caldes   Festa major (12/08/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Escalenca   Ballada (29/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
L'avi sastre   63è Aplec de Ripoll (17/07/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Escalenca   Ballada (16/07/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Maricel
Les fonts de Caldes   Ballada (15/07/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Les fonts de Caldes   Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Els dos promesos   Aplec de Montesquiu (09/07/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Els dos promesos   Concert a la fresca (09/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Presumida   67è Aplec de Granollers (09/07/2016)   Granollers Vallès Oriental Montgrins
Escalenca   Ballada (08/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Conxita encisera   Ballada (08/07/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Mar Menuda   Ballada (02/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Conxita encisera   Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Escalenca   35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mar moguda   48è Aplec de Cornellà (12/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mar Menuda   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Les fonts de Caldes   52è Aplec de Bràfim (05/06/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
L'avi sastre   20è Aplec d'Almacelles (04/06/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Petit Ernest   59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Montgrins
Els dos promesos   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (22/05/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Els dos promesos   Ballada (21/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mar Menuda   Ballada (21/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretjada   41è Nit del Músics (20/05/2016)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Els dos promesos   41è Nit del Músics (20/05/2016)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Presumida   55è Aplec de Figueres (15/05/2016)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Escalenca   4è Aplec Collblanc-Torassa (15/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Les fonts de Caldes   67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Escalenca   Festa major de les Cases Noves (01/05/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Escalenca   80è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Les fonts de Caldes   Sant Jordi (23/04/2016)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Els dos promesos   Ballada (28/03/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   27è Aplec de Roda de Berà (28/03/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Mar Menuda   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (28/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mar Menuda   Ballada (19/03/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Escalenca   Ballada (13/03/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Els dos promesos   44è Aplec de Celrà (13/03/2016)   Celrà Gironès Mediterrània
Presumida   42è Aplec de Cerdanyola (13/03/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Conxita encisera   Ballada (05/03/2016)   Manresa Bages Lluïsos
Escalenca   36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Marinada
Els dos promesos   Ballada (07/02/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Floretjada   Tons i sons de la Jonquera (01/01/2016)   La Jonquera Alt Empordà Vila de la Jonquera
Mirar de verge   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Mercè i Eugènia   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Bona festa   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Els dos promesos   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Dansaires cassanencs   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Xiroia   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Visió d'amor   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Plaça de la Coma   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
El castell d'Empúries   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
La sisona   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
El port d'en Pernis   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Les flors d'Horta   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
La papallona   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Nostra Veu   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Les nenes d'en Fèlix   L'Escala recorda... Pere Mercader i Andreu (1885-1969) (21/12/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Les fonts de Caldes   Ballada (29/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   Castanyada (01/11/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
Gaia Girona   Fires i festes (01/11/2015)   Girona Gironès Selvatana
L'avi sastre   ballada (04/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Escalenca   Ballada (27/09/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Escalenca   Ballada (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Els dos promesos   11 de setembre (11/09/2015)   Torelló Osona Lluïsos
Escalenca   Festa major (07/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Rosa Mari   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (26/07/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila de la Jonquera
Conxita encisera   14è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Conxita encisera   20è Aplec del Romesco (18/07/2015)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Conxita encisera   41è Aplec de Montblanc (05/07/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Conxita encisera   87è Aplec d'Igualada (14/06/2015)   Igualada Anoia Maricel
Escalenca   21è Aplec de la Catedral (13/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Els dos promesos   36è Aplec de Mollerussa (30/05/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Escalenca   Ballada (01/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Els dos promesos   Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Escalenca   51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
L'arbreda Burés   16è Aplec de Vilassar de Dalt (22/03/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Els dos promesos   Ballada (08/03/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Els dos promesos   25è Petit Aplec de Bordils (01/03/2015)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Els dos promesos   Ballada (01/02/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petit Ernest   Ballada (25/01/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   Ballada (21/12/2014)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Escalenca   Doble (06/12/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Mar Menuda   Doble ballada (30/11/2014)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Conxita encisera   Ballada (01/11/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
En Xiba   Festa de Sant Miquel (28/09/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Escalenca   39è Aplec de Sant Cugat (28/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Escalenca   27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Mar Menuda   70è Aplec de Badalona (21/09/2014)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
En Xiba   Festa major (16/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Escalenca   15è Aplec de Sant Andreu (13/09/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Mar moguda   Festa Major de Sant Roc (07/09/2014)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Els dos promesos   Ballada (06/09/2014)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Els dos promesos   Ballada (31/08/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   Ballada (29/08/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Els dos promesos   Festa Major (06/08/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Mar Menuda   88è Sardanes estiu 2014 (19/07/2014)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Mar moguda   61è Ballada d'inici d'aplec (19/07/2014)   Ripoll Ripollès Mediterrània
En Xiba   52è Aplec d'Olot (13/07/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Els dos promesos   Ballada (10/07/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Les fonts de Caldes   62è Aplec de Banyoles (06/07/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Escalenca   festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Els dos promesos   37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Escalenca   Ballada (25/06/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Els dos promesos   Ballada (22/06/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Petit Ernest   86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Els dos promesos   88è Sardanes estiu 2014 (07/06/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Escalenca   39è Aplec de l'Escala (01/06/2014)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (01/06/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Les fonts de Caldes   10è Aplec de Primavera (17/05/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Els dos promesos   34è Aplec d'Olesa (11/05/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Petit Ernest   10è Càmping Sardanista de Catalunya (26/04/2014)  



Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (21/04/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Presumida   74è Aplec del Mercat del Ram (13/04/2014)   Vic Osona Costa Brava
Els dos promesos   15è Aplec de Vilassar de Dalt (23/03/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Escalenca   Ballada (09/02/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El bruixot de les rocalles   Un tomb per l'Albera (01/01/2014)  



Vila de la Jonquera
Escalenca   10è Aplec d'Esplugues (03/11/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mar Menuda   26è Vigília Aplec de Tossa (12/10/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mar moguda   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretjada   Festa major de Sant Roc (08/09/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Els dos promesos   Ballada (25/08/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   Ballada (09/08/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Escalenca   Ballada (28/07/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Mar Menuda   Ballada (24/07/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Escalenca   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Escalenca   4è Aplec de Calafell (22/06/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Escalenca   Aplec de les Borges del Camp (15/06/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Mar moguda   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   Dia Universal de la Sardana (15/06/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Els dos promesos   17è Aplec d'Almacelles (01/06/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Escalenca   38è Nit dels Músics (24/05/2013)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Escalenca   44è Aplec de Torelló (19/05/2013)   Torelló Osona Bellpuig
Escalenca   24è Aplec de Polinyà (19/05/2013)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Els dos promesos   9è Aplec de Primavera (18/05/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Cançó de primavera   25è Concert de Primavera (18/05/2013)   Sitges Garraf Maricel
Floretjada   Aplec de la Salut (13/05/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Escalenca   24è La Sardana de l'Any (11/05/2013)  



Reus Jove
Escalenca   Concert Final sardana de l'Any (11/05/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Escalenca   Sant Jordi (23/04/2013)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Escalenca   Ballada (21/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Floretjada   36è Aplec de Breda (14/04/2013)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   Ballada (01/04/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Mar Menuda   Ballada (24/03/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Escalenca   24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès Baix Empordà
Escalenca   Ballada (09/12/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Escalenca   Doble (06/12/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
Petit Ernest   Ballada (25/11/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Petit Ernest   36è Diada Sardanista (04/11/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Les fonts de Caldes   Ballada (28/10/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Presumida   25è Aplec del Roser (07/10/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Els dos promesos   13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mar moguda   Ballada (01/09/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'Escala   35è Concert d'Estiu (17/08/2012)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Petit Ernest   Ballada (03/08/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Escalenca   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Petit Ernest   Ballada (21/07/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Escalenca   Ballada (01/07/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Escalenca   32è Aniversari Salt (30/06/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Escalenca   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Conxita encisera   Ballada (14/06/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Els dos promesos   37è Nit dels músics (01/06/2012)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Les fonts de Caldes   63è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Aplec de Caldes   63è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Platja de Castell   Festa Major (12/05/2012)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
T'ho dic cantant   Ballada (18/03/2012)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Els dos promesos   Ballada (26/02/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Conxita encisera   Ballada (26/02/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Escalenca   Ballada (19/02/2012)   Tona Osona Genisenca
Mar Menuda   Festa major de Sant Antoni (15/01/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Petit Ernest   18è Aniversari Grup Tamborí (05/11/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Les fonts de Caldes   Ballada (23/10/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Floretjada   festa major (02/10/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Escalenca   47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Floretjada   39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretjada   24è Revetlla aplec (03/09/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Els dos promesos   Audició de Sardanes (17/08/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Els dos promesos   9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
La perla   58è Aplec de Ripoll (17/07/2011)   Ripoll Ripollès Bellpuig
La perla   22è Aplec de Bellvís (16/07/2011)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig
Conxita encisera   85è Cicle d'estiu (02/07/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Mar Menuda   35è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (02/07/2011)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
La nit de Sant Pere   Ballada (29/06/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal del Rosselló
Escalenca   Festa Major (24/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Floretjada   Ballada (23/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Floretjada   43è Aplec de Cornellà (12/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretjada   83è Aplec d'Igualada (12/06/2011)   Igualada Anoia Maricel
El port d'en Pernis   Vigília d'aplec (04/06/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Camí de Montgó   Vigília d'aplec (04/06/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Escalenca   34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els dos promesos   28è Aplec de Tàrrega (15/05/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Escalenca   31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Els dos promesos   Ballada (07/05/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Conxita encisera   38è Aplec de Premià de Mar (24/04/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Jordi petit   Sant Jordi (23/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petit Ernest   Ballada (17/04/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Escalenca   37è Aplec de Cerdanyola (13/03/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar moguda   Ballada (06/03/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Les fonts de Caldes   Ballada (20/02/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   11è Aplec de tardor (08/12/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Conxita encisera   Ballada (14/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Els dos promesos   7è Aplec d'Esplugues (07/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Escalenca   Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Les fonts de Caldes   Fires i festes de Sant Narcís (31/10/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Mar Menuda   Castanyada (31/10/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Escalenca   Ballada (23/10/2010)   Montserrat Bages Súria
Escalenca   35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Les fonts de Caldes   35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (03/10/2010)   Vespella de Gaià Tarragonès Reus
Conxita encisera   Ballada (25/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Palamós, vila riallera   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Els dos promesos   11 De setembre (11/09/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Escalenca   Festa Major Santa Eugènia (05/09/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Escalenca   Festa Major Santa Eugènia de Ter (05/09/2010)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Les fonts de Caldes   23è Aplec d'Encamp (05/09/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Petit Ernest   29è Sardenes al cor de Catalunya (19/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Les fonts de Caldes   Lloret (14/08/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mar Menuda   8è Sardanes a la fresca (04/08/2010)   Tiana Maresme Marinada
Conxita encisera   8è Sardanes a la fresca (04/08/2010)   Tiana Maresme Marinada
Els dos promesos   8è Sardanes a la fresca (04/08/2010)   Tiana Maresme Marinada
Colla Roure   8è Sardanes a la fresca (04/08/2010)   Tiana Maresme Marinada
Conxita encisera   Festa Major (04/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Els dos promesos   11è Aplec de Moià (01/08/2010)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Escalenca   18è Aplec de les Borges Blanques (31/07/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
Escalenca   Aplec a l'ermita de Gallecs (25/07/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Mar Menuda   Ballada (24/07/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mar Menuda   Ballada (24/07/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Presumida   Ballada d'inic d'aplec (17/07/2010)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Escalenca   Doble audició (15/07/2010)   Girona Gironès Tres Vents
Els dos promesos   Ballada (24/06/2010)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Escalenca   Ballada (24/06/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Escalenca   Ballada (20/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Les fonts de Caldes   56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (20/06/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Escalenca   Ballada (20/06/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Desconeguda
Escalenca   Ballada (20/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   Aplec d'El Prat (20/06/2010)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
No tornis a caure   51è Concurs de colles (20/06/2010)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Escalenca   Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Els dos promesos   7è Aplec de Cubelles (19/06/2010)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Escalenca   31è Aplec Conjunt (13/06/2010)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Conxita encisera   Ballada (13/06/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Escalenca   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els dos promesos   1310è Ballada (22/05/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Els dos promesos   Ballada (22/05/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Els dos promesos   26è Aplec de Sitges (16/05/2010)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Els dos promesos   Festa Major (11/05/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Les fonts de Caldes   61è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   74è Preludi d'aplec (01/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Conxita encisera   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Jordi petit   Sant Jordi (23/04/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Els dos promesos   38è Aplec del Masnou (28/03/2010)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Floretjada   Ballada (21/03/2010)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Petit Ernest   Ballada (07/03/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Floretjada   Ballada (07/03/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Escalenca   465è Doble Audició (28/02/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Baix Empordà
Floretjada   Ballada (27/02/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Escalenca   Ballada (31/01/2010)   Santa Susanna Maresme Ciutat de Girona
Conxita encisera   Diada de Sant Esteve (26/12/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Escalenca   7è Diada Sardanista (08/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Escalenca   22è Aplec de Montgat (27/09/2009)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Conxita encisera   Aplec de Tardor (20/09/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
Les fonts de Caldes   Sardanes (19/09/2009)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Escalenca   11 de Setembre (11/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mar Menuda   Festa Major (04/09/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els dos promesos   Sardanes al cor de Catalunya (27/08/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Mar Menuda   Ballada (20/08/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Escalenca   22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Els dos promesos   39è Aplec de Portbou (09/08/2009)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
Mar Menuda   Ballada (08/08/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Conxita encisera   14è Aplec del Romesco (18/07/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà La Nova Vallès
Mar Menuda   Ballada (12/07/2009)   Calella Maresme Sabadell
Escalenca   6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Conxita encisera   Festa Sant Pere Poble Antic (27/06/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   Festa Major (25/06/2009)   Reus Baix Camp Reus
Mar moguda   Ballada (24/06/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Els dos promesos   55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Els dos promesos   15è Aplec de la Catedral (13/06/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   34è Nit dels Músics (05/06/2009)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Escalenca   Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (25/04/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar Menuda   Ballada (19/04/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Mar Menuda   Ballada (29/03/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Conxita encisera   10è Aplec de Vilassar de Dalt (15/03/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Escalenca   100 anys de la Costa Brava (15/03/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Mar Menuda   Ballada (01/03/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
L'aplec de Palamós   34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (22/02/2009)   Cassà de la Selva Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Floretjada   Concert de Sant Pau (23/01/2009)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Els dos promesos   Ballada i Tió (14/12/2008)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Reus
Conxita encisera   Ballada Sant Martí (09/11/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   9è Gresca torrellonenca (02/11/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Escalenca   Ballada (12/10/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mar moguda   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Palamós, vila riallera   Diada Nacional (11/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental AMOGA
Pista Bonaire   Hipercor (27/08/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Els dos promesos   Ballada (20/08/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Els dos promesos   Festa Major (17/08/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
L'avi Ginesta   Ballada (17/08/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Palamós, vila riallera   Festa Major (15/08/2008)   Cardedeu Vallès Oriental AMOGA
Els dos promesos   Ballada (27/07/2008)   Agramunt Urgell Reus Jove
L'aplec de Palamós   40è Aplec de Palamós (27/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Els dos promesos   Cicle d'estiu (25/07/2008)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Escalenca   Ballada (20/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Els dos promesos   Ballada (19/07/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
Petit Ernest   Ballada (19/07/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Conxita encisera   Hipercor (09/07/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Conxita encisera   Revetlla sardanista (27/06/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La trona deserta   1271è Ballada (21/06/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mar moguda   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (15/06/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els dos promesos   Ballada (07/06/2008)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pista Bonaire   Aplec de l'Escala (01/06/2008)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Escalenca   81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Floretjada   Ballada (25/05/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Floretjada   33è Nit dels músics (16/05/2008)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Les fonts de Caldes   59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
Palamós, vila riallera   Sant Joan Florit (04/05/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Petit Ernest   16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Palamós, vila riallera   Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Escalenca   Ballada (20/04/2008)   Pallejà Baix Llobregat Catània
Els dos promesos   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Conxita encisera   27è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Petit Ernest   10è Calçotada (24/02/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Escalenca   434è Doble (27/01/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Els dos promesos   Ballada (26/12/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Floretjada   11è Aplec Nadalenc (23/12/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   5è Trobada col·lecionistes de Plaques (09/12/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Conxita encisera   24è Gran Castanyada (18/11/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Els dos promesos   Ballada doble (18/11/2007)   Ripoll Ripollès Blanes
Els dos promesos   18è Aplec de Sant Martí (04/11/2007)   Salou Tarragonès Reus Jove
Escalenca   9è Aplec de Rubí (29/09/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Els dos promesos   Diada (11/09/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aplec de Caldes   Festa major (06/08/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Conxita encisera   Ballada (25/07/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Amsterdam
Els dos promesos   31è Aplec de l'Alforja (15/07/2007)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Els dos promesos   Ballada (08/07/2007)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Els dos promesos   Ballada (07/07/2007)   Salou Tarragonès Reus Jove
Els dos promesos   Cicle d'estiu (06/07/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
Escalenca   1è Aplec Comarcal d'Osona (01/07/2007)   Les Masies de Roda Osona La Principal Rapitenca
Aplec de Caldes   1è Aplec Comarcal d'Osona (01/07/2007)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Els dos promesos   4è Aplec de Cubelles (30/06/2007)   Cubelles Garraf Reus Jove
Platja de Castell   Festa Major (29/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Conxita encisera   Ballada (24/06/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Escalenca   Ballada doble (16/06/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
Els dos promesos   32è Aplec de les Borges del Camp (16/06/2007)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Mar moguda   39è Aplec de Cornellà (10/06/2007)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els dos promesos   7è Aplec d'Altafulla (10/06/2007)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Mar moguda   Sant Eudald (13/05/2007)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
Aplec de Caldes   Sant Eudald (12/05/2007)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Els dos promesos   Aplec d'Oliana (01/05/2007)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Conxita encisera   15è Aplec Capital del Cava (29/04/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Les fonts de Caldes   Doble (15/04/2007)   Salt Gironès Baix Empordà
Conxita encisera   Ballada (14/04/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Escalenca   26è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
Escalenca   8è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2007)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Gaia Girona   2è 50è aplec de la sardana de Girona (01/01/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Escalenca   4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (19/11/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Conxita encisera   Festa de tardor (29/10/2006)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Gaia Girona   Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2006)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Escalenca   19è Aplec de Montgat (24/09/2006)   Montgat Maresme Marinada
Conxita encisera   34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Escalenca   Diada 11 setembre (11/09/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Petit Ernest   18è Aplec de Bellpuig (10/09/2006)   Bellpuig Urgell Juvenil Lo Castell
Escalenca   Ballada (08/09/2006)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Els dos promesos   25è Aplec de Berga (03/09/2006)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Escalenca   Festa Major (30/08/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petit Ernest   28è Aplec de l'Aleixar (12/08/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (05/08/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
L'aplec de Palamós   Ballada (26/07/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Pista Bonaire   4è Aplec de la Garrotxa (22/07/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Conxita encisera   5è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2006)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   Ballada (22/07/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Escalenca   6è Festa-Aplec de les Valls d'Andorra (15/07/2006)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Mar moguda   Ballada (12/07/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Els dos promesos   Ballada (02/07/2006)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Mar moguda   Ballada (01/07/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Mar moguda   Festa de Major (30/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Escalenca   Festa Major (26/06/2006)   Reus Baix Camp Reus
Escalenca   Ballada (25/06/2006)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Escalenca   6è Aplec d'Altafulla (18/06/2006)   Altafulla Tarragonès Ciutat de Terrassa
Escalenca   Ballada (18/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Conxita encisera   25è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Escalenca   47è Concurs de Cardedeu (18/06/2006)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Petit Ernest   Ballada (17/06/2006)   Lloret de Mar La Selva Lluïsos
Conxita encisera   20è Aplec de nit (17/06/2006)   Mataró Maresme Lluïsos
Escalenca   31è Aplec de les Borges del Camp (17/06/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Conjunt
Pista Bonaire   78è Aplec d'Igualada (11/06/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Cala Margarida   Ballada (27/05/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Mar moguda   Ballada (27/05/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Conxita encisera   37è Aplec de Torelló (21/05/2006)   Torelló Osona Lluïsos
Petit Ernest   Ballada (26/04/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mar Menuda   Sant Jordi (23/04/2006)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   Ballada (25/03/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mar Menuda   7è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2006)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (05/03/2006)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Escalenca   29è Aplec de Castellar (05/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Escalenca   Ballada (26/02/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   Ballada (22/01/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   Ballada (21/01/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   Doble (11/12/2005)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mar moguda   Ballada (08/12/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar moguda   22è Sarau artesenc (04/12/2005)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar Menuda   Doble a Badalona (20/11/2005)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Escalenca   21è Castanyada (20/11/2005)   Girona Gironès Baix Empordà
Petit Ernest   Ballada (19/11/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Escalenca   Diada Nacional (08/11/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Mar Menuda   Ballada (29/10/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   Diada sardanista (23/10/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Mar Menuda   Ballada (16/10/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Petit Ernest   29è Concurs i ballada (09/10/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mar moguda   28è Aplec de Martorell (02/10/2005)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   Homenatge a Salvador Simon i Donatiu (01/10/2005)   Badalona Barcelonès La Flama de Farners
Escalenca   Ballada (01/10/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   Ballada (25/09/2005)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mar moguda   Aplec de Sant Cugat (25/09/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   Ballada (24/09/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Petit Ernest   El Roser (18/09/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Mar Menuda   Ballada (17/09/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mar Menuda   8è Aplec de Sant Andreu (17/09/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Mar Menuda   11 setembre (11/09/2005)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petit Ernest   11 de setembre (11/09/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Mar moguda   49è Aplec de la Garriga (10/09/2005)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els dos promesos   8è Aplec del Siurebre (04/09/2005)   Garcia Ribera d'Ebre Ciutat de Reus
Conxita encisera   27è Aplec de Martorelles (03/09/2005)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mar moguda   Festa Major (27/08/2005)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'arbreda Burés   Festa de Sant Roc (16/08/2005)   Canillo Andorra Principal de Berga
Petit Ernest   Ballada (13/08/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Escalenca   Ballada (27/07/2005)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Mar Menuda   52è Aplec de Ripoll (17/07/2005)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Mar Menuda   Ballada (13/07/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mar Menuda   Ballada (03/07/2005)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Escalenca   29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (02/07/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   Ballada (29/06/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Conxita encisera   Ballada (25/06/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Conxita encisera   Dia Universal de la Sardana (19/06/2005)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Floretjada   11è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mar moguda   30è Aplec de l'Escala (05/06/2005)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Roure   30è Aplec de l'Escala (05/06/2005)   L'Escala Alt Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
El cançoner   Ballada (01/06/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Escalenca   26è Aplec de Mollerussa (28/05/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Escalenca   30è Nit dels Músics (20/05/2005)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Floretjada   Sant Jordi (23/04/2005)   Mollet Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   Diada de Sant Jordi (23/04/2005)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
L'aplec de Palamós   Cloenda Pubillatge (17/04/2005)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Escalenca   2è Aplec del Foix (03/04/2005)   Cubelles Garraf La Principal del Llobregat
Escalenca   23è Aplec del Masnou (27/03/2005)   El Masnou Maresme Marinada
Mar Menuda   31è Aplec de Calonge (27/03/2005)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Les fonts de Caldes   6è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2005)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Escalenca   Diada sardanista (27/02/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palamós, vila riallera   Ballada (13/02/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Mar Menuda   381è Doble ballada (30/01/2005)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Petit Ernest   Ballada (09/01/2005)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els dos promesos   20è Aplec de Sant Climent (21/11/2004)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Conxita encisera   Ballada (13/11/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Escalenca   Fires i festes (07/11/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Conxita encisera   Fires i festes (01/11/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Escalenca   60è Aplec de Badalona (19/09/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Petit Ernest   Sant Corneli i Sant Ciprià (16/09/2004)   Ordino Andorra Principal de Berga
Petit Ernest   16è Aplec de Bellpuig (12/09/2004)   Bellpuig Urgell Ponent
L'aplec de Palamós   Diada Nacional (11/09/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Platja de Castell   Festa major (11/09/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Escalenca   Ballada d'estiu (29/08/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Petit Ernest   3è Aplec de Santa Maria de Besora (28/08/2004)   Santa Maria de Besora Osona Marinada
Escalenca   Ballada (28/08/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Rosa Mari   Ballada d'estiu (22/08/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Escalenca   5è Aplec de Moià (01/08/2004)   Moià Bages Marinada
Mar de Garbí   Audició Girocentre (21/07/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Conxita encisera   Ballada (14/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palamós, vila riallera   42è Aplec d'Olot (11/07/2004)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Conxita encisera   55è Aplec de Granollers (10/07/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Palamós, vila riallera   Ballada (07/07/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Escalenca   11è Cloenda cursos (26/06/2004)   Vinaixa Garrigues Onze de Setembre
Mar Menuda   11è Cloenda cursos (26/06/2004)   Vinaixa Garrigues Onze de Setembre
Conxita encisera   Ballada (24/06/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Les fonts de Caldes   Ballada (24/06/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Palamós, vila riallera   Audició Girocentre (23/06/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Els dos promesos   Ballada (20/06/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Escalenca   25è Aplec Conjunt (13/06/2004)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Escalenca   76è Aplec d'Igualada (13/06/2004)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Escalenca   Revetlla d'apelc (05/06/2004)   Calella Maresme Marinada
Escalenca   Impuls (05/06/2004)  



Marinada
Floretjada   29è Nit dels músics (04/06/2004)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Plaça de la Coma   Concert (04/06/2004)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Palamós, vila riallera   33è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2004)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal d'Olot
Platja de Castell   Palamós, Ciutat Pubilla de la Sardana 2004 (10/04/2004)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Palamós, vila riallera   Ballada (21/03/2004)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Petit Ernest   Ballada (08/02/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   Ballada (26/12/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Escalenca   7è Aplec de Barcelona - Parc Ciutadella (21/12/2003)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Conxita encisera   Ballada (30/11/2003)   Badalona Barcelonès Mediterrània
Petit Ernest   Ballada (23/11/2003)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Les fonts de Caldes   Fires i festes (26/10/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Escalenca   16è Aplec de Montgat (28/09/2003)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Els dos promesos   59è Aplec de Badalona (21/09/2003)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Les fonts de Caldes   Festa major 2003 (14/09/2003)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Conxita encisera   46è Aplec de Canyamars (14/09/2003)   Canyamars Vallès Oriental Premià
Escalenca   47è Aplec de la Garriga (10/09/2003)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   22è Aplec de Berga (07/09/2003)   Berga Berguedà Genisenca
Escalenca   Audició (19/08/2003)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
Conxita encisera   2è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Els dos promesos   Ballada (23/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal d'Amsterdam
Escalenca   50è Aplec de Ripoll (20/07/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   15è Aplec de Matadepera (19/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Els dos promesos   41è Aplec d'Olot (13/07/2003)   Olot Garrotxa La Principal del Llobregat
Conxita encisera   Ballada (02/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Escalenca   Festa Major (30/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Escalenca   14è Trobada Comarcal Sardanista del Ripollès (29/06/2003)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Escalenca   8è Aplec de Santa Coloma de Queralt (del Romesco) (28/06/2003)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Marinada
Els dos promesos   Festa major (26/06/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Escalenca   75è Aplec d'Igualada (08/06/2003)   Igualada Anoia Jovenívola d'Agramunt
Escalenca   25è Aniversari Entitat (01/06/2003)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Genisenca
Escalenca   Aplec de Mollerussa (31/05/2003)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Conxita encisera   Aplec de Móra d'Ebre (25/05/2003)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Ciutat de Terrassa
Floretjada   19è Aplec de Sitges (18/05/2003)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar moguda   5è Aplec de Barberà del Vallès (17/05/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretjada   36è Aplec de Lloret (04/05/2003)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Els dos promesos   30è Aplec de Roses (21/04/2003)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Les fonts de Caldes   4è Petit aplec de Pasqua a Besalú (20/04/2003)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Escalenca   351è Doble ballada (13/04/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Montclar   22è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2003)   Arenys de Mar Maresme Foment de la Sardana (Torroella)
Floretjada   46è Aplec de Girona (06/04/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
L'arbreda Burés   46è Aplec de Girona (06/04/2003)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Petit Ernest   Ballada (05/04/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Montclar   29è Aplec de Calonge (30/03/2003)   Calonge Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Les fonts de Caldes   349è Doble ballada (23/03/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Nova Olot
Escalenca   ballada (23/03/2003)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Platja de Castell   Sardanes (09/03/2003)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Escalenca   Diada Sardanista (23/02/2003)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els dos promesos   Diada del soci (16/02/2003)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Conxita encisera   Ballada (02/02/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Els dos promesos   344è Triple audució (26/01/2003)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Els dos promesos   Sardanes d'argent a Sils (22/12/2002)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (08/12/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
Els dos promesos   336è Doble ballada (01/12/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   9è Aniversari entitat (02/11/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Escalenca   Castanyada (01/11/2002)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Els dos promesos   Fires de Girona (29/10/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Escalenca   Festa sardanista (20/10/2002)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretjada   15è Aplec de Tossa (12/10/2002)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Els dos promesos   15è Aplec de Tossa (12/10/2002)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   Ballada (10/09/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Conxita encisera   46è Aplec de la Garriga (10/09/2002)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'arbreda Burés   Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Mar moguda   14è Aplec de Martorelles (07/09/2002)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   35è Aplec de Ripollet (01/09/2002)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Escalenca   1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
Conxita encisera   Ballada (28/08/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Les fonts de Caldes   Ballada (21/08/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Conxita encisera   Ballada (02/08/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Conxita encisera   Ballada (02/08/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Els dos promesos   10è Aplec de Vilanova i la Geltrú (27/07/2002)   Vilanova i la Geltrú Garraf Contemporània
Conxita encisera   1è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Escalenca   Ballada (17/07/2002)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Escalenca   29è Aplec de Montblanc (30/06/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Petit Ernest   Dia Universal de la Sardana (16/06/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Les fonts de Caldes   Dia de la Sardana (16/06/2002)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petit Ernest   74è Aplec d'Igualada (09/06/2002)   Igualada Anoia Ciutat de Manresa
Escalenca   75è Aplec de Calella (02/06/2002)   Calella Maresme Marinada
Els dos promesos   27è Nit dels músics (24/05/2002)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Floretjada   Ballada Catedral (18/05/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Escalenca   Aplec de la Salut (13/05/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mar moguda   66è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (05/05/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les fonts de Caldes   Ballada (04/05/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Escalenca   13è Aplec de Roda de Barà (01/04/2002)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Escalenca   15è Aplec de Sant Boi (17/03/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Escalenca   3è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2002)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Conxita encisera   1113è Ballada Catedral (09/03/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Conxita encisera   25è Aplec de Castellar del Vallès (03/03/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Escalenca   Diada Sardanista (24/02/2002)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Escalenca   Concert (13/01/2002)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (1a etapa)
Conxita encisera   Trobada sardanista de tardor (06/12/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Escalenca   17è Aplec de Sant Climent (25/11/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Conxita encisera   25è Aniversari Entitat Castellar (04/11/2001)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Olot   27è Aplec de Malgrat (07/10/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Palamós   27è Aplec de Malgrat (07/10/2001)   Malgrat de Mar Maresme Sa Palomera
Escalenca   27è Aplec de Malgrat (07/10/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Conxita encisera   14è Aplec de Montgat (23/09/2001)   Montgat Maresme Sa Palomera
Els dos promesos   Aplec de Lleida (23/09/2001)   Lleida Segrià Tres Turons
Cala Margarida   45è Aplec de la Garriga (10/09/2001)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Els dos promesos   13è Aplec de Bellpuig (09/09/2001)   Bellpuig Urgell Tres Turons
Conxita encisera   Ballada (29/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Conxita encisera   29è Aplec de Peralada (26/08/2001)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Floretjada   21è Aplec de Cambrils (25/08/2001)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Floretjada   7è Aplec de Torredembarra (28/07/2001)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Escalenca   7è Aplec de Torredembarra (28/07/2001)   Torredembarra Tarragonès Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   13è Aplec de Matadepera (21/07/2001)   Matadepera Vallès Occidental Popular (Barcelona)
Floretjada   15è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2001)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Conxita encisera   37è Aplec de Sant Celoni (15/07/2001)   Sant Celoni Vallès Oriental Conjunt
Conxita encisera   48è Aplec de Ripoll (15/07/2001)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Escalenca   25è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (07/07/2001)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Granollers (1a etapa)
Cala Margarida   37è Aplec de Torroella de Montgrí (30/06/2001)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
Escalenca   Ballada festa Major (28/06/2001)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretjada   Festa major (26/06/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
Floretjada   Aplec de les Borges del Camp (16/06/2001)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Escalenca   26è Nit dels músics (08/06/2001)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Escalenca   3è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2001)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El firal   Cloenda (28/04/2001)   Cassà de la Selva Gironès Desconeguda
L'arbreda Burés   28è Aplec de Roses (16/04/2001)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Conxita encisera   20è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2001)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Conxita encisera   Diada del soci (18/02/2001)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Cala Margarida   Doble a Sant Quirze (06/12/2000)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Els dos promesos   16è Aplec de Sant Climentde Llobregat (26/11/2000)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Floretjada   Doble ballada a Girona (19/11/2000)   Girona Gironès Baix Empordà
Conxita encisera   Doble ballada a Girona (29/10/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Escalenca   Festes de Sant Martirià (22/10/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Reus Jove
Escalenca   13è Aplec de Montgat (24/09/2000)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Els dos promesos   25è Aplec de Sant Cugat (24/09/2000)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els dos promesos   1075è Ballada Catedral (09/09/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els dos promesos   15è Aplec de Ribes (06/08/2000)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Floretjada   32è Aplec de Palamós (23/07/2000)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Escalenca   7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (02/07/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Petit Ernest   Festa major Terrassa (30/06/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Els dos promesos   46è Aplec d'Anglès (18/06/2000)   Anglès La Selva Cadaqués
L'arbreda Burés   46è Aplec d'Anglès (18/06/2000)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Floretjada   46è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2000)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Selvatana
Conxita encisera   64è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2000)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els dos promesos   6è Aplec de Torredembarra (26/03/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Escalenca   Ballada a Terrassa (19/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental Reus Jove
Els dos promesos   Ballada a Terrassa (19/03/2000)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mar Menuda   1059è Ballada a la catedral (18/03/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mar de Garbí   25è Aniversari Amics de la Sardana de Cassà (20/02/2000)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Els dos promesos   25è Aniversari Amics de la Sardana de Cassà (20/02/2000)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Els dos promesos   Ballada Mollet (22/01/2000)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
L'arbreda Burés   Diada del soci (08/12/1999)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Escalenca   Audició Sabadell (05/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Els dos promesos   14è Aplec de Gavà (12/10/1999)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Floretjada   25è Aplec de Malgrat (03/10/1999)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Estiu inquiet   Sardanes de Festa Major a Barcelona (23/09/1999)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Estiu inquiet   Festa Major Sant Joan (11/09/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Aplec de Caldes   Festa Major Sant Joan (11/09/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Els dos promesos   Audició Matadepera (28/08/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Les fonts de Caldes   26è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/1999)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
Escalenca   Audició Matadepera (14/07/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola 2
Conxita encisera   561è Audició a Salt (25/06/1999)   Salt Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Conxita encisera   Diada de la sardana (20/06/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Conxita encisera   31è Aplec de Cornellà (13/06/1999)   Cornellà Baix Llobregat Costa Brava
Escalenca   5è Aplec de Barcelona (Catedral) (12/06/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Estiu inquiet   72è Aplec de Calella (06/06/1999)   Calella Maresme Montgrins
Floretjada   24è Nit dels músics (28/05/1999)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Conxita encisera   12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (23/05/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Petit Ernest   Ballada Terrassa (22/05/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Conxita encisera   10è Aplec de Polinyà (16/05/1999)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Conxita encisera   Audició Granollers (14/05/1999)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Escalenca   Audició Sabadell (25/04/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Conxita encisera   1031è Audició Catedral (27/03/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Estiu inquiet   25è Aplec de Cerdanyola (14/03/1999)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Montnegre   3è Festa sardanista d'hivern (31/01/1999)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Mar de Garbí   2è Trobada Sardanista nadalenca (02/01/1999)   Vic Osona Cadaqués
Les fonts de Caldes   Sardanes a Caldes de Malavella (01/01/1999)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Aplec de Caldes   Sardanes a Caldes de Malavella (01/01/1999)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
L'arbreda Burés   248è Diada del soci (26/12/1998)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Montnegre   Malgrat (08/12/1998)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Petit Ernest   Aplec a l'Ermita de Sant Nicolau (06/12/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petit Ernest   1025è Ballada Catedral (14/11/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Floretjada   1020è Ballada Catedral (10/10/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Conxita encisera   44è Aplec de Sant Quirze de Besora (04/10/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
Montnegre   34è Aplec de Sant Celoni (19/07/1998)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Mar de Garbí   25è Aplec de Sant Jaume de Llierca (18/07/1998)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Cadaqués
Conxita encisera   4è Aplec de Barcelona- Catedral (13/06/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Escalenca   11è Aplec de Sants (24/05/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Els dos promesos   9è Aplec de Polinyà (17/05/1998)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Escalenca   Audició 75è aniversari (16/05/1998)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Escalenca   62è Aplec de Santa Perpètua (03/05/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Mar de Garbí   6è Aplec d'Amer (01/05/1998)   Amer La Selva Cadaqués
Escalenca   6è Aplec de la Capital del Cava (26/04/1998)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Nova Vallès
Floretjada   17è Aplec d'Arenys de Mar (05/04/1998)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Escalenca   1003è Ballada a la Catedral (28/03/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els dos promesos   24è Aplec de Cerdanyola (08/03/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Escalenca   Audició Sabadell (18/01/1998)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els dos promesos   Sardanes a Sant Gervasi (21/11/1997)   Barcelona Barcelonès Rambles
Conxita encisera   12è Aplec de Gavà (12/10/1997)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
Les fonts de Caldes   22è Aplec de Sant Cugat (28/09/1997)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Escalenca   53è Aplec de Badalona (21/09/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
Escalenca   17è Aplec del Priorat (03/08/1997)   Falset Priorat La Principal de Collblanc
Escalenca   29è Aplec de Palamós (27/07/1997)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Escalenca   5è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/1997)   Vilanova i la Geltrú Garraf Jove Dansaires Vilanovins
Olot   35è Aplec d'Olot (13/07/1997)   Olot Garrotxa Nova Olot
Floretjada   35è Aplec d'Olot (13/07/1997)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Escalenca   Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Els dos promesos   Sardanes estiu 97 (09/07/1997)   Matadepera Vallès Occidental Galana
Petit Ernest   12è Festa Sardanista de Viladecavalls (05/07/1997)   Viladecavalls Vallès Occidental Sabadell
Conxita encisera   16è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/1997)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat La Principal de Collblanc
L'arbreda Burés   43è Aplec d'Anglès (15/06/1997)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Conxita encisera   43è Aplec d'Anglès (15/06/1997)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Mar moguda   5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (01/06/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els dos promesos   22è Nit dels músics (23/05/1997)   Cassà de la Selva Gironès Conjunt
Petit Ernest   25 anys anella (06/04/1997)   Sant Celoni Vallès Oriental Genisenca
Petit Ernest   25è Aniversari Anella (06/04/1997)   Sant Celoni Vallès Oriental Genisenca
Estiu inquiet   23è Aplec de Cerdanyola (09/03/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Mar Menuda   2è Sardanes de Tossa de Mar. 1987-1997 X Aniversari (01/01/1997)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Maria del Carme   50 anys de festa a Besalú (01/01/1997)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Petit Ernest   Sardanes a Mollet (08/12/1996)   Mollet Vallès Oriental Genisenca
Conxita encisera   21è Aniversari Ripollet Sardanista (17/11/1996)   Ripollet Vallès Occidental Blanes
Escalenca   11è Aplec de Gavà (12/10/1996)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Collblanc
Floretjada   52è Aplec de Badalona (15/09/1996)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Escalenca   40è Aplec de la Garriga (15/09/1996)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Escalenca   29è Aplec de Ripollet (01/09/1996)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Conxita encisera   23è Aplec de Llierca (20/07/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
Escalenca   Sardanes de Festa Major (23/06/1996)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marina
Conxita encisera   42è Aplec d'Angles (16/06/1996)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   34è Aplec de la Bisbal (09/06/1996)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Floretjada   28è Aplec de Cornellà (09/06/1996)   Cornellà Baix Llobregat Costa Brava
Estiu inquiet   60è Aplec de Santa Perpètua (05/05/1996)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Conxita encisera   4è Aplecd d'Amer (01/05/1996)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Escalenca   Audició a Sabadell (28/04/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Estiu inquiet   22è Aplec de Cerdanyola (10/03/1996)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Els dos promesos   19è Aplec de Castellar (03/03/1996)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   Rosa de Sant Jordi. Les sardanes més romàntiques (01/01/1995)  



La Principal de la Bisbal
Besalú   Sardanes a Besalú (01/01/1991)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
L'aplec de Palamós   Sardanes a Palamós (19/10/1990)   Palamós Baix Empordà Montgrins
L'arbreda Burés   Sardanes d'Anglès (01/01/1988)   Anglès La Selva La Principal de la Bisbal
La festa de l'Escala   L'Escala Sardanista (01/01/1985)   L'Escala Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Els dos promesos   1è Cobla Jovenívola de Sabadell (01/01/1977)  



Jovenívola de Sabadell
Els dos promesos   10è Sardanes per a ballar. Gravacions completes (01/01/1976)  



La Principal de la Bisbal
Els dos promesos   14è Sardanes obligades 1 (01/01/1974)  



La Principal de la Bisbal
Vilanova   Sardanes a Vilanova i la Geltrú (01/01/1974)   Vilanova i la Geltrú Garraf Selvatana
Els dos promesos   Sardanes. Noves gravacions 1 (01/01/1974)  



La Principal de la Bisbal
Escalenca   Sardanes (01/01/1956)  



Combo Gili
Violeta gentil   Sardanes (01/01/1956)  



Combo Gili
L'avi   Sardanes (01/01/1956)  



Combo Gili
L'aplec de Palamós   Sardanes (01/01/1955)  



Combo Gili
L'avi sastre   Danses populars (01/01/1955)  



Combo Gili
Conxita encisera   Disc (01/01/1951)  



Barcelona
La rambla de Figueres   Disc (01/01/1937)  



Barcelona
L'avi   Clàssics per tots ()  



Desconeguda
Calonge   Sardanes a la Costa Brava ()  



Barcelona
Els dos promesos   Cobla Barcelona ()  



Barcelona
Violeta gentil   Clàssics per tots ()  



Desconeguda
Floreig d'estiu   Les plus célèbres sardanes ()  



Combo Gili
Cançó del barri   Les plus célèbres sardanes ()  



Combo Gili
Els dos promesos   Sardanes ()  



La Principal de la Bisbal
Els dos promesos   Llevantina ()  



La Principal de la Bisbal
Els dos promesos   Disc ()  



La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.