Activitats on s'han tocat obres de Torrent i Batlle, Agapit
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Daliniana   Ballada (04/03/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La plaça de Banyoles   43è Aplec de Malgrat (01/10/2017)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   Sardanes a la fresca (16/09/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Amics de Llavaneres   30è Aplec d'Encamp (02/09/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   Ballada (27/08/2017)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   Ballades estiu (25/08/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Recordant Tordera   Ballades estiu (18/08/2017)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   Sardanes a la fresca (05/08/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Daliniana   15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Colla Empordà   15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Daliniana   Ballades estiu (21/07/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Lluïsa   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (17/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (10/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   55è Aplec d'Olot (09/07/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Recordant Tordera   Sardanes a la fresca (08/07/2017)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Daliniana   Ballada (07/07/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Bisbal Jove
Lluïsa   Ballada (01/07/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La font de les Creus   Sant Pere (29/06/2017)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
La plaça de Banyoles   49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Empordà   62è Aplec de l'Escala (04/06/2017)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Daliniana   29è Aplec de Vandellòs (03/06/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   Directe (01/06/2017)  



La Principal del Llobregat
Camí d'Ivars d'Urgell   56è Aplec de Figueres (21/05/2017)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Ballada (20/05/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   61è Aplec de la sardana de Gràcia (14/05/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   68è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Lluïsa   Fires i festes de la Santa Creu (07/05/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Recordant Tordera   Fires i festes de la Santa Creu (01/05/2017)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
La plaça de Banyoles   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Sant Jordi (23/04/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Colla Empordà   Sant Jordi (23/04/2017)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
La plaça de Banyoles   Ballada (22/04/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   40è Aplec de Breda (09/04/2017)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Daliniana   Ballada (01/04/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
La plaça de Banyoles   Ballada doble (19/02/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   Ballada (12/02/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Empordà   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (29/01/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
La plaça de Banyoles   17è Aplec de Manlleu (15/01/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Recordant Tordera   Doble Ballada (18/12/2016)   Sils La Selva La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   13è Diada de l'Agrupació (04/12/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capmany   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (01/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Ballada (29/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (15/10/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa de gener   41è Aplec de Sant Cugat (12/10/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Festa Major de la Mercè (22/09/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   72è Aplec de Badalona (18/09/2016)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   63è Aplec de Santiga (17/09/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   49è Aplec de Ripollet (04/09/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Lluïsa   38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
La plaça de Banyoles   Cicle d'estiu (21/08/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Festa Major (23/07/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Inquietuds   Festa Major (19/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Llaços d'amistat   Ballada (17/07/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font de les Creus   90è Sardanes a la fresca (09/07/2016)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
La plaça de Banyoles   64è Aplec de Banyoles (03/07/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Capmany   Doble ballada d'estiu (01/07/2016)   Ripollet Vallès Occidental Mediterrània
Capmany   Aplec de la Gleva (24/06/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Lluïsa   48è Aplec de Cornellà (12/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Camí de Besalú   88è Aplec d'Igualada (12/06/2016)   Igualada Anoia Maricel
La plaça de Banyoles   Ballada (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa de gener   55è Aplec de Figueres (15/05/2016)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Camí de Besalú   32è Aplec de Sitges (15/05/2016)   Sitges Garraf Marinada
Lluïsa   Ballada (14/05/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Capmany   55è Vigíla d'aplec (14/05/2016)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Camí de Besalú   24è Aplec del Cava (24/04/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Lluïsa   Sant Jordi (23/04/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Camí de Besalú   52è Aplec de Sils (17/04/2016)   Sils La Selva Marinada
La plaça de Banyoles   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (28/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
La plaça de Banyoles   44è Aplec del Masnou (27/03/2016)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Daliniana   17è Festa de l'arbre (06/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Aplec d'hivern (07/02/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (24/01/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
L'Armentera   32è Aniversari Coordinadora Sardanista (01/11/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Lluïsa   Concurs de la Mercè (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   62è Aplec de Santiga (13/09/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Ballada (28/08/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'Armentera   6è Aplec de Sant Llorenç (08/08/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
Capmany   Ballada (31/07/2015)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
L'Armentera   Ballada (10/07/2015)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
La font de les Creus   Aplec de Figueres (17/05/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
L'Armentera   31è Aplec de Sitges (17/05/2015)   Sitges Garraf Maricel
Daliniana   Aplec de Figueres (17/05/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Camí de Besalú   Sardana de l'any (16/05/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Lluïsa   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (03/05/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   53è Concurs de Colles (03/05/2015)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Rosa de gener   16è Aplec de Vilassar de Dalt (22/03/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   41è Aplec de Cerdanyola (08/03/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Presentació Guies aplec (07/02/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   Diada de l'Anella Oberta (30/11/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Camí de Besalú   88è Sardanes estiu 2014 (20/09/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Camí de Besalú   Ballada (24/08/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Lluïsa   61è Aplec de Ripoll (20/07/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (08/06/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
La plaça de Banyoles   87è Aplec de Calella (01/06/2014)   Calella Maresme Montgrins
Camí de Besalú   Ballada (16/02/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Ballada (12/01/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (15/12/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Doble (12/10/2013)   Salt Gironès Foment del Montgrí
La plaça de Banyoles   69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Llaços d'amistat   Ballada (08/09/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Daliniana   36è Aplec de Navàs (26/08/2013)   Navàs Bages Mediterrània
La plaça de Banyoles   Ballada (06/07/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Daliniana   10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Llaços d'amistat   Festa Major (22/06/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Llaços d'amistat   Ballada (12/06/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   85è Aplec d'Igualada (09/06/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Llaços d'amistat   52è Aplec de Figueres (19/05/2013)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   77è Aplec de Santa Perpètua (05/05/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
La plaça de Banyoles   41è Aplec de Celrà (10/03/2013)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Daliniana   Calçotada (17/02/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Lluïsa   Ballada (13/01/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   168è Aplec de Sant Maurici (22/09/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Festa Major (03/09/2012)   Artés Bages Ciutat de Girona
Capmany   25è Aplec d'Encamp (01/09/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Capmany   25è Aplec de Sant Hilari (19/08/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (05/08/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
Desè aniversari a Reixach   Ballada (01/08/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Llaços d'amistat   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Camí de Besalú   Ballada (28/07/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Capmany   Ballada (08/07/2012)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
Camí de Besalú   Ballada (24/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Jordi i l'avi Josep   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Capmany   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Lluïsa   44è Aplec de Cornellà (10/06/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Daliniana   18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
La plaça de Banyoles   37è Aplec de l'Escala (03/06/2012)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Desè aniversari a Reixach   Festa Major (12/05/2012)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Capmany   76è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
La plaça de Banyoles   55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Jordi i l'avi Josep   25è Aplec de Sants (22/04/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Desè aniversari a Reixach   21è Aplec de la Llagosta (15/04/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capmany   40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Lluïsa   Ballada (11/03/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Calçotada sardanista (26/02/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La plaça de Banyoles   29è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (04/12/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Capmany   Fires de Girona (27/11/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Capmany   Doble ballada (27/11/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Capmany   Doble ballada (20/11/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Daliniana   Ballada (13/11/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Daliniana   37è Aplec de Malgrat (02/10/2011)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Daliniana   Diada del soci (02/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Llaços d'amistat   36è Aplec de Sant Cugat (25/09/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
La plaça de Banyoles   Ballada (25/09/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Daliniana   Diada del soci (24/09/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Daliniana   67è Aplec de Badalona (18/09/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Capmany   58è Aplec de Santiga (11/09/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Lluïsa   Diada Nacional (11/09/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Daliniana   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Capmany   55è Aplec de la Garriga (10/09/2011)   La Garriga Vallès Oriental La Flama de Farners
Capmany   31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Capmany   31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Daliniana   Ballada (21/08/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Capmany   24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Daliniana   Festa major (31/07/2011)   Alella Maresme Marinada
Capmany   43è Aplec de Palamós (24/07/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Daliniana   Ballada (23/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Capmany   Ballada (22/07/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Daliniana   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (03/07/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Daliniana   Festa Major (26/06/2011)   Montgat Maresme Marinada
La plaça de Banyoles   83è Aplec d'Igualada (12/06/2011)   Igualada Anoia Maricel
Lluïsa   85è Cicle d'estiu (11/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Rosa de gener   13è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   42è Aplec de Primavera de Torelló (15/05/2011)   Torelló Osona La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Daliniana   39è Aplec de Tarragona (08/05/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
Camí de Besalú   12è Aplec de Pasqua de Besalú (24/04/2011)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Daliniana   Ballada (24/04/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Camí de Besalú   47è Aplec de Sils (17/04/2011)   Sils La Selva Marinada
Lluïsa   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (03/04/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Llaços d'amistat   12è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   1359è Ballada (26/02/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïsa   Doble (19/12/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
Lluïsa   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El puig del Ram   Fires i Festes de Sant Narcís (06/11/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Daliniana   23è Aplec de Martorell (03/10/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Cançó de tardor   35è Aplec de Sant Cugat (26/09/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Rosa de gener   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
La font d'en Serra   57è Aplec de Santiga (12/09/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Diada Nacional (11/09/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Daliniana   Diad Nacional de Catalunya (10/09/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   32è Aplec de Martorelles (04/09/2010)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   Festa Major (27/08/2010)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Lluïsa   23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (22/08/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Lluïsa   Ballada (15/08/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
El puig del Ram   Festa Major (01/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (23/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Daliniana   57è Aplec de Ripoll (18/07/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Ballada (17/07/2010)   Torelló Osona Sabadell
Capmany   Ballada (16/07/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
El meu carrer   61è Aplec de Granollers (10/07/2010)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Jordi i l'avi Josep   48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Lluïsa   Ballada (13/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Lluïsa   Revetlla aplec (12/06/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
En Jordi i l'avi Josep   Patum (03/06/2010)   Berga Berguedà Montgrins
Lluïsa   Ballada (30/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La plaça de Banyoles   Ballada (30/05/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Lluïsa   Ballada doble (29/05/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (02/05/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
En Jordi i l'avi Josep   74è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Ballada (01/05/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Rosa de gener   18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Lluïsa   Aplec de Sant Boi (21/03/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Lluïsa   Ballada de les Dones (07/03/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   19è Febrer Musical (28/02/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Daliniana   Diada del Soci (21/02/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Lluïsa   Ballada (14/02/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Capmany   Diada del soci (14/02/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Lluïsa   Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Lluïsa   463è Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Lluïsa   Ballada (09/01/2010)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa de gener   6è Diada de l'Agrupació (06/12/2009)   Cubelles Garraf Marinada
Lluïsa   Aniversari Amics de la Sardana (08/11/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Compositors de Figueres, ciutat mare de la sardana (01/11/2009)   Figueres Alt Empordà Formació específica per l'activitat
Lluïsa   Ballada (24/10/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (18/10/2009)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (03/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   56è Aplec de Santiga (13/09/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (11/09/2009)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Ballada (10/09/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La plaça de Banyoles   32è Aplec de Navàs (24/08/2009)   Navàs Bages Mediterrània
Daliniana   22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (09/08/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El puig del Ram   39è Aplec de Portbou (09/08/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Camí de Besalú   Sardanes a la fresca (23/07/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La plaça de Banyoles   Ballada d'inici d'aplec (18/07/2009)   Ripoll Ripollès Mediterrània
Daliniana   Sardanes a la fresca (08/07/2009)   Tiana Maresme Marinada
Lluïsa   Sardanes a la fresca (08/07/2009)   Tiana Maresme Marinada
Rosa de gener   Sardanes a la fresca (08/07/2009)   Tiana Maresme Marinada
La plaça de Banyoles   Sardanes a la fresca (08/07/2009)   Tiana Maresme Marinada
Camí de Besalú   Sardanes a la fresca (08/07/2009)   Tiana Maresme Marinada
Capmany   Sardanes a la fresca (08/07/2009)   Tiana Maresme Marinada
Lluïsa   12è Aplec de Mataró (05/07/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Ballada (03/07/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
Lluïsa   Doble (03/07/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Lluïsa   Festa Major (29/06/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Cançó de tardor   47è Aplec de Sabadell (28/06/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Lluïsa   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Festa Major Noguerola (20/06/2009)   Lleida Segrià Tàrrega (1era época)
Lluïsa   4è festa del soci (14/06/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Desè aniversari a Reixach   Ballada (31/05/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La plaça de Banyoles   25è Sitges, festa d'argent (17/05/2009)   Sitges Garraf Maricel
La plaça de Banyoles   36è Aplec de Premià (26/04/2009)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Cançó de tardor   44è Aplec de Bellvitge (13/04/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Daliniana   37è Aplec al Masnou (29/03/2009)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Lluïsa   Ballada (22/03/2009)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Lluïsa   Ballada (22/03/2009)   Sabadell Vallès Occidental Bellpuig
Lluïsa   10è Aplec de Vilassar de Dalt (15/03/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Daliniana   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (16/11/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Armentera   Doble Ballada (09/11/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Lluïsa   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Lluïsa   Festa Major (16/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Colla Empordà   Festa Major (15/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Colla Empordà   Festa Major (03/09/2008)   Torredembarra Tarragonès Montgrins
Lluïsa   Doble ballada (05/07/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Principal d'Olot
Lluïsa   Hipercor (25/06/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   80è Aplec d'Igualada (08/06/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (26/04/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Daliniana   31è Aplec de Breda (13/04/2008)   Breda La Selva Montgrins
Lluïsa   Ballada (13/04/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Colla Empordà   27è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2008)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Daliniana   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Daliniana   25è Aplec de Reis (06/01/2008)   Elna França La Flama de Farners
La plaça de Banyoles   18è Aplec de Sant Martí (04/11/2007)   Salou Tarragonès Mediterrània
La font de les Creus   Lloança a l'aigua (01/11/2007)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de la Bisbal
Daliniana   Ballada (21/10/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Daliniana   Ballada (22/09/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Lluïsa   41è Aplec de Lleida (16/09/2007)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Daliniana   Ballada (16/09/2007)   Calella Maresme Sabadell
Daliniana   Revetlla aplec de Badalona (15/09/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Daliniana   26è Aplec de Berga (02/09/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (26/08/2007)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Daliniana   Ballada (25/07/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Amsterdam
Camí de Besalú   54è Aplec de Ripoll (15/07/2007)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Capmany   43è Aplec de Sant Celoni (15/07/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
La plaça de Banyoles   56è Aplec de Cardedeu (17/06/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Camí de Besalú   26è Aplec d'El Prat (17/06/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   45è Aplec de la Bisbal (10/06/2007)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
La plaça de Banyoles   80è Aplec de Calellla (03/06/2007)   Calella Maresme Montgrins
Daliniana   80è Revetlla d'aplec (02/06/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   46è Aplec de Figueres (20/05/2007)   Figueres Alt Empordà Mediterrània
Daliniana   9è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   71è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Aplec d'Oliana (01/05/2007)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Cançó de tardor   Sant Jordi (23/04/2007)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Lluïsa   Doble (15/04/2007)   Salt Gironès Rossinyolets
Camí de Besalú   26è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2007)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (25/03/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Camí de Besalú   8è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
La plaça de Banyoles   33è Aplec de Cerdanyola (11/03/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Ballada (17/12/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Daliniana   Ballada (10/12/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (28/10/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Cançó de tardor   31è Aplec de Sant Cugat (24/09/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El puig del Ram   Ballada (16/09/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Daliniana   Aplec de Sant Andreu (16/09/2006)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Capmany   Festa Major de Sant Cebrià (15/09/2006)   Tiana Maresme Montgrins
Daliniana   Ballada (02/09/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   Ballada (30/08/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   34è Aplec de Peralada (27/08/2006)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Camí de Besalú   Ballada (26/08/2006)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Lluïsa   Ballada (19/08/2006)   Roses Alt Empordà Foment del Montgrí
Daliniana   Aplec d'Oceja (13/08/2006)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Daliniana   Ballada (09/08/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Daliniana   Ballada (22/07/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (12/07/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   54è Aplec de Banyoles (02/07/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Terrassa
Daliniana   44è Aplec de Sabadell (25/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font de les Creus   44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Camí de Besalú   79è Aplec de Calella (04/06/2006)   Calella Maresme Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   17è Aplec de Polinyà (21/05/2006)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   57è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2006)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Capmany   57è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2006)   Caldes de Malavella La Selva Montgrins
La plaça de Banyoles   19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font de les Creus   25è Aplec d'Arenys de Mar (02/04/2006)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
La plaça de Banyoles   7è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2006)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
La plaça de Banyoles   34è Aplec de Celrà (12/03/2006)   Celrà Gironès Mediterrània
Camí de Besalú   32è Aplec de Cerdanyola (12/03/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Daliniana   393è Doble ballada (11/12/2005)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal del Llobregat
Daliniana   Ballada (26/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   1215è Ballada (05/11/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   Aplec de l'Hospitalet (23/10/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Daliniana   Diada sardanista (23/10/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Daliniana   Diada sardanista (08/10/2005)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Capmany   31è Aplec de Malgrat (02/10/2005)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Recordant Tordera   18è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2005)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
La plaça de Banyoles   31è Aplec de Malgrat (02/10/2005)   Malgrat de Mar Maresme Cadaqués
Camí de Besalú   Aplec de Sant Cugat (25/09/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Ballada (24/09/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (17/09/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
Lluïsa   11 de setembre (11/09/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Festa major (10/09/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Daliniana   Ballada (10/09/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (04/09/2005)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (27/08/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (26/08/2005)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (24/08/2005)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Ballada (19/08/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   Ballada (17/08/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lluïsa   Ballada i balls vuitcentistes (17/08/2005)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Daliniana   27è Aplec de l'Aleixar (13/08/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Daliniana   11è Aplec de Torredembarra (30/07/2005)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
El puig del Ram   Ballada (30/07/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (24/07/2005)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (17/07/2005)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Daliniana   41è Aplec de Sant Celoni (17/07/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Combo Gili
Recordant Tordera   Ballada (12/07/2005)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Camí de Besalú   5è Aplec de Nit (09/07/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
El puig del Ram   Ballada (06/07/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Capmany   32è Aplec de Montblanc (26/06/2005)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Lluïsa   32è Aplec de Montblanc (26/06/2005)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Daliniana   Aplec de les Borges del Camp (18/06/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
La font de les Creus   Festa major (18/06/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Montgrins
Daliniana   Sardanes de corda (15/06/2005)  



Formació específica per l'activitat
La plaça de Banyoles   Ballada (11/06/2005)   Lloret de Mar La Selva Cadaqués
Camí de Besalú   30è Aplec de l'Escala (05/06/2005)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capmany   78è Aplec de Calella (05/06/2005)   Calella Maresme Montgrins
Lluïsa   Ballada (28/05/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   26è Aplec de Mollerussa (28/05/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Lluïsa   25è aniversari del Pubillatge (08/05/2005)   Les Borges Blanques Garrigues Ciutat de Terrassa
Capmany   69è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
La plaça de Banyoles   Ballada (30/04/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Daliniana   Ballada (27/04/2005)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Daliniana   Pubillatge (23/04/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Daliniana   17è Aplec de l'Escorxador (16/04/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La font de les Creus   28è Aplec de Breda (10/04/2005)   Breda La Selva Montgrins
Capmany   24è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2005)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   Ballada (12/03/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada (06/03/2005)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   Diada (20/02/2005)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Daliniana   Ballada (13/02/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   Ballada (13/02/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Revetlla del Sardanista (12/02/2005)   Sabadell Vallès Occidental Costa Brava
Lluïsa   Ballada (06/02/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Daliniana   Concert de Nadal (09/01/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell La Bisbal Jove
L'Armentera   Sardanes per l'Armentera (01/01/2005)   L'Armentera Alt Empordà Cadaqués
Daliniana   Diada dedicada als socis (19/12/2004)   Sils La Selva Cadaqués
Lluïsa   Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   Fires i festes (07/11/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Daliniana   2è Diada Sardanista (07/11/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
El puig del Ram   Fires i festes (31/10/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Daliniana   32è Aplec de Terrassa (19/09/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada (11/09/2004)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   37è Aplec de Ripollet (05/09/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Daliniana   32è Aplec de Peralada (29/08/2004)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Daliniana   Audició Girocentre (25/08/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (11/08/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Daliniana   Doble audició (24/07/2004)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Daliniana   31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
En Jordi i l'avi Josep   Ballada (14/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Daliniana   42è Aplec d'Olot (11/07/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Daliniana   Ballada (24/06/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
El puig del Ram   5è Aplec de Perpinyà (12/06/2004)   Perpinyà Rosselló La Principal del Rosselló
Daliniana   5è Aplec de Perpinyà (12/06/2004)   Perpinyà Rosselló Montgrins
Daliniana   77è Aplec de Calella (06/06/2004)   Calella Maresme Montgrins
Camí de Besalú   25è Aplec de Mollerussa (29/05/2004)   Mollerussa Pla d'Urgell Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   6è Aplec de Campdevànol (22/05/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Daliniana   20è Aplec de Sitges (16/05/2004)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Daliniana   48è Aplec de Gràcia (09/05/2004)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa de gener   Ballada de Sant Jordi (23/04/2004)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Daliniana   31è Aplec de Roses (12/04/2004)   Roses Alt Empordà Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   27è Aplec de Castellar (07/03/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Daliniana   Sardanes a Portlligat (01/01/2004)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
El puig del Ram   Sardanes a Santa Llúcia (01/01/2004)  



Vila de la Jonquera
Daliniana   20è Sarau artesenc (06/12/2003)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   28è Aniversari Ripollet Sardanista (16/11/2003)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Daliniana   Festa Major (27/08/2003)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   18è Aplec de Ribes de Freser (03/08/2003)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Lluïsa   6è Aplec de Mataró (06/07/2003)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Empordà   52è Aplec de Cardedeu (15/06/2003)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Colla Empordà   47è Aplec de Gràcia (11/05/2003)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Colla Empordà   30è Aplec de Roses (21/04/2003)   Roses Alt Empordà Montgrins
Colla Empordà   22è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2003)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   31è Aplec de Celrà (09/03/2003)   Celrà Gironès Mediterrània
Colla Empordà   Revetlla Sardanista (08/02/2003)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Ballada (15/12/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2002)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Desè aniversari a Reixach   19è Sarau Artesenc (06/12/2002)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font de les Creus   Ballada (01/12/2002)   Almoster Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   Doble audició (17/11/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
La font de les Creus   13è Aplec de Salou (03/11/2002)   Salou Tarragonès Reus Jove
Colla Empordà   Castanyada (26/10/2002)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Lluïsa   27è Aplec de Sant Cugat (29/09/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Desè aniversari a Reixach   Festa major (20/09/2002)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   3è Aplec de tarda de Sant Andreu (14/09/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
La font de les Creus   Ballada (10/09/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Colla Empordà   Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Lluïsa   Ballada hipercor (21/08/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Camí de Besalú   Ballada (02/08/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Camí de Besalú   Doble ballada (14/07/2002)   Pratdip Baix Camp Reus Jove
El meu carrer   29è Aplec de Montblanc (30/06/2002)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
La plaça de Banyoles   29è Aplec de Montblanc (30/06/2002)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
El puig del Ram   Ballada hipercor (26/06/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu carrer   28è Revetlla sardanista (23/06/2002)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Lluïsa   51è Aplec de Cardedeu (16/06/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Festa major (15/06/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Cadaqués
La plaça de Banyoles   75è Aplec de Calella (02/06/2002)   Calella Maresme Marinada
Lluïsa   18è Aplec de Sitges (19/05/2002)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Lluïsa   13è Aplec de Polinyà (19/05/2002)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Colla Empordà   66è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (05/05/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Camí de Besalú   66è Aplec de Santa Perpètua de Mogoda (05/05/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Festa a Roda de Ter (01/05/2002)   Roda de Ter Osona Montgrins
Lluïsa   Aplec d'Oliana (01/05/2002)   Oliana Alt Urgell Tàrrega (1era época)
Camí de Besalú   29è Aplec de Roses (01/04/2002)   Roses Alt Empordà Montgrins
Lluïsa   28è Aplec de Calonge (31/03/2002)   Calonge Baix Empordà La Bisbal Jove
Colla Empordà   15è Aplec de Sant Boi (17/03/2002)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Montgrins
Daliniana   28è Aplec de Cerdanyola (10/03/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Camí de Besalú   25è Aplec de Castellar del Vallès (03/03/2002)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Lluïsa   Diada Sardanista (24/02/2002)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Daliniana   Revetlla del sardanista (23/02/2002)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Camí de Besalú   Diada del soci (17/02/2002)   Badalona Barcelonès Marinada
Lluïsa   Ballada (25/11/2001)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
El meu carrer   27è Aplec de Malgrat (07/10/2001)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   26è Aplec de Sant Cugat (30/09/2001)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   14è Aplec de Montgat (23/09/2001)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Lluïsa   57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
La plaça de Banyoles   Concurs (16/09/2001)   Creixell Tarragonès Ciutat de Cornellà
Lluïsa   4è Aplec de Sant Andreu (15/09/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Lluïsa   13è Aplec de Bellpuig (09/09/2001)   Bellpuig Urgell Juvenil de Bellpuig
Lluïsa   Festa major (08/09/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
La font de les Creus   Festa major (08/09/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Lluïsa   34è Aplec de Ripollet (02/09/2001)   Ripollet Vallès Occidental Juvenil de Bellpuig
Lluïsa   16è Aplec de Ribes (05/08/2001)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Lluïsa   Audició (29/07/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   9è Aplec de Vilanova i la Geltrú (28/07/2001)   Vilanova i la Geltrú Garraf Ciutat de Cornellà
Lluïsa   Cicle d'estiu (27/07/2001)   Reus Baix Camp Reus Jove
La plaça de Banyoles   48è Aplec de Ripoll (15/07/2001)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
La plaça de Banyoles   33è Aplec de Cornellà (10/06/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lluïsa   28è Aplec de Roses (16/04/2001)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Lluïsa   Aplec de Tardor (26/11/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Ballada Sabadell (12/11/2000)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El puig del Ram   Doble ballada a Girona (05/11/2000)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Camí de Besalú   24è Diada sardanista a Castellar (05/11/2000)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Camí de Besalú   Ballada (05/11/2000)   Barcelona Barcelonès Marinada
Camí de Besalú   7è Aniversari Grup Tamborí (04/11/2000)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Lluïsa   Festa sardanista a Mollet (22/10/2000)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Capmany   32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (15/10/2000)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Lluïsa   26è Aplec de Malgrat (01/10/2000)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   Ballada Matadepera (30/08/2000)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font de les Creus   Festa major Terrassa (02/07/2000)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La plaça de Banyoles   7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (02/07/2000)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Juvenil de Bellpuig
La font de les Creus   Ballada Rubí (29/06/2000)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   49è Aplec de Cardedeu (18/06/2000)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
La font de les Creus   44è Aplec de Gràcia (14/05/2000)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Capmany   27è Aplec de Roses (24/04/2000)   Roses Alt Empordà Montgrins
Capmany   23è Aplec de Breda (09/04/2000)   Breda La Selva Montgrins
Lluïsa   19è Aplec d'Arenys de Mar (02/04/2000)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Lluïsa   Ballada Guineueta (26/03/2000)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   28è Aplec del Masnou (26/03/2000)   El Masnou Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Capmany   26è Aplec de Cerdanyola (12/03/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
El puig del Ram   Audició Granollers (15/01/2000)   Granollers Vallès Oriental Genisenca
Lluïsa   3è Aplec de Barcelona- Aplec Nadalenc (19/12/1999)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Lluïsa   Audició Sabadell (12/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Lluïsa   Festa de tardor (07/11/1999)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   Ballada a Terrassa (30/10/1999)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
En Jordi i l'avi Josep   33è Aplec de Lleida (26/09/1999)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
La font de les Creus   Sardanes de Festa Major a Barcelona (23/09/1999)   Barcelona Barcelonès Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   42è Aplec de Canyamars (12/09/1999)   Canyamars Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font de les Creus   Festa Major Sant Joan (11/09/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Lluïsa   32è Aplec de Ripollet (05/09/1999)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   Audició Matadepera (18/08/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Camí de Besalú   Audició Sant Llorenç (10/08/1999)   Sant Llorenç Savall Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Lluïsa   4è Nit de Festa Major (07/08/1999)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Lluïsa   562è Audició a Salt (03/07/1999)   Salt Gironès Nova Olot
En Jordi i l'avi Josep   23è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (03/07/1999)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
En Jordi i l'avi Josep   48è Aplec de Cardedeu (20/06/1999)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Lluïsa   31è Aplec de Cornellà (13/06/1999)   Cornellà Baix Llobregat Costa Brava
En Jordi i l'avi Josep   37è Aplec de la Bisbal (13/06/1999)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Camí de Besalú   1è Aplec de Barberà del Vallès (06/06/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   63è Aplec de Santa Perpètua (02/05/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Jordi i l'avi Josep   63è Aplec de Santa Perpètua (02/05/1999)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
En Jordi i l'avi Josep   18è Aplec d'Areny de Mar (04/04/1999)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Desè aniversari a Reixach   Cobla Ciutat de Terrassa - Sardanes (09/01/1999)  



Ciutat de Terrassa
Desè aniversari a Reixach   Festa de la sardana (29/11/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Desè aniversari a Reixach   44è Aplec de Sant Quirze de Besora (04/10/1998)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Terrassa
Lluïsa   11è Aplec de Montgat (27/09/1998)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Desè aniversari a Reixach   Audició Badalona (30/08/1998)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Desè aniversari a Reixach   Festa major Terrassa (05/07/1998)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lluïsa   44è Aplec de Santa Coloma de Gramanet (31/05/1998)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Lluïsa   9è Aplec de Polinyà (17/05/1998)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Desè aniversari a Reixach   Audició 75è aniversari (16/05/1998)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El puig del Ram   62è Aplec de Santa Perpètua (03/05/1998)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
El puig del Ram   24è Aplec de Cerdanyola (08/03/1998)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Lluïsa   Diada sardanista (22/02/1998)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluïsa   Audició Sabadell (01/02/1998)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El puig del Ram   2è Sardanes de sempre (01/01/1998)  



Montgrins
La font de les Creus   35è Aplec d'Olot (13/07/1997)   Olot Garrotxa Cadaqués
Lluïsa   35è Aplec d'Olot (13/07/1997)   Olot Garrotxa Cadaqués
Lluïsa   Dia Universal de la Sardana (20/04/1997)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Lluïsa   10è Aplec de Sant Boi (16/03/1997)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
La font de les Creus   9è Aplec de Tossa (12/10/1996)   Tossa de Mar La Selva Cadaqués
Lluïsa   21è Aplec de Sant Cugat (29/09/1996)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Daliniana   23è Aplec de Llierca (20/07/1996)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Mil·lenària
Lluïsa   42è Aplec d'Angles (16/06/1996)   Anglès La Selva Cadaqués
Amics de Llavaneres   Sardanes de Llavaneres (01/01/1996)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Camí de Besalú   Sardanes a Besalú (01/01/1991)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
L'Armentera   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Capmany   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
La font d'en Serra   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Rosa de gener   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
El meu carrer   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Amics de Llavaneres   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Lluïsa   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Daliniana   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Cançó de primavera   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Cançó de tardor   Daliniana. Sardanes d'Agapit Torrent i Batlle (01/01/1990)  



Montgrins
Recordant Tordera   A Tordera, sardanes (01/01/1989)   Tordera Maresme Montgrins
Capmany   2è Pels nostres amics (01/01/1985)  



Miramar
Lluïsa   13è La Sardana de l'Any. XIIIà Nit. Torroella de Montgrí (01/01/1984)  



Mediterrània
Camí de Besalú   46è Sardanes (01/01/1981)  



La Principal de la Bisbal
Camí de Besalú   10è La Sardana de l'Any. X Nit. Badalona (01/01/1981)  



Mediterrània
La plaça de Banyoles   Disc del 90 Aniversari (01/01/1978)  



La Principal de la Bisbal
La plaça de Banyoles   Girona aimada ()  



La Principal de la Bisbal

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.