Activitats on s'han tocat obres de Mas i Ros, Francesc
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Joia de Palamós   790è Ballada (12/6/2018)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Els de Bellcaire   Ballada (12/2/2018)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Tres del Rosselló   Ballada (12/2/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Albons   Ballada (12/2/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Els tres Castells   Aplec Diada del Soci a Sant Hipòlit de Voltregà (11/18/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Apa, Ramon   Ballada (11/17/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Érem set   788è Ballada (11/11/2018)   Salt Gironès Baix Empordà
L'estadi nou   788è Ballada (11/11/2018)   Salt Gironès Tres Vents
La Garriga   Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Filo   15è Aplec a Esplugues de Llobregat (11/4/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Parella feliç   Ballada (11/4/2018)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Els de Castellar   42è Diada Sardanista (11/3/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Les noies de Salitja   Ballada (11/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Tossa bonica   Ballada (11/1/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els de Castellar   Ballada (10/29/2018)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Noies d'Arboç   Ballada (10/28/2018)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Sant Grau   50è Aplec a Barcelona (Les Roquetes) (10/28/2018)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Sardanes a Cornellà   Ballada (10/27/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La colla dels 50   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Platges de l'Escala   Ballada (10/21/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Esteve de Can Nasi   Aplec a Rubí (10/21/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La colla dels setze   9è Aplec del Serrallo a Tarragona (10/21/2018)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
L'ermita de Collbàs   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Alcanar   44è Aplec a L'Hospitalet (10/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Tres del Rosselló   Aplec del Remei (10/21/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Genisenca
Alcanar   Ballada (10/21/2018)   Cubelles Garraf Reus Jove
Dos de l'Empordà   Ballada (10/20/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Amàlia   Ballada (10/14/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Apa, Ramon   Ballada Dia del Soci (10/14/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Apa, Ramon   47è Aplec a Súria (10/14/2018)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Dos de l'Empordà   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La colla dels setze   31è Aplec a Tossa (10/14/2018)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Breda artesana   Ballada (10/13/2018)   Ventalló Alt Empordà La Principal d'Olot
Arenys de Mar   Ballada (10/13/2018)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Valentí Quer   Ballada (10/13/2018)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Surt al balcó   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   31è Aplec del Roser a Martorell (10/7/2018)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Els tres pintors   Ballada Homenatge a Ignasi Iglesias (10/7/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
La Font Vella de Sant Hilari   29è Aplec de Sant Martí a Salou (10/7/2018)   Salou Tarragonès Sabadell
Dues parelles   Diada del soci (10/7/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
És la barretina   44è Aplec a Malgrat de Mar (10/7/2018)   Malgrat de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Sarrià   Ballada (10/6/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llavaneres   Ballada (9/30/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Platges de l'Escala   43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els pescadors de l'Escala   36è Aplec a Constantí (9/30/2018)   Constantí Tarragonès Ciutat de Terrassa
Petita ofrena   Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Els tres pintors   Ballada (9/29/2018)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental La Principal de Terrassa
Som i serem   20è Aplec de Rubí (9/29/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Els tres Castells   Ballada (9/24/2018)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fermina   Ballada (9/23/2018)   La Vall d'en Bas Garrotxa La Principal d'Olot
L'ermita de Collbàs   Ballada (9/23/2018)   Roda de Berà Tarragonès La Principal del Llobregat
Amics de Cassà   Ballada (9/23/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'ermita de Collbàs   52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Badalona   Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Sardanes a Roses   Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   52è Aplec a Lleida (9/22/2018)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Surt al balcó   Ballada (9/22/2018)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   44è Ballada-Nit del Cremat (9/21/2018)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (9/21/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Plaça Bacardí   Sardanes a la fresca (9/17/2018)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Poble de Caldes   30è Aplec a Bellpuig (9/16/2018)   Bellpuig Urgell Bellpuig Cobla
Badalona   74è Aplec a Badalona (9/16/2018)   Badalona Barcelonès Conjunt
Montcada i Reixac   33è Concurs de Colles Sardanistes (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Dues parelles   Ballada (9/16/2018)   Calella Maresme Sabadell
Platja de Vilanova   Ballada (9/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'ermita de Collbàs   Ballada (9/16/2018)   Mollet Vallès Oriental Punt Cat
Joan i Elena   54è Aplec a Torroella de Montgrí (9/16/2018)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
Petita ofrena   15è Aplec a Cubelles (9/15/2018)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies de Calella   19è Aplec (9/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Santa Perpètua   Ballada (9/11/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mar de Palamós   Ballada (9/11/2018)   Gelida Alt Penedès Reus Jove
L'ermita de Collbàs   Ballada (9/11/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Paulinet   Ballada (9/11/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La colla dels setze   Ballada (9/11/2018)   Piera Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per Olesa   Ballada (9/11/2018)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Nois alegres   Ballada (9/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Dos de l'Empordà   Ballada (9/11/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
És la Margarida   Ballada (9/10/2018)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
La Garriga   62è Aplec a La Garriga (9/10/2018)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Érem set   Ballada (9/10/2018)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
La colla dels setze   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Canigó
L'amic Homar   Ballada (9/9/2018)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Vila de Navarcles   Ballada (9/9/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Platges de l'Escala   65è Aplec de Santiga (9/9/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La colla dels setze   Ballada de Festa Major de Llerona (9/9/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
L'Esteve de Can Nasi   61è Aplec a Canyamars (9/9/2018)   Canyamars Vallès Oriental Cervianenca (2ona època)
Tossa bonica   Ballada (9/8/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Som i serem   Sardanes a la fresca (9/8/2018)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Sardanes a Cornellà   Ballada (9/6/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La festa de Lloret   Ballada (9/3/2018)   Artés Bages Ciutat de Girona
Roda de Ter   31è Aplec a Encamp (9/2/2018)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Platges de l'Escala   Ballada (9/2/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Tiana   Ballada (9/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   37è Aplec a Berga (9/2/2018)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Volguda Igualada   Ballada (9/2/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sant Grau   Ballada (9/1/2018)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tossa bonica   Sardanes a la fresca (9/1/2018)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Petita ofrena   Ballada (9/1/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Montserrat de Ripoll   Ballades d'estiu (8/31/2018)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Badalona   Ballada (8/31/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Tossa bonica   Ballada (8/31/2018)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Viladesens   Ballada (8/31/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'ermita de Collbàs   Ballada (8/30/2018)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Petita ofrena   Ballada (8/30/2018)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Mar de Palamós   Ballada (8/29/2018)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Roses   Ballada d'estiu (8/29/2018)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els pescadors de l'Escala   Ballada (8/27/2018)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Els tres Castells   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Principal de Berga
Platges de l'Escala   41è Aplec a Navàs (8/27/2018)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita ofrena   Ballada (8/26/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Apa, Ramon   46è Aplec a Peralada (8/26/2018)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
L'ermita de Collbàs   Ballada (8/26/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Mar de Palamós   567è Ballada (8/26/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Riudarenes   Ballada (8/26/2018)   Manlleu Osona Sabadell
Tossa bonica   38è Aplec a Cambrils (8/25/2018)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Platges de l'Escala   45è Aplec a Premià de Mar (8/25/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Garriga   Ballada (8/24/2018)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Tres amics   39è Ballada Sardanes al Cor de Catalunya (8/23/2018)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Tossa bonica   Ballada (8/23/2018)   Salomó Tarragonès Reus Jove
Breda artesana   Ballada (8/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Centenària   Ballada (8/20/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
La Font Vella de Sant Hilari   30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Roda de Ter   Ballada (8/19/2018)   Pineda Maresme Genisenca
La colla dels setze   Ballada (8/19/2018)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on època)
Llavaneres   Ballada (8/19/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Nois alegres   30è Aplec a Sant Hilari Sacalm (8/19/2018)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Santa Perpètua   Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Tiana   Ballada (8/19/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Els tres pintors   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Els pescadors de l'Escala   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Amposta   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Jovent de Riudellots   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Mar de Palamós   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
L'Esteve de Can Nasi   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
A Can Vila de Calella   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Berga, Ciutat Pubilla   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Poble de Caldes   33è Ballada Memorial Mas Ros (8/18/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Alcanar   Ballada de Festa Major (8/17/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Apa, Ramon   429è Ballada Festes de Sant Roc (8/16/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nois alegres   Ballada Sardanes a la fresca (8/16/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
Érem set   Ballada (8/15/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Tossa bonica   Ballada (8/15/2018)   Vallfogona de Riucorb Conca de Barberà La Principal de Tarragona
La colla dels setze   Ballada (8/15/2018)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Sant Pere Pescador   Ballada (8/15/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Llavaneres   Ballada (8/15/2018)   Pineda Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els tres pintors   429è Ballada Festes de Sant Roc (8/14/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
El Ros de Palau   Ballada (8/13/2018)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Terrassa
Mar de Palamós   Ballada (8/12/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (8/12/2018)   Pineda Maresme Ciutat de Cornellà
Vila de Navarcles   Sardanes a la fresca (8/11/2018)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'ermita de Collbàs   Ballada (8/10/2018)   Botarell Baix Camp Reus Jove
La colla dels setze   564è Ballada (8/10/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Amposta   Ballada (8/10/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Viladesens   Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Palamós a l'avi Mateu   Ballada (8/5/2018)   Palamós Baix Empordà La Principal de Cassà ( 2ona època)
La colla dels setze   Ballada (8/5/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Riudarenes   Ballada (8/5/2018)   Calella Maresme Sabadell
Noies de Calella   Ballada (8/5/2018)   Pineda Maresme La Principal de Terrassa
Riudarenes   Ballada (8/5/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
La colla dels setze   Ballada (8/4/2018)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Mar de Palamós   Ballada de Festa Major de Corró d'Amunt (8/4/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Malavella   Ballada (8/4/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Maria Amàlia   26è Aplec a Les Borges Blanques (8/4/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig Cobla
Nois alegres   45è Aplec a Móra d'Ebre (8/4/2018)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Mar de Palamós   22è Aplec a Organyà (8/4/2018)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Fermina   563è Ballada (8/3/2018)   Tordera Maresme Palafolls
Érem set   Ballada (8/2/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Apa Carles   Ballada (8/1/2018)   Torelló Osona La Flama de Farners
Sardanes a Cornellà   Ballada de Sardanes a la Fresca (7/31/2018)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Centenària   Ballada (7/31/2018)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
L'ermita de Collbàs   Ballada (7/30/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Valentí Quer   Ballada (7/30/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'ermita de Collbàs   46è Aplec a El Masnou (7/29/2018)   El Masnou Maresme Reus Jove
Valentí Quer   Ballada (7/29/2018)   El Vendrell Baix Penedès Vila d'Olesa
L'ermita de Collbàs   Ballada (7/29/2018)   Pineda Maresme La Bisbal Jove
Amposta   Ballada (7/29/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
L'estadi nou   Ballada (7/29/2018)   Calella Maresme Marinada
La colla dels setze   Ballada (7/29/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Els dos vailets   20è Aplec a Sant Feliu de Pallerols (7/29/2018)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Tossa bonica   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Amics de Cassà   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Refilets de la Selva   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La Garriga   17è Aplec a Sant Feliu de Codines (7/28/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Petita ofrena   24è Aplec a Torredembarra (7/28/2018)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansa Eterna   Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
L'ermita de Collbàs   41è Aplec de la sardana de la Garrotxa (7/28/2018)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Amposta   Ballades d'estiu (7/27/2018)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
La colla dels setze   Ballada (7/27/2018)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Tiana   Ballada (7/27/2018)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Riudarenes   Ballada (7/27/2018)   Tordera Maresme Sabadell
Parella feliç   Ballada (7/27/2018)   Calafell Baix Penedès Tàrrega (2ona època)
Mar de Palamós   Ballada (7/26/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Mar de Palamós   Ballada (7/25/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Nois alegres   Ballada (7/25/2018)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
L'ermita de Collbàs   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Tres del Rosselló   Ballada (7/22/2018)   Pineda Maresme Genisenca
Dos de l'Empordà   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   50è Aplec a Palamós (7/22/2018)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Nois alegres   Ballada (7/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Amics meus   Ballada (7/22/2018)   Calella Maresme Ciutat de Terrassa
Berga, Ciutat Pubilla   Aplec a L'Estany (Moianès ) (7/22/2018)   L'Estany Bages Berga Jove
L'amic Homar   Ballada (7/21/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Riudarenes   Ballada (7/21/2018)   Ribes de Freser Ripollès Rossinyolets
Montcada i Reixac   Ballada (7/21/2018)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Apa, Ramon   32è Aplec a l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2018)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Érem set   Ballada de Festa Major (7/21/2018)   Palafrugell Baix Empordà Vents de Riella
Petita ofrena   22è Gran nit de la Sardana (7/21/2018)   Canet de Mar Maresme Marinada
Fermina   Ballada (7/20/2018)   Premià de Mar Maresme Marinada
Viladesens   561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Érem set   Ballades d'estiu (7/20/2018)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Colla Dansa Eterna   Ballada (7/20/2018)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (7/19/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nois alegres   Ballada (7/18/2018)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Els de Castellar   Ballada (7/16/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Josep i Carme   Ballada (7/15/2018)   Pineda Maresme La Flama de Farners
La colla dels setze   Ballada (7/15/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Diada d'aplec   Ballada (7/15/2018)   Palamós Baix Empordà Tres Vents
Els tres pintors   Ballada (7/15/2018)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Apa Carles   65è Aplec a Ripoll (7/15/2018)   Ripoll Ripollès Bellpuig Cobla
Paulinet   Ballada (7/15/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'estadi nou   Sardanes a la fresca (7/14/2018)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Amics de Cassà   Ballada (7/14/2018)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Maria Amàlia   Ballada (7/14/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Nois alegres   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
L'ermita de Collbàs   32è Aplec "Aires Planencs" (7/14/2018)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Llavaneres   Ballada (7/14/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Font Vella de Sant Hilari   10è Aplec a Castellbisbal (7/14/2018)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dos de l'Empordà   69è Aplec a Granollers (7/14/2018)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
El Ros de Palau   560è Ballada (7/13/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Santa Perpètua   Ballada (7/13/2018)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La colla dels setze   Ballada (7/13/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'ermita de Collbàs   Ballada (7/12/2018)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Tiana   Ballada d'estiu (7/11/2018)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josep i Carme   Ballada (7/11/2018)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
L'estadi nou   Ballada (7/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Joia de Palamós   Ballada (7/8/2018)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
La pubilla d'Olot   56è Aplec a Olot (7/8/2018)   Olot Garrotxa Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   Ballada (7/8/2018)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Montcada i Reixac   Ballada (7/8/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Amics de Cassà   15è Aplec a Vilaplana "La Mussara" (7/8/2018)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
L'estadi nou   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Som i serem   Ballada (7/7/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec d'Artés   46è Aplec a Artés (7/7/2018)   Artés Bages Conjunt
Llavaneres   24è Aplec a Rosselló (7/7/2018)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Noies de Calella   559è Ballada (7/6/2018)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   20è Aplec a Montcada i Reixac (7/6/2018)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Conjunt
Breda artesana   Ballada (7/6/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La colla dels setze   Ballada (7/6/2018)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El Ros de Palau   Ballada (7/5/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
És la Margarida   Ballada (7/2/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/1/2018)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Llavaneres   ballada (7/1/2018)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Dues parelles   Ballada (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de Sarrià   8è Ballada de sardanes carmelenques (7/1/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mar de Palamós   Ballada (7/1/2018)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Roda de Ter   Diada Sardanista (6/30/2018)   Roda de Ter Osona Conjunt
L'amic absent   24è Ballada Diada del Soci (6/30/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
La colla dels setze   Ballada (6/30/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
L'estadi nou   Ballada de Festa Major (6/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llavaneres   66è Aplec a Banyoles (6/30/2018)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ventalló   24è Ballada Diada del Soci (6/30/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
Tossa bonica   558è Ballada (6/29/2018)   Tordera Maresme Baix Empordà
Els tres pintors   Ballada (6/29/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els de Bellcaire   Ballada (6/28/2018)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Badalona   Ballada (6/28/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Amics de Cassà   Ballada (6/27/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Arenys de Mar   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Apa, Ramon   Ballada de Festa Major (6/24/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Tiana   Ballada (6/24/2018)   Malgrat de Mar Maresme 1 d'octubre
Apa Carles   Ballada (6/24/2018)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La colla dels 50   Ballada (6/24/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
L'estadi nou   67è Aplec a Tolosa del Llenguadoc (6/24/2018)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Tres Vents
Ribes volgut   19è Aplec a La Gleva (6/24/2018)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Dos de l'Empordà   46è Aplec a Llançà (6/24/2018)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Diada d'aplec   19è Aplec a La Gleva (6/24/2018)   Les Masies de Voltregà Osona Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (6/23/2018)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
La colla dels setze   Ballada (6/23/2018)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
L'ermita de Collbàs   Ballada (6/22/2018)   Valls Alt Camp Reus Jove
Santa Perpètua   Ballada (6/17/2018)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Amics meus   Audició del dia del Soci (6/17/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   64è Aplec a Anglès (6/17/2018)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Mar de Palamós   72è Aplec a Taradell (6/17/2018)   Taradell Osona Genisenca
Montcada i Reixac   37è Aplec al Prat de Llobregat (6/17/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bella donzella   Ballada inauguració Plaça Joaquim Serra (6/17/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita ofrena   Ballada (6/17/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
Amics de Cassà   43è Aplec de Les Borges del Camp (6/16/2018)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
L'amic Homar   32è Aplec de nit (6/16/2018)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
L'Andreu de Mollet   Ballada al barri de Sant Andreu (6/16/2018)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Amposta   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Noies de Calella   20è Aplec a Campdevànol (6/16/2018)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Mar de Palamós   8è Aplec i 25 trobada de Sardanistes Adults. Saltem i Ballem (6/16/2018)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Mar de Palamós   Ballada (6/15/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sardanes a Cornellà   50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
Tiana   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   18è Aplec a Altafulla (6/10/2018)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Fermina   13è Ballada Festa del Soci (6/10/2018)   Ripoll Ripollès Vents de Riella
La colla dels setze   Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Cobles del Col·legi de Santa Maria
Fermina   Trobada d'escoles de cobla (6/10/2018)   Montblanc Conca de Barberà Pare Manyanet
Petita ofrena   90è Aplec a Igualada (6/10/2018)   Igualada Anoia Maricel
Mar de Palamós   Ballada (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Tiana   22è Ballada a la Plaça del Diamant (6/10/2018)   Barcelona Barcelonès 1 d'octubre
Apa Carles   56è Aplec a La Bisbal (6/10/2018)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Tiana   Ballada Mercat de Sant Antoni (6/9/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tiana   Ballada (6/9/2018)   Tiana Maresme Premià
L'estadi nou   Aplec a Andorra (6/9/2018)   Andorra Andorra Bellpuig
L'aplec d'Arbeca   Ballada (6/9/2018)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Cinc rossinyols   Ballada (6/8/2018)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Amics de Cassà   54è Aplec a Bràfim (6/3/2018)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Riudarenes   Ballada dia de l'associacionisme cultural (6/3/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria Amàlia   Ballada (6/3/2018)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig Cobla
Santa Perpètua   30è Aplec a Vandellòs (6/2/2018)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La colla dels setze   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
Badalona   22è Aplec a Almacelles (6/2/2018)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
Poble de Caldes   Doble audició a Calella (6/2/2018)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita ofrena   Ballada de Corpus Plaça Sant Jaume (5/31/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Platges de l'Escala   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ventalló   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Montcada i Reixac   Ballada (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Tossa bonica   64è Aplec a Santa Coloma de Gramenet (5/27/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Érem set   Ballada a l'Avinguda Gaudí (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Diada d'aplec   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Mestre Genís   10è Aplec al Morell (5/27/2018)   El Morell Tarragonès Punt Cat
Mar de Palamós   Ballada (5/27/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Dos de l'Empordà   31è Aplec a Sant Feliu de Guíxols (5/27/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Valentí Quer   Ballada (5/27/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Mar de Palamós   Ballada (5/26/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
L'ermita de Collbàs   39è Aplec a Caldes de Montbuí (5/26/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Pere Pescador   39è Aplec a Mollerussa (5/26/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Centenària   Trobada Sardanista a FiraGran (5/24/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mar de Palamós   Ballada Plaça Eivissa (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Fermina   Ballada (5/21/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La colla dels setze   Ballada (5/20/2018)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Valentí Quer   76è Aplec a Tona (5/20/2018)   Tona Osona Vila d'Olesa
Riudarenes   Ballada (5/20/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Parella feliç   Ballada (5/20/2018)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Maria Amàlia   6è Aplec a l'Hospitalet (5/20/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Dos de l'Empordà   57è Aplec a Figueres (5/20/2018)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Els tres pintors   Ballada (5/20/2018)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Roses gentil   49è Aplec a Torelló (5/20/2018)   Torelló Osona Bellpuig Cobla
Els tres pintors   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La colla dels 50   Ballada (5/19/2018)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Nois alegres   20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Per Olesa   16è Concurs de colles (5/13/2018)   Sabadell Vallès Occidental Marinada
L'ermita de Collbàs   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Tiana   Ballada (5/13/2018)   Vilassar de Mar Maresme 1 d'octubre
La colla dels setze   Ballada (5/13/2018)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Nois alegres   3è Aplec a Riudoms (5/13/2018)   Riudoms Baix Camp Marinada
Diada d'aplec   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
Plaça Bacardí   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
A mossèn Cinto   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Noies de Calella   69è Aplec a Caldes de Malavella (5/13/2018)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La cançó de la Marta   Ballada (5/12/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Alcanar   Ballada doble (5/12/2018)   Alcanar Montsià Conjunt
Alcanar   29è Concert Final de la Sardana de L'any (5/12/2018)   Alcanar Montsià Conjunt
Poble de Flaçà   Ballada (5/12/2018)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Tossa bonica   Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
Mar de Palamós   Ballada (5/10/2018)   Barcelona Barcelonès Mitjans mecànics
La colla dels setze   46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Érem set   46è Aplec a Tarragona (5/6/2018)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Maria Teresa Furest   82è Aplec a Santa Perpètua de Mogoda (5/6/2018)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Centenària   61è Aplec a Girona (5/1/2018)   Girona Gironès Montgrins
Mar de Palamós   Ballada (5/1/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'aplec d'Arbeca   76è Aplec a Mollet (5/1/2018)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Sarrià   Ballada a la Sagrada Família (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Viladesens   619è Ballada (4/29/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Llavaneres   Ballada (4/29/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Granollers (2a etapa)
L'ermita de Collbàs   Ballada (4/29/2018)   Madrid Espanya Reus Jove
Centenària   26è Aplec Capital del Cava (4/29/2018)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els de Bellcaire   Ballada (4/28/2018)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Mar de Palamós   Ballada Aplecat (4/28/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Centenària   Ballada (4/23/2018)   Rubí Vallès Occidental Casanovas
Catalunya canta   Sant Jordi (4/23/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Ballada (4/23/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria Teresa Furest   Ballada Diada de Sant Jordi (4/23/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Riudarenes   Ballada (4/23/2018)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (4/23/2018)   Salou Tarragonès Tàrrega (2ona època)
Noies de Calella   Ballada (4/23/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
Tossa bonica   Ballada (4/23/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
L'ermita de Collbàs   Ballada (4/23/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Els de Castellar   69è Ballada a la Plaça Sant Jaume (4/23/2018)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Amposta   Ballada (4/23/2018)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Trobada Sant Jordi   Ballada (4/22/2018)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
L'aplec de Sarrià   Ballada (4/22/2018)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Maria Teresa Furest   Aplec a Puiggraciós (4/22/2018)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Ribes volgut   Ballada al Pla de La Catedral (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
És la Margarida   Ballada a la Plaça Can Fabra (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Ballada a Sant Andreu (Barcelona) (4/21/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dos de l'Empordà   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Maria Teresa Furest   Ballada (4/15/2018)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Els tres Castells   54è Aplec a Sils (4/15/2018)   Sils La Selva Marinada
L'ermita de Collbàs   Ballada (4/15/2018)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Dolors gentil   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Nois alegres   4è Aplec a Montmeló (4/15/2018)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Breda artesana   41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva La Bisbal Jove
L'ermita de Collbàs   11è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/8/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Riudarenes   Ballada (4/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dos de l'Empordà   41è Aplec a Breda (4/8/2018)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Apa, Ramon   20è Ballada (4/8/2018)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Amposta   Ballada (4/2/2018)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Petita ofrena   39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Érem set   29è Aplec a Roda de Berà (4/2/2018)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Noies de Calella   Ballada (4/2/2018)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Diada d'aplec   53è Aplec a l'Hospitalet (4/2/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Diada d'aplec   19è Aplec a Besalú (4/1/2018)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
El bosc de Can Deu   Ballada al Pla de La Catedral (4/1/2018)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La Garriga   19è Aplec a Besalú (4/1/2018)   Besalú Garrotxa La Principal del Llobregat
Maria Teresa Furest   46è Aplec a El Masnou (3/25/2018)   El Masnou Maresme Marinada
Riudarenes   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Centenària   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Casanovas
Llavaneres   Ballada (3/18/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Mar de Palamós   Ballada (3/18/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de Sarrià   Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Rambles
Petita ofrena   45è Aplec a Flaçà (3/18/2018)   Flaçà Gironès Costa Brava
Sant Pere Pescador   19è Aplec a Vilassar de Dalt (3/18/2018)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
La nostra Agrupació   Ballada (3/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   Ballada (3/11/2018)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Montcada i Reixac   618è Ballada (3/11/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Apa, Ramon   Ballada (3/11/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Poble de Celrà   46è Aplec a Celrà (3/11/2018)   Celrà Gironès Conjunt
Els de Castellar   41è Aplec a Castellar del vallès (3/4/2018)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Conjunt
La Font Vella de Sant Hilari   28è Aplec a Bordils (3/4/2018)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
És la Margarida   Ballada Dia de la Dona (3/4/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Mar de Palamós   Ballada Diada del soci (3/4/2018)   Badalona Barcelonès Marinada
L'amic Homar   Ballada Diada del Soci (2/25/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Sardanes a Cornellà   Concert (2/24/2018)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mercè Vinyoles   6è Memorial Ramon Capella (2/18/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
Tossa bonica   Ballada (2/18/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Montcada i Reixac   Ballada (2/18/2018)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec d'Arbeca   6è Memorial Ramon Capella (2/18/2018)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Montcada i Reixac   Ballada (2/18/2018)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Ballada (2/18/2018)   Barcelona Barcelonès Maravella
Plaça Bacardí   Ballada (2/11/2018)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Poble de Celrà   Ballada (2/11/2018)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Mar de Palamós   784è Doble ballada (2/4/2018)   Salt Gironès Rossinyolets
Per Olesa   Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
Colla Dansa Eterna   Ballada (2/4/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanista i amic   Ballada doble (1/28/2018)   Sils La Selva Tres Vents
Dos de l'Empordà   Ballada doble (1/28/2018)   Sils La Selva Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   Ballada doble (1/28/2018)   Sils La Selva Tres Vents
Paulinet   14è Aplec a Òdena (1/28/2018)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Llavaneres   Ballada Som Cultura (1/27/2018)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llavaneres   Ballada (1/21/2018)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Viladesens   617è Ballada (1/14/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Noies d'Arboç   18è Aplec a Manlleu (1/14/2018)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esclat olotí   Aplec de la Castanyada (11/1/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Tres del Rosselló   Diada del soci (10/8/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'ermita de Collbàs   Ballada (10/7/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Dos de l'Empordà   43è Aplec de Malgrat (10/1/2017)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (9/17/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Centenària   Ballada (9/17/2017)   Calella Maresme Sabadell
Llavaneres   11 de setembre (9/11/2017)   Calella Maresme Marinada
Maria Teresa Furest   Ballada (9/10/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
L'ermita de Collbàs   Sardanes a la fresca (9/9/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Tossa bonica   Ballada (9/3/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Alberes Sardanista   30è Aplec d'Encamp (9/3/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Nois alegres   Sardanes a la fresca (9/2/2017)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Dos de l'Empordà   Ballada (8/27/2017)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   Ballades estiu (8/25/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
L'ermita de Collbàs   Ballades estiu (8/11/2017)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Els tres Castells   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Conjunt
Riudarenes   Ballada (8/6/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tossa bonica   18è Aplec de Moià (8/6/2017)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Dos de l'Empordà   Sardanes a la fresca (8/5/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Plaça Bacardí   Aplec de Móra d'Ebre (8/5/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Nois alegres   Ballada (7/30/2017)   Calella Maresme Marinada
Oriola   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (7/30/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Osona
Els de Bellcaire   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Mar de Palamós   15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Colla Dansa Eterna   Ballades estiu (7/28/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Érem set   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/24/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Riudarenes   Ballada (7/23/2017)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Apa Carles   Ballada (7/23/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Fermina   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/22/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Breda artesana   Ballades estiu (7/21/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
Dos de l'Empordà   Ballada (7/20/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Maria Teresa Furest   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/17/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tant si es vol com si no es vol   64è Aplec de Ripoll (7/16/2017)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Platja de Vilanova   21è Aplec del Romesco (7/15/2017)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Mar de Palamós   Ballada (7/15/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Fermina   Ballada (7/15/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Els tres Castells   31è Aplec a la voar de la mar (7/15/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Colla Dansa Eterna   Ballada (7/14/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita ofrena   Cicle d'estiu (7/14/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
La Garriga   Ballada (7/14/2017)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Centenària   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/10/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Maria Amàlia   Ballada (7/9/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Nois alegres   55è Aplec d'Olot (7/9/2017)   Olot Garrotxa Marinada
Nois alegres   23è Aplec de Torregrossa (7/8/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Paulinet   Ballada (7/8/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada d'aplec   9è Aplec de Castellbisbal (7/8/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/8/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Joan i Elena   68è Aplec de Granollers (7/8/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
És la Margarida   3è Aplec de Montesquiu (7/8/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   14è Aplec de Cubelles (7/8/2017)   Cubelles Garraf Conjunt
L'ermita de Collbàs   Rubifolk 2017 (7/7/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Amàlia   Ballada (7/7/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Els de Castellar   Ballada (7/6/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Els tres Castells   Ballada (7/6/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noies d'Arboç   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/3/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Esclat olotí   Ballada (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Cinc rossinyols   11è Aplec Comarcal d'Osona (7/2/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Festa Major (7/2/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sant Pere Pescador   Ballada (7/2/2017)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Érem set   Festa Major del Carmel (7/2/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Noies de Calella   23è Diada del soci (7/1/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
L'estadi nou   24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (7/1/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Silenca   Sardanes a la fresca (7/1/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (7/1/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Els tres pintors   Festa major (7/1/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Aplec de Banyoles (7/1/2017)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
L'ermita de Collbàs   Ballada (7/1/2017)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
L'amic Homar   Ballada (7/1/2017)   Barcelona Barcelonès Maricel
Maria Amàlia   Ballada (7/1/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
L'aplec d'Artés   45è Aplec d'Artés (7/1/2017)   Artés Bages Conjunt
Tossa bonica   Revetlla Sardanista (6/30/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Breda artesana   Ballada (6/30/2017)   Manlleu Osona Marinada
Maria Amàlia   Festa Major (6/30/2017)   Rubí Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Aimada Figueres   Sant Pere (6/29/2017)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
És la Margarida   Festa Major (6/28/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tossa bonica   55è Aplec de Sabadell (6/25/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els tres pintors   Ballada (6/25/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Érem set   Ballada (6/24/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'ermita de Collbàs   Ballada (6/24/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dos de l'Empordà   16è Festa Aplec (6/24/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Surt al balcó   Ballada (6/24/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Bella donzella   Ballada (6/24/2017)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
La colla dels setze   Ballada (6/24/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Poble de Flaçà   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Maria Amàlia   27è Aplec d'Agramunt (6/24/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Tossa bonica   Sardanes a la fresca (6/24/2017)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Martorelles   Ballada (6/23/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Tres del Rosselló   Revetlla Sant Joan (6/23/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Centenària   36è Aplec del Prat de Llobregat (6/18/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Montcada i Reixac   Ballada (6/18/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   Festa Major (6/18/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Petita ofrena   Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
La colla dels setze   31è Aplec de Nit de Mataró (6/17/2017)   Mataró Maresme Lluïsos
L'Andreu de Mollet   Ballada (6/17/2017)   Barcelona Barcelonès Contemporània
L'ermita de Collbàs   Ballada (6/17/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental La Bisbal Jove
Per Olesa   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/17/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els tres Castells   Festa Major (6/16/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Berga, Ciutat Pubilla   Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Tossa bonica   Patum (6/15/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Diada d'aplec   55è Aplec de la Bisbal (6/11/2017)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
La Garriga   Aplec de Caldes de Montbui (6/11/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dos de l'Empordà   49è Aplec de Cornellà (6/11/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Noies de Calella   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Arenys de Mar   Ballada (6/11/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mestre Domènech   Ballada (6/10/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Tiana   Festa Major Petita (6/10/2017)   Tiana Maresme Premià
Noies de Calella   2è Aplec de Calaf (6/10/2017)   Calaf Anoia Camps
L'aplec de Calella   90è Aplec de Calella (6/4/2017)   Calella Maresme Conjunt
Dos de l'Empordà   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   90è Revetlla Aplec de Calella (6/3/2017)   Calella Maresme Marinada
Els tres Castells   29è Aplec de Vandellòs (6/3/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Dos de l'Empordà   Directe (6/1/2017)  



La Principal del Llobregat
Els tres Castells   9è Aplec del Morell (5/28/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
La cançó de la Marta   3è Diada Catalana (5/28/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Salanc i or
Dos de l'Empordà   Ballada (5/28/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanes a Roses   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Els de Bellcaire   30è Aplec de sant Feliu de Guíxols (5/28/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
L'ermita de Collbàs   30è Aplec de sant Feliu de Guíxols (5/28/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Badalona   Ballada (5/28/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Noies de Calella   Festa major de l'Ateneu (5/28/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Nois alegres   30è Aplec de sant Feliu de Guíxols (5/28/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fermina   Ballada (5/28/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
L'amic Homar   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/28/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Els tres pintors   74è Aplec de Manlleu (5/27/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Tiana   Ballada (5/27/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Aimada Figueres   Ballada (5/27/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
La colla dels setze   Ballada (5/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Joan i Elena   56è Aplec de Figueres (5/21/2017)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Esteve de Can Nasi   Sant Isidre (5/21/2017)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental La Nova Vallès
Rubí   Ballada (5/21/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Riudarenes   48è Aplec de Torelló (5/21/2017)   Torelló Osona Bellpuig
L'Endalet de Premià   Ballada (5/21/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Dos de l'Empordà   33è Aplec de Sitges (5/21/2017)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Fermina   Ballada de Primavera (5/21/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
La cançó de la Marta   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mar de Palamós   Ballada (5/20/2017)   Bonastre Baix Penedès Ressò
L'ermita de Collbàs   13è Aplec de Primavera (5/20/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
És la Margarida   Ballada (5/20/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Ballada (5/20/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
Breda artesana   Ballada (5/19/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Viladesens   Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   34è Aplec de Tàrrega (5/14/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Diada d'aplec   61è Aplec de la sardana de Gràcia (5/14/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Jaumet i la Maria   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
Els tres Castells   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Caldes   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
Per Olesa   37è Aplec d'Olesa (5/14/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Ventalló   68è Aplec de Caldes de Malavella (5/14/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Fermina   Ballada (5/13/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Per Olesa   La sardana de l'Any (5/13/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
A Can Vila de Calella   Colenda SardaTic (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els dos vailets   Fires i festes de la Santa Creu (5/7/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Encara Hi Som   Dia d'Europa (5/7/2017)   Barcelona Barcelonès Maricel
Anna   50è Aplec de Lloret (5/7/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Perpetuencs   81è Revetlla d'aplec (5/6/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Breda artesana   Pratifolck (5/6/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Malavella   Fires i festes de la Santa Creu (5/6/2017)   Figueres Alt Empordà Maravella
Mar de Palamós   Fires i festes de la Santa Creu (5/4/2017)   Figueres Alt Empordà Blanes
Maria Amàlia   Fires i festes de la Santa Creu (5/3/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Les Roquetes   Fires i festes de la Santa Creu (5/1/2017)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Mar de Palamós   75è Aplec de Mollet (5/1/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Llavaneres   Ballada (5/1/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Petita ofrena   60è Aplec de Girona (5/1/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies de Calella   Festa de la primavera (4/30/2017)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Els tres Castells   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Maria Amàlia   Ballada (4/30/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
És la Margarida   Aplec de Puiggraciós (4/30/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
L'ermita de Collbàs   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/30/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llavaneres   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/30/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
La Garriga   Ballada (4/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Mar de Palamós   Fires i festes de la Santa Creu (4/28/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Diada d'aplec   Sant Jordi (4/23/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Passeig de la Bisbal   La jordiada (4/23/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Catalunya canta   68è Sant Jordi (4/23/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sant Pere Pescador   Sant Jordi (4/23/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on època)
Trobada Sant Jordi   Sant Jordi (4/23/2017)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Tossa bonica   Sant Jordi (4/23/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Cinc rossinyols   Sant Jordi (4/23/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els tres pintors   Sant Jordi (4/23/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Dos de l'Empordà   Sant Jordi (4/23/2017)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
La colla dels setze   Sant Jordi (4/23/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tossa bonica   Sant Jordi (4/23/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Alberes Sardanista   Sant Jordi (4/23/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Sant Jordi   6è Memorial Salvador Simon (4/22/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
L'estadi nou   7è Aplec de Torres de Segre (4/22/2017)   Torres de Segre Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Nois alegres   Sant Jordi (4/22/2017)   Montgat Maresme Marinada
Dos de l'Empordà   Ballada (4/22/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Cadaqués   Fira d'Artés Fira d'Artés (4/22/2017)   Artés Bages Ciutat de Girona
Tiana   Tiana, un viatge a través de la Sardana (4/17/2017)   Tiana Maresme Marinada
L'Angeleta de l'hostal   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada d'aplec   38è Aplec de Pàsqua (4/17/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Diada d'aplec   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (4/17/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Badalona   Aplec de Joncadella (4/17/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
L'Endalet de Premià   47è Aplec de Preixana (4/17/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Parc Güell   Aplec del pa (4/17/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Silenca   53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Conjunt
Montserrat de Ripoll   18è Aplec de Pàsqua (4/16/2017)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Maria Amàlia   53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Mediterrània
L'aplec de Sils   53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Nois alegres   53è Aplec de Sils (4/16/2017)   Sils La Selva Marinada
Érem set   Ballada (4/16/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mar de Palamós   Ballada (4/16/2017)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Breda artesana   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Maria Amàlia   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
L'ermita de Collbàs   29è Aplec de Sants (4/9/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tiana   40è Aplec de Breda (4/9/2017)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Centenària   29è Aplec de Sants (4/9/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Diada d'aplec   35è Aplec de Manresa (4/8/2017)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Ventalló   5è Aplec sardanista dels Arenys (4/2/2017)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de Sarrià   Ballada (4/2/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dos de l'Empordà   Ballada (4/2/2017)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Montserrat de Ripoll   Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Maria Amàlia   Ballada (4/2/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Tiana   Ballada (4/2/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Nova Vallès
L'estadi nou   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Els tres Castells   Ballada (3/26/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Vila del Masnou   Aplec del Masnou (3/26/2017)   El Masnou Maresme Conjunt
Surt al balcó   34è Aplec de Sardanes al Montsià (3/26/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
La colla dels setze   Ballada (3/26/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'amic absent   Doble (3/25/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Mestre Genís   Esperant la primavera (3/19/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Punt Cat
Diada d'aplec   Ballada (3/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Badalona   Ballada (3/19/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La nostra Agrupació   70è Aniversari Sabadell Sardanista (3/19/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Alberes Sardanista   Ballada (3/19/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Mar de Palamós   18è Aplec de Vilassar de Dalt (3/19/2017)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de Sarrià   Ballada (3/19/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'estadi nou   Ballada (3/18/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La colla dels setze   Ballada (3/12/2017)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
L'estadi nou   43è Aplec de Cerdanyola (3/12/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Petita ofrena   Ballada (3/12/2017)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Els de Bellcaire   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès La Bisbal Jove
Poble de Celrà   45è Aplec de Celrà (3/12/2017)   Celrà Gironès Conjunt
Montserrat de Ripoll   Dia de la Dona (3/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Montgrins
Dos de l'Empordà   Cloenda Colles Tarragonines (3/5/2017)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (3/5/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La colla dels 50   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Maria Amàlia   Ballada (3/5/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
La cançó de la Marta   27è Aplec de Bordils (3/5/2017)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Els de Castellar   40è Aplec de Castellar (3/5/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Dos de l'Empordà   Ballada (3/4/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Tiana   Tiana, un viatge a través de la sardana (3/4/2017)   Tiana Maresme Marinada
L'ermita de Collbàs   Ballada (2/26/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El Ros de Palau   Ballada doble (2/19/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
Apa, Ramon   5è Memorial Ramon Capella (2/19/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
Dos de l'Empordà   Ballada (2/19/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Amàlia   Ballada (2/19/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
El Ros de Palau   Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
És la Margarida   Ballada (2/12/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Mar de Palamós   Ballada (2/12/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Mestre Genís   612è Ballada (2/12/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Punt Cat
Llavaneres   37è Aplec de Navarcles (2/12/2017)   Navarcles Bages Marinada
Montcada i Reixac   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Per Olesa   Aplec d'Hivern (2/5/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Sarrià   Doble ballada (2/5/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Llavaneres   Ballada (2/5/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (1/29/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poble de Flaçà   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (1/29/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Mar de Palamós   Ballada (1/29/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Dos de l'Empordà   5è Aplec d'Hivern (1/29/2017)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La festa de Lloret   Doble audició de Sant Vicenç (1/22/2017)   Sils La Selva Tres Vents
Dos de l'Empordà   17è Aplec de Manlleu (1/15/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Calella   Ballada (1/8/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Llavaneres   Cap d'any (1/1/2017)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Encara Hi Som   El Garraf dansa en cercle (1/1/2017)  



Maricel
Apa, Ramon   Festa Major (12/31/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
L'estadi nou   610è Ballada (12/26/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Tres Vents
Mestre Genís   Ballada (12/26/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Silenca   Doble Ballada (12/18/2016)   Sils La Selva La Flama de Farners
Érem set   Doble Ballada (12/18/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Records selvatans   Doble Ballada (12/18/2016)   Sils La Selva La Flama de Farners
Breda artesana   20è Aplec Nadalenc (12/18/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llavaneres   Ballada (12/17/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Alberes Sardanista   31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Badalona   31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva Tres Vents
Cants de la Rosó   31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva Tres Vents
Vila de Navarcles   31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
L'aplec de Sarrià   31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Montserrat de Ripoll   31è Memorial Francesc Mas Ros (12/11/2016)   Sils La Selva Tres Vents
Tiana   Ballada (12/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tiana   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'amic Homar   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Sardanes a Cornellà   Ballada (12/6/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'amic Homar   Trobada sardanista de tardor (12/4/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Joan i Elena   13è Diada de l'Agrupació (12/4/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies d'Arboç   Trobada sardanista de tardor (12/4/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els tres pintors   Aniversari Ateneu Popular (11/27/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Montcada i Reixac   15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de Sarrià   Ballada (11/27/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
És la Margarida   16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Sardanes a Cornellà   Ballada (11/27/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
És la Margarida   15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Reus Jove
L'ermita de Collbàs   9è Festa de tardor (11/20/2016)   Girona Gironès Baix Empordà
Érem set   37è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dos de l'Empordà   Ballada (11/13/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (11/13/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
El Ros de Palau   Ballada (11/13/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Dos de l'Empordà   14è Diada Sardanista (11/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Centenària   Ballada (11/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Viladesens   Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Bella donzella   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
L'aplec de Sarrià   23è Aniversari Tamborí (11/6/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Girona
L'aplec de Sarrià   Ballada (11/6/2016)   Badalona Barcelonès Rambles
Dos de l'Empordà   Aplec de Sant Martí (11/6/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Llavaneres   Ballada (11/6/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Diada d'aplec   23è Aniversari Tamborí (11/5/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Diada d'aplec   40è Diada Sardanista (11/5/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Castanyada (11/1/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'Andreu de Mollet   Ballada (11/1/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Noies d'Arboç   Diada de l'Agrupació (11/1/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Per Olesa   Ballada (11/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Roses gentil   Doble ballada (11/1/2016)   Artés Bages Bellpuig
Maria Amàlia   Doble ballada (11/1/2016)   Artés Bages Marinada
Dos de l'Empordà   Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Del pla a la serra   Fires i Festes de Sant Narcís (10/30/2016)   Girona Gironès Selvatana
Maria Amàlia   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (10/30/2016)   Puigreig Berguedà La Principal de la Bisbal
Maria Amàlia   Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2016)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Dos de l'Empordà   Ballada (10/23/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
En Josep Ars   42è Aplec de l'Hospitalet (10/23/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Llavaneres   Ballada (10/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Dos de l'Empordà   48è Aplec de les Roquetes (10/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Érem set   Aplec de Tardor (10/16/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La colla dels setze   7è Aplec del Serrallo (10/16/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Montcada i Reixac   Ballada (10/15/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Tres del Rosselló   41è Aplec de Sant Cugat (10/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Mar de Palamós   46è Aplec de Tardor (10/12/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
L'aplec de Sarrià   Ballada (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'amic Homar   Aplec de Martorell (10/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Dos de l'Empordà   29è Aplec de Tossa (10/9/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Centenària   Ballada (10/9/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els tres pintors   Homenatge a Ignasi Iglésias (10/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
La colla dels setze   49è Aplec del Remei (10/9/2016)   Flix Ribera d'Ebre La Principal de Tarragona
Sardanista i amic   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Maria Amàlia   45è Aplec de Súria (10/9/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
La colla dels setze   Trobada escola de cobles (10/8/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Cobles del Col·legi de Santa Maria
Els tres pintors   Ballada (10/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Tossa bonica   29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (10/2/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Cinc rossinyols   42è Aplec de Malgrat (10/2/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Les Roquetes   Ballada (10/2/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Montcada i Reixac   Aplec de Montcada (10/1/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Conjunt
Viladesens   37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Mar de Palamós   Ballada (9/25/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Breda artesana   29è Aplec de Mongat (9/25/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
La colla dels setze   34è Aplec de Constantí (9/25/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
És la Margarida   18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dos de l'Empordà   18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Mar de Palamós   Aniversari Monument a la Sardana (9/24/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona època)
Montcada i Reixac   Ballada (9/18/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
L'estadi nou   52è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Viladesens   50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Centenària   Cicle d'estiu (9/18/2016)   Calella Maresme Sabadell
Badalona   Festa major (9/18/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Montcada i Reixac   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Tiana   Festa major (9/18/2016)   Tiana Maresme Sabadell
L'amic Homar   Aplec de Terrassa (9/18/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Ventalló   Fira d'artesants (9/17/2016)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Martorelles   17è Aplec de Sant Andreu (9/17/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Tossa bonica   Aplec de Terrassa (9/17/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dos de l'Empordà   63è Aplec de Santiga (9/17/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Centenària   72è Aplec de Badalona (9/17/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Els tres Castells   11 setembre (9/11/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
El Ros de Palau   11 de setembre (9/11/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Calella   Festa major (9/11/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Petita ofrena   11 de setembre (9/11/2016)   Torelló Osona Lluïsos
La colla dels setze   11 de setembre (9/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Alberes Sardanista   Ballada (9/11/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Les Roquetes   11 de setembre (9/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Berga, Ciutat Pubilla   Ballada (9/10/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
L'amic Homar   Ballada (9/10/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dos de l'Empordà   Ballada (9/10/2016)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
Noies de Calella   90è Sardanes a la fresca (9/10/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Poble de Flaçà   11 de Setembre (9/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La Garriga   60è Aplec de la Garriga (9/10/2016)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Tossa bonica   Festa major de Bellvitge (9/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
L'aplec de Sarrià   Ballada (9/9/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
Montserrat de Ripoll   Ballada (9/9/2016)   Sils La Selva Tres Vents
Tiana   Fires i festes (9/9/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
La colla dels 50   Ballada (9/5/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
El Ros de Palau   Festa major (9/5/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
El bosc de Can Deu   Festa Major (9/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La colla dels setze   Ballada (9/5/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Tres del Rosselló   Festa major de Sant Roc (9/4/2016)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La colla dels 50   Ballada (9/4/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
L'amic absent   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Som-hi, ballem-la   Cicle d'estiu (9/4/2016)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
L'ermita de Collbàs   Ballada (9/4/2016)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Mediterrània
Badalona   35è Aplec de Berga (9/4/2016)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
L'ermita de Collbàs   5è Trobada de colles veteranes (9/4/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Berga, Ciutat Pubilla   Festa Major (9/3/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec d'Artés   24è Aplec d'Encamp (9/3/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Martorelles   38è Aplec de Martorelles (9/3/2016)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
És la Margarida   Festa major (9/3/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Martorelles   Ballada (9/2/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Mar de Palamós   39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
És la Margarida   Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Mar de Palamós   Ballada (8/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Oriola   Festa Major (8/28/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els tres Castells   Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Montcada i Reixac   90è Sardanes a la fresca (8/27/2016)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
La colla dels setze   36è Aplec de Cambrils (8/27/2016)   Cambrils Baix Camp La Principal de Tarragona
Viladesens   43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria Teresa Furest   Festa major de Sant Genís (8/26/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Som-hi, ballem-la   Ballada (8/26/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
La colla dels setze   Ballada (8/25/2016)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La colla dels setze   Festa major (8/22/2016)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Oriola   Ballada (8/21/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Tossa bonica   Festa major (8/21/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Breda artesana   Ballada (8/20/2016)   Artés Bages Marinada
L'aplec de Sarrià   Ballada (8/19/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Mar de Palamós   Ballada (8/19/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
És la Margarida   Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Noies de Calella   Ballada (8/14/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Arenys de Mar   90è Sardanes a la fresca (8/13/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Dos de l'Empordà   Festa major (8/12/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Martorelles   Ballada (8/12/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Breda artesana   Ballada (8/12/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
La colla dels setze   Ballada (8/12/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Dos de l'Empordà   Ballada (8/12/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
Colla Dansa Eterna   Ballada (8/11/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
L'amic Homar   Ballada (8/7/2016)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Palamós   Ballada (8/7/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Tossa bonica   31è Aplec de Ribes (8/7/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Aplec de Moià (8/7/2016)   Moià Bages Lluïsos
Plaça Bacardí   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (8/6/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Fermina   Ballada (8/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Tiana   Festa major (8/5/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Festa major (8/1/2016)   Torelló Osona Conjunt
La Font Vella de Sant Hilari   24è Aplec de ls Borges Blanques (7/30/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Sardanista i amic   Ballada (7/30/2016)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   14è Aplec de la Garrotxa (7/30/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Centenària   22è Aplec de Torredembarra (7/30/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El Ros de Palau   90è Sardanes a la fresca (7/30/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
És la Margarida   Festa Major (7/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanista i amic   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Badalona   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/29/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
La Garriga   Ballada (7/29/2016)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Riudarenes   Ballada (7/29/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Els tres Castells   Festa Major (7/29/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Llavaneres   Ballades d'estiu (7/25/2016)   El Vendrell Baix Penedès Montgrins
És la Margarida   Ballada (7/25/2016)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Parc Güell   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/25/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
La colla dels 50   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Mar de Palamós   48è Aplec de Palamós (7/24/2016)   Palamós Baix Empordà Conjunt
L'aplec d'Arbeca   25è Aplec d'Arbeca (7/23/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Noies de Calella   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Apa, Ramon   30è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/23/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Tossa bonica   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (7/22/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
La colla dels setze   Ballada (7/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Riudarenes   Ballada (7/22/2016)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Badalona   Ballada (7/21/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Berga, Ciutat Pubilla   Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Els tres pintors   Sardanes a la fresca (7/19/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   63è Aplec de Ripoll (7/17/2016)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Montcada i Reixac   Ballada (7/17/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Badalona   Festa major poble Sec (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Tres del Rosselló   Ballada (7/17/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Dos de l'Empordà   33è Aplec del Vendrell (7/17/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
La festa de Lloret   90è Sardanes a la fresca (7/16/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Els tres Castells   Aplec del Romesco (7/16/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
El Ros de Palau   Ballada (7/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
És la Margarida   Ballada (7/16/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Noies de Calella   Ballada (7/15/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Centenària   Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
La colla dels setze   Ballada (7/15/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Al mestre Sicart   Ballada (7/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Els tres pintors   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Oriola   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Centenària   67è Aplec de Granollers (7/9/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
És la Margarida   Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Recordant en Josep Capdevila   90è Sardanes a la fresca (7/9/2016)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
La colla dels setze   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
L'ermita de Collbàs   8è Aplec de Castellbisbal (7/9/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Records selvatans   Aplec de Montesquiu (7/9/2016)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
La cançó de la Marta   Ballada (7/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Parc Güell   Ballada (7/8/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Sardanista i amic   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (7/4/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Calella   6è Festa Major del Carmel (7/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Érem set   Ballada (7/3/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Tiana   42è Aplec de Montblanc (7/3/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Dos de l'Empordà   10è Aplec Comarcal Osona (7/3/2016)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Cicle d'estiu (7/3/2016)   Calella Maresme Marinada
Els tres pintors   Ballada (7/3/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Berga, Ciutat Pubilla   Ballada (7/3/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La cançó de la Marta   10è Aplec Comarcal Osona (7/3/2016)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   Ballada (7/3/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Ventalló   27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (7/2/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
L'aplec d'Artés   44è Aplec d'Artés (7/2/2016)   Artés Bages Conjunt
Mar de Palamós   22è Aplec de Rosselló (7/2/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Diada d'aplec   Sardanes a la fresca- Fira d'Entitats (7/2/2016)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Tossa bonica   Ballada (7/1/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   Ballada (7/1/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de Sarrià   Festa major (7/1/2016)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Llavaneres   Sardanes a la fresca (6/29/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
És la Margarida   Ballada (6/27/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Diada d'aplec   55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els tres pintors   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Mar de Palamós   Ballada (6/25/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Badalona   15è Aplec d'Andorra (6/25/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
L'estadi nou   26è Aplec d'Agramunt (6/25/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Fermina   Ballada (6/24/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Joan i Elena   Festa major (6/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La colla dels setze   Ballada (6/24/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Poble de Caldes   Aplec de la Gleva (6/24/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Llavaneres   Festa major (6/24/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els ferms de Badalona   Ballada (6/24/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita ofrena   Ballada (6/24/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Els tres Castells   Revetlla (6/23/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Centenària   Revetlla (6/23/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Llavaneres   Revetlla de Sant Joan (6/23/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Apa, Ramon   35è Aplec del Prat (6/19/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Oriola   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de Sarrià   62è Aplec d'Anglès (6/19/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Poble de Celrà   Dia Universal de la Sardana (6/19/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'estadi nou   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Alberes Sardanista   18è Aplec de Campdevànol (6/18/2016)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
L'Andreu de Mollet   Aplec de Mataró (6/18/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
Mar de Palamós   48è Aplec de Cornellà (6/12/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   Festa del soci (6/12/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Volguda Igualada   88è Aplec d'Igualada (6/12/2016)   Igualada Anoia Conjunt
Diada d'aplec   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (6/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tiana   Festa major Petita (6/11/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   Ballada (6/11/2016)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Tossa bonica   Sardanes a la fresca (6/8/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Centenària   Ballada (6/5/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dos de l'Empordà   52è Aplec de Bràfim (6/5/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Platges de l'Escala   41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Poble de Caldes   41è Aplec de l'Escala (6/5/2016)   L'Escala Alt Empordà Conjunt
És la Margarida   28è Aplec de Vandellòs (6/4/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
És la Margarida   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Els tres Castells   Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Marinada
La Font Vella de Sant Hilari   20è Aplec d'Almacelles (6/4/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
El bosc de Can Deu   Festa de la Gent Gran (5/29/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mar de Palamós   Ballada (5/29/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Nois alegres   Ballada (5/29/2016)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Centenària   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Parc Güell   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Alberes Sardanista   59è Aplec de Girona (5/29/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Dos de l'Empordà   Ballada (5/29/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Tres del Rosselló   Ballada (5/29/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Centenària   Festa Major (5/27/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mar de Palamós   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Diada d'aplec   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La cançó de la Marta   Festes de Primavera (5/22/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Sant Jordi   Festes de Primavera (5/22/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Petita ofrena   Ballada (5/22/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Sarrià   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/22/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
La colla dels setze   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els tres Castells   18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Parc Güell   Ballada (5/21/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Breda artesana   Ballada (5/21/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Breda artesana   Aplec del Castell de Tona (5/16/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
L'ermita de Collbàs   55è Aplec de Figueres (5/15/2016)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
La cançó de la Marta   Ballada (5/15/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Berga, Ciutat Pubilla   33è Aplec de Tàrrega (5/15/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
L'amic Homar   47è Aplec de Torelló (5/15/2016)   Torelló Osona Mil·lenària
Parella feliç   4è Aplec Collblanc-Torassa (5/15/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Els tres pintors   Ballada (5/14/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Tiana   12è Aplec de Porqueres (5/14/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Per Olesa   36è Aplec d'Olesa (5/8/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Poble de Caldes   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
L'ermita de Collbàs   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Apa, Ramon   44è Aplec de Tarragona (5/8/2016)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de Sarrià   67è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Sardanista i amic   60è Aplec de Gràcia (5/8/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tiana   Ballada (5/1/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Roda de Ter   Festa major de les Cases Noves (5/1/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
El Ros de Palau   49è Aplec de Lloret (5/1/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Plaça Bacardí   17è Aplec d'Oliana (5/1/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Tossa bonica   Ballada (5/1/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Mestre Genís   80è Aplec de Santa Perpètua (4/30/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La Garriga   Festa del Barri de Montserrat (4/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Ripollet Sardanista   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Mar de Palamós   Ballada (4/24/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Pubilla de Farners   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Nois alegres   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/24/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Conjunt
Joan i Elena   24è Aplec del Cava (4/24/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els ferms de Badalona   Sant Jordi (4/23/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec d'Artés   Sant Jordi (4/23/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Dos de l'Empordà   Sant Jordi (4/23/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Riudarenes   Sant Jordi (4/23/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Llavaneres   Sant Jordi (4/23/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
La colla dels setze   Sant Jordi (4/23/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Catalunya canta   Sant Jordi (4/23/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
L'ermita de Collbàs   Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
L'Endalet de Premià   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Mediterrània
Llavaneres   Ballada (4/17/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La colla dels setze   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Badalona   Aplec de Montmeló (4/17/2016)   Montmeló Vallès Oriental Conjunt
El bosc de Can Deu   52è Aplec de Sils (4/17/2016)   Sils La Selva Marinada
Centenària   Ballada (4/16/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els ferms de Badalona   5è Engresca't Llefià. Memorial Salvador Simon (4/16/2016)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Oriola   Ballada (4/14/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Breda artesana   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Els tres Castells   28è Aplec de Sants (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Les Roquetes   Ballada (4/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Roses gentil   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   39è Aplec de Breda (4/10/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
La colla dels setze   Ballada (4/10/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Sant Jordi   Ballada (4/10/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'ermita de Collbàs   Ballada (4/9/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Oriola   Ballada (4/3/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Centenària   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Tiana   Aplec de l'Alegria (3/28/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Oriola   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Llavaneres   27è Aplec de Roda de Berà (3/28/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ripollet Sardanista   Ballada (3/28/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Tossa bonica   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (3/28/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
Montcada i Reixac   37è Aplec de la Pobla de Montornés (3/28/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fermina   Ballada (3/28/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Vila del Masnou   44è Aplec del Masnou (3/27/2016)   El Masnou Maresme Conjunt
Poble de Flaçà   17è Aplec de Pasqua de Besalú (3/27/2016)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
L'ermita de Collbàs   17è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Els tres Castells   Ballada (3/20/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'estadi nou   Ballada (3/19/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Pastora enamorada   Cicle de tardes al Palau (3/14/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Vila de Navarcles   Cloenda del curset (3/13/2016)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
La colla dels setze   Ballada (3/13/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Poble de Celrà   44è Aplec de Celrà (3/13/2016)   Celrà Gironès Conjunt
Sardanes a Cornellà   42è Aplec de Cerdanyola (3/13/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Berga, Ciutat Pubilla   Ballada (3/6/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Sardanista i amic   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella donzella   Ballada (3/6/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Refilets de la Selva   26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Els de Castellar   39è Aplec de Castellar del Vallès (3/6/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Francina   Ballada de les dones (3/6/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Tossa bonica   26è Petit aplec de Bordils (3/6/2016)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El Ros de Palau   Ballada (3/6/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santa Perpètua   Festa Major d'Hivern (3/6/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Noies d'Arboç   Ballada (2/28/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Llavaneres   Diada del Soci (2/21/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Mar de Palamós   Ballada (2/21/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Roses gentil   Doble ballada (2/21/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Aquella cançó   Ballada (2/14/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Noies de Calella   Ballada (2/14/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Centenària   Aplec d'hivern (2/7/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Platja de Vilanova   Ballada (2/7/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els tres Castells   Ballada (2/7/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Nois alegres   Ballada (2/2/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Ventalló   Ballada (1/31/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La colla dels setze   Ballada (1/31/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Joia de Palamós   4è Aplec d'hivern de la Garriga (1/24/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Montcada i Reixac   Ballada (1/24/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
La colla dels setze   12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Marinada
El bosc de Can Deu   Ballada (1/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Apa, Ramon   Ballada (1/9/2016)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petita ofrena   16è Aplec de Manlleu (1/3/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Érem set   Ballada (1/3/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec d'Artés   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Poble de Flaçà   Sardanes de Flaçà (1/1/2016)   Flaçà Gironès Ciutat de Girona
Artesenca   Sardanes a Artés (1/1/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Joan i Elena   Festa major (12/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Aimada Figueres   Ballada (12/27/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Pere Pescador   19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noies de Calella   Ballada (12/20/2015)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
L'ermita de Collbàs   Ballada (12/13/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Els tres Castells   Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
És la Margarida   Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   festa Major (12/8/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Breda artesana   Doble (12/6/2015)   Salt Gironès La Flama de Farners
Poble de Caldes   Ballada (12/5/2015)   Figueres Alt Empordà Punt Cat
Petita ofrena   12è Diada sardanista (11/29/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Aimada Figueres   Ballada (11/29/2015)   Badalona Barcelonès Rambles
Els tres Castells   Doble (11/29/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Apa Carles   Ballada (11/29/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Record de Sant Hilari   Ballada (11/22/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sant Pere Pescador   Diada del Soci (11/22/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
La colla dels setze   Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
La colla dels setze   Doble (11/15/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
L'estadi nou   Ballada (11/15/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Riudarenes   Doble (11/15/2015)   Salt Gironès Rossinyolets
Ripollet Sardanista   19è Trobada CASCB (11/8/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
Oriola   Castanyada (11/7/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La festa de Lloret   Aplec d'Esplugues (11/1/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Érem set   Castanyada (11/1/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona L'Arbucienca
La Garriga   Castanyada (11/1/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ripollet Sardanista   Fires i festes (10/29/2015)   Girona Gironès Selvatana
Breda artesana   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Perpetuencs   41è Aplec de l'Hospitalet (10/25/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Centenària   Aplec de Sant Muç (10/18/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Tiana   20è Aplec de la Tartrana (10/18/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Diada d'aplec   47è Aplec de les Roquetes (10/18/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
La colla dels setze   6è Aplec del Serrallo (10/18/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Brots de primavera a Salt   Doble (10/12/2015)   Salt Gironès Baix Empordà
Tres del Rosselló   45è Aplec de tardor (10/12/2015)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Berga, Ciutat Pubilla   Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Dues parelles   Diada del soci (10/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'ermita de Collbàs   Ballada (10/11/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Apa, Ramon   Ballada (10/11/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Arenys de Mar   28è Aplec de Tossa (10/11/2015)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Centenària   44è Aplec de Súria (10/11/2015)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Centenària   Ballada doble (Gava + Viladecans) (10/11/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Berga, Ciutat Pubilla   Ballada (10/4/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Montcada i Reixac   Aplec de Montcada (10/3/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Fermina   Ballada (10/3/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Montcada i Reixac   Ballada (10/3/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
L'aplec de Sarrià   Ballada (9/28/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Dos de l'Empordà   40è Aplec de Sant Cugat (9/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'amic Homar   Ballada (9/27/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Apa, Ramon   Ballada (9/27/2015)   Segur de Calafell Baix Penedès Reus Jove
Montcada i Reixac   Ballada i petit concert (9/27/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Tossa bonica   Festa de Sant Miquel del Roqueta (9/27/2015)   Ripoll Ripollès Ripollès
Breda artesana   Festa Major (9/26/2015)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Sant Pere Pescador   17è Aplec de Rubí (9/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Silenca   Ballada (9/26/2015)   Artés Bages Marinada
Apa, Ramon   171è Aplec de Sant Maurici (9/22/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
L'ermita de Collbàs   43è Aplec de Terrassa (9/20/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria Teresa Furest   49è Aplec Baix Camp (9/20/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   Aplec de tardor (9/20/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Diada d'aplec   71è Revetlla aplec de Badalona (9/19/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Noies de Calella   43è Aplec de Terrassa (9/19/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Amposta   Festa major (9/19/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Breda artesana   Festa major (9/13/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Apa, Ramon   16è Aplec de tarda (9/12/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mar de Palamós   Festa Major (9/12/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Petita ofrena   11 setembre (9/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amposta   11 de Setembre (9/11/2015)   Amposta Montsià La Principal Rapitenca
La cançó de la Marta   11 de Setembre (9/11/2015)   Amposta Montsià La Principal Rapitenca
Oriola   11 setembre (9/11/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
L'aplec de Girona   11 de setembre (9/11/2015)   Girona Gironès Tres Vents
Dos de l'Empordà   11 de setembre (9/11/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Sarrià   11 de setembre (9/11/2015)   Torelló Osona Lluïsos
Valentí Quer   11 de setembre (9/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Els tres pintors   Ballada (9/10/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   Ballada (9/10/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Llavaneres   11 de setembre (9/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
La Garriga   59è Aplec de la Garriga (9/10/2015)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
L'amic Homar   Festa major (9/7/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Badalona   Festa major (9/7/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'amic Homar   Festa major de Sant Roc (9/6/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Tossa bonica   Centenari de l'Església Major (9/6/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Sardanes a Roses   Ballada (9/6/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els pescadors de l'Escala   28è Aplec d'Encamp (9/6/2015)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Tiana   34è Aplec de Berga (9/6/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Noies de Calella   Ballada (8/30/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Els tres pintors   89è Sardanes estiu 2015 (8/29/2015)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
L'Endalet de Premià   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Els tres Castells   42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Breda artesana   35è Aplec de Cambrils (8/29/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Montcada i Reixac   Festa Major (8/28/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Tossa bonica   Ballada (8/27/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Breda artesana   Ballada (8/23/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Bella donzella   Ballada (8/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Garriga   Ballada (8/22/2015)   Artés Bages Marinada
Llavaneres   Festa major (8/17/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Tiana   Festa major (8/16/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Festa Major de Gràcia (8/15/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   Ballada (8/14/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Amposta   Festa Major (8/11/2015)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Tossa bonica   Festa Major (8/9/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Perpetuencs   6è Aplec de Sant Llorenç (8/8/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
Record de Sant Hilari   Ballada (8/7/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Som-hi, ballem-la   Ballada (8/6/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Breda artesana   Festa major (8/4/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Els de Castellar   Festa major (8/2/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
Centenària   16è Aplec Vila de Moià (8/2/2015)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Apa, Ramon   Aplec de la Palma d'Ebre (8/2/2015)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ventalló   23è L'aplec de les Borges Blanques (8/1/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
L'ermita de Collbàs   Festa Major (8/1/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tossa bonica   Ballada (7/31/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
El Ros de Palau   Festa Major (7/31/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Sardanista i amic   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/31/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de França   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/26/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila de la Jonquera
Els de Castellar   Nits d'estiu (7/26/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La colla dels setze   14è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/25/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Collblanc   13è Aplec de la Garrotxa (7/25/2015)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
L'aplec de Sarrià   Ballada (7/25/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Els tres Castells   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (7/24/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
L'Andreu de Mollet   Ballada (7/24/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Érem set   Ballada (7/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Montcada i Reixac   Ballada (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'ermita de Collbàs   Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Badalona   Festa Major Poble Sec (7/19/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Montcada i Reixac   Aplec del Vendrell (7/19/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Centenària   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Centenària   Ballada (7/19/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La colla dels 50   62è Aplec de Ripoll (7/19/2015)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Riudarenes   Ballada (7/19/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Palamós   Festa major Poble Sec (7/18/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de Girona   Ballada (7/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
El bosc de Can Deu   Festa major de la Florida (7/18/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Mar de Palamós   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/18/2015)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Apa, Ramon   20è Aplec del Romesco (7/18/2015)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Els tres pintors   Ballada (7/18/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Record de Sant Hilari   Ballada (7/17/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Diada d'aplec   4è Memorial Martí Masvidal (7/17/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Centenària   Ballada (7/16/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els tres Castells   Ballada (7/12/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
Amposta   Aplec de la Mussara (7/12/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Els tres pintors   Ballada (7/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Tiana   66è Aplec de Granollers (7/11/2015)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Apa, Ramon   29è Aplec del Pla de Santa Maria (7/11/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Berga, Ciutat Pubilla   Aplec de Montesquiu (7/11/2015)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Aplec de Montesquiu (7/11/2015)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Els tres Castells   7è Aplec de Castellbisbal (7/11/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
La festa de Lloret   89è Sardanes estiu 2015 (7/11/2015)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Perla de Lloret   Ballada (7/10/2015)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Fermina   Nits d'estiu (7/9/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tres del Rosselló   Festa major del Carmel (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Nois alegres   Ballada (7/5/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sant Pere Pescador   Ballada (7/5/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
L'aplec d'Arbeca   9è Aplec Comarcal d'Ossona (7/5/2015)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   Ballada (7/4/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Tres del Rosselló   1è Aplec après-midi et soirée (7/4/2015)   Amèlie- Les Bains França Tres Vents
Breda artesana   89è Sardanes estiu 2015 (7/4/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec d'Artés   43è Aplec d'Artés (7/4/2015)   Artés Bages Conjunt
Montcada i Reixac   26è Aplec d'Ascó (7/4/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Llavaneres   39è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/4/2015)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Conjunt
Noies de Calella   Ballada (7/3/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Riudarenes   Ballada (7/3/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Viladesens   Nits d'estiu (7/2/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tiana   53è Aplec de Sabadell (6/28/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Record de Sant Hilari   Ballada (6/28/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Badalona   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Viladesens   Ballada (6/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Endalet de Premià   Ballada (6/27/2015)   La Garriga Vallès Oriental Bellpuig
Mar de Palamós   Ballada (6/27/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
L'amic Homar   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Petita ofrena   14è Festa Aplec d'Andorra (6/27/2015)   Andorra la Vella Andorra La Flama de Farners
Llavaneres   Ballada (6/26/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Apa, Ramon   Fesrta Major (6/26/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
L'ermita de Collbàs   Ballada (6/26/2015)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Montcada i Reixac   Ballada (6/26/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Rubí   ballada (6/26/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Oriola   Ballada (6/25/2015)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Mar de Palamós   Ballada (6/24/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Els tres Castells   Festa major Rubí (6/24/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Tossa bonica   Ballada (6/24/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Tossa bonica   Festa Major (6/24/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Mar de Palamós   Revetlla de Sant Joan (6/23/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Petita ofrena   6è Aniversari Monument (6/21/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Els tres pintors   Dia Universal de la Sardana (6/21/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Sarrià   34è Aplec del Prat (6/21/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els tres pintors   64è Aplec de Cardedeu (6/21/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
L'ermita de Collbàs   89è Sardanes estiu 2015 (6/20/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
La Font Vella de Sant Hilari   Dia Universal de la Sardana (6/20/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Els pescadors de l'Escala   10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/20/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Llavaneres   Festa major del Barri de la Marina (6/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mar de Palamós   Festa Major (6/20/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Els tres Castells   Aplec de Cubelles (6/20/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Som-hi, ballem-la   8è Taller per apendre a ballar Sardanes (6/17/2015)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
L'ermita de Collbàs   Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Amposta   15è Aplec d'Altafulla (6/14/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Centenària   53è Aplec de la Bisbal (6/14/2015)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
L'amic Homar   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (6/14/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de Sarrià   Festes de Sant Lluís (6/14/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Els tres Castells   21è Aplec de la Catedral (6/13/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
El Ros de Palau   Aplec de Calella (6/7/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
La Garriga   Ballada (6/7/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Apa, Ramon   Aplec de Bràfim (6/7/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
L'ermita de Collbàs   40è Aplec de l'Escala (6/7/2015)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Centenària   88è Revetlla aplec de Calella (6/6/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Amposta   27è Aplec de Vandellòs (6/6/2015)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Tossa bonica   Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Colla Dansa Eterna   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/31/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
El bosc de Can Deu   Aplec de Primavera i Festa dels Xatos (5/31/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Noies de Calella   Ballada (5/31/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Montcada i Reixac   Ballada (5/31/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
Bell Cadaqués   36è Aplec de Mollerussa (5/30/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Breda artesana   Temps de Flors (5/30/2015)   Girona Gironès La Flama de Farners
L'ermita de Collbàs   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tres del Rosselló   Ballada (5/24/2015)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Rambles
Riudarenes   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Dos de l'Empordà   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/24/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La Garriga   Ballada (5/23/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
La colla dels 50   Temps de Flors (5/23/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Amposta   Aplec d'Esparreguera (5/23/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Bella donzella   Ballada (5/23/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Petita ofrena   Ballada (5/17/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Ventalló   46è Aplec de Torelló (5/17/2015)   Torelló Osona Bellpuig
Els tres Castells   31è Aplec de Sitges (5/17/2015)   Sitges Garraf Marinada
Els pescadors de l'Escala   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (5/17/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Aimada Figueres   Aplec de Figueres (5/17/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
És la Margarida   Ballada (5/16/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   17è Aplec de Barberà del Vallès (5/16/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Apa, Ramon   66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
El bosc de Can Deu   59è Aplec de Gràcia (5/10/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Breda artesana   66è Aplec de Caldes (5/10/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Perpetuencs   Ballada (5/10/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Amposta   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Noies d'Arboç   26è Aplec de Polinyà (5/9/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Ballada (5/9/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Tiana   Ballada (5/3/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Perpetuencs   79è Aplec de Santa Perpétua (5/3/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   79è Revetlla aplec (5/2/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   Ballada (5/1/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Diada d'aplec   73è Aplec de Mollet (5/1/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Llavaneres   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
L'amic Homar   Aplec de Montmeló (4/26/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Els tres Castells   23è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
El bosc de Can Deu   Dia Internacional de la Dansa (4/26/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Amposta   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/26/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Tossa bonica   Ballada (4/26/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Petita ofrena   Engresca't Llefià (4/25/2015)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Mar de Palamós   Sant Jordi (4/23/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
L'aplec de Girona   Sant Jordi (4/23/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Joan i Elena   Sant Jordi (4/23/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Tres del Rosselló   Sant Jordi (4/23/2015)   Girona Gironès Tres Vents
L'estadi nou   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Mediterrània
L'ermita de Collbàs   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Els tres Castells   51è Aplec de Sils (4/19/2015)   Sils La Selva Marinada
Diada d'aplec   33è Aplec de Manresa (4/18/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
La Garriga   La Garriga, un paseeig per la sardana (4/17/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record de Sant Hilari   Ballada (4/12/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Breda artesana   38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Mar de Palamós   Ballada (4/12/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Viladesens   38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Paulinet   55è Fira d'Artés (4/11/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Tant si es vol com si no es vol   Ballada (4/6/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Mar de Palamós   16è Aplec de Pasqua de Besalú (4/5/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Montcada i Reixac   Ballada del Ram (3/29/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Vila del Masnou   43è Aplec del Masnou (3/29/2015)   El Masnou Maresme Conjunt
L'amic Homar   Ballada (3/29/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La colla dels setze   Ballada (3/29/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Mar de Palamós   Ballada (3/28/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Margarida sardanista   Ballada (3/22/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Santa Perpètua   Ballada (3/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
El bosc de Can Deu   16è Aplec de Vilassar de Dalt (3/22/2015)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Sardanes a Roses   Aplec (3/15/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Poble de Celrà   43è Aplec de Celrà (3/8/2015)   Celrà Gironès Conjunt
L'ermita de Collbàs   41è Aplec de Cerdanyola (3/8/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tant si es vol com si no es vol   Ballada (3/8/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Perpetuencs   Ballada (3/8/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
La cançó de la Marta   25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
L'aplec de Sarrià   Sant Just (3/1/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Tossa bonica   Diada del soci (3/1/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Fermina   25è Petit Aplec de Bordils (3/1/2015)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Els de Castellar   38è Aplec de Castellar (3/1/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Joan i Elena   Ballada (2/22/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Badalona   Ballada (2/22/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Colla Dansa Eterna   3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Joan i Elena   3è Memorial Ramon Capella (2/15/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Oriola   Ballada (2/15/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Nois alegres   Ballada (2/15/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   35è Aplec de Navarcles (2/8/2015)   Artés Bages Lluïsos
Perpetuencs   Candalera (2/8/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Sardanes a Cornellà   Ballada (2/8/2015)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
L'ermita de Collbàs   Presentació Guies aplec (2/7/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansa Eterna   Doble ballada (2/1/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Fermina   Calçotada (2/1/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'ermita de Collbàs   Girona 10 (1/25/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (1/25/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Josep Ars   Ballada de Sant Vicenç (1/25/2015)   Sils La Selva La Flama de Farners
Tossa bonica   Festa Major d'Hivern (1/18/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
L'amic Homar   3è Aplec d'Hivern (1/18/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Els tres pintors   Ballada (1/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Perpetuencs   Ballada (1/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Badalona   15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tres del Rosselló   Ballada (1/4/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Poble de Caldes   Ballada (12/31/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Badalona   Ballada de Nadal (12/25/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
La Font Vella de Sant Hilari   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva La Flama de Farners
El Ros de Palau   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva La Flama de Farners
Tiana   18è Aplec Nadalenc (12/21/2014)   Barcelona Barcelonès Marinada
L'ermita de Collbàs   Doble (12/21/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Mar de Palamós   Ballada (12/14/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Perpetuencs   Ballada (12/14/2014)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Poble de Flaçà   29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Oriola   29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva Tres Vents
Tres del Rosselló   29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva Tres Vents
És la Margarida   29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Nois alegres   Ballada (12/14/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Petita ofrena   Ballada (12/8/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada d'aplec   Ballada (12/8/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
És la Margarida   Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Oriola   Ballada (12/7/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Artesenca   22è Concurs (12/6/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'estadi nou   Ballada (12/6/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Brots de primavera a Salt   Doble (12/6/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Esclat olotí   Festa de la Sardana (11/30/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
És la barretina   Diada de l'Anella Oberta (11/30/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Berga, Ciutat Pubilla   Doble ballada (11/30/2014)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
Poble de Celrà   Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tiana   Ballada (11/23/2014)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Centenària   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (11/23/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   7è Festa de tardor (11/23/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Érem set   Ballada (11/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Tossa bonica   29è Aniversari Grup Sardanista Tor Bellvitge (11/22/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Francina   Ballada homenatge a Francina Boris (11/16/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
L'aplec de Sarrià   Ballada (11/16/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Noies d'Arboç   12è Diada Sardanista (11/16/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Perpetuencs   21è Aniversari Grup Tamborí (11/9/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Fermina   Doble ballada (11/8/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanes a Cornellà   Ballada (11/2/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Nois alegres   38è Diada Sardanista (11/2/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'Andreu de Mollet   Ballada (11/2/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Tossa bonica   11è Aplec d'Esplugues (11/2/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Colla Dansa Eterna   Fires i festes de Sant Narcís (11/2/2014)   Girona Gironès Selvatana
Mar de Palamós   Castanyada (11/1/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies de Calella   Castanyada (11/1/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de Sarrià   Ballada (11/1/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
És la Margarida   Castanyada (11/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El Ros de Palau   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Petita ofrena   46è Aplec de les Roquetes (10/26/2014)   Barcelona Barcelonès Montgrins
És la Margarida   Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Dia del Soci (10/19/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Fermina   Ballada (10/19/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
El Ros de Palau   40è Aplec de l'Hospitalet (10/19/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Tossa bonica   19è Aplec de la Tartrana (10/19/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (10/19/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Flama de Farners
La colla dels 50   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Els tres pintors   Aplec de Sant Muç (10/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Mar de Palamós   5è Aplec al Serrallo (10/19/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Els tres pintors   Ballada (10/18/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   Ballada (10/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santi Coll   27è Aplec de Tossa (10/12/2014)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
El Ros de Palau   43è Aplec de Súria (10/12/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Petita ofrena   Ballada (10/11/2014)   Manresa Bages Llevantina
L'Andreu de Mollet   Ballada (10/5/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Berga, Ciutat Pubilla   Ballada (10/5/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Recordant en Josep Capdevila   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Montcada i Reixac   Aplec de Montcada (10/4/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Conjunt
L'estadi nou   Ballada (9/29/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Tossa bonica   Ballada (9/29/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Breda artesana   27è Aplec de Montgat (9/28/2014)   Montgat Maresme La Flama de Farners
És la Margarida   Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Riudarenes   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Collblanc   Festa Major (9/27/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
L'ermita de Collbàs   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Els tres pintors   16è Aplec de Rubí (9/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
És la Margarida   48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
L'amic Homar   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Badalona   42è Aplec de Terrassa (9/21/2014)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Palamós   70è Aplec de Badalona (9/21/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Badalona   48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
L'ermita de Collbàs   48è Aplec de Lleida (9/20/2014)   Lleida Segrià Bellpuig
L'aplec de Sarrià   Festa major (9/16/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Noies d'Arboç   Festa major (9/15/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Tiana   Festes de Sant Cebrià (9/14/2014)   Tiana Maresme Marinada
Francina   Ballada (9/13/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Apa, Ramon   15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Els tres pintors   15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'ermita de Collbàs   15è Aplec de Sant Andreu (9/13/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
És la Margarida   Festa major (9/13/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Poble de Caldes   Diada (9/11/2014)   Girona Gironès Tres Vents
Érem set   Diada (9/11/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Nois alegres   Diada (9/11/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Solsona
L'aplec de Sarrià   Diada (9/11/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Catalunya canta   Diada (9/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sant Pere Pescador   11 de Setembre (9/11/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Tossa bonica   Ballada (9/11/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
La Garriga   58è Aplec de la Garriga (9/10/2014)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Mar de Palamós   Festa Major de la Gleva (9/8/2014)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Joia de Palamós   Festa Major (9/8/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Francina   Festa major (9/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
El Ros de Palau   Festa Major de Sant Roc (9/7/2014)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Ripollet Sardanista   47è Aplec de Ripollet (9/7/2014)   Ripollet Vallès Occidental Conjunt
Tiana   27è Aplec d'Encamp (9/7/2014)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Noies de Calella   4è Aplec d'Alguaire (9/6/2014)   Alguaire Segrià Vents de Riella
L'Andreu de Mollet   Ballada (9/6/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Tossa bonica   88è Sardanes estiu 2014 (9/6/2014)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Riudarenes   Festa Major (9/1/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'Andreu de Mollet   Festa Major (9/1/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
La colla dels setze   Ballada (8/31/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Colla Dansa Eterna   Festa Major (8/31/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per Olesa   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
La cançó de la Marta   13è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2014)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
L'amic Homar   41è Aplec de Premià de Mar (8/30/2014)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Font Vella de Sant Hilari   34è Aplec de Cambrils (8/30/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Petita ofrena   Ballada (8/29/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Els tres pintors   Ballada (8/28/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Llavaneres   Festa Major (8/24/2014)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Noies d'Arboç   Ballada (8/24/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Érem set   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Petita ofrena   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Centenària   88è Sardanes estiu 2014 (8/23/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Fermina   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La cançó de la Marta   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
L'ermita de Collbàs   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Berga, Ciutat Pubilla   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Poble de Caldes   29è Memorial Mas Ros (8/23/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Nois alegres   Ballada (8/23/2014)   Artés Bages Marinada
L'amic Homar   Ballada (8/22/2014)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Diada d'aplec   Sant Magí (8/19/2014)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La Font Vella de Sant Hilari   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Nois alegres   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Plaça Bacardí   27è Aplec de Sant Hilari (8/17/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Llavaneres   Ballada (8/15/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   Ballada - exhibició (8/10/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
L'ermita de Collbàs   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Badalona   18è Aplec d'Organyà (8/9/2014)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Tiana   Ballada (8/8/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Petita ofrena   Festa Major (8/6/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
L'amic Homar   15è Aplec de Moià (8/3/2014)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
La Font Vella de Sant Hilari   Festa Major (8/1/2014)   Torelló Osona La Flama de Farners
L'amic Homar   Ballada (7/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Petita ofrena   Ballada (7/27/2014)   Canovelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'Andreu de Mollet   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Maria Amàlia   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/26/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Santa Anna (7/26/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Llavaneres   Ballada (7/26/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Nois alegres   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Maria Teresa Furest   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/25/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Ventalló   Ballada (7/20/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Sarrià   Ballada (7/20/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
És la barretina   61è Aplec de Ripoll (7/20/2014)   Ripoll Ripollès Marinada
Tossa bonica   Ballada (7/20/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Maria Teresa Furest   Ballada (7/19/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Nois alegres   Ballada (7/19/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
L'ermita de Collbàs   Ballada (7/19/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Perla de Lloret   88è Sardanes estiu 2014 (7/19/2014)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Els tres pintors   Nits d'estiu (7/17/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Petita ofrena   52è Aplec d'Olot (7/13/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Diada d'aplec   Ballada (7/13/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Tossa bonica   Aplec de la Mussara (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Tossa bonica   Aplec (7/13/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Llavaneres   Aplec (7/12/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Per Olesa   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Tiana   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Els pescadors de l'Escala   Ballada (7/12/2014)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Mar de Palamós   6è Aplec de Castellbisbal (7/12/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   Festa Major (7/12/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Baix Llobregat
Tres del Rosselló   Ballada (7/11/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Nits d'estiu (7/10/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els tres pintors   Ballada (7/10/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Vila del Masnou   8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona Ciutat de Girona
L'amic Homar   62è Aplec de Banyoles (7/6/2014)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Riudarenes   8è Aplec Comarcal d'Osona (7/6/2014)   Sant Martí de Centelles Osona La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (7/5/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
L'aplec d'Artés   42è Aplec d'Artés (7/5/2014)   Artés Bages Conjunt
Noies de Calella   Ballada (7/4/2014)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Maria Teresa Furest   Nits d'estiu (7/3/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els de Castellar   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Conjunt
L'Andreu de Mollet   Ballada (6/28/2014)   Sallent Bages Lluïsos
El Ros de Palau   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Silenca   37è Aplec de Castellar del Vallès (6/28/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   13è Festa Aplec Andorra (6/28/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
La colla dels setze   Ballada (6/27/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Viladesens   Festa Major (6/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Ballada (6/26/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Noies de Calella   Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Oriola   Ballada (6/24/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Per tu, Isabel   Ballada (6/24/2014)   Teià Maresme Vila de Caldes
L'amic Homar   Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Tres del Rosselló   Revetlla de Sant Joan (6/23/2014)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
L'aplec de Sarrià   Ballada (6/22/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Centenària   Ballada (6/22/2014)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Catalunya canta   Ballada (6/21/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Ballada (6/21/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
L'aplec d'Arbeca   88è Sardanes estiu 2014 (6/21/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Petita ofrena   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/21/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llavaneres   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
L'aplec d'Anglès   60è Aplec d'Anglès (6/15/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Mar de Palamós   31è Aplec del Vendrell (6/15/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
L'amic absent   88è Sardanes estiu 2014 (6/14/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Mar de Palamós   Aplec de primavera i festa dels Xatos (6/9/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   14è Aplec d'Altafulla (6/8/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Poble de Caldes   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Berga, Ciutat Pubilla   86è Aplec d'Igualada (6/8/2014)   Igualada Anoia Conjunt
Diada d'aplec   Ballada (6/8/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Badalona   35è Aplec Conjunt (6/8/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
L'estadi nou   52è Aplec de la Bisbal (6/8/2014)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
El Ros de Palau   71è Aplec de Manlleu (6/7/2014)   Manlleu Osona Mediterrània
La cançó de la Marta   88è Sardanes estiu 2014 (6/7/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Llavaneres   Aplec de Vandellòs (6/7/2014)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Nois alegres   Festa Major Creu Alta (6/7/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Josep dansaire   Ballada (6/7/2014)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Badalona   50è Aniversari Lira Vendrellenca (6/1/2014)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El Ros de Palau   87è Aplec de Calella (6/1/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Mar de Palamós   Temps de Flors (5/31/2014)   Girona Gironès Pubilla Gironina
Mar de Palamós   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/25/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
L'aplec de Sarrià   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/25/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Sant Pere Pescador   Ballada (5/24/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/24/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Apa, Ramon   Ballada (5/18/2014)   Rubí Vallès Occidental Contemporània
La cançó de la Marta   Ballada (5/18/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
L'aplec d'Arbeca   30è Aplec de Sitges (5/18/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Per Olesa   16è Aplec de Barberà (5/17/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Petita ofrena   Temps de Flors (5/17/2014)   Girona Gironès Palafolls
Maria Amàlia   Aplec de la Salud (5/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   Aplec de la Salud (5/12/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   Ballada (5/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Diada d'aplec   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
Mar de Palamós   58è Aplec de Gràcia (5/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noies d'Arboç   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Per Olesa   34è Aplec d'Olesa (5/11/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
L'aplec de Sant Maurici   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Mar de Palamós   Festa Major (5/11/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
A mossèn Cinto   65è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Ripollet Sardanista   Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Érem set   Ballada (5/4/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mar de Palamós   42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Centenària   78è Aplec de Santa Perpètua (5/4/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Sarrià   42è Aplec de Tarragona (5/4/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'ermita de Collbàs   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Petita ofrena   57è Aplec de Girona (5/1/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Els tres pintors   72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poble de Caldes   72è Aplec de Mollet (5/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Ballada (4/27/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
L'aplec de Calella   Ballada (4/27/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Poble de Caldes   22è Aplec del Cava (4/27/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Oriola   Ballada (4/25/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Isabel   Ballada (4/23/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
L'aplec d'Arbeca   Sant Jordi (4/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Alberes Sardanista   Sant Jordi (4/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Llavaneres   Sant Jordi (4/23/2014)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Llavaneres   Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
El Ros de Palau   Sant Jordi (4/23/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Trobada Sant Jordi   65è Sant Jordi (4/23/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Montserrat de Ripoll   Ballada (4/21/2014)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Noies de Calella   Ballada (4/21/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La colla dels setze   33è Trobada Sardanista (4/21/2014)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
L'amic absent   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva La Bisbal Jove
L'amic Homar   50è Aplec de Sils (4/20/2014)   Sils La Selva Conjunt
L'Andreu de Mollet   Ballada (4/20/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
L'aplec de Sarrià   15è Aplec de Pàsqua de Besalú (4/20/2014)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Silenca   50è Vigilia d'aplec (4/19/2014)   Sils La Selva La Principal de la Bisbal
El Ros de Palau   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Breda artesana   37è Aplec de Breda (4/13/2014)   Breda La Selva La Bisbal Jove
El Ros de Palau   26è Aplec de Sants (4/13/2014)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Santi Coll   32è Aplec de Manresa (4/12/2014)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
És la Margarida   Cloenda curset (4/6/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
L'estadi nou   Ballada (4/6/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Tossa bonica   26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (3/30/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Diada d'aplec   Ballada (3/23/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Albons   Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Érem set   15è Aplec de Vilassar de Dalt (3/23/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Els tres Castells   40è Aplec de Cerdanyola (3/2/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Recordant en Josep Capdevila   Doble (2/23/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Diada del soci (2/23/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
Centenària   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   Ballada (2/16/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec d'Arbeca   2è Memorial Ramon Capella (2/16/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Noies d'Arboç   Ballada (2/16/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Tiana   Ballada (2/16/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Diada d'aplec   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Marinada
Santi Coll   34è Aplec de Navarcles (2/9/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Francina   Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Tossa bonica   Ballada (2/9/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Llavaneres   Doble (2/9/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Sardanes a Cornellà   Ballada (2/2/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Poble de Celrà   Ballada (2/2/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mar de Palamós   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Albons   Ballada (1/26/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noies d'Arboç   11è Aplec d'ôdena (1/26/2014)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dos de l'Empordà   2è Aplec d'Hivern (1/26/2014)   La Garriga Vallès Oriental Montgrins
Oriola   Ballada (1/26/2014)   Barcelona Barcelonès Maricel
Colla Dansa Eterna   Ballada (1/12/2014)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Tres del Rosselló   Ballada (1/5/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
Apa, Ramon   Ballada (12/31/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
L'ermita de Collbàs   Ballada (12/29/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Nois alegres   Ballada (12/25/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Empordà
Montcada i Reixac   Ballada (12/22/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Tres del Rosselló   Ballada (12/15/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aimada Figueres   Trobada sardanista de tardor (12/8/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de Sarrià   Ballada (12/8/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Oriola   30è Sarau Artesenc (12/6/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Brots de primavera a Salt   Doble ballada (12/6/2013)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (12/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Montserrat de Ripoll   Fira de Nadal (12/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
És la Margarida   Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Parella feliç   Ballada (11/30/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
L'ermita de Collbàs   54è Aniversari Amics de la Sardana (11/24/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Maria Amàlia   Ballada (11/24/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Petita ofrena   11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Roses gentil   Aplec de Tardor (11/24/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
La Garriga   11è Diada Sardanista (11/17/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Bell Cadaqués   Ballada (11/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Érem set   Ballada (11/10/2013)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Per Olesa   Fires i Festes (11/3/2013)   Girona Gironès Selvatana
Els de Castellar   36è Aplec de Castellar (11/3/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Fermina   18è Castanyada a Montilivi (11/2/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Dos de l'Empordà   Doble audició (11/1/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els tres Castells   Fires i Festes (11/1/2013)   Girona Gironès Selvatana
Pubilla de Farners   Doble audició (11/1/2013)   Artés Bages Bellpuig
Berga, Ciutat Pubilla   Castanyada (11/1/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'amic Homar   45è Aplec de les Roquetes (10/27/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita ofrena   Ballada (10/27/2013)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Parc Güell   Ballada (10/26/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Petita ofrena   Ballada (10/20/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'ermita de Collbàs   Aplec de Tardor (10/20/2013)   Vic Osona Mediterrània
Petita ofrena   4è Aplec de Tarragona (10/20/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Érem set   Ballada (10/20/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
La colla dels setze   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'ermita de Collbàs   39è Aplec de l'Hospitalet (10/20/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Breda artesana   26è Aplec de Tossa (10/13/2013)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Els tres pintors   42è Aplec de Súria (10/13/2013)   Súria Bages Súria
L'amic Homar   La Selvatana 100 anys (10/13/2013)  



Selvatana
Viladesens   Doble (10/12/2013)   Salt Gironès Baix Empordà
Tossa bonica   Doble (10/12/2013)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Silenca   39è Aplec de Malgrat (10/6/2013)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'ermita de Collbàs   Festa major Eixample (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Poble de Caldes   39è Aplec de Malgrat (10/6/2013)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Bell Cadaqués   ballada i mtja (10/6/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Noies de Calella   Ballada (10/6/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Montcada i Reixac   Aplec de Montcada (10/5/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Conjunt
Llavaneres   Ballada (9/30/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bell Cadaqués   38è Aplec de Sant Cugat (9/29/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La colla dels setze   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Som i serem   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   15è Aplec de Rubí (9/28/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Apa, Ramon   Ballada (9/22/2013)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Nois alegres   Aplec de Tona (9/22/2013)   Tona Osona La Nova Vallès
Bella donzella   Festa Major (9/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Bell Cadaqués   47è Aplec Baix Camp (9/22/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/22/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Conjunt
Poble de Caldes   Ballada (9/21/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El Ros de Palau   47è Aplec de Lleida (9/21/2013)   Lleida Segrià Mediterrània
Els tres pintors   Ballada (9/21/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita ofrena   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Maricel
Badalona   28è Aplec de Gavà (9/21/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansa Eterna   Ballada (9/21/2013)   Artés Bages Marinada
Joia de Palamós   69è Aplec de Badalona (9/15/2013)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Berga, Ciutat Pubilla   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita ofrena   41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Isabel   Ballada (9/15/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Noies de Calella   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell AMOGA
Poble de Caldes   Festa Major (9/15/2013)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Bellpuig   Aplec de Bellpuig (9/15/2013)   Bellpuig Urgell Conjunt
L'Andreu de Mollet   14è Aplec de Sant Andreu (9/14/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Nois alegres   Fira d'artesans (9/14/2013)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Plaça Bacardí   11 de setembre (9/11/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Sant Pere Pescador   11 de setembre (9/11/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   11 de Setembre (9/11/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Noies de Calella   11 setembre (9/11/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Oriola   Ballada (9/10/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La Garriga   57è Aplec de la Garriga (9/10/2013)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Esclat olotí   Ballada (9/9/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Isabel   Ballada (9/8/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Tiana   Ballada (9/8/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
L'estadi nou   Festa major de Sant Roc (9/8/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Berga, Ciutat Pubilla   festa major Horta (9/8/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita ofrena   35è Aplec de Martorelles (9/7/2013)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Montcada i Reixac   Festa major (9/7/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Montcada i Reixac   Ballada (9/7/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
La cançó de la Marta   Festa major (9/2/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Maria Amàlia   Festa major (9/2/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ripollet Sardanista   46è Aplec de Ripollet (9/1/2013)   Ripollet Vallès Occidental Conjunt
Per tu, Isabel   Ballada (9/1/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Tiana   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
La cançó de la Marta   32è Aplec de Berga (9/1/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
L'avi Mas   26è Aplec d'Encamp (8/31/2013)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Mar de Palamós   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/31/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
La cançó de la Marta   Ballada (8/31/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
Vila de Navarcles   Festa major (8/30/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Parella feliç   Ballada (8/30/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Reus Jove
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (8/29/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Riudarenes   Festa major (8/26/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La cançó de la Marta   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Per tu, Isabel   Ballada (8/25/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Diada d'aplec   Ballada (8/25/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Maria Teresa Furest   Ballada (8/24/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Valentí Quer   33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Poble de Caldes   33è Aplec de Cambrils (8/24/2013)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Ripollet Sardanista   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Poble de Caldes   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Tant si es vol com si no es vol   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Sant Pere Pescador   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Tiana   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
L'aplec de Sarrià   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Llavaneres   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Tant si es vol com si no es vol   Doble ballada (8/23/2013)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Montcada i Reixac   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Els de Castellar   Ballada (8/23/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Sant Pere Pescador   Sardanes (8/21/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tiana   Festa major (8/19/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sant Pere Pescador   Ballada (8/18/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
La Font Vella de Sant Hilari   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Bell Cadaqués   Festa Major (8/18/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   26è Aplec de Sant Hilari (8/18/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Parella feliç   Festa major (8/17/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Esclat olotí   Festa Major de Gràcia (8/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Perla de Lloret   Sardanes (8/14/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Llavaneres   Ballada (8/9/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Mar de Palamós   Festival de la Sardana (8/8/2013)   Banyuls Rosselló Maravella
Poble de Caldes   Ballada (8/8/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
És la Margarida   Sardanes (8/7/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Els de Castellar   Ballada (8/4/2013)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Albons   14è Aplec de Moià (8/4/2013)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Apa, Ramon   21è Aplec de les Borges Blanques (8/3/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Parella feliç   Festa Major (8/3/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Al mestre Sicart   Festa Major (8/3/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
Colla Dansa Eterna   Ballada (8/2/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Érem set   Festa Major (8/2/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Dos de l'Empordà   Doble (8/1/2013)   Torelló Osona La Flama de Farners
Esclat olotí   Ballada (7/28/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Parella feliç   Ballada (7/28/2013)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Mar de Palamós   45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Colla Dansa Eterna   45è Aplec de Palamós (7/28/2013)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'aplec de Sarrià   Ballada (7/27/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Els tres pintors   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/27/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
L'aplec de Sarrià   19è Aplec de Torredembarra (7/27/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Valentí Quer   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
L'estadi nou   sardanes a la fresca (7/26/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Mar de Palamós   Ballada (7/26/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
Diada d'aplec   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/26/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Per tu, Isabel   Ballada (7/25/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Montcada i Reixac   Sardanes (7/24/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Llavaneres   Ballada (7/23/2013)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mar de Palamós   Ballada (7/21/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansa Eterna   60è Aplec de Ripoll (7/21/2013)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
La cançó de la Marta   Ballada (7/21/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Diada d'aplec   Ballada (7/20/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Noies d'Arboç   2è Memorial Martí Masvidal (7/20/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/20/2013)   Montgat Maresme Premià
Mar de Palamós   Ballada (7/17/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Parella feliç   Aplec de la Mussara (7/14/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Bell Cadaqués   Aplec de Granollers (7/13/2013)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Petita ofrena   Festa Major del Poble Sec (7/13/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El parc de Sallent   Ballada (7/13/2013)   Sallent Bages Súria
Noies de Calella   Ballada (7/13/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Oriola   Ballada (7/13/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sant Pere Pescador   5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Maria Amàlia   Ballada (7/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bell Cadaqués   7è Aplec Comarcal d'Ossona (7/7/2013)   Rupit Osona La Flama de Farners
Llavaneres   Ballada (7/7/2013)   Calella Maresme Sabadell
Dos de l'Empordà   7è Aplec Comarcal d'Ossona (7/7/2013)   Rupit Osona Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   Ballada (7/6/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec d'Artés   41è Aplec d'Artés (7/6/2013)   Artés Bages Conjunt
Per tu, Isabel   Ballada (7/6/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Nois alegres   Festa Major de la Florida (7/6/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
A mossèn Cinto   (7/5/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Rubí   Ballada (6/30/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Noies de Calella   Ballada (6/29/2013)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Tiana   Ballada (6/29/2013)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
Sant Pere Pescador   12è Aplec d'Andorra la Vella (6/29/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Els tres Castells   Ballada (6/28/2013)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Montcada i Reixac   Ballada (6/26/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de Sarrià   Ballada (6/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Maria Amàlia   Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
La cançó de la Marta   Ballada (6/24/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Cinc rossinyols   Ballada (6/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Llavaneres   Revetlla de Sant Joan (6/23/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Llavaneres   Ballada (6/23/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els tres pintors   Ballada (6/23/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Nois alegres   4è Aplec de Calafell (6/22/2013)   Calafell Baix Penedès Ressò
Tossa bonica   Ballada (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Tossa bonica   3è Festa major de la Marina (6/22/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La cançó de la Marta   6è Cloenda curset de sardanes (6/20/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Valentí Quer   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (6/16/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Noies de Calella   Festa de Sant Pere (6/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Tiana   Ballada (6/15/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mar de Palamós   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/15/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Sant Pere Pescador   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Colla Dansa Eterna   27è Aplec de Nit (6/15/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Colla Dansa Eterna   34è Aplec Conjunt (6/9/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
La colla dels setze   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (6/9/2013)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Els tres Castells   51è Aplec de la Bisbal (6/9/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Petita ofrena   18è Aplec a Cornet (6/9/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Tiana   85è Aplec d'Igualada (6/9/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Poble de Caldes   Ballada (6/8/2013)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   70è Aplec de Manlleu (6/8/2013)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Festa a la plaça   Ballada (6/8/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Parella feliç   Aplec de Bràfim (6/2/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Llavaneres   86è Aplec de Calella (6/2/2013)   Calella Maresme Marinada
Noies de Calella   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Poble de Caldes   86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Conjunt
Tiana   Ballada (6/1/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Diada d'aplec   86è Aplec de Calella (6/1/2013)   Calella Maresme Marinada
Tossa bonica   17è Aplec d'Almacelles (6/1/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Berga, Ciutat Pubilla   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Trobada Sant Jordi   Patum (5/30/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Montcada i Reixac   Festa de Ca N'Aurell (5/26/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Dos de l'Empordà   26è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
L'Andreu de Mollet   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
L'aplec de Calella   Ballada (5/26/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
L'amic absent   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (5/26/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Llavaneres   Doble (5/26/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
L'estadi nou   26è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Diada d'aplec   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Valentí Quer   Ballada (5/25/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
L'Endalet de Premià   40è Aplec de Premià de Mar (5/25/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Llavaneres   34è Aplec de Mollerussa (5/25/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Parella feliç   24è Aplec de Polinyà (5/19/2013)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Diada d'aplec   44è Aplec de Torelló (5/19/2013)   Torelló Osona Conjunt
Maria Teresa Furest   29è Aplec de Sitges (5/19/2013)   Sitges Garraf Marinada
L'ermita de Collbàs   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
La colla dels setze   52è Aplec de Figueres (5/19/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Nois alegres   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   15è Aplec de Barberà (5/18/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Llavaneres   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Joan i Elena   Festa major del Barri Riera (5/18/2013)   Cornellà Baix Llobregat Contemporània
Tossa bonica   9è Aplec de Primavera (5/18/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Tossa bonica   30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
Per Olesa   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Maria Amàlia   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Fermina   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Noies de Calella   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Tant si es vol com si no es vol   64è Aplec de Caldes de Malavella (5/12/2013)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
La colla dels setze   24è Sardana de l'Any (5/11/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita ofrena   Dia de la Mare (5/5/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Noies de Calella   Ballada (5/5/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tossa bonica   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Fermina   46è Aplec de Lloret (5/5/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Maria Teresa Furest   77è Aplec de Santa Perpètua (5/5/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Valentí Quer   41è Aplec de Tarragona (5/5/2013)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Per tu, Montse   Ballada (5/5/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Per tu, Isabel   Ballada (5/1/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Mar de Palamós   56è Aplec de Girona (5/1/2013)   Girona Gironès Palafolls
La colla dels 50   14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Tiana   Trobada Sardanista Comarcal (5/1/2013)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
Poble de Caldes   14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Contemporània
La colla dels setze   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/28/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Petita ofrena   Ballada (4/28/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Tiana   Ballada de les Montserrats (4/28/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colla Dansa Eterna   21è Aplec Capital del Cava (4/28/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
A mossèn Cinto   Mare de Déu de Montserrat (4/27/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
El parc de Sallent   Ballada (4/27/2013)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Maria Teresa Furest   Sant Jordi (4/23/2013)   Montgat Maresme Marinada
Els tres pintors   2è Sant Jordi. Trobada colles Veteranes (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Per tu, Isabel   Ballada (4/23/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Parella feliç   Sant Jordi (4/23/2013)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
La colla dels setze   Sant Jordi (4/23/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Petita ofrena   Sant Jordi (4/23/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Albons   22è Aplec de la Llagosta (4/21/2013)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Érem set   Ballada (4/21/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
A mossèn Cinto   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Colla Dansa Eterna   Ballada (4/21/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (4/21/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Les Roquetes   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Mediterrània
Maria Teresa Furest   49è Aplec de Sils (4/21/2013)   Sils La Selva Marinada
Tossa bonica   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (4/21/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Joia de Palamós   22è Aplec de la Llagosta (4/21/2013)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Som i serem   Ballada (4/21/2013)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Al mestre Sicart   23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Badalona   23è Trobada Saltem i Ballem (4/20/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Tiana   Ballada (4/19/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Breda artesana   36è Aplec de Breda (4/14/2013)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Parella feliç   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
Valentí Quer   30è Aplec del Montsià (4/14/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Diada d'aplec   31è Aplec de Manresa (4/13/2013)   Manresa Bages Marinada
L'aplec de Terrassa   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (4/12/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Breda artesana   ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Montcada i Reixac   Ballada (4/7/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Tossa bonica   Les 10 millors sardanes ... (4/5/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
En Josep Ars   Ballada (4/1/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Bell Cadaqués   48è Aplec de Bellvitge (4/1/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Valentí Quer   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Maria Teresa Furest   Aplec de Roda de Berà (4/1/2013)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Diada d'aplec   Ballada (4/1/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Noies de Calella   43è Aplec de Montalbà (4/1/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Tossa bonica   14è Aplec de Pàsqua (3/31/2013)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Montcada i Reixac   14è Aplec de Pàsqua (3/31/2013)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Poble de Caldes   73è Aplec del Mercat del Ram (3/24/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
Petita ofrena   Ballada (3/24/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Vila del Masnou   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Conjunt
Valentí Quer   Ballada (3/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Colla Dansa Eterna   41è Aplec del Masnou (3/24/2013)   El Masnou Maresme Marinada
Parella feliç   Ballada (3/17/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Palamós a l'avi Mateu   14è Aplec de Vilassar de Dalt (3/17/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Mestre Genís   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
L'Angeleta de l'hostal   25è Aplec "Gran Jardí" (3/17/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Cinc rossinyols   Ballada (3/17/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
L'ermita de Collbàs   Sardanes a l'Eixample (3/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'estadi nou   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Mediterrània
Dos de l'Empordà   39è Aplec de Cerdanyola (3/10/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Poble de Celrà   41è Aplec de Celrà (3/10/2013)   Celrà Gironès Conjunt
L'aplec de Sarrià   Ballada (3/10/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
És la Margarida   Dia de la Dona (3/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Tossa bonica   Ballada (3/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Nois alegres   24è Petit Aplec de Bordils (3/3/2013)   Bordils Gironès Baix Empordà
Els de Castellar   Ballada (3/3/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Noies d'Arboç   Ballada (2/24/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Cadaqués   Ballada (2/24/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dos de l'Empordà   Diada Sardanista (2/24/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Albons   1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Érem set   Ballada (2/17/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Tiana   Diada del soci (2/17/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Breda artesana   Ballada (2/17/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Poble de Celrà   1è Memorial Ramon Capella (2/17/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Tiana   Doble ballada (2/10/2013)   Salt Gironès La Flama de Farners
Fermina   Doble ballada (2/10/2013)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Bell Cadaqués   Ballada (2/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   33è Aplec de Navarcles (2/10/2013)   Navarcles Bages Marinada
Cinc rossinyols   Ballada (2/3/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Els tres Castells   10è Aplec d'Òdena (1/27/2013)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La colla dels 50   Ballada (1/27/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Montcada i Reixac   1è Aplec d'Hivern (1/27/2013)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Valentí Quer   Festa Major d'hivern (1/20/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Fermina   Ballada (1/6/2013)   Rabós Alt Empordà Osona
Mar de Palamós   Concert de Reis (1/6/2013)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Diada d'aplec   Ballada (1/6/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Joan i Elena   Festa major (12/31/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Les Roquetes   Ballada (12/30/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Montcada i Reixac   Festes de Nadal (12/29/2012)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
L'aplec de Sarrià   Ballada (12/23/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Per Olesa   16è SardaNadal (12/22/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Breda artesana   14è Aplec de Rubí (12/16/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria Teresa Furest   Marató de TV3 (12/16/2012)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Maria Amàlia   Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Tiana   Doble ballada (12/16/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La colla dels setze   Ballada (12/15/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Joia de Palamós   Trobada sardanista de Tardor (12/9/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Berga, Ciutat Pubilla   Trobada sardanista de Tardor (12/9/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bonica València   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (12/9/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tres del Rosselló   Trobada sardanista de Tardor (12/9/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Centenària   Doble (12/8/2012)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La Font Vella de Sant Hilari   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
Badalona   Ballada (12/6/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nois alegres   Doble (12/6/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
L'ermita de Collbàs   Aplec de Tardor (12/2/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Valentí Quer   Ballada (12/2/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansa Eterna   9è Diada de l'Agrupació (12/2/2012)   Cubelles Garraf Marinada
La colla dels setze   Ballada (12/2/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Viladesens   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Roses gentil   42è Aplec de Tardor (11/25/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Lluïsos
Jovenívola de Sabadell   28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Els de Castellar   Ballada (11/25/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Maria Amàlia   11è Trobada sardanista (11/25/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La colla dels 50   10è Diada Sardanista (11/18/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Viladesens   Ballada (11/18/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Amàlia   Ballada (11/18/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Colla Dansa Eterna   Ballada (11/18/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Teresa Furest   Ballada (11/18/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Tiana   Ballada (11/18/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Colla Dansa Eterna   Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
Tres del Rosselló   Ballada (11/11/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sant Pere Pescador   36è Diada Sardanista (11/4/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Érem set   23è Aplec de Salou (11/4/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
La colla dels 50   9è Aplec d'Esplugues (11/4/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Rubí   14è Aplec de Rubí (11/4/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colla Dansa Eterna   Fires i Festes de Sant Narcís (11/4/2012)   Girona Gironès Selvatana
L'Endalet de Premià   Castanyada (11/1/2012)   Artés Bages Bellpuig
Trobada Sant Jordi   Fires i Festes de Sant Narcís (11/1/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Parc Güell   Castanyada (11/1/2012)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Els de Castellar   Castanyada (11/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa a la plaça   Castanyada (11/1/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'ermita de Collbàs   Fires i Festes de Sant Narcís (10/29/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Centenària   44è Aplec de les Roquetes (10/28/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Petita ofrena   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Nois alegres   Ballada (10/28/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
L'ermita de Collbàs   Festival sardanista (10/28/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Els tres pintors   Ballada (10/27/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
Mar de Palamós   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
L'aplec de Sarrià   3è Aplec del Serrallo (10/21/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Mar de Palamós   Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Oriola   Diada del soci (10/21/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Tres del Rosselló   Ballada (10/21/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Tossa bonica   Ballada (10/21/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Colla Dansa Eterna   17è Aplec de la Tartrana (10/21/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els tres Castells   38è Aplec de l'Hospitalet (10/21/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Viladesens   Ballada (10/20/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Viladesens   41è Aplec de Súria (10/14/2012)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
L'estadi nou   25è Aplec de Tossa (10/14/2012)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Tossa bonica   27è Aplec de Gavà (10/12/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'ermita de Collbàs   42è Aplec de Tardor de Torelló (10/12/2012)   Torelló Osona Sabadell
Apa, Ramon   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Mediterrània
Sant Pere Pescador   25è Aplec del Roser (10/7/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Arenys de Mar   38è Aplec de Malgrat (10/7/2012)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Maria Teresa Furest   Festa Major (10/7/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Sant Pere Pescador   Ballada (10/6/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Badalona   Ballada (10/6/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
L'estadi nou   Ballada (10/1/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Poble de Caldes   Festa Major de Palau-Sacosta (9/30/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Els tres pintors   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Érem set   Ballades d'estiu. Santa Tecla (9/23/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Érem set   46è Aplec Baix Camp (9/23/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sant Pere Pescador   25è Aplec de Montgat (9/23/2012)   Montgat Maresme Marinada
Sant Pere Pescador   Ballada (9/22/2012)   Artés Bages Marinada
L'estadi nou   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
L'ermita de Collbàs   46è Aplec de Lleida (9/22/2012)   Lleida Segrià Bellpuig
Mar de Palamós   Diada del soci (9/22/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
La colla dels 50   168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Maria Teresa Furest   68è Aplec de Badalona (9/16/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
Petita ofrena   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nois alegres   40è Aplec de Terrassa (9/16/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Llavaneres   13è Aplec de Sant Andreu (9/15/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Bella donzella   40è Aplec de Terrassa (9/15/2012)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tiana   Ballada (9/14/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
L'aplec de Calella   11 setembre (9/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Nois alegres   Festa Major de Bellvitge (9/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Apa, Ramon   Festra Major (9/11/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Mar de Palamós   11 Setembre (9/11/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita ofrena   11 de setembre (9/11/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Tossa bonica   11 de setembre (9/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Tiana   11 setembre (9/11/2012)   Begues Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Petita ofrena   11 de setembre (9/11/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Les Roquetes   11 de setembre (9/11/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
La Garriga   56è Aplec de la Garriga (9/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Valentí Quer   Ballada (9/10/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Llavaneres   Festra Major (9/9/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Poble de Caldes   59è Aplec de Santiga (9/9/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   Festra Major (9/8/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Ballada (9/8/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
L'amic Homar   Festa Major (9/3/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
L'estadi nou   15è Aplec de Siurebre (9/2/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Ripollet Sardanista   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Conjunt
A Palautordera   45è Aplec de Ripollet (9/2/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els tres pintors   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
La Font Vella de Sant Hilari   31è Aplec de Berga (9/2/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Tiana   25è Aplec d'Encamp (9/2/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Badalona   Festa Major (9/2/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona AMOGA
Poble de Caldes   34è Aplec de Martorelles (9/1/2012)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Francina   2è Aplec d'Alguaire (9/1/2012)   Alguaire Segrià Tàrrega (2ona època)
Els tres Castells   Festa Major (8/31/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
La colla dels 50   Ballada (8/31/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Trobada Sant Jordi   Ballada (8/30/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Noies de Calella   Ballada (8/27/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Mar de Palamós   Ballada (8/26/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Els tres Castells   Ballada (8/26/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Érem set   32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
L'Endalet de Premià   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Tiana   32è Aplec de Cambrils (8/25/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Badalona   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/25/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Mar de Palamós   Sardanes a la fresca (8/24/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Érem set   Doble ballada (8/24/2012)   Ripoll Ripollès Sabadell
La colla dels setze   Festa Major (8/20/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
La Font Vella de Sant Hilari   25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Tossa bonica   Ballada (8/19/2012)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Tossa bonica   Festa Major (8/19/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   25è Aplec de Sant Hilari (8/19/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Diada d'aplec   Ballada (8/18/2012)   Artés Bages Marinada
Mar de Palamós   Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Badalona   Ballada (8/17/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Santa Perpètua   festa major (8/16/2012)   Manlleu Osona Bellpuig
La colla dels setze   36è Aplec de Cornudella de Montsant (8/12/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
Érem set   Ballada (8/10/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Petita ofrena   Sardanes a la fresca del Segrià (8/10/2012)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (2ona època)
Badalona   Sardanes a la fresca del Segrià (8/10/2012)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (2ona època)
Oriola   Ballada (8/10/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
La cançó de la Marta   Ballada (8/8/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els tres pintors   13è Aplec de Moià (8/5/2012)   Moià Bages Lluïsos
L'amic Homar   13è Aplec de Moià (8/5/2012)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fermina   Festa Major (8/4/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Tossa bonica   Festa major (8/4/2012)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sant Pere Pescador   Ballada (8/3/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mar de Palamós   Festa major (8/3/2012)   La Garriga Vallès Oriental Maravella
La Font Vella de Sant Hilari   Els dijous de Perpinyà (8/2/2012)   Perpinyà Rosselló Sol de Banyuls
La colla dels 50   Festa Major (8/2/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
La colla dels 50   Ballada (8/1/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Llavaneres   Ballada (7/29/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Tossa bonica   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (7/29/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Breda artesana   Ballada (7/29/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
Sant Pere Pescador   Ballada (7/28/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Tiana   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
L'ermita de Collbàs   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Diada d'aplec   18è Aplec de Torredembarra (7/28/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Oriola   16è Gran Nit de la Sardana (7/28/2012)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'Andreu de Mollet   Ballada (7/28/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Pere Pescador   Ballada (7/28/2012)   Oceja Capcir Sol de Banyuls
Sant Pere Pescador   12è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/27/2012)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Els tres pintors   12è Aplec de Sant Pere de Ribes (7/27/2012)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (7/26/2012)   Almacelles Segrià Juvenil Lo Castell
Petita ofrena   Sardanes a la fresca. Francesc Mas Ros (7/25/2012)   Tiana Maresme Marinada
La Font Vella de Sant Hilari   Festa Major (7/25/2012)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Poble de Caldes   Sardanes a la fresca. Francesc Mas Ros (7/25/2012)   Tiana Maresme Marinada
Tiana   Sardanes a la fresca. Francesc Mas Ros (7/25/2012)   Tiana Maresme Marinada
La cançó de la Marta   Sardanes a la fresca. Francesc Mas Ros (7/25/2012)   Tiana Maresme Marinada
Tossa bonica   Sardanes a la fresca. Francesc Mas Ros (7/25/2012)   Tiana Maresme Marinada
L'amic absent   Sardanes a la fresca. Francesc Mas Ros (7/25/2012)   Tiana Maresme Marinada
L'aplec de Sarrià   Ballada (7/22/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
Tossa bonica   26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (7/21/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Badalona   Ballada (7/21/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Badalona   Ballada (7/21/2012)   Begues Baix Llobregat Premià
Poble de Caldes   Ballada (7/21/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Els de Castellar   Ballada (7/21/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Els tres pintors   Ballada (7/21/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els de Castellar   Ballada (7/20/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Badalona   Ballada (7/20/2012)   Alfés Segrià Tàrrega (2ona època)
Plaça Bacardí   Ballada (7/15/2012)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
Montserrat de Ripoll   59è Aplec de Ripoll (7/15/2012)   Ripoll Ripollès Marinada
Record de Sant Hilari   4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Noies d'Arboç   Ballada (7/14/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Oriola   4è Aplec de Castellbisbal (7/14/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Petita ofrena   63è Aplec de Granollers (7/14/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (7/14/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
L'estadi nou   18è Aplec de Torregrossa (7/14/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Record de Sant Hilari   Ballada (7/13/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Montcada i Reixac   Ballada (7/13/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'aplec de Sarrià   Ballades d'estiu (7/13/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Catalunya canta   Aplec de la Mussara (7/8/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
La colla dels 50   50è Aplec de Sabadell (7/8/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/8/2012)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
Badalona   18è Aplec de Rosselló (7/7/2012)   Rosselló Segrià Tàrrega (2ona època)
L'aplec d'Artés   40è Aplec d'Artés (7/7/2012)   Artés Bages Conjunt
Nois alegres   Festa major de la Florida (7/7/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
L'amic absent   18è Diada del soci (7/7/2012)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
La colla dels 50   Ballada (7/6/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'estadi nou   32è Aplec Vila de Juneda (7/1/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
L'estadi nou   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
Tossa bonica   15è Aplec de Mataró (7/1/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   6è Aplec Comarcal d'Ossona (7/1/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
L'ermita de Collbàs   Ballada (7/1/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Tiana   Ballada (6/30/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   32è Aniversari Salt (6/30/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Diada d'aplec   Aplec d'Andorra (6/30/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Érem set   Aplec de la Vilella Alta (6/30/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Sardanista i amic   Ballada (6/28/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
La Font Vella de Sant Hilari   13è Aplec de Perpinyà (6/24/2012)   Perpinyà Rosselló Sol i Mar
Montserrat de Ripoll   Ballada (6/24/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Plaça Bacardí   Aplec de d'Illa de Tet (6/24/2012)   Illa de Tet Rosselló Les Casenoves
Diada d'aplec   Festa Major (6/24/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Petita ofrena   Ballada (6/23/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Oriola   Revetlla (6/23/2012)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
La Font Vella de Sant Hilari   Arrivada Flama del Canigó (6/23/2012)   Vilafranca de Conflent Conflent Sol de Banyuls
Nois alegres   Ballada (6/23/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Centenària   61è Aplec de Cardedeu (6/17/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Per tu, Montse   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Pubilla de Farners   Ballada (6/17/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Llavaneres   58è Aplec d'Anglès (6/17/2012)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Nois alegres   31è Aplec del Prat (6/17/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Plaça Bacardí   Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   Ballada (6/16/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Els tres Castells   26è Aplec de nit de Mataró (6/16/2012)   Mataró Maresme Lluïsos
Montcada i Reixac   Ballada (6/16/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Els tres Castells   9è Aplec de Cubelles (6/16/2012)   Cubelles Garraf Maricel
L'estadi nou   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Tiana   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Roda de Ter   14è Aplec de Campdevànol (6/16/2012)   Campdevànol Ripollès La Bisbal Jove
Badalona   Ballada (6/15/2012)   Montgat Maresme Premià
Breda artesana   Ballada (6/14/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Érem set   12è Aplec d'Altafulla (6/10/2012)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Passeig de la Bisbal   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Dansaires martinencs   7è Festa del soci (6/10/2012)   Ripoll Ripollès Les Casenoves
L'ermita de Collbàs   50è Aplec de la Bisbal (6/10/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Els tres Castells   84è Aplec d'Igualada (6/10/2012)   Igualada Anoia Maricel
Llavaneres   Ballada (6/10/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Breda artesana   Ballada (6/9/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Llavaneres   44è Vigilia d'aplec (6/9/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansa Eterna   Patum (6/7/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Noies de Calella   37è Aplec de l'Escala (6/3/2012)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
L'ermita de Collbàs   85è Aplec de Calella (6/3/2012)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Mar de Palamós   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Noies de Calella   17è Aplec de Cornet (6/3/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Sardana del monitor   37è Aplec de l'Escala (6/3/2012)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
Érem set   24è Aplec de Primavera (6/2/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Poble de Caldes   85è Aplec de Calella (6/2/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Ballada (5/27/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Mediterrània
Mar de Palamós   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Badalona   Ballada (5/27/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Els tres Castells   4è Aplec Vila del Morell (5/27/2012)   El Morell Tarragonès Maricel
Poble de Caldes   Doble ballada (5/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Contemporània
L'estadi nou   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
La colla dels setze   33è Aplec de Mollerussa (5/26/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Noies de Calella   Ballada (5/20/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Poble de Caldes   43è Aplec de Primavera (5/20/2012)   Torelló Osona Bellpuig
Érem set   Ballada (5/20/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Sant Pere Pescador   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Marinada
Érem set   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (5/20/2012)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Els tres Castells   28è Aplec de Sitges (5/20/2012)   Sitges Garraf Maricel
Petita ofrena   8è Aplec de Primavera (5/19/2012)   Porqueres Pla de l'Estany AMOGA
Poble de Caldes   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Érem set   14è Aplec de Barberà del Vallès (5/19/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Érem set   63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
La colla dels setze   63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Per Olesa   32è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/13/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Malavella   63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Poble de Caldes   63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva Conjunt
Caldes   63è Aplec de Caldes de Malavella (5/13/2012)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Sant Pere Pescador   Girona temps de flors (5/12/2012)   Girona Gironès Marinada
Tiana   17è Aplec de Molins de Rei (5/12/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Colla Dansa Eterna   Festa Major (5/11/2012)   Ripoll Ripollès Selvatana
La colla dels 50   45è Aplec de Lloret (5/6/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Poble de Caldes   70è Aplec de Mollet (5/1/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Roda de Ter   Ballada (5/1/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Sant Pere Pescador   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La Font Vella de Sant Hilari   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Jovenívola de Sabadell   20è Aplec Capital del Cava (4/29/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Badalona   Sant Jordi (4/23/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
L'ermita de Collbàs   63è Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Érem set   Diada de Sant Jordi (4/23/2012)   El Morell Tarragonès Reus Jove
L'aplec de Sarrià   Festa Major (4/22/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
L'aplec de Sarrià   Ballada (4/22/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Silenca   48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Marinada
La colla dels setze   Ballada (4/15/2012)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ripollet Sardanista   48è Aplec de Sils (4/15/2012)   Sils La Selva Conjunt
Badalona   Ballada (4/14/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Bella donzella   Ballada (4/13/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noies d'Arboç   Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Parc Güell   Ballada (4/9/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
La colla dels setze   Aplec de Pàsqua (4/9/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
L'ermita de Collbàs   35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Els tres pintors   13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Breda artesana   35è Aplec de Breda (4/8/2012)   Breda La Selva La Bisbal Jove
La colla dels 50   13è Aplec de Pàsqua (4/8/2012)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Els tres pintors   Ballada (4/1/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Oriola   Ballada (4/1/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Badalona   3è Aplec jove Vila de Juneda (3/31/2012)   Juneda Garrigues Juvenil Lo Castell
Colla Dansa Eterna   40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Tres del Rosselló   Ballada. Homenatge a Tomàs Gil (3/25/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
La colla dels 50   Ballada (3/25/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Érem set   24è Aplec de la Nou de Gaià (3/25/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Vila del Masnou   40è Aplec del Masnou (3/25/2012)   El Masnou Maresme Conjunt
Llavaneres   Ballada (3/18/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Fermina   Ballada (3/18/2012)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Jovenívola de Sabadell   65è Aniversari Sabadell Sardanista (3/18/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   13è Aplec de Vilassar de Dalt (3/18/2012)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Sardanista i amic   38è Aplec de Cerdanyola (3/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Poble de Celrà   40è Aplec de Celrà (3/11/2012)   Celrà Gironès Conjunt
L'aplec de Calella   Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Arenys de Mar   Ballada (3/11/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
És la Margarida   Ballada (3/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Badalona   Ballada (3/4/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Fermina   Ballada (2/26/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Amàlia   Ballada (2/26/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Viladesens   Ballada (2/26/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanista i amic   Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sant Pere Pescador   Diada del soci (2/19/2012)   Badalona Barcelonès Marinada
Els pescadors de l'Escala   Doble ballada (2/19/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Érem set   Ballada (2/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Viladesens   Ballada (2/12/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Platges de l'Escala   32è Aplec de Navarcles (2/12/2012)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Els de Castellar   Ballada (2/12/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Poble de Caldes   Ballada (2/5/2012)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Nois alegres   738è Doble ballada (2/5/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
Petita ofrena   9è Aplec d'Òdena (1/29/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nois alegres   Ballada (1/22/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Viladesens   Diada sardanista (1/22/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   Ballada (1/15/2012)   Santa Susanna Maresme Canigó (Torelló)
La colla dels setze   Ballada (1/1/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Badalona   Sardanes al Mur de Begues (1/1/2012)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Poble de Caldes   Festa Major (12/31/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Noies de Calella   Doble audició (12/18/2011)   Sils La Selva Marinada
La colla dels setze   ballada (12/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
L'aplec de Sils   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
Berga, Ciutat Pubilla   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Nois alegres   Ballada (12/11/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Els tres pintors   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Sardanista i amic   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
L'aplec de Sarrià   Doble audició (12/11/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
Breda artesana   31è Diada del soci (12/6/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
Maria Teresa Furest   Ballada (12/4/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Tossa bonica   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (12/4/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (11/27/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Apa, Ramon   36è Aniversari Ripollet Sardanista (11/20/2011)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Petita ofrena   Festa de tardor (11/20/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Tiana   Ballada (11/13/2011)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Parella feliç   32è Aniversari Amics de la Sardana (11/13/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El Ros de Palau   Fires de Girona (11/6/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Els pescadors de l'Escala   9è Diada Sardanista (11/6/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Petita ofrena   8è Aplec d'Esplugues (11/6/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Els de Castellar   36è Diada Sardanista (11/6/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Artesenca   16è Castanyada (11/5/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Oriola   19è Aplec Capital del Cava (10/30/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Valentí Quer   Castanyada (10/29/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de Girona   Fires de Girona (10/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Tiana   Ballada (10/23/2011)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Nois alegres   Ballada (10/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
L'aplec de Sarrià   Ballada (10/22/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Oriola   Ballada (10/22/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'amic Homar   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Mar de Palamós   Sant Martirià (10/22/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (10/16/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Valentí Quer   Aplec a Sant Muç (10/16/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Parella feliç   43è Aplec de les Roquetes (10/16/2011)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Mar de Palamós   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Badalona   26è Aplec de Gavà (10/12/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
En Josep Ars   40è Aplec de Súria (10/9/2011)   Súria Bages Súria
Valentí Quer   40è Aplec de Súria (10/9/2011)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
L'aplec de Sarrià   Festa Major Sarrià (10/9/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Parella feliç   24è Aplec de Tossa (10/9/2011)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Badalona   Ballada (10/3/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Catalunya canta   Festa Major de Palau-Sacosta (10/2/2011)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Els tres pintors   Diada del soci (10/2/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria Teresa Furest   37è Aplec de Malgrat (10/2/2011)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Ballada (10/1/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Sardanes a Roses   Ballada (9/25/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nois alegres   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Breda artesana   24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Badalona   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
La colla dels setze   26è Aplec de Colera (9/25/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
L'Andreu de Mollet   24è Aplec de Montgat (9/25/2011)   Montgat Maresme Marinada
Colla Dansa Eterna   13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Noies d'Arboç   13è Aplec de Rubí (9/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   167è Aplec de Sant Maurici (9/22/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
L'Andreu de Mollet   45è Aplec Baix Camp (9/18/2011)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Colla Dansa Eterna   67è Aplec de Badalona (9/18/2011)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noies d'Arboç   Ballada (9/18/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Les Roquetes   39è Aplec de Terrassa (9/18/2011)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Llavaneres   47è Aplec de Torroella de Montgrí (9/18/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Artesenca   12è Aplec de Sant Andreu (9/17/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Perla de Lloret   Ballades estiu (9/17/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Plaça Bacardí   39è Aplec de Terrassa (9/17/2011)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   Diada (9/11/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Principal de Berga
Llavaneres   Diada Nacional (9/11/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
L'aplec de Sarrià   Diada Nacional de Catalunya (9/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de Sarrià   Diada Nacional (9/11/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
L'ermita de Collbàs   Diada Nacional (9/11/2011)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Catalunya canta   Diada Nacional (9/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La colla dels 50   13è Aplec de Bellpuig (9/10/2011)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
La Garriga   55è Aplec de la Garriga (9/10/2011)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
La colla dels setze   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Plaça Bacardí   Diada Nacional (9/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Sarrià   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Noies d'Arboç   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els tres pintors   Festa Major (9/10/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
La colla dels 50   Festa Major (9/5/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Nois alegres   Ballada (9/4/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
La colla dels setze   30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
L'ermita de Collbàs   30è Aplec de Berga (9/4/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ripollet Sardanista   44è Aplec de Ripollet (9/4/2011)   Ripollet Vallès Occidental Conjunt
Els tres pintors   Ballada (9/4/2011)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Llavaneres   24è Aplec d'Encamp (9/4/2011)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Alberes Sardanista   Aplec d'Argelers (9/4/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Sardanista i amic   Sardanes a Matadepera (8/31/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Noies d'Arboç   10è Aplec de Santa Maria de Besora (8/27/2011)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Llavaneres   31è Aplec de Cambrils (8/27/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
La colla dels setze   Sardanes a Matadepera (8/27/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Nois alegres   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/27/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Joia de Palamós   Doble ballada (8/26/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Nois alegres   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
La Font Vella de Sant Hilari   24è Aplec de Sant Hilari (8/21/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Els tres pintors   Ballada (8/20/2011)   Vilallonga de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Noies de Calella   Ballada (8/19/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Plaça Bacardí   Sardanes a Matadepera (8/17/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (8/15/2011)   Palau de Cerdanya Alta Cerdanya Sol de Banyuls
La cançó de la Marta   Ballada (8/15/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (8/13/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
L'aplec de Girona   Ballada (8/13/2011)   Sant Hipòplit de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Sardanes a Roses   Ballada (8/12/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
A Palautordera   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Noies de Calella   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Sardanista i amic   26è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Tres del Rosselló   Ballada (8/7/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
L'ermita de Collbàs   15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Parc Güell   22è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/6/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
Sardanes a Roses   15è Aplec d'Organyà (8/6/2011)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Tossa bonica   Festa Major (8/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Diada d'aplec   2è Aplec del Pont d'Armentera (8/6/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Mar de Palamós   Cicle de ballades d'estiu (8/5/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Parc Güell   22è Trobada Sardanista del Ripollès (7/31/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
A Palautordera   Ballada (7/31/2011)   La Roca d'Albera Rosselló Les Casenoves
Mar de Palamós   Festa major (7/31/2011)   Alella Maresme Marinada
L'aplec de Sarrià   Ballada (7/31/2011)   La Roca d'Albera Rosselló Les Casenoves
Noies de Calella   Ballada (7/31/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'ermita de Collbàs   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Poble de Caldes   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
L'amic Homar   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Joan i Elena   19è L'aplec de les Borges Blanques (7/30/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Trobada Sant Jordi   9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Apa, Ramon   Ballada (7/29/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Noies de Calella   Ballada (7/28/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Sarrià   Festa de Sant Jaume (7/25/2011)   Latour-bas-elne Rosselló Les Casenoves
Mar de Palamós   43è Aplec de Palamós (7/24/2011)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Llavaneres   Ballada (7/24/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Montserrat de Ripoll   20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Sardanes a Cornellà   20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Sardanista i amic   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/23/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec d'Arbeca   20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Plaça Bacardí   Ballada (7/21/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noies de Calella   Sardanes a Matadepera (7/20/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Els tres pintors   Ballada (7/20/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Plaça Bacardí   58è Aplec de Ripoll (7/17/2011)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Apa Carles   47è Aplec de Sant Celoni (7/17/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
Badalona   Festa Major Poble Sec (7/16/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La cançó de la Marta   23è Nit de la Sardana (7/16/2011)   LLagostera Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Santa Perpètua   22è Aplec de Bellvís (7/16/2011)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig
Montcada i Reixac   Ballada (7/16/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Plaça Bacardí   22è Aplec de Bellvís (7/16/2011)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig
Petita ofrena   Ballada (7/16/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
L'aplec de Sarrià   Ballada (7/14/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
Els tres pintors   Festa major Can Feu (7/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   Aplec de la Mussara (7/10/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Els tres pintors   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Diada d'aplec   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Parc Güell   3è Aplec de Castellbisbal (7/9/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sant Pere Pescador   85è Cicle d'estiu (7/9/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Montcada i Reixac   Ballada (7/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Parella feliç   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona Ciutat de Girona
Mar de Palamós   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella donzella   5è Aplec comarcal d'Ossona (7/3/2011)   Viladrau Osona Jovenívola de Sabadell
Els tres Castells   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (7/3/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Ripollet Sardanista   14è Aplec de Mataró (7/3/2011)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec d'Artés   39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Conjunt
Viladesens   17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Tiana   Festa Major (6/30/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   Audició de Sardanes (6/29/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de Girona   Festa Major (6/28/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Noies d'Arboç   68è Aplec de Manlleu (6/26/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Nois alegres   Ballada (6/26/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Diada d'aplec   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Viladesens   21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Noies de Calella   Aplec d'Andorra (6/25/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Maria Amàlia   21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Sardanes a Roses   Sant Joan (6/24/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Petita ofrena   30è Diada del soci (6/24/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Maria Teresa Furest   Ballada (6/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Noies d'Arboç   57è Aplec d'Anglès (6/19/2011)   Anglès La Selva Cadaqués
A Palautordera   60è Aplec de Tolosa (6/19/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
Breda artesana   Ballada (6/19/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Tiana   30è Aplec del Prat de Llobregat (6/19/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Dia Universal de la Sardana (6/19/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petits cardedeuencs   60è Aplec de Cardedeu (6/19/2011)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
L'ermita de Collbàs   Cloenda del curs Saltem i Ballem (6/18/2011)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
La colla dels setze   Ballada (6/18/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de Girona   Audicions a la fresca (6/18/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
L'aplec de Girona   13è Aplec de Campdevànol (6/18/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Badalona   8è Aplec de Cubelles (6/18/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Sant Pere Pescador   Audicions a la fresca (6/18/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
Nois alegres   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/18/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Noies d'Arboç   Ballada (6/18/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Colla Dansa Eterna   43è Aplec de Cornellà (6/12/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Diada d'aplec   6è Festa del soci (6/12/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Noies d'Arboç   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Maricel
Plaça Bacardí   83è Aplec d'Igualada (6/12/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Breda artesana   Ballada (6/11/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La festa de Lloret   85è Cicle d'estiu (6/11/2011)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Tossa bonica   43è Vigilia d'aplec de Cornellà (6/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els tres pintors   17è Aplec Violetes del Bosc (6/11/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tossa bonica   Aplec de Cornet (6/5/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
L'Andreu de Mollet   84è Aplec de Calella (6/5/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Érem set   Ballada (6/5/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Cinc rossinyols   Congrés de la Flama de Sant Joan 2011 (6/4/2011)   El Voló Rosselló Montgrins
Platges de l'Escala   Vigília d'aplec (6/4/2011)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Poble de Caldes   15è Aplec d'Almacelles (6/4/2011)   Almacelles Segrià Contemporània
Maria Amàlia   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Sarrià   Aplec de Banyuls (5/29/2011)   Banyuls Rosselló Vila de la Jonquera
L'amic Homar   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/29/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Vila del Masnou   32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
L'estadi nou   32è Aplec de Mollerussa (5/28/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Parc Güell   34è Aplec de Castellar del Vallès (5/28/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
L'Andreu de Mollet   69è Aplec de Mollet (5/22/2011)   Mollet Vallès Oriental Conjunt
Badalona   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (5/22/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Montcada i Reixac   Cloenda curset (5/21/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
La Font Vella de Sant Hilari   13è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Marina
L'aplec de Sarrià   Ballada (5/15/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Ripollet Sardanista   22è Aplec de Polinyà (5/15/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Viladesens   28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de Girona   Ballada (5/15/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Diada d'aplec   42è Aplec de Primavera de Torelló (5/15/2011)   Torelló Osona Lluïsos
Sardanista i amic   7è Aplec de Primavera (5/14/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Noies de Calella   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Tiana   Festa Major Nou Barris (5/14/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Montcada i Reixac   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Bella donzella   16è Aplec de Molins de Rei (5/14/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La colla dels setze   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
A mossèn Cinto   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Tossa bonica   55è Aplecs d'esbarts a Montserrat (5/8/2011)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
Per Olesa   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'ermita de Collbàs   31è Aplec d'Olesa (5/8/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Conjunt
Els tres pintors   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Mar de Palamós   62è Aplec de Caldes de Malavella (5/8/2011)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Colla Dansa Eterna   Ballada (5/8/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Diada d'aplec   39è Aplec de Tarragona (5/8/2011)   Tarragona Tarragonès Marinada
A Palautordera   Concert (5/7/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
El parc de Sallent   ballada (5/7/2011)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
La colla dels 50   Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Viladesens   Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Sardanista i amic   75è Aplec de Santa Perpètua (5/1/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fermina   29è Aplec de Maspujols (5/1/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
Noies d'Arboç   10è Festa de la Primavera (4/30/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Llavaneres   Remodelació de l'Avenç (4/29/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Els tres pintors   38è Aplec de Premià de Mar (4/24/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
L'ermita de Collbàs   Ballada (4/24/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Centenari de la Barretina   Ballada (4/24/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Joia de Palamós   4è Ballant sardanes a Palamós (4/24/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Els tres Castells   Sant Jordi (4/23/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita ofrena   Sant Jordi (4/23/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Jordi   Sant Jordi (4/23/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mar de Palamós   Ballada (4/17/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
La cançó de la Marta   Ballada (4/17/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
A Palautordera   Ballada (4/17/2011)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
La colla dels setze   Ballada (4/17/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Arenys de Mar   47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Conjunt
Poble de Caldes   Ballada (4/17/2011)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Bella donzella   Ballada (4/17/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Els tres pintors   47è Aplec de Sils (4/17/2011)   Sils La Selva Marinada
Dos de l'Empordà   Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Diada d'aplec   Aplec de Manresa (4/16/2011)   Manresa Bages Marinada
Plaça Bacardí   Ballada (4/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Les Roquetes   Ballada (4/9/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Noies de Calella   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bella donzella   30è Aplec d'Arenys de Mar (4/3/2011)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Apa, Ramon   Ballada (4/3/2011)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Tossa bonica   Ballada (4/3/2011)   Madrid Espanya La Principal de Terrassa
Noies d'Arboç   Ballada (3/27/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Vila del Masnou   39è Aplec del Masnou (3/27/2011)   El Masnou Maresme Conjunt
Nois alegres   577è Ballada (3/20/2011)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Els tres pintors   Ballada (3/20/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'amic Homar   12è Aplec de Vilassar de Dalt (3/20/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Poble de Caldes   Programa 500 de l'Altell Sardanista (3/20/2011)   Caldes de Malavella La Selva Contemporània
Tossa bonica   Ballada (3/20/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joia de Palamós   Ballada de Sant Josep (3/20/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Poble de Celrà   39è Aplec de Celrà (3/13/2011)   Celrà Gironès Conjunt
L'ermita de Collbàs   Carnaval (3/6/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella donzella   Ballada (3/6/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Fermina   Ballada (3/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Tossa bonica   22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Llavaneres   22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Noies de Calella   22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Noies de Calella   Calçotada (2/27/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Tiana   Diada del soci (2/27/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noies de Calella   Ballada (2/26/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La colla dels setze   Ballada (2/20/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aquella cançó   Ballada (2/20/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ripollet Sardanista   Ballada (2/20/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La colla dels setze   Ballada (2/13/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Festa a la plaça   Ballada (2/13/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
L'Andreu de Mollet   31è Aplec de Navarcles (2/13/2011)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Per Olesa   Ballada (2/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de Sarrià   250è Ballada (2/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Petita ofrena   Ballada (2/6/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
En Pep Menció   728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Petits caldencs   728è Ballada doble (2/6/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Breda artesana   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Petita ofrena   8è Aplec d'Òdena (1/30/2011)   Òdena Anoia Ciutat de Cornellà
L'estadi nou   Ballada (1/23/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Nois alegres   Ballada (1/22/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Jovent de Riudellots   Aplec del Voló (1/16/2011)   El Voló Rosselló Foment del Montgrí
Petita ofrena   Ballada (1/9/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Noies de Calella   Ballada (1/9/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (1/9/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Berga, Ciutat Pubilla   Concert (12/26/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ripollet Sardanista   Ballada (12/19/2010)   Pontellà Rosselló Mil·lenària
Apa, Ramon   Doble (12/19/2010)   Sils La Selva Marinada
Noies de Calella   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festa a la plaça   Ballada (12/12/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Tiana   Doble (12/12/2010)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Colla Dansa Eterna   Festa Major de Sant Nicolau (12/8/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   11è Aplec de tardor (12/8/2010)   Manlleu Osona Genisenca
L'Esteve de Can Nasi   Aplec de Sant Nicolau (12/6/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
L'amic Homar   27è Sarau Artesenc (12/5/2010)   Artés Bages Selvatana
Maria Amàlia   Ballada (12/5/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Breda artesana   Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
L'ermita de Collbàs   Festa de la Sardana (11/28/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Badalona   Doble (11/21/2010)   Badalona Barcelonès Conjunt
Tres del Rosselló   9è Trobada sardanista (11/21/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Noies de Calella   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (11/21/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Els tres Castells   11è Tarda d'Obligades (11/20/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Els tres pintors   Ballada (11/14/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Apa, Ramon   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
La Font Vella de Sant Hilari   Ballada (11/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Ripollet Sardanista   35è Aniversari Ripollet Sardanista (11/14/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanista i amic   Ballada (11/14/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'ermita de Collbàs   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Apa, Ramon   34è Diada sardanista (11/7/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mar de Palamós   17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (11/7/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf La Blanes
Nois alegres   7è Aplec d'Esplugues (11/7/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Tres del Rosselló   21è Aplec de Sant Martí (11/7/2010)   Salou Tarragonès Mediterrània
Joia de Palamós   8è Diada Sardanista (11/7/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Llavaneres   Fires i Festes de Sant Narcís (11/7/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Tiana   Ballada (11/6/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Els tres pintors   Ballada (11/6/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La cançó de la Marta   Ballada (11/1/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de Girona   Concurs (11/1/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Breda artesana   Castanyada (11/1/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Les Roquetes   Castanyada (10/31/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mar de Palamós   Castanyada (10/30/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La colla dels 50   Fires i festes de Sant Narcís (10/30/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Perla de Lloret   Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Diada d'aplec   Sant Martirià (10/24/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Oriola   Ballada (10/24/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Ripollet Sardanista   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Ballada (10/24/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Bella donzella   Ballada (10/24/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aquella cançó   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (10/24/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Dos de l'Empordà   42è Aplec de les Roquetes (10/17/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Els tres pintors   Aplec de tardor (10/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Plaça Bacardí   Ballada (10/16/2010)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Diada d'aplec   25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Pere Pescador   Doble Audició (10/12/2010)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Apa Carles   25è Aplec de Gavà (10/12/2010)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'amic Pujol   Doble Audició (10/12/2010)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Noies de Calella   43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
Platges de l'Escala   Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
La colla dels setze   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Petita ofrena   Ballada (10/9/2010)   Madrid Espanya Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   1352è Ballada (10/9/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dues parelles   Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nois alegres   Ballada (10/3/2010)   Vespella de Gaià Tarragonès Reus
Centenari de la Barretina   36è Aplec de Malgrat (10/3/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Noies de Calella   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Tiana   Concurs (10/3/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Ripollet Sardanista   23è Aplec de Martorell (10/3/2010)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Plaça Bacardí   Ballada (10/3/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Breda artesana   1351è Ballada (10/2/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Dansa Eterna   35è Aplec de Sant Cugat (9/26/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els tres Castells   23è Aplec de Montgat (9/26/2010)   Montgat Maresme Marinada
El Ros de Palau   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dos de l'Empordà   12è Aplec de Rubí (9/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Viladesens   Lloret (9/25/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Tossa bonica   Ballada (9/25/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Noies de Calella   Dia del soci (9/25/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Tiana   Ballada (9/25/2010)   Artés Bages Sabadell
Sant Pere Pescador   166è Aplec de Sant Maurici (9/22/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Perla de Lloret   Festa Major (9/21/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (9/19/2010)   Calella Maresme Sabadell
Anna   44è Aplec de Lleida (9/19/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Plaça Bacardí   44è Aplec Baix Camp (9/19/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Els tres Castells   66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Llavaneres   38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Breda artesana   Arrossada popular (9/19/2010)   Salt Gironès Empordanesa
Centenària   38è Aplec de Terrassa (9/19/2010)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Apa, Ramon   11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Contemporània
L'estadi nou   14è Aniversari Monument a la Sardana (9/18/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Joia de Palamós   11è Aplec de Sant Andreu (9/18/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Tiana   Fira d'artesans (9/18/2010)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Montcada i Reixac   Ballada (9/12/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Bella donzella   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Sant Pere Pescador   53è Aplec de Canyamars (9/12/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Els tres pintors   11 De setembre (9/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'estadi nou   Concurs (9/11/2010)   Lloret de Mar La Selva Contemporània
Plaça Bacardí   Diada Nacional (9/11/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Nois alegres   11 de setembre (9/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Plaça Bacardí   Ballada (9/11/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Tiana   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Sant Pere Pescador   Festa major (9/11/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Breda artesana   Diada Nacional (9/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Parc Güell   Diada Nacional (9/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Breda artesana   Diad Nacional de Catalunya (9/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
La Garriga   54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Conjunt
Bella donzella   54è Aplec de la Garriga (9/10/2010)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Plaça Bacardí   Festa major (9/8/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Joan i Elena   Festa Major (9/6/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
La Font Vella de Sant Hilari   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ripollet Sardanista   43è Aplec de Ripollet (9/5/2010)   Ripollet Vallès Occidental Conjunt
Sant Pere Pescador   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Tres del Rosselló   Festa Major (9/5/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joia de Palamós   23è Aplec d'Encamp (9/5/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Mar de Palamós   29è Aplec de Berga (9/5/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
La colla dels 50   Festa Major Sarrià de Ter (9/4/2010)   Sarrià de Ter Gironès Cervianenca (2ona època)
Els tres pintors   Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (9/4/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Ventalló   Aplec ancestral d'Empúries (9/4/2010)   Empúries Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Montcada i Reixac   Lloret (9/4/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Tossa bonica   Aplec ancestral d'Empúries (9/4/2010)   Empúries Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on època)
Diada d'aplec   Festa Major Sarrià de Ter (9/4/2010)   Sarrià de Ter Gironès Cervianenca (2ona època)
Breda artesana   Festa Major (9/3/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dos de l'Empordà   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Plaça Bacardí   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Sardanista i amic   Ballada (8/29/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Som i serem   38è Aplec de Peralada (8/29/2010)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Sant Pere Pescador   30è Aplec de Cambrils (8/28/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Petita ofrena   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/28/2010)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (8/28/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Tiana   Ballada (8/28/2010)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els tres pintors   Ballada (8/28/2010)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Trobada Sant Jordi   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Viladesens   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Sant Pere Pescador   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Montcada i Reixac   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Bella donzella   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Badalona   Festa Major (8/27/2010)   Granollers Vallès Oriental Marinada
L'amic Pujol   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
L'Endalet de Premià   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Perla de Lloret   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Roda de Ter   25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Sardanista i amic   Ballada (8/25/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Festa Major (8/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Sant Pere Pescador   33è Aplec de Navàs (8/23/2010)   Navàs Bages Bellpuig
Dos de l'Empordà   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Tossa bonica   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Mar de Palamós   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nois alegres   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Sardanista i amic   Festa Major (8/22/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (8/22/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Amics meus   Ballada (8/22/2010)   Manlleu Osona Genisenca
La Font Vella de Sant Hilari   23è Aplec de Sant Hilari (8/22/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Conjunt
Plaça Bacardí   Ballada (8/21/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Noies d'Arboç   Festa Major (8/21/2010)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
La colla dels setze   Sardanes d'estiu (8/20/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Plaça Bacardí   Ballada (8/20/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
L'Endalet de Premià   Ballada (8/20/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Plaça Bacardí   Ballada d'estiu (8/20/2010)   Sils La Selva Cervianenca (2ona època)
Valentí Quer   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/19/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
La Font Vella de Sant Hilari   29è Sardenes al cor de Catalunya (8/19/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Breda artesana   Ballada (8/19/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Joia de Palamós   Doble ballada (8/19/2010)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
L'estadi nou   Ballada (8/18/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (8/18/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Plaça Bacardí   Ballada (8/16/2010)   Moià Bages Sabadell
Sardanista i amic   Ballada (8/15/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Sabadell
Plaça Bacardí   Ballada (8/15/2010)   Roda de Berà Tarragonès Reus Jove
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (8/15/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
Breda artesana   Ballada (8/14/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (8/13/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Poble de Flaçà   23è Aplec Internacional (8/8/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Breda artesana   Estiu 2010 (8/6/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Noies d'Arboç   Ballada (8/6/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Colla Dansa Eterna   Ballada (8/4/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Nois alegres   Festa Major (8/3/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Els tres Castells   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Els tres pintors   11è Aplec de Moià (8/1/2010)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dos de l'Empordà   25è Aplec de Ribes (8/1/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Montcada i Reixac   8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Plaça Bacardí   Aplec de Riba-roja (7/31/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Mar de Palamós   Concert (7/31/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Apa, Ramon   18è Aplec de les Borges Blanques (7/31/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Contemporània
Sant Pere Pescador   8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
L'amic Pujol   8è Aplec de la Garrotxa (7/31/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Tiana   Ballada (7/30/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Viladesens   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Érem set   Ballada (7/28/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   Aplec a l'ermita de Gallecs (7/25/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/25/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Els tres pintors   Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (7/25/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
L'ermita de Collbàs   54è Ballada (7/25/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Badalona   Ballada (7/25/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
És la Margarida   9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mar de Palamós   9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Conjunt
Plaça Bacardí   16è Aplec de Torredembarra (7/24/2010)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Som i serem   Ballada (7/21/2010)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
L'estadi nou   Ballada (7/18/2010)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Plaça Bacardí   Aplec de l'alforja (7/18/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Diada d'aplec   46è Aplec de Sant Celoni (7/18/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
Dos de l'Empordà   57è Aplec de Ripoll (7/18/2010)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Platges de l'Escala   47è Concurs de colles (7/17/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Tossa bonica   Festa Major (7/17/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'ermita de Collbàs   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (7/17/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Vila d'Olesa
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (7/17/2010)   Torelló Osona Sabadell
Llavaneres   Ballada (7/17/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Plaça Bacardí   Processó i ballada (7/16/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Plaça Bacardí   7è Aplec de la Mussara (7/11/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Mar de Palamós   24è Aplec Aires Planencs (7/10/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Breda artesana   Ballada (7/10/2010)   Calella Maresme Sabadell
La festa de Lloret   Lloret (7/10/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'ermita de Collbàs   2è Aplec de Castellbisbal (7/10/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Sant Pere Pescador   61è Aplec de Granollers (7/10/2010)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Sant Pere Pescador   4è Aplec comarcal d'Osona (7/4/2010)   Alpens Osona La Flama de Farners
Els pescadors de l'Escala   4è Aplec comarcal d'Osona (7/4/2010)   Alpens Osona La Blanes
Plaça Bacardí   58è Aplec de Banyoles (7/4/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Plaça Bacardí   Ballada (7/4/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Mar de Palamós   13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Llavaneres   13è Aplec de Mataró (7/4/2010)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Sardanista i amic   Calella (7/4/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Sant Pere Pescador   Lloret (7/3/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec d'Artés   38è Aplec d'Artés (7/3/2010)   Artés Bages Conjunt
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (7/2/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Joia de Palamós   Festa Major (6/28/2010)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
El Ros de Palau   Aplec de Manlleu (6/27/2010)   Manlleu Osona Bellpuig
Llavaneres   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Bella donzella   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
L'ermita de Collbàs   38è Aplec de Llançà (6/27/2010)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Mar de Palamós   9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (6/26/2010)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Tres del Rosselló   Lloret (6/26/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Brots de primavera a Salt   30è Aniversari de Salt Sardanista (6/26/2010)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on època)
La colla dels setze   Ballada (6/25/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Noies de Calella   6è Aplec de les Masies de Voltregà (6/24/2010)   Les Masies de Voltregà Osona Genisenca
Plaça Bacardí   Ballada (6/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (6/23/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Tossa bonica   Ballada (6/20/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Els tres pintors   Aplec d'El Prat (6/20/2010)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Centenària   59è Aplec de Cardedeu (6/20/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Petita ofrena   Ballada (6/20/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Platges de l'Escala   56è Aplec d'Anglès (6/20/2010)   Anglès La Selva Cadaqués
El Ros de Palau   24è Aplec de Nit de Mataró (6/19/2010)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Palamós a l'avi Mateu   11è Aplec de Perpinyà (6/19/2010)   Perpinyà Rosselló Tres Vents
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Breda artesana   Ballada (6/19/2010)   Roda de Ter Osona Sabadell
Mar de Palamós   Ballada (6/19/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tossa bonica   7è Aplec de Cubelles (6/19/2010)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Breda artesana   Ballada (6/13/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nois alegres   82è Aplec d'Igualada (6/13/2010)   Igualada Anoia Vila d'Olesa
És la Margarida   48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Plaça Bacardí   Ballada (6/13/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Plaça Bacardí   Aplec d'Altafulla (6/13/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
L'amic Homar   Lloret (6/12/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Mar de Palamós   Concurs (6/12/2010)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Parc Güell   Ballada (6/12/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
Apa, Ramon   16è Aplec Violetes del Bosc (6/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Sant Pere Pescador   Ballada (6/11/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Diada d'aplec   83è Aplec de Calella (6/6/2010)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Petita ofrena   Ballada (6/6/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'estadi nou   Patum (6/6/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Ripollet Sardanista   Patum (6/5/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Petita ofrena   Festa Major (6/4/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Cinc rossinyols   Patum (6/3/2010)   Berga Berguedà Montgrins
Breda artesana   Ballada (5/30/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Plaça Bacardí   25è Aplec de Vilafranca (5/30/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Conjunt
El Ros de Palau   53è Aplec de Girona (5/30/2010)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Apa, Ramon   Ballada (5/30/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
L'Endalet de Premià   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/30/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
La colla dels setze   33è Aplec de Castellar (5/29/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Anna   31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Sant Pere Pescador   31è Aplec de Mollerussa (5/29/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Amics de Cassà   35è Nit del Músics (5/28/2010)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
Els tres pintors   68è Aplec de Tona (5/24/2010)   Tona Osona Canigó (Torelló)
Bella donzella   68è Aplec de Tona (5/24/2010)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (5/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Pubilla de Farners   Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Tiana   Aplec de Móra d'Ebre (5/23/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Mar de Palamós   Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Tossa bonica   Ballada (5/22/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Plaça Bacardí   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Sardanista i amic   Ballada (5/16/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
L'estadi nou   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Ripollet Sardanista   21è Aplec de Polinyà (5/16/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Parc Güell   6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Colla Barcelonesa   Ballada (5/15/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Plaça Bacardí   Ballada (5/15/2010)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Els tres Castells   Festa Major (5/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
L'estadi nou   Ballada (5/9/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Amics meus   61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Cinc rossinyols   Concert (5/9/2010)   Manresa Bages Montgrins
Montcada i Reixac   Concurs (5/9/2010)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Apa, Ramon   61è Aplec de Caldes de Malavella (5/9/2010)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Tres del Rosselló   Ballada (5/8/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aquella cançó   61è Revella aplec de Caldes de Malavella (5/8/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ripollet Sardanista   12è Aplec de Montpeller (5/8/2010)   Montpeller França Mil·lenària
La colla dels setze   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Sant Pere Pescador   15è Aplec de Molins de Rei (5/8/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (5/2/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Noies de Calella   Ballada (5/2/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Plaça Bacardí   Aplec de Tarragona (5/2/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Viladesens   Ballada (5/1/2010)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'estadi nou   12è Aplec d'Oliana (5/1/2010)   Oliana Alt Urgell Contemporània
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (5/1/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Plaça Bacardí   Aplec de Maspujols (5/1/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Sardanista i amic   Ballada (4/25/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
Sant Pere Pescador   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (4/25/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Diada d'aplec   18è Aplec Capital del Cava (4/25/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Noies d'Arboç   Ballada de les Montserrats (4/25/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Poble de Caldes   Trobada Saltem i Ballem (4/24/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
Parc Güell   Ballada (4/24/2010)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Tiana   Sant jordi (4/23/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita ofrena   Sant Jordi (4/23/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
L'Esteve de Can Nasi   Ballada (4/23/2010)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
En Pep Menció   Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sant Jordi   Sant Jordi (4/23/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de Girona   Diada de Sant Jordi (4/23/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Plaça Bacardí   Ballada (4/18/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
La colla dels 50   19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'ermita de Collbàs   Aplec de Sant Carles de la Ràpita (4/18/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Dos de l'Empordà   19è Aplec de la Llagosta (4/18/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
L'estadi nou   46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva Mediterrània
Diada d'aplec   46è Aplec de Sils (4/18/2010)   Sils La Selva Conjunt
Mar de Palamós   Ballada (4/17/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Els tres pintors   28è Aplec de Manresa (4/17/2010)   Manresa Bages Conjunt
Érem set   Doble audició (4/11/2010)   Salt Gironès Vila de la Jonqu