Activitats on s'han tocat obres de Saderra i Puigferrer, Josep
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Rosa bella   Ballada (10/12/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Santa Pau   Ballada (07/10/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bella Pilar   43è Aplec de Malgrat (01/10/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (17/09/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Renouera   Ballada (17/09/2017)   Calella Maresme Sabadell
Ets bonica   11 de setembre (11/09/2017)   Calella Maresme Marinada
Mercè   Ballada (10/09/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Poncellina   18è Aplec de Moià (06/08/2017)   Moià Bages Lluïsos
Nit estelada   Ballada (06/08/2017)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La jove   18è Aplec de Moià (06/08/2017)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Ets bonica   Festa major (05/08/2017)   Tona Osona Marinada
Floretes del llac   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (31/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mercè   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (30/07/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Mercè   15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec de germanor   Ballades estiu (28/07/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Platges de Palamós   Ballada (23/07/2017)   Besalú Garrotxa Rossinyolets
Mariona   Ballada (23/07/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (23/07/2017)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La jove   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Nit estelada   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Sardanes a la fresca (22/07/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Nuri gentil   Cicle d'estiu- festa Major (21/07/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Ballades estiu (21/07/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
De Ripoll la més gentil   64è Aplec de Ripoll (16/07/2017)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   31è Aplec a la voar de la mar (15/07/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ets bonica   28è Aplec de Bellvís (15/07/2017)   Bellvei Baix Penedès Jovenívola d'Agramunt
Mercè   Sardanes a la fresca (15/07/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Festa Major Poble Sec (15/07/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mercè   Ballades estiu (14/07/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
En Manel i la Teia   Ballada (12/07/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
Mariona   55è Aplec d'Olot (09/07/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Mariona   23è Aplec de Torregrossa (08/07/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Noies poblenovines   Ballada (08/07/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Mercè   68è Aplec de Granollers (08/07/2017)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   3è Aplec de Montesquiu (08/07/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   9è Aplec de Castellbisbal (08/07/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Floretes del llac   9è Aplec de Castellbisbal (08/07/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Rubifolk 2017 (07/07/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Cicle d'estiu (07/07/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
En Manel i la Teia   Ballada (07/07/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Mercè   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (03/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   37è Aplec de la Vila de Juneda (02/07/2017)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Sóc de Vilafranca   11è Aplec Comarcal d'Osona (02/07/2017)   Seva Osona La Principal del Llobregat
Floretes del llac   43è Aplec de Montblanc (02/07/2017)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
La font del Vilar   37è Aplec de la Vila de Juneda (02/07/2017)   Juneda Garrigues Bellpuig
Rosa bella   Festa Major del Carmel (02/07/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Aplec de germanor   11è Aplec Comarcal d'Osona (02/07/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   45è Aplec d'Artés (01/07/2017)   Artés Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   Aplec de Banyoles (01/07/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Sóc de Vilafranca   Ballada (01/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Mariona   24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (01/07/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Maria de les trenes   Ballada (01/07/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   El Tenor i la Cobla (30/06/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa bella   Festa Major (28/06/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   55è Aplec de Sabadell (25/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (25/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
La jove   Ballada (24/06/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   27è Aplec d'Agramunt (24/06/2017)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   Aplec de la Gleva (24/06/2017)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Rosa bella   16è Festa Aplec (24/06/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Maria de les trenes   Ballada (23/06/2017)   Reus Baix Camp Reus
Les noies d'Horta   Ballada (23/06/2017)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Maria de les trenes   El Tenor i la Cobla (21/06/2017)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Mariona   36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Maria de les trenes   Patum (18/06/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
Estrella de Rubí   36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nuri gentil   63è Aplec d'Anglès (18/06/2017)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (18/06/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   Aplec de les Borges del Camp (17/06/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La jove   Festa Major (16/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (09/06/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Ballada (05/06/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Mercè   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (04/06/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Poncellina   90è Revetlla Aplec de Calella (03/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   21è Aplec d'Almacelles (03/06/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Platges de Palamós   29è Aplec de Vandellòs (03/06/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Mariona   9è Aplec del Morell (28/05/2017)   El Morell Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Mercè   Ballada (28/05/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Nit estelada   3è Diada Catalana (28/05/2017)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
Noies poblenovines   30è Vigília d'aplec (27/05/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Nit estelada   74è Aplec de Manlleu (27/05/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (21/05/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Mariona   Ballada (21/05/2017)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
En Xavier petit   13è Aplec de Primavera (20/05/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mercè   13è Aplec de Primavera (20/05/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Rosa bella   19è Aplec de Barberà del Vallès (20/05/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   Ballada (20/05/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (20/05/2017)   La Garriga Vallès Oriental Berga Jove
Santa Pau   Ballada (19/05/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ombres d'amor   Aplec de la Salut (15/05/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   34è Aplec de Tàrrega (14/05/2017)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Trini gentil   Ballada (14/05/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
En Manel i la Teia   37è Aplec d'Olesa (14/05/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Maria de les trenes   17è Concurs Internacional de Roses Noves (12/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Viola d'or   Ballada de Sant Ponç (11/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   55è Concurs de colles (07/05/2017)   Ripoll Ripollès Genisenca
Àngela gentil   Dia d'Europa (07/05/2017)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Fires i festes de la Santa Creu (07/05/2017)   Figueres Alt Empordà Les Casenoves
Santa Pau   Pratifolck (06/05/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Fires i festes de la Santa Creu (05/05/2017)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Josefina gentil   Fires i festes de la Santa Creu (04/05/2017)   Figueres Alt Empordà Blanes
Joiosa Remei   60è Aplec de Girona (01/05/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (01/05/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Rosa bella   Ballada (01/05/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Estrella de Rubí   75è Revetlla d'aplec (30/04/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
Nit estelada   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (30/04/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Josefina gentil   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (29/04/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Poncellina   Sant Jordi (23/04/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
En Xavier petit   Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Nit estelada   68è Sant Jordi (23/04/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Noies poblenovines   Sant Jordi (23/04/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Rosa Maria   Sant Jordi (23/04/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Sant Jordi (23/04/2017)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Mariona   Ballada (22/04/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   7è Aplec de Torres de Segre (22/04/2017)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Racauba   38è Aplec de Pàsqua (17/04/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   38è Aplec de Pàsqua (17/04/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Bella Pilar   47è Aplec de Preixana (17/04/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Rosa bella   Ballada (16/04/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mariona   18è Aplec de Pàsqua (16/04/2017)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Mariona   Aplec del Mercat del Ram (09/04/2017)   Vic Osona Costa Brava
Mariona   35è Aplec de Manresa (08/04/2017)   Manresa Bages Conjunt
Rosa bella   Ballada (02/04/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   5è Aplec sardanista dels Arenys (02/04/2017)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
La font del Vilar   5è Aplec sardanista dels Arenys (02/04/2017)   Arenys de Munt Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (02/04/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
La font del Vilar   Ballada (02/04/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Nova Vallès
Joiosa Angelina   613è Ballada (26/03/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Concert (26/03/2017)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Nit estelada   34è Aplec de Sardanes al Montsià (26/03/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Racauba   34è Aplec de Sardanes al Montsià (26/03/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Maria Aurora   Ballada (26/03/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poncellina   Aplec del Masnou (26/03/2017)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Grans exits de la sardana (21/03/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   18è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   45è Aplec de Celrà (12/03/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
En Roc petit   27è Aplec de Bordils (05/03/2017)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Joiosa Angelina   27è Aplec de Bordils (05/03/2017)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bella Pilar   Ballada (05/03/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (19/02/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   5è Memorial Ramon Capella (19/02/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   37è Aplec de Navarcles (12/02/2017)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (12/02/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Palafolls
Nit estelada   Diada del soci (05/02/2017)   Tona Osona Premià
Rosa Maria   Aplec d'Hivern (05/02/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (29/01/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La font del Vilar   Ballada (29/01/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   Doble audició de Sant Vicenç (22/01/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (15/01/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
De Ripoll la més gentil   La Jonquera verda vall (01/01/2017)  



Vila de la Jonquera
Nit estelada   6è Cap d'any (01/01/2017)   Alfés Segrià Bellpuig
Nit estelada   Ballada (18/12/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Vigatana   Concert nadalenc (18/12/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Xamosa Marta   Ballada (17/12/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Vigatana   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (11/12/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Ballada (10/12/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Mirant al llac   Trobada sardanista de tardor (04/12/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Ets bonica   6è Festa de la Mongeta del Ganxet (27/11/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Estrella de Rubí   16è Gresca torellonesa (27/11/2016)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
En Manel i la Teia   16è Gresca torellonesa (27/11/2016)   Torelló Osona Reus Jove
Maria de les trenes   6è Festa de la Mongeta del Ganxet (27/11/2016)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Bell Penedès   Diada del soci (20/11/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Bell Penedès   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Diada del soci (20/11/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Marinada
Floretes del llac   Ballada (20/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Santa Pau   772è Doble (13/11/2016)   Salt Gironès Baix Empordà
Aplec de germanor   Ballada (13/11/2016)   Taradell Osona La Flama de Farners
Santa Pau   14è Diada Sardanista (13/11/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Plaça de les Rodes   Ballada (06/11/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de Porqueres
Noies poblenovines   Ballada (06/11/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Sant Martí (06/11/2016)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (06/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Bella Pilar   13è Aplec d'Esplugues (06/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Diada de l'Agrupació (01/11/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (01/11/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Doble ballada (01/11/2016)   Artés Bages Bellpuig
Mariona   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (30/10/2016)   Puigreig Berguedà Coral
En Manel i la Teia   Ballada (23/10/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Nit estelada   Ballada (23/10/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Maria de les trenes   65è Trobada Sardanista a Montserrat (22/10/2016)   Montserrat Bages Palafolls
Noies poblenovines   Ballada (15/10/2016)   Artés Bages Marinada
Rosa Maria   Ballada (15/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bella Pilar   Ballada (15/10/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   46è Aplec de Tardor (12/10/2016)   Torelló Osona Les Casenoves
Ets bonica   770è Doble (12/10/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Vigatana   45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Gent Gran (09/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Santa Pau   Diada del soci (09/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Platges de Palamós   45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Revetlla aplec de Tossa (08/10/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Nit estelada   Trobada escola de cobles (08/10/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Palafolls
Mercè   Festa Major de l'Esquerra de l'Eixample (02/10/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Ballada (02/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Trini gentil   Ballada (02/10/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (02/10/2016)   Vilanova i la Geltrú Garraf Catània
Trini gentil   Aplec de Montcada (01/10/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (25/09/2016)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Els avis Nin   29è Aplec de Mongat (25/09/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
Santa Pau   Festa major (25/09/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Vigatana   Festa Major (24/09/2016)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Josefina gentil   18è Aplec de Rubí (24/09/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa Major de la Mercè (22/09/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ombres d'amor   72è Aplec de Badalona (18/09/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Nit estelada   Festa major (18/09/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Santa Pau   Aplec de Terrassa (17/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   63è Aplec de Santiga (17/09/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Vigatana   11 setembre (11/09/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   11 de setembre (11/09/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santa Creu d'Anglesola   11 de setembre (11/09/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   11 de setembre (11/09/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Bell Penedès   Ballada (10/09/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   11 de Setembre (10/09/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   60è Aplec de la Garriga (10/09/2016)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (10/09/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Mirant al llac   Festa major (05/09/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Bell Penedès   Festa major (04/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (04/09/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Mariona   24è Aplec d'Encamp (04/09/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Mariona   24è Aplec d'Encamp (04/09/2016)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   Festa Major (03/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   90è Sardanes a la fresca (03/09/2016)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Vigatana   39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Mediterrània
Nit estelada   Ballada (28/08/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   Cicle d'estiu (28/08/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major (28/08/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   43è Aplec de Premià de Mar (27/08/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   Ballada (26/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Nit estelada   Festa major de Sant Genís (26/08/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Viola d'or   Cicle d'estiu (21/08/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (20/08/2016)   Artés Bages Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (20/08/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Doble ballada (19/08/2016)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (16/08/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (14/08/2016)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Platges de Palamós   Ballada (12/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Baix Empordà
Ets bonica   Ballada (12/08/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Vila de la Jonquera
Mercè   Ballada (12/08/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Rosa bella   Ballada (07/08/2016)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   31è Aplec de Ribes (07/08/2016)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Rosa bella   31è Aplec de Ribes (07/08/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (07/08/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Santa Pau   Ballada (06/08/2016)   Tona Osona Mediterrània
Poncellina   Festa major (01/08/2016)   Torelló Osona La Flama de Farners
Rosa bella   Cicle d'estiu (31/07/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
L'encís de l'Estany   24è Aplec de ls Borges Blanques (30/07/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Nit estelada   22è Aplec de Torredembarra (30/07/2016)   Torredembarra Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Reus Jove
Noies poblenovines   Festa Major de Santa Anna (24/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Vigatana   Cicle d'estiu (24/07/2016)   Calella Maresme Mediterrània
Maria de les trenes   Ballada (23/07/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Vigatana   Ballada (23/07/2016)   Montgat Maresme Punt Cat
Mariona   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Bell Penedès   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (22/07/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Platges de Palamós   Ballada (22/07/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
La jove   Festa Major (20/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Santa Pau   Ballada (17/07/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Racauba   Ballada (17/07/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Plaça de les Rodes   Ballada (17/07/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   63è Aplec de Ripoll (17/07/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Maria de les trenes   Festa major poble Sec (17/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Nit estelada   Cicle d'estiu (17/07/2016)   Calella Maresme Premià
En Manel i la Teia   33è Aplec del Vendrell (17/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Maria de les trenes   33è Aplec del Vendrell (17/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de Tarragona
Bella Pilar   90è Sardanes a la fresca (16/07/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Festes de Can Vallhonrat (16/07/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Trini gentil   Ballada (15/07/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Santa Pau   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (11/07/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Nit estelada   54è Aplec d'Olot (10/07/2016)   Olot Garrotxa Marinada
Els avis Nin   Aplec de Montesquiu (09/07/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Nit estelada   67è Aplec de Granollers (09/07/2016)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Ballada (05/07/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santa Pau   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (04/07/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Àngela gentil   42è Aplec de Montblanc (03/07/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
En Roc petit   64è Aplec de Banyoles (03/07/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Quan ve la primavera   36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Mercè   Cicle d'estiu (03/07/2016)   Calella Maresme Marinada
Bell Penedès   27è Trobada de colles sardanistes i IX memorial Josep Pujol i Alsina (02/07/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Santa Pau   22è Aplec de Rosselló (02/07/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   44è Aplec d'Artés (02/07/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (02/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Viola d'or   55è Aplec de Sabadell (26/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   26è Aplec d'Agramunt (25/06/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Noies poblenovines   Ballada (25/06/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Nit estelada   26è Aplec d'Agramunt (25/06/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (24/06/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Els avis Nin   Aplec de la Gleva (24/06/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Nit estelada   35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els avis Nin   62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
Trini gentil   Dia Universal de la Sardana (19/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Dia Universal de la Sardana (19/06/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Josefina gentil   65è Aplec de Cardedeu (19/06/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Dia Universal de la Sardana (19/06/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mercè   18è Aplec de Campdevànol (18/06/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Vigatana   Festa del soci (12/06/2016)   Ripoll Ripollès Palafolls
Poncellina   48è Aplec de Cornellà (12/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Mariona   Ballada (12/06/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   37è Aplec Conjunt Caldes-Palau (12/06/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Mariona   54è Aplec de la Bisbal (12/06/2016)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Festa major Petita (11/06/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   52è Aplec de Bràfim (05/06/2016)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Vigatana   Vigília Aplec Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Marinada
Els avis Nin   20è Aplec d'Almacelles (04/06/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Viola d'or   Festa major de Sant Genís (04/06/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lluny de ma patria   Gran Concert de Cobla (03/06/2016)   Figueres Alt Empordà Cobla de Cambra de Catalunya
Bella Pilar   59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Viola d'or   59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Aplec del Morell (29/05/2016)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Bell Penedès   La Patum (28/05/2016)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Ombres d'amor   Ballada (28/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Santa Pau   La Patum (26/05/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Mercè   Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Vigatana   Festes de Primavera (22/05/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Floretes del llac   74è Aplec de Mollet (22/05/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Bell Penedès   9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (21/05/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Rosa bella   4è Aplec Collblanc-Torassa (15/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Joiosa Remei   47è Aplec de Torelló (15/05/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (15/05/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Bell Penedès   Ballada (14/05/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
Joiosa Angelina   12è Aplec de Porqueres (14/05/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bell Penedès   27è Aplec de Polinyà (14/05/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Santa Pau   67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Rosa Maria   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Viola d'or   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   80è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Poncellina   Festa major de les Cases Noves (01/05/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Nit estelada   80è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   17è Aplec d'Oliana (01/05/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
Mercè   Festa major de les Cases Noves (01/05/2016)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Santa Pau   Ballada (27/04/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Trini gentil   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Santa Pau   24è Aplec del Cava (24/04/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Sant Jordi (23/04/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Noies poblenovines   Sant Jordi (23/04/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
Santa Pau   Sant Jordi (23/04/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Floretes del llac   Sant Jordi (23/04/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Ballada (22/04/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus Jove
Bell Penedès   Dia Internacional de la Dansa (17/04/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Santa Pau   Diada del soci (17/04/2016)   Premià de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (17/04/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Floretes del llac   Ballada (16/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Racauba   Ballada (14/04/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   39è Aplec de Breda (10/04/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Mercè   39è Aplec de Breda (10/04/2016)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Mercè   Ballada (03/04/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Maria de les trenes   27è Aplec de Roda de Berà (28/03/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Renouera   Aplec de l'Alegria (28/03/2016)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Poncellina   Ballada (28/03/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
Bell Penedès   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (28/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Bella Pilar   17è Aplec de Pasqua de Besalú (27/03/2016)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (20/03/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (19/03/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Santa Pau   44è Aplec de Celrà (13/03/2016)   Celrà Gironès Mediterrània
Floretes del llac   Ballada (13/03/2016)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Xamosa Marta   Dia de la dona (13/03/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Mercè   Cloenda del curset (13/03/2016)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Trini gentil   Dia de la Dona (13/03/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Ballada (13/03/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Trini gentil   Ballada (06/03/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Santa Pau   39è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada de les dones (06/03/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Plaça de les Rodes   26è Petit aplec de Bordils (06/03/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Poncellina   Ballada (28/02/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
Noies poblenovines   Doble ballada (21/02/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Diada del Soci (21/02/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La font del Vilar   36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (14/02/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Mariona   36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Lluïsos
Rosa bella   Ballada (07/02/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Ballada (02/02/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Racauba   Ballada (24/01/2016)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
La jove   4è Aplec d'hivern de la Garriga (24/01/2016)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Bell Penedès   Festa major de Sant Antoni (17/01/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Estrella de Rubí   Sardanes de lluïment de tible (01/01/2016)  



Vila de la Jonquera
Panamà   Concert de Sant Esteve (26/12/2015)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Floretes del llac   19è Aplec Nadalenc (20/12/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Ballada (20/12/2015)   Martorell Baix Llobregat Lluïsos
Bell Penedès   Ballada (13/12/2015)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bella Pilar   Doble (08/12/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble (08/12/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Mariona   festa Major (08/12/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Ballada (29/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Bella Pilar   Doble (29/11/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   12è Diada sardanista (29/11/2015)   Cubelles Garraf Marinada
Nit estelada   Ballada (22/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   Diada del Soci (22/11/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (15/11/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Maria de les trenes   Ballada (15/11/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Els avis Nin   Ballada (15/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble (15/11/2015)   Salt Gironès Rossinyolets
Bell Penedès   26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   19è Trobada CASCB (08/11/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
La gota d'aigua   Castanyada (01/11/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Vigatana   Castanyada (01/11/2015)   Artés Bages Bellpuig
Santa Pau   Aplec d'Esplugues (01/11/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Concert (31/10/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Mariona   41è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Xamosa Marta   Fires i festes (24/10/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mariona   47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Petitona   Ballada (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Les cireres de Ceret   40è Aniversari Agrupació Sardanista (18/10/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Racauba   45è Aplec de tardor (12/10/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
La jove   Ballada doble (Gava + Viladecans) (11/10/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Bella Pilar   44è Aplec de Súria (11/10/2015)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (11/10/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Maria de les trenes   Aplec de Montcada (03/10/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Bell Penedès   Ballada (03/10/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Rosa bella   40è Aplec de Sant Cugat (27/09/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Santa Tecla (23/09/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   71è Aplec de Badalona (20/09/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Ombres d'amor   49è Aplec Baix Camp (20/09/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Festa major (19/09/2015)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Rosa bella   89è Sardanes estiu 2015 (19/09/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Festa major (14/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (13/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Poncellina   62è Aplec de Santiga (13/09/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Festa major (12/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Festa Major (12/09/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Les cireres de Ceret   11 de Setembre (11/09/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Mariona   11 de setembre (11/09/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Poncellina   11 de Setembre (11/09/2015)   L'Aldea Baix Ebre La Principal Rapitenca
Bell Penedès   11 de setembre (11/09/2015)   Torelló Osona Lluïsos
Maria de les trenes   Diada Nacional (10/09/2015)   L'Ampolla Baix Ebre Reus Jove
Bell Penedès   Diada Nacional (10/09/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat La Principal de Terrassa
La jove   11 de setembre (10/09/2015)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Vigatana   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (06/09/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   34è Aplec de Berga (06/09/2015)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Nit estelada   Festa Major Sabadell (06/09/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Centenari de l'Església Major (06/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
Poncellina   48è Aplec de Ripollet (06/09/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   42è Aplec de Premià de Mar (29/08/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Maria de les trenes   Festa Major (28/08/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Bell Penedès   Festa Major (28/08/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Trini gentil   Ballada (22/08/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mirant al llac   Dobla ballada (21/08/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Floretes del llac   Festa major (17/08/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Festa Major de Gràcia (15/08/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Racauba   Ballada (14/08/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Festa Major (08/08/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Josefina gentil   Ballada (06/08/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Bell Penedès   Ballada (03/08/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
Renouera   Festa major (02/08/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Iluro (2a etapa)
Maria de les trenes   16è Aplec Vila de Moià (02/08/2015)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (31/07/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (31/07/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Vigatana   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (26/07/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Mariona   2è Concurs de colles improvitzades. Homenatge a Toni Boltà (26/07/2015)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Rosa bella   Nits d'estiu (26/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   14è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Bell Penedès   Ballada (25/07/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (24/07/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Nit estelada   Ballada (19/07/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Quan ve la primavera   62è Aplec de Ripoll (19/07/2015)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Nit estelada   Ballada (19/07/2015)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Estrella de Rubí   Ballada (19/07/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Maria de les trenes   Festa Major Poble Sec (19/07/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Bell Penedès   Aplec del Vendrell (19/07/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Poncellina   Ballada (18/07/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (17/07/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Nit estelada   Ballada (16/07/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Bell Penedès   Aplec de la Mussara (12/07/2015)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Vigatana   7è Aplec de Castellbisbal (11/07/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (11/07/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de les Roses
Nit estelada   29è Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
La font del Vilar   Aplec de Montesquiu (11/07/2015)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (10/07/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (10/07/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Les cireres de Ceret   9è Aplec Comarcal d'Ossona (05/07/2015)   Sant Pere de Torelló Osona Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   41è Aplec de Montblanc (05/07/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
La jove   Ballada (05/07/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sóc de Vilafranca   Aplec de Banyoles (05/07/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Sóc de Vilafranca   Festa major del Carmel (05/07/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Renouera   43è Aplec d'Artés (04/07/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   26è Aplec d'Ascó (04/07/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
La jove   1è Aplec après-midi et soirée (04/07/2015)   Amèlie- Les Bains França Tres Vents
Platges de Palamós   Ballada (03/07/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Xamosa Marta   Ballada (28/06/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   53è Aplec de Sabadell (28/06/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (27/06/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Nit estelada   Ballada (27/06/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Nit estelada   14è Festa Aplec d'Andorra (27/06/2015)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (26/06/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
La gota d'aigua   Ballada (24/06/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Nit estelada   Ballada (24/06/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Floretes del llac   Festa major Rubí (24/06/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Revetlla de Sant Joan (23/06/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Racauba   Dia Universal de la Sardana (21/06/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   Dia Universal de la Sardana (21/06/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Poncellina   34è Aplec del Prat (21/06/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   27è Aplec de l'Eixample (21/06/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   64è Aplec de Cardedeu (21/06/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Concurs de colles (21/06/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   Festa Major (20/06/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Nit estelada   Aplec de les Borges del Camp (20/06/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   89è Sardanes estiu 2015 (20/06/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Nit estelada   Festa major del Barri de la Marina (20/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Ballada (14/06/2015)   Sallent Bages Lluïsos
Nit estelada   15è Aplec d'Altafulla (14/06/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   Aplec de Cornellà (14/06/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   Festa del soci (14/06/2015)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
La jove   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (14/06/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
Bell Penedès   Festa del soci (14/06/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Rosa Maria   21è Aplec de la Catedral (13/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Nit estelada   Aplec de Bràfim (07/06/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Aplec de Calella (07/06/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Menudeta   Ballada (07/06/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Mariona   88è Revetlla aplec de Calella (06/06/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Poncellina   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (31/05/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Rosa Maria   36è Aplec de Mollerussa (30/05/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Floretes del llac   7è Aplec del Morell (24/05/2015)   El Morell Tarragonès Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (24/05/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   Ballada (23/05/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
Nit estelada   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (17/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Bell Penedès   Ballada (17/05/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (17/05/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Aplec de Figueres (17/05/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Maria de les trenes   Ballada (16/05/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Racauba   Ballada (16/05/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   17è Aplec de Barberà del Vallès (16/05/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   59è Aplec de Gràcia (10/05/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   26è Aplec de Polinyà (09/05/2015)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (09/05/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Santa Pau   Ballada (03/05/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Floretes del llac   79è Aplec de Santa Perpétua (03/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Rosa bella   79è Aplec de Santa Perpétua (03/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La gota d'aigua   79è Revetlla aplec (02/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Llobregat   Aplec de Montmeló (26/04/2015)   Montmeló Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Nit estelada   Ballada (26/04/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Bell Penedès   Ballada (26/04/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Floretes del llac   23è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria de les trenes   Sant Jordi (23/04/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
De Ripoll la més gentil   Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Floretes del llac   Sant Jordi (23/04/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
La font del Vilar   600è Ballada (19/04/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Santa Pau   33è Aplec de Manresa (18/04/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Les cireres de Ceret   55è Fira d'Artés (11/04/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Ets bonica   Ballada (06/04/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Vigatana   Ballada Dia de la Dona (29/03/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   75è Aplec del Mercat del Ram (29/03/2015)   Vic Osona Conjunt
Les cireres de Ceret   75è Aplec del Mercat del Ram (28/03/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (28/03/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Santa Pau   Ballada (22/03/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   16è Aplec de Vilassar de Dalt (22/03/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (22/03/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Vigatana   Aplec (15/03/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Racauba   43è Aplec de Celrà (08/03/2015)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (08/03/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
La font del Vilar   41è Aplec de Cerdanyola (08/03/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   25è Petit Aplec de Bordils (01/03/2015)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Els avis Nin   Ballada (01/03/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
La jove   Doble ballada (22/02/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   3è Memorial Ramon Capella (15/02/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (08/02/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Bailarín   Candalera (08/02/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
La font del Vilar   Ballada (08/02/2015)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Mariona   Ballada de Sant Vicenç (25/01/2015)   Sils La Selva La Flama de Farners
La font del Vilar   Ballada (25/01/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   3è Aplec d'Hivern (18/01/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (11/01/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble (21/12/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (14/12/2014)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Premià
Bell Penedès   Ballada (08/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   Trobada Sardanista de Tardor (07/12/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Les cireres de Ceret   Ballada (06/12/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Maria Aurora   22è Concurs (06/12/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Aplec de Tardor (30/11/2014)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Nit estelada   Festa de la Sardana (30/11/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (30/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   Doble ballada (30/11/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Vigatana   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (23/11/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Festes del Beat Bonaventura (22/11/2014)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
Poncellina   Doble Ballada (16/11/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festa Major del Clot (08/11/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Mariona   11è Aplec d'Esplugues (02/11/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   38è Diada Sardanista (02/11/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La font del Vilar   Castanyada (01/11/2014)   Artés Bages Bellpuig
Noies poblenovines   46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
En Manel i la Teia   Festival Sardanista (26/10/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Maria Aurora   Aplec de Tardor i Castanyada (25/10/2014)   Folgueroles Osona Ciutat de Girona
Poncellina   Aplec de Tardor i Castanyada (25/10/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Aplec de Sant Muç (19/10/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Vigatana   5è Aplec al Serrallo (19/10/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Nit estelada   Ballada (18/10/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   43è Aplec de Súria (12/10/2014)   Súria Bages Súria
Platges de Palamós   Ballada (05/10/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Mariona   60è Aplec de Malgrat (05/10/2014)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (05/10/2014)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Maria de les trenes   Ballada (05/10/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Nit estelada   27è Aplec del Roser (05/10/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Mercè   Ballada (28/09/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Vigatana   Festa de Sant Miquel (28/09/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Floretes del llac   16è Aplec de Rubí (27/09/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Festa Major (27/09/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Rosa bella   Ballada (27/09/2014)   Artés Bages Marinada
Maria Aurora   70è Aplec de Badalona (21/09/2014)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Ballada (21/09/2014)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Nit estelada   42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els avis Nin   48è Aplec de Lleida (20/09/2014)   Lleida Segrià Bellpuig
Bell Penedès   Ballada (20/09/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
En Xavier petit   88è Sardanes estiu 2014 (20/09/2014)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Floretes del llac   Festa major (14/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Mariona   61è Aplec de Santiga (14/09/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Festa major (13/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Diada (11/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sóc de Vilafranca   Diada (11/09/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Nit estelada   Diada (11/09/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Floretes del llac   Festa Major (08/09/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   Festa major (08/09/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Poncellina   Festa Major (07/09/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Ballada (07/09/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poncellina   Festa Major (06/09/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Ballada (06/09/2014)   Barcelona Barcelonès Vila d'Olesa
Santa Pau   Festa Major (01/09/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mariona   34è Aplec de Cambrils (30/08/2014)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Mariona   88è Sardanes estiu 2014 (30/08/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
La jove   13è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2014)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Mariona   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Ballada (22/08/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria Aurora   27è Aplec de Sant Hilari (17/08/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (15/08/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   18è Aplec d'Organyà (09/08/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (27/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Maria Aurora   Nits d'estiu (27/07/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Ballada (26/07/2014)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   13è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Santa Anna (26/07/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Santa Pau   14è Aplec de Sant Pere de Ribes (25/07/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   61è Aplec de Ripoll (20/07/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Nit estelada   19è Aplec del Romesco (19/07/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Maria Aurora   Ballada (19/07/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Renouera   Ballada (19/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Santa Pau   Ballada (19/07/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Platges de Palamós   52è Aplec d'Olot (13/07/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Aplec de germanor   Aplec de la Mussara (13/07/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Vigatana   52è Aplec d'Olot (13/07/2014)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aplec de germanor   Aplec (13/07/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (13/07/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Bella Pilar   Ballada (12/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Xavier petit   62è Aplec de Banyoles (06/07/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Xavier petit   42è Aplec d'Artés (05/07/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Ballada (04/07/2014)   Manlleu Osona Lluïsos
Nit estelada   Nits d'estiu (03/07/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   13è Festa Aplec Andorra (28/06/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (24/06/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (24/06/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Trini gentil   Revetlla de Sant Joan (23/06/2014)   Montesquiu Ripollès Ciutat de Girona
Josefina gentil   Revetlla de Sant Joan (23/06/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Rosa bella   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (21/06/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Els avis Nin   4è Aplec de Torres del Segre (21/06/2014)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
La font del Vilar   Festa major de la Marina (21/06/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aplec de germanor   L'aplec de les Borges del Camp (21/06/2014)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (21/06/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (17/06/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Bell Penedès   31è Aplec del Vendrell (15/06/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
La gota d'aigua   39è Nit dels músics (13/06/2014)   Cassà de la Selva Gironès Músics cassanencs
La jove   Ballada (08/06/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Nit estelada   86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Vigatana   88è Sardanes estiu 2014 (07/06/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria de les trenes   Final de Curs extensió Universirtària (02/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   29è Aplec de Vilafranca del Penedès (25/05/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Ciutat de Cornellà
Mariona   27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (25/05/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Aplec de la Salud (12/05/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   58è Aplec de Gràcia (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La jove   65è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2014)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Santa Pau   Festa Major (11/05/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
La font del Vilar   65è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2014)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
En Xavier petit   Temps de Flors (10/05/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   78è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Concurs (04/05/2014)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Rosa bella   Ballada (04/05/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Nit estelada   22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria Aurora   Fira d'Abril (26/04/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   65è Sant Jordi (23/04/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Aplec de germanor   Sant Jordi (23/04/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   Sant Jordi (23/04/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Josefina gentil   Ballada (23/04/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Bella Pilar   Sant Jordi (23/04/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Santa Pau   Ballada (21/04/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Estrella de Rubí   Ballada (21/04/2014)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Rosa bella   23è Aplec de la Llagosta (20/04/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   37è Aplec de Breda (13/04/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Vigatana   74è Aplec del Mercat del Ram (13/04/2014)   Vic Osona La Flama de Farners
Nit estelada   26è Aplec de Sants (13/04/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (06/04/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Àngela gentil   Ballada (06/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Pau   Ballada (23/03/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Maria de les trenes   Les Fantasies del Ges (22/03/2014)   Torelló Osona Reus Jove
Quimeta bonica   Ballada (16/03/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La jove   Ballada (09/03/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Mercè   Ballada Dia de la Dona (09/03/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   40è Aplec de Cerdanyola (02/03/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Maria de les trenes   Ballada (22/02/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Ballada (22/02/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Els avis Nin   2è Memorial Ramon Capella (16/02/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Mariona   2è Memorial Ramon Capella (16/02/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Doble (09/02/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Santa Pau   34è Aplec de Navarcles (09/02/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (09/02/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Nit estelada   34è Aplec de Navarcles (09/02/2014)   Artés Bages Marinada
Nit estelada   Ballada (02/02/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Calçotada (02/02/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Mariona   11è Aplec d'ôdena (26/01/2014)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Festa Major d'hivern (26/01/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Poncellina   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (13/01/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Ballada (05/01/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
La jove   Trobada sardanista de tardor (08/12/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola d'Agramunt
Rosa bella   Festa de la Sardana (01/12/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (30/11/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Mariona   29è Aplec de Sant Climent (24/11/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Vols escoltar?   29è Aplec de Sant Climent (24/11/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els avis Nin   Aplec de Tardor (24/11/2013)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Bella Pilar   Ballada (17/11/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Ets bonica   Ballada (03/11/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   10è Aplec d'Esplugues (03/11/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
La jove   Fires i Festes (01/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
Renouera   Fires i Festes (01/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
L'encís de l'Estany   Doble audició (01/11/2013)   Artés Bages Bellpuig
La jove   Concert participatiu (28/10/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
En Manel i la Teia   45è Aplec de les Roquetes (27/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Aplec de Tardor (20/10/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
Regant les flors   Ballada (20/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Santa Creu d'Anglesola   Concert (19/10/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
La jove   Ballada (13/10/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Vols escoltar?   42è Aplec de Súria (13/10/2013)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
De Ripoll la més gentil   Festa major Eixample (06/10/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Ets bonica   Diada del soci (06/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (05/10/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Racauba   15è Aplec de Rubí (28/09/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   15è Aplec de Rubí (28/09/2013)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ombres d'amor   Festa Major (22/09/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Mariona   Aplec de Tona (22/09/2013)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   38è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (22/09/2013)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Mariona   28è Aplec de Gavà (21/09/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (21/09/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Xamosa Marta   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ombres d'amor   Aplec de Bellpuig (15/09/2013)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
La jove   Ballada (15/09/2013)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Renouera   69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Maria de les trenes   Ballada (15/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Noies poblenovines   14è Aplec de Sant Andreu (14/09/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Bell Penedès   11 de setemre (11/09/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Noies poblenovines   Ballada (10/09/2013)   Tona Osona Genisenca
Maria de les trenes   Ballada (08/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Noies poblenovines   Ballada (08/09/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Nit estelada   60è Aplec de Santiga (08/09/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   festa major Horta (08/09/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bella Pilar   Festa major de Sant Roc (08/09/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Mariona   Festa major (07/09/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Maria de les trenes   festa Major (06/09/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
La jove   Festa major (02/09/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Nit estelada   46è Aplec de Ripollet (01/09/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La jove   32è Aplec de Berga (01/09/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   Ballada (01/09/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
La jove   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Maria de les trenes   Ballada (31/08/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
Racauba   Ballada (31/08/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Rosa bella   Ballada (30/08/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Mariona   Festa major (26/08/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Ballada (25/08/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La font del Vilar   Ballada (25/08/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Santa Creu d'Anglesola   33è Aplec de Cambrils (24/08/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Bella Pilar   Ballada (23/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Quimeta bonica   Doble ballada (23/08/2013)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
La jove   Festa major (19/08/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   26è Aplec de Sant Hilari (18/08/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Sardanes (14/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (11/08/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
La jove   Ballada (11/08/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Regant les flors   Sardanes (07/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
La jove   Ballada (03/08/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (02/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona   Ballada (28/07/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Mariona   sardanes a la fresca (26/07/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
La jove   Ballada (26/07/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La jove   Ballada (26/07/2013)   Granollers Vallès Oriental Premià
Mariona   Ballada (25/07/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (21/07/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Joiosa Remei   60è Aplec de Ripoll (21/07/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
La jove   Ballada (20/07/2013)   Montgat Maresme Premià
Bell Penedès   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (20/07/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Ballada (19/07/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Floretes del llac   51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
La jove   Aplec del Pla de Santa Maria (13/07/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Floretes del llac   5è Aplec de Castellbisbal (13/07/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Estrella de Rubí   Ballada (13/07/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Vigatana   Ballada (13/07/2013)   Sallent Bages Súria
En Manel i la Teia   Ballada (12/07/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Renouera   Ballada (10/07/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Floretes del llac   Sardanes (10/07/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ets bonica   Ballada (07/07/2013)   Calella Maresme Sabadell
Mercè   61è Aplec de Banyoles (07/07/2013)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
La font del Vilar   Ballada (07/07/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   Ballada (06/07/2013)   Capçanes Priorat Reus Jove
Bell Penedès   Ballada (06/07/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Mariona   41è Aplec d'Artés (06/07/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   51è Aplec de Sabadell (30/06/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petitona   Ballada (29/06/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Maria de les trenes   Sardanes al Canigó (29/06/2013)   Taurinyà Conflent Mil·lenària
Noies poblenovines   12è Aplec d'Andorra la Vella (29/06/2013)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Bella Pilar   Ballada (24/06/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Floretes del llac   Ballada (23/06/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
Racauba   Festa Egara (22/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Regant les flors   Ballada (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Bella Pilar   10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Regant les flors   3è Festa major de la Marina (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Quimeta bonica   Festa Major (22/06/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
La jove   25è Aplec de l'Eixample (16/06/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   Dia Universal de la Sardana (16/06/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Floretes del llac   62è Aplec de Cardedeu (16/06/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   27è Aplec de Nit (15/06/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   Festa de Sant Pere (15/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Nit estelada   18è Aplec a Cornet (09/06/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Bell Penedès   51è Aplec de la Bisbal (09/06/2013)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
La jove   26è Aplec a la Vilella Alta (08/06/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (08/06/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La jove   Aplec de Bràfim (02/06/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Quimeta bonica   9è El càmping sardanista de Catalunya (01/06/2013)  



Ciutat de Girona
Nit estelada   86è Aplec de Calella (01/06/2013)   Calella Maresme Marinada
Maria de les trenes   17è Aplec d'Almacelles (01/06/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
La jove   Aplec de Vandellòs (01/06/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Àngela gentil   17è Aplec d'Almacelles (01/06/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Renouera   Patum (30/05/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Rosa bella   Festa de Ca N'Aurell (26/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Doble (26/05/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
Mercè   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (26/05/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   34è Aplec de Mollerussa (25/05/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (25/05/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Bell Penedès   24è Aplec de Polinyà (19/05/2013)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (19/05/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Santa Creu d'Anglesola   APLEC DE PRIMAVERA I FESTA DELS XATOS (19/05/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Mercè   29è Aplec de Sitges (19/05/2013)   Sitges Garraf Marinada
Noies poblenovines   15è Aplec de Barberà (18/05/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Josefina gentil   9è Aplec de Primavera (18/05/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Bell Penedès   9è Aplec de Primavera (18/05/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Renouera   Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (18/05/2013)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Mariona   15è Aplec de Barberà (18/05/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria gentil   Aplec de la Salut (13/05/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (12/05/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poncellina   64è Aplec de Caldes de Malavella (12/05/2013)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Amor perdut   Fira modernista (11/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Creu d'Anglesola   41è Aplec de Tarragona (05/05/2013)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Mariona   77è Aplec de Santa Perpètua (05/05/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   46è Aplec de Lloret (05/05/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (01/05/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
La font del Vilar   Ballada (01/05/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
La jove   71è Aplec de Mollet (01/05/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   14è Aplec d'Oliana (01/05/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Santa Pau   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (28/04/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Bell Penedès   Ballada (28/04/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   21è Aplec Capital del Cava (28/04/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   Mare de Déu de Montserrat (27/04/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
Bella Pilar   Sant Jordi (23/04/2013)   Montgat Maresme Marinada
Bell Penedès   Ballada (23/04/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Vigatana   Sant Jordi (23/04/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Regant les flors   Ballada (21/04/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Rosa bella   Ballada (21/04/2013)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Bella Pilar   49è Aplec de Sils (21/04/2013)   Sils La Selva Conjunt
Floretes del llac   Ballada (21/04/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   23è Trobada Saltem i Ballem (20/04/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Floretes del llac   36è Aplec de Breda (14/04/2013)   Breda La Selva Vila d'Olesa
Floretes del llac   31è Aplec de Manresa (13/04/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Amor perdut   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (12/04/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vigatana   ballada (07/04/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   Ballada (07/04/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Rosa Maria   Ballada (07/04/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (01/04/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Mercè   Aplec de Roda de Berà (01/04/2013)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
La jove   43è Aplec de Montalbà (01/04/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Roda de Berà (01/04/2013)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Audició de sardanes (01/04/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Maria de les trenes   Ballada (01/04/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Els avis Nin   41è Aplec del Masnou (24/03/2013)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   73è Aplec del Mercat del Ram (24/03/2013)   Vic Osona La Flama de Farners
Els avis Nin   14è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Bella Pilar   Ballada (17/03/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
La jove   Ballada (17/03/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Noies poblenovines   41è Aplec de Celrà (10/03/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Maria Aurora   Sardanes a l'Eixample (10/03/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bell Penedès   24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Trini gentil   Dia de la Dona (03/03/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La jove   Ballada (24/02/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   Diada del soci (17/02/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Poncellina   1è Memorial Ramon Capella (17/02/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mercè   Calçotada (17/02/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Santa Pau   Ballada (03/02/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Els avis Nin   Ballada (03/02/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (03/02/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noies poblenovines   33è Aplec de la Candalera (03/02/2013)   Cabestany Catalunya Nord Mil·lenària
De Ripoll la més gentil   Ballada (27/01/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major d'hivern (20/01/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
Noies poblenovines   Festa major de Sant Antoni (13/01/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Ets bonica   Ballada (06/01/2013)   Rabós Alt Empordà Osona
Nit estelada   Ballada (06/01/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Rossinyol   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Quan era xiqueta   Concert (26/12/2012)   Piera Baix Llobregat Ciutat de Girona
Poncellina   14è Aplec de Rubí (16/12/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Trini gentil   Ballada (16/12/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Nit estelada   Doble ballada (16/12/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Mercè   Ballada (15/12/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
Sóc de Vilafranca   Ballada (15/12/2012)   Barcelona Barcelonès Rambles
Poncellina   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (09/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Doble (08/12/2012)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Doble (06/12/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (02/12/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mariona   9è Diada de l'Agrupació (02/12/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Maria Aurora   Aplec de Tardor (02/12/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Bella Pilar   28è Aplec de Sant Climent (25/11/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (25/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santa Creu d'Anglesola   37è Aniversari de Ripollet Sardanista (18/11/2012)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Ballada (18/11/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Quimeta bonica   17è Trobada de la CASCB (11/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   14è Aplec de Rubí (04/11/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Bell Penedès   36è Diada Sardanista (04/11/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Maria Aurora   Castanyada (01/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Festival sardanista (28/10/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
L'encís de l'Estany   44è Aplec de les Roquetes (28/10/2012)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Bosqueta   Ballada (27/10/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
Josefina gentil   Ballada (21/10/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Maria de les trenes   Concert cor i cobla (21/10/2012)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Aplec de Tardor (21/10/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (21/10/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   27è Aplec de Gavà (12/10/2012)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (07/10/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (06/10/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Maria Aurora   37è Aplec de Sant Cugat (30/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa major (30/09/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Vigatana   25è Aplec de Montgat (23/09/2012)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   46è Aplec Baix Camp (23/09/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Rosa bella   25è Aplec de Montgat (23/09/2012)   Montgat Maresme Marinada
Mariona   Ballada (22/09/2012)   Manresa Bages La Principal de Terrassa
Vigatana   Ballada (22/09/2012)   Artés Bages Marinada
Mariona   1è Memorial Martí Masvidal (22/09/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Diada del soci (22/09/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Rosa bella   168è Aplec de Sant Maurici (22/09/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   168è Aplec de Sant Maurici (22/09/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Rosa bella   68è Aplec de Badalona (16/09/2012)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Noies poblenovines   40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
La jove   40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   11 de setembre (11/09/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   11 setembre (11/09/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Bell Penedès   56è Aplec de la Garriga (10/09/2012)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Fires i festes (09/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Estrella de Rubí   Festa Major de Sant Roc (09/09/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Mariona   Ballada (08/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Xamosa Marta   Festa Major (03/09/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Nit estelada   31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
Santa Pau   45è Aplec de Ripollet (02/09/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   15è Aplec de Siurebre (02/09/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Mariona   31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (01/09/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Rosa Maria   Festa Major (01/09/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Ballada (31/08/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert cobla & swing (27/08/2012)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Rosa bella   Ballada (26/08/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona Iluro (2a etapa)
Floretes del llac   Ballada (26/08/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
La jove   31è Nit de la Sardana (25/08/2012)   Vidreres La Selva Els Salsafins
Floretes del llac   Ballada (23/08/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Bell Penedès   Festa Major (19/08/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   festa major (16/08/2012)   Manlleu Osona Bellpuig
Vallespir encisador   19è Aplec d'Oceja (12/08/2012)   Oceja Capcir Mil·lenària
Maria de les trenes   36è Aplec de Cornudella de Montsant (12/08/2012)   Cornudella del Montsant Priorat La Principal de Tarragona
Nit estelada   Ballada (08/08/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (03/08/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Rosa bella   Ballada (29/07/2012)   Santa Maria la Mar Rosselló Sol de Banyuls
Els avis Nin   Ballada (29/07/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Maria de les trenes   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Conjunt
Josefina gentil   8è Concert Càmping Botànic Bobnavista (28/07/2012)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (28/07/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
En Xavier petit   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (27/07/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (26/07/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (22/07/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   Ballada (22/07/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
En Manel i la Teia   26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mariona   Ballada (21/07/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (20/07/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
En Manel i la Teia   Ballada (16/07/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   9è Festa Major Poble Sec (14/07/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Poncellina   63è Aplec de Granollers (14/07/2012)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (06/07/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Trini gentil   Ballada (05/07/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Ballada (04/07/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   Ballada (01/07/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Rosa bella   6è Aplec Comarcal d'Ossona (01/07/2012)   Prats de Lluçanès Osona Marina
Racauba   6è Aplec Comarcal d'Ossona (01/07/2012)   Prats de Lluçanès Osona Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   15è Aplec de Mataró (01/07/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec d'Andorra (30/06/2012)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Racauba   Ballada (30/06/2012)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   Aplec d'Andorra (30/06/2012)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
En Manel i la Teia   Aplec de la Vilella Alta (30/06/2012)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Nit estelada   32è Aniversari Salt (30/06/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Racauba   Ballada (28/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Rosa bella   Ballada (24/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mariona   Ballada (24/06/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Xavier petit   Ballada (23/06/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
Els avis Nin   Revetlla (23/06/2012)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Floretes del llac   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   61è Aplec de Cardedeu (17/06/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (17/06/2012)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Nit estelada   26è Aplec de nit de Mataró (16/06/2012)   Mataró Maresme Lluïsos
Floretes del llac   26è Aplec de nit de Mataró (16/06/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   14è Aplec de Campdevànol (16/06/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (16/06/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Nit estelada   14è Aplec de Campdevànol (16/06/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Santa Pau   2è Aplec de Torres de Segre (15/06/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
En Manel i la Teia   12è Aplec d'Altafulla (10/06/2012)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Renouera   84è Aplec d'Igualada (10/06/2012)   Igualada Anoia Maricel
Poncellina   Ballada (10/06/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Rosa bella   18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santa Pau   17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Petitona   17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages Lluïsos
En Manel i la Teia   Aplec de Bràfim (03/06/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
En Manel i la Teia   24è Aplec de Primavera (02/06/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mariona   25è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (27/05/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   27è Aplec de Vilafranca del Penedès (27/05/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Marinada
En Manel i la Teia   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (27/05/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Santa Pau   35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Maria de les trenes   33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Els avis Nin   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (20/05/2012)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   35è Aplec de Banyuls (20/05/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Rosa bella   28è Aplec de Sitges (20/05/2012)   Sitges Garraf Marinada
Els avis Nin   14è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Mariona   8è Aplec de Primavera (19/05/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   14è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mariona   17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Nit estelada   45è Aplec de Lloret (06/05/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (05/05/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (01/05/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Santa Pau   20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Bosqueta   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Manlleu Osona Sabadell
En Manel i la Teia   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   21è Aplec de la Llagosta (15/04/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   30è Aplec de Manresa (14/04/2012)   Manresa Bages Marinada
Santa Pau   Ballada (09/04/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Mariona   23è Aplec a l'ermita de Barà (09/04/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Bosqueta   Aplec de Pàsqua (09/04/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (01/04/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   40è Aplec del Masnou (25/03/2012)   El Masnou Maresme Marinada
La jove   Ballada (18/03/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Vigatana   Ballada (18/03/2012)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Mariona   Ballada (11/03/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Rosa bella   38è Aplec de Cerdanyola (11/03/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (11/03/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Josefina gentil   Ballada dia de la dona (04/03/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poncellina   Ballada (26/02/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Platges de Palamós   Doble ballada (19/02/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Racauba   Ballada (12/02/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bosqueta   Ballada (12/02/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   Ballada (12/02/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mariona   9è Aplec d'Òdena (29/01/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Ballada (22/01/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Rosa bella   Ballada (15/01/2012)   Santa Susanna Maresme Canigó (Torelló)
Maria de les trenes   ballada (18/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Noies poblenovines   15è Aplec nadalenc (18/12/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Maria Aurora   Ballada (11/12/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ets bonica   Doble audició (11/12/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
En Xavier petit   29è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Els avis Nin   31è Diada del soci (06/12/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Les cireres de Ceret   Ballada (04/12/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Maria de les trenes   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (04/12/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   8è Diada de l'Agrupació (04/12/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Quan era xiqueta   Doble ballada (27/11/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Bella Pilar   27è Aplec de Sant Climent (27/11/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
En Xavier petit   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (27/11/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Renouera   Ballada (27/11/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Mariona   27è Aplec de Sant Climent (27/11/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Renouera   62è Ballada (27/11/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Estrella de Rubí   41è Aplec de tardor (27/11/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Mariona   Festa de tardor (20/11/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Mariona   Ballada (20/11/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (13/11/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Noies poblenovines   8è Aplec d'Esplugues (06/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Renouera   18è Aniversari Grup Tamborí (06/11/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Santa Pau   9è Diada Sardanista (06/11/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Castanyada (01/11/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Castanyada (01/11/2011)   Artés Bages Bellpuig
De Ripoll la més gentil   Fires de Girona (29/10/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Regant les flors   Ballada (23/10/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Panamà   Sant Martirià (22/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Renouera   Sant Martirià (22/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Bella Pilar   Ballada (22/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   43è Aplec de les Roquetes (16/10/2011)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Bell Penedès   26è Aplec de Gavà (12/10/2011)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (09/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Maria de les trenes   Ballada (03/10/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Ets bonica   Festa Major de Palau-Sacosta (02/10/2011)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (01/10/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Trini gentil   26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Ciutat de Girona
Rosa bella   36è Aplec de Sant Cugat (25/09/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Conjunt
Mariona   26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Nit estelada   13è Aplec de Rubí (24/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   167è Aplec de Sant Maurici (22/09/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (21/09/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Pau   67è Aplec de Badalona (18/09/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bell Penedès   39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Xamosa Marta   Ballades estiu (17/09/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Diada Nacional (11/09/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Mariona   58è Aplec de Santiga (11/09/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Poncellina   Diada Nacional (11/09/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
Mariona   Diada (11/09/2011)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Principal de Berga
Ombres d'amor   13è Aplec de Bellpuig (10/09/2011)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   55è Aplec de la Garriga (10/09/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Antonieta gentil   Aplec d'Argelers (04/09/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Nova Germanor
Mariona   Ballada (04/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Santa Pau   24è Revetlla aplec (03/09/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Mercè   10è Aplec de Santa Maria de Besora (27/08/2011)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Santa Pau   Sardanes a Matadepera (27/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Rosa bella   Doble ballada (26/08/2011)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Racauba   Ballada (25/08/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Maria de les trenes   Ballada (22/08/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (21/08/2011)   Sant Feliu d'Avall Rosselló Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (20/08/2011)   Vilallonga de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Les cireres de Ceret   Ballada (19/08/2011)   Cornellà de la Ribera Rosselló Les Casenoves
Bella Pilar   Ballada (19/08/2011)   Cornellà de la Ribera Rosselló Les Casenoves
Maria de les trenes   Ballada (19/08/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Mercè   Ballada (16/08/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (13/08/2011)   Sant Hipòplit de la Salanca Rosselló Les Casenoves
Santa Pau   Ballada (12/08/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
En Xavier petit   Ballada (12/08/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (12/08/2011)   Sarroca de Lleida Segrià Onze de Setembre
Rosa bella   26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Les cireres de Ceret   Ballada (07/08/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Nit estelada   15è Aplec d'Organyà (06/08/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Aplec de germanor   2è Aplec del Pont d'Armentera (06/08/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
Maria de les trenes   22è Aplec de l'Ametlla de Mar (06/08/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal de Tarragona
La jove   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (31/07/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Rosa bella   Festa major (31/07/2011)   Alella Maresme Marinada
Santa Pau   19è L'aplec de les Borges Blanques (30/07/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
En Xavier petit   9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Nit estelada   9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Mariona   Ballada (29/07/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Poncellina   Ballada (24/07/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   Ballada (23/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Trini gentil   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Mariona   10è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Maria de les trenes   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (23/07/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Racauba   Ballada (20/07/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
Santa Pau   58è Aplec de Ripoll (17/07/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   47è Aplec de Sant Celoni (17/07/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Rosa bella   85è Cicle d'estiu (16/07/2011)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Mercè   Festa Major Poble Sec (16/07/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Regant les flors   Concert Càmping Botànic Bona Vista (16/07/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (15/07/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Bella Pilar   Ballada (14/07/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
De Ripoll la més gentil   Audició de Sardanes (13/07/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Xamosa Marta   49è Aplec d'Olot (10/07/2011)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Nit estelada   Festa major Can Feu (10/07/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   3è Aplec de Castellbisbal (09/07/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Bell Penedès   3è Aplec de Castellbisbal (09/07/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Els avis Nin   62è Aplec de Granollers (09/07/2011)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   5è Aplec comarcal d'Ossona (03/07/2011)   Viladrau Osona La Flama de Farners
Rosa Maria   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   5è Aplec comarcal d'Ossona (03/07/2011)   Viladrau Osona Jovenívola de Sabadell
Vallespir encisador   59è Aplec de Banyoles (03/07/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Vigatana   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Els avis Nin   39è Aplec d'Artés (02/07/2011)   Artés Bages Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Festa Major (28/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   21è Aplec d'Agramunt (25/06/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Racauba   85è Cicle d'estiu (25/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   30è Diada del soci (24/06/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Mercè   Ballada (24/06/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Les cireres de Ceret   Ballada (23/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Nit estelada   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria de les trenes   Concert cobla i coral (19/06/2011)   Vila-seca Tarragonès Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (19/06/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Mariona   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Maria de les trenes   Ballada (18/06/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Mariona   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (18/06/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Poncellina   13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
Mariona   Tradicions en dansa (18/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria de les trenes   Aplec d'Altafulla (12/06/2011)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
De Ripoll la més gentil   83è Aplec d'Igualada (12/06/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Poncellina   49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Mariona   43è Vigilia d'aplec de Cornellà (11/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Aplec de Cornet (05/06/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Poncellina   Ballada (05/06/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Maria de les trenes   23è Aplec de Vandellòs (04/06/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La jove   84è Concert i ballada (04/06/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Homenatge a la vellesa (03/06/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
En Manelet   Aplec de Banyuls (29/05/2011)   Banyuls Rosselló Vila de la Jonquera
Bell Penedès   Ballada (29/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Renouera   34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   32è Aplec de Mollerussa (28/05/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Mercè   34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (22/05/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Nit estelada   69è Aplec de Mollet (22/05/2011)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Santa Pau   Aplec d'Esparreguera (21/05/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Poncellina   42è Aplec de Primavera de Torelló (15/05/2011)   Torelló Osona Bellpuig
Rosa bella   28è Aplec de Tàrrega (15/05/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Nit estelada   22è Aplec de Polinyà (15/05/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Trini gentil   Ballada (15/05/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Josefina gentil   Ballada (15/05/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
En Manel i la Teia   7è Aplec de Primavera (14/05/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Trini gentil   16è Aplec de Molins de Rei (14/05/2011)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Rosa Maria   7è Aplec de Primavera (14/05/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Santa Pau   31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Mariona   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Xavier petit   31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Les cireres de Ceret   Ballada (07/05/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (01/05/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
Mercè   44è Aplec de Lloret (01/05/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Festa Major (01/05/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   29è Aplec de Maspujols (01/05/2011)   Maspujols Baix Camp Pare Manyanet
Les cireres de Ceret   Ballada (24/04/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Ballada (24/04/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Rosa bella   12è Aplec de Pasqua de Besalú (24/04/2011)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Mercè   38è Aplec de Premià de Mar (24/04/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Mon tresor   Sant Jordi (23/04/2011)   Manlleu Osona Genisenca
Renouera   Sant Jordi (23/04/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (17/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Les noies d'Horta   Ballada (17/04/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Platges de Palamós   20è Aplec de la Llagosta (17/04/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Xavier petit   730è Doble Ballada (10/04/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
En Xavier petit   Ballada (10/04/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   Ballada (09/04/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Ombres d'amor   30è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2011)   Arenys de Mar Maresme Mediterrània
Rosa bella   30è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Bell Penedès   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (03/04/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Xavier petit   1363è Ballada (02/04/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (27/03/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada de Sant Josep (20/03/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (20/03/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Aplec de germanor   Ballada (19/03/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Els avis Nin   39è Aplec de Celrà (13/03/2011)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Josefina gentil   22è Petit aplec de Bordils (06/03/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (06/03/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (05/03/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La jove   Diada sardanista (27/02/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Calçotada (27/02/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
De Ripoll la més gentil   Ballada (20/02/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Regant les flors   Ballada (20/02/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Rosa Maria   Ballada (20/02/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   36è Aniversari D'amics de la sardana (20/02/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ets bonica   31è Aplec de Navarcles (13/02/2011)   Navarcles Bages Lluïsos
Nit estelada   Ballada (13/02/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Rosa bella   Ballada (06/02/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Vigatana   728è Ballada doble (06/02/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Mariona   8è Aplec d'Òdena (30/01/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (09/01/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Floretes del llac   Ballada (02/01/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Les cireres de Ceret   Festa de Sant Esteve (26/12/2010)   Vilallonga dels Monts Rosselló Les Casenoves
L'encís de l'Estany   Concert (19/12/2010)   Calella Maresme Montgrins
Vigatana   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (08/12/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cançó de l'àvia   30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Regant les flors   Aplec de Sant Nicolau (06/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   7è Diada Agrupació (05/12/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Les cireres de Ceret   Ballada (05/12/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Bell Penedès   Aplec de Sant Iscle (21/11/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
De Ripoll la més gentil   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Doble (21/11/2010)   Badalona Barcelonès Lluïsos
Mariona   Ballada (14/11/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
Maria de les trenes   15è Trobada CASCB (14/11/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Ballada (14/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Bell Penedès   Ballada (13/11/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Xamosa Marta   34è Diada sardanista (07/11/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Les noies d'Horta   Ballada (06/11/2010)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
De Ripoll la més gentil   Castanyada (01/11/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Mercè   Ballada (01/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Noies poblenovines   Castanyada (31/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (30/10/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Els avis Nin   Ballada (24/10/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Les noies d'Horta   Ballada (24/10/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Renouera   Centenari de la Parròquia de la Mare de Déu del Port (24/10/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noies poblenovines   Concurs (24/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Rosa Maria   Sant Martirià (23/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Sant Martirià (23/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Nova Germanor
Vigatana   Ballada (23/10/2010)   Montserrat Bages Súria
La font del Vilar   42è Aplec de les Roquetes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mariona   Aplec de tardor (17/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'encís de l'Estany   39è Concert de Sardanes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Maria de les trenes   La música dels vitralls (17/10/2010)   Granollers Vallès Oriental Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   Ballada (14/10/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Roc petit   69è Concurs de colles (12/10/2010)   Manlleu Osona Sabadell
La font del Vilar   Ballada (12/10/2010)   Torelló Osona Sabadell
Bell Penedès   Ballada (10/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Santa Pau   Ballada (10/10/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Terrassa
La font del Vilar   Diada del soci (03/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (02/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La font del Vilar   Aplec de Constantí (26/09/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
Mariona   Aplec de Constantí (26/09/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Rosa bella   Ballada (25/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mercè   Lloret (25/09/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   12è Aplec de Rubí (25/09/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mariona   12è Aplec de Rubí (25/09/2010)   Rubí Vallès Occidental Conjunt
Floretes del llac   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (19/09/2010)   París França Volta Món
Bella Pilar   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (19/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mariona   38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   44è Aplec de Lleida (19/09/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
En Manel i la Teia   44è Aplec de Lleida (19/09/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Floretes del llac   11è Aplec de Sant Andreu (18/09/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Floretes del llac   53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Nit estelada   53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Marinada
En Manel i la Teia   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
Floretes del llac   Diada Nacional (11/09/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Aplec de germanor   11 de setembre (11/09/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Noies poblenovines   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   11 De setembre (11/09/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   Ballada (10/09/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Floretes del llac   23è Aplec d'Encamp (05/09/2010)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Nit estelada   29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Lluïsos
Nit estelada   13è Aplec de Siurebre (05/09/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
De Ripoll la més gentil   Ballada (04/09/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Mariona   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Noies poblenovines   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
En Roc petit   Ballada (29/08/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Mariona   30è Aplec de Cambrils (28/08/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (28/08/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Mariona   29è Sardenes al cor de Catalunya (26/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
En Manel i la Teia   33è Aplec de Navàs (23/08/2010)   Navàs Bages Bellpuig
Noies poblenovines   23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Estrella de Rubí   23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
La font del Vilar   Ballada (21/08/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Floretes del llac   Concurs (21/08/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada d'estiu (20/08/2010)   Sils La Selva Cervianenca (2ona època)
En Roc petit   Ballada (19/08/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (18/08/2010)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
La jove   Ballada (16/08/2010)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
Nit estelada   Ballada (15/08/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
Vigatana   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (15/08/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (15/08/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Sabadell
Mariona   Festa Major (11/08/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Santa Pau   23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
La font del Vilar   Ballada (08/08/2010)   Calella Maresme Sabadell
De Ripoll la més gentil   23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
De Ripoll la més gentil   Ballada (07/08/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Floretes del llac   Lloret (07/08/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (06/08/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Floretes del llac   29è Sardenes al cor de Catalunya (05/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Rosa bella   Ballada (04/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   25è Aplec de Ribes (01/08/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   11è Aplec de Moià (01/08/2010)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Poncellina   25è Aplec de Ribes (01/08/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
En Xavier petit   8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
En Xavier petit   Sardanes d'estiu (30/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Nit estelada   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (30/07/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Noies poblenovines   Ballada d'estiu (30/07/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Mariona   572è Ballada (28/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Aplec a l'ermita de Gallecs (25/07/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Santa Pau   Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (25/07/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
Nit estelada   Ballada (25/07/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Mariona   9è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
En Manel i la Teia   Lloret (24/07/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
La font del Vilar   Ballada (23/07/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (23/07/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Estrella de Rubí   Ballada (22/07/2010)   Sant Genís les Fonts Rosselló Nova Germanor
Bella Pilar   57è Aplec de Ripoll (18/07/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (18/07/2010)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Mariona   Aplec de l'alforja (18/07/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Rosa bella   Ballada (17/07/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Mariona   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (17/07/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   47è Concurs de colles (17/07/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Mariona   Ballada (16/07/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (15/07/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Noies poblenovines   Ballada (14/07/2010)   Vernet les Bains Catalunya Nord Nova Germanor
Floretes del llac   Ballada (14/07/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (13/07/2010)   Bages Rosselló Nova Germanor
Mercè   7è Aplec de la Mussara (11/07/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Ombres d'amor   61è Aplec de Granollers (10/07/2010)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Roc petit   Ballada (10/07/2010)   Calella Maresme Sabadell
La font del Vilar   2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Ballada (09/07/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Atlàntida   58è Aplec de Banyoles (04/07/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Sóc de Vilafranca   722è Festa del barri de la Processó (03/07/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
Floretes del llac   38è Aplec d'Artés (03/07/2010)   Artés Bages Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (02/07/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Santa Pau   Ballada (02/07/2010)   Manlleu Osona Genisenca
Santa Pau   Ballada (27/06/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   Aplec de Manlleu (27/06/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
Estrella de Rubí   Ballada (27/06/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Nit estelada   Aplec de Manlleu (27/06/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Floretes del llac   38è Aplec de Llançà (27/06/2010)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
Nit estelada   38è Aplec de Llançà (27/06/2010)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
Noies poblenovines   Ballada (27/06/2010)   Canet del Rosselló Rosselló Nova Germanor
Maria de les trenes   Ballada (25/06/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
De Ripoll la més gentil   Ballada (24/06/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Floretes del llac   6è Aplec de les Masies de Voltregà (24/06/2010)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (23/06/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Renouera   Ballada (20/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Renouera   56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (20/06/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Mariona   Aplec de les Borges del Camp (19/06/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Ballada (19/06/2010)   Roda de Ter Osona Sabadell
En Roc petit   Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   24è Aplec de Nit de Mataró (19/06/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (13/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noies poblenovines   82è Aplec d'Igualada (13/06/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (13/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
En Roc petit   Ballada (12/06/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (11/06/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La jove   Patum (06/06/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Mariona   El Corte Inglés (05/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Les cireres de Ceret   Patum (05/06/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Noies poblenovines   Ballada (05/06/2010)   Perpinyà Rosselló Nova Germanor
Bella Pilar   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mariona   25è Aplec de Vilafranca (30/05/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Nit estelada   33è Aplec de Castellar (29/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Noies poblenovines   Ballada (26/05/2010)   El Voló Rosselló Nova Germanor
Bella Pilar   Aplec de Móra d'Ebre (23/05/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
La font del Vilar   Ballada (23/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Aplec de Móra d'Ebre (23/05/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
La jove   Ballada (22/05/2010)   La Garriga Vallès Oriental Cobles del Col·legi de Santa Maria
Rosa bella   Ballada (16/05/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   21è Aplec de Polinyà (16/05/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
En Roc petit   Ballada (16/05/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (16/05/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Noies poblenovines   12è Aplec de Barberà del Vallès (15/05/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   6è Aplec de Primavera (15/05/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Noies poblenovines   6è Aplec de Primavera (15/05/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Viola d'or   Concurs (09/05/2010)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Floretes del llac   61è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Platges de Palamós   Ballada (08/05/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   1338è Ballada (08/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Trini gentil   Ballada (02/05/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
En Roc petit   Ballada (02/05/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Mercè   74è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (01/05/2010)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
En Roc petit   Ballada (01/05/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
En Roc petit   68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Mariona   Aplec de Maspujols (01/05/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Ombres d'amor   12è Aplec d'Oliana (01/05/2010)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Nit estelada   68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Noies poblenovines   37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Rosa bella   Aplec del Pa (25/04/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (25/04/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Maria de les trenes   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Santa Pau   Festes de Primavera (24/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Renouera   Sant jordi (23/04/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Santa Pau   Sant Jordi (23/04/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Joiosa Angelina   Diada de Sant Jordi (23/04/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Floretes del llac   19è Aplec de la Llagosta (18/04/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (18/04/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (17/04/2010)   Badalona Barcelonès Premià
Nit estelada   28è Aplec de Manresa (17/04/2010)   Manresa Bages Marinada
Xamosa Marta   Doble audició (11/04/2010)   Salt Gironès Rossinyolets
Poncellina   23è Aplec de Sants (11/04/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Rosa bella   33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
En Roc petit   Ballada (11/04/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rossinyol   33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Montgrins
Nit estelada   45è Aplec a l'ermita de Bellvitge (05/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
De Ripoll la més gentil   Ballada (05/04/2010)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Noies poblenovines   Aplec de Pàsqua (04/04/2010)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Noies poblenovines   Ballada (28/03/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   38è Aplec del Masnou (28/03/2010)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Mercè   22è Aplec Gran Jardí (21/03/2010)   La Nou de Gaià Tarragonès Blanes
Noies poblenovines   11è Aplec de Vilassar de Dalt (21/03/2010)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   Concert (21/03/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Nit estelada   1334è Ballada (20/03/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Floretes del llac   38è Aplec de Celrà (14/03/2010)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Renouera   50è aniversari (14/03/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Maria Aurora   Ballada de les Dones (07/03/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noies poblenovines   21è Petit aplec de Bordils (07/03/2010)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mercè   Ballada (07/03/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Santa Pau   1000è 50è aniversari- ballada 1000 (07/03/2010)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Bella Pilar   Dia de la Dòna (07/03/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (21/02/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Els avis Nin   Ballada (21/02/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (21/02/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
L'avi Jan   Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Bella Pilar   Ballada de veterans (31/01/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'avi Jan   463è Doble (31/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
De Ripoll la més gentil   1279è Ballada (30/01/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (24/01/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Festa Major Sant Antoni (17/01/2010)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Sóc de Vilafranca   Ballada de reis (03/01/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Rosa bella   Ballada de reis (03/01/2010)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Sardanes a l'abast. 10 tirades (01/01/2010)  



Barcelona
La jove   Ballada (13/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (13/12/2009)   Sils La Selva Reus Jove
Santa Pau   Ballada (13/12/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mercè   Ballada (08/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   10è Aplec de Tardor (08/12/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Nit estelada   714è Diada del soci (06/12/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
Trini gentil   Ballada (06/12/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Concert (01/12/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Trini gentil   39è Aplec de Tardor (29/11/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   15è Nit de la Sardana (28/11/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
De Ripoll la més gentil   15è Nit de la Sardana (28/11/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Àngela gentil   15è Nit de la Sardana (28/11/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Nit estelada   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
La jove   Ballada (15/11/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Mariona   Ballada (15/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (08/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mercè   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (08/11/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
La jove   14è Trobada CASCB (08/11/2009)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (08/11/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (08/11/2009)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Poncellina   Doble (07/11/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Poncellina   6è Aplec d'Esplugues (01/11/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Fires i festes de Sant Narcís (31/10/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Sóc de Vilafranca   Ballada (31/10/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
En Manel i la Teia   Castanyada (31/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (31/10/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aplec de germanor   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Vigatana   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Noies poblenovines   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Bell Penedès   Ballada (18/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Josefina gentil   Ballada (18/10/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Dos germans   41è Aplec de les Roquetes (18/10/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santa Pau   22è Revetlla aplec de Tossa (10/10/2009)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Poncellina   Concurs (04/10/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Homenatge a Ignasi Iglesias (04/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Nit estelada   35è Aplec de Malgrat (04/10/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (03/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mercè   37è Aplec de Terrassa (20/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Mariona   37è Aplec de Terrassa (20/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   Aplec de Tardor (20/09/2009)   Tona Osona Sabadell
Aplec de germanor   43è Aplec Baix Camp (20/09/2009)   Reus Baix Camp Reus
Rosa bella   37è Aplec de Terrassa (20/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   10è Aplec de Sant Andreu (19/09/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
La jove   Ballada (13/09/2009)   Calella Maresme Sabadell
Xamosa Marta   21è Aplec de Bellpuig (13/09/2009)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
En Manel i la Teia   83è Ballada (12/09/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Xamosa Marta   Ballada (12/09/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (11/09/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Mercè   11 de Setembre (11/09/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   11 de Setembre (11/09/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Poncellina   Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Josefina gentil   Ballada (10/09/2009)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Nuri gentil   22è Aplec d'Encamp (06/09/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Nit estelada   28è Aplec de Berga (06/09/2009)   Berga Berguedà Lluïsos
Platges de Palamós   42è Aplec de Ripollet (06/09/2009)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
La jove   Festa Major (04/09/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   37è Aplec de Peralada (30/08/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (30/08/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Josefina gentil   Ballada (29/08/2009)   Salou Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   Sardanes al cor de Catalunya (27/08/2009)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Santa Pau   32è Aplec de Navàs (24/08/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Santa Pau   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (23/08/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Xamosa Marta   Ballada (23/08/2009)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Rosa Maria   13è Gran Nit de la sardana (22/08/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Rosa Maria   13è Gran nit de la Sardana (22/08/2009)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Nuri gentil   Ballada (21/08/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La jove   Ballada (20/08/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Xamosa Marta   Sardanes al cor de Catalunya (20/08/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Josefina gentil   Ballada (19/08/2009)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Mariona   Festa Major (16/08/2009)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
En Manel i la Teia   22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Xamosa Marta   25è Nit de la Sardana (14/08/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   39è Aplec de Portbou (09/08/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
Vigatana   Ballada (09/08/2009)   Calella Maresme Sabadell
Maria de les trenes   Cicle de ballades d'estiu (07/08/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Nit estelada   Festa Major (06/08/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Mariona   Festa Major (04/08/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (02/08/2009)   Sant Esteve de Palautordera Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Ballada (02/08/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Josefina gentil   Ballada (01/08/2009)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Sabadell
Maria de les trenes   Aplec Internacional (01/08/2009)   Luxembourg Luxembourg Conjunt
Nit estelada   Aplec de les Borges Blanques (01/08/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Sóc de Vilafranca   Ballada (26/07/2009)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Mariona   Ballada (26/07/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La jove   Ballada (26/07/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   Ballada (25/07/2009)   Torelló Osona Sabadell
Poncellina   8è Aplec de Sant Feliu de Codines (25/07/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Cicle de ballades d'estiu (24/07/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Mercè   Festa major de la Bordeta (23/07/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Rosa Maria   Sardanes a la fresca (23/07/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Mercè   Festa Major (23/07/2009)   Lleida Segrià Triomfal
Vigatana   Ballada (19/07/2009)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Santa Pau   Ballada (19/07/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Alforja (19/07/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (18/07/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Menudeta   Ballada d'inici d'aplec (18/07/2009)   Ripoll Ripollès Mediterrània
La jove   8è Aplec de Nit (18/07/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Mariona   14è Aplec del Romesco (18/07/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Sóc de Vilafranca   Ballada (17/07/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
En Manel i la Teia   Ballada (17/07/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
La font del Vilar   Ballada (15/07/2009)   Castelló d'Empúries Alt Empordà La Principal de Porqueres
Mariona   47è Aplec d'Olot (12/07/2009)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Poncellina   6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Sóc de Vilafranca   Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2009)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Mariona   60è Aplec de Granollers (11/07/2009)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   ballada (10/07/2009)   Manlleu Osona Genisenca
Mariona   Ballades colles (09/07/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   3è Aplec comarcal d'Osona (05/07/2009)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (05/07/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
La petita de casa   Ballada (05/07/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La jove   36è Aplec de Montblanc (05/07/2009)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Poncellina   Festa Major (05/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
La petita de casa   Ballada (05/07/2009)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Plaça de les Rodes   57è Aplec de Banyoles (05/07/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Josefina gentil   Ballada (04/07/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Els avis Nin   5è Aplec Sant Esteve Sesrovires (04/07/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
En Manel i la Teia   Doble (03/07/2009)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Vigatana   Ballada (02/07/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Nit estelada   Festa Major (29/06/2009)   Reus Baix Camp Ciutat de Mataró
Floretes del llac   66è Aplec de Manlleu (28/06/2009)   Manlleu Osona Bellpuig
La jove   66è Aplec de Manlleu (28/06/2009)   Manlleu Osona Sabadell
Rosa bella   Festa major Secà de Sant Pere (28/06/2009)   Lleida Segrià Quatre vents
Maria Aurora   83è Ballada (27/06/2009)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sóc de Vilafranca   Festa Major (27/06/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Festa Major (27/06/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Regant les flors   Festa Sant Pere Poble Antic (27/06/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   Festa Major (25/06/2009)   Reus Baix Camp Reus
Vigatana   Revetlla de Sant Joan (23/06/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Aplec d'Altafulla (21/06/2009)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Vigatana   Ballada (21/06/2009)   Mataró Maresme Sabadell
En Xavier petit   22è Trobada Sardanista Infantil (21/06/2009)   Malgrat de Mar Maresme Cobles del Col·legi de Santa Maria
Floretes del llac   Dia de la Sardana (21/06/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Mariona   28è Aplec d'El Prat de Llobregat (21/06/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els avis Nin   58è Aplec de Cardedeu (21/06/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Mercè   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   6è Aplec de Cubelles (20/06/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Nit estelada   23è Aplec de Nit (20/06/2009)   Mataró Maresme Lluïsos
Vigatana   1è Aplec de Castellbisbal (20/06/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   81è Aplec d'Igualada (14/06/2009)   Igualada Anoia Lluïsos
Josefina gentil   Ballada (14/06/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mariona   41è Aplec de Cornellà (14/06/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
De Ripoll la més gentil   4è festa del soci (14/06/2009)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Vigatana   Festes de Sant Lluís (14/06/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa Maria   15è Aplec de la Catedral (13/06/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Ballada (11/06/2009)   Pontellà Rosselló Germanor (Perpinyà)
Sóc de Vilafranca   Aplec de Bràfim (07/06/2009)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Els avis Nin   82è Aplec de Calella (07/06/2009)   Calella Maresme Montgrins
Floretes del llac   Ballada (06/06/2009)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Dos germans   55è Aplec de Sant Coloma de Gramenet (31/05/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Ballada (31/05/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Aplec de Vilafranca del Penedès (31/05/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Santa Pau   30è Aplec de Mollerussa (30/05/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Sóc de Vilafranca   Ballada (30/05/2009)   Lleida Segrià Reus Jove
Floretes del llac   Ballada (24/05/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Sóc de Vilafranca   Aplec de Móra d'Ebre (24/05/2009)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Poncellina   26è Aplec de Tàrrega (17/05/2009)   Tàrrega Urgell Vila d'Olesa
Nit estelada   26è Aplec de Tàrrega (17/05/2009)   Tàrrega Urgell Bellpuig
Vigatana   20è Aplec de Polinyà (17/05/2009)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
De Ripoll la més gentil   40è Aplec de Primavera de Torelló (17/05/2009)   Torelló Osona Bellpuig
Floretes del llac   11è Aplec de Barberà (16/05/2009)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Noies poblenovines   5è Aplec de Porqueres (16/05/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Cançó de l'àvia   5è Aplec de Porqueres (16/05/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Vigatana   Ballada (10/05/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Mariona   Dia de la Mare (10/05/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
La jove   29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
En Manel i la Teia   60è Aplec de Caldes de Malavella (10/05/2009)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Josefina gentil   Ballada (09/05/2009)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (09/05/2009)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Mariona   Ballada (03/05/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Vigatana   Ballada (03/05/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Bella Pilar   73è Aplec de Santa Perpètua (03/05/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (03/05/2009)   Barcelona Barcelonès Rambles
Els avis Nin   73è Aplec de Santa Perpètua (03/05/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Vigatana   Ballada (02/05/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Els avis Nin   Festa Major (01/05/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
Els avis Nin   Ballada (26/04/2009)   Badalona Barcelonès Rambles
La font del Vilar   17è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Diada sardanista de Primavera (26/04/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Platges de Palamós   3è Ballant Sardanes a Palamós (26/04/2009)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Racauba   Ballada (25/04/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nit estelada   5è Natura, mar i muntanya. Càmping Botànic Bona Vista "Kim" (25/04/2009)  



Ciutat de Girona
Poncellina   Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (25/04/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria Aurora   21è Aplec de l'Eixample (25/04/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noies poblenovines   60è Diada de Sant Jordi (23/04/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Sóc de Vilafranca   Sant Jordi (23/04/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   Ballada (23/04/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   Sant Jordi (23/04/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Noies poblenovines   Diada de Sant Jordi (23/04/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poncellina   26è Aplec al Montsià (19/04/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Terrassa
Mercè   18è Aplec de la Llagosta (19/04/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   18è Aplec de la Llagosta (19/04/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   26è Aplec de Manresa (18/04/2009)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Ballada (18/04/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Rosa bella   36è Aplec de Roses (13/04/2009)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   36è Aplec de Roses (13/04/2009)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
La jove   34è Aplec de Preixana (13/04/2009)   Preixana Urgell Bellpuig
Els avis Nin   36è Aplec de Roses (13/04/2009)   Roses Alt Empordà Montgrins
Vigatana   Aplec (13/04/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Noies poblenovines   32è Aplec de Breda (12/04/2009)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Els avis Nin   32è Aplec de Breda (12/04/2009)   Breda La Selva Montgrins
Mariona   Ballada (05/04/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   37è Aplec al Masnou (29/03/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Mon tresor   21è Aplec "Gran Jardí" (29/03/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Els avis Nin   Ballada (29/03/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Josefina gentil   24è Trobada Sardanista Infantil (29/03/2009)   Cassà de la Selva Gironès Selvamar
Ombres d'amor   Ballada (22/03/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (22/03/2009)   Sabadell Vallès Occidental Bellpuig
Atlàntida   Ballades a la Damunt (21/03/2009)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   1273è Ballada (21/03/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
La jove   Ballada (21/03/2009)   Berga Berguedà Sabadell
Maria de les trenes   10è Aplec de Vilassar de Dalt (15/03/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Concert (15/03/2009)   Torelló Osona Conjunt
En Manel i la Teia   Ballada (15/03/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Nit estelada   Concert (15/03/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
La jove   Concert (15/03/2009)   Torelló Osona Conjunt
Mariona   35è Aplec de Cerdanyola (08/03/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La jove   Diada del soci (01/03/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Renouera   Aplec de Castellar del Vallès (01/03/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
En Manel i la Teia   Ballada (01/03/2009)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   20è Petit aplec de Bordils (01/03/2009)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Bella Pilar   Ballada (15/02/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Maria de les trenes   Concert (15/02/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Xamosa Marta   Ballada (08/02/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   Ballada (08/02/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   29è Aplec de Cabestany (01/02/2009)   Cabestany Catalunya Nord Ciutat de Girona
Nit estelada   1273è Ballada (31/01/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
La font del Vilar   Ballada (18/01/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   Diada del soci (18/01/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Concert (18/01/2009)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Renouera   Festa Major Sant Antoni (18/01/2009)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Xamosa Marta   Ballada (11/01/2009)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   447è Doble (11/01/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Rosa Mari Ramírez i Abella. Als 13 anys: Visca la Sardana (01/01/2009)  



La Principal de la Bisbal
Bell Penedès   Rosa Mari Ramírez i Abella. Als 13 anys: Visca la Sardana (01/01/2009)  



La Principal de la Bisbal
Dos germans   Concert d'Any Nou (01/01/2009)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Concert (28/12/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Nit estelada   Concert de Sardanes i Música per a cobla (26/12/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
La font del Vilar   Diada sardanista nadalenca (21/12/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Dos germans   Diada sardanista nadalenca (21/12/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Cloenda any Puigferrer (21/12/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
La jove   Cloenda any Puigferrer (21/12/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   12è Sardanadal 2008 (20/12/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Vigatana   12è Sardanadal 2008 (20/12/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Maria de les trenes   12è Sardanadal 2008 (20/12/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
En Manel i la Teia   Diada dedicada al soci (14/12/2008)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Nit estelada   34è Concert de Música per a cobla (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Maria de les trenes   34è Concert de Música per a cobla (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
La font del Vilar   Diada del soci (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Ciutat de Girona
La font del Vilar   Festa major de Sant Nicolau (08/12/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Platges de Palamós   7è Ballada de Sardanes i trobada de col·leccionistes de plaques de Cava (07/12/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Nit estelada   28è Diada del soci (06/12/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
Maria de les trenes   Concert (06/12/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   Festa tardoral (30/11/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Antonieta gentil   38è Aplec de Tardor (30/11/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Joiosa Remei   14è Nit de la Sardana (29/11/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
Estrella de Rubí   24è Aplec de Sant Climent (23/11/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
La jove   24è Aplec de Sant Climent (23/11/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Quan era xiqueta   Doble ballada (23/11/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Racauba   442è Doble ballada (23/11/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Josefina gentil   7è Trobada Sardanista (23/11/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Girona
Nit estelada   1è Festa de tardor (16/11/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Vigatana   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (16/11/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La jove   Ballada (16/11/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   Ballada (09/11/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Mercè   15è Aniversari Tambori (09/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Egara
Rosa bella   Doble Ballada (09/11/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Estrella de Rubí   Ballada Sant Martí (09/11/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Festa del soci (08/11/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   Ballada (08/11/2008)   Manresa Bages Sabadell
Bella Pilar   Festa del soci (08/11/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
La jove   Ballada (02/11/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   9è Gresca torrellonenca (02/11/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Vigatana   6è Diada Sardanista (02/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Poncellina   Castanyada (01/11/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Nit estelada   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poncellina   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Rosa bella   Ballada (26/10/2008)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
La jove   Ballada (26/10/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Bell Penedès   Mes de la gent gran (25/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (19/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Estrella de Rubí   34è Aplec de l'Hospitalet (19/10/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Poncellina   Aplec de Tardor (19/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Nit estelada   Sant Martirià (19/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
En Manel i la Teia   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Renouera   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
La jove   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Maria de les trenes   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Xamosa Marta   Ballada (12/10/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Mariona   23è Aplec de Gavà (12/10/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Josefina gentil   Ballada (11/10/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   54è Aplec de Sant Quirze de Besora (05/10/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Sabadell
La font del Vilar   34è Aplec de Malgrat (05/10/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Rosa Maria   Ballada (04/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nuri gentil   Ballada (29/09/2008)   Vallromanes Vallès Oriental Sabadell
Els avis Nin   21è Aplec de Montgat (28/09/2008)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   10è Aplec de Rubí (27/09/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Aplec de Tona (21/09/2008)   Tona Osona Sabadell
En Manel i la Teia   64è Aplec de Badallona (21/09/2008)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Floretes del llac   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Rosa Maria   64è Aplec de Badallona (21/09/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Maria de les trenes   2è Cobla de cobles (19/09/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
Bell Penedès   Festa Major (16/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
La jove   Ballada (14/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   27è Concurs de colles (14/09/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
La font del Vilar   20è Aplec de Bellpuig (14/09/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Xamosa Marta   11 de setembre (11/09/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Nit estelada   Ballada (10/09/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Cadaqués
Renouera   52è Aplec de la Garriga (10/09/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Poncellina   Ballada (07/09/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Nit estelada   Ballada (07/09/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Renouera   Ballada (06/09/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Vigatana   30è Aplec de Martorelles (06/09/2008)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Festa major (30/08/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   29è Sardanes al cor de Catalunya (28/08/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
La font del Vilar   Hipercor (27/08/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rosa Maria   Ballada (24/08/2008)   Montseny Vallès Oriental Sabadell
Rosa bella   21è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (24/08/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Santa Pau   Festa Major (23/08/2008)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble ballada (23/08/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Nit estelada   Doble ballada (23/08/2008)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
En Manel i la Teia   Ballada (19/08/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Renouera   21è Aplec de Sant Hilari (17/08/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Racauba   29è Sardanes al cor de Catalunya (14/08/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
En Manel i la Teia   Ballada (10/08/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Poncellina   Curset i audició (08/08/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Bella Pilar   Ballada (06/08/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (03/08/2008)   Calella Maresme Sabadell
Floretes del llac   19è Aplec de l'Ametlla de Mar (02/08/2008)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Nit estelada   Ballada (02/08/2008)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Bell Penedès   Hipercor (30/07/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Renouera   40è Aplec de Palamós (27/07/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (27/07/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Mercè   Festa major (27/07/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Nit estelada   Festa de santa Anna (26/07/2008)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
En Roc petit   6è Aplec de la Garrotxa (26/07/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
En Manel i la Teia   Ballada (26/07/2008)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Vigatana   14è Aplec de Torredembarra (26/07/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Nit estelada   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Poncellina   Ballada (26/07/2008)   Torelló Osona Sabadell
Vigatana   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Bell Penedès   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Nit estelada   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mercè   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Orillas del rio   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Mirant al llac   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   44è Aplec de Sant Celoni (20/07/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Mediterrània
Bella Pilar   Ballada (20/07/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Nit estelada   55è Aplec de Ripoll (20/07/2008)   Ripoll Ripollès Bellpuig
En Roc petit   35è Aplec de Sant Jaume de Llierca (19/07/2008)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
La jove   51è Festival de la Sardana (18/07/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Maria de les trenes   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Aplec de germanor   Festa Major Can Feu (13/07/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Aplec del Pla Santa Maria (12/07/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
La font del Vilar   Ballada (09/07/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Floretes del llac   Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Poncellina   2è Aplec Comarcal d'Ossona (06/07/2008)   Montesquiu Ripollès Sabadell
Aplec de germanor   Ballada (06/07/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mariona   Ballada (06/07/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Sóc de Vilafranca   Ballada (06/07/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Poncellina   Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
En Manel i la Teia   Ballada (06/07/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   11è Aplec de Mataró (06/07/2008)   Mataró Maresme La Flama de Farners
Xamosa Marta   Festa Major (05/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Vigatana   Noces de fusta (05/07/2008)   Taradell Osona Ciutat de Girona
Menudeta   Ballada (05/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Mariona   Diada del Soci (05/07/2008)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Ets bonica   Ballada (05/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Floretes del llac   36è Aplec d'Artés (05/07/2008)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (05/07/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Premià
Santa Creu d'Anglesola   Festa Major (04/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Festa Major (04/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   Nits d'estiu (03/07/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
La font del Vilar   Ballada (02/07/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de Porqueres
Poncellina   Ballada (02/07/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   Hipercor (02/07/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La jove   Festa Major (29/06/2008)   Reus Baix Camp Catània
Trini gentil   Ballada (29/06/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Poncellina   Festa Major (29/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Vigatana   Festa Major (27/06/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Els avis Nin   Ballada (27/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Poncellina   Ballada (24/06/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La gota d'aigua   Ballada (24/06/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (24/06/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   Diada del soci (24/06/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Poncellina   Ballada (23/06/2008)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Vigatana   Ballada (22/06/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (22/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Rosa bella   Ballada (22/06/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Ombres d'amor   Ballada (21/06/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (21/06/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Renaixement   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (15/06/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Mariona   8è Aplec d'Altafulla (15/06/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   Ballada (15/06/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Poncellina   Ballada (15/06/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rossinyol   57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Mariona   49è Concurs (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Rosa bella   57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Poncellina   Ballada (14/06/2008)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Hipercor (11/06/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La gota d'aigua   40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Josefina gentil   80è Aplec d'Igualada (08/06/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Nuri gentil   Ballada (08/06/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Vigatana   Aplec de Bràfim (08/06/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Vigatana   Aplec de Vandellòs (07/06/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de germanor   Ballada (07/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Aplec de Vandellòs (07/06/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Bell Penedès   Aplec de l'Escala (01/06/2008)   L'Escala Alt Empordà Ciutat de Girona
Renouera   81è Aplec de Calella (01/06/2008)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Maria de les trenes   Aplec de l'Escala (01/06/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Noies poblenovines   Aplec de l'Escala (01/06/2008)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Marinada
Rosa Maria   Ballada (31/05/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Nit estelada   Ballada (25/05/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Floretes del llac   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Patum (24/05/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Mariona   Festa major (23/05/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Vallespir encisador   19è Aplec de Polinyà (18/05/2008)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Xamosa Marta   Als germans Saderra Puigferrer (18/05/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Nit estelada   Als germans Saderra Puigferrer (18/05/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Mariona   58è Concurs de colles (18/05/2008)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
En Manel i la Teia   Als germans Saderra Puigferrer (18/05/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Regant les flors   4è Aplec de Primavera de Porqueres (17/05/2008)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Vigatana   Aplec de la Torre de l'Espanyol (11/05/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
Renouera   59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Nit estelada   Concurs (11/05/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Joiosa Angelina   Ballada (11/05/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ombres d'amor   Ballada (10/05/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (10/05/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
La font del Vilar   36è Aplec Ciutat de Tarragona (04/05/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de la Bisbal
La font del Vilar   Dia de la Mare (04/05/2008)   Olot Garrotxa La Principal de Porqueres
Xamosa Marta   Concurs (03/05/2008)   Vic Osona Sabadell
Ets bonica   Concurs infantil (01/05/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Santa Pau   16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Estrella de Rubí   2è Concert de Primavera (27/04/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   Concert (26/04/2008)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Sant Jordi (23/04/2008)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
La font del Vilar   59è Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Plaça de les Rodes   Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
La font del Vilar   Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Xamosa Marta   Ballada (20/04/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Noies poblenovines   17è Aplec de la Llagosta (20/04/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Ballada (19/04/2008)   Mataró Maresme Sabadell
Floretes del llac   Ballada (19/04/2008)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   31è Aplec de Breda (13/04/2008)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Poncellina   Ballada (12/04/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Racauba   26è Aplec de Manresa (12/04/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Poncellina   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Mariona   36è Aplec al Masnou (30/03/2008)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Ballada (30/03/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Sabadell
Setembre   Ballada (29/03/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Xamosa Marta   Aplec de la Pobla de Montornès (24/03/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (24/03/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Xamosa Marta   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (24/03/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Josefina gentil   Ballada (16/03/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Poncellina   35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Porqueres
Ets bonica   Festa Major de Can Palet (16/03/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Rossinyol   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
La jove   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noies poblenovines   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Ballada (09/03/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Rosa bella   Ballada (09/03/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Maria de les trenes   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Poncellina   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Nit estelada   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
La jove   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Els avis Nin   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Rosa bella   Ballada (02/03/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Maria Aurora   Ballada (24/02/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mercè   Ballada (24/02/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Mariona   Diada Sardanista (24/02/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Ballada (17/02/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Sardanes (05/02/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Cançó de l'àvia   Ballada (03/02/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Bell Penedès   ballada (27/01/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bella Pilar   Ballada (22/01/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Renouera   432è Doble (13/01/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
En Manelet   2è Ballant sardanes a Palamós (01/01/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Sóc de Vilafranca   Ballada (26/12/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Rossinyol   Concert (23/12/2007)   Calella Maresme Montgrins
Nit estelada   11è Aplec Nadalenc (23/12/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   40è Concert de Sant Esteve (16/12/2007)   Sabadell Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Rosa bella   Ballada (15/12/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (15/12/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (06/12/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   427è Doble (02/12/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Floretes del llac   23è Aplec de Sant Climent (25/11/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Ballada (24/11/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (18/11/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Bellpuig
La petita de casa   Ballada (11/11/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Floretes del llac   Ballada (11/11/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   4è Aplec d'Esplugues (04/11/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
La petita de casa   Ballada (04/11/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   Fires (01/11/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   39è Aplec de les Roquetes (28/10/2007)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Fires (28/10/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
Maria de les trenes   Ballada (27/10/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Festes de Sant Martirià (21/10/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (21/10/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Nit estelada   Ballada (21/10/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ombres d'amor   20è Aplec de Tossa (14/10/2007)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (14/10/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Renouera   33è Aplec de Malgrat (07/10/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
Rosa bella   33è Aplec de Malgrat (07/10/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   53è Revetlla aplec (06/10/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
La jove   32è Aplec de Sant Cugat (30/09/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Els avis Nin   20è Aplec de Montgat (23/09/2007)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Bell Penedès   Inauguració de la plaça de la Sardana (23/09/2007)   Girona Gironès Cervianenca (1era època)
Nuri gentil   163è Aplec de Sant Maurici (22/09/2007)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Escolta Maria   Ballada (22/09/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   Festa Major (21/09/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
La jove   35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Xamosa Marta   41è Aplec Baix Camp (16/09/2007)   Reus Baix Camp Vila d'Olesa
Rosa Maria   35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Trini gentil   35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   41è Aplec de Lleida (16/09/2007)   Lleida Segrià Bellpuig
De Ripoll la més gentil   35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Racauba   Ballada (11/09/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Noies poblenovines   51è Aplec de la Garriga (10/09/2007)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   Ballada (10/09/2007)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Noies poblenovines   54è Aplec de Santiga (09/09/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bella Pilar   Ballada (09/09/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ombres d'amor   50è Aplec de Canyamars (09/09/2007)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   19è Aplec de Bellpuig (09/09/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Els avis Nin   26è Concurs (09/09/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Nit estelada   Ballada (08/09/2007)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Poncellina   40è Aplec de Ripollet (02/09/2007)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Ombres d'amor   Ballada (29/08/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Mariona   Festa Major (27/08/2007)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (26/08/2007)   Torrelles de Foix Alt Penedès Sabadell
En Manel i la Teia   Gran Nit de la Sardana (25/08/2007)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Escolta Maria   Ballada (25/08/2007)   Seva Osona Sabadell
Mercè   Ballada (24/08/2007)   Premià de Mar Maresme Marinada
Poncellina   Festa Major (20/08/2007)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Mercè   Ballada (18/08/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Nit estelada   ballada (15/08/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
Cançó de l'àvia   ballada (11/08/2007)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Sabadell
Mercè   ballada (11/08/2007)   Ribes de Freser Ripollès Sabadell
Santa Pau   Ballada (10/08/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Ombres d'amor   Festa major (06/08/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Vigatana   18è Aplec de l'Ametlla de Mar (04/08/2007)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Racauba   6è Aplec de Sant Feliu de Codines (28/07/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   ballada (28/07/2007)   La Vall de Bianya Garrotxa Sabadell
Mercè   ballada (21/07/2007)   Roda de Ter Osona Sabadell
Bella Pilar   21è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2007)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Bella Pilar   Ballada (16/07/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Nit estelada   ballada (15/07/2007)   Calella Maresme Sabadell
Estrella de Rubí   43è Aplec de Sant Celoni (15/07/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Les Casenoves
Maria de les trenes   Concert - ballada (14/07/2007)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Bella Pilar   Concert - ballada (14/07/2007)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   7è Aplec de Nit (14/07/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Mercè   Festa Major Poble Sec (14/07/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Bella Pilar   Ballada (13/07/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Bella Pilar   Ballada (08/07/2007)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Ombres d'amor   45è Aplec d'Olot (08/07/2007)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Racauba   Ballada (08/07/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (07/07/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Renouera   Sardanes a l'estiu (07/07/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
La jove   10è Aplec de Mataró (01/07/2007)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Festa Major (30/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Bell Penedès   Festa Major (29/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
En Manelet   Ballada (29/06/2007)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Ets bonica   Festa Major (29/06/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Rosa bella   Ballada (24/06/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Mariona   Ballada (24/06/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Nit estelada   Ballada (17/06/2007)   Barcelona Barcelonès La Flama de Farners
Racauba   Ballada (17/06/2007)   Calella Maresme Sabadell
Santa Pau   Festa major (17/06/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Mataró
Mariona   56è Aplec de Cardedeu (17/06/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Mariona   26è Aplec d'El Prat (17/06/2007)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Noies poblenovines   Festa major (16/06/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Mercè   Ballada (16/06/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   79è Aplec d'Igualada (10/06/2007)   Igualada Anoia Lluïsos
Noies poblenovines   13è Aplec de "Violetes del Bosc" (09/06/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Racauba   Ballada (09/06/2007)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Els avis Nin   Diada del soci (03/06/2007)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Mercè   32è Aplec de l'Escala (03/06/2007)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   80è Aplec de Calellla (03/06/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   La Jonquera, portal de la sardana (01/06/2007)   La Jonquera Alt Empordà Vila de la Jonquera
Maria de les trenes   53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Renouera   53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Racauba   18è Aplec d Polinyà (20/05/2007)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Ballada (20/05/2007)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Rosa bella   23è Aplec de Sitges (20/05/2007)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
L'encís de l'Estany   Ballada (20/05/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Empordà
Mercè   Ballada (19/05/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Racauba   9è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2007)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   3è Aplec de Primavera (19/05/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mercè   Trobada Sant Jordi (16/05/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La jove   12è Aplec de Molins de Rei (13/05/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig
Nit estelada   Ballada (13/05/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Aplec de germanor   Sant Eudald (11/05/2007)   Ripoll Ripollès Selvatana
En Manel i la Teia   71è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Mercè   71è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria de les trenes   40è Aplec de Lloret (06/05/2007)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Racauba   Ballada (06/05/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Rosa bella   Sardanes a l'Eixample (06/05/2007)   Barcelona Barcelonès Rambles
Mercè   Ballada (06/05/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ombres d'amor   Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (05/05/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Rosa bella   Ballada (05/05/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (05/05/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Nit estelada   65è Aplec de Mollet (01/05/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Nit estelada   Ballada (01/05/2007)   Òdena Anoia Sabadell
Racauba   Ballada (28/04/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ombres d'amor   50è Aplec de Girona (22/04/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Josefina gentil   20è Aplec de Sants (22/04/2007)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Racauba   Ballada (22/04/2007)   Tona Osona Sabadell
Bell Penedès   50è Aplec de Girona (22/04/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Rosa bella   2è Aplec de Monistrol de Montserrat (22/04/2007)   Monistrol de Montserrat Vallès Occidental Ciutat d'Igualada
Mercè   Ballada (21/04/2007)   Mataró Maresme Sabadell
Floretes del llac   16è Aplec de la Llagosta (15/04/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manelet   Diada Sardanista de Primavera (14/04/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
En Manelet   6è Sardanes a Palamós (14/04/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Nit estelada   25è Aplec de Manresa (14/04/2007)   Manresa Bages Marinada
En Manel i la Teia   1è Ballant sardanes a Palamós (14/04/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Mariona   Ballada (09/04/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Racauba   Ballada (09/04/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
La font del Vilar   34è Aplec de Roses (09/04/2007)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
En Manel i la Teia   34è Aplec de Roses (09/04/2007)   Roses Alt Empordà Montgrins
En Manel i la Teia   30è Aplec de Breda (08/04/2007)   Breda La Selva Montgrins
Renouera   30è Aplec de Breda (08/04/2007)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
En Manelet   26è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2007)   Arenys de Mar Maresme Montgrins
Nit estelada   Ballada (25/03/2007)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Noies poblenovines   Ballada (24/03/2007)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Ballada (18/03/2007)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Poncellina   33è Aplec de Cerdanyola (11/03/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manelet   33è Aplec de Cerdanyola (11/03/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Bella Pilar   Ballada (11/03/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Rosa bella   1242è Sardanes (10/03/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Noies poblenovines   26è Aplec de Canohes (04/03/2007)   Cànoes Rosselló Les Casenoves
Renouera   Ballada (25/02/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Rosa Maria   Doble (18/02/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Vigatana   Diada del soci (18/02/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Aplec de germanor   Ballada (04/02/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Racauba   Ballada (22/01/2007)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Diada del soci (21/01/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Nuri gentil   413è Doble (14/01/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Floretes del llac   Doble (07/01/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (07/01/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   1è 30 grandes de sardanas (01/01/2007)  



Desconeguda
Maria de les trenes   2è 30 grandes de sardanas (01/01/2007)  



Desconeguda
La font del Vilar   Ballada (31/12/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (26/12/2006)   Reus Baix Camp Reus
L'avi Jan   Ballada (17/12/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Poncellina   Ballada (10/12/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Doble (10/12/2006)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   411è Doble ballada (10/12/2006)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Bell Penedès   Ballada (03/12/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Xamosa Marta   Doble (03/12/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   Doble (03/12/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Poncellina   5è Trobada sardanista (26/11/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
La jove   22è Aplec de Sant Climent de Llobregat (26/11/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Poncellina   Ballada (25/11/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rosa bella   4è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (19/11/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santa Pau   Ballada (19/11/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Doble (19/11/2006)   Ripoll Ripollès Jovenívola d'Agramunt
La petita de casa   Ballada (12/11/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poncellina   Ballada (12/11/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Poncellina   Fires i festes de Sant Narcís (05/11/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Bell Penedès   Castanyada (01/11/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa bella   Castanyada (01/11/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Festa de tardor (29/10/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Noies poblenovines   Ballada (29/10/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona   Festa de la Castanyada (28/10/2006)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Bell Penedès   Ballada (28/10/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Els avis Nin   Ballada (22/10/2006)   Barcelona Barcelonès Rambles
Santa Pau   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Marinada
Mercè   Doble (15/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Rosa Maria   38è Aplec de les Roquetes (15/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mirant al llac   Doble (15/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Nit estelada   Doble (15/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mercè   Aplec de tardor (15/10/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Mariona   Doble (15/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Floretes del llac   Ballada (14/10/2006)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Joiosa Remei   Doble ballada (12/10/2006)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Trini gentil   Ballada (08/10/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   Ballada (08/10/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Ballada (07/10/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   52è Aplec de Sant Quirze de Besora (01/10/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
Mariona   32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Aplec de germanor   Ballada (30/09/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Josefina gentil   32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
En Manel i la Teia   31è Aplec de Sant Cugat (24/09/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   19è Aplec de Montgat (24/09/2006)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Maria de les trenes   Ballada (23/09/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Nit estelada   34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Nit estelada   62è Aplec de Badalona (17/09/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Nuri gentil   62è Aplec de Badalona (17/09/2006)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bella Pilar   40è Aplec Baix Camp (17/09/2006)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Festa major (17/09/2006)   Granollers Vallès Oriental Thermalenca
En Manel i la Teia   11 de setembre (11/09/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Escolta Maria   Ballada (11/09/2006)   Argentona Maresme Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   11 de setembre (11/09/2006)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Trini gentil   Ballada (11/09/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   50è Aplec de la Garriga (10/09/2006)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa bella   18è Aplec de Bellpuig (10/09/2006)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Bell Penedès   Ballada (10/09/2006)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Maria de les trenes   50è Aplec de la Garriga (10/09/2006)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Mariona   50è Aplec de la Garriga (10/09/2006)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Festa Major (09/09/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Ballada (09/09/2006)   Roses Alt Empordà La Principal d'Olot
Nuri gentil   Festa Major (09/09/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Poncellina   Festa Major (09/09/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Mercè   Festa Major (09/09/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Festa major (03/09/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (02/09/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Festa Major (01/09/2006)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Ballada (30/08/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Ballada (26/08/2006)   Seva Osona Sabadell
Nit estelada   5è Aplec de Santa Maria de Besora (26/08/2006)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Els avis Nin   Festa Major Sants (26/08/2006)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Doble ballada (26/08/2006)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
Floretes del llac   Ballada (23/08/2006)   Vilanova del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   Festa Major (20/08/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La jove   Ballada (20/08/2006)   Centelles Osona Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (19/08/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (16/08/2006)   Moià Bages Sabadell
Trini gentil   Ballada (13/08/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Mariona   28è Aplec de l'Aleixar (12/08/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (06/08/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Nuri gentil   21è Aplec de Ribes de Freser (06/08/2006)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Bell Penedès   Ballada (06/08/2006)   Salou Tarragonès Sabadell
Renouera   21è Aplec de Ribes de Freser (06/08/2006)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (05/08/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Bellpuig
Mariona   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (05/08/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada (30/07/2006)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Mercè   8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (30/07/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
Mariona   Ballada (29/07/2006)   Salou Tarragonès Ciutat de Terrassa
Vigatana   Doble ballada (29/07/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Doble (29/07/2006)   Caldes de Malavella La Selva Jovenívola d'Agramunt
Els avis Nin   Ballada (29/07/2006)   Roses Alt Empordà Vila de la Jonquera
Nit estelada   Ballada (26/07/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada (22/07/2006)   Taradell Osona Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (16/07/2006)   Calella Maresme Sabadell
Escolta Maria   Ballada (16/07/2006)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Joiosa Remei   33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (15/07/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Vila de la Jonquera
Nit estelada   18è Aplec de Matadepera (15/07/2006)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (15/07/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Poncellina   44è Aplec d'Olot (09/07/2006)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (09/07/2006)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
Mariona   Ballada (07/07/2006)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Ballada (05/07/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (02/07/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Mirant al llac   54è Aplec de Banyoles (02/07/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Vigatana   Festa de Major (02/07/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   3è Aplec de Cubelles (01/07/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
Xamosa Marta   Festa de Major (01/07/2006)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Trini gentil   Festa de Major (30/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Nuri gentil   Festa Major (29/06/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Festa Major (28/06/2006)   Rubí Vallès Occidental Blanes
Vigatana   Festa Major (26/06/2006)   Reus Baix Camp Reus
Ombres d'amor   20è Aplec d'Agramunt (26/06/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Santa Pau   20è Aplec d'Agramunt (26/06/2006)   Agramunt Urgell Bellpuig
Poncellina   Ballada (24/06/2006)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Bell Penedès   Revetlla de Sant Joan (23/06/2006)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Les noies d'Horta   25è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Poncellina   Ballada (18/06/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Platges de Palamós   Festes de la Patum (18/06/2006)   Berga Berguedà Principal de Berga
En Manel i la Teia   Festes de la Patum (18/06/2006)   Berga Berguedà Principal de Berga
Renouera   55è Aplec de Cardedeu (18/06/2006)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada (18/06/2006)   Calella Maresme Sabadell
Poncellina   20è Aplec de nit (17/06/2006)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (17/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Josefina gentil   78è Aplec d'Igualada (11/06/2006)   Igualada Anoia Lluïsos
Ets bonica   78è Aplec d'Igualada (11/06/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Manresa
Els avis Nin   27è Aplec Conjunt (11/06/2006)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Renouera   12è Aplec de la Catedral (10/06/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Rosa Maria   Ballada (10/06/2006)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Aplec de Vandellós (10/06/2006)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Vigatana   12è Aplec de Cappont (10/06/2006)   Lleida Segrià Bellpuig
Bell Penedès   Aplec de Bràfim (04/06/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Ballada (28/05/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bella Pilar   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   Ballada (28/05/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Vigatana   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Vila de Blanes
Poncellina   Ballada (21/05/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Floretes del llac   22è Aplec de Sitges (21/05/2006)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vigatana   Ballada (21/05/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (20/05/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   ballada (14/05/2006)   Campins Vallès Oriental Sabadell
De Ripoll la més gentil   44è Concurs de colles (07/05/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   ballada (07/05/2006)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   ballada (07/05/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Josefina gentil   70è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   ballada (06/05/2006)   Vic Osona Sabadell
Maria de les trenes   Concert de cobla i cant (02/05/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Bell Penedès   Aplec a Maspujols (01/05/2006)   Maspujols Baix Camp Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (23/04/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sabadell
Vigatana   Ballada (23/04/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Mariona   Sant Jordi (23/04/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (23/04/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (22/04/2006)   Mataró Maresme Sabadell
Trini gentil   17è Aplec de Roda de Barà (17/04/2006)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Aplec de la Pobla de Montornès (17/04/2006)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
En Manel i la Teia   5è Sardanes a Palamós (16/04/2006)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Trini gentil   Ballada (09/04/2006)   Sant Vicenç de Castellet Bages Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   29è Aplec de Breda (09/04/2006)   Breda La Selva Montgrins
Noies poblenovines   19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Racauba   Ballada (02/04/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Ets bonica   49è Aplec de Girona (02/04/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Bell Penedès   Ballada (01/04/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Nuri gentil   32è Aplec de Calonge (26/03/2006)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Xamosa Marta   34è Aplec del Masnou (26/03/2006)   El Masnou Maresme Vila d'Olesa
Floretes del llac   1220è Ballada (25/03/2006)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santa Creu d'Anglesola   19è Aplec de Sant Boi (19/03/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Aplec de Sant Boi (19/03/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Trini gentil   Ballada (19/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noies poblenovines   7è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2006)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Nuri gentil   Ballada (19/03/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Bell Penedès   Lliurament premis memorial Fèlix Martínez i Comin (16/03/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Floretes del llac   Ballada (12/03/2006)   Rubí Vallès Occidental Marinada
En Manel i la Teia   32è Aplec de Cerdanyola (12/03/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (11/03/2006)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Mercè   29è Aplec de Castellar (05/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (26/02/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (19/02/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Diada del soci de Les Roquetes (19/02/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
Nit estelada   Ballada (12/02/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En Manelet   Doble (05/02/2006)   Salt Gironès Baix Empordà
Mercè   Doble (05/02/2006)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Poncellina   Ballada (05/02/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   Ballada (21/01/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Regant les flors   Concert de Sant Pau (20/01/2006)   Sant Pol de Mar Maresme Cadaqués
Floretes del llac   Doble (15/01/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (15/01/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble (08/01/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
La jove   Concert (08/01/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Maria de les trenes   50 anys Costa Brava (01/01/2006)  



Costa Brava
Bailarín   50 anys Costa Brava (01/01/2006)  



Costa Brava
Una tronada   Cobla Bofills de Torelló (1880-2005) (01/01/2006)  



Bofills
La trencametlles   Cobla Bofills de Torelló (1880-2005) (01/01/2006)  



Bofills
Rosa bella   Ballada (31/12/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (26/12/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Poncellina   24è Concert de Nadal (25/12/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Joiosa Angelina   Diada del soci (18/12/2005)   Sils La Selva Baix Empordà
Trini gentil   Ballada (18/12/2005)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Les cireres de Ceret   Diada del soci (11/12/2005)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Mariona   Ballada (11/12/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Ballada (08/12/2005)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Els avis Nin   Diada del soci (08/12/2005)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Trini gentil   Ballada (06/12/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   3è Trobada grups d'ensanyament (04/12/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Trini gentil   Ballada (27/11/2005)   Ribesaltes Rosselló Mil·lenària
Mariona   35è Aplec de tardor (27/11/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Floretes del llac   4è Trobada Sardanista (27/11/2005)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Sabadell
Floretes del llac   Doble ballada (27/11/2005)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Mercè   Ballada (20/11/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   21è Castanyada (20/11/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (20/11/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (13/11/2005)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
Poncellina   Ballada (12/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Diada Nacional (08/11/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Maria de les trenes   12è Aniversari Grup Tamborí (06/11/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Els avis Nin   3è Diada sardanista (06/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Floretes del llac   Aplec de Salou (06/11/2005)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (06/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Els avis Nin   Fires i festes (06/11/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Bell Penedès   Aplec d'Esplugues (06/11/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Conjunt
Rosa bella   Ballada (06/11/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Poncellina   Castanyada (01/11/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   Fires i festes (01/11/2005)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Mercè   Aplec de l'Hospitalet (23/10/2005)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (23/10/2005)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
La petita de casa   Ballada (22/10/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Trini gentil   Ballada (16/10/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Renaixement   37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès Conjunt
De Ripoll la més gentil   Aplec de Gavà (12/10/2005)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   18è Aplec de Tossa (09/10/2005)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
En Manel i la Teia   Ballada (09/10/2005)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Nit estelada   34è Aplec de Súria (09/10/2005)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Nit estelada   Ballada (09/10/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   34è Aplec de Súria (09/10/2005)   Súria Bages Súria
Poncellina   31è Aplec de Malgrat (02/10/2005)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Santa Pau   51è Aplec de Sant Quirze de Besora (02/10/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Poncellina   28è Aplec de Martorell (02/10/2005)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Renouera   31è Aplec de Malgrat (02/10/2005)   Malgrat de Mar Maresme Rossinyolets
Petitona   51è Revetlla d'aplec de Sant Quirze de Besora (01/10/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
La font del Vilar   7è Aplec de Rubí (01/10/2005)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santa Pau   Aplec de Sant Cugat (25/09/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   18è Aplec de Montgat (25/09/2005)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Santa Pau   Ballada (24/09/2005)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (24/09/2005)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Mercè   Festa Major (22/09/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   61è Aplec de Badalona (18/09/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Trini gentil   El Roser (18/09/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Poncellina   33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Maria de les trenes   39è Aplec Baix Camp (18/09/2005)   Reus Baix Camp Conjunt
Trini gentil   61è Aplec de Badalona (18/09/2005)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   61è Aplec de Badalona (18/09/2005)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bell Penedès   33è Aplec de Terrassa/ Diada Sardanista (18/09/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Platges de Palamós   Sant Cornelí i Sant Ciprià (16/09/2005)   Ordino Andorra Principal de Berga
Rosa bella   11 de setembre (11/09/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Floretes del llac   11 de setembre (11/09/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Santa Pau   11 setembre (11/09/2005)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Manel i la Teia   Festa major (10/09/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Bell Penedès   Festa major (10/09/2005)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Santa Creu d'Anglesola   49è Aplec de la Garriga (10/09/2005)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Nit estelada   17è Aplec de Bellpuig (10/09/2005)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Renouera   17è Aplec de Bellpuig (10/09/2005)   Bellpuig Urgell Formació específica per l'activitat
Rosa bella   11 de setembre (09/09/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Maria de les trenes   11 de setembre (09/09/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Floretes del llac   Ballada (08/09/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Ciutat de Terrassa
Poncellina   38è Aplec de Ripollet (04/09/2005)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Estrella de Rubí   38è Aplec de Ripollet (04/09/2005)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Rosa bella   Aplec d'Argelers (04/09/2005)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Els Únics
Santa Pau   Festa Major (31/08/2005)   Matadepera Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   Ballada (31/08/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Floretes del llac   Ballada (30/08/2005)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig
Rosa bella   Ballada (27/08/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Riella d'Agramunt
Ombres d'amor   Ballada (23/08/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Floretes del llac   Festa Major (22/08/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   Festa Major (21/08/2005)   Santa Coloma (Andorra) Andorra Thermalenca
Nit estelada   Ballada (20/08/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig
Nit estelada   Ballada (20/08/2005)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Maria de les trenes   Festa Major Gràcia (19/08/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (19/08/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (17/08/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La petita de casa   Ballada (17/08/2005)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Renouera   Ballada (16/08/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Renouera   Festa de Sant Roc (16/08/2005)   Canillo Andorra Principal de Berga
Sóc de Vilafranca   Ballada (15/08/2005)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (12/08/2005)   Tordera Maresme Ciutat de Terrassa
Santa Pau   Ballada (07/08/2005)   Montserrat Bages Contemporània
Joiosa Remei   6è Aplec de Moià (07/08/2005)   Moià Bages Lluïsos
Les cireres de Ceret   20è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Nit estelada   20è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2005)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Mariona   Ballada (04/08/2005)   Begur Baix Empordà Baix Empordà
Bell Penedès   Ballada (03/08/2005)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Nit estelada   7è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (31/07/2005)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
Bell Penedès   7è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (31/07/2005)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
En Manel i la Teia   11è Aplec de Torredembarra (30/07/2005)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Nit estelada   5è Aplec de Sant Pere de Ribes (29/07/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (24/07/2005)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Santa Pau   3è Aplec de la Garrotxa (23/07/2005)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Maria Aurora   4è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2005)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santa Creu d'Anglesola   Festa de Santa Magdalena (22/07/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Festa Major (17/07/2005)   Canillo Andorra Principal de Berga
Joiosa Remei   41è Aplec de Sant Celoni (17/07/2005)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
Renaixement   52è Aplec de Ripoll (17/07/2005)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Mariona   Ballada (17/07/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Santa Creu d'Anglesola   Ballada (17/07/2005)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Xamosa Marta   17è Aplec de Matadepera (16/07/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   5è Festa de la Sardana (16/07/2005)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Cornellà
Floretes del llac   Concurs (10/07/2005)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   Ballada (09/07/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Thermalenca
Noies poblenovines   5è Aplec de Nit (09/07/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mercè   Ballada (06/07/2005)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Menudeta   Roser d'Ordino (03/07/2005)   Ordino Andorra Principal de Berga
Bell Penedès   Festa Major (02/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mercè   1è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (02/07/2005)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Reus Jove
La font del Vilar   29è Aplec de sant Andreu de Llavaneres (02/07/2005)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
Mariona   Ballada (01/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Vigatana   Ballada (01/07/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Josefina gentil   Festa Major (28/06/2005)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de germanor   Festa Major (27/06/2005)   Reus Baix Camp Reus Jove
Les noies d'Horta   Ballada doble (26/06/2005)   Ripoll Ripollès La Principal de Porqueres
Nit estelada   Aplec de Manlleu (26/06/2005)   Manlleu Osona Bellpuig
Rosa bella   Ballada (25/06/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
La jove   13è Aplec d'Amer (24/06/2005)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Vigatana   13è Aplec d'Amer (24/06/2005)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Mirant al llac   Festa del Poble (24/06/2005)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
En Manelet   Festa Major (24/06/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Poncellina   Revetlla de Sant Joan (23/06/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal d'Olot
Rosa bella   Revetlla sardanista (23/06/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada (22/06/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Dia Universal de la Sardana (19/06/2005)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Poncellina   24è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2005)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bella Pilar   54è Aplec de Cardedeu (19/06/2005)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Aplec de les Borges del Camp (18/06/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Mariona   Aplec de les Borges del Camp (18/06/2005)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Poncellina   15è Aplec de la Seu d'Urgell (12/06/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Bellpuig
Els avis Nin   77è Aplec d'Igualada (12/06/2005)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Nit estelada   15è Aplec de la Seu d'Urgell (12/06/2005)   La Seu d'Urgell Alt Urgell Bellpuig
Santa Pau   78è Aplec de Calella (05/06/2005)   Calella Maresme Marinada
Vigatana   Ballada (04/06/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santa Creu d'Anglesola   Terres de ponent (04/06/2005)  



Bellpuig
Els avis Nin   51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   51è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2005)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
La petita de casa   Ballada (29/05/2005)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Aplec de germanor   26è Aplec de Mollerussa (28/05/2005)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Els avis Nin   Aplec de Campdevànol (28/05/2005)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Mirant al llac   63è Aplec de Mollet (22/05/2005)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Mariona   Diada Sardanista (22/05/2005)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Trini gentil   6è Fira del Cavall (16/05/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Renaixement   16è Aplec de Polinyà (15/05/2005)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   21è Aplec de Sitges (15/05/2005)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   Recital de Sardanes a piano (11/05/2005)   Barcelona Barcelonès


Trini gentil   25è aniversari del Pubillatge (08/05/2005)   Les Borges Blanques Garrigues Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   69è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santa Pau   Fira modernista (30/04/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Santa Pau   13è Aplec Capital del Cava (24/04/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Vigatana   Ballada (24/04/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La font del Vilar   Sant Jordi (23/04/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Trini gentil   Pubillatge (23/04/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Les noies d'Horta   Diada de Sant Jordi (23/04/2005)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
La font del Vilar   14è Aplec de La Llagosta (17/04/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Aplec de Manresa (17/04/2005)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (17/04/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'encís de l'Estany   28è Aplec de Breda (10/04/2005)   Breda La Selva Montgrins
Floretes del llac   28è Aplec de Breda (10/04/2005)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Trobada d'Anella (03/04/2005)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   24è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2005)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   31è Aplec de Calonge (27/03/2005)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Poncellina   Ballada (27/03/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   31è Aplec de Calonge (27/03/2005)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Els avis Nin   Ballada (20/03/2005)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Rosa bella   6è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2005)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Festa major de Can Palet (20/03/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   Ballada (19/03/2005)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Nit estelada   Ballada (13/03/2005)   Rubí Vallès Occidental Blanes
Trini gentil   Ballada (13/03/2005)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   28è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (05/03/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Ballada (27/02/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   Ballada (27/02/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Mariona   Diada del soci (20/02/2005)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Ballada (20/02/2005)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Vigatana   Diada del soci (20/02/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Trini gentil   Ballada (20/02/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   Ballada (13/02/2005)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   Ballada (06/02/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Nit estelada   6è Festa del soci. Triple ballada (06/02/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Mariona   Ballada (06/02/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poncellina   Festa Major d'hivern (23/01/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
La gota d'aigua   Concert (21/01/2005)   Sant Pol de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (16/01/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (09/01/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   Doble (09/01/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
Racauba   Doble (09/01/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (02/01/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Trini gentil   Ballada (26/12/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   Ballada (19/12/2004)   El Masnou Maresme Ciutat de Terrassa
Quan era xiqueta   Doble (12/12/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Rosa bella   Doble (08/12/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Coenda temporada (06/12/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Els avis Nin   Coenda temporada (06/12/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Noies poblenovines   21è Sarau artesenc (05/12/2004)   Artés Bages Selvatana
Rosa bella   Ballada (28/11/2004)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   34è Aplec de Tardor (28/11/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Vigatana   34è Aplec de Tardor (28/11/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Els avis Nin   Ballada (28/11/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Maria de les trenes   34è Aplec de Tardor (28/11/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   34è Aplec de Tardor (28/11/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble ballada (28/11/2004)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Josefina gentil   34è Aplec de Tardor (28/11/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Aplec de germanor   3è Trobada Sardanista (28/11/2004)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Poncellina   34è Aplec de Tardor (28/11/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Ballada (27/11/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poncellina   20è Aplec de Sant Climent (21/11/2004)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   29è Aniversari Ripollet Sardanista (14/11/2004)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els avis Nin   9è Trobada Aplecs Barcelona (14/11/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Selvatana
Racauba   Ballada (13/11/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Menudeta   Fires i festes (07/11/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (07/11/2004)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   Fires i festes (07/11/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Els avis Nin   Castanayada (06/11/2004)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Els avis Nin   11è Aniversari Grup Tamborí (06/11/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
La jove   Fires i festes (01/11/2004)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Trini gentil   Ballada (31/10/2004)   Tiana Maresme Premià
Santa Pau   2è Trobada de grups sardanistes (31/10/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Trini gentil   Ballada (31/10/2004)   Tiana Maresme Premià
Bell Penedès   Ballada (30/10/2004)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (30/10/2004)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Joiosa Angelina   Fires i festes (29/10/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Sóc de Vilafranca   Diada del Sardanista (24/10/2004)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Trini gentil   36è Aplec de les Roquetes (17/10/2004)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Nit estelada   376è Doble ballada (17/10/2004)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Floretes del llac   Ballada (12/10/2004)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Nit estelada   17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Trini gentil   Concurs (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noies poblenovines   Ballada (10/10/2004)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Racauba   17è Aplec de Tossa (10/10/2004)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Mariona   33è Aplec de Súria (10/10/2004)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (09/10/2004)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   30è Aplec de Malgrat (03/10/2004)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Mariona   30è Aplec de l'Hospitalet (03/10/2004)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Poncellina   30è Aplec de Malgrat (03/10/2004)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Trini gentil   50è Aplec de Sant Quirze de Besora (03/10/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Santa Pau   Ballada (03/10/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Santa Pau   Festes patronals (03/10/2004)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mariona   Ballada (02/10/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Els avis Nin   17è Aplec de Montgat (26/09/2004)   Montgat Maresme Conjunt
Rosa Maria   29è Aplec de Sant Cugat (26/09/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Rosa bella   6è Aplec de Rubí (25/09/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (25/09/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   40è Aniversari Agrupació sardanista (25/09/2004)   Andorra la Vella Andorra Bellpuig Cobla
Poncellina   32è Aplec de Terrassa (19/09/2004)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Trini gentil   La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Mariona   La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Bell Penedès   38è Aplec Baix Camp (19/09/2004)   Reus Baix Camp Conjunt
Calàndries   32è Aplec de Terrassa (19/09/2004)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa Maria   60è Aplec de Badalona (19/09/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Xamosa Marta   Doble ballada (18/09/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Rosa Maria   47è Aplec de Canyamars (12/09/2004)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Xamosa Marta   47è Aplec de Canyamars (12/09/2004)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Els avis Nin   23è Concurs de La llagosta (12/09/2004)   La Llagosta Vallès Oriental Sabadell
De Ripoll la més gentil   51è Aplec de Santiga (12/09/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Platges de Palamós   Festa major (11/09/2004)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Trini gentil   Diada (11/09/2004)   LLagostera Gironès Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Ballada (10/09/2004)   Badalona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Rosa bella   48è Aplec de la Garriga (10/09/2004)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Ballada (10/09/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (05/09/2004)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Poncellina   37è Aplec de Ripollet (05/09/2004)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   7è Aplec de Siurebre (05/09/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Reus
Bell Penedès   17è Aplec d'Encamp (05/09/2004)   Encamp Andorra La Flama de Farners
En Manel i la Teia   17è Aplec d'Encamp (05/09/2004)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Mariona   7è Aplec de Siurebre (05/09/2004)   Garcia Ribera d'Ebre Premià
Nit estelada   37è Aplec de Ripollet (05/09/2004)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Trini gentil   Aplec de les Alegries (05/09/2004)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
En Manel i la Teia   26è Aplec de Martorelles (04/09/2004)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Vigatana   Festa Major (03/09/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Rosa Maria   32è Aplec de Peralada (29/08/2004)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Josefina gentil   Festa major (27/08/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Festa Major (24/08/2004)   Sitges Garraf Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   25è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (22/08/2004)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
Platges de Palamós   Ballada d'estiu (22/08/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Sóc de Vilafranca   Ballada (21/08/2004)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (20/08/2004)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Mariona   Festa Major (15/08/2004)   Amer La Selva Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   26è Aplec de l'Aleixar (14/08/2004)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Sóc de Vilafranca   Aplec de la Vilella Alta (14/08/2004)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
Trini gentil   15è Aplec de l'Ametlla de Mar (07/08/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Audició Girocentre (04/08/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   19è Aplec de Ribes (01/08/2004)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Rosa Maria   19è Aplec de Ribes (01/08/2004)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   5è Aplec de Moià (01/08/2004)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rosa Maria   Ballada (28/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Bell Penedès   Ballada (28/07/2004)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Bell Penedès   Ballada (27/07/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sóc de Vilafranca   Ballada (26/07/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Mariona   Ballada (25/07/2004)   Castellterçol Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Xamosa Marta   2è Aplec de la Garrotxa (24/07/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Racauba   3è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   3è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Canta passerell   2è Aplec de la Garrotxa (24/07/2004)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
Santa Pau   Ballada (21/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
En Manel i la Teia   Audició Girocentre (21/07/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Sóc de Vilafranca   Aplec de l'Alforja (18/07/2004)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Ballada (18/07/2004)   Premià de Dalt Maresme Ciutat de Terrassa
Rosa bella   51è Aplec de Ripoll (18/07/2004)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   16è Aplec de Matadepera (17/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
En Manel i la Teia   31è Aplec de Sant Jaume de Llierca (17/07/2004)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
La font del Vilar   16è Aplec de Matadepera (17/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   16è Aplec de Matadepera (17/07/2004)   Matadepera Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Maria de les trenes   15è Aplec de Bellvís (17/07/2004)   Bellvís Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Trini gentil   Audició Girocentre (14/07/2004)   Girona Gironès Baix Empordà
Xamosa Marta   42è Aplec d'Olot (11/07/2004)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Bell Penedès   Festa Major Can Feu (11/07/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mercè   10è Aplec de Torregrossa (10/07/2004)   Torregrossa Pla d'Urgell Quatre vents
Rosa bella   4è Aplec de Nit (10/07/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poncellina   55è Aplec de Granollers (10/07/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (07/07/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Perpinyana   Ballada (06/07/2004)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Mirant al llac   52è Aplec de Banyoles (04/07/2004)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Floretes del llac   Ballada (04/07/2004)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Santa Pau   7è Aplec de Mataró (04/07/2004)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font del Vilar   Roser d'Ordino (04/07/2004)   Ordino Andorra Principal de Berga
Mariona   Ballada (03/07/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Vigatana   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (30/06/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Mercè   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (30/06/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Bell Penedès   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (30/06/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Noies poblenovines   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (30/06/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Santa Pau   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (30/06/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Nit estelada   Sardanes a la Fresca - Josep Saderra (30/06/2004)   Tiana Maresme La Principal del Llobregat
Santa Pau   Ballada (29/06/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   Audució (27/06/2004)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   42è Aplec de Sabadell (27/06/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sóc de Vilafranca   Feste Major de Sant Pere (26/06/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
La font del Vilar   Audició- Concert (26/06/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Festa Major (25/06/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Festa major (24/06/2004)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Sóc de Vilafranca   Sant Joan (24/06/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Sóc de Vilafranca   Festa major (24/06/2004)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Noies poblenovines   30è Revetlla sardanista (23/06/2004)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Floretes del llac   23è Aplec del Prat de Llobregat (20/06/2004)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   Dia de la Sardana (20/06/2004)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Rosa bella   53è Aplec de Cardedeu (20/06/2004)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Dos germans   53è Aplec de Cardedeu (20/06/2004)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Santa Pau   Dia de la sardana (20/06/2004)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La jove   50è Aplec d'Anglès (20/06/2004)   Anglès La Selva AMOGA
Sóc de Vilafranca   Aplec d'Aldover (20/06/2004)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
Racauba   18è Aplec de Nit (19/06/2004)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Xamosa Marta   Audició Girocentre (16/06/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   76è Aplec d'Igualada (13/06/2004)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Mariona   42è Aplec de la Bisbal (13/06/2004)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   42è Aplec de la Bisbal (13/06/2004)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Nit estelada   Cloenda cursets (12/06/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Vallespir encisador   10è Aplec de Barcelona - Catedral (12/06/2004)   Barcelona Barcelonès Mil·lenària
Vigatana   77è Aplec de Calella (06/06/2004)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Ballada commemorativa cinquentenari 1er aplec (06/06/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Vigatana   Ballada commemorativa cinquentenari 1er aplec (06/06/2004)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sóc de Vilafranca   Ballada (06/06/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Poncellina   Revetlla d'apelc (05/06/2004)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Racauba   Aplec de Primavera (30/05/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Ballada (30/05/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sóc de Vilafranca   Aplec de Vilafranca del Penedès (30/05/2004)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Catània
En Manel i la Teia   Festa de Canòlic (29/05/2004)   Sant Julià de Lòria Andorra Principal de Berga
Mariona   17è Aplec de Sants (23/05/2004)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
En Manel i la Teia   17è Aplec de Sants (23/05/2004)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font del Vilar   17è Aplec de Sants (23/05/2004)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   6è Aplec de Campdevànol (22/05/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
Maria de les trenes   Diada sardanista (16/05/2004)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Floretes del llac   15è Aplec de Polinyà (16/05/2004)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dos germans   6è Aplec de Barberà del Vallès (15/05/2004)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   48è Aplec de Gràcia (09/05/2004)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Noies poblenovines   49è Concurs (09/05/2004)   Badalona Barcelonès Marinada
Maria de les trenes   Aplec al Pla de Santa Maria (09/05/2004)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Conjunt
De Ripoll la més gentil   48è Aplec de Gràcia (09/05/2004)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La jove   55è Aplec de Caldes de Malavella (09/05/2004)   Caldes de Malavella La Selva AMOGA
Santa Pau   32è Aplec de Tarragona (02/05/2004)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Bell Penedès   68è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Dos germans   68è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   2è Aplec de la capella de Sant Domènec (25/04/2004)   Martorelles Vallès Oriental Baix Llobregat
Rosa bella   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Mariona   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Renouera   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
La jove   Concert (17/04/2004)   Cervera Segarra Jovenívola d'Agramunt
Dos germans   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dos germans   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Racauba   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Cap de núvol   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poncellina   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Presentació disc Josep Saderra (17/04/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Maria Aurora   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Cap de núvol   Josep Saderra (17/04/2004)  



Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   31è Aplec de Roses (12/04/2004)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Nit estelada   31è Aplec de Roses (12/04/2004)   Roses Alt Empordà Montgrins
Bella Pilar   27è Aplec de Breda (11/04/2004)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Palamós, Ciutat Pubilla de la Sardana 2004 (10/04/2004)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Mercè   1è Aplec del Foix (04/04/2004)   Cubelles Garraf Mediterrània
La font del Vilar   Ballada (28/03/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rosa Maria   32è Aplec del Masnou (28/03/2004)   El Masnou Maresme Marinada
Ombres d'amor   5è Aplec de Vilassar de Dalt (21/03/2004)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Rosa Maria   Aniversari Sabadell Sardanista (21/03/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (21/03/2004)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Joiosa Angelina   Ballada (14/03/2004)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Maria Aurora   27è Aplec de Castellar (07/03/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   15è Petit aplec de Bordils (07/03/2004)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Maria de les trenes   Ballada (06/03/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
En Manel i la Teia   Doble Ballada (29/02/2004)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Noies poblenovines   Ballada (29/02/2004)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mariona   Doble Ballada (29/02/2004)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
En Manelet   Diada de germanor (15/02/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Mariona   24è Aplec de Navarcles (08/02/2004)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Rossinyol   El fiscorn i la cobla. Recull de sardanes obligades de fiscorn (01/01/2004)  



La Principal de la Bisbal
L'avi Jan   643è Vermut de Sant Esteve (26/12/2003)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Mercè   Aplec d'hivern (08/12/2003)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
Bella Pilar   Ballada (07/12/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renaixement   Ballada (06/12/2003)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Floretes del llac   Aplec de tardor (30/11/2003)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (30/11/2003)   Rubí Vallès Occidental Vila de Blanes
Ombres d'amor   19è Castanyada (16/11/2003)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La jove   28è Aniversari Ripollet Sardanista (16/11/2003)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ombres d'amor   14è Aplec de Salou (09/11/2003)   Salou Tarragonès Reus Jove
Santa Pau   27è Diada del sardanista (02/11/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Xamosa Marta   Sardanes (02/11/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Els avis Nin   Fires i festes (01/11/2003)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
La jove   Castanyada (01/11/2003)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
L'encís de l'Estany   35è Aplec de Barcelona - Roquetes (26/10/2003)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Maria de les trenes   Fires i festes (26/10/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Poncellina   35è Aplec de Barcelona - Roquetes (26/10/2003)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Maria de les trenes   Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
L'encís de l'Estany   Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Nit estelada   Festa major de Sant Martirià (19/10/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Bellpuig Cobla
Nit estelada   18è Aplec de Gava (12/10/2003)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Trini gentil   29è Aplec de Malgrat (05/10/2003)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Santa Pau   28è Aplec de Sant Cugat del Vallès (28/09/2003)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pilar   5è Aplec de Rubí (27/09/2003)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Santa Pau   31è Aplec de Terrassa (21/09/2003)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig Cobla
Mercè   La Gala (21/09/2003)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Nit estelada   59è Aplec de Badalona (21/09/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Poncellina   37è Aplec de Lleida (21/09/2003)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
La font del Vilar   Festa Major de Sant Ciprià i Sant Corneli (16/09/2003)   Ordino Andorra Principal de Berga
En Manel i la Teia   46è Aplec de Canyamars (14/09/2003)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Mirant al llac   Diada Nacional (08/09/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Mercè   Audició (07/09/2003)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Nit estelada   22è Aplec de Berga (07/09/2003)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
Ombres d'amor   6è Aplec de Siurebre (07/09/2003)   Garcia Ribera d'Ebre Reus Jove
Mercè   Audició (02/09/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Ombres d'amor   31è Aplec de Peralada (31/08/2003)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
En Xavier petit   Festa Major (30/08/2003)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Mercè   Ballada (30/08/2003)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Perpinyana   2è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2003)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Mercè   Festa Major Sants (29/08/2003)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Audició (24/08/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Juvenil Ciutat de Solsona
Renouera   Universitat d'estiu (23/08/2003)   Prada Conflent Les Casenoves
Trini gentil   Ballada (20/08/2003)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Festa Major (17/08/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mercè   Festa de Sant Roc (16/08/2003)   Canillo Andorra Quatre vents
Renouera   Ballada (06/08/2003)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   4è Aplec de Moià (03/08/2003)   Moià Bages Conjunt
Mercè   Ballada (29/07/2003)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Santa Pau   11è Aplec de Vilanova i la Geltrú (26/07/2003)   Vilanova i la Geltrú Garraf Sabadell
Rosa bella   1è Aplec de la Garrotxa (26/07/2003)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Menudeta   Festa Major de Canillo (20/07/2003)   Canillo Andorra Principal de Berga
Maria de les trenes   39è Aplec de Sant Celoni (20/07/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
Mercè   Ballada (20/07/2003)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Aplec de germanor   39è Aplec de Sant Celoni (20/07/2003)   Sant Celoni Vallès Oriental La Principal d'Amsterdam
Nit estelada   50è Aplec de Ripoll (20/07/2003)   Ripoll Ripollès Ciutat de Cornellà
La font del Vilar   41è Aplec d'Olot (13/07/2003)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Ombres d'amor   Audició (13/07/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Bellpuig Cobla
Rosa bella   54è Aplec de Granollers (12/07/2003)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Mataró
En Manel i la Teia   Ballada (12/07/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Maria de les trenes   35è Concert commemoratiu (11/07/2003)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
En Manel i la Teia   El Roser d'Ordino (06/07/2003)   Ordino Andorra Principal de Berga
Sóc de Vilafranca   Audició (06/07/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Santa Pau   51è Aplec de Banyoles (06/07/2003)   Banyoles Pla de l'Estany Mediterrània
Trini gentil   Festa Major (06/07/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santa Pau   Festa Major (05/07/2003)   Terrassa Vallès Occidental Premià
Vigatana   Festa Major (04/07/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Trini gentil   41è Aplec de Sabadell (29/06/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   30è Aplec de Montblanc (29/06/2003)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Poncellina   Audició (29/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
L'encís de l'Estany   Concert (29/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Rosa bella   Festa Major (28/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Marina
Xamosa Marta   Festa Major (27/06/2003)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Platges de Palamós   Festa major (25/06/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Perpinyana   Festa del Poble (24/06/2003)   Andorra la Vella Andorra Riella d'Agramunt
Maria de les trenes   Concert de Festa Major (24/06/2003)   Reus Baix Camp Reus Jove
Bella Pilar   Revetlla de Sant Joan (23/06/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
Quan era xiqueta   Revetlla de Sant Joan (23/06/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Ombres d'amor   Aplec a Les Borges del Camp (21/06/2003)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Noies poblenovines   Festa d'Escaldes-Engordany (15/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Aplec de germanor   Ballada (15/06/2003)   Barcelona Barcelonès Pare Manyanet
Nit estelada   22è Aplec del Prat de Llobregat (15/06/2003)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Platges de Palamós   Festa d'Escaldes-Engordany (15/06/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Maria de les trenes   Ballada (14/06/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Racauba   Festa Major (13/06/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Joiosa Remei   1è Trobada sardanista de les escoles (13/06/2003)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Nit estelada   35è Aplec de Cornellà (08/06/2003)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bell Penedès   75è Aplec d'Igualada (08/06/2003)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Maria de les trenes   75è Aplec d'Igualada (08/06/2003)   Igualada Anoia Onze de Setembre
Nit estelada   76è Aplec de Calella (01/06/2003)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La font del Vilar   Festa del Canòlic (31/05/2003)   Sant Julià de Lòria Andorra Principal de Berga
Bella Pilar   Ballada (17/05/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Collblanc
Mercè   Ballada (10/05/2003)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ets bonica   Sardanes a l'Espanya Industrial (09/05/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
De Ripoll la més gentil   67è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2003)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   61è Aplec de Mollet (01/05/2003)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   11è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (27/04/2003)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Les noies d'Horta   Ballada (27/04/2003)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Els avis Nin   Concurs colles (27/04/2003)   Ripoll Ripollès Selvatana
Santa Pau   Ballada Sant Jordi (23/04/2003)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   30è Aplec de Roses (21/04/2003)   Roses Alt Empordà Montgrins
Escolta Maria   Audició (21/04/2003)   Sant Julià de Lòria Andorra Principal de Berga
Nit estelada   30è Aplec de Roses (21/04/2003)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Nit estelada   39è Aplec de Sils (20/04/2003)   Sils La Selva Marinada
Els avis Nin   26è Aplec de Sants (13/04/2003)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Els avis Nin   26è Aplec de Breda (13/04/2003)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   26è Aplec de Sants (13/04/2003)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Bella Pilar   46è Aplec de Girona (06/04/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Trini gentil   22è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2003)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Rosa bella   Ballada (05/04/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
De Ripoll la més gentil   Ripoll, Ciutat Pubilla (05/04/2003)   Ripoll Ripollès Montgrins
Vigatana   Sardanes i danses de la ciutat de Vic (02/04/2003)   Vic Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Nit estelada   31è Aplec del Masnou (30/03/2003)   El Masnou Maresme Marinada
La jove   Ballada (30/03/2003)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Nit estelada   29è Aplec de Calonge (30/03/2003)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Els avis Nin   1è Festa de la primavera (23/03/2003)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Nit estelada   Diada de Sant Josep (16/03/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Nit estelada   Festa Major Can Palet (16/03/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   29è Aplec de Cerdanyola (09/03/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
De Ripoll la més gentil   29è Aplec de Cerdanyola (09/03/2003)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Nit estelada   1è Un americà a Begur. Personalitats. Artie Shaw. (08/03/2003)   Begur Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Vigatana   Ballada (08/03/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poncellina   26è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (23/02/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Bella Pilar   Diada de germanor (16/02/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Maria de les trenes   Ballada (02/02/2003)   Badalona Barcelonès Marinada
Mariona   4è Festa del soci (02/02/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Renouera   Ballada (26/01/2003)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Trini gentil   344è Triple audució (26/01/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Concert de sardanes (28/12/2002)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Nit estelada   Ballada (15/12/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2002)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   336è Doble ballada (01/12/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
En Manel i la Teia   Ballada (30/11/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Mariona   18è Aplec de Sant Climent (24/11/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Bella Pilar   27è Aniversari Ripollet sardanista (23/11/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Els avis Nin   18è Castanyada (17/11/2002)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Nit estelada   Doble ballada (17/11/2002)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
La font del Vilar   Fires de Girona (03/11/2002)   Girona Gironès Baix Empordà
Racauba   9è Aniversari entitat (02/11/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   Fires de Girona (29/10/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Maria de les trenes   Vint-i-cinc anys a la Catedral. Sardanes cantades (29/10/2002)  



La Bisbal Jove
De Ripoll la més gentil   34è Aplec de les Roquetes - Barcelona (27/10/2002)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Regant les flors   Ballada (19/10/2002)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Maria de les trenes   17è Aplec de Gavà (12/10/2002)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell Penedès   17è Aplec de Gavà (12/10/2002)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rosa bella   15è Aplec de Tossa (12/10/2002)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Platges de Palamós   48è Aplec de Sant Quirze de Besora (06/10/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
La jove   48è Aplec de Sant Quirze de Besora (06/10/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   27è Aplec de Sant Cugat (29/09/2002)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona   4è Aplec de Rubí (28/09/2002)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Mercè   Festa Major Mercè (24/09/2002)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
De Ripoll la més gentil   15è Aplec de Montgat (22/09/2002)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Rosa bella   36è Aplec de Lleida (22/09/2002)   Lleida Segrià Tres Turons
Escolta Maria   Ballada (16/09/2002)   Ordino Andorra Principal de Berga
Mercè   36è Aplec Baix Camp (Reus) (15/09/2002)   Reus Baix Camp Ciutat de Granollers (1a etapa)
Trini gentil   58è Aplec de Badalona (15/09/2002)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (11/09/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
De Ripoll la més gentil   Ballada (10/09/2002)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Nit estelada   46è Aplec de la Garriga (10/09/2002)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   Ballada (10/09/2002)   Reus Baix Camp Reus Jove
Menudeta   Diada de Meritxell (08/09/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
Mirant al llac   Ballada (08/09/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Santa Pau   Ballada (08/09/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
Rosa bella   Festa Major (07/09/2002)   La Llagosta Vallès Oriental Mediterrània
Trini gentil   Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Mercè   Festa major (07/09/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (06/09/2002)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
De Ripoll la més gentil   15è Aplec d'Encamp (01/09/2002)   Encamp Andorra Ciutat de Cornellà
La jove   21è Aplec de Berga (01/09/2002)   Berga Berguedà Ciutat de Cornellà
Racauba   Festa Major (31/08/2002)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Racauba   1è Aplec de Santa Maria de Besora (31/08/2002)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
Nit estelada   Festa Major de Gràcia (20/08/2002)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Nit estelada   15è Aplec de Sant Hilari (18/08/2002)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
De Ripoll la més gentil   Ballada (15/08/2002)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
En Manel i la Teia   Ballada (14/08/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Xamosa Marta   Ballada hipercor (14/08/2002)   Girona Gironès Vila de la Jonquera
Vigatana   Aplec Internacional (04/08/2002)   Lisboa Portugal Rossinyolets
Rosa bella   17è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2002)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   17è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Trini gentil   34è Aplec de Palamós (28/07/2002)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Noies poblenovines   Ballada (28/07/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Ciutat de Solsona
Els avis Nin   1è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2002)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Nit estelada   8è Aplec de Torredembarra (27/07/2002)   Torredembarra Tarragonès Jovenívola de Sabadell
Bell Penedès   Festa Major (21/07/2002)   Canillo Andorra Principal de Berga
Bella Pilar   49è Aplec de Ripoll (21/07/2002)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Trini gentil   49è Aplec de Ripoll (21/07/2002)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Mariona   38è Aplec de Sant Celoni (21/07/2002)   Sant Celoni Vallès Oriental Vila d'Olesa
Nit estelada   14è Aplec de Matadepera (20/07/2002)   Matadepera V