Activitats on s'han tocat obres de Saderra i Puigferrer, Manel
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Girona, Ciutat Pubilla   Concurs a Ceret (21/07/2018)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
T'enyorem   13è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2018)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
T'enyorem   56è Aplec (10/06/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Petita   Ballada a Berga (03/06/2018)   Berga Berguedà Berga Jove
Volerany   91è Aplec de Calella (03/06/2018)   Calella Maresme Montgrins
Sardanistes de Santa Anna   Ballada a Berga (31/05/2018)   Berga Berguedà Maricel
Marie France   Ballada a Berga (31/05/2018)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
T'enyorem   64è Aplec (27/05/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   39è Aplec (26/05/2018)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Tortellà   76è Aplec de La Rosa (21/05/2018)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   57è Aplec (20/05/2018)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Somni   30è Concert de Primavera a Sitges (18/05/2018)   Sitges Garraf Maricel
Per tu, Rita   Ballada (12/05/2018)   Ripoll Ripollès Tres Vents
L'aplec de la muntanya   Ballada (04/03/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Ballada (18/02/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   33è Sarau artesenc (08/12/2017)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Grumeig   Obligats. Sardanes obligades (12/11/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al nostre barri   Diada del soci (08/10/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Atzar   43è Revetlla aplec de Malgrat (30/09/2017)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (10/09/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
Fausta   Sardanes a la fresca (09/09/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Colla Banyoles   Ballada (03/09/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
La barca blanca   30è Aplec d'Encamp (02/09/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   Ballada (20/08/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Ballada (13/08/2017)   Calella Maresme Punt Cat
Júlia   Sardanes a la fresca (12/08/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
El llac per joguina   Festa major (05/08/2017)   Tona Osona Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (30/07/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Montgrins
Júlia   Sardanes a la fresca (29/07/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
El llac per joguina   17è Aplec de Sant Pere de Ribes (28/07/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Santfeliuenca   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (24/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (23/07/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Exhortació   Ballada (23/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (23/07/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Marie France   Concert de música per a cobla (23/07/2017)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Vint-i-cinc anys junts   60è Aplec de Ceret (22/07/2017)   Ceret Vallespir Mil·lenària
El llac per joguina   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Petita Rosa   60è Concurs de Ceret (22/07/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Júlia   Cicle d'estiu- festa Major (21/07/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Lita   Ballada (16/07/2017)   Calella Maresme Premià
Petita Rosa   Ballada (15/07/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Marie France   Ballada (14/07/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Llac encantat   Ballada (13/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
L'aplec de la muntanya   Ballada (09/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec d'Olot (09/07/2017)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Record punyent   68è Aplec de Granollers (08/07/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   Ballada (08/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   14è Aplec de Cubelles (08/07/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
Per tu, Rita   Ballada (07/07/2017)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Rubifolk 2017 (07/07/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (06/07/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (03/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   Festa Major (02/07/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Gelosa   Ballada (02/07/2017)   Calella Maresme Mediterrània
El cràter de Montsacopa   43è Aplec de Montblanc (02/07/2017)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
Al nostre barri   Ballada (02/07/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El llac per joguina   Aplec de Banyoles (01/07/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Monestir de Ripoll   Ballada (01/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (01/07/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (01/07/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Somni   El Tenor i la Cobla (30/06/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Ceretana   55è Aplec de Sabadell (25/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Santfeliuenca   Ballada (25/06/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Girona, Ciutat Pubilla   18è Aplec de Perpinyà (25/06/2017)   Perpinyà Rosselló Montgrins
Exhortació   Ballada (24/06/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'últim adéu   Concert (24/06/2017)   Guardiola de Berguedà Berguedà Berga Jove
El llac per joguina   Ballada (24/06/2017)   Vilada Berguedà Berga Jove
Petita   Ballada (23/06/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Magdalena   Concert (18/06/2017)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Besalú, alba de Catalunya   Patum (18/06/2017)   Berga Berguedà Berga Jove
El llac per joguina   56è Concurs (18/06/2017)   Reus Baix Camp La Principal de Tarragona
Petita   Dia Universal de la Sardana (18/06/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (18/06/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Santfeliuenca   24è Memorial Jaume Raventós (18/06/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   31è Aplec de Nit de Mataró (17/06/2017)   Mataró Maresme Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (17/06/2017)   Girona Gironès Baix Empordà
Somni   Ballada (17/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La barca blanca   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Júlia   Ballada (11/06/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Júlia   89è Aplec d'Igualada (11/06/2017)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   Ballada (11/06/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Girona, Ciutat Pubilla   55è Aplec de la Bisbal (11/06/2017)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Atzar   49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (10/06/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (05/06/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Aniversari   90è Aplec de Calella (04/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Magdalena   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (04/06/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
Sardanistes de Santa Anna   29è Aplec de Vandellòs (03/06/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
L'últim adéu   90è Revetlla Aplec de Calella (03/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Somni   19è Firagran (01/06/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   9è Aplec del Morell (28/05/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Somni   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Volerany   Ballada (28/05/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Fausta   Ballada (28/05/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Gelosa   74è Aplec de Manlleu (27/05/2017)   Manlleu Osona Mediterrània
L'aplec de la muntanya   Ballada (27/05/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   38è Aplec de Mollerussa (27/05/2017)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ceretana   Ballada (21/05/2017)   Barcelona Barcelonès Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada de Primavera (21/05/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Tortellà   48è Aplec de Torelló (21/05/2017)   Torelló Osona Mil·lenària
El cràter de Montsacopa   33è Aplec de Sitges (21/05/2017)   Sitges Garraf Maricel
Al nostre barri   13è Aplec de Primavera (20/05/2017)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Ceretana   Ballada (14/05/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   17è Concurs Internacional de Roses Noves (12/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Colenda SardaTic (07/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita   50è Aplec de Lloret (07/05/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Record punyent   81è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Luiiiiiïsos! 140 anys (06/05/2017)  



Lluïsos
Santfeliuenca   60è Aplec de Girona (01/05/2017)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   75è Aplec de Mollet (01/05/2017)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Puiggraciós   Aplec de Puiggraciós (30/04/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Colla Violetes del Bosc   19è Concurs (30/04/2017)   Cabrils Maresme Ciutat de Cornellà
Marie France   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Petita Rosa   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (30/04/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Llac encantat   Ballada (29/04/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Besalú, alba de Catalunya   Sant Jordi (23/04/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Atzar   Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Sant Jordi (23/04/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Magdalena   Sant Jordi (23/04/2017)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Júlia   68è Sant Jordi (23/04/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita Rosa   Sant Jordi (23/04/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Per tu, Rita   Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (23/04/2017)   Riudoms Baix Camp Reus Jove
La barca blanca   Ballada (22/04/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   18è Aplec de Pàsqua (16/04/2017)   Besalú Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Concert de sardanes i música per a cobla (09/04/2017)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   35è Aplec de Manresa (08/04/2017)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Petita Rosa   Ballada (02/04/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (02/04/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Santfeliuenca   Ballada (02/04/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   Ballada (26/03/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Atzar   Aplec del Masnou (26/03/2017)   El Masnou Maresme Marinada
La barca blanca   Ballada (26/03/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Ceretana   34è Aplec de Sardanes al Montsià (26/03/2017)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Somni   Concert (25/03/2017)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (25/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Una rosella   282è Concert de Primavera (24/03/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Júlia   282è Concert de Primavera (24/03/2017)   Barcelona Barcelonès Cobla del Conservatori Municipal de Música
Somni   Grans exits de la sardana (21/03/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   18è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (19/03/2017)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   Concert (18/03/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   45è Aplec de Celrà (12/03/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
Júlia   43è Aplec de Cerdanyola (12/03/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   43è Aplec de Cerdanyola (12/03/2017)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   1495è Ballada (11/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Marie France   Ballada (05/03/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Fausta   Ballada (05/03/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (05/03/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Petita   Ballada (26/02/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Diada del soci (26/02/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   Ballada (19/02/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   La cobla en concert (18/02/2017)   Manresa Bages La Bisbal Jove
A les Guilleries   Ballada (12/02/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Per Artés   Diada del soci (05/02/2017)   Tona Osona Premià
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (05/02/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Somni   5è Aplec d'Hivern (29/01/2017)   La Garriga Vallès Oriental Tres Vents
Per tu, Rita   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (29/01/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Petita   Ballada (29/01/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
L'aplec de la muntanya   2è Festes d'Hivern (07/01/2017)   Hostalets de Balenyà Osona La Principal de la Bisbal
Volerany   El Garraf dansa en cercle (01/01/2017)  



Maricel
Dubte   Concert (25/12/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Concert nadalenc (18/12/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   20è Aplec Nadalenc (18/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Diada del soci (18/12/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
La barca blanca   Ballada (11/12/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Magdalena   Ballada (11/12/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (11/12/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Petita   Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   24è Concurs Copa del Sarau (08/12/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Grumeig   13è Diada de l'Agrupació (04/12/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Glosa-me'n una (27/11/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A Concepció   Ballada (27/11/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Xerraire   Diada del soci (20/11/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (20/11/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Volerany   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (20/11/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   14è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2016)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Volerany   Concert de Santa Cecília (19/11/2016)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Ballada (13/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   37è Aniversari Amics de la Sardana (13/11/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (12/11/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Marie France   Fires i Festes de Sant Narcís (06/11/2016)   Girona Gironès Selvatana
Et recordarem sempre   Dia de la Coordinadora Sardanista (06/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
A les Guilleries   Aplec de Sant Martí (06/11/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
A Concepció   21è Castanyada (05/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A Concepció   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (01/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (30/10/2016)   Puigreig Berguedà Coral
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i Festes de Sant Narcís (30/10/2016)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   Ballada (23/10/2016)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Per tu, Rita   19è Ballada (23/10/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
A les Guilleries   7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
La barca blanca   48è Aplec de les Roquetes (16/10/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
El cràter de Montsacopa   41è Aplec de Sant Cugat (12/10/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (12/10/2016)   Alella Maresme Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Santfeliuenca   29è Aplec de Tossa (09/10/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Aplec de Martorell (09/10/2016)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Llac encantat   45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Et recordarem sempre   38è Concurs de colles (02/10/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Xerraire   42è Revetlla d'aplec (01/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de Montcada (01/10/2016)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
A les Guilleries   Festa major (25/09/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Magdalena   37è Aplec de Calonge (25/09/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Santfeliuenca   Ballada (25/09/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
La barca blanca   29è Aplec de Mongat (25/09/2016)   Montgai Noguera La Flama de Farners
Dubte   Festa Major. Concert de la Mercè (24/09/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa Major de la Mercè (22/09/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   72è Aplec de Badalona (18/09/2016)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Record d'Olesa   Cicle d'estiu (18/09/2016)   Calella Maresme Sabadell
Santfeliuenca   50è Aplec de Reus (18/09/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   52è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Aplec de Tardor de Tona (18/09/2016)   Tona Osona Mediterrània
Petita Rosa   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Atzar   Aplec de Terrassa (17/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Gelosa   Ballada (17/09/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   31è Aplec de Gavà (17/09/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   11 de setembre (11/09/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla per la independència
Marie France   11 de setembre (11/09/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Marie France   11 de setembre (11/09/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (11/09/2016)   Torelló Osona Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/09/2016)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Festa major de Bellvitge (10/09/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
La font dels Nou Raigs   11 de Setembre (10/09/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (08/09/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
Atzar   Fires i festes (08/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
El llac per joguina   Fires i festes (06/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Somni   5è Trobada de colles veteranes (04/09/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Festa major (04/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Gelosa   49è Aplec de Ripollet (04/09/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   35è Aplec de Berga (04/09/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
El llac per joguina   5è Trobada de colles veteranes (04/09/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Cicle d'estiu (04/09/2016)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
La font dels Nou Raigs   38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
Per Artés   24è Aplec d'Encamp (03/09/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Puiggraciós   Ballada (02/09/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (31/08/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
L'aplec de la muntanya   Festa major (29/08/2016)   Manresa Bages Lluïsos
Carme   39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Aniversari   Festa Major (29/08/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
Ceretana   Festa Major (28/08/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (28/08/2016)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
A les Guilleries   36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Fausta   43è Aplec de Premià de Mar (27/08/2016)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   Festa major de Sant Genís (26/08/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   Ballada (24/08/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Petita   Festa major (21/08/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (21/08/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Fausta   90è Sardanes a la fresca (20/08/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Doble ballada (19/08/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
La barca blanca   Sant Magí (19/08/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aniversari   Cicle d'estiu (14/08/2016)   Calella Maresme Punt Cat
L'aplec de la muntanya   Ballada (12/08/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Marie France   Ballada (11/08/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
La barca blanca   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (06/08/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
El llac per joguina   Ballada (06/08/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Júlia   Cicle d'estiu (31/07/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   22è Aplec de Torredembarra (30/07/2016)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada (29/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (24/07/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colla Dansaires del Penedès   Festa Major de Santa Anna (24/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
A Concepció   48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Júlia   59è Concurs (23/07/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   Ballada (23/07/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
La font dels Nou Raigs   25è Aplec d'Arbeca (23/07/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
El llac per joguina   Festa Major (23/07/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   59è Concurs (23/07/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   9è Aniversari Associació Sardanista Bon Rotllo (22/07/2016)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Puiggraciós   Ballada (22/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
Ceretana   Ballada (22/07/2016)   Ceret Vallespir Mil·lenària
La font dels Nou Raigs   Ballada (21/07/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (17/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Colla Violetes del Bosc   63è Aplec de Ripoll (17/07/2016)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Magdalena   Ballada (17/07/2016)   Cardona Bages Berga Jove
Marie France   Cicle d'estiu (17/07/2016)   Calella Maresme Premià
La barca blanca   Ballada (16/07/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   Doble ballada a Gavà (16/07/2016)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   50è Concert dels 50 anys (16/07/2016)   Artés Bages Conjunt
Somni   Concert (16/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Cobles del Col·legi de Santa Maria
Poruga   Ballada (16/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Petita   Ballada (15/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Gelosa   Concert de Música per a cobla i piano (15/07/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Record d'Olesa   Ballada (15/07/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Puiggraciós   Cicle d'estiu (10/07/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   54è Aplec d'Olot (10/07/2016)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Per tu, Rita   54è Aplec d'Olot (10/07/2016)   Olot Garrotxa Tres Vents
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/07/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Santfeliuenca   Ballada (10/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
El llac per joguina   Ballada (10/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
A les Guilleries   Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Valsejant   Concert a la fresca (09/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Escola comarcal de cobla Conrad Saló
Poruga   67è Aplec de Granollers (09/07/2016)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Dubte   Ballada (08/07/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Marie France   Ballada (08/07/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (07/07/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Festa major (03/07/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Gelosa   64è Aplec de Banyoles (03/07/2016)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Et recordarem sempre   36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada (03/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
65è homenatge   Ballada (02/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Sarauenca   44è Aplec d'Artés (02/07/2016)   Artés Bages Conjunt
Magdalena   Ballada (01/07/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Festa major (01/07/2016)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Maria Neus   Festa major (29/06/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Monestir de Ripoll   55è Aplec de Sabadell (26/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   13è Aplec de Cubelles (25/06/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   26è Aplec d'Agramunt (25/06/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de la Gleva (24/06/2016)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
Magdalena   Ballada (24/06/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Companyonia   65è Aplec de Cardedeu (19/06/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Fausta   23è Memorial Jaume Raventós (19/06/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Somni   Aplec de Taradell (19/06/2016)   Taradell Osona Lluïsos
A Concepció   62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Magdalena   62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva Ciutat de Granollers (2a etapa)
L'aplec de la muntanya   18è Aplec de Campdevànol (18/06/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Aplec de Mataró (18/06/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
La barca blanca   Aplec de les Borges del Camp (18/06/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
El llac per joguina   48è Aplec de Cornellà (12/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (12/06/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   54è Aplec de la Bisbal (12/06/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Marie France   Ballada (11/06/2016)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Maria Neus   Festa major Petita (11/06/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Gelosa   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Dubte   48è Aplec de Cornellà. Retrats d'un Sentiment (10/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Marinada
Marie France   41è Aplec de l'Escala (05/06/2016)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Record d'Olesa   Ballada (05/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita Rosa   Vigília Aplec Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Gelosa   Ballada (29/05/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Fausta   59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Aplec del Morell (29/05/2016)   El Morell Tarragonès Punt Cat
Colla Violetes del Bosc   Ballada (29/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Et recordarem sempre   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Magdalena   La patum (29/05/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Gelosa   Ballada (28/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cant vell   Corpus (26/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Grumeig   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (22/05/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (22/05/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Una rosella   Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Record d'Olesa   18è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   18è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (21/05/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (21/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Aplec del Castell de Tona (16/05/2016)   Tona Osona Baix Llobregat
Magdalena   4è Aplec Collblanc-Torassa (15/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   32è Aplec de Sitges (15/05/2016)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Al nostre barri   12è Aplec de Porqueres (14/05/2016)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Magdalena   Ballada (14/05/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
La barca blanca   27è Aplec de Polinyà (14/05/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Per tu, Rita   44è Aplec de Tarragona (08/05/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Al nostre barri   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   36è Aplec d'Olesa (08/05/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Santfeliuenca   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   36è Aplec d'Olesa (08/05/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Colla Violetes del Bosc   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Volerany   14è Concurs Aplec de la Salut (08/05/2016)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Santfeliuenca   Ballada (07/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aligot   80è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ceretana   17è Aplec d'Oliana (01/05/2016)   Oliana Alt Urgell Bellpuig
A Concepció   49è Aplec de Lloret (01/05/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Poruga   49è Aplec de Lloret (01/05/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   18è Fira Gran (30/04/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Festa del Barri de Montserrat (30/04/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   80è Aplec de Santa Perpètua (30/04/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Poruga   24è Aplec del Cava (24/04/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Marie France   608è Ballada (24/04/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
A les Guilleries   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (23/04/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
A les Guilleries   Sant Jordi (23/04/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Somni   Sant Jordi (23/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Magdalena   Sant Jordi (23/04/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Marie France   Sant Jordi (23/04/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El cràter de Montsacopa   Sant Jordi (23/04/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Una rosella   52è Aplec de Sils (17/04/2016)   Sils La Selva Marinada
Somni   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (17/04/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Maria Neus   Aplec de Montmeló (17/04/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Una rosella   Ballada (17/04/2016)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Poruga   28è Aplec de Sants (10/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Fausta   Ballada (10/04/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Fausta   Ballada (09/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dubte   Concet de Sardanes i Música per a cobla (09/04/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Record d'Olesa   Ballada (03/04/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A les Guilleries   28è Aplec de la Nou de Gaià (03/04/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Maria Neus   27è Cloenda Cursets de sardanes (02/04/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   37è Aplec de la Pobla de Montornés (28/03/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
65è homenatge   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (28/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Aniversari   Aplec de Canovelles (28/03/2016)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Monestir de Ripoll   44è Aplec del Masnou (27/03/2016)   El Masnou Maresme Marinada
Marie France   Ballada (27/03/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Monestir de Ripoll   17è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Petita   76è Aplec del Mercat del Ram (20/03/2016)   Vic Osona Costa Brava
Aniversari   69è Aniversari Sabadell Sardanista (20/03/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   Ballada (20/03/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
65è homenatge   Ballada (19/03/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Llac encantat   Concert (19/03/2016)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
El cràter de Montsacopa   Ballada (19/03/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Magdalena   Dia de la dona (13/03/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Ciutat de les Roses
Magdalena   Dia de la Dona (13/03/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Poruga   Ballada (06/03/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
A les Guilleries   Ballada (06/03/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   Ballada (05/03/2016)   Manresa Bages Lluïsos
L'aplec de la muntanya   Ballada (28/02/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El llac per joguina   Diada Sardanista (28/02/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (28/02/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (21/02/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aniversari   Concert de la llum (20/02/2016)   Manresa Bages Punt Cat
Vint-i-cinc anys junts   Doble ballada (07/02/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (07/02/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El cràter de Montsacopa   Diada del soci (07/02/2016)   Tona Osona Les Casenoves
A Concepció   Doble ballada (07/02/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Magdalena   Aplec d'hivern (07/02/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Magdalena   Ballada (07/02/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dubte   277è Concert d'hivern (22/01/2016)   Barcelona Barcelonès Cobla del Conservatori Municipal de Música
Aniversari   12è Aplec d'Òdena (17/01/2016)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   16è Aplec de Manlleu (03/01/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   1è Festes d'Hivern (02/01/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Mediterrània
Exhortació   36è Concert Nadalenc (01/01/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per Artés   Sardanes a Artés (01/01/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Marie France   Concert de Cap d'Any (01/01/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Sarauenca   Sardanes a Artés (01/01/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Somni   Ballada (25/12/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Poruga   19è Aplec Nadalenc (20/12/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Somni   Fira de Nadal (13/12/2015)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de les Roses
Atzar   Ballada (13/12/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (12/12/2015)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Festa de Santa Llúcia (08/12/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
Júlia   Doble (08/12/2015)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
La barca blanca   12è Diada sardanista (29/11/2015)   Cubelles Garraf Marinada
La font dels Nou Raigs   Doble (29/11/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Gelosa   Ballada (29/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Atzar   14è Trobada Sardanista (22/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (22/11/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Al nostre barri   Diada del Soci (22/11/2015)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (22/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Gelosa   40è Aniversari Ripollet Sardanista (15/11/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (15/11/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La barca blanca   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (14/11/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Gelosa   Concert presentació CD (14/11/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   30 i 50 a Bellvitge (14/11/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (08/11/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El cràter de Montsacopa   26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Al nostre barri   Castanyada (07/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Petita   Aplec d'Esplugues (01/11/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Poruga   Ballada (01/11/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Per tu, Rita   75è Concurs de colles sardanistes (01/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Valsejant   Castanyada (01/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Somni   32è Aniversari Coordinadora Sardanista (01/11/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Monestir de Ripoll   Concert (31/10/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Marie France   Concert tradicional de Fires (29/10/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   Competencia de cobles (25/10/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Somni   Competencia de cobles (25/10/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Ceretana   20è Aplec de la Tartrana (18/10/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita   47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Petita Rosa   45è Aplec de tardor (12/10/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Marie France   Aplec de Súria- Concert (11/10/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
La font dels Nou Raigs   Diada del soci (11/10/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de Montcada (03/10/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Exhortació   41è Revetlla d'aplec (03/10/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Júlia   40è Aplec de Sant Cugat (27/09/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (26/09/2015)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Una rosella   Ballada (26/09/2015)   Artés Bages Marinada
Visca!   17è Aplec de Rubí (26/09/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Concurs de la Mercè (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Volerany   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Puiggraciós   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   Aplec de tardor (20/09/2015)   Tona Osona Mediterrània
Exhortació   49è Aplec Baix Camp (20/09/2015)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (20/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Júlia   43è Aplec de Terrassa (19/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Marie France   71è Revetlla aplec de Badalona (19/09/2015)   Badalona Barcelonès Marinada
Vint-i-cinc anys junts   Festa major (14/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (13/09/2015)   Sallent Bages Berga Jove
Magdalena   62è Aplec de Santiga (13/09/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (11/09/2015)   Torelló Osona Lluïsos
Puiggraciós   59è Aplec de la Garriga (10/09/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puiggraciós   Festa major (07/09/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Festa major (07/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Somni   48è Aplec de Ripollet (06/09/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Santfeliuenca   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (06/09/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   34è Aplec de Berga (06/09/2015)   Berga Berguedà Lluïsos
Marie France   Ballada (06/09/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Atzar   Festa de la Verema (05/09/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   28è Aplec d'Encamp (05/09/2015)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Marie France   42è Aplec de Premià de Mar (29/08/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
Dubte   42è Aplec de Premià de Mar (29/08/2015)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Cambrils (29/08/2015)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   Ballada (23/08/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   Ballada (23/08/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
La font dels Nou Raigs   Festa Major Sants (23/08/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Volerany   Ballada (22/08/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A les Guilleries   Ballada (21/08/2015)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
El llac per joguina   Festa major (17/08/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Magdalena   Festa major (16/08/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (16/08/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Ceretana   Ballada (15/08/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Festa Major de Gràcia (15/08/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (14/08/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (14/08/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
El cràter de Montsacopa   Festa Major (11/08/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   Festa Major (09/08/2015)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sitgetana
Al nostre barri   Ballada (07/08/2015)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (06/08/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Gelosa   Festa Major (01/08/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   15è Aplec de Sant Pere de Ribes (31/07/2015)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (29/07/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Les campanes de Crespià   Ballada (26/07/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
L'aplec de la muntanya   Ballada (25/07/2015)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Per tu, Maria   Ballada (25/07/2015)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Ballada (24/07/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Magdalena   Ballada (24/07/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Marie France   Ballada (18/07/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
El llac per joguina   Festa major de la Florida (18/07/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
L'aplec de la muntanya   Ballada (12/07/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
Per tu, Rita   Ballada (12/07/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El llac per joguina   7è Aplec de Castellbisbal (11/07/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Aplec de Banyoles (05/07/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
El llac per joguina   Ballada (05/07/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Mariona i Magda   Ballada (05/07/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   41è Aplec de Montblanc (05/07/2015)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
El cràter de Montsacopa   26è Aplec d'Ascó (04/07/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Vint-i-cinc anys junts   43è Aplec d'Artés (04/07/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (03/07/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Marie France   53è Aplec de Sabadell (28/06/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Magdalena   ballada (26/06/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
L'aplec de la muntanya   Ballada (26/06/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Revetlla Sant Joan (23/06/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llac encantat   27è Aplec de l'Eixample (21/06/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
L'aplec de la muntanya   6è Aniversari Monument (21/06/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   64è Aplec de Cardedeu (21/06/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de Taradell (21/06/2015)   Taradell Osona Lluïsos
Companyonia   64è Aplec de Cardedeu (21/06/2015)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Memorial Jaume Raventós (21/06/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Aplec de les Borges del Camp (20/06/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Lluïsos
Volerany   Aplec de Cubelles (20/06/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Volerany   89è Sardanes estiu 2015 (20/06/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Una rosella   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (14/06/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
La font dels Nou Raigs   87è Aplec d'Igualada (14/06/2015)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Marie France   Festa del soci (14/06/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Llac encantat   53è Aplec de la Bisbal (14/06/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Marie France   Aplec de Cornellà (14/06/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Marie France   21è Aplec de la Catedral (13/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   Patum (04/06/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Per tu, Rita   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (31/05/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Ceretana   36è Aplec de Mollerussa (30/05/2015)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Magdalena   Ballada (24/05/2015)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (24/05/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Somni   7è Aplec del Morell (24/05/2015)   El Morell Tarragonès Conjunt
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (23/05/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Temps de Flors (23/05/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Somni   Ballada (17/05/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
Fausta   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (17/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Marie France   31è Aplec de Sitges (17/05/2015)   Sitges Garraf Marinada
L'aplec de la muntanya   Ballada (17/05/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Somni   Ballada (16/05/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
Puiggraciós   59è Aplec de Gràcia (10/05/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lita   Ballada (10/05/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Júlia   26è Aplec de Polinyà (09/05/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   50è Aniversari Grup Sardanista Maig (03/05/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   48è Aplec de Lloret (03/05/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   48è Aplec de Lloret (03/05/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Record d'Olesa   79è Aplec de Santa Perpétua (03/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   79è Revetlla aplec (02/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   73è Aplec de Mollet (01/05/2015)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (01/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Atzar   Ballada (26/04/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Puiggraciós   23è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Dia Internacional de la Dansa (26/04/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (25/04/2015)   La Garriga Vallès Oriental Punt Cat
Somni   Engresca't Llefià (25/04/2015)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   Sant Jordi (23/04/2015)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Petita Rosa   Sant Jordi (23/04/2015)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Tortellà   Sant Jordi (23/04/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Sant Jordi (23/04/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita Rosa   Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
El llac per joguina   Ballada (19/04/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (19/04/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   600è Ballada (19/04/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva Mediterrània
Puiggraciós   La Garriga, un paseeig per la sardana (17/04/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Puiggraciós   Presentació CD. La Garriga, un passeig per la sardana (17/04/2015)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (12/04/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El llac per joguina   43è Aplec del Masnou (29/03/2015)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (29/03/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Marie France   Ballada (29/03/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
L'aplec de la muntanya   Ballada del Ram (29/03/2015)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
Al nostre barri   75è Aplec del Mercat del Ram (28/03/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (28/03/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Una rosella   16è Aplec de Vilassar de Dalt (22/03/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Magdalena   Ballada (22/03/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Una rosella   Ballada (22/03/2015)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   Aplec (15/03/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
Atzar   Ballada (08/03/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Petita Rosa   Ballada (08/03/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Somni   Ballada (08/03/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
Somni   25è Aniversari Banda Simfònica (08/03/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Dubte   Retrats d'un Sentiment (07/03/2015)   Tiana Maresme Marinada
Petita Rosa   Ballada (01/03/2015)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Diada del soci (01/03/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Somni   14è Les emocions de la música (01/03/2015)   Sabadell Vallès Occidental Cobla Simfònica Catalana
Magdalena   14è Les emocions de la música (01/03/2015)   Sabadell Vallès Occidental Cobla Simfònica Catalana
Júlia   Doble ballada (22/02/2015)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (22/02/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   Tardes al Palau (16/02/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Per tu, Rita   Ballada (15/02/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Llac encantat   Candalera (08/02/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Santfeliuenca   Prima Cobla (08/02/2015)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Ballada (08/02/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Fausta   35è Aplec de Navarcles (08/02/2015)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Atzar   Doble ballada (01/02/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Prima Cobla (01/02/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   3è Aplec d'Hivern (18/01/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
Cant vell   15è Aplec de Tardor (04/01/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Santfeliuenca   Concert de Cap d'any (01/01/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Somni   Concert (01/01/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Santfeliuenca   Concert (21/12/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   Doble (21/12/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   18è Aplec Nadalenc (21/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (14/12/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Petita Rosa   22è Concurs (06/12/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (06/12/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
La barca blanca   Doble (06/12/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Poruga   Ballada (30/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Atzar   Ballada (30/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Doble ballada (30/11/2014)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Una rosella   Concert (30/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Dubte   25è Concert Aniversari (29/11/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   21è Aniversari Grup Tamborí (29/11/2014)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Volerany   Ballada (23/11/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   7è Festa de tardor (23/11/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Santfeliuenca   Ballada (23/11/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Petita Rosa   Ballada (23/11/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tortellà   Ballada (23/11/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Visca!   22è Concert de Nadal (22/11/2014)   Montgat Maresme Marinada
Llançà, Ciutat Pubilla   19è Castanyada a Montilivi (22/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Maria   50 anys, Reus Ciutat Pubilla (21/11/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Júlia   Ballada (16/11/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Doble Ballada (16/11/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Dubte   Cobla 100 x 100 (16/11/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Júlia   Ballada (09/11/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
El llac per joguina   Ballada (09/11/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Llançà, Ciutat Pubilla   Ballada (08/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (02/11/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Volerany   Presentació punt.cat cobla (02/11/2014)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Cant vell   Ballada (02/11/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
Santfeliuenca   11è Aplec d'Esplugues (02/11/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Petita   Castanyada (01/11/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Ballada (01/11/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Somni   Ballada (01/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Somni   46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Per tu, Rita   5è Aplec al Serrallo (19/10/2014)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Atzar   40è Aplec de l'Hospitalet (19/10/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
65è homenatge   Diada del soci (19/10/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Dubte   43è Aplec de Súria (12/10/2014)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   43è Aplec de Súria (12/10/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Atzar   27è Aplec de Tossa (12/10/2014)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (05/10/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Petita Rosa   27è Aplec del Roser (05/10/2014)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
65è homenatge   Ballada (05/10/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Visca!   60è Aplec de Malgrat (05/10/2014)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (05/10/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Aplec de Montcada (04/10/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Santfeliuenca   39è Aplec de Sant Cugat (28/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Atzar   Festa Major (27/09/2014)   Calldetenes Osona La Flama de Farners
Somni   16è Aplec de Rubí (27/09/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Colla Dansaires del Penedès   48è Aplec Baix Camp (21/09/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   70è Aplec de Badalona (21/09/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Petita Rosa   42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Terrassa en el cor   42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La font dels Nou Raigs   Fira d'artesans (20/09/2014)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Gelosa   Ballada (19/09/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llançà, Ciutat Pubilla   Festa major (15/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Somni   Festes de Sant Cebrià (14/09/2014)   Tiana Maresme Marinada
El llac per joguina   Ballada (14/09/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
La barca blanca   61è Aplec de Santiga (14/09/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   88è Sardanes estiu 2014 (13/09/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Somni   Diada (11/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Diada (11/09/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Fausta   58è Aplec de la Garriga (10/09/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Atzar   Diada Nacional (10/09/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (07/09/2014)   Berga Berguedà Lluïsos
Júlia   27è Aplec d'Encamp (07/09/2014)   Encamp Andorra La Principal del Llobregat
Tortellà   Ballada (06/09/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
El llac per joguina   Festa Major (01/09/2014)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Júlia   Festa Major (31/08/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Premià
Somni   33è Nit de la Sardana (30/08/2014)   Vidreres La Selva Ciutat de Girona
Júlia   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (29/08/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
Marie France   Ballada (29/08/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Llançà, Ciutat Pubilla   Ballada (24/08/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Tortellà   Ballada (23/08/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Ballada (22/08/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Festa major (21/08/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major de Gràcia (21/08/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Colla Violetes del Bosc   27è Aplec de Sant Hilari (17/08/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Atzar   Ballada (15/08/2014)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   21è Aplec d'Osseja (10/08/2014)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Petita Rosa   18è Aplec d'Organyà (09/08/2014)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
Cant vell   Ballada (08/08/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El llac per joguina   Festa Major (06/08/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Somni   15è Aplec de Moià (03/08/2014)   Moià Bages Lluïsos
Dubte   Ballada (01/08/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Atzar   Festa Major (01/08/2014)   Torelló Osona La Flama de Farners
Somni   Santa Anna (26/07/2014)   Granollers Vallès Oriental Premià
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (20/07/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (19/07/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Somni   Ballada (19/07/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (18/07/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (13/07/2014)   Pallejà Baix Llobregat Lluïsos
Petita   52è Aplec d'Olot (13/07/2014)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Tortellà   Aplec (12/07/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Atzar   6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Júlia   Ballada (11/07/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (10/07/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (09/07/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Per tu, Rita   Ballada (06/07/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Gelosa   8è Aplec Comarcal d'Osona (06/07/2014)   Sant Martí de Centelles Osona La Principal del Llobregat
Fausta   62è Aplec de Banyoles (06/07/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Per tu, Rita   Festa del Barri del Ninot (05/07/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Al nostre barri   42è Aplec d'Artés (05/07/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (04/07/2014)   Manlleu Osona Lluïsos
Dubte   52è Aplec de Sabadell (29/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Atzar   festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Petita   37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Marie France   Ballada (28/06/2014)   Sallent Bages Lluïsos
La barca blanca   37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Júlia   37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Festa Major (27/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (26/06/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Ballada (22/06/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Petita   Festa major de la Marina (21/06/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Una rosella   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (21/06/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (15/06/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Tortellà   31è Aplec del Vendrell (15/06/2014)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Fausta   60è Aplec d'Anglès (15/06/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Per tu, Maria   14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
El llac per joguina   Ballada (08/06/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Llançà, Ciutat Pubilla   86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Somni   Ballada (08/06/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
L'aplec de la muntanya   35è Aplec Conjunt (08/06/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
Exhortació   52è Aplec de la Bisbal (08/06/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Tortellà   Aplec de Vandellòs (07/06/2014)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La font dels Nou Raigs   Festa Major Creu Alta (07/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Magdalena   71è Aplec de Manlleu (07/06/2014)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Volerany   50è Aniversari Lira Vendrellenca (01/06/2014)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   87è Aplec de Calella (01/06/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (31/05/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Lita   87è Revetlla Aplec (31/05/2014)   Calella Maresme Marinada
Et recordarem sempre   87è Revetlla Aplec (31/05/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (25/05/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Atzar   Ballada (24/05/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita   60è Revetlla Aplec de Santa Coloma de Gramenet (24/05/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Valsejant   25è Aplec de Polinyà (18/05/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Dubte   30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Al nostre barri   10è Aplec de Primavera (17/05/2014)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Una rosella   26è Concert de Primavera (17/05/2014)   Sitges Garraf Maricel
Cant vell   16è Aplec de Barberà (17/05/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Atzar   16è Aplec de Barberà (17/05/2014)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dubte   58è Aplec de Gràcia (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Colla Violetes del Bosc   Temps de Flors (10/05/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Volerany   78è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   72è Aplec de Mollet (01/05/2014)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Colla Violetes del Bosc   57è Aplec de Girona (01/05/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La barca blanca   Ballada (27/04/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Lita   22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Una rosella   Ballada (26/04/2014)   Barcelona Barcelonès Marinada
Atzar   Ballada (25/04/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Sant Jordi (23/04/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Somni   65è Sant Jordi (23/04/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
T'enyorem   Sant Jordi (23/04/2014)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Dubte   Sant Jordi (23/04/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   33è Trobada Sardanista (21/04/2014)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Petita   23è Aplec de la Llagosta (20/04/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (20/04/2014)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Fausta   50è Aplec de Sils (20/04/2014)   Sils La Selva Mediterrània
Lita   50è Aplec de Sils (20/04/2014)   Sils La Selva Marinada
Atzar   26è Aplec de Sants (13/04/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Dubte   26è Aplec de Sants (13/04/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   Ballada (06/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Volerany   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (06/04/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (06/04/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
La font dels Nou Raigs   15è Aplec de Vilassar de Dalt (23/03/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Atzar   Concurs (23/03/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Exhortació   Ballada (23/03/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   Ballada (09/03/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Júlia   Ballada Dia de la Dona (09/03/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (23/02/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Record punyent   23è Febrer musical (23/02/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Exhortació   Ballada (23/02/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La barca blanca   Ballada (22/02/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Exhortació   Ballada (16/02/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (16/02/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   34è Aplec de Navarcles (09/02/2014)   Artés Bages Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (09/02/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   11è Aplec d'ôdena (26/01/2014)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Magdalena   Ballada (26/01/2014)   Barcelona Barcelonès Maricel
Somni   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (13/01/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   34è Concert Nadalenc (01/01/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
T'enyorem   Concert de Cap d'Any (01/01/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Somni   Cent Anys de música catalana (01/01/2014)  



Altres formacions
Santfeliuenca   Ballada (29/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (22/12/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Una rosella   17è Aplec Nadalenc (22/12/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (08/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   30è Sarau Artesenc (06/12/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (01/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Santfeliuenca   Festa de la Sardana (01/12/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   54è Aniversari Amics de la Sardana (24/11/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El cràter de Montsacopa   Ballada (24/11/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   11è Trobada Sardanista (24/11/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Petita   Ballada (24/11/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (17/11/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   Aniversari Ripollet Sardanista (17/11/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Per Artés   Ballada (10/11/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   36è Aplec de Castellar (03/11/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Petita Rosa   10è Aplec d'Esplugues (03/11/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Ballada (03/11/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Tortellà   Aplec de Sant Martí (03/11/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   45è Aplec de les Roquetes (27/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Per Artés   Ballada (27/10/2013)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (26/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Marie France   4è Aplec de Tarragona (20/10/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Exhortació   4è Aplec de Tarragona (20/10/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Ceretana   Aplec de Tardor (20/10/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   Concert (19/10/2013)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Poruga   42è Aplec de Súria (13/10/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Somni   26è Aplec de Tossa (13/10/2013)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Tenora enyorada   La Selvatana 100 anys (13/10/2013)  



Selvatana
Poruga   Ballada (06/10/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
El llac per joguina   Ballada (06/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Tortellà   Momeorial Valentí Chesa (06/10/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Diada del soci (06/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita   Aplec de Montcada (05/10/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   38è Aplec de Sant Cugat (29/09/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   38è Aplec de Sant Cugat (29/09/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Tortellà   Concert (28/09/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Petita   15è Aplec de Rubí (28/09/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Aplec de Tona (22/09/2013)   Tona Osona La Nova Vallès
Ceretana   28è Aplec de Gavà (21/09/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (21/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de la muntanya   69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Bellpuig (15/09/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Volerany   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Somni   Ballada (15/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Atzar   14è Aplec de Sant Andreu (14/09/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Tortellà   Ballada (10/09/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Ballada (10/09/2013)   Tona Osona Genisenca
Petita   60è Aplec de Santiga (08/09/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (08/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Magdalena   Ballada (08/09/2013)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (08/09/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Una rosella   Ballada (07/09/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Llançà, Ciutat Pubilla   Festa major (02/09/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   26è Aplec d'Encamp (01/09/2013)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Somni   32è Aplec de Berga (01/09/2013)   Berga Berguedà Conjunt
Santfeliuenca   Ballada (01/09/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La barca blanca   46è Aplec de Ripollet (01/09/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Tortellà   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Colla Banyoles   Festa major (30/08/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
El llac per joguina   Ballada (30/08/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment del Montgrí
Colla Violetes del Bosc   36è Aplec de Navàs (26/08/2013)   Navàs Bages Sabadell
Doll d'afecte   Ballada (24/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Tortellà   Sardanes (21/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Somni   Festa Major (18/08/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Doll d'afecte   Ballada (17/08/2013)   Artés Bages Marinada
El llac per joguina   Ballada (17/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Santfeliuenca   Ballada (16/08/2013)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Tortellà   Ballada (16/08/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Festa Major de Gràcia (15/08/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Terrassa en el cor   Sardanes (14/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Somni   Ballada (11/08/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Colla Violetes del Bosc   Ballada (09/08/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Colla Banyoles   Ballada (06/08/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Somni   28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Petita Rosa   28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Llançà, Ciutat Pubilla   21è Aplec de les Borges Blanques (03/08/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Colla Violetes del Bosc   Ballada (02/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Valsejant   Audició de sardanes singular (28/07/2013)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (28/07/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (27/07/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
Maria Neus   Ballada (26/07/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Santfeliuenca   Ballada (25/07/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (25/07/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Magdalena   Ballada (24/07/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Sardanes (24/07/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Tramuntana   Ballada (21/07/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (21/07/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (20/07/2013)   Montgat Maresme Premià
Tortellà   Ballada (20/07/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (19/07/2013)   Manlleu Osona Sabadell
Somni   Ballada (19/07/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Somni   Concert de Sardanes (19/07/2013)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (17/07/2013)   Castelló d'Empúries Alt Empordà Rossinyolets
Santfeliuenca   51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Poruga   Aplec de la Mussara (14/07/2013)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
L'aplec de la muntanya   5è Aplec de Castellbisbal (13/07/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Maria Neus   Ballada (13/07/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Colla Banyoles   Ballada (12/07/2013)   Manlleu Osona Lluïsos
Exhortació   61è Aplec de Banyoles (07/07/2013)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Petita   41è Aplec d'Artés (06/07/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Marie France   (05/07/2013)   Manlleu Osona Escola Municipal de Música de Berga
Fausta   51è Aplec de Sabadell (30/06/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   Festa Major (24/06/2013)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (23/06/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Doll d'afecte   Ballada (23/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   3è Festa major de la Marina (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El llac per joguina   Ballada (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Doll d'afecte   10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Marinada
Poruga   4è Aplec de Calafell (22/06/2013)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Maria Neus   6è Cloenda curset de sardanes (20/06/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Per tu, Rita   Dia Universal de la Sardana (16/06/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Magdalena   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita Rosa   62è Aplec de Cardedeu (16/06/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Petita   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   27è Aplec de Nit (15/06/2013)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Colla Banyoles   27è Aplec de Nit (15/06/2013)   Mataró Maresme Lluïsos
Girona, Ciutat Pubilla   Dia Universal de la Sardana (15/06/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Ceretana   Aplec de Cornellà (09/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   Aplec de Cornellà (09/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   51è Aplec de la Bisbal (09/06/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'aplec de la muntanya   34è Aplec Conjunt (09/06/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Poruga   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (09/06/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Petita   Ballada (08/06/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Doll d'afecte   86è Aplec de Calella (02/06/2013)   Calella Maresme Marinada
Llançà, Ciutat Pubilla   17è Aplec d'Almacelles (01/06/2013)   Almacelles Segrià Bellpuig
Aniversari   Patum (01/06/2013)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Fausta   Patum (30/05/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Fausta   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (26/05/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (25/05/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Magdalena   40è Aplec de Premià de Mar (25/05/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Doll d'afecte   29è Aplec de Sitges (19/05/2013)   Sitges Garraf Marinada
Atzar   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (19/05/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Al nostre barri   9è Aplec de Primavera (18/05/2013)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
L'aplec de la muntanya   24è Sardana de l'Any (11/05/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Fira modernista (11/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/05/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Atzar   Ballada (05/05/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Santfeliuenca   46è Aplec de Lloret (05/05/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Exhortació   41è Aplec de Tarragona (05/05/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Girona, Ciutat Pubilla   71è Aplec de Mollet (01/05/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Petita   56è Aplec de Girona (01/05/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   21è Aplec Capital del Cava (28/04/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Per tu, Rita   Sant jordi (23/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Fausta   Sant Jordi (23/04/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   Sant Jordi (23/04/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   Sant Jordi (23/04/2013)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
El llac per joguina   Ballada (21/04/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Exhortació   49è Aplec de Sils (21/04/2013)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Per tu, Rita   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (21/04/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (19/04/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Exhortació   30è Aplec del Montsià (14/04/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
L'aplec de la muntanya   30è Aplec del Montsià (14/04/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Magdalena   Ballada (13/04/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Terrassa en el cor   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (12/04/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita Rosa   ballada (07/04/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Tortellà   48è Aplec de Bellvitge (01/04/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Al nostre barri   43è Aplec de Montalbà (01/04/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Per tu, Rita   Ballada (01/04/2013)   Canovelles Vallès Oriental Costa Brava
Marie France   41è Aplec del Masnou (24/03/2013)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (24/03/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Exhortació   Ballada (17/03/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Tortellà   25è Aplec "Gran Jardí" (17/03/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Santfeliuenca   39è Aplec de Cerdanyola (10/03/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Magdalena   Ballada (03/03/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Magdalena   24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
La barca blanca   Ballada (24/02/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Poruga   Ballada (24/02/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Marie France   Diada Sardanista (24/02/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Presentació de la cobla Vila de Caldes (24/02/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Fausta   Ballada (03/02/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Ballada (27/01/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'argent   Ballada (30/12/2012)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
El cràter de Montsacopa   16è Aplec Nadalenc (23/12/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Marie France   16è SardaNadal (22/12/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Magdalena   Ballada (16/12/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Petita Rosa   Ballada (16/12/2012)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Magdalena   7è Concert per a cobla (09/12/2012)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Petita Rosa   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (09/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (09/12/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llac encantat   29è Sarau Artesenc (08/12/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Doble (06/12/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
El cràter de Montsacopa   9è Diada de l'Agrupació (02/12/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Petita Rosa   Doble ballada (02/12/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Marie France   Aplec de Tardor (02/12/2012)   Manlleu Osona Mediterrània
Somni   Concert (01/12/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (25/11/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Tres Vents
Santfeliuenca   Ballada (25/11/2012)   Badalona Barcelonès Premià
Maria Neus   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (25/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Magdalena   11è Trobada sardanista (25/11/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La font dels Nou Raigs   Ballada (18/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
El llac per joguina   Ballada (18/11/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   Ballada (18/11/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Gelosa   Premis Capital de la Sardana (16/11/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
El cràter de Montsacopa   Ballada (11/11/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Marinada
L'aplec de la muntanya   9è Aplec d'Esplugues (04/11/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   36è Diada Sardanista (04/11/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Vint-i-cinc anys junts   14è Aplec de Rubí (04/11/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Magdalena   Fires i Festes de Sant Narcís (04/11/2012)   Girona Gironès Selvatana
Ceretana   Ballada (03/11/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El llac per joguina   Castanyada (01/11/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'argent   Concert de sant Narcís (29/10/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Trobada de colles veteranes (28/10/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Santfeliuenca   Festival sardanista (28/10/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Girona, Ciutat Pubilla   5è Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Fausta   Trobada de colles veteranes (28/10/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (27/10/2012)   Montserrat Bages Mitjans mecànics
El llac per joguina   17è Aplec de la Tartrana (21/10/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Diada del soci (21/10/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Vint-i-cinc anys junts   25è Aplec de Tossa (14/10/2012)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   45è Aplec del Remei (14/10/2012)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Colla Violetes del Bosc   41è Aplec de Súria (14/10/2012)   Súria Bages Súria
Magdalena   25è Aplec del Roser (07/10/2012)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Somni   Ballada (07/10/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Exhortació   25è Aplec de Montgat (23/09/2012)   Montgat Maresme Marinada
Júlia   46è Aplec Baix Camp (23/09/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Exhortació   Ballada (14/09/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
Marie France   50è Festival de la Porta Ferrada (11/09/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   11 de setembre (11/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Valsejant   11 de setembre (11/09/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aligot   11 de setembre (11/09/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El llac per joguina   Festra Major (11/09/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
La font dels Nou Raigs   Festra Major (09/09/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Poruga   45è Aplec de Ripollet (02/09/2012)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Exhortació   15è Aplec de Siurebre (02/09/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Atzar   25è Aplec d'Encamp (02/09/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Somni   Ballada (01/09/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Festa Major (31/08/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Somni   Ballada (30/08/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Exhortació   32è Aplec de Cambrils (25/08/2012)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Petita Josefina   11è Aplec de Santa Maria de Besora (25/08/2012)   Santa Maria de Besora Osona Ciutat de Girona
Santfeliuenca   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (25/08/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
A les Guilleries   25è Aplec de Sant Hilari (19/08/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Exhortació   Sardabona (12/08/2012)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Somni   Ballada (11/08/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Per tu, Rita   Ballada (05/08/2012)   Baixàs Rosselló Sol de Banyuls
Somni   Ballada (01/08/2012)   Ceret Vallespir Sol de Banyuls
Petita   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Bisbal Jove
Maria Neus   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Colla Violetes del Bosc   18è Aplec de Torredembarra (28/07/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Llançà, Ciutat Pubilla   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Aniversari   Festa Major (25/07/2012)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Tortellà   52è Festival (22/07/2012)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (21/07/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Atzar   Ballada (21/07/2012)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aniversari   Ballada (14/07/2012)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
El llac per joguina   Ballada (13/07/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Colla Violetes del Bosc   Ballades d'estiu (13/07/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Exhortació   Sardanes a la fresca (12/07/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La barca blanca   Ballada (12/07/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   40è Aplec d'Artés (07/07/2012)   Artés Bages Marinada
Aniversari   50è Aplec de Sabadell (07/07/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Exhortació   18è Aplec de Rosselló (07/07/2012)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Ceretana   Ballada (06/07/2012)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Júlia   15è Aplec de Mataró (01/07/2012)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (01/07/2012)   Ribes de Freser Ripollès Genisenca
Et recordarem sempre   32è Aplec Vila de Juneda (01/07/2012)   Juneda Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Cant vell   Ballada (28/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Exhortació   Concurs (24/06/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
L'aplec de la muntanya   Ballada (24/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Petita   Ballada (23/06/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Marie France   58è Aplec d'Anglès (17/06/2012)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Poruga   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Petita   61è Aplec de Cardedeu (17/06/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Exhortació   9è Aplec de Cubelles (16/06/2012)   Cubelles Garraf Maricel
Atzar   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   26è Aplec de nit de Mataró (16/06/2012)   Mataró Maresme Lluïsos
Cant vell   50è Aplec de la Bisbal (10/06/2012)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Magdalena   Ballada (10/06/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
A les Guilleries   84è Aplec d'Igualada (10/06/2012)   Igualada Anoia Maricel
Et recordarem sempre   50è Aplec de la Bisbal (10/06/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Júlia   44è Aplec de Cornellà (10/06/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Petita   44è Vigilia d'aplec (09/06/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Per tu, Rita   18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   Patum (07/06/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Somni   17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Exhortació   85è Aplec de Calella (03/06/2012)   Calella Maresme Marinada
Exhortació   24è Aplec de Primavera (02/06/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Colla Banyoles   85è Aplec de Calella (02/06/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (27/05/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
L'aplec de la muntanya   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   24è Aplec de l'Eixample (27/05/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Colla Violetes del Bosc   4è Aplec Vila del Morell (27/05/2012)   El Morell Tarragonès Cossetània
Exhortació   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (27/05/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Magdalena   33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Ceretana   Doble ballada (26/05/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Exhortació   35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Magdalena   28è Aplec de Sitges (20/05/2012)   Sitges Garraf Maricel
Atzar   43è Aplec de Primavera (20/05/2012)   Torelló Osona Bellpuig
Magdalena   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (20/05/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Exhortació   Girona temps de flors (19/05/2012)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Magdalena   8è Aplec de Primavera (19/05/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
L'aplec de la muntanya   14è Aplec de Barberà del Vallès (19/05/2012)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Al nostre barri   8è Aplec de Primavera (19/05/2012)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
La barca blanca   Festa Major de Nou Barris (19/05/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   45è Aplec de Lloret (06/05/2012)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Marie France   76è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
L'aplec de la muntanya   76è Revetlla aplec de Santa Perpètua (05/05/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Exhortació   Ballada (01/05/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
Girona, Ciutat Pubilla   55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Exhortació   20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Exhortació   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Fausta   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Manlleu Osona Sabadell
Magdalena   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Girona Gironès Selvatana
Magdalena   Ballada (22/04/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Marie France   Ballada (22/04/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (22/04/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Júlia   48è Aplec de Sils (15/04/2012)   Sils La Selva Mediterrània
L'aplec de la muntanya   48è Aplec de Sils (15/04/2012)   Sils La Selva Marinada
Petita Rosa   21è Aplec de la Llagosta (15/04/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Fausta   30è Aplec de Manresa (14/04/2012)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Exhortació   23è Aplec a l'ermita de Barà (09/04/2012)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Ceretana   23è Aplec a l'ermita de Barà (09/04/2012)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Petita Rosa   13è Aplec de Pàsqua (08/04/2012)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Atzar   Dia de Rams (01/04/2012)   Ripollet Vallès Occidental Costa Brava
Petita   Ballada (01/04/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Exhortació   24è Aplec de la Nou de Gaià (25/03/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Valsejant   Cloenda Campionat colles 2011 (25/03/2012)   Ceret Vallespir Formació específica per l'activitat
Poruga   40è Aplec del Masnou (25/03/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Aniversari   Cloenda Campionat colles 2011 (25/03/2012)   Ceret Vallespir Formació específica per l'activitat
A les Guilleries   24è Aplec de la Nou de Gaià (25/03/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Exhortació   13è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2012)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Per tu, Rita   Ballada (04/03/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Magdalena   Ballada dia de la dona (04/03/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Colla Tramuntana   Ballada (26/02/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   Ballada (26/02/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Marie France   Ballada (19/02/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (19/02/2012)   Tona Osona Genisenca
Fausta   Ballada (12/02/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   32è Aplec de Navarcles (12/02/2012)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (12/02/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
La barca blanca   Ballada (05/02/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   738è Doble ballada (05/02/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Sardanistes de Santa Anna   9è Aplec d'Òdena (29/01/2012)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Somni   Concert d'hivern (29/01/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària
Volerany   Ballada (22/01/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Somni   Diada sardanista (22/01/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Festa major de Sant Antoni (15/01/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Poruga   Ballada (08/01/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   Doble audició (18/12/2011)   Sils La Selva Marinada
La font dels Nou Raigs   Doble audició (11/12/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Volerany   Ballada (11/12/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dubte   Concert (11/12/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   29è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Lita   19è Sarau Artesenc (08/12/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   Ballada (04/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Somni   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (04/12/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (27/11/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A les Guilleries   62è Ballada (27/11/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Maria Neus   41è Aplec de tardor (27/11/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Girona, Ciutat Pubilla   Fires de Girona (27/11/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Per tu, Rita   Doble ballada (27/11/2011)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Magdalena   Ballada (27/11/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Per tu, Rita   Fires de Girona (27/11/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Per tu, Rita   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Somni   36è Aniversari Ripollet Sardanista (20/11/2011)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Tenora enyorada   27è Premi de composició de Ceret-Banyoles (13/11/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   16è Trobada CASCB (13/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (13/11/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Una rosella   9è Diada Sardanista (06/11/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ceretana   18è Aniversari Grup Tamborí (05/11/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Colla Tramuntana   Castanyada (01/11/2011)   Artés Bages Bellpuig
Petita   19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   Concert de fires (29/10/2011)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Somni   Sant Martirià (23/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
El llac per joguina   Concurs (23/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Magdalena   Sant Martirià (23/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Dubte   Sant Martirià (23/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Petita   Ballada (22/10/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Aplec a Sant Muç (16/10/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (16/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Júlia   43è Aplec de les Roquetes (16/10/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Exhortació   65è Aniversari Dansaires del Penedès (15/10/2011)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   26è Aplec de Gavà (12/10/2011)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Doble ballada (12/10/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Ceretana   40è Aplec de Súria (09/10/2011)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Júlia   Diada de l'Associació Cultural els Planells (09/10/2011)   Mataró Maresme Costa Daurada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (09/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Colla Dansaires del Penedès   44è Aplec del Remei (09/10/2011)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Magdalena   24è Aplec de Tossa (09/10/2011)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Al nostre barri   Diada del soci (02/10/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Ballada (01/10/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Magdalena   26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Genisenca
Tortellà   36è Aplec de Sant Cugat (25/09/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Volerany   24è Aplec de Montgat (25/09/2011)   Montgat Maresme Marinada
Colla Banyoles   Ballada (25/09/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Per tu, Rita   13è Aplec de Rubí (24/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert de Santa Tecla (23/09/2011)   Sitges Garraf Maricel
El llac per joguina   Festa major (21/09/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Dubte   67è Aplec de Badalona (18/09/2011)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   Ballada (18/09/2011)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Atzar   47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   12è Aplec de Sant Andreu (17/09/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Atzar   58è Aplec de Santiga (11/09/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   55è Aplec de la Garriga (10/09/2011)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Petita Rosa   Diada Nacional (10/09/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Diada Nacional (10/09/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Lita   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Marie France   24è Aplec d'Encamp (04/09/2011)   Encamp Andorra La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (27/08/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Per tu, Rita   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (27/08/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
El llac per joguina   Doble ballada (26/08/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Petita Rosa   Sardanes a Matadepera (24/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Dubte   24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (21/08/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Magdalena   Ballada (19/08/2011)   Manlleu Osona Cadaqués
Per tu, Rita   Ballada (19/08/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Cicle de ballades d'estiu - Sant Magí (19/08/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Al nostre barri   Ballada (12/08/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Somni   Cicle de ballades d'estiu (12/08/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Somni   Sardanes a Matadepera (10/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Per tu, Rita   26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Sardanistes de Santa Anna   26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   15è Aplec d'Organyà (06/08/2011)   Organyà Alt Urgell Bellpuig
La font dels Nou Raigs   Festa Major (06/08/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Per tu, Rita   Ballada (31/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Somni   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (31/07/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Mediterrània
Magdalena   19è L'aplec de les Borges Blanques (30/07/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Petita Rosa   17è Aplec de Torredembarra (30/07/2011)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ceretana   17è Aplec de Torredembarra (30/07/2011)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Petita Rosa   Ballada (28/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (25/07/2011)   Montner Rosselló Sol de Banyuls
Adéu, amic   Gran concert (24/07/2011)   Ceret Vallespir Conjunt
Petita   Ballada (24/07/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   Ballada (24/07/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Magdalena   Doble ballada (23/07/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Volerany   Ballada (23/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Volerany   54è Concurs (23/07/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Tortellà   Doble ballada (22/07/2011)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Per tu, Rita   Ballada (21/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   23è Nit de la Sardana (16/07/2011)   LLagostera Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Magdalena   Festa Major Poble Sec (16/07/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El llac per joguina   Concert Càmping Botànic Bona Vista (16/07/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada d'inici d'aplec (16/07/2011)   Ripoll Ripollès Costa Brava
Per tu, Rita   Cicle de ballades d'estiu (15/07/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Colla Dansaires del Penedès   Sardanes a Matadepera (13/07/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lita   49è Aplec d'Olot (10/07/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Aniversari   Aplec de la Mussara (10/07/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Per tu, Rita   Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2011)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Maria Dolors   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
La barca blanca   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (03/07/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
A les Guilleries   59è Aplec de Banyoles (03/07/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Baix Empordà
Et recordarem sempre   59è Aplec de Banyoles (03/07/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
El cràter de Montsacopa   1374è Ballada (02/07/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Grumeig   39è Aplec d'Artés (02/07/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Festa Major (01/07/2011)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Colla Tramuntana   Festa Major (30/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El cràter de Montsacopa   Festa Major (29/06/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   Ballada (29/06/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal del Rosselló
Per tu, Rita   Festa Major (28/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Petita Rosa   Festa Major (28/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Marie France   68è Aplec de Manlleu (26/06/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Atzar   Aplec d'Andorra (25/06/2011)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Ceretana   49è Revetlla aplec de Sabadell (25/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Aplec d'Andorra (25/06/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   Festa Major (24/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Colla Tramuntana   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Gelosa   60è Aplec de Tolosa (19/06/2011)   Tolosa del Llenguadoc Catalunya Nord Les Casenoves
Companyonia   60è Aplec de Cardedeu (19/06/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Magdalena   Ballada (18/06/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Atzar   8è Aplec de Cubelles (18/06/2011)   Cubelles Garraf Marinada
El llac per joguina   13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Somni   Concert de cobla i cor (17/06/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Audició de Sardanes (15/06/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   43è Aplec de Cornellà (12/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   83è Aplec d'Igualada (12/06/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Gelosa   17è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   17è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   36è Aplec de l'Escala (05/06/2011)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   84è Aplec de Calella (05/06/2011)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
A un amic   84è Aplec de Calella (05/06/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Cant vell   Ballada (04/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Somni   Homenatge a la vellesa (03/06/2011)   Roda de Ter Osona Ciutat de Girona
Petita   Cloenda del curs de sardanes (29/05/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Somni   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
La barca blanca   Ballada doble (28/05/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Júlia   34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Colla Violetes del Bosc   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (22/05/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
Atzar   69è Aplec de Mollet (22/05/2011)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Aplec d'Esparreguera (21/05/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Dubte   Cloenda curset (21/05/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Atzar   27è Aplec de Sitges (15/05/2011)   Sitges Garraf Marinada
Companyonia   22è Aplec de Polinyà (15/05/2011)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (15/05/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de la muntanya   22è Aplec de Polinyà (15/05/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Una rosella   Girona temps de flors (14/05/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Al nostre barri   7è Aplec de Primavera (14/05/2011)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Santfeliuenca   62è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2011)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Record d'Olesa   31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Colla Tramuntana   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Volerany   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El llac per joguina   62è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Dubte   62è Revetlla aplec de Caldes de Malavella (07/05/2011)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La barca blanca   75è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Per tu, Rita   Ballada (01/05/2011)   Cotlliure Rosselló Sol de Banyuls
El llac per joguina   44è Aplec de Lloret (01/05/2011)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Tortellà   38è Aplec de Premià de Mar (24/04/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Magdalena   Concert de Primavera (24/04/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Per tu, Rita   20è Aplec de la Llagosta (17/04/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Gelosa   Ballada (17/04/2011)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Volerany   47è Aplec de Sils (17/04/2011)   Sils La Selva Marinada
Petita Rosa   Ballada (10/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Ballada (03/04/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Marie France   Ballada (27/03/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Atzar   39è Aplec del Masnou (27/03/2011)   El Masnou Maresme Marinada
Dubte   Guinovart i la cobla (26/03/2011)   Manresa Bages Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Aniversari Entitat (20/03/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (20/03/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
A un amic   12è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (19/03/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
La barca blanca   37è Aplec de Cerdanyola (13/03/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Volerany   Ballada (13/03/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (13/03/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Dubte   39è Aplec de Celrà (13/03/2011)   Celrà Gironès Mediterrània
Colla Violetes del Bosc   Ballada (06/03/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Petita Rosa   Ballada (06/03/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Mariona i Magda   Dia de la dona (06/03/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Calçotada (27/02/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Gelosa   Diada sardanista (27/02/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   20è Febrer Musical (27/02/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Una rosella   Diada del soci (27/02/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El cràter de Montsacopa   Ballada (26/02/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Marie France   Ballada (20/02/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (20/02/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
La font dels Nou Raigs   31è Aplec de Navarcles (13/02/2011)   Navarcles Bages Lluïsos
Aniversari   Aniversari colla Sabadell (06/02/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al nostre barri   8è Aplec d'Òdena (30/01/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Llac encantat   Concert (23/01/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
Volerany   Ballada (22/01/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Aplec del Voló (16/01/2011)   El Voló Rosselló Foment del Montgrí
Gelosa   Aplec del Voló (16/01/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Somni   Ballada (16/01/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (09/01/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Colla Tramuntana   Ballada (09/01/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Atzar   Ballada (09/01/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   Presentació oficial de la cobla (02/01/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Volerany   Ballada (02/01/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (02/01/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
El llac per joguina   Ballada de Cap d'Any (01/01/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Rosselló
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (26/12/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Llançà, Ciutat Pubilla   Concert (26/12/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Somni   Ballada (26/12/2010)   Tordera Maresme Thermalenca
A les Guilleries   43è Concert de Sant Esteve (19/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   14è Aplec Nadalenc (19/12/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Gelosa   14è Aplec Nadalenc (19/12/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   5è Concert per a cobla (12/12/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert de sardanes i música per a cobla (07/12/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fausta   30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Somni   7è Diada Agrupació (05/12/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Et recordarem sempre   Ballada (05/12/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Et recordarem sempre   7è Diada Agrupació (05/12/2010)   Cubelles Garraf Marinada
El cràter de Montsacopa   27è Sarau Artesenc (05/12/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Ballada (28/11/2010)   Bages Rosselló Les Casenoves
El llac per joguina   40è Aplec de Tardor (28/11/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
La font dels Nou Raigs   Ballada (28/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Colla Tramuntana   Aplec de Sant Iscle (21/11/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Cant vell   9è Trobada sardanista (21/11/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
T'enyorem   Doble (21/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Volerany   Concert de Santa Cecília (21/11/2010)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Júlia   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   7è Concert de Santa Cecília (20/11/2010)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Atzar   35è Aniversari Ripollet Sardanista (14/11/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (14/11/2010)   Cornellà Baix Llobregat Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   35è Aniversari Ripollet Sardanista (14/11/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
65è homenatge   Ballada (14/11/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   15è Trobada CASCB (14/11/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   Concert de Música per a cobla (13/11/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ceretana   Ballada (13/11/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ceretana   8è Diada Sardanista (07/11/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   34è Diada sardanista (07/11/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Poruga   Ballada (07/11/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Santfeliuenca   Ballada (06/11/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Ceretana   Castanyada (01/11/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ceretana   Ballada (01/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Concurs (01/11/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ceretana   Fires i festes de Sant Narcís (31/10/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
T'enyorem   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Volerany   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Lita   Concert (23/10/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Sant Martirià (23/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Tortellà   Sant Martirià (23/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
El llac per joguina   Sant Martirià (23/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Gelosa   42è Aplec de les Roquetes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'argent   1353è Ballada (16/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ceretana   Ballada (14/10/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Fausta   Concert de Tardor (12/10/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Volerany   Ballada (12/10/2010)   Cunit Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   25è Aplec de Gavà (12/10/2010)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Atzar   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Marie France   Doble (05/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
La torreta del castell   36è Aplec de Malgrat (03/10/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Volerany   23è Aplec de Martorell (03/10/2010)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tortellà   23è Aplec de Martorell (03/10/2010)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Lita   1351è Ballada (02/10/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (02/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Poruga   35è Aplec de Sant Cugat (26/09/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Sardanistes de Santa Anna   12è Aplec de Rubí (25/09/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   166è Aplec de Sant Maurici (22/09/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Ceretana   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
A un amic   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Puiggraciós   44è Aplec de Lleida (19/09/2010)   Lleida Segrià Bellpuig
Júlia   Ballada (19/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ceretana   Ballada (19/09/2010)   Calella Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   44è Aplec Baix Camp (19/09/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Somni   Ballada (19/09/2010)   París França Volta Món
Magdalena   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Ceretana   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Diada Nacional (11/09/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Colla Tramuntana   Ballada (10/09/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   13è Aplec de Siurebre (05/09/2010)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Per tu, Rita   43è Aplec de Ripollet (05/09/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A les Guilleries   23è Aplec d'Encamp (05/09/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ceretana   Ballada (04/09/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Volerany   Concert (03/09/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   Ballada (01/09/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (29/08/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Lita   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (28/08/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
Mariona i Magda   Ballada (28/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Magdalena   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (28/08/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Per tu, Rita   30è Aplec de Cambrils (28/08/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Valsejant   29è Sardenes al cor de Catalunya (26/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Atzar   Festa Major (24/08/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Colla Tramuntana   Ballada (19/08/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major de Sant Magí (19/08/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Somni   Festa Major (15/08/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Petita   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (15/08/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
Fausta   Lloret (14/08/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   Ballada (14/08/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (13/08/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (11/08/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Somni   23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Conjunt
Llançà, Ciutat Pubilla   23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (07/08/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
La barca blanca   21è Aplec de L'ametlla de Mar (07/08/2010)   Ametlla de Mar Baix Ebre Marinada
Per tu, Rita   Festa Major (03/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Ceretana   25è Aplec de Ribes (01/08/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de Riba-roja (31/07/2010)   Riba-roja d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Magdalena   Ballada (30/07/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Santfeliuenca   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (30/07/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Noces d'argent   Concurs (24/07/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   Concurs (24/07/2010)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Valsejant   Ballada (23/07/2010)   Ribesaltes Rosselló Nova Germanor
Atzar   57è Aplec de Ripoll (18/07/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Somni   Aplec de l'alforja (18/07/2010)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Sardanistes de Santa Anna   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (17/07/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
La font dels Nou Raigs   Festa Major (17/07/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
La barca blanca   Lloret (17/07/2010)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Carme   Ballada (16/07/2010)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   Processó i ballada (16/07/2010)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Per tu, Rita   Estiu 2010 (16/07/2010)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Sardanistes de Santa Anna   7è Aplec de la Mussara (11/07/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Somni   24è Aplec Aires Planencs (10/07/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (10/07/2010)   Calella Maresme Sabadell
Somni   Ballada (09/07/2010)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
A un amic   Calella (04/07/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Marie France   13è Aplec de Mataró (04/07/2010)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   58è Aplec de Banyoles (04/07/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ceretana   722è Festa del barri de la Processó (03/07/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec d'Artés (03/07/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (02/07/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
La barca blanca   Festa Major (28/06/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (27/06/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   48è Aplec de Sabadell (26/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita   Festa Major (26/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (25/06/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal d'Amsterdam
Tortellà   Ballada (25/06/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Festa Major (24/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   Ballada (24/06/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (20/06/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
La barca blanca   Ballada (20/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   59è Aplec de Cardedeu (20/06/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de les Borges del Camp (19/06/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Et recordarem sempre   Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Cubelles (19/06/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Magdalena   24è Aplec de Nit de Mataró (19/06/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
Atzar   82è Aplec d'Igualada (13/06/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   42è Aplec de Cornellà (13/06/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Tortellà   Aplec d'Altafulla (13/06/2010)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Una rosella   Ballada (13/06/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Et recordarem sempre   Lloret (12/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Júlia   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
L'aplec de la muntanya   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Gelosa   83è Aplec de Calella (06/06/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Maria Neus   Patum (06/06/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Santfeliuenca   El Corte Inglés (05/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
A un amic   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Santfeliuenca   Ballada doble (29/05/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   31è Aplec de Mollerussa (29/05/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Gelosa   Aplec de Sant Muç (23/05/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   23è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (23/05/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Flama de Farners
Maria Dolors   22è Aplec de l'Eixample (23/05/2010)   Barcelona Barcelonès Maricel
Per tu, Rita   1310è Ballada (22/05/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tortellà   21è Aplec de Polinyà (16/05/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Santfeliuenca   26è Aplec de Sitges (16/05/2010)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Al nostre barri   6è Aplec de Primavera (15/05/2010)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Atzar   12è Aplec de Barberà del Vallès (15/05/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Atzar   Ballada (15/05/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   54è Aplec de Gràcia (09/05/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   1338è Ballada (08/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de la muntanya   12è Aplec de Montpeller (08/05/2010)   Montpeller França Mil·lenària
Júlia   15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Per tu, Rita   15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Tortellà   68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
La font dels Nou Raigs   Ballada de les Montserrats (25/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Fausta   37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (25/04/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Concurs (25/04/2010)   L'Escala Alt Empordà La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   Aplec del Pa (25/04/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Júlia   50è Aniversari Entitat (24/04/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   50è Aniversari Entitat (24/04/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (24/04/2010)   La Garriga Vallès Oriental Genisenca
Aniversari   Sant Jordi (23/04/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Tramuntana   Ballada (23/04/2010)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Sant Jordi (23/04/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Santfeliuenca   Aplec de Sant Carles de la Ràpita (18/04/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
Atzar   46è Aplec de Sils (18/04/2010)   Sils La Selva Mediterrània
Petita Rosa   19è Aplec de la Llagosta (18/04/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (18/04/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   21è Concurs (18/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Atzar   4è Cobla, cor i dansa (17/04/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Volerany   28è Aplec de Manresa (17/04/2010)   Manresa Bages Marinada
Santfeliuenca   Centenari del Patronat Cultural Recreatiu (11/04/2010)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   Ballada (11/04/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Besalú, alba de Catalunya   Aplec de Pàsqua (04/04/2010)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Et recordarem sempre   3è Catalunya Nord. (04/04/2010)  



La Principal del Llobregat
La barca blanca   38è Aplec del Masnou (28/03/2010)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Somni   Concert (27/03/2010)   Portvendres Rosselló Tres Vents
Sardanistes de Santa Anna   1334è Ballada (27/03/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Volerany   Concert (21/03/2010)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Dubte   11è Aplec de Vilassar de Dalt (21/03/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Mediterrània
Santfeliuenca   Aplec de Sant Boi (21/03/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Volerany   1334è Ballada (20/03/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fausta   38è Aplec de Celrà (14/03/2010)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Somni   50è aniversari (14/03/2010)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Santfeliuenca   Ballada (14/03/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Júlia   Dia de la Dòna (07/03/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   Ballada (07/03/2010)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Atzar   465è Doble Audició (28/02/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Petita   Ballada (28/02/2010)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Diada sardanista (28/02/2010)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de la muntanya   Ballada (21/02/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Diada del Soci (21/02/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Volerany   30è Aplec de Navarcles (14/02/2010)   Navarcles Bages Marinada
Santfeliuenca   Ballada (12/02/2010)   Esparreguera Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La barca blanca   Ballada de veterans (31/01/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   7è Aplec d'Òdena (31/01/2010)   Òdena Anoia Lluïsos
Marie France   Ballada (24/01/2010)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Petita   Ballada (24/01/2010)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   461è Doble (17/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   461è Doble (17/01/2010)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
La barca blanca   Ballada (10/01/2010)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (09/01/2010)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Sardanes a l'abast. 10 tirades (01/01/2010)  



Barcelona
Santfeliuenca   459è Doble ballada (27/12/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Cadaqués
Marie France   Concert de Nadal (27/12/2009)   Mollerussa Pla d'Urgell Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   Diada de Sant Esteve (26/12/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'últim adéu   Concert de Nadal (25/12/2009)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   Ballada (20/12/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
65è homenatge   13è Aplec Nadalenc (20/12/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tortellà   Doble (20/12/2009)   Sils La Selva Marinada
Júlia   Sardanadal (19/12/2009)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Atzar   Ballada (13/12/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita   37è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   714è Diada del soci (06/12/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
El llac per joguina   Ballada (06/12/2009)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Gelosa   26è Sarau (06/12/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (06/12/2009)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   29è Diada del soci (06/12/2009)   Salt Gironès La Flama de Farners
El llac per joguina   Concert de Nadal (06/12/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
Sardanistes de Santa Anna   Festa de la Sardana (29/11/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (22/11/2009)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   Festa de tardor (22/11/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Atzar   7è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   Ballada (15/11/2009)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Somni   Ballada (15/11/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ressò
Marie France   7è Diada Sardanista (08/11/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Aniversari Amics de la Sardana (08/11/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (08/11/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Genisenca
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (08/11/2009)   Girona Gironès Tres Vents
Marie France   Doble (07/11/2009)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Santfeliuenca   16è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (07/11/2009)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
El llac per joguina   6è Aplec d'Esplugues (01/11/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Castanyada (01/11/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Fires i festes de Sant Narcís (31/10/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   Festa de la Música per a cobla (26/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Santfeliuenca   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Cadaqués
Somni   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Magdalena   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Colla Violetes del Bosc   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Per tu, Rita   35è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   Sant Martirià (25/10/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Petita   Ballada (25/10/2009)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'últim adéu   35è Revetlla d'Aplec de l'Hospitalet (24/10/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Petita   Ballada (18/10/2009)   Cabrera de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Una rosella   Ballada (18/10/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
L'aplec de la muntanya   41è Aplec de les Roquetes (18/10/2009)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Gelosa   Presentació del segells de la Sardana (16/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Presentació segell Sardana (15/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   Presentació segell Sardana (15/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Presentació segell Sardana (15/10/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Magdalena   24è Aplec de Gavà (12/10/2009)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Doble (12/10/2009)   Salt Gironès Foment del Montgrí
L'aplec de la muntanya   38è Aplec de Súria (11/10/2009)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   38è Aplec de Súria (11/10/2009)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
Dubte   22è Aplec del Roser (04/10/2009)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Magdalena   Homenatge a Ignasi Iglesias (04/10/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Santfeliuenca   35è Aplec de Malgrat (04/10/2009)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (03/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
L'últim adéu   60è Concert d'Aniversari (03/10/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
El llac per joguina   Ballada (27/09/2009)   Santa Susanna Maresme Sabadell
Mariona i Magda   34è Aplec de Sant Cugat (27/09/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ceretana   43è Aplec de Lleida (20/09/2009)   Lleida Segrià Bellpuig
Lita   Aplec de Badalona (20/09/2009)   Badalona Barcelonès Marinada
Magdalena   Aplec de Tardor (20/09/2009)   Tona Osona La Nova Vallès
Santfeliuenca   Aplec de Torroella de Montgrí (20/09/2009)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   Aplec de Badalona (20/09/2009)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
El llac per joguina   37è Aplec de Terrassa (20/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   37è Aplec de Terrassa (20/09/2009)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La barca blanca   21è Aplec de Bellpuig (13/09/2009)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
A les Guilleries   56è Aplec de Santiga (13/09/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Aplec de Tortosa (13/09/2009)   Tortosa Baix Ebre Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   28è Concurs (13/09/2009)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Una rosella   Ballada (12/09/2009)   Riera de Gaià Tarragonès Ciutat de Cornellà
El cràter de Montsacopa   Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
Poruga   Ballada (11/09/2009)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (11/09/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Per tu, Rita   Festa Major (11/09/2009)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Poruga   Ballada (10/09/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Una rosella   Ballada (10/09/2009)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   22è Aplec d'Encamp (06/09/2009)   Encamp Andorra Ciutat de Girona
Santfeliuenca   Ballada (06/09/2009)   Calella Maresme Ciutat de Cornellà
Colla Banyoles   42è Aplec de Ripollet (06/09/2009)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Tramuntana   Festa Major (06/09/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   28è Aplec de Berga (06/09/2009)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Llac encantat   83è Ballada (05/09/2009)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   37è Aplec de Peralada (30/08/2009)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
El cràter de Montsacopa   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (29/08/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   5è Aplec de Nit de Premià de Mar (29/08/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
A les Guilleries   83è Ballada (29/08/2009)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (28/08/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   Festa Major (28/08/2009)   Granollers Vallès Oriental Marinada
Ceretana   32è Aplec de Navàs (24/08/2009)   Navàs Bages Bellpuig
Per tu, Rita   11è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (23/08/2009)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Colla Banyoles   Festa major Sants (23/08/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Valsejant   13è Gran nit de la Sardana (22/08/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Valsejant   13è Gran Nit de la sardana (22/08/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Somni   13è Gran Nit de la sardana (22/08/2009)   Canet de Mar Maresme Conjunt
65è homenatge   83è Ballada (22/08/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Somni   Cicle de ballades d'estiu (21/08/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita   Fersta Major Gràcia (21/08/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (20/08/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Gelosa   22è Aplec de Sant Hilari (16/08/2009)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Festa Major (16/08/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Festa Major (14/08/2009)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Volerany   25è Nit de la Sardana (14/08/2009)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   39è Aplec de Portbou (09/08/2009)   Portbou Alt Empordà Ciutat de Girona
Magdalena   Cubelles (09/08/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   16è Aplec d'Oceja (09/08/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
Sardanistes de Santa Anna   16è Aplec d'Oceja (09/08/2009)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Sardanistes de Santa Anna   39è Aplec de Portbou (09/08/2009)   Portbou Alt Empordà Foment del Montgrí
El llac per joguina   Ballada (08/08/2009)   Canet de Mar Maresme Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa Major (06/08/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
L'últim adéu   25è Aniversari mort d'Eugeni Molero (06/08/2009)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Per tu, Rita   10è Aplec de Moià (02/08/2009)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   Aplec Internacional (02/08/2009)   Luxembourg Luxembourg Maricel
Colla Banyoles   24è Aplec de Ribes (02/08/2009)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Et recordarem sempre   Aplec Internacional (01/08/2009)   Luxembourg Luxembourg Reus Jove
Somni   83è Ballada (01/08/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Grumeig   Ballada (30/07/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (26/07/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (25/07/2009)   Torelló Osona Sabadell
Per tu, Rita   Aplec de Torredembarra (25/07/2009)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Santfeliuenca   Aplec de Torredembarra (25/07/2009)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Aplec de l'Alforja (19/07/2009)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   56è Aplec de Ripoll (19/07/2009)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Somni   Ballada (19/07/2009)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ceretana   56è Aplec de Ripoll (19/07/2009)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Per tu, Rita   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (18/07/2009)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   8è Aplec de Nit (18/07/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Petita   14è Aplec del Romesco (18/07/2009)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà La Nova Vallès
Colla Banyoles   83è Ballada (18/07/2009)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Lita   Ballada (18/07/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Per tu, Rita   Cicle de ballades d'estiu (17/07/2009)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Santfeliuenca   Sardanes i balls (17/07/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Dansaires del Penedès   Sardanes a la fresca (16/07/2009)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Per tu, Rita   47è Aplec d'Olot (12/07/2009)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Petita   6è Aplec de la Mussara (12/07/2009)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Sardanistes de Santa Anna   60è Aplec de Granollers (11/07/2009)   Granollers Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   Ballada (05/07/2009)   Agramunt Urgell Reus Jove
La barca blanca   57è Aplec de Banyoles (05/07/2009)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   36è Aplec de Montblanc (05/07/2009)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Marie France   36è Aplec de Montblanc (05/07/2009)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Gelosa   37è Aplec d'Artés (04/07/2009)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Ballada (04/07/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Per tu, Rita   Ballada (04/07/2009)   Cubelles Garraf Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (03/07/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Banyoles   Doble (03/07/2009)   Premià de Mar Maresme Marinada
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (29/06/2009)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La barca blanca   47è Aplec de Sabadell (28/06/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Gelosa   83è Ballada (27/06/2009)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   8è Aplec de les Valls d'Andorra (27/06/2009)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Magdalena   Festa Sant Pere Poble Antic (27/06/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   Ballada del avis (27/06/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Marie France   Ballada (26/06/2009)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Volerany   Ballades colles (25/06/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   Festa Major (24/06/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petita   Festa Major (24/06/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   Ballada (24/06/2009)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
65è homenatge   Ballada (24/06/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
El llac per joguina   Revetlla de Sant Joan (23/06/2009)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
Santfeliuenca   58è Aplec de Cardedeu (21/06/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Dia Universal de la sardana (21/06/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Magdalena   28è Aplec d'El Prat de Llobregat (21/06/2009)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El llac per joguina   Ballada (21/06/2009)   Mataró Maresme Sabadell
Somni   55è Aplec d'Anglès (21/06/2009)   Anglès La Selva Cadaqués
El cràter de Montsacopa   6è Aplec de Cubelles (20/06/2009)   Cubelles Garraf Marinada
Petita   1è Aplec de Castellbisbal (20/06/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
El llac per joguina   1è Aplec de Castellbisbal (20/06/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Ballada (20/06/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   23è Aplec de Nit (20/06/2009)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   4è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2009)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (19/06/2009)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'últim adéu   47è Aplec de la Bisbal (14/06/2009)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
La barca blanca   41è Aplec de Cornellà (14/06/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Una rosella   Festes de Sant Lluís (14/06/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   15è Aplec de la Catedral (13/06/2009)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Santfeliuenca   15è Aplec de la Catedral (13/06/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Gelosa   15è Aplec de la Catedral (13/06/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cràter de Montsacopa   82è Aplec de Calella (07/06/2009)   Calella Maresme Marinada
Petita   Ballada (06/06/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Júlia   83è Sardanes (06/06/2009)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
Somni   Ballada (05/06/2009)   Manlleu Osona Lluïsos
Una rosella   Ballada (31/05/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   52è Aplec de Girona (31/05/2009)   Girona Gironès La Flama de Farners
El llac per joguina   52è Aplec de Girona (31/05/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Magdalena   22è Aplec de Sants (24/05/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Magdalena   Ballada (24/05/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
La font dels Nou Raigs   25è Sitges, festa d'argent (17/05/2009)   Sitges Garraf Maricel
La barca blanca   Ballada (17/05/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Petita   5è Aplec de Porqueres (16/05/2009)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Al nostre barri   5è Aplec de Porqueres (16/05/2009)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Tortellà   Aplec de la Salut (11/05/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colla Banyoles   Ballada (10/05/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Mariona i Magda   29è Aplec d'Olesa (10/05/2009)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Santfeliuenca   53è Aplec de Gràcia (10/05/2009)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   60è Aplec de Caldes de Malavella (10/05/2009)   Caldes de Malavella La Selva Foment del Montgrí
Somni   Dia de la Mare (10/05/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Fira modernista (09/05/2009)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Marie France   73è Aplec de Santa Perpètua (03/05/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Magdalena   67è Aplec de Mollet (01/05/2009)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Festa Major (01/05/2009)   Roda de Ter Osona Montgrins
Volerany   Festa Major (01/05/2009)   Roda de Ter Osona Marinada
Petita   Ballada (26/04/2009)   Badalona Barcelonès Rambles
Colla Banyoles   17è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Grumeig   5è Natura, mar i muntanya. Càmping Botànic Bona Vista "Kim" (25/04/2009)  



Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (25/04/2009)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Acte de Reconeixament de 'Aj. BCN a Violetes del Bosc (25/04/2009)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   4è Certamen Musical Violetes del Bosc (24/04/2009)   Girona Gironès Formació específica per l'activitat
El llac per joguina   Sant Jordi (23/04/2009)   Sant Antoni de Vilamajor Vallès Oriental Sabadell
Al 25 aplec de Banyoles   Diada de Sant Jordi (23/04/2009)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Júlia   Sant Jordi (23/04/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Magdalena   Sant Jordi (23/04/2009)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de la muntanya   26è Aplec al Montsià (19/04/2009)   Sant Carles de la Ràpita Montsià La Principal Rapitenca
Magdalena   26è Aplec de Manresa (18/04/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Colla Dansaires del Penedès   26è Aplec de Manresa (18/04/2009)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   Aplec (13/04/2009)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Volerany   34è Aplec de Preixana (13/04/2009)   Preixana Urgell Jovenívola d'Agramunt
Atzar   44è Aplec de Bellvitge (13/04/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Una rosella   1è Aplec de Roda de Barà (13/04/2009)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Petita   44è Aplec de Bellvitge (13/04/2009)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Lita   Ballada de rams (05/04/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
L'aplec de la muntanya   28è Aplec d'Arenys de Mar (05/04/2009)   Arenys de Mar Maresme Marinada
Lita   21è Aplec "Gran Jardí" (29/03/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Per tu, Rita   21è Aplec "Gran Jardí" (29/03/2009)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
Somni   Ballada (29/03/2009)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
El llac per joguina   Ballada (29/03/2009)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Marie France   37è Aplec al Masnou (29/03/2009)   El Masnou Maresme Marinada
Somni   Concert (21/03/2009)   Girona Gironès Conjunt
Marie France   1273è Ballada (21/03/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
La barca blanca   22è Aplec de Sant Boi (15/03/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Lita   Ballada (15/03/2009)   Cunit Baix Penedès Reus Jove
Per tu, Rita   10è Aplec de Vilassar de Dalt (15/03/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Somni   Concert (15/03/2009)   Torelló Osona La Flama de Farners
La torreta del castell   43è Cloenda curset (08/03/2009)   Manlleu Osona Cadaqués
El llac per joguina   Ballada (07/03/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Magdalena   Diada del soci (01/03/2009)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Santfeliuenca   Ballada (01/03/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Somni   Ballada (01/03/2009)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Sardanistes de Santa Anna   34è Aniversari d'Amics de ls Sardana (22/02/2009)   Cassà de la Selva Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (15/02/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Poruga   18è Febrer Musical (15/02/2009)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Somni   Concert (15/02/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Somni   Ballada (08/02/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Somni   Concert (08/02/2009)   Reus Baix Camp Reus Jove
Petita Rosa   Ballada (08/02/2009)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Ballada (08/02/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (01/02/2009)   Salou Tarragonès Reus Jove
Júlia   Ballada (01/02/2009)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Marie France   1273è Ballada (31/01/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Magdalena   Ballada (22/01/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
La font dels Nou Raigs   Festa de Sant Antoni (18/01/2009)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Fausta   Concert (11/01/2009)   Tarragona Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   Concert (11/01/2009)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Dubte   Concert (04/01/2009)   Pallejà Baix Llobregat Sabadell
A les Guilleries   Concert de Cap d'Any (04/01/2009)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'últim adéu   25 anys. Sardanes a Eugeni Molero (01/01/2009)  



Marinada
Valsejant   Concert (28/12/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Et recordarem sempre   Concert (28/12/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Reus Jove
Magdalena   Ballada (26/12/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Girona, Ciutat Pubilla   Concert de Sardanes i Música per a cobla (26/12/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Concert de Nadal. Presentació cobla Maricel (25/12/2008)   Sitges Garraf Maricel
Tenora enyorada   Concert de Nadal (25/12/2008)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Terrassa en el cor   Concert de Nadal (25/12/2008)   Terrassa Vallès Occidental Marinada
Cant vell   Cloenda any Puigferrer (21/12/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   Diada sardanista nadalenca (21/12/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Júlia   12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Fausta   41è Concert de Sant Esteve (21/12/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   Cloenda any Puigferrer (21/12/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
Llac encantat   Diada sardanista nadalenca (21/12/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Les campanes de Crespià   12è Aplec Nadalenc (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   243è Concert de Nadal (21/12/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Magdalena   Cloenda any Puigferrer (21/12/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Formació específica per l'activitat
El llac per joguina   12è Sardanadal 2008 (20/12/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Magdalena   12è Sardanadal 2008 (20/12/2008)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Atzar   13è Trobada CASCB (14/12/2008)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
Somni   Concert (14/12/2008)   Canovelles Vallès Oriental Conjunt
La barca blanca   Ballada (14/12/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Concert D'aniversari (14/12/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Diada dedicada al soci (14/12/2008)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Et recordarem sempre   Concert de Nadal (13/12/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Marie France   Ballada (08/12/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Concert (08/12/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Júlia   34è Concert de Música per a cobla (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (08/12/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Somni   34è Concert de Música per a cobla (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Magdalena   34è Concert de Música per a cobla (08/12/2008)   Cassà de la Selva Gironès Selvatana
Llac encantat   5è Diada de l'Agrupació (07/12/2008)   Cubelles Garraf Marinada
Sarauenca   25è Sarau Artesenc (07/12/2008)   Artés Bages Conjunt
Júlia   25è Sarau Artesenc (07/12/2008)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Et recordarem sempre   Concert (06/12/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
Atzar   25è Sarau Artesenc (06/12/2008)   Artés Bages Conjunt
Per Artés   25è Sarau Artesenc (06/12/2008)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Valsejant   Concert (06/12/2008)   Prades Baix Camp Reus Jove
A Concepció   28è Diada del soci (06/12/2008)   Salt Gironès La Flama de Farners
Magdalena   Doble Audició (06/12/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Júlia   Concert (02/12/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La torreta del castell   Festa tardoral (30/11/2008)   Cassà de la Selva Gironès Cadaqués
Companyonia   38è Aplec de Tardor (30/11/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Júlia   Ballada (30/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   Ballada (30/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Fausta   38è Aplec de Tardor (30/11/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Valsejant   242è Concert (29/11/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Somni   242è Concert (29/11/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   242è Concert (29/11/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Somni   14è Nit de la Sardana (29/11/2008)   Almacelles Segrià Bellpuig
Girona, Ciutat Pubilla   242è Concert (29/11/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Petita   24è Aplec de Sant Climent (23/11/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petita   Ballada (23/11/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita   7è Trobada Sardanista (23/11/2008)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   24è Aplec de Sant Climent (23/11/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Una rosella   5è Concert de Santa Cecília (22/11/2008)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Fausta   5è Concert de Santa Cecília (22/11/2008)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Una rosella   Sardanes per al món (21/11/2008)  



Formació específica per l'activitat
Colla Violetes del Bosc   Doble ballada (16/11/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (16/11/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Conjunt
Adéu, amic   Memorial Joaquim Serra (16/11/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Marie France   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (16/11/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El llac per joguina   1è Festa de tardor (16/11/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Colla Violetes del Bosc   6è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (16/11/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (16/11/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (16/11/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Per tu, Rita   Doble ballada (16/11/2008)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
Magdalena   15è Aniversari Tambori (09/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Blanes
Magdalena   Ballada (09/11/2008)   Mataró Maresme Sabadell
Per tu, Rita   29è Aplec de Salou (09/11/2008)   Salou Tarragonès Reus Jove
Per Artés   29è Aniversari (09/11/2008)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   29è Aplec de Salou (09/11/2008)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona, Ciutat Pubilla   29è Aplec de Salou (09/11/2008)   Salou Tarragonès Mediterrània
Aniversari   Festa del soci (08/11/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Petita   Ballada (08/11/2008)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
La barca blanca   15è Aniversari Tambori (08/11/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Girona, Ciutat Pubilla   Festa del soci (08/11/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Petita Rosa   Ballada (08/11/2008)   Manresa Bages Sabadell
Valsejant   Festa del soci (08/11/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
L'aplec de la muntanya   1272è Audició (08/11/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Et recordarem sempre   Festa del soci (08/11/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Et recordarem sempre   Concert de Tardor (07/11/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El llac per joguina   75è Aniversari cobla Canigó (02/11/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Somni   6è Diada Sardanista (02/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Per tu, Rita   9è Gresca torrellonenca (02/11/2008)   Torelló Osona Canigó (Torelló)
Lita   5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (02/11/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Grumeig   6è Diada Sardanista (02/11/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Cant vell   Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2008)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
La barca blanca   Castanyada (01/11/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Petita Rosa   Castanyada (01/11/2008)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Tortellà   Castanyada (01/11/2008)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Per tu, Rita   Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2008)   Girona Gironès Reus Jove
A Concepció   Concert de sardanes de Fires (29/10/2008)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Gelosa   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (26/10/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Atzar   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Tenora enyorada   Concert de Tardor (26/10/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Girona, Ciutat Pubilla   Fires i festes de Sant Narcís (26/10/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Llac encantat   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poruga   40è Aplec de les Roquetes (26/10/2008)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La font dels Nou Raigs   Fires i festes de Sant Narcís (26/10/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
La barca blanca   Castanyada (25/10/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
T'enyorem   60è Concurs (19/10/2008)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Tortellà   Ballada (19/10/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Vint-i-cinc anys junts   Sant Martirià (19/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
La font dels Nou Raigs   34è Aplec de l'Hospitalet (19/10/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Magdalena   Aplec de Tardor (19/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Exhortació   Sant Martirià (19/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Sabadell
Gelosa   Sant Martirià (19/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Somni   Ballada (19/10/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (19/10/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Magdalena   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Fausta   Sant Martirià (18/10/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Et recordarem sempre   Concert (18/10/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Al 25 aplec de Banyoles   Aplec de Tardor (16/10/2008)   Vic Osona Mediterrània
Llac encantat   37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
La torreta del castell   Ballada (12/10/2008)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Somni   37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Vint-i-cinc anys junts   21è Aplec de Tossa (12/10/2008)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   23è Aplec de Gavà (12/10/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   37è Aplec de Súria (12/10/2008)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Exhortació   Ballada (12/10/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
La barca blanca   Ballada (12/10/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Dubte   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Una rosella   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Exhortació   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Júlia   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Llac encantat   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Volerany   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Magdalena   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (11/10/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Magdalena   Ballada (11/10/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Fausta   Ballada (11/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   34è Aplec de Malgrat (05/10/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Petita Josefina   34è Aplec de Malgrat (05/10/2008)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
Per tu, Rita   34è Aplec de Malgrat (05/10/2008)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Colla Tramuntana   21è Aplec del Roser (05/10/2008)   Martorell Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   34è Aplec de Malgrat (05/10/2008)   Malgrat de Mar Maresme La Principal de la Bisbal
La barca blanca   21è Aplec del Roser (05/10/2008)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Petita Rosa   Diada del soci (05/10/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Tenora enyorada   Concert presentació dis Entre rius (04/10/2008)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Somni   Actuació (04/10/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Petita Rosa   Ballada (04/10/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Marie France   33è Aplec de Sant Cugat (28/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Santfeliuenca   21è Aplec de Montgat (28/09/2008)   Montgat Maresme Conjunt
Atzar   Concert (27/09/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Somni   Concert (27/09/2008)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Tres Vents
Sardanistes de Santa Anna   10è Aplec de Rubí (27/09/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   10è Aplec de Rubí (27/09/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Poruga   10è Aplec de Rubí (27/09/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
A les Guilleries   42è Aplec Baix Camp (21/09/2008)   Reus Baix Camp La Flama de Farners
Una rosella   64è Aplec de Badallona (21/09/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   42è Aplec Baix Camp (21/09/2008)   Reus Baix Camp Conjunt
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Tona (21/09/2008)   Tona Osona La Nova Vallès
T'enyorem   64è Aplec de Badallona (21/09/2008)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Somni   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Petita Rosa   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Poruga   42è Aplec Baix Camp (21/09/2008)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Colla Dansaires del Penedès   42è Aplec Baix Camp (21/09/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
A les Guilleries   36è Aplec de Terrassa (21/09/2008)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
La font dels Nou Raigs   Aplec de Tona (21/09/2008)   Tona Osona La Bisbal Jove
Per tu, Rita   Aplec de Tona (21/09/2008)   Tona Osona Sabadell
Petita Josefina   5è Aplec d'Òdena (20/09/2008)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (20/09/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
T'enyorem   5è Aplec d'Òdena (20/09/2008)   Òdena Anoia Marinada
Magdalena   5è Aplec d'Òdena (20/09/2008)   Òdena Anoia Lluïsos
El llac per joguina   Ballada (20/09/2008)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
La font dels Nou Raigs   Fira d'artesans (20/09/2008)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Per tu, Maria   2è Cobla de cobles (19/09/2008)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
L'aplec de la muntanya   Festa Major (16/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
L'aplec de la muntanya   Festa Major (15/09/2008)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Petita Rosa   Ballada (14/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
T'enyorem   55è Aplec de Santiga (14/09/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   55è Aplec de Santiga (14/09/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   20è Aplec de Bellpuig (14/09/2008)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'aplec de la muntanya   Homentge a Verdaguer (14/09/2008)   Albanyà Alt Empordà La Principal d'Olot
Una rosella   Ballada (14/09/2008)   Calella Maresme Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (13/09/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Sabadell
Tortellà   Ballada (13/09/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Magdalena   11 de setembre (11/09/2008)   Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Diada Nacional (11/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental AMOGA
El llac per joguina   Diada de Catalunya (11/09/2008)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Per tu, Rita   52è Aplec de la Garriga (10/09/2008)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Petita Rosa   Diada de Catalunya (10/09/2008)   Martorell Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Marie France   41è Aplec de Ripollet (07/09/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Somni   27è Aplec de Berga (07/09/2008)   Berga Berguedà Conjunt
Petita Josefina   41è Aplec de Ripollet (07/09/2008)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
El llac per joguina   27è Aplec de Berga (07/09/2008)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Magdalena   41è Aplec de Ripollet (07/09/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cràter de Montsacopa   Ballada (07/09/2008)   Palamós Baix Empordà Marinada
Exhortació   Festa major (06/09/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (06/09/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Santfeliuenca   30è Aplec de Martorelles (06/09/2008)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Lita   Concert de Música per a Conbla (05/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Escumejant   Concert de Música per a Conbla (05/09/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Festa major (03/09/2008)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (31/08/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Júlia   36è Aplec de Peralada (31/08/2008)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Santfeliuenca   36è Aplec de Peralada (31/08/2008)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Per tu, Rita   36è Aplec de Peralada (31/08/2008)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
La barca blanca   Ballada (31/08/2008)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Petita Josefina   Festa Major (30/08/2008)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mariona i Magda   Ballada (30/08/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Monestir de Ripoll   4è Aplec de Premià de Mar (30/08/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Magdalena   Cicle de Sardanes d'estiu'08 (29/08/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Exhortació   29è Sardanes al cor de Catalunya (28/08/2008)   Manresa Bages La Principal del Llobregat
Marie France   Festa major (28/08/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Poruga   Festa major (24/08/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Somni   21è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (24/08/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   28è Aplec de Cambrils (23/08/2008)   Cambrils Baix Camp Conjunt
Somni   Doble ballada (23/08/2008)   Canet de Mar Maresme Conjunt
Exhortació   Doble ballada (23/08/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Tenora enyorada   Ballada (23/08/2008)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Una rosella   Festa major (21/08/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Valsejant   29è Sardanes al cor de Catalunya (21/08/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Exhortació   Ballada (19/08/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Maria Neus   Festa major (18/08/2008)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Volerany   21è Aplec de Sant Hilari (17/08/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Ballada (16/08/2008)   Moià Bages Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (16/08/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Una rosella   7è Festival de Música (16/08/2008)   Rialp Pallars Sobirà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Valsejant   Concert (15/08/2008)   Capellades Anoia Sabadell
Magdalena   29è Sardanes al cor de Catalunya (14/08/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Et recordarem sempre   Concert de Música Catalana (14/08/2008)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
Somni   Concert de Música Catalana (14/08/2008)   Prada Conflent La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Festa del Patró (13/08/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Bisbal Jove
Magdalena   Ballada (09/08/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Petita Rosa   Ballada (09/08/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Somni   Cicle de Sardanes d'estiu'08 (08/08/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Petita Rosa   29è Sardanes al cor de Catalunya (07/08/2008)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Colla Violetes del Bosc   8è Concert de Sardanes de la Costa Brava (06/08/2008)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   8è Concert de Sardanes de la Costa Brava (06/08/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
El cràter de Montsacopa   23è Aplec de Ribes (03/08/2008)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Ceretana   9è Aplec de Moià (03/08/2008)   Moià Bages Vila d'Olesa
Exhortació   Ballada (03/08/2008)   Calella Maresme Sabadell
Júlia   21è Aplec Internacional (03/08/2008)   Tallin Estònia Bellpuig
Somni   21è Aplec Internacional (03/08/2008)   Tallin Estònia Conjunt
Sardanistes de Santa Anna   23è Aplec de Ribes (03/08/2008)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Lita   23è Aplec de Ribes (03/08/2008)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aniversari   21è Aplec Internacional (03/08/2008)   Tallin Estònia Reus Jove
Petita Rosa   Ballada (02/08/2008)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Record del Collell   Ballada (02/08/2008)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Santfeliuenca   Ballada (30/07/2008)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   19è Trobada sardanista comarcal del Ripollès (27/07/2008)   Les Lloses Ripollès Bellpuig
A les Guilleries   40è Aplec de Palamós (27/07/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   Ballada (27/07/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Tortellà   Festa major (27/07/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Júlia   Ballada (27/07/2008)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Per tu, Rita   Ballada (26/07/2008)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Atzar   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Doll d'afecte   14è Aplec de Torredembarra (26/07/2008)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   6è Aplec de la Garrotxa (26/07/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Vila de la Jonquera
La font dels Nou Raigs   6è Aplec de la Garrotxa (26/07/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa La Nova Vallès
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de Sant Feliu de Codines (26/07/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Petita Rosa   Ballada (26/07/2008)   Torelló Osona Sabadell
Llac encantat   15è Festival del Castell de Peralada (26/07/2008)   Peralada Alt Empordà Conjunt
Magdalena   8è Aplec de Sant Pere de Ribes (25/07/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Dubte   Ballada (25/07/2008)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Júlia   Ballada (23/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
T'enyorem   551è Ballada (23/07/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Volerany   551è Ballada (23/07/2008)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Gelosa   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colla Banyoles   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Monestir de Ripoll   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Volerany   Festa Major (21/07/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Volerany   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Tortellà   51è Festival de la Sardana (21/07/2008)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Somni   44è Aplec de Sant Celoni (20/07/2008)   Sant Celoni Vallès Oriental Conjunt
Petita Rosa   Ballada (20/07/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Lita   55è Aplec de Ripoll (20/07/2008)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Aplec de l'Alforja (20/07/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
La font dels Nou Raigs   Caldes de Malavella (19/07/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Atzar   Festa Major (19/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Al nostre barri   Ballada (19/07/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Magdalena   35è Aplec de Sant Jaume de Llierca (19/07/2008)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Vila de la Jonquera
Llançà, Ciutat Pubilla   51è Festival de la Sardana (19/07/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Per tu, Rita   13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (19/07/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Magdalena   Aplec de l'Hospitalet del'Infant (19/07/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Sabadell
Colla Violetes del Bosc   13è Aplec de Santa Coloma de Queralt (19/07/2008)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà La Nova Vallès
Magdalena   Ballada (18/07/2008)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   51è Festival de la Sardana (18/07/2008)   Ceret Vallespir Mil·lenària
Somni   29è Festival Internacional de Música (18/07/2008)   Ripoll Ripollès Montgrins
Colla Violetes del Bosc   Nits d'estiu (17/07/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
Per tu, Rita   Hipercor (16/07/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Colla Tramuntana   Ballada (16/07/2008)   Palamós Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Monestir de Ripoll   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Gelosa   Ballada (13/07/2008)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Somni   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Dubte   Ballada (13/07/2008)   Calella Maresme Sabadell
El cràter de Montsacopa   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Marie France   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Selvatana
Et recordarem sempre   35è Aplec de Montblanc (13/07/2008)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Doll d'afecte   Concurs (12/07/2008)   Vic Osona Ciutat de Cornellà
A les Guilleries   Ballada (12/07/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Magdalena   Concert (11/07/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Valsejant   Concert (11/07/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Cant vell   Ballada (10/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Somni   12è Cicle de Música Catalana (09/07/2008)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Conjunt
Atzar   Festa Major (09/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aniversari   Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Petita Rosa   11è Aplec de Mataró (06/07/2008)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Contemporània
Marie France   Festa Major (06/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (06/07/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Atzar   2è Aplec Comarcal d'Ossona (06/07/2008)   Montesquiu Ripollès Sabadell
Colla Violetes del Bosc   11è Aplec de Mataró (06/07/2008)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Atzar   Aplec de Banyoles (06/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ceretana   Festa Major (05/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Una rosella   Ballada (05/07/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Fausta   Doble ballada (05/07/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   Doble ballada (05/07/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Principal d'Olot
Dubte   Ballada (05/07/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
El llac per joguina   Ballada (05/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Colla Dansaires del Penedès   32è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (05/07/2008)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Lita   Ballada (05/07/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Grumeig   36è Aplec d'Artés (05/07/2008)   Artés Bages Ciutat de Girona
Al nostre barri   Ballada (05/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Ceretana   Ballada (05/07/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Marie France   Concert de Sardanes i Música per a cobla (04/07/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Júlia   Concert de Música Catalana (04/07/2008)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària
Somni   Festa Major (04/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Magdalena   Festa Major (04/07/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (04/07/2008)   Tordera Maresme Sabadell
Volerany   Nits d'estiu (03/07/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Doll d'afecte   Ballada (03/07/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'últim adéu   Festa Major (30/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Per tu, Rita   46è Aplec de Sabadell (29/06/2008)   Sabadell Vallès Occidental Ciutat de Girona
Fausta   Festa Major (29/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Exhortació   46è Aplec de Sabadell (29/06/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
65è homenatge   Ballada (28/06/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec de la muntanya   7è Aplec de les Valls d'Andorra (28/06/2008)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Sardanistes de Santa Anna   7è Aplec de les Valls d'Andorra (28/06/2008)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Per tu, Rita   5è Aplec de Cubelles (28/06/2008)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Magdalena   5è Aplec de Cubelles (28/06/2008)   Cubelles Garraf Conjunt
Magdalena   Ballada (28/06/2008)   Barcelona Barcelonès Premià
Aniversari   Festa Major (27/06/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Doll d'afecte   Ballada (27/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Doll d'afecte   Ballada (24/06/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (24/06/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de la muntanya   Festa Major (24/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Santfeliuenca   Ballada (24/06/2008)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Lita   Ballada (23/06/2008)   Cabrils Maresme Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (23/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Tenora enyorada   Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
L'aplec de la muntanya   Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Magdalena   Dia de la sardana (22/06/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (22/06/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Magdalena   Ballada (22/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Magdalena   Ballada (22/06/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (22/06/2008)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Visca!   Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Atzar   Ballada (22/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Magdalena   Dia Universal de la sardana (22/06/2008)   Vilanova i la Geltrú Garraf Marinada
Magdalena   65è Aplec de Manlleu (22/06/2008)   Manlleu Osona Lluïsos
Júlia   65è Aplec de Manlleu (22/06/2008)   Manlleu Osona Bellpuig
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (21/06/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Record d'Olesa   3è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (21/06/2008)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Conjunt
Magdalena   33è Aplec de la Verge de la Riera (21/06/2008)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Magdalena   1288è Ballada (21/06/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Exhortació   Ballada (21/06/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A les Guilleries   3è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (21/06/2008)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Tortellà   1271è Ballada (21/06/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Per tu, Rita   9è Aplec de Perpinyà (21/06/2008)   Perpinyà Rosselló La Principal de la Bisbal
Sardanistes de Santa Anna   Hipercor (18/06/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   8è Aplec d'Altafulla (15/06/2008)   Altafulla Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Per tu, Rita   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (15/06/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Colla Banyoles   57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Colla Dansaires del Penedès   8è Aplec d'Altafulla (15/06/2008)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Atzar   Ballada (15/06/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Petita   64è Concurs (15/06/2008)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Somni   57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Fausta   57è Aplec de Cardedeu (15/06/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Girona, Ciutat Pubilla   22è Aplec de Nit (14/06/2008)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   Ballada (14/06/2008)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La font dels Nou Raigs   22è Aplec de Nit (14/06/2008)   Mataró Maresme Lluïsos
El llac per joguina   Ballada (14/06/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
La font dels Nou Raigs   80è Aplec d'Igualada (08/06/2008)   Igualada Anoia Lluïsos
Santfeliuenca   46è Aplec de la Bisbal (08/06/2008)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Una rosella   80è Aplec d'Igualada (08/06/2008)   Igualada Anoia La Principal de la Bisbal
Somni   46è Aplec de la Bisbal (08/06/2008)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
L'aplec de la muntanya   46è Aplec de la Bisbal (08/06/2008)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Petita Rosa   40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Baix Empordà
Volerany   40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Dubte   46è Aplec de la Bisbal (08/06/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Colla Violetes del Bosc   46è Aplec de la Bisbal (08/06/2008)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Marie France   29è Aplec Conjunt (08/06/2008)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Marinada
El llac per joguina   80è Aplec d'Igualada (08/06/2008)   Igualada Anoia Mil·lenària
Maria Neus   3è Festa del soci (08/06/2008)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
Doll d'afecte   40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   40è Aplec de Cornellà (08/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Petita Rosa   Ballada (07/06/2008)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Revetlla d'aplec (07/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   Ballada (07/06/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Banyoles   Ballada (07/06/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita Rosa   Ballada (07/06/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
L'últim adéu   Concert (06/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Et recordarem sempre   Concert (06/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Valsejant   Concert (06/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   Concert (06/06/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Per tu, Rita   81è Aplec de Calella (01/06/2008)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Petita Rosa   Aplec de l'Escala (01/06/2008)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Aplec de l'Escala (01/06/2008)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Aniversari   Aplec de Móra d'Ebre (01/06/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Xerraire   81è Aplec de Calella (01/06/2008)   Calella Maresme Conjunt
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (01/06/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Fausta   81è Aplec de Calella (01/06/2008)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (31/05/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Magdalena   Ballada (31/05/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Vint-i-cinc anys junts   Trobada de puntaires (31/05/2008)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Magdalena   Ballada doble (31/05/2008)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Et recordarem sempre   81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Marinada
El llac per joguina   81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Conjunt
Magdalena   81è Revetlla d'aplec de Calella (31/05/2008)   Calella Maresme Marinada
Petita Rosa   Ballada (25/05/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
Magdalena   Ballada (25/05/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Somni   54è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2008)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
A les Guilleries   Patum (25/05/2008)   Berga Berguedà Principal de Berga
Aniversari   Aplec de Vilafranca (25/05/2008)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El cràter de Montsacopa   Concert presentació Disc (23/05/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Cant vell   Festa major (23/05/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'últim adéu   Concert presentació Disc (23/05/2008)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Per tu, Rita   Patum (22/05/2008)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   19è Aplec de Polinyà (18/05/2008)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Fausta   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Als germans Saderra Puigferrer (18/05/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Per tu, Rita   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Aniversari   19è Aplec de Polinyà (18/05/2008)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Recordança   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Banyoles   19è Aplec de Polinyà (18/05/2008)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Record del Collell   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Carme   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lita   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Recordança   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Poruga   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Marinada
Júlia   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes de Santa Anna   Als germans Saderra Puigferrer (18/05/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
El llac per joguina   58è Concurs de colles (18/05/2008)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
La font dels Nou Raigs   39è Aplec de Torelló (18/05/2008)   Torelló Osona Lluïsos
Júlia   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (18/05/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Santfeliuenca   Als germans Saderra Puigferrer (18/05/2008)   Palamós Baix Empordà Sabadell
Exhortació   24è Aplec de Sitges (18/05/2008)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
A un amic   10è Aplec de Barberà (17/05/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   Ballada (17/05/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sardanistes de Santa Anna   10è Aplec de Barberà (17/05/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Al nostre barri   4è Aplec de Primavera de Porqueres (17/05/2008)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Maria Neus   10è Aplec de Barberà (17/05/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Cant vell   4è Aplec de Primavera de Porqueres (17/05/2008)   Porqueres Pla de l'Estany Maravella
Petita   Ballada (11/05/2008)   Barcelona Barcelonès Rambles
Somni   59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Gelosa   59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Mediterrània
Somni   3è Certamen musical Violetes del Bosc (11/05/2008)   Lleida Segrià Cobla Simfònica de Catalunya
Colla Violetes del Bosc   3è Certamen musical Violetres del Bosc (11/05/2008)  



Cobla Simfònica de Catalunya
Colla Violetes del Bosc   3è Certamen musical Violetes del Bosc (11/05/2008)   Lleida Segrià Cobla Simfònica de Catalunya
L'últim adéu   59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Sardanistes de Santa Anna   28è Aplec d'Olesa (11/05/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Valsejant   59è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Maria   Aplec de la Torre de l'Espanyol (11/05/2008)   La Torre de l'Espanyol Ribera d'Ebre Reus Jove
Somni   3è Certamen musical Violetres del Bosc (11/05/2008)  



Cobla Simfònica de Catalunya
Colla Violetes del Bosc   Ballada (10/05/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Somni   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (10/05/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Maria   19è La Sardana de l'Any (10/05/2008)  



Reus Jove
Per tu, Maria   19è La Sardana de l'Any (10/05/2008)   Reus Baix Camp Reus Jove
Santfeliuenca   72è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   36è Aplec Ciutat de Tarragona (04/05/2008)   Tarragona Tarragonès La Principal de la Bisbal
Exhortació   Ballada (04/05/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Tortellà   36è Aplec Ciutat de Tarragona (04/05/2008)   Tarragona Tarragonès Marinada
Lita   72è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   72è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2008)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Poruga   41è Aplec de Lloret (04/05/2008)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Per tu, Rita   41è Aplec de Lloret (04/05/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   36è Aplec Ciutat de Tarragona (04/05/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Llac encantat   4è Càmping Botànic Bona Vista (03/05/2008)  



La Flama de Farners
Sardanistes de Santa Anna   Concurs (03/05/2008)   Vic Osona Sabadell
Magdalena   66è Aplec de Mollet (01/05/2008)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Maria   Aplec de MasPujols (01/05/2008)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Petita Rosa   66è Aplec de Mollet (01/05/2008)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Ceretana   Ballada (01/05/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
El llac per joguina   66è Aplec de Mollet (01/05/2008)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Poruga   16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Tortellà   2è Concert de Primavera (27/04/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Somni   Proclamació Ciutat Pubilla (27/04/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Somni   Diada sardanista (27/04/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Somni   2è Concert de Primavera (27/04/2008)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Escumejant   16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Fausta   Diada sardanista (27/04/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
El llac per joguina   Proclamació Ciutat Pubilla (27/04/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Selvatana
Dubte   Ballada (27/04/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Somni   Proclamació Ciutat Pubilla (26/04/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Premià de Mar (26/04/2008)   Premià de Mar Maresme Premià
Per tu, Maria   Concert (26/04/2008)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Santfeliuenca   35è Aplec de Premià de Mar (26/04/2008)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Atzar   Ballada (26/04/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   35è Aplec de Premià de Mar (26/04/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
El llac per joguina   Ballada (26/04/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Al nostre barri   Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Somni   Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Barcelona Barcelonès Cadaqués
Per tu, Rita   Ballada (23/04/2008)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Grumeig   Sant Jordi (23/04/2008)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Magdalena   59è Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Ceretana   Diada de Sant Jordi (23/04/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Magdalena   Sant Jordi (23/04/2008)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Petita Josefina   17è Aplec de la Llagosta (20/04/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   Ballada (20/04/2008)   Tona Osona Sabadell
Per tu, Maria   Ballada (20/04/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Exhortació   Ballada (20/04/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Monestir de Ripoll   20è Aplec de l'Escorxador (19/04/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (19/04/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Poruga   20è Aplec de l'Escorxador (19/04/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Somni   21è Aplec de Sants (13/04/2008)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Tortellà   21è Aplec de Sants (13/04/2008)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Una rosella   Ballada (13/04/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   31è Aplec de Breda (13/04/2008)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Marie France   Concert presentació cobla Cossetània (13/04/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Per tu, Rita   Concert presentació cobla Cossetània (13/04/2008)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Per tu, Rita   21è Aplec de Sants (13/04/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Santfeliuenca   31è Aplec de Breda (13/04/2008)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
El llac per joguina   50è Aniversari Unio de Colles (12/04/2008)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Somni   26è Aplec de Manresa (12/04/2008)   Manresa Bages Conjunt
La font dels Nou Raigs   Ballada (12/04/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Record d'Olesa   14è Concert de Primavera (06/04/2008)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Per tu, Rita   Ballada (06/04/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Vint-i-cinc anys junts   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Sardanistes de Santa Anna   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Lita   27è Aplec d'Arenys de Mar (06/04/2008)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   7è Gran Concert de Sardanes (05/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Somni   10è Aniversari Barbera amb la sardana (05/04/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Maravella
Valsejant   7è Gran Concert de Sardanes (05/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Una rosella   Ballada (05/04/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Somni   7è Gran Concert de Sardanes (05/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   7è Gran Concert de Sardanes (05/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Volerany   36è Aplec al Masnou (30/03/2008)   El Masnou Maresme Marinada
Per tu, Rita   Ballada (30/03/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Sabadell
Petita   Ballada (30/03/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Llac encantat   Ballada (29/03/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
La barca blanca   Ballada (29/03/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Una rosella   Ballada (29/03/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Tenora enyorada   Ballada (29/03/2008)   Barcelona Barcelonès Marinada
Somni   43è Aplec a l'ermita de Bellvitge (24/03/2008)   L'Hospitalet Baix Llobregat Conjunt
Somni   19è Aplec a l'ermita de Barà (24/03/2008)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
Per tu, Rita   19è Aplec a l'ermita de Barà (24/03/2008)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
Sardanistes de Santa Anna   Aplec de la Pobla de Montornès (24/03/2008)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Tenora enyorada   Concert de Pàsqua (23/03/2008)   Cabrera de Mar Maresme Marinada
Colla Banyoles   61è Aniversari Sabadell Sardanista (16/03/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   9è Aplec de Vilassar de Dalt (16/03/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Al nostre barri   35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Porqueres
Santfeliuenca   Aplec de Sant Boi (16/03/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Diumenge de Rams (16/03/2008)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Vint-i-cinc anys junts   9è Aplec de Vilassar de Dalt (16/03/2008)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Fausta   35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès Montgrins
Magdalena   35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   35è Aplec de Flaçà (16/03/2008)   Flaçà Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Fausta   Presentació CD (15/03/2008)   Manresa Bages Montgrins
A un amic   70è Aniversari Lluís Subirana (15/03/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Presentació CD (15/03/2008)   Manresa Bages Montgrins
Santfeliuenca   Sardanes (09/03/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Santfeliuenca   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A un amic   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Fausta   34è Aplec de Cerdanyola (09/03/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Colla Violetes del Bosc   Ballada (09/03/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Ceretana   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Girona, Ciutat Pubilla   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Al nostre barri   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Maria Neus   Ballada (08/03/2008)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Colla Banyoles   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Atzar   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
El llac per joguina   Inici del Centenari Manuel Saderra i Puigferrer (08/03/2008)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Poruga   31è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Petita Josefina   31è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2008)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Dansaires del Penedès   Cloenda Campionat de Catalunya (02/03/2008)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Somni   Ballada (02/03/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Una rosella   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (01/03/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llac encantat   10è Cobla, Cor i Dansa al Palau (01/03/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   Ballada (24/02/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Petita   Ballada (24/02/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Poruga   Diada Sardanista (24/02/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   Diada Sardanista (24/02/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poruga   10è Calçotada (24/02/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Per tu, Rita   Concert (23/02/2008)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Magdalena   75è Aniversari del Foment de la Sardana (17/02/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Selvatana
La barca blanca   Diada del soci (17/02/2008)   Badalona Barcelonès Marinada
Una rosella   Diada del soci (17/02/2008)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Ballada (17/02/2008)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Et recordarem sempre   15è Aniversari Amics de la Sardana (16/02/2008)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Flama de Farners
Petita Rosa   Presentació de la Guia d'aplecs (16/02/2008)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Marie France   Ballada (10/02/2008)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   Ballada (10/02/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Petita Rosa   Ballada (10/02/2008)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Llac encantat   Concert de Santa Eulàlia (09/02/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Sardanes (05/02/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
T'enyorem   9è Diada del soci (03/02/2008)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Santfeliuenca   434è Doble (27/01/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal d'Olot
Somni   Concert Recordant Ruera (27/01/2008)   Granollers Vallès Oriental Conjunt
Atzar   Ballada (27/01/2008)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   Ballada (27/01/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Petita   Ballada (27/01/2008)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   Ballada (22/01/2008)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Aligot   Concert (20/01/2008)   Matadepera Vallès Occidental Sabadell
Llac encantat   Concert de Sant Pau (18/01/2008)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Júlia   Ballada (13/01/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Passatges d'un centenari   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Sarauenca   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Sincerament   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
La torreta del castell   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Tenora enyorada   Al·legoria (01/01/2008)  



Selvatana
Una rosella   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Somni   Rosa Mari Ramírez i Abella. Cantant i ballant als 12 anys (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Tossa noble   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Somni   La Sardana (01/01/2008)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Besalú, alba de Catalunya   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
La barca blanca   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Companyonia   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Colla Dansaires del Penedès   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
La miren i fa sol   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Llançà, Ciutat Pubilla   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Una rosella   La Simfònica de cobla i corda de Catalunya. Sardanes per el món (01/01/2008)  



Conjunt
Visca!   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Monestir de Ripoll   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Ceretana   Live in Catalunya (01/01/2008)  



La Principal d'Amsterdam
Adéu, amic   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Record punyent   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Per tu, Maria   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Al nostre barri   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Escumejant   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Noces d'argent   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Doll d'afecte   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Per tu, Àngels   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
A les Guilleries   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Terrassa en el cor   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
A Concepció   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
A un amic   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Vint-i-cinc anys junts   3è Obra complerta Manuel Saderra i Puigferrer (01/01/2008)  



La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   430è Doble (30/12/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Marinada
Petita Josefina   Ballada (30/12/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Llac encantat   Presentació CD Tarragona (30/12/2007)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Somni   Presentació CD Tarragona (30/12/2007)   Tarragona Tarragonès Conjunt
Una rosella   Concert (26/12/2007)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de la Bisbal
Júlia   Concert (26/12/2007)   Castellolí Anoia Sabadell
Somni   27è Concert de Nadal (25/12/2007)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Volerany   11è Aplec Nadalenc (23/12/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Júlia   Concert (23/12/2007)   Pallejà Baix Llobregat Sabadell
Una rosella   Diada sardanista (23/12/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Somni   Concert (23/12/2007)   Calella Maresme Montgrins
Llac encantat   10è Aniversari cobla Reus Jove (22/12/2007)   Reus Baix Camp Reus Jove
Aligot   15è Concurs Sarau (08/12/2007)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cant vell   27è Diada del soci (06/12/2007)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Petita   27è Diada del soci (06/12/2007)   Salt Gironès AMOGA
Volerany   Festa de la Sardana (02/12/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Una rosella   Lliurament premis del Dia de la Sardana (01/12/2007)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Somni   Centenari del Foment de la Sardana (30/11/2007)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Noces d'argent   23è Aplec de Sant Climent (25/11/2007)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colla Tramuntana   6è Trobada sardanista (25/11/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Et recordarem sempre   4è Concert de Santa Cecília (24/11/2007)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (18/11/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Júlia   Festa Major de Tardor (11/11/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Volerany   18è Aplec de Sant Martí (04/11/2007)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Fires (04/11/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Júlia   18è Aplec de Sant Martí (04/11/2007)   Salou Tarragonès Reus Jove
Girona, Ciutat Pubilla   4è Aplec d'Esplugues (04/11/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Marinada
Al nostre barri   Fires (01/11/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Per tu, Rita   Castanyada (01/11/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ceretana   Fires (28/10/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Santfeliuenca   39è Aplec de les Roquetes (28/10/2007)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Festa de Sant Martirià (22/10/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Magdalena   Festa de Sant Martirià (22/10/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   La Tardoral (21/10/2007)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal de la Bisbal
Somni   Festes de Sant Martirià (21/10/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Júlia   Festes de Sant Martirià (20/10/2007)   Banyoles Pla de l'Estany Reus Jove
L'aplec de la muntanya   Ballada (14/10/2007)   Palamós Baix Empordà Cadaqués
Atzar   20è Aplec de Tossa (14/10/2007)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Et recordarem sempre   Concert Revetlla d'aplec (13/10/2007)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Per tu, Rita   Ballada (12/10/2007)   Torelló Osona Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   33è Aplec de Malgrat (07/10/2007)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
El llac per joguina   33è Aplec de Malgrat (07/10/2007)   Malgrat de Mar Maresme Selvatana
El llac per joguina   Ballada (07/10/2007)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
La font dels Nou Raigs   33è Revetlla d'aplec (06/10/2007)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   53è Revetlla aplec (06/10/2007)   Sant Quirze de Besora Ripollès Cadaqués
Petita Rosa   Ballada (06/10/2007)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Petita   32è Aplec de Sant Cugat (30/09/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Petita Josefina   9è Aplec de Rubí (29/09/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Ceretana   32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
Santfeliuenca   20è Aplec de Montgat (23/09/2007)   Montgat Maresme Marinada
Júlia   Ballada (23/09/2007)   Tona Osona Sabadell
Santfeliuenca   Ballada (22/09/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La font dels Nou Raigs   163è Aplec de Sant Maurici (22/09/2007)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Petita Rosa   Festa Major (21/09/2007)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Maria   Cobla de cobles (21/09/2007)   Reus Baix Camp Formació específica per l'activitat
El llac per joguina   35è Aplec de Terrassa (16/09/2007)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Poruga   63è Aplec de Badalona (16/09/2007)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Júlia   41è Aplec Baix Camp (16/09/2007)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Dubte   Revetlla aplec de Badalona (15/09/2007)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (11/09/2007)   Sant Boi de Lluçanès Osona Sabadell
El llac per joguina   26è Concurs (09/09/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Iluro (2a etapa)
Colla Dansaires del Penedès   54è Aplec de Santiga (09/09/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La font dels Nou Raigs   50è Aplec de Canyamars (09/09/2007)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Volerany   19è Aplec de Bellpuig (09/09/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Sardanistes de Santa Anna   19è Aplec de Bellpuig (09/09/2007)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Grumeig   19è Aplec de Bellpuig (09/09/2007)   Bellpuig Urgell La Principal del Llobregat
Cant vell   26è Aplec de Berga (02/09/2007)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Cant vell   Ballada (29/08/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Júlia   35è Aplec de Peralada (26/08/2007)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Júlia   27è Aplec de Cambrils (25/08/2007)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Júlia   Ballada (24/08/2007)   Premià de Mar Maresme Marinada
Sardanistes de Santa Anna   14è Aplec d'Osseja (12/08/2007)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
La font dels Nou Raigs   Festa major (06/08/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Per tu, Rita   ballada (05/08/2007)   Calella Maresme Sabadell
Magdalena   18è Aplec de l'Ametlla de Mar (04/08/2007)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Colla Dansaires del Penedès   Ballada (29/07/2007)   Palamós Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   6è Aplec de Sant Feliu de Codines (28/07/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ceretana   Ballada (25/07/2007)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Amsterdam
Colla Violetes del Bosc   ballada (22/07/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Per tu, Rita   ballada (22/07/2007)   Cantonigrós Osona Sabadell
Colla Violetes del Bosc   ballada (21/07/2007)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Júlia   Aplec del Pla de Santa Maria (14/07/2007)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Cant vell   58è Aplec de Granollers (14/07/2007)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
Cant vell   Ballada (13/07/2007)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Dubte   34è Aplec de Montblanc (08/07/2007)   Montblanc Conca de Barberà Marinada
Magdalena   35è Aplec d'Artés (07/07/2007)   Artés Bages Marinada
Per tu, Rita   Ballada (07/07/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Sardanistes de Santa Anna   45è Aplec de Sabadell (01/07/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
A les Guilleries   55è Aplec de Banyoles (01/07/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Poruga   Concert (01/07/2007)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Escumejant   55è Aplec de Banyoles (01/07/2007)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Ceretana   45è Revetlla aplec de Sabadell (30/06/2007)   Sabadell Vallès Occidental Vila d'Olesa
Dubte   Festa Major (29/06/2007)   Reus Baix Camp Marinada
Atzar   Ballada (29/06/2007)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Atzar   Ballada (24/06/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria Neus   Festa Major (24/06/2007)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
El llac per joguina   Ballada (17/06/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
T'enyorem   53è Aplec d'Anglès (17/06/2007)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Somni   53è Aplec d'Anglès (17/06/2007)   Anglès La Selva Cadaqués
Dubte   2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Volerany   Ballada doble (16/06/2007)   Begues Baix Llobregat Marinada
Atzar   63è Concurs de colles (10/06/2007)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   45è Aplec de la Bisbal (10/06/2007)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Magdalena   39è Aplec de Cornellà (10/06/2007)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Petita   79è Aplec d'Igualada (10/06/2007)   Igualada Anoia Riella d'Agramunt
Colla Violetes del Bosc   13è Aplec de "Violetes del Bosc" (09/06/2007)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Atzar   Primavera Catalana (03/06/2007)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Júlia   80è Aplec de Calellla (03/06/2007)   Calella Maresme Marinada
Volerany   80è Revetlla d'aplec (02/06/2007)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Per tu, Rita   Ballada (26/05/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Trobada de puntaires (26/05/2007)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
La font dels Nou Raigs   46è Aplec de Figueres (20/05/2007)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
Escumejant   46è Aplec de Figueres (20/05/2007)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Júlia   23è Aplec de Sitges (20/05/2007)   Sitges Garraf Marinada
Júlia   18è Aplec d Polinyà (20/05/2007)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Al nostre barri   3è Aplec de Primavera (19/05/2007)   Porqueres Pla de l'Estany Conjunt
Per tu, Rita   Ballada (19/05/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Poruga   24è Aplec de Tàrrega (13/05/2007)   Tàrrega Urgell Bellpuig
Marie France   24è Aplec de Tàrrega (13/05/2007)   Tàrrega Urgell Riella d'Agramunt
Cant vell   58è Aplec de Caldes de Malavella (13/05/2007)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   24è Aplec de Tàrrega (13/05/2007)   Tàrrega Urgell Tàrrega Jove
Per tu, Rita   12è Aplec de Molins de Rei (13/05/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Bellpuig
Júlia   Sant Eudald (11/05/2007)   Ripoll Ripollès Selvatana
Cant vell   40è Aplec de Lloret (06/05/2007)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Valsejant   Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (05/05/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
Petita Rosa   65è Aplec de Mollet (01/05/2007)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Colla Violetes del Bosc   2è Certamen Musical Violetes del Bosc. Memorial Fèlix Martínez i Comin (28/04/2007)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dubte   Concert presentació de la tenora (23/04/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El llac per joguina   20è Aplec de Sants (22/04/2007)   Barcelona Barcelonès Selvatana
El llac per joguina   50è Aplec de Girona (22/04/2007)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Cant vell   50è Aplec de Girona (22/04/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Girona, Ciutat Pubilla   20è Aplec de Sants (22/04/2007)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La font dels Nou Raigs   1è Concert de Primavera (21/04/2007)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Atzar   Diada Sardanista de Primavera (14/04/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Petita Rosa   25è Aplec de Manresa (14/04/2007)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
La font dels Nou Raigs   34è Aplec de Roses (09/04/2007)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Júlia   Ballada (09/04/2007)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Atzar   34è Aplec de Roses (09/04/2007)   Roses Alt Empordà Montgrins
Maria Neus   26è Aplec d'Arenys de Mar (01/04/2007)   Arenys de Mar Maresme Foment del Montgrí
Júlia   35è Aplec del Masnou (25/03/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
Ceretana   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (25/03/2007)   Bellpuig Urgell Bellpuig
El llac per joguina   35è Aplec del Masnou (25/03/2007)   El Masnou Maresme Lluïsos
Sardanistes de Santa Anna   3è Trobada d'aplecs de les comarques de Lleida (25/03/2007)   Bellpuig Urgell Jovenívola d'Agramunt
Girona, Ciutat Pubilla   8è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2007)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Cant vell   Ballada de Sant Josep (18/03/2007)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Atzar   33è Aplec de Cerdanyola (11/03/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Júlia   Ballada (11/03/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Somni   Concert presentació CD, 25è aniversari trobades infantils (04/03/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Dubte   30è Aplec de Castellar del Vallès (04/03/2007)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Somni   Diada Sardanista (25/02/2007)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
T'enyorem   Calçotada (25/02/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria Neus   16è Febrer Musical (25/02/2007)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Petita   Diada del soci (18/02/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Santfeliuenca   27è Aplec de Navarcles (11/02/2007)   Navarcles Bages Marinada
Una rosella   Presentació de la Guia d'aplecs (10/02/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita   Ballada (04/02/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Petita   Ballada (04/02/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Et recordarem sempre   39è Concert de Sant Esteve (27/01/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Valsejant   Concert de Reis (07/01/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marie France   Ballada (07/01/2007)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   24è Aplec dels Reis (07/01/2007)   Elna França Mil·lenària
Et recordarem sempre   Ballada (07/01/2007)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   6è Sempre sardanes. Girona m'enamora (01/01/2007)   Girona Gironès Montgrins
Somni   Orquestra de Cambra de l'Empordà. En concert (01/01/2007)  



Formació específica per l'activitat
Somni   Sardanes cantades (01/01/2007)  



Coral
Gelosa   Concert d'Any Nou (01/01/2007)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Per tu, Maria   Ballada (26/12/2006)   Reus Baix Camp Reus
Santfeliuenca   Concert de Nadal (23/12/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
El llac per joguina   Concert de Nadal (17/12/2006)   Calella Maresme Montgrins
Ceretana   10è Aplec Nadalenc (17/12/2006)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Atzar   10è Aplec Nadalenc (17/12/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Dubte   Ballada (10/12/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Júlia   Ballada (08/12/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'aplec de la muntanya   Doble (26/11/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ceretana   5è Trobada sardanista (26/11/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Per tu, Rita   Ballada (19/11/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cant vell   Ballada (12/11/2006)   Sentmenat Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   11è Trobada d'aplecs Sardanistes (12/11/2006)   Arenys de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (12/11/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Llac encantat   Concert de tardor (11/11/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Girona
Llac encantat   4è Diada sardanista (05/11/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Somni   21è Sardanes d'or (01/11/2006)  



La Principal de la Bisbal
Petita   Ballada (29/10/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Júlia   Ballada (29/10/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Colla Violetes del Bosc   Ballada (22/10/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Somni   Festes de Sant Martirià (22/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Conjunt
Record d'Olesa   Festes de Sant Martirià (22/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
L'aplec de la muntanya   32è Aplec de l'Hospitalet (22/10/2006)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Una rosella   Festes de Sant Martirià (22/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Gelosa   Festes de Sant Martirià (22/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Mariona i Magda   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
L'aplec de la muntanya   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Aniversari   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
65è homenatge   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Colla Banyoles   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Colla Banyoles   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
El cràter de Montsacopa   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
L'últim adéu   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Exhortació   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
65è homenatge   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Per tu, Rita   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Magdalena   Diada Sardanista (21/10/2006)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Marie France   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Marie France   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Girona, Ciutat Pubilla   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Tortellanenca   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Santfeliuenca   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Santfeliuenca   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
En Jordi petit   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
En Jordi petit   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Per Artés   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Puiggraciós   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Maria Neus   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Volerany   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Al 25 aplec de Banyoles   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Ceretana   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Pica, picot   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   Festes de Sant Martirià (21/10/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
El llac per joguina   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
T'enyorem   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Sardanistes de Santa Anna   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
Tenora enyorada   2è Obra completa. Manel Saderra Puigferrer.1959-1984 (21/10/2006)  



La Principal de la Bisbal
El llac per joguina   409è Doble ballada (15/10/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Grumeig   38è Aplec de les Roquetes (15/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Magdalena   21è Aplec de Gavà (12/10/2006)   Gavà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La barca blanca   21è Aplec de Gavà (12/10/2006)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Santfeliuenca   Diada del Soci (08/10/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Colla Violetes del Bosc   19è Aplec de Tossa (08/10/2006)   Tossa de Mar La Selva Conjunt
Petita   Ballada (08/10/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Tossa noble   19è Aplec de Tossa (08/10/2006)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colla Violetes del Bosc   35è Aplec de Súria (08/10/2006)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Volerany   Diada Sardanista (07/10/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Somni   Diada Sardanista (07/10/2006)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   52è Aplec de Sant Quirze de Besora (01/10/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Júlia   19è Aplec del Roser - Martorell (01/10/2006)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Montgrins
Dubte   32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Volerany   32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Cant vell   32è Aplec de Malgrat (30/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   8è Aplec de Rubí (30/09/2006)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Llac encantat   Festa Major (25/09/2006)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Per tu, Rita   Ballada (24/09/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
Dubte   31è Aplec de Sant Cugat (24/09/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   40è Aplec Baix Camp (17/09/2006)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
La font dels Nou Raigs   62è Aplec de Badalona (17/09/2006)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Per tu, Rita   34è Aplec de Terrassa (17/09/2006)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Colla Violetes del Bosc   40è Aplec de Lleida (17/09/2006)   Lleida Segrià Bellpuig
Llac encantat   Ballada (16/09/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de la muntanya   Ballada (11/09/2006)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   11 de setembre (11/09/2006)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Cant vell   Ballada (11/09/2006)   Argentona Maresme Ciutat de Terrassa
Somni   50è Aplec de la Garriga (10/09/2006)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Atzar   18è Aplec de Bellpuig (10/09/2006)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Somni   5è Aplec de Prada (10/09/2006)   Prada Conflent Tres Vents
Júlia   Ballada (10/09/2006)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Magdalena   50è Aplec de la Garriga (10/09/2006)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (08/09/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (08/09/2006)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (03/09/2006)   Palamós Baix Empordà Marinada
Magdalena   Ballada (03/09/2006)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   39è Aplec de Ripollet (03/09/2006)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cant vell   2è Aplec de Premià de Mar (02/09/2006)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Una rosella   Ballada (02/09/2006)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Una rosella   34è Aplec de Peralada (27/08/2006)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (27/08/2006)   L'Arboç Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Cant vell   Ballada (26/08/2006)   Manresa Bages Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   Doble ballada (26/08/2006)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Mataró
Tortellà   Ballada (26/08/2006)   Lloret de Mar La Selva Marinada
L'aplec de la muntanya   Festa Major (21/08/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Valsejant   Festa Major (21/08/2006)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Somni   Serenata vuitcentista (20/08/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Una rosella   19è Aplec de Sant Hilari (20/08/2006)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
65è homenatge   Ballada (20/08/2006)   Premià de Dalt Maresme Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (19/08/2006)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (19/08/2006)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (16/08/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Ballada (15/08/2006)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Valsejant   Ballada (15/08/2006)   Cubelles Garraf Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (14/08/2006)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (13/08/2006)   Calella Maresme Sabadell
Magdalena   Ballada (13/08/2006)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Terrassa
Cant vell   28è Aplec de l'Aleixar (12/08/2006)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Santfeliuenca   21è Aplec de Ribes de Freser (06/08/2006)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Una rosella   21è Aplec de Ribes de Freser (06/08/2006)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Aniversari   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (05/08/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   17è Aplec de l'Ametlla de Mar (05/08/2006)   Ametlla de Mar Baix Ebre Bellpuig
Colla Violetes del Bosc   19è Aplec Internacional (05/08/2006)   Malmö Suècia Reus Jove
L'últim adéu   19è Aplec Internacional (05/08/2006)   Malmö Suècia Reus Jove
Tortellà   8è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (30/07/2006)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
Colla Tramuntana   Ballada (29/07/2006)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Girona, Ciutat Pubilla   Doble ballada (29/07/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Cant vell   Ballada (29/07/2006)   Salou Tarragonès Ciutat de Terrassa
L'últim adéu   40è Concert Aniversari (26/07/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
Magdalena   Ballada (25/07/2006)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Maria Dolors   49è Festival de la Sardana (22/07/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
El llac per joguina   4è Aplec de la Garrotxa (22/07/2006)   La Vall de Bianya Garrotxa Ciutat de Girona
Les campanes de Crespià   49è Festival de la Sardana (22/07/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Cant vell   Ballada (22/07/2006)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Et recordarem sempre   49è Festival de la Sardana (22/07/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (22/07/2006)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Dubte   5è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2006)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (22/07/2006)   Taradell Osona Sabadell
Gelosa   49è Festival de la Sardana (21/07/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colla Violetes del Bosc   53è Aplec de Ripoll (16/07/2006)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Somni   42è Aplec de Sant Celoni (16/07/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Conjunt
El llac per joguina   33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (15/07/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Rossinyolets
Colla Violetes del Bosc   11è Aplec de Santa Coloma de Queralt (15/07/2006)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Cant vell   Ballada (12/07/2006)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El llac per joguina   44è Aplec d'Olot (09/07/2006)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Cant vell   Aplec del Pla de Santa Maria (08/07/2006)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Somni   Ballada (05/07/2006)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Júlia   9è Aplec de Mataró (02/07/2006)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
L'aplec de la muntanya   54è Aplec de Banyoles (02/07/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Terrassa
Una rosella   54è Aplec de Banyoles (02/07/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Santfeliuenca   9è Aplec de Mataró (02/07/2006)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Petita Rosa   Festa de Major (02/07/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Santfeliuenca   Ballada (02/07/2006)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Per tu, Rita   34è Aplec d'Artés (01/07/2006)   Artés Bages Marinada
El llac per joguina   Ballada (01/07/2006)   Roses Alt Empordà Rossinyolets
Cant vell   Festa de Major (30/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   Festa Major (27/06/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
Una rosella   Ballada (26/06/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Ceretana   44è Aplec de Sabadell (25/06/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Atzar   33è Aplec de Montblanc (25/06/2006)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
Santfeliuenca   Ballada (25/06/2006)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
L'aplec de la muntanya   Ballada (24/06/2006)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Magdalena   Revetlla (23/06/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Júlia   Ballada (18/06/2006)   Calella Maresme Sabadell
Colla Violetes del Bosc   47è Concurs de Cardedeu (18/06/2006)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Júlia   25è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2006)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Volerany   20è Aplec de nit (17/06/2006)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Cant vell   31è Aplec de les Borges del Camp (17/06/2006)   Les Borges del Camp Baix Camp Ciutat de Terrassa
Somni   1è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2006)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Magdalena   Festes de la Patum (15/06/2006)   Berga Berguedà Selvatana
Atzar   21è Aplec de Tolugues (11/06/2006)   Toluges Rosselló Mil·lenària
En Jordi petit   44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Júlia   38è Aplec de Cornellà (11/06/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
El llac per joguina   56è Concurs colles (11/06/2006)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Sardanistes de Santa Anna   38è Aplec de Cornellà (11/06/2006)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Volerany   44è Aplec de la Bisbal (11/06/2006)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Fausta   38è Aplec de Cornellà (11/06/2006)   Cornellà Baix Llobregat Vila de Blanes
Terrassa en el cor   Lliurament de diplomes (10/06/2006)   Terrassa Vallès Occidental Bellpuig
Dubte   12è Aplec de la Catedral (10/06/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Gelosa   12è Aplec de la Catedral (10/06/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   12è Aplec de la Catedral (10/06/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Vandellós (10/06/2006)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Colla Violetes del Bosc   Aplec de Bràfim (04/06/2006)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Atzar   Primavera Catalana (04/06/2006)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Colla Violetes del Bosc   79è Aplec de Calella (04/06/2006)   Calella Maresme Marinada
Magdalena   Ballada (03/06/2006)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Atzar   10è Aplec d'Almacelles (03/06/2006)   Almacelles Segrià Bellpuig
Somni   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Gelosa   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Colla Violetes del Bosc   52è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2006)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Marie France   Doble ballada (27/05/2006)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Marinada
Colla Violetes del Bosc   Ballada (27/05/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Cant vell   Ballada (27/05/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Exhortació   22è Aplec de Sitges (21/05/2006)   Sitges Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atzar   17è Aplec de Polinyà (21/05/2006)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Mariona i Magda   17è Aplec de Polinyà (21/05/2006)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Diada sardanista (20/05/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Cant vell   Ballada (20/05/2006)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Cant vell   Diada sardanista (20/05/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   60è Aniversari Colla Violetes del Bosc (14/05/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ceretana   26è Aplec d'Olesa (14/05/2006)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Colla Violetes del Bosc   Dansa del Roser (14/05/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (13/05/2006)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Maria Dolors   70è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Santfeliuenca   70è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Júlia   2è Concert (06/05/2006)   Cadaqués Alt Empordà Cadaqués
Somni   Concert de cobla i cant (02/05/2006)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Cant vell   Aplec a Maspujols (01/05/2006)   Maspujols Baix Camp Ciutat de Terrassa
Per tu, Rita   64è Aplec de Mollet (01/05/2006)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Santfeliuenca   8è Aplec d'Oliana (30/04/2006)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
La font dels Nou Raigs   8è Aplec d'Oliana (30/04/2006)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ceretana   14è Aplec Capital del Cava (30/04/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Monestir de Ripoll   Ballada (29/04/2006)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (26/04/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de la muntanya   Sant Jordi (23/04/2006)   Sabadell Vallès Occidental Selvamar
Colla Violetes del Bosc   Sant Jordi (23/04/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Ballada (23/04/2006)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Júlia   Ballada (22/04/2006)   Mataró Maresme Sabadell
Una rosella   15è Aplec de la Llagosta (16/04/2006)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de la muntanya   42è Aplec de Sils (16/04/2006)   Sils La Selva Marinada
Ceretana   Ballada (09/04/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Colla Violetes del Bosc   29è Aplec de Breda (09/04/2006)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Petita Josefina   19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Colla Dansaires del Penedès   29è Aplec de Breda (09/04/2006)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Colla Violetes del Bosc   Ballada (02/04/2006)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El llac per joguina   49è Aplec de Girona (02/04/2006)   Girona Gironès Baix Empordà
Somni   Presentació CD Cim d'Estela 50 anys (02/04/2006)   Berga Berguedà Selvatana
L'aplec de la muntanya   34è Aplec del Masnou (26/03/2006)   El Masnou Maresme Marinada
El llac per joguina   Ballada (26/03/2006)   Palamós Baix Empordà Rossinyolets
Llac encantat   Celebrem la Primavera (26/03/2006)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Ceretana   34è Aplec del Masnou (26/03/2006)   El Masnou Maresme Vila d'Olesa
Atzar   32è Aplec de Calonge (26/03/2006)   Calonge Baix Empordà Mil·lenària
Llac encantat   5è Concert (25/03/2006)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (25/03/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Colla Violetes del Bosc   7è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2006)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Júlia   19è Aplec de Sant Boi (19/03/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Atzar   19è Aplec de Sant Boi (19/03/2006)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Mediterrània
Dubte   8è Cobla, cor i dansa al Palau (18/03/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (12/03/2006)   Elna França Mil·lenària
Volerany   32è Aplec de Cerdanyola (12/03/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Atzar   Ballada (12/03/2006)   Trullars Rosselló Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   Ballada (12/03/2006)   Rubí Vallès Occidental Marinada
El llac per joguina   34è Aplec de Celrà (12/03/2006)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Colla Banyoles   Ballada (11/03/2006)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   Presentació del CD d'en Josep Coll (05/03/2006)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Magdalena   Ballada (05/03/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Atzar   Aplec de Cànoes (05/03/2006)   Cànoes Rosselló Mil·lenària
L'aplec de la muntanya   29è Aplec de Castellar (05/03/2006)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Volerany   Diada Sardanista (26/02/2006)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Dubte   Diada del soci (19/02/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Ceretana   Ballada (19/02/2006)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Poruga   Diada del soci de Les Roquetes (19/02/2006)   Barcelona Barcelonès Blanes
L'últim adéu   Diada del soci (19/02/2006)   Badalona Barcelonès Marinada
Colla Banyoles   Ballada (19/02/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Magdalena   Ballada (19/02/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Júlia   400è Doble (12/02/2006)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
Petita   Ballada (12/02/2006)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Petita Rosa   Ballada (05/02/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Atzar   Ballada (29/01/2006)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
El llac per joguina   398è Doble (29/01/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Gelosa   398è Doble (29/01/2006)   Riudellots de la Selva La Selva Mediterrània
Marie France   Ballada (23/01/2006)   Vallromanes Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (21/01/2006)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Terrassa
Atzar   Ballada (15/01/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La barca blanca   Diada sardanista (15/01/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Somni   Concert (14/01/2006)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Dubte   Concert de Reis (08/01/2006)   Reus Baix Camp Reus Jove
Somni   Concert (08/01/2006)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Somni   24è Concert de Nadal (25/12/2005)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Somni   Concert (20/12/2005)   Prada Conflent Tres Vents
Santfeliuenca   9è Aplec Nadalenc (18/12/2005)   Barcelona Barcelonès Marinada
Colla Violetes del Bosc   Concert (18/12/2005)   Calella Maresme Montgrins
Magdalena   Ballada (11/12/2005)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Magdalena   Ballada (11/12/2005)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Poruga   Ballada (08/12/2005)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Banyoles   Ballada (08/12/2005)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Valsejant   Diada del soci (08/12/2005)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Llac encantat   25è Diada del soci (06/12/2005)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Petita   Ballada (06/12/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Júlia   Doble (06/12/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Bisbal Jove
Aligot   22è Sarau artesenc (04/12/2005)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Per tu, Rita   Ballada (27/11/2005)   Ribesaltes Rosselló Mil·lenària
Escumejant   10è Trobada d'aplecs (27/11/2005)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'aplec de la muntanya   Doble a Badalona (20/11/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Marie France   Ballada (19/11/2005)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Terrassa
Petita Rosa   Ballada (12/11/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Llac encantat   Imatges (12/11/2005)   Blanes La Selva Ciutat de Girona
Marie France   Ballada (06/11/2005)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Somni   15è Aniversari del Foment "Vigatenes de Conflent" (06/11/2005)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària
Ceretana   Aplec de Salou (06/11/2005)   Salou Tarragonès Reus Jove
Ceretana   15è Aniversari del Foment "Vigatenes de Conflent" (06/11/2005)   Rià-Sirach Conflent Mil·lenària
A les Guilleries   Aplec de Salou (06/11/2005)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colla Violetes del Bosc   Aplec d'Esplugues (06/11/2005)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Valsejant   3è Diada sardanista (06/11/2005)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Marie France   12è Aniversari Grup Tamborí (05/11/2005)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Valsejant   Castanyada (01/11/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
65è homenatge   Castanyada (01/11/2005)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Valsejant   Concert de tardor (23/10/2005)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Girona, Ciutat Pubilla   Diada sardanista (23/10/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Volerany   37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
65è homenatge   Ballada (16/10/2005)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Magdalena   37è Aplec de les Roquetes - Barcelona (16/10/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Petita   Ballada (16/10/2005)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Girona, Ciutat Pubilla   Ballada (15/10/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Doll d'afecte   Concert Aires de Catalunya (11/10/2005)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Volerany   34è Aplec de Súria (09/10/2005)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Al nostre barri &nb