Activitats on s'han tocat obres de Viladesau i Caner, Ricard
Títol Activitat Població Comarca Cobla
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (14/01/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Capritxosa   Obligats. Sardanes obligades (12/11/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El tu-tut de l'avi   Obligats. Sardanes obligades (12/11/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   Ballada (12/11/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Pic, repic i repicó   Obligats. Sardanes obligades (12/11/2017)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Aplec de la Castanyada (01/11/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
El meu poble   Ballada (08/10/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Girona m'enamora   Ballada (07/10/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La Pedrera   43è Aplec de Malgrat (01/10/2017)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Girona a Pep Ventura   Sardanes a la fresca (23/09/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   11 de setembre (11/09/2017)   Calella Maresme Marinada
Noces d'or   Ballada (10/09/2017)   Calella Maresme Iluro (2a etapa)
El golfet   Ballada (03/09/2017)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Oca amb naps   30è Aplec d'Encamp (03/09/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Colometa   30è Aplec d'Encamp (02/09/2017)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Girona a Pep Ventura   Ballada (27/08/2017)   Calella Maresme La Principal del Llobregat
Port de Llançà   Sardanes a la fresca (26/08/2017)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Besalú festiu   Ballada (20/08/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Sardanes a la fresca (19/08/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Pinzellades olotines   Ballades estiu (18/08/2017)   Figueres Alt Empordà La Flama de Farners
Aigua Xelida   Sardanes a la fresca (12/08/2017)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Port de Llançà   Ballada (06/08/2017)   Calella Maresme Sabadell
Mas Lloreda   18è Aplec de Moià (06/08/2017)   Moià Bages Lluïsos
Festeig   Festa major (05/08/2017)   Tona Osona Marinada
El golfet   Aplec de Móra d'Ebre (05/08/2017)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Presència de Pep Ventura   Ballada (30/07/2017)   Calella Maresme Marinada
Jovenívola   19è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (30/07/2017)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Osona
A Mataró   Sardanes a la fresca (29/07/2017)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Aigua Xelida   15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Esperit Calongí   15è Aplec de la Garrotxa (29/07/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Manresa dansa   Ballades estiu (28/07/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Amsterdam
Al cantaire del Montgrí   17è Aplec de Sant Pere de Ribes (28/07/2017)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Ballada (23/07/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   Ballada (23/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
L'empordanet   Ballada (23/07/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festeig   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (22/07/2017)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
A Pep i Núria   Sardanes a la fresca (22/07/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Girona a Pep Ventura   60è Aplec de Ceret (22/07/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colometa   16è Aplec de Sant Feliu de Codines (22/07/2017)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Hilarienca   Cicle d'estiu- festa Major (21/07/2017)   Palafrugell Baix Empordà Ciutat de Girona
La pubilla de l'Empordà   Ballades estiu (21/07/2017)   Figueres Alt Empordà Baix Empordà
El meu poble   Ballada (20/07/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El meu poble   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (17/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona a Pep Ventura   34è Aplec del Vendrell (16/07/2017)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
En Jordi   Sardanes a la fresca (15/07/2017)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Jovenívola   31è Aplec a la voar de la mar (15/07/2017)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Mas Lloreda   Ballada (15/07/2017)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Ripoll 1893   Ballada d'inic d'aplec (15/07/2017)   Ripoll Ripollès Marinada
Arenys de Munt   Festa Major Poble Sec (15/07/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Hermínia   Ballada (15/07/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Santiga
Girona a Pep Ventura   Ballada (14/07/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El tu-tut de l'avi   38è Festival de Música. La cobla i els seus solistes (14/07/2017)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Ballada (13/07/2017)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
A Mataró   Ballada (12/07/2017)   Palafolls Maresme Ciutat de Girona
L'aplec de Palafrugell   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (10/07/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Pinzellades olotines   55è Aplec d'Olot (09/07/2017)   Olot Garrotxa La Flama de Farners
Les noies de Castellar   Ballada (09/07/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Aigua Xelida   Ballada (08/07/2017)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
Girona m'enamora   9è Aplec de Castellbisbal (08/07/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Conjunt
Girona m'enamora   23è Aplec de Torregrossa (08/07/2017)   Torregrossa Pla d'Urgell Vents de Riella
Tere gentil   9è Aplec de Castellbisbal (08/07/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Felicitats   3è Aplec de Montesquiu (08/07/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Oca amb naps   14è Aplec de Cubelles (08/07/2017)   Cubelles Garraf Montgrins
L'aplec de l'amor   68è Aplec de Granollers (08/07/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   9è Aplec de Castellbisbal (08/07/2017)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
El meu poble   Cicle d'estiu (07/07/2017)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Jordi i Judit   Ballades estiu (07/07/2017)   Figueres Alt Empordà Tres Vents
Port de Llançà   Ballada (02/07/2017)   Calella Maresme Mediterrània
Hilarienca   11è Aplec Comarcal d'Osona (02/07/2017)   Seva Osona Jovenívola de Sabadell
Cors gironins   Ballada (02/07/2017)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   24è Trobada Sardanista d'Adults. Saltem i ballem (01/07/2017)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Alt Empordà   11è Aplec Comarcal d'Osona (01/07/2017)   Seva Osona La Principal de la Bisbal
El tu-tut de l'avi   11è Aplec Comarcal d'Osona (01/07/2017)   Seva Osona La Principal de la Bisbal
Al cantaire del Montgrí   45è Aplec d'Artés (01/07/2017)   Artés Bages Marinada
Colometa   Ballada (01/07/2017)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   Ballada (01/07/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Festeig   Aplec de Banyoles (01/07/2017)   Banyoles Pla de l'Estany Sol de Banyuls
Barres i onades   Ballada (30/06/2017)   Manlleu Osona Marinada
Festeig   Revetlla Sardanista (30/06/2017)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Els caçadors   Concert de Sardanes i Músic aper a cobla (29/06/2017)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Port de Llançà   45è Aplec de Llançà (25/06/2017)   Llançà Alt Empordà Conjunt
Pal de Paller   Ballada (25/06/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
L'encís de l'aplec   Ballada (25/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El bon hereu   45è Aplec de Llançà (25/06/2017)   Llançà Alt Empordà Baix Empordà
L'empordanet   45è Aplec de Llançà (25/06/2017)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Niu d'amor   18è Aplec de Perpinyà (25/06/2017)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Oca amb naps   55è Aplec de Sabadell (25/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   55è Aplec de Sabadell (25/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Conqueridora   Aplec de la Gleva (24/06/2017)   Les Masies de Voltregà Osona La Flama de Farners
La gran il·lusió   16è Festa Aplec (24/06/2017)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Ballada (24/06/2017)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Salou, Ciutat Pubilla   Sardanes a la fresca (24/06/2017)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Ballada (24/06/2017)   Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Pal de Paller   27è Aplec d'Agramunt (24/06/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Colometa   27è Aplec d'Agramunt (24/06/2017)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Girona m'enamora   Ballada (23/06/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   Revetlla Sant Joan (23/06/2017)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Colometa   Ballada (23/06/2017)   Reus Baix Camp Reus
Pal de Paller   Ballada (23/06/2017)   Cardona Bages Berga Jove
Girona 1808   Concert (18/06/2017)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
La fil·loxera   Dia Universal de la Sardana (18/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Pinzellades olotines   Corpus (18/06/2017)   La Garriga Vallès Oriental La Flama de Farners
Noces d'or   24è Memorial Jaume Raventós (18/06/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   Festa Major (18/06/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Noces de diamant   36è Aplec del Prat de Llobregat (18/06/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Esperit Calongí   Dia Universal de la Sardana (18/06/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell port d'Arenys   Ballada (18/06/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
L'aplec de Palafrugell   31è Aplec de Nit de Mataró (17/06/2017)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Noces d'or   12è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (17/06/2017)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall d'Artés   Sardanes a la fresca (17/06/2017)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
L'aplec de l'amor   31è Aplec de Nit de Mataró (17/06/2017)   Mataró Maresme Lluïsos
Al cantaire del Montgrí   31è Aplec de Nit de Mataró (17/06/2017)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
En Pere de Llafranc   Ballada (17/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Jovenívola   Aplec de les Borges del Camp (17/06/2017)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Mar de Tossa   Patum (15/06/2017)   Berga Berguedà Ciutat de Granollers (2a etapa)
Arenys de Munt   49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La vall de Camprodon   Ballada (11/06/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Palafrugell   Aplec de Caldes de Montbui (11/06/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Hermínia   Ballada (11/06/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
La Pedrera   55è Aplec de la Bisbal (11/06/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Port de Llançà   89è Aplec d'Igualada (11/06/2017)   Igualada Anoia Maricel
Niu d'amor   Aplec de Caldes de Montbui (11/06/2017)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
L'aplec de Palafrugell   49è Aplec de Cornellà (11/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colometa   Ballada (10/06/2017)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Bandera d'aplec   2è Aplec de Calaf (10/06/2017)   Calaf Anoia Lluïsos
Girona 1808   49è Vigília d'aplec (10/06/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   2è Aplec de Calaf (10/06/2017)   Calaf Anoia Camps
Girona m'enamora   Ballada (09/06/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Geltruenca   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (05/06/2017)   Tona Osona Ciutat de Girona
Pal de Paller   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (05/06/2017)   Tona Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ripoll 1893   Ballada (05/06/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El golfet   75è Aplec de la Rosa a Lurdes i al Castell de Tona (04/06/2017)   Tona Osona Vila d'Olesa
El golfet   53è Aplec de Bràfim (04/06/2017)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
La fil·loxera   Dia de l'associacionisme (04/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La vinya de l'avi   90è Aplec de Calella (04/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Oca amb naps   90è Aplec de Calella (04/06/2017)   Calella Maresme Montgrins
Felicitats   90è Revetlla Aplec de Calella (03/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Jovenívola   29è Aplec de Vandellòs (03/06/2017)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
La festa de l'Aigüeta   21è Aplec d'Almacelles (03/06/2017)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Com un passerell   90è Revetlla Aplec de Calella (03/06/2017)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
L'aplec de Palafrugell   Directe (01/06/2017)  



La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   19è Firagran (01/06/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festeig   Festa major de l'Ateneu (28/05/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Noces de diamant   Ballada (28/05/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Girona m'enamora   63è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (28/05/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (28/05/2017)   Cubelles Garraf Marinada
El meu poble   9è Aplec del Morell (28/05/2017)   El Morell Tarragonès Maricel
El golfet   Ballada (28/05/2017)   Besalú Garrotxa Foment del Montgrí
Aigua Xelida   Ballada (27/05/2017)   Maçanet de la Selva La Selva Rossinyolets
Noces d'or   Ballada (27/05/2017)   Martorell Baix Llobregat Marinada
La placeta dels llops   30è Vigília d'aplec (27/05/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (26/05/2017)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
Festeig   Ballada (26/05/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Jovenívola   Ballada (21/05/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Presència de Pep Ventura   56è Aplec de Figueres (21/05/2017)   Figueres Alt Empordà Montgrins
Hermínia   Ballada de Primavera (21/05/2017)   Palamós Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Aigua Xelida   Ballada (20/05/2017)   Vic Osona La Flama de Farners
Girona a Pep Ventura   Ballada (20/05/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
El golfet   Aplec d'Esparreguera (20/05/2017)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Niu d'amor   19è Aplec de Barberà del Vallès (20/05/2017)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
El bon hereu   13è Aplec de Primavera (20/05/2017)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Barcelona 92   29è Concert de Primavera (19/05/2017)   Sitges Garraf Maricel
Mar de Tossa   Ballada (19/05/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Tere gentil   Aplec de la Salut (15/05/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   34è Aplec de Tàrrega (14/05/2017)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
El golfet   68è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2017)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
La fil·loxera   37è Aplec d'Olesa (14/05/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
El meu poble   37è Aplec d'Olesa (14/05/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Hilarienca   68è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2017)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
La vall d'Artés   68è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
L'aplec de Palafrugell   61è Aplec de la sardana de Gràcia (14/05/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Niu d'amor   61è Aplec de la sardana de Gràcia (14/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marina   Ballada (14/05/2017)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Pinzellades olotines   Ballada (13/05/2017)   Girona Gironès La Flama de Farners
El meu poble   28è Aplec de Polinyà (13/05/2017)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Barres i onades   Ballada (13/05/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Girona m'enamora   17è Concurs Internacional de Roses Noves (12/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada de Sant Ponç (11/05/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pedrera   50è Aplec de Lloret (07/05/2017)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Atrevida   50è Aplec de Lloret (07/05/2017)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Port de Llançà   81è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atrevida   Ballada (06/05/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La gran il·lusió   Presentació CD Camins de somnis (06/05/2017)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Mar de Tossa   Pratifolck (06/05/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La festa de l'Aigüeta   Fires i festes de la Santa Creu (06/05/2017)   Figueres Alt Empordà Maravella
Noces de diamant   Luiiiiiïsos! 140 anys (06/05/2017)  



Lluïsos
L'encís de l'aplec   Dia Universal de la Dansa (01/05/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Pal de Paller   75è Aplec de Mollet (01/05/2017)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Lleida, Ciutat Pubilla   60è Aplec de Girona (01/05/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El bon hereu   Ballada (01/05/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Hilarienca   Ballada (01/05/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   Ballada (01/05/2017)   Les Masies de Roda Osona La Bisbal Jove
Port de Llançà   Aplec de Puiggraciós (30/04/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Tere gentil   Ballada (30/04/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
La placeta dels llops   Concert (30/04/2017)   Madrid Espanya La Principal de la Bisbal
El meu poble   Fires i festes de la Santa Creu (30/04/2017)   Figueres Alt Empordà Costa Brava
Emma   46è Aplec de Santa Coloma de Farners (30/04/2017)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Capritxosa   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de l'amor   25è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (30/04/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   75è Revetlla d'aplec (30/04/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
A Mataró   Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Noces d'or   Sant Jordi (23/04/2017)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
L'aplec de l'amor   Sant Jordi (23/04/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Hermínia   Sant Jordi (23/04/2017)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Santiga
Mar de Tossa   Sant Jordi (23/04/2017)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
El meu poble   Sant Jordi (23/04/2017)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colometa   Sant Jordi (23/04/2017)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
A Mataró   Sant Jordi (23/04/2017)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festeig   Sant Jordi (23/04/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Principal de l'Escala (3on epoca)
Aigua Xelida   Sant Jordi (23/04/2017)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Jovenívola   Sant Jordi (23/04/2017)   El Morell Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   Sant Jordi (23/04/2017)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Bell port d'Arenys   Sant Jordi (23/04/2017)   Capellades Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Sant Jordi (23/04/2017)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Aigua Xelida   Sant Jordi (23/04/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
El petit Jofre   La jordiada (23/04/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Presència de Pep Ventura   Sant Jordi (22/04/2017)   Montgat Maresme Marinada
L'aplec de Palafrugell   Ballada (22/04/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (22/04/2017)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bandera d'aplec   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (17/04/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Festeig   47è Aplec de Preixana (17/04/2017)   Preixana Urgell Bellpuig
Hermínia   Ballada (17/04/2017)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Niu d'amor   38è Aplec de Pàsqua (17/04/2017)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
L'aplec de Palafrugell   52è Aplec a l'Ermita de Bellvitge (17/04/2017)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colometa   18è Aplec de Pàsqua (16/04/2017)   Besalú Garrotxa Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   Ballada (16/04/2017)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
La vall d'Artés   53è Aplec de Sils (16/04/2017)   Sils La Selva La Bisbal Jove
En xiquet d'Aiguablava   40è Aplec de Breda (09/04/2017)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
A tota vela   Aplec del Mercat del Ram (09/04/2017)   Vic Osona Montgrins
El golfet   Aplec del Mercat del Ram (09/04/2017)   Vic Osona Costa Brava
La vall d'Artés   40è Aplec de Breda (09/04/2017)   Breda La Selva La Bisbal Jove
L'aplec de Palafrugell   29è Aplec de Sants (09/04/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (09/04/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Tere gentil   40è Aplec de Breda (09/04/2017)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
L'aplec de l'amor   35è Aplec de Manresa (08/04/2017)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   Ballada (02/04/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Niu d'amor   Ballada (02/04/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La fil·loxera   Ballada (02/04/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
Geltruenca   9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (02/04/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Ballada (02/04/2017)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Mar de Tossa   9è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (02/04/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
L'aplec de Palafrugell   Ballada (02/04/2017)   Cabrera de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   5è Aplec sardanista dels Arenys (02/04/2017)   Arenys de Munt Maresme Conjunt
L'avi Pito   613è Ballada (26/03/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec del Masnou (26/03/2017)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
El golfet   Ballada (26/03/2017)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Niu d'amor   Concurs (26/03/2017)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hilarienca   Ballada (26/03/2017)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tere gentil   Ballada (26/03/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Girona m'enamora   Grans exits de la sardana (21/03/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   18è Aplec de Vilassar de Dalt (19/03/2017)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (19/03/2017)   Caldes de Malavella La Selva La Flama de Farners
L'aplec de l'amor   Ballada (19/03/2017)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona 1808   Concert (18/03/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
La gran il·lusió   Concert (18/03/2017)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
L'encís de Portbò   Ballada (18/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Palamós, Ciutat Pubilla   45è Aplec de Celrà (12/03/2017)   Celrà Gironès Mediterrània
La Roseta i l'Esteve   1495è Ballada (11/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colometa   Ballada (05/03/2017)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
Pal de Paller   Ballada (05/03/2017)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
El bon hereu   27è Aplec de Bordils (05/03/2017)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Tere gentil   Diada del soci (26/02/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (26/02/2017)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
El meu poble   Ballada (26/02/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Evocant   26è Febrer Musical (26/02/2017)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Girona m'enamora   Ballada (25/02/2017)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festeig   Ballada (19/02/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Jordi i Judit   5è Memorial Ramon Capella (19/02/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal de la Bisbal
La fil·loxera   Ballada doble (19/02/2017)   La Bisbal Baix Empordà La Principal del Llobregat
En Peret "Barretó"   Ballada (19/02/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (19/02/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria del Claustre   5è Memorial Ramon Capella (19/02/2017)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   Ballada (12/02/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Colometa   37è Aplec de Navarcles (12/02/2017)   Navarcles Bages Lluïsos
El golfet   Aplec d'Hivern (05/02/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Noces de diamant   Ballada (05/02/2017)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Festeig   Doble ballada (05/02/2017)   Salt Gironès Ciutat de Girona
La sardana de Llafranc   Ballada (05/02/2017)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Hermínia   Doble ballada (05/02/2017)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Aigua Xelida   Diada del soci (05/02/2017)   Tona Osona Premià
Festeig   5è Aplec d'Hivern (29/01/2017)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (29/01/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   72è Aplec de Sant Pau de la Calçada (29/01/2017)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Arenys de Munt   Ballada (29/01/2017)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Concert de Sant Pau (27/01/2017)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
La Pedrera   Doble audició de Sant Vicenç (22/01/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
La Gavarra   Doble audició de Sant Vicenç (22/01/2017)   Sils La Selva La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (15/01/2017)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
La Roseta i l'Esteve   Ballada (15/01/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   17è Aplec de Manlleu (15/01/2017)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   Ballada (08/01/2017)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Geltruenca   Ballada (08/01/2017)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Bisbal Jove
Alt Empordà   Fraternitat. Sardanes i obres per a dues cobles (01/01/2017)  



Conjunt
Girona 1808   Sardanes et ouvres pour 2 cobles (01/01/2017)  



Conjunt
Girona 1808   Llavors de Palafolls (01/01/2017)   Palafolls Maresme Palafolls
Atrevida   Concert de Cap d'any (01/01/2017)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Besalú festiu   Festa Major (31/12/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Cel amunt   Concert (25/12/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cornetí d'en Marcel·lí   Doble Ballada (18/12/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Ofrena a Terrassa   20è Aplec Nadalenc (18/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ja la ballem   Concert de Nadal (18/12/2016)   Calella Maresme Montgrins
La gran il·lusió   Concert nadalenc (18/12/2016)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
Esperit Calongí   20è Sardanadal (17/12/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Tenores flamejants   20 ANYS DE CONCERTS DESARDANES AL BARRADAS (11/12/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Girona 1808   Concert de Santa Llucia (11/12/2016)   Malgrat de Mar Maresme Palafolls
Al cantaire del Montgrí   Ballada (11/12/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (11/12/2016)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Noces d'or   Ballada (11/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Aigua Xelida   Ballada (10/12/2016)   Montserrat Bages Genisenca
Aigua Xelida   Ballada (08/12/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
El meu poble   Ballada (06/12/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esperit Calongí   774è Doble (06/12/2016)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Al cantaire del Montgrí   Trobada sardanista de tardor (04/12/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   Diada Festiva (04/12/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Cel amunt   13è Diada de l'Agrupació (04/12/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lleida, Ciutat Pubilla   13è Diada de l'Agrupació (04/12/2016)   Cubelles Garraf Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Aniversari Ateneu Popular (27/11/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Hilarienca   Ballada (27/11/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La festa de l'Aigüeta   15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (27/11/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Reus Jove
Presència de Pep Ventura   Ballada (20/11/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sardanistes vigatans   41è Aniversari de Ripollet Sardanista (20/11/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La gran il·lusió   10è Premi Mestre Conrad Saló (20/11/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Hermínia   Ballada (20/11/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
La festa de l'Aigüeta   9è Festa de tardor (20/11/2016)   Girona Gironès La Flama de Farners
Colometa   Diada del soci (20/11/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
El golfet   37è Aniversari Amics de la Sardana (13/11/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El golfet   Ballada (13/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cel amunt   Ballada (12/11/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festeig   Ballada (06/11/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Lleida, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (06/11/2016)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (06/11/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Girona a Pep Ventura   Fires i Festes de Sant Narcís (06/11/2016)   Girona Gironès Selvatana
Pal de Paller   Ballada (06/11/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
El golfet   13è Aplec d'Esplugues (06/11/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (06/11/2016)   Salou Tarragonès Conjunt
Festeig   21è Castanyada (05/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
De festa en festa   23è Aniversari Tamborí (05/11/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Tenores flamejants   279è Concert de tardor (04/11/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
De festa en festa   Doble ballada (01/11/2016)   Artés Bages Bellpuig
Festeig   Ballada (01/11/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Pal de Paller   Castanyada (01/11/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Cors gironins   Fires i Festes de Sant Narcís (01/11/2016)   Girona Gironès Montgrins
Girona m'enamora   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (30/10/2016)   Puigreig Berguedà Coral
Tenores flamejants   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (30/10/2016)   Puigreig Berguedà La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Fires i Festes de Sant Narcís (29/10/2016)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   19è Ballada (23/10/2016)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Sardanistes vigatans   42è Aplec de l'Hospitalet (23/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (23/10/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Pal de Paller   42è Aplec de l'Hospitalet (23/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Pedraforca   42è Aplec de l'Hospitalet (23/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Pal de Paller   Ballada (22/10/2016)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Girona 1808   Memorial Joaquim Serra 2016 (17/10/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Aigua Xelida   7è Aplec del Serrallo (16/10/2016)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
En Peret "Barretó"   30è Aniversari (16/10/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
El meu poble   30è Aniversari (16/10/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   Ballada (15/10/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   Ballada (15/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Barres i onades   Ballada (15/10/2016)   Artés Bages Marinada
El meu poble   770è Doble (12/10/2016)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Girona m'enamora   Ballada (12/10/2016)   Alella Maresme Mediterrània
Colometa   46è Aplec de Tardor (12/10/2016)   Torelló Osona Ciutat de Girona
Sardanistes vigatans   770è Doble (12/10/2016)   Salt Gironès La Flama de Farners
Mas Lloreda   Homenatge a Ignasi Iglésias (09/10/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Tenores flamejants   45è Aplec de Súria (09/10/2016)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Arenys de Munt   29è Aplec de Tossa (09/10/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
El golfet   49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Barres i onades   Ballada (09/10/2016)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   49è Aplec del Remei (09/10/2016)   Flix Ribera d'Ebre Vents de Riella
Girona m'enamora   Aplec de Martorell (09/10/2016)   Martorell Baix Llobregat Mil·lenària
Festeig   Gent Gran (09/10/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Bandera d'aplec   Ballada (09/10/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Ballada (08/10/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La fil·loxera   Arran de terra (08/10/2016)   Alella Maresme Maricel
La vinya de l'avi   Arran de terra (08/10/2016)   Alella Maresme Maricel
Pic, repic i repicó   Trobada escola de cobles (08/10/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Cobles del Col·legi de Santa Maria
Aigua Xelida   29è Aplec de Vilanova de Bellpuig (02/10/2016)   Vilanova de Bellpuig Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Al cantaire del Montgrí   42è Aplec de Malgrat (02/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Presència de Pep Ventura   42è Aplec de Malgrat (02/10/2016)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Pal de Paller   37è Aplec de Calonge (25/09/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
En Peret "Barretó"   Ballada (25/09/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Esperit Calongí   37è Aplec de Calonge (25/09/2016)   Calonge Baix Empordà Conjunt
Pal de Paller   34è Aplec de Constantí (25/09/2016)   Constantí Tarragonès La Principal de Tarragona
La sardana de Llafranc   34è Aplec de Constantí (25/09/2016)   Constantí Tarragonès Cossetània
Aigua Xelida   Festa major (25/09/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
A Mataró   Ballada (25/09/2016)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Lleida, Ciutat Pubilla   50è Aplec de Lleida (24/09/2016)   Lleida Segrià Conjunt
Niu d'amor   Festa Major. Concert de la Mercè (24/09/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Aniversari Monument a la Sardana (24/09/2016)   Mollerussa Pla d'Urgell Tàrrega (2ona época)
La iaia de Llafranc   18è Aplec de Rubí (24/09/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Festa Major (20/09/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Noces d'or   Aplec de Tardor de Tona (18/09/2016)   Tona Osona La Bisbal Jove
Bandera d'aplec   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Geltruenca   Ballada (18/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Jordi i Judit   52è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2016)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Tres Vents
Ofrena a Terrassa   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Hermínia   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Pal de Paller   Festa major (18/09/2016)   Tiana Maresme Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Aplec de Terrassa (18/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   17è Aplec de Sant Andreu (17/09/2016)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Presència de Pep Ventura   Ballada (17/09/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festeig   90è Sardanes a la fresca (17/09/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Hermínia   31è Aplec de Gavà (17/09/2016)   Gavà Baix Llobregat Lluïsos
Bandera d'aplec   63è Aplec de Santiga (17/09/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El golfet   72è Aplec de Badalona (17/09/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
Palamós, Ciutat Pubilla   Aplec de Terrassa (17/09/2016)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de Palafrugell   11 de setembre (11/09/2016)   Palafrugell Baix Empordà Punt Cat
Mas Lloreda   Ballada (11/09/2016)   Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Festeig   Festa major (11/09/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'aplec de Palafrugell   11 de setembre (11/09/2016)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Sardanistes vigatans   11 de setembre (11/09/2016)   Begues Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tere gentil   11 setembre (11/09/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   !1 de setembre (11/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festeig   11 de setembre (11/09/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Juvenil Ciutat de Solsona
Palamós, Ciutat Pubilla   11 de setembre (11/09/2016)   Palafrugell Baix Empordà Punt Cat
El golfet   Ballada (10/09/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   90è Sardanes a la fresca (10/09/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
La fil·loxera   Fires i festes (09/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Jordi i Judit   Ballada (09/09/2016)   Sils La Selva Tres Vents
El golfet   Ballada (09/09/2016)   Tona Osona Ciutat de Girona
El meu poble   Ballada (08/09/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Lluïsos
El golfet   Fires i festes (08/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Al cantaire del Montgrí   Fires i festes (07/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Besalú festiu   Fires i festes (07/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Fires i festes (06/09/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
El golfet   Ballada (05/09/2016)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
Festeig   Festa Major (05/09/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Salt Sardanista   Festa major (05/09/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Girona 1808   5è Trobada de colles veteranes (04/09/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de l'amor   Ballada (04/09/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Mar de Tossa   Ballada (04/09/2016)   Montserrat Bages Ciutat de Terrassa
La fil·loxera   Ballada (04/09/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
La Pedrera   49è Aplec de Ripollet (04/09/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   5è Trobada de colles veteranes (04/09/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Pere de Galligants   49è Aplec de Ripollet (04/09/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Pal de Paller   35è Aplec de Berga (04/09/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
El golfet   38è Aplec de Martorelles (03/09/2016)   Martorelles Vallès Oriental Ciutat de Girona
Al cantaire del Montgrí   24è Aplec d'Encamp (03/09/2016)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Festeig   Ballada (02/09/2016)   Sils La Selva Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (31/08/2016)   Calaf Anoia Lluïsos
La fil·loxera   39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Mediterrània
Besalú festiu   39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   39è Aplec de Navàs (29/08/2016)   Navàs Bages Principal de Berga
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa Major (29/08/2016)   Ripollet Vallès Occidental Punt Cat
La festa de l'Aigüeta   Ballada (28/08/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Colometa   Cicle d'estiu (28/08/2016)   Calella Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Jovenívola   Ballada (28/08/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Bandera d'aplec   Festa Major (28/08/2016)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   43è Aplec de Premià de Mar (27/08/2016)   Premià de Mar Maresme Premià
Pal de Paller   36è Aplec de Cambrils (27/08/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
El golfet   Festa major de Sant Genís (26/08/2016)   Vilassar de Dalt Maresme Premià
Barres i onades   Ballada (26/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Colometa   Ballada (25/08/2016)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Niu d'amor   Ballada (24/08/2016)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Pal de Paller   Ballada (21/08/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Cofoia   Cicle d'estiu (21/08/2016)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esperit Calongí   Doble audició (21/08/2016)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
Girona m'enamora   Festa major (21/08/2016)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes vigatans   Ballada (20/08/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   90è Sardanes a la fresca (20/08/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
La vall d'Artés   Ballada (20/08/2016)   Artés Bages Marinada
A Mataró   Doble ballada (19/08/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
La festa de l'Aigüeta   Sant Magí (19/08/2016)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Noces d'or   Ballada (19/08/2016)   Sils La Selva La Principal d'Olot
El golfet   Ballada (19/08/2016)   Palafrugell Baix Empordà Rossinyolets
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (16/08/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Nits daurades (14/08/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
L'aplec de Palafrugell   22è Aplec d'Osseja (14/08/2016)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Bandera d'aplec   22è Aplec d'Osseja (14/08/2016)   Oceja Capcir Mil·lenària
Pal de Paller   Festa major de Sant Roc (13/08/2016)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
El golfet   Ballada (11/08/2016)   Vilassar de Mar Maresme Premià
Esperit Calongí   Ballada (07/08/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Noces d'or   Cicle d'estiu (07/08/2016)   Calella Maresme Sabadell
Colometa   Aplec de Moià (07/08/2016)   Moià Bages Lluïsos
Besalú festiu   Ballada (07/08/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Aigua Xelida   31è Aplec de Ribes (07/08/2016)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Noces de diamant   Ballada (06/08/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
En Peret "Barretó"   Festa d'Estiu (06/08/2016)   L'Albiol Baix Camp Reus Jove
Pal de Paller   43è Aplec de la Ribera d'Ebre (06/08/2016)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Vents de Riella
Girona m'enamora   31è Aplec de Ribes (06/08/2016)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
La vall d'Artés   Ballada (05/08/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (03/08/2016)   L'Escala Alt Empordà Sabadell
Xerinola   Festa major (01/08/2016)   Torelló Osona La Flama de Farners
De festa en festa   Cicle d'estiu (31/07/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   Ballades d'estiu (31/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
A Mataró   24è Aplec de ls Borges Blanques (30/07/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Bandera d'aplec   Ballada (30/07/2016)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
Palamós, Ciutat Pubilla   14è Aplec de la Garrotxa (30/07/2016)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (29/07/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Bandera d'aplec   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (29/07/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (29/07/2016)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
La fil·loxera   16è Aplec de Sant Pere de Ribes (29/07/2016)   Sant Pere de Ribes Garraf Maricel
Pal de Paller   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (25/07/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Pal de Paller   Ballada (24/07/2016)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'aplec de Palafrugell   Ballada (24/07/2016)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Tenores flamejants   Festa Major de Santa Anna (24/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Festa Major de Santa Anna (24/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Conjunt
Besalú festiu   Festa major (24/07/2016)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
El golfet   48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
El tarlà de l'Argenteria   48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
La Roseta i l'Esteve   48è Aplec de Palamós (24/07/2016)   Palamós Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   25è Aplec d'Arbeca (23/07/2016)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   15è Aplec de Sant Feliu de Codines (23/07/2016)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
En Peret "Barretó"   Concert (23/07/2016)   La Riba Alt Camp Reus Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (22/07/2016)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'aplec de Palafrugell   Ballada (22/07/2016)   Manlleu Osona La Principal del Llobregat
Esperit Calongí   Festa Major (20/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Pal de Paller   Festa Major (20/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
La fil·loxera   Festa Major (19/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Com un passerell   Festa Major (19/07/2016)   Palafrugell Baix Empordà La Flama de Farners
Pal de Paller   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (18/07/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   Ballada (17/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Granollers (2a etapa)
Pal de Paller   33è Aplec del Vendrell (17/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Carantoines   63è Aplec de Ripoll (17/07/2016)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (17/07/2016)   Besalú Garrotxa La Principal de l'Escala (3on epoca)
En Pere de Llafranc   Ballada (17/07/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aigua Xelida   Ballada (17/07/2016)   La Pobla de Lillet Berguedà Berga Jove
Bell port d'Arenys   Ballada (16/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Pic, repic i repicó   Concert (16/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Cobles del Col·legi de Santa Maria
Tenores flamejants   50è Concert dels 50 anys (16/07/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Hilarienca   Aplec del Romesco (16/07/2016)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Terrassa
Aigua Xelida   Festa major poble Sec (16/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Festeig   90è Sardanes a la fresca (16/07/2016)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Ballada (15/07/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Jovenívola   Ballada (15/07/2016)   Els Angles Capcir Berga Jove
Besalú festiu   Ballada (15/07/2016)   Manlleu Osona Sabadell
Girona 1808   Ballada (14/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
El golfet   Cicle d'estiu (10/07/2016)   Calella Maresme Ciutat de Girona
La festa de l'Aigüeta   Aplec de La Mussara (10/07/2016)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
La vall d'Artés   54è Aplec d'Olot (10/07/2016)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Arenys de Munt   Ballada (10/07/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Colometa   Ballada (10/07/2016)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Mediterrània
Noces d'or   Ballada (10/07/2016)   Malgrat de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Colometa   8è Aplec de Castellbisbal (09/07/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Aplec del Pla de Santa Maria (09/07/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
En xiquet d'Aiguablava   Aplec de Montesquiu (09/07/2016)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
El golfet   8è Aplec de Castellbisbal (09/07/2016)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Alt Empordà   12è Concert de música per a cobla (08/07/2016)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Girona m'enamora   Ballada (08/07/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
A Mataró   Ballada (08/07/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El meu poble   Ballada (08/07/2016)   Manlleu Osona Lluïsos
Bandera d'aplec   Sardanes fresques per a les nits d'estiu (04/07/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Ballada (03/07/2016)   El Vendrell Baix Penedès Lluïsos
Aigua Xelida   42è Aplec de Montblanc (03/07/2016)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Noces d'or   Ballada (03/07/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Hermínia   6è Festa Major del Carmel (03/07/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Aigua Xelida   36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Festeig   Festa major (03/07/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Bandera d'aplec   64è Aplec de Banyoles (03/07/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Bell port d'Arenys   36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
Bell port d'Arenys   Cicle d'estiu (03/07/2016)   Calella Maresme Marinada
La iaia de Llafranc   10è Aplec Comarcal Osona (03/07/2016)   Les Masies de Roda Osona Ciutat de Girona
La vinya de l'avi   10è Aplec Comarcal Osona (02/07/2016)   Les Masies de Roda Osona La Principal de la Bisbal
Juditona   Sardanes a la fresca- Fira d'Entitats (02/07/2016)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
La Pedrera   44è Aplec d'Artés (02/07/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lleida, Ciutat Pubilla   22è Aplec de Rosselló (02/07/2016)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
Niu d'amor   Ballada (02/07/2016)   Campdevànol Ripollès Berga Jove
De festa en festa   Ballada (01/07/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Doble ballada d'estiu (01/07/2016)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (01/07/2016)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
En Peret "Barretó"   Festa major (29/06/2016)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
La festa de l'Aigüeta   Ballada (27/06/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Besalú festiu   55è Aplec de Sabadell (26/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   15è Aplec d'Andorra (25/06/2016)   Andorra la Vella Andorra Marinada
La festa de l'Aigüeta   13è Aplec de Cubelles (25/06/2016)   Cubelles Garraf Reus Jove
A Mataró   15è Aplec d'Andorra (25/06/2016)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (25/06/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Besalú festiu   1è Aplec de Calaf (25/06/2016)   Calaf Anoia Camps
Pal de Paller   26è Aplec d'Agramunt (25/06/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Salou, Ciutat Pubilla   26è Aplec d'Agramunt (25/06/2016)   Agramunt Urgell Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   Ballada (25/06/2016)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental Genisenca
Sardanistes vigatans   90è Sardanes a la fresca (25/06/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Cala s'Alguer   15è Aplec d'Andorra (25/06/2016)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Pal de Paller   Ballada (25/06/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
Mar de Tossa   Ballada (24/06/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (24/06/2016)   Sant Joan Despí Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Hermínia   Ballada (24/06/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona m'enamora   Concert de Sant Joan (24/06/2016)   Gavà Baix Llobregat Berga Jove
Noces d'or   Revetlla (23/06/2016)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Hermínia   Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
Hilarienca   Revetlla (23/06/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Festeig   Revetlla de Sant Joan (23/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Cala s'Alguer   Aplec de Taradell (19/06/2016)   Taradell Osona Lluïsos
L'Antoni i la Montserrat   35è Aplec del Prat (19/06/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Girona a Pep Ventura   62è Aplec d'Anglès (19/06/2016)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Pal de Paller   Dia Universal de la Sardana (19/06/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Noces d'or   23è Memorial Jaume Raventós (19/06/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Pal de Paller   Aplec de Taradell (19/06/2016)   Taradell Osona Lluïsos
Mar de Tossa   65è Aplec de Cardedeu (19/06/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Lleida, Ciutat Pubilla   Dia Universal de la Sardana (19/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Barres i onades   18è Aplec de Campdevànol (18/06/2016)   Campdevànol Ripollès Tres Vents
Girona a Pep Ventura   90è Sardanes a la fresca (18/06/2016)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Pal de Paller   Aplec de les Borges del Camp (18/06/2016)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Noces de diamant   Aplec de Mataró (18/06/2016)   Mataró Maresme Lluïsos
Noces d'or   18è Aplec de Campdevànol (18/06/2016)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Arenys de Munt   Ballada (12/06/2016)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tenores flamejants   54è Aplec de la Bisbal (12/06/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Bandera d'aplec   Festa del soci (12/06/2016)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Port de Llançà   16è Aplec Vila d'Altafulla (12/06/2016)   Altafulla Tarragonès Maricel
El meu poble   88è Aplec d'Igualada (12/06/2016)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La fil·loxera   48è Aplec de Cornellà (12/06/2016)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Els caçadors   54è Aplec de la Bisbal (12/06/2016)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Bell port d'Arenys   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A Flaçà per Sant Fermí   Festa major Petita (11/06/2016)   Tiana Maresme Ciutat de Girona
Aigua Xelida   22è Aplec de la Sardana del Pla de la Catedral (11/06/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
Colometa   Sardanes a la fresca (08/06/2016)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Noces d'or   Ballada (05/06/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (05/06/2016)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
La Pedrera   89è Aplec de Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A la valenta   89è Aplec de Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Montgrins
Marona   Vigília Aplec Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Vint-i-cinc primaveres   89è Aplec de Calella (04/06/2016)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   89è Aplec de Calella (04/06/2016)   Calella Maresme Conjunt
Arenys de Munt   20è Aplec d'Almacelles (04/06/2016)   Almacelles Segrià Bellpuig
Alt Empordà   Gran Concert de Cobla (03/06/2016)   Figueres Alt Empordà Conjunt
El carrilet   Ballada (29/05/2016)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
Jovenívola   La patum (29/05/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
En Pere de Llafranc   Aplec del Morell (29/05/2016)   El Morell Tarragonès Mediterrània
Hermínia   Ballada (29/05/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Jordi i Judit   2è Diada Catalana (29/05/2016)   Torrelles de la Salanca Rosselló Tres Vents
Felicitats   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (29/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
El meu poble   59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   Ballada (29/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Mas Lloreda   62è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La vinya de l'avi   Ballada (29/05/2016)   Barcelona Barcelonès Maricel
El golfet   59è Aplec de Girona (29/05/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Festeig   Festa de la Gent Gran (29/05/2016)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Besalú festiu   Ballada (28/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Noces de diamant   Festa Major (27/05/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mar de Tossa   La Patum (26/05/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
El meu poble   Corpus (26/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   La Patum (26/05/2016)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El meu poble   74è Aplec de Mollet (22/05/2016)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Al vell dansaire   Ballada (22/05/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Tere gentil   Ballada (21/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   9è Diada Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (21/05/2016)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
La Roseta i l'Esteve   Ballada (21/05/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   18è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Salou, Ciutat Pubilla   4è Aplec Collblanc-Torassa (15/05/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Geltruenca   33è Aplec de Tàrrega (15/05/2016)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
Hilarienca   55è Aplec de Figueres (15/05/2016)   Figueres Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (14/05/2016)   La Garriga Vallès Oriental Vila d'Olesa
La festa de l'Aigüeta   27è Aplec de Polinyà (14/05/2016)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Girona 1808   Girona, temps de flors (14/05/2016)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Aigua Xelida   12è Aplec de Porqueres (14/05/2016)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Girona 1808   16è Concurs Internacional de Roses Noves (13/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Festeig   67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Presència de Pep Ventura   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El golfet   36è Aplec d'Olesa (08/05/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Sardanistes vigatans   60è Aplec de Gràcia (08/05/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Barres i onades   67è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2016)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Sardanistes vigatans   Girona, temps de flors (07/05/2016)   Girona Gironès La Flama de Farners
A Mataró   Ballada (07/05/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
A tota vela   14è Concert de Sant Pau (06/05/2016)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
El carrilet   49è Aplec de Lloret (01/05/2016)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
El ben plantat   49è Aplec de Lloret (01/05/2016)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
El cornetí d'en Marcel·lí   49è Aplec de Lloret (01/05/2016)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Arenys de Munt   Ballada (01/05/2016)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Hermínia   Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (01/05/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El golfet   Festa del Barri de Montserrat (30/04/2016)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Pal de Paller   18è Fira Gran (30/04/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Pal de Paller   80è Aplec de Santa Perpètua (30/04/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Salou, Ciutat Pubilla   608è Ballada (24/04/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La Gavarra   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Cala s'Alguer   24è Aplec del Cava (24/04/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (24/04/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Aigua Xelida   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
Pal de Paller   45è Aplec de Santa Coloma de Farners (24/04/2016)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
Pal de Paller   Ballada (24/04/2016)   Bellvís Pla d'Urgell Juvenil Lo Castell
Salou, Ciutat Pubilla   Sant Jordi (23/04/2016)   La Bisbal Baix Empordà Rossinyolets
Aigua Xelida   Sant Jordi (23/04/2016)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Genisenca
Besalú festiu   Sant Jordi (23/04/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Arenys de Munt   Sant Jordi (23/04/2016)   Rubí Vallès Occidental Les Casenoves
Aigua Xelida   Sant Jordi (23/04/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
L'Antoni i la Montserrat   Sant Jordi (23/04/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Noces d'or   Sant Jordi (23/04/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
De festa en festa   Sant Jordi (23/04/2016)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Esperit Calongí   Sant Jordi (23/04/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Sant Jordi (23/04/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Barres i onades   Sant Jordi (23/04/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Mar de Tossa   Sant Jordi (23/04/2016)   Ripoll Ripollès La Flama de Farners
A Mataró   Sant Jordi (23/04/2016)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Pal de Paller   Sant Jordi (23/04/2016)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
El cornetí d'en Marcel·lí   Aplec de Montmeló (17/04/2016)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Girona
Girona a Pep Ventura   52è Aplec de Sils (17/04/2016)   Sils La Selva La Bisbal Jove
La sardana de Llafranc   52è Aplec de Sils (17/04/2016)   Sils La Selva Mediterrània
Girona m'enamora   50è Aniversari L'Hospitalet Ciutat Pubilla (17/04/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Selvatana
Hilarienca   28è Aplec de Sants (10/04/2016)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   Ballada (10/04/2016)   Cubelles Garraf Marinada
Besalú festiu   Ballada (10/04/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Pal de Paller   39è Aplec de Breda (10/04/2016)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Aigua Xelida   28è Aplec de Sants (10/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aigua Xelida   Ballada (09/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Port de Llançà   Concet de Sardanes i Música per a cobla (09/04/2016)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La sardana de Llafranc   28è Aplec de la Nou de Gaià (03/04/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Cossetània
La festa de l'Aigüeta   28è Aplec de la Nou de Gaià (03/04/2016)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
El meu poble   Ballada (03/04/2016)   Barcelona Barcelonès Marinada
A Mataró   Ballada (02/04/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El meu poble   27è Cloenda Cursets de sardanes (02/04/2016)   Artés Bages Ciutat de Girona
Cel amunt   Concert (02/04/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
L'aplec de Palafrugell   Aplec de Canovelles (28/03/2016)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
Bandera d'aplec   51è Aplec a l'ermita de Bellvitge (28/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El golfet   37è Aplec de la Pobla de Montornés (28/03/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
El meu poble   37è Aplec de la Pobla de Montornés (28/03/2016)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   27è Aplec de Roda de Berà (28/03/2016)   Roda de Berà Tarragonès Ciutat de Cornellà
El golfet   27è Aplec de Roda de Berà (28/03/2016)   Roda de Berà Tarragonès Marinada
De festa en festa   Ballada (27/03/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Presència de Pep Ventura   44è Aplec del Masnou (27/03/2016)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
La fil·loxera   44è Aplec del Masnou (27/03/2016)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Felicitats   69è Aniversari Sabadell Sardanista (20/03/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanistes vigatans   76è Aplec del Mercat del Ram (20/03/2016)   Vic Osona Mediterrània
De festa en festa   Ballada (20/03/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Pal de Paller   76è Aplec del Mercat del Ram (20/03/2016)   Vic Osona Costa Brava
Maria del Claustre   17è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2016)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Besalú festiu   Ballada (20/03/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Ballada (19/03/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Niu d'amor   Ballada (19/03/2016)   Berga Berguedà Berga Jove
Tenores flamejants   Concert (19/03/2016)   Torelló Osona La Principal de la Bisbal
La fil·loxera   Ballada (13/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Cors gironins   42è Aplec de Cerdanyola (13/03/2016)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
La festa de l'Aigüeta   Ballada (13/03/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
A Flaçà per Sant Fermí   44è Aplec de Celrà (13/03/2016)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
La Pedrera   39è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La festa de l'Aigüeta   Ballada (06/03/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Hilarienca   17è Festa de l'arbre (06/03/2016)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colometa   Festa Major d'Hivern (06/03/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Bell port d'Arenys   Ballada (06/03/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
El meu poble   39è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Atrevida   39è Aplec de Castellar del Vallès (06/03/2016)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   26è Petit aplec de Bordils (06/03/2016)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
El golfet   Ballada (06/03/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Aigua Xelida   26è Petit aplec de Bordils (06/03/2016)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Maria del Claustre   Ballada (05/03/2016)   Manresa Bages Lluïsos
De festa en festa   Ballada (28/02/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (28/02/2016)   Montmeló Vallès Oriental La Flama de Farners
A la valenta   25è Febrer Musical (28/02/2016)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Niu d'amor   Ballada (28/02/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Barres i onades   Diada del soci (28/02/2016)   Badalona Barcelonès Marinada
La iaia de Llafranc   Diada del Soci (21/02/2016)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Girona m'enamora   Concert de la llum (20/02/2016)   Manresa Bages Punt Cat
El cornetí d'en Marcel·lí   Ballada (14/02/2016)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
De festa en festa   Ballada (14/02/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Jovenívola de Sabadell
Cala s'Alguer   36è Aplec de Navarcles (14/02/2016)   Navarcles Bages Lluïsos
A Mataró   Ballada (07/02/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Pal de Paller   Aplec d'hivern (07/02/2016)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Doble ballada (07/02/2016)   Salt Gironès Ciutat de Girona
El golfet   Doble ballada (07/02/2016)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Hilarienca   Diada del soci (07/02/2016)   Tona Osona Les Casenoves
Festeig   Ballada (02/02/2016)   La Pobla de Mafumet Tarragonès Reus
Cofoia   Som Cultura (23/01/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sardanistes vigatans   12è Aplec d'Òdena (17/01/2016)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   Festa major de Sant Antoni (17/01/2016)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Besalú festiu   12è Aplec d'Òdena (17/01/2016)   Òdena Anoia Marinada
Bandera d'aplec   Ballada (17/01/2016)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Hilarienca   Ballada (10/01/2016)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El golfet   ballada (10/01/2016)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Mar de Tossa   Ballada (09/01/2016)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Sardanistes vigatans   16è Aplec de Manlleu (03/01/2016)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (03/01/2016)   Barcelona Barcelonès Rambles
Jovenívola   1è Festes d'Hivern (02/01/2016)   Hostalets de Balenyà Osona Selvatana
A Flaçà per Sant Fermí   Sardanes de Flaçà (01/01/2016)   Flaçà Gironès Ciutat de Girona
Niu d'amor   Concert de Cap d'Any (01/01/2016)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
La vall d'Artés   Sardanes a Artés (01/01/2016)   Artés Bages La Principal de la Bisbal
Aigua Xelida   Ballada (27/12/2015)   Barcelona Barcelonès Rambles
Tap i carabassa   Concert de Sant Esteve (26/12/2015)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
La Roseta i l'Esteve   Ballada (26/12/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   19è Aplec Nadalenc (20/12/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festeig   Ballada (20/12/2015)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Pal de Paller   Ballada (19/12/2015)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Llibertat   Concert (13/12/2015)   Ripoll Ripollès La Principal de la Bisbal
El bon hereu   Ballada (13/12/2015)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Noces d'or   Ballada (13/12/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Cel amunt   Concert (13/12/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
L'encís de Portbò   Doble (08/12/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Flama de Farners
Girona m'enamora   Doble (08/12/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Salt Sardanista   Doble (06/12/2015)   Salt Gironès La Flama de Farners
De festa en festa   Doble (06/12/2015)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
El carrilet   Ballada (29/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La Roseta i l'Esteve   Doble (29/11/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palamós, Ciutat Pubilla   Aplec de Tardor (29/11/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   Ballada (22/11/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Besalú festiu   14è Trobada Sardanista (22/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Geltruenca   Ballada (22/11/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aigua Xelida   14è Trobada Sardanista (22/11/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Marina   Diada del soci (22/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Colometa   40è Aniversari Ripollet Sardanista (15/11/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Hilarienca   13è Diada sardanista (15/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
El bon hereu   Doble (15/11/2015)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Palafrugell   Diada del soci (15/11/2015)   Palafrugell Baix Empordà Vila de la Jonquera
Noces d'or   13è Diada sardanista (15/11/2015)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Hilarienca   13è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (15/11/2015)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   Ballada (14/11/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
L'avi Pito   Ballada (14/11/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Aigua Xelida   Ballada (14/11/2015)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
La vall de Calonge   Diada del soci (14/11/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (08/11/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La fil·loxera   36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (08/11/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Presència de Pep Ventura   26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Jovenívola   19è Trobada CASCB (08/11/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Selvatana
Salou, Ciutat Pubilla   26è Aplec de Sant Martí (08/11/2015)   Salou Tarragonès Conjunt
El golfet   39è Diada Sardanista (07/11/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
La sardana de Llafranc   Castanyada (01/11/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
En xiquet d'Aiguablava   Aplec d'Esplugues (01/11/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   Fires i festes (01/11/2015)   Girona Gironès Selvatana
Aigua Xelida   15è Gresca Torellonenca (01/11/2015)   Torelló Osona Berga Jove
El golfet   Castanyada (01/11/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Noces d'or   Fires i festes (01/11/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
En Joan i la Cisca   Castanyada (31/10/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Ripoll, bíblia de pedra   Concert (31/10/2015)   Ripoll Ripollès Marinada
Girona m'enamora   Concert tradicional de Fires (29/10/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Llibertat   Concert tradicional de Fires (29/10/2015)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Jovenívola   Fires i festes (29/10/2015)   Girona Gironès Selvatana
Bandera d'aplec   41è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (25/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La vinya de l'avi   Competencia de cobles (25/10/2015)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de la Bisbal
Barres i onades   41è Aplec de l'Hospitalet (25/10/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Maricel
Oca amb naps   Competencia de cobles (25/10/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Montgrins
Xerinola   Competencia de cobles (25/10/2015)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Girona a Pep Ventura   Fires i festes (24/10/2015)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Llibertat   47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Arenys de Munt   40è Aniversari Agrupació Sardanista (18/10/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Colometa   Ballada (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Colometa   6è Aplec del Serrallo (18/10/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Hermínia   20è Aplec de la Tartrana (18/10/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aigua Xelida   6è Aplec del Serrallo (18/10/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Girona a Pep Ventura   Doble (12/10/2015)   Salt Gironès La Bisbal Jove
Arenys de Munt   45è Aplec de tardor (12/10/2015)   Torelló Osona Les Casenoves
Geltruenca   Ballada doble (Gava + Viladecans) (11/10/2015)   Gavà Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Pal de Paller   44è Aplec de Súria (11/10/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Al cantaire del Montgrí   28è Aplec de Tossa (11/10/2015)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
Llibertat   Aplec de Súria- Concert (11/10/2015)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   Diada del soci (11/10/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (11/10/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El golfet   Ballada (04/10/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Bandera d'aplec   ballada (04/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (03/10/2015)   Cubelles Garraf Reus Jove
Mas Lloreda   Ballada (03/10/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Aplec de Montcada (03/10/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Festeig   Ballada (28/09/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Cala s'Alguer   40è Aplec de Sant Cugat (27/09/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pic, repic i repicó   40è Aplec de Sant Cugat (27/09/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Presència de Pep Ventura   40è Aplec de Sant Cugat (27/09/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Llibertat   Ballada (27/09/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El carrilet   40è Aplec de Sant Cugat (27/09/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Al cantaire del Montgrí   17è Aplec de Rubí (26/09/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   Santa Tecla (23/09/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   171è Aplec de Sant Maurici (22/09/2015)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Cors gironins   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ofrena a Terrassa   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
El meu poble   43è Aplec de Terrassa (20/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Bandera d'aplec   49è Aplec Baix Camp (20/09/2015)   Reus Baix Camp Reus Jove
Girona a Pep Ventura   Aplec de tardor (20/09/2015)   Tona Osona La Bisbal Jove
Colometa   71è Aplec de Badalona (20/09/2015)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Aplec de tardor (20/09/2015)   Tona Osona Mediterrània
La Roseta i l'Esteve   89è Sardanes estiu 2015 (19/09/2015)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   43è Aplec de Terrassa (19/09/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
En xiquet d'Aiguablava   62è Aplec de Santiga (13/09/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Festa major (13/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
Tere gentil   Festa major (13/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Arenys de Munt   Festa Major (12/09/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Aigua Xelida   16è Aplec de tarda (12/09/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Arenys de Munt   11 de Setembre (11/09/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Niu d'amor   11 de setembre (11/09/2015)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La Pedrera   59è Aplec de la Garriga (10/09/2015)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   Ballada (10/09/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Hermínia   Festa major (07/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Colometa   Centenari de l'Església Major (06/09/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Marinada
El meu poble   Festa Major Sabadell (06/09/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   4è Trobada sardanistes de colles Veteranes (06/09/2015)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   48è Aplec de Ripollet (06/09/2015)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Bandera d'aplec   Ballada (06/09/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aigua Xelida   Festa de la Verema (05/09/2015)   Alella Maresme La Principal del Llobregat
Mar de Tossa   Ballada (30/08/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Colometa   35è Aplec de Cambrils (29/08/2015)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Bell port d'Arenys   42è Aplec de Premià de Mar (29/08/2015)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Besalú festiu   42è Aplec de Premià de Mar (29/08/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
En xiquet d'Aiguablava   Ballada (28/08/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Barcelona 92   Festa Major (28/08/2015)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (27/08/2015)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Port de Llançà   Ballada (27/08/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La fil·loxera   Festa Major Sants (23/08/2015)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aigua Xelida   Ballada (23/08/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Esperit Calongí   Ballada (23/08/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Al cantaire del Montgrí   Ballada (22/08/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona m'enamora   Dobla ballada (21/08/2015)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
El bon hereu   Ballada (21/08/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Arenys de Munt   Dobla ballada (21/08/2015)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Colometa   Festes de Sant Magí (19/08/2015)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Hilarienca   Festa major (17/08/2015)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (16/08/2015)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Colometa   7è Aplec de Coma-ruga (15/08/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Barres i onades   89è Sardanes estiu 2015 (15/08/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Colometa   Festa Major (11/08/2015)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
El meu poble   89è Sardanes estiu 2015 (08/08/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Festa Major (08/08/2015)   Salou Tarragonès Reus Jove
Barres i onades   6è Aplec de Sant Llorenç (08/08/2015)   El Pont d'Armentera Alt Camp Maricel
A Mataró   Ballada (05/08/2015)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Jovenívola   Festa major (04/08/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Ballada (03/08/2015)   Subirats Alt Penedès Reus Jove
Colometa   Aplec de la Palma d'Ebre (02/08/2015)   La Palma d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Pic, repic i repicó   16è Aplec Vila de Moià (02/08/2015)   Moià Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   89è Sardanes estiu 2015 (01/08/2015)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Colometa   23è L'aplec de les Borges Blanques (01/08/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Geltruenca   23è L'aplec de les Borges Blanques (01/08/2015)   Les Borges Blanques Garrigues Conjunt
Aigua Xelida   Festa Major (31/07/2015)   La Garriga Vallès Oriental La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (31/07/2015)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Colometa   Ballada (31/07/2015)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Pal de Paller   Ballada (29/07/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
Hilarienca   Ballada (26/07/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Salt Sardanista   17è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (26/07/2015)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Marinada
Mas Lloreda   Ballada (25/07/2015)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La sardana de Llafranc   21è Aplec de Torredembarra (25/07/2015)   Torredembarra Tarragonès Maricel
Geltruenca   Ballada (24/07/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Girona 1808   8è Aniversari Associació Sardanista "Bon Rotllo" (24/07/2015)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Marinada
Festeig   Ballada (24/07/2015)   Manlleu Osona Lluïsos
Tere gentil   Ballada (24/07/2015)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Jovenívola   Nits d'estiu (23/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Pic, repic i repicó   62è Aplec de Ripoll (19/07/2015)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Aplec del Vendrell (19/07/2015)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
De festa en festa   Ballada (19/07/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Festeig   Festa major Poble Sec (18/07/2015)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Colometa   20è Aplec del Romesco (18/07/2015)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Arenys de Munt   Ballada (18/07/2015)   La Garriga Vallès Oriental Les Casenoves
Festeig   Festa major de la Florida (18/07/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
Barres i onades   Ballada (17/07/2015)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (17/07/2015)   Manlleu Osona Sabadell
La festa de l'Aigüeta   Ballada (16/07/2015)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festeig   Ballada (16/07/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
El golfet   Ballada (12/07/2015)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
L'aplec de l'amor   Ballada (12/07/2015)   Hostalets de Balenyà Osona Lluïsos
Al cantaire del Montgrí   Aplec de Montesquiu (11/07/2015)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Pic, repic i repicó   66è Aplec de Granollers (11/07/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Jovenívola   66è Aplec de Granollers (11/07/2015)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Hermínia   7è Aplec de Castellbisbal (11/07/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'Antoni i la Montserrat   29è Aplec del Pla de Santa Maria (11/07/2015)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Port de Llançà   7è Aplec de Castellbisbal (11/07/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Bandera d'aplec   7è Aplec de Castellbisbal (11/07/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Ballada (10/07/2015)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (05/07/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ofrena a Terrassa   9è Aplec Comarcal d'Ossona (05/07/2015)   Sant Pere de Torelló Osona La Principal del Llobregat
Noces d'or   41è Aplec de Montblanc (05/07/2015)   Montblanc Conca de Barberà Bellpuig
Lleida, Ciutat Pubilla   89è Sardanes estiu 2015 (04/07/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
La festa de l'Aigüeta   Ballada (04/07/2015)   Artesa de Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
Bandera d'aplec   26è Aplec d'Ascó (04/07/2015)   Ascó Ribera d'Ebre Reus Jove
Hilarienca   43è Aplec d'Artés (04/07/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   39è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (04/07/2015)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme La Principal del Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (03/07/2015)   Premià de Mar Maresme Sabadell
El meu poble   Ballada (03/07/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Bisbal Jove
Jovenívola   Ballada (03/07/2015)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Ballada (03/07/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
L'Antoni i la Montserrat   Nits d'estiu (02/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La Pedrera   Ballada (28/06/2015)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   53è Aplec de Sabadell (28/06/2015)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
La sardana de Llafranc   89è Sardanes estiu 2015 (27/06/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Jovenívola   ballada (26/06/2015)   Rubí Vallès Occidental Selvatana
Barres i onades   Ballada (26/06/2015)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Port de Llançà   Ballada (25/06/2015)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
El golfet   Ballada (24/06/2015)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Premià
Presència de Pep Ventura   Festa Major (24/06/2015)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
El meu poble   Ballada (24/06/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Festeig   Ballada (24/06/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Aigua Xelida   Revetlla de Sant Joan (23/06/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
La sardana de Llafranc   Revetlla Sant Joan (23/06/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
El bon hereu   Dia Universal de la Sardana (21/06/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   64è Aplec de Cardedeu (21/06/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Niu d'amor   Memorial Jaume Raventós (21/06/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
A Mataró   Aplec de Taradell (21/06/2015)   Taradell Osona Lluïsos
Com un passerell   64è Aplec de Cardedeu (21/06/2015)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Noces d'or   Dia Universal de la Sardana (21/06/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La sardana de Llafranc   27è Aplec de l'Eixample (21/06/2015)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Hilarienca   34è Aplec del Prat (21/06/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Barres i onades   27è Aplec de l'Eixample (21/06/2015)   Barcelona Barcelonès Maricel
Flors a la Moreneta   Festa Major (20/06/2015)   Vilassar de Mar Maresme Iluro (2a etapa)
Presència de Pep Ventura   Festa major del Barri de la Marina (20/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Mas Lloreda   Aplec de Cubelles (20/06/2015)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
L'Antoni i la Montserrat   Aplec de les Borges del Camp (20/06/2015)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La fil·loxera   89è Sardanes estiu 2015 (20/06/2015)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
L'encís de Portbò   10è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (20/06/2015)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
El meu poble   Ballada (14/06/2015)   Sallent Bages Lluïsos
La fil·loxera   53è Aplec de la Bisbal (14/06/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Esperit Calongí   Aplec de Cornellà (14/06/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Aplec de Cornellà (14/06/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Niu d'amor   36è Aplec Conjunt Caldes-Palau (14/06/2015)   Caldes de Montbui Vallès Occidental La Principal del Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   15è Aplec d'Altafulla (14/06/2015)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
L'aplec de Palafrugell   Festa del soci (14/06/2015)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Mar de Tossa   53è Aplec de la Bisbal (14/06/2015)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
L'aplec de Palafrugell   21è Aplec de la Catedral (13/06/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aigua Xelida   Aplec de Calella (07/06/2015)   Calella Maresme Conjunt
Atrevida   Aplec de Calella (07/06/2015)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   Aplec de Bràfim (07/06/2015)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Mas Lloreda   40è Aplec de l'Escala (07/06/2015)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Niu d'amor   Ballada (07/06/2015)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Pal de Paller   Aplec de Calella (07/06/2015)   Calella Maresme Montgrins
Niu d'amor   88è Revetlla aplec de Calella (06/06/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
La vall de Calonge   88è Revetlla aplec de Calella (06/06/2015)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Jovenívola   Patum (04/06/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Esperit Calongí   Patum (04/06/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Aigua Xelida   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (31/05/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
L'encís de Portbò   Ballada (31/05/2015)   Besalú Garrotxa La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (31/05/2015)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Reus Jove
La fil·loxera   61è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (31/05/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Barres i onades   Temps de Flors (30/05/2015)   Girona Gironès La Flama de Farners
Barres i onades   7è Aplec del Morell (24/05/2015)   El Morell Tarragonès La Flama de Farners
Març, marçot   28è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (24/05/2015)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Esperit Calongí   Ballada (24/05/2015)   Puigreig Berguedà Berga Jove
L'Antoni i la Montserrat   Aplec d'Esparreguera (23/05/2015)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
El bon hereu   Temps de Flors (23/05/2015)   Girona Gironès Baix Empordà
Niu d'amor   Ballada (23/05/2015)   Folgueroles Osona Lluïsos
Port de Llançà   Ballada (23/05/2015)   La Garriga Vallès Oriental Marinada
L'Antoni i la Montserrat   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (17/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
El tarlà de l'Argenteria   46è Aplec de Torelló (17/05/2015)   Torelló Osona Mil·lenària
Flors a la Moreneta   Ballada (17/05/2015)   Montserrat Bages Jovenívola de Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (17/05/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (17/05/2015)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Barres i onades   31è Aplec de Sitges (17/05/2015)   Sitges Garraf Maricel
Barres i onades   3è Aplec de Collblanc- Torrassa (17/05/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Port de Llançà   17è Aplec de Barberà del Vallès (16/05/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Girona m'enamora   Ballada (16/05/2015)   Santpedor Bages Berga Jove
L'Antoni i la Montserrat   17è Aplec de Barberà del Vallès (16/05/2015)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Juditona   Temps de flors (16/05/2015)   Girona Gironès La Bisbal Jove
La fil·loxera   66è Aplec de Caldes (10/05/2015)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
A l'amic perdut   Ballada (10/05/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Hilarienca   26è Aplec de Polinyà (09/05/2015)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (03/05/2015)   Castellgalí Bages Ciutat de Manresa
Cors gironins   43è Aplec Ciutat de Tarragona (03/05/2015)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Presència de Pep Ventura   79è Aplec de Santa Perpétua (03/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pedrera   79è Aplec de Santa Perpétua (03/05/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La fil·loxera   53è Concurs de Colles (03/05/2015)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
La fil·loxera   48è Aplec de Lloret (03/05/2015)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Com un passerell   48è Aplec de Lloret (03/05/2015)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Pal de Paller   73è Aplec de Mollet (01/05/2015)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Flors esventades   23è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Aigua Xelida   Ballada (26/04/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
El golfet   Ballada (26/04/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
L'encís de Portbò   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Bandera d'aplec   Aplec de Montmeló (26/04/2015)   Montmeló Vallès Oriental Mediterrània
Pic, repic i repicó   23è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   23è Aplec de Sant Sadurní (26/04/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Pal de Paller   Ballada (26/04/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
El bon hereu   44è Aplec de Santa Coloma de Farners (26/04/2015)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
En Jordi   Sant Jordi (23/04/2015)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La sardana de Llafranc   Sant Jordi (23/04/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Marona   7è Sant Jordi amb la Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   Sant Jordi (23/04/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Arenys de Munt   Sant Jordi (23/04/2015)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
L'aplec de Palafrugell   Ballada (19/04/2015)   Vilassar de Mar Maresme Lluïsos
Salt Sardanista   51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva Marinada
Flors a la Moreneta   51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva Conjunt
La fil·loxera   51è Aplec de Sils (19/04/2015)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Jovenívola   Ballada (19/04/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Jovenívola   33è Aplec de Manresa (18/04/2015)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
Geltruenca   Ballada (12/04/2015)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'or   Ballada 50 anys Colla Maig (12/04/2015)   Montserrat Bages Ciutat de Cornellà
En xiquet d'Aiguablava   38è Aplec de Breda (12/04/2015)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   38è Aplec de Breda (12/04/2015)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Port de Llançà   55è Fira d'Artés (11/04/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
El meu poble   Ballada (06/04/2015)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   Ballada (06/04/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Niu d'amor   Aplec de l'Alegria (06/04/2015)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Llibertat   Ballada (06/04/2015)   Canovelles Vallès Oriental Punt Cat
La Capitana   75è Aplec del Mercat del Ram (29/03/2015)   Vic Osona Costa Brava
Port de Llançà   Ballada (29/03/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aigua Xelida   75è Aplec del Mercat del Ram (29/03/2015)   Vic Osona Ciutat de Girona
Sardanistes vigatans   75è Aplec del Mercat del Ram (29/03/2015)   Vic Osona Conjunt
Jovenívola   Ballada (29/03/2015)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Lleida, Ciutat Pubilla   43è Aplec del Masnou (29/03/2015)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (28/03/2015)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
Jordi i Judit   Ballada (28/03/2015)   Berga Berguedà Berga Jove
Flors a la Moreneta   16è Aplec de Vilassar de Dalt (22/03/2015)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
L'aplec de l'amor   67è Concurs de colles sardanistes (22/03/2015)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Niu d'amor   Ballada (22/03/2015)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Hermínia   Ballada (22/03/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El meu poble   Aplec (15/03/2015)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Lluïsos
Felicitats   41è Aplec de Cerdanyola (08/03/2015)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
El golfet   Ballada (08/03/2015)   Premià de Mar Maresme Premià
Noces d'or   Ballada (08/03/2015)   Vidreres La Selva Ciutat de Terrassa
A Mataró   Ballada (08/03/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Lluïsos
El golfet   Ballada (08/03/2015)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
L'avi Pito   25è Petit Aplec de Bordils (01/03/2015)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Hermínia   Sant Just (01/03/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Mar de Tossa   Ballada (01/03/2015)   Sabadell Vallès Occidental La Principal de la Bisbal
L'aplec de l'amor   25è Petit Aplec de Bordils (01/03/2015)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Colometa   Diada del soci (01/03/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Festeig   Ballada (22/02/2015)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona m'enamora   Tardes al Palau (16/02/2015)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Niu d'amor   Ballada (15/02/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La fil·loxera   3è Memorial Ramon Capella (15/02/2015)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Barres i onades   Candalera (08/02/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Llibertat   Prima Cobla (08/02/2015)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
A Mataró   Ballada (08/02/2015)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Niu d'amor   Concert Liceu (07/02/2015)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Palamós, Ciutat Pubilla   Presentació Guies aplec (07/02/2015)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Calçotada (01/02/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Tere gentil   Doble ballada (01/02/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
La fil·loxera   Doble ballada (01/02/2015)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Llibertat   Prima Cobla (01/02/2015)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Aigua Xelida   Girona 10 (25/01/2015)   Girona Gironès Rossinyolets
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada de Sant Vicenç (25/01/2015)   Sils La Selva La Flama de Farners
Bandera d'aplec   Concert de Sant Pau (23/01/2015)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Colometa   Ballada (11/01/2015)   Sant Julià de Vilatorta Osona Jovenívola de Sabadell
Esperit Calongí   15è Aplec de Tardor (04/01/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Flors esventades   Concert de Cap d'any (01/01/2015)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (01/01/2015)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Colometa   Concert (01/01/2015)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Maria del Claustre   Doble (21/12/2014)   Sils La Selva Ciutat de Girona
Tere gentil   18è Aplec Nadalenc (21/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Doble (21/12/2014)   Sils La Selva La Flama de Farners
Llibertat   Concert (21/12/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
L'avi Pito   29è Memorial Mas Ros (14/12/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Festeig   Ballada (14/12/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
L'encís de l'aplec   Ballada (14/12/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Hermínia   Ballada (08/12/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Sardanistes vigatans   Ballada (08/12/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (07/12/2014)   Barcelona Barcelonès Rambles
L'Antoni i la Montserrat   Trobada Sardanista de Tardor (07/12/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Doble (06/12/2014)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   Ballada (06/12/2014)   Torredembarra Tarragonès Sabadell
Niu d'amor   Doble (06/12/2014)   Salt Gironès La Bisbal Jove
El meu poble   Festa de la Sardana (30/11/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona 1808   Concert (30/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
L'aplec de l'amor   Aplec de Tardor (30/11/2014)   Cardedeu Vallès Oriental Conjunt
Girona 1808   Diada de l'Anella Oberta (30/11/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Mar de Tossa   Ballada (30/11/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La sardana de Llafranc   Diada de l'Anella Oberta (30/11/2014)   Cubelles Garraf Marinada
Esperit Calongí   Ballada (29/11/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada (23/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Noces d'or   Ballada (23/11/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
En xiquet d'Aiguablava   7è Festa de tardor (23/11/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Pal de Paller   30è Aplec de Sant Climent de Llobregat (23/11/2014)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Mas Lloreda   19è Castanyada a Montilivi (22/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Hermínia   Ballada (16/11/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Ballada homenatge a Francina Boris (16/11/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Girona 1808   Cobla 100 x 100 (16/11/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Marinada
Xerinola   Concert presentació GASP 2 (15/11/2014)   Barcelona Barcelonès Bohèmia
Arenys de Munt   Ballada (09/11/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El meu poble   Ballada (09/11/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Aigua Xelida   Festa Major del Clot (08/11/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Arenys de Munt   Festa Major del Clot (08/11/2014)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
En xiquet d'Aiguablava   Doble ballada (08/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Bell port d'Arenys   Doble ballada (08/11/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Ballada (08/11/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mar de Tossa   38è Diada Sardanista (02/11/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Colometa   Ballada (02/11/2014)   Cubelles Garraf Sabadell
Port de Llançà   11è Aplec d'Esplugues (02/11/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
El meu poble   Ballada (02/11/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
Llibertat   Presentació punt.cat cobla (02/11/2014)   Barcelona Barcelonès Punt Cat
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (01/11/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
El golfet   Ballada (01/11/2014)   El Masnou Maresme Lluïsos
Cors gironins   Castanyada (01/11/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Mas Lloreda   Castanyada (01/11/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Bell port d'Arenys   Castanyada (01/11/2014)   Artés Bages Bellpuig
Pam i pipa   Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2014)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Mar de Tossa   Festival Sardanista (26/10/2014)   Granollers Vallès Oriental Vila d'Olesa
Arenys de Munt   Fires i festes de Sant Narcís (26/10/2014)   Girona Gironès Rossinyolets
Palamós, Ciutat Pubilla   46è Aplec de les Roquetes (26/10/2014)   Barcelona Barcelonès Montgrins
La iaia de Llafranc   Fires i festes de Sant Narcís (25/10/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Girona 1808   Concert (19/10/2014)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Festeig   19è Aplec de la Tartrana (19/10/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Dia del Soci (19/10/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   Ballada (19/10/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Festeig   Aplec de Sant Muç (19/10/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Pal de Paller   5è Aplec al Serrallo (19/10/2014)   Tarragona Tarragonès Cossetània
L'Antoni i la Montserrat   40è Aplec de l'Hospitalet (19/10/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (18/10/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   43è Aplec de Súria (12/10/2014)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
L'Antoni i la Montserrat   27è Aplec de Tossa (12/10/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Colometa   27è Aplec de Tossa (12/10/2014)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
En Jordi   Ballada (12/10/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
A Mataró   Ballada (11/10/2014)   Manresa Bages Llevantina
L'aplec de Palafrugell   Ballada (05/10/2014)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Lluïsos
Tere gentil   27è Aplec del Roser (05/10/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
L'aplec de Palafrugell   Aplec de Montcada (04/10/2014)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Lluïsos
Festeig   Ballada (29/09/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El golfet   27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Port de Llançà   27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme Marinada
El carrilet   39è Aplec de Sant Cugat (28/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cala s'Alguer   39è Aplec de Sant Cugat (28/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Jovenívola   39è Aplec de Sant Cugat (28/09/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hilarienca   Festa de Sant Miquel (28/09/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Maria del Claustre   16è Aplec de Rubí (27/09/2014)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
El golfet   48è Aplec Baix Camp (21/09/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Cors gironins   42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   48è Aplec Baix Camp (21/09/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ofrena a Terrassa   42è Aplec de Terrassa (21/09/2014)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
L'Antoni i la Montserrat   70è Aplec de Badalona (21/09/2014)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
El golfet   48è Aplec de Lleida (20/09/2014)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
El meu poble   Ballada (20/09/2014)   La Garriga Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   17è Aniversari Monument (20/09/2014)   Mollerussa Pla d'Urgell Sabadell
Bell port d'Arenys   Ballada (19/09/2014)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Mataró   Festa major (16/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
L'avi Enric   Festa major (15/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Mas Lloreda   Festa major (15/09/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
El golfet   61è Aplec de Santiga (14/09/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   Festes de Sant Cebrià (14/09/2014)   Tiana Maresme Marinada
La festa de l'Aigüeta   Ballada (14/09/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Arenys de Munt   15è Aplec de Sant Andreu (13/09/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El golfet   Ballada (13/09/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Diada (11/09/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Rambles
El golfet   Diada (11/09/2014)   Torelló Osona Lluïsos
Hermínia   Diada (11/09/2014)   Sallent Bages Lluïsos
El bon hereu   Diada Nacional (10/09/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Colometa   Festa major (08/09/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Niu d'amor   Festa Major de Sant Roc (07/09/2014)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Niu d'amor   47è Aplec de Ripollet (07/09/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (07/09/2014)   Berga Berguedà Lluïsos
Port de Llançà   Ballada (07/09/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Niu d'amor   Ballada (06/09/2014)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Besalú festiu   36è Aplec de Martorelles (06/09/2014)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
El meu poble   Festa Major (01/09/2014)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Lluïsos
El meu poble   Ballada (31/08/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   Festa Major (31/08/2014)   Granollers Vallès Oriental Selvatana
En xiquet d'Aiguablava   Festa Major (31/08/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Conjunt
Ofrena a Terrassa   13è Aplec de Santa Maria de Besora (30/08/2014)   Santa Maria de Besora Osona La Principal del Llobregat
La vall de Camprodon   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
Palamós, Ciutat Pubilla   41è Aplec de Premià de Mar (30/08/2014)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Festa Major (29/08/2014)   Granollers Vallès Oriental Maricel
L'aplec de l'amor   Ballada (29/08/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Festeig   Ballada (28/08/2014)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Hermínia   Festa Major (24/08/2014)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Pic, repic i repicó   Ballada (23/08/2014)   Salou Tarragonès Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (23/08/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   Ballada (22/08/2014)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Cors gironins   Festa major (21/08/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Sant Pere de Galligants   27è Aplec de Sant Hilari (17/08/2014)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
A Lloret de Mar   88è Sardanes estiu 2014 (16/08/2014)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada - exhibició (10/08/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
En xiquet d'Aiguablava   18è Aplec d'Organyà (09/08/2014)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Esperit Calongí   Ballada (08/08/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Pal de Paller   Festival de la Sardana (07/08/2014)   Banyuls Rosselló Maravella
El meu poble   Festa Major (06/08/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Tere gentil   Ballada (01/08/2014)   Premià de Mar Maresme Marinada
La fil·loxera   Ballada (24/07/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Records bisbalencs   Ballada (20/07/2014)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'encís de l'aplec   61è Aplec de Ripoll (20/07/2014)   Ripoll Ripollès Bellpuig
El bon hereu   Ballada (20/07/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Ripoll 1893   Ballada (20/07/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Mar de Tossa   Ballada (19/07/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mas Lloreda   Ballada (19/07/2014)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El golfet   19è Aplec del Romesco (19/07/2014)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Maricel
Girona m'enamora   Ballada (19/07/2014)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Records bisbalencs   Ballada (18/07/2014)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Aplec (13/07/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Record d'Andorra   52è Aplec d'Olot (13/07/2014)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Aplec de la Mussara (13/07/2014)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Tere gentil   Ballada (12/07/2014)   Montesquiu Ripollès La Flama de Farners
La Pedrera   65è Aplec de Granollers (12/07/2014)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El bon hereu   6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Hermínia   Aplec (12/07/2014)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Bell port d'Arenys   6è Aplec de Castellbisbal (12/07/2014)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Cors gironins   65è Aplec de Granollers (12/07/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (12/07/2014)   Rubí Vallès Occidental Marinada
El golfet   Ballada (09/07/2014)   L'Escala Alt Empordà Lluïsos
Girona m'enamora   8è Aplec Comarcal d'Osona (06/07/2014)   Sant Martí de Centelles Osona Ciutat de Girona
Colometa   62è Aplec de Banyoles (06/07/2014)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
Arenys de Munt   25è Aniversari Grup Sardanista La Florida (05/07/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
En Pere de Llafranc   42è Aplec d'Artés (05/07/2014)   Artés Bages Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (04/07/2014)   Manlleu Osona Lluïsos
Festeig   festa major (29/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Cala s'Alguer   52è Aplec de Sabadell (29/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Niu d'amor   52è Aplec de Sabadell (29/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
L'avi Enric   52è Aplec de Sabadell (29/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Conqueridora   52è Aplec de Sabadell (29/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Cala s'Alguer   13è Festa Aplec Andorra (28/06/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   13è Festa Aplec Andorra (28/06/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
El bon hereu   13è Festa Aplec Andorra (28/06/2014)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Llibertat   Ballada (28/06/2014)   Sallent Bages Lluïsos
Girona m'enamora   13è Festa Aplec Andorra (28/06/2014)   Andorra la Vella Andorra Marinada
La Roseta i l'Esteve   37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
La vall de Camprodon   37è Aplec de Castellar del Vallès (28/06/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Girona m'enamora   Ballada (26/06/2014)   Reus Baix Camp Reus Jove
La sardana de Llafranc   Ballada (24/06/2014)   Teià Maresme Vila de Caldes
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (24/06/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Esperit Calongí   Ballada (24/06/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (22/06/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Lluïsos
Hermínia   Ballada (22/06/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
La Roseta i l'Esteve   Ballada (21/06/2014)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Niu d'amor   9è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (21/06/2014)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Arenys de Munt   Festa major de la Marina (21/06/2014)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Aigua Xelida   Ballada (17/06/2014)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
La fil·loxera   Concert (15/06/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Girona m'enamora   31è Aplec del Vendrell (15/06/2014)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Noces de diamant   31è Aplec del Vendrell (15/06/2014)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Colometa   60è Aplec d'Anglès (15/06/2014)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Girona m'enamora   Concert (15/06/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal del Cava
Girona a Pep Ventura   60è Aplec d'Anglès (15/06/2014)   Anglès La Selva Ciutat de Mataró
Colometa   88è Sardanes estiu 2014 (14/06/2014)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Maria del Claustre   86è Aplec d'Igualada (08/06/2014)   Igualada Anoia Maricel
Festeig   14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès La Principal de Tarragona
Hermínia   14è Aplec d'Altafulla (08/06/2014)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   52è Aplec de la Bisbal (08/06/2014)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El golfet   Ballada (08/06/2014)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Festeig   88è Sardanes estiu 2014 (07/06/2014)   Lloret de Mar La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'avi Enric   71è Aplec de Manlleu (07/06/2014)   Manlleu Osona Mediterrània
Aigua Xelida   87è Aplec de Calella (01/06/2014)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Ofrena a Terrassa   39è Aplec de l'Escala (01/06/2014)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Hermínia   Temps de Flors (31/05/2014)   Girona Gironès Pubilla Gironina
Jordi i Judit   87è Revetlla Aplec (31/05/2014)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   Ballada (31/05/2014)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Brindis a Sant Sadurní   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Ofrena a Terrassa   60è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (25/05/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Jovenívola   27è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (25/05/2014)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
El golfet   Ballada (25/05/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Mar de Tossa   Ballada (24/05/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona 1808   Temps de Flors (24/05/2014)   Girona Gironès La Bisbal Jove
L'avi Enric   30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
En Jordi   25è Aplec de Polinyà (18/05/2014)   Polinyà Vallès Occidental Sabadell
Bandera d'aplec   30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf Maricel
Barcelona 92   30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf Maricel
Noces d'or   30è Aplec de Sitges (18/05/2014)   Sitges Garraf Marinada
El meu poble   25è Aplec de Polinyà (18/05/2014)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Mar de Tossa   10è Aplec de Primavera (17/05/2014)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Noces d'or   Temps de Flors (17/05/2014)   Girona Gironès Palafolls
A Mataró   34è Aplec d'Olesa (11/05/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Noces de diamant   Ballada (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
En Jordi   34è Aplec d'Olesa (11/05/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
El golfet   Ballada (11/05/2014)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Lluïsos
Hilarienca   58è Aplec de Gràcia (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Festa Major (11/05/2014)   Ripoll Ripollès La Principal de Cassà ( 2ona època)
La vall de Camprodon   34è Aplec d'Olesa (11/05/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Bandera d'aplec   58è Aplec de Gràcia (11/05/2014)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Mas Lloreda   Temps de Flors (10/05/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Jordi i Judit   78è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (04/05/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Record d'Andorra   78è Aplec de Santa Perpètua (04/05/2014)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Sant Pere de Galligants   Concurs (04/05/2014)   Ripoll Ripollès La Bisbal Jove
Girona a Pep Ventura   57è Aplec de Girona (01/05/2014)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   57è Aplec de Girona (01/05/2014)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Tere gentil   22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
La fil·loxera   22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Noces d'or   Ballada (27/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Jordi i Judit   22è Aplec del Cava (27/04/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Barres i onades   Diada del soci (27/04/2014)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Bandera d'aplec   Ballada (27/04/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Festeig   Ballada (27/04/2014)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (27/04/2014)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Vencedora   10è Càmping Sardanista de Catalunya (26/04/2014)  



Ciutat de Girona
En Jordi   Sant Jordi (23/04/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La sardana de Llafranc   Ballada (23/04/2014)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Hermínia   Sant Jordi (23/04/2014)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Niu d'amor   Sant Jordi (23/04/2014)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Esperit Calongí   Sant Jordi (23/04/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Aigua Xelida   65è Sant Jordi (23/04/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
En Jordi   Sant Jordi (23/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   33è Trobada Sardanista (21/04/2014)   LLagostera Gironès La Flama de Farners
Festeig   Ballada (21/04/2014)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
L'aplec de l'amor   Ballada (21/04/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   Aplec de l'Alegria (21/04/2014)   Tiana Maresme Iluro (2a etapa)
Port de Llançà   15è Aplec de Pàsqua de Besalú (20/04/2014)   Besalú Garrotxa Genisenca
Sant Pere de Galligants   50è Aplec de Sils (20/04/2014)   Sils La Selva La Bisbal Jove
Colometa   23è Aplec de la Llagosta (20/04/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Noces d'or   50è Aplec de Sils (20/04/2014)   Sils La Selva Marinada
Pam i pipa   50è Vigilia d'aplec (19/04/2014)   Sils La Selva La Principal de la Bisbal
La vinya de l'avi   74è Aplec del Mercat del Ram (13/04/2014)   Vic Osona Costa Brava
Sant Pere de Galligants   37è Aplec de Breda (13/04/2014)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Girona m'enamora   Ballada (13/04/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Aigua Xelida   37è Aplec de Breda (13/04/2014)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Xerinola   74è Aplec del Mercat del Ram (13/04/2014)   Vic Osona La Flama de Farners
En Jordi   Ballada (06/04/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
L'avi Pito   Cloenda curset (06/04/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Cors gironins   6è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (06/04/2014)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Pere de Llafranc   26è Aplec de la Nou de Gaià - Gran Jardí (30/03/2014)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Esperit Calongí   Ballada (23/03/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Girona 1808   15è Aplec de Vilassar de Dalt (23/03/2014)   Vilassar de Dalt Maresme Conjunt
Girona m'enamora   Concurs (23/03/2014)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hilarienca   Ballada (16/03/2014)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Colometa   Aniversari Sabadell Sardanista (16/03/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Colometa   Ballada (09/03/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (09/03/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Jordi i Judit   40è Aplec de Cerdanyola (02/03/2014)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La fil·loxera   Ballada (23/02/2014)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Hermínia   Doble (23/02/2014)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Diada del soci (23/02/2014)   Barcelona Barcelonès Maravella
Colometa   Ballada (22/02/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Arenys de Munt   Ballada (22/02/2014)   Arenys de Munt Maresme Ciutat de Girona
Record d'Andorra   Ballada (16/02/2014)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La Roseta i l'Esteve   Ballada (16/02/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Ballada (16/02/2014)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Colometa   2è Memorial Ramon Capella (16/02/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
L'aplec de l'amor   Doble (09/02/2014)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Hilarienca   Ballada (09/02/2014)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La sardana de Llafranc   Calçotada (02/02/2014)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Bandera d'aplec   11è Aplec d'ôdena (26/01/2014)   Òdena Anoia Conjunt
Girona a Pep Ventura   2è Aplec d'Hivern (26/01/2014)   La Garriga Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Festa Major d'hivern (26/01/2014)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Cornellà
El tu-tut de l'avi   Tardes al Palau. 125 anys de Sardanes (13/01/2014)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
La fil·loxera   Ballada (12/01/2014)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
El tu-tut de l'avi   Concert de Cap d'Any (01/01/2014)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Sant Pere de Galligants   Ballada (29/12/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (29/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona 1808   Viu la cobla (28/12/2013)   Tiana Maresme Marinada
Ardidesa   Ballada (25/12/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Empordà
Noces d'or   Ballada (22/12/2013)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Maria del Claustre   17è Aplec Nadalenc (22/12/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
En Jordi   46è Concert de Sant Esteve (22/12/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El bon hereu   Ballada (15/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   Doble (15/12/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
En Pere de Llafranc   Ballada (08/12/2013)   Reus Baix Camp Reus Jove
Maria del Claustre   Trobada sardanista de tardor (08/12/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
Tere gentil   Ballada (08/12/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (08/12/2013)   Barcelona Barcelonès Rambles
Salt Sardanista   Doble ballada (06/12/2013)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
Al vell dansaire   Festa de la Sardana (01/12/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Aigua Xelida   6è Festa de tardor (01/12/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Aigua Xelida   Fira de Nadal (01/12/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (30/11/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
Els gegants de la ciutat   30è Aniversari Agrupació (29/11/2013)   Montgat Maresme Ciutat de Girona
Colometa   29è Aplec de Sant Climent (24/11/2013)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Esperit Calongí   11è Trobada Sardanista (24/11/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
Colometa   Aniversari Ripollet Sardanista (17/11/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Flors a la Moreneta   Ballada (17/11/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Al vell dansaire   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (17/11/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
L'Antoni i la Montserrat   11è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (17/11/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Els gegants de la ciutat   11è Diada Sardanista (17/11/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Bell port d'Arenys   Ballada (10/11/2013)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
Tap i carabassa   18è Trobada CASCB (10/11/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Esperit Calongí   18è Trobada CASCB (10/11/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   36è Aplec de Castellar (03/11/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Girona a Pep Ventura   Aplec de Sant Martí (03/11/2013)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   36è Aplec de Castellar (03/11/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Bisbal Jove
Noces d'or   Fires i Festes (03/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (03/11/2013)   Salou Tarragonès Conjunt
El meu poble   Fires i Festes (01/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
Marina   Castanyada (01/11/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Girona 1808   Concert participatiu (28/10/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Cala s'Alguer   Concert participatiu (28/10/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
A en Ramon Rosell   45è Aplec de les Roquetes (27/10/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   45è Aplec de les Roquetes (27/10/2013)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Maria del Claustre   Ballada (26/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'avi Pito   Ballada (20/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La fil·loxera   39è Aplec de l'Hospitalet (20/10/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Reus Jove
Port de Llançà   Aplec de Tardor (20/10/2013)   Vic Osona La Bisbal Jove
Vencedora   39è Aplec de l'Hospitalet (20/10/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Sal i pebre   42è Aplec de Súria (13/10/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Cofoia   42è Aplec de Súria (13/10/2013)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   26è Aplec de Tossa (13/10/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'avi Enric   42è Aplec de Súria (13/10/2013)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
Marinesca   Ballada (13/10/2013)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (12/10/2013)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Marina   Doble (12/10/2013)   Salt Gironès Foment del Montgrí
El bon hereu   Doble (12/10/2013)   Salt Gironès Baix Empordà
Mar de Tossa   26è Vigília Aplec de Tossa (12/10/2013)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Salou, Ciutat Pubilla   Diada del soci (06/10/2013)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Records bisbalencs   39è Aplec de Malgrat (06/10/2013)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   ballada i mtja (06/10/2013)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
En Pere de Llafranc   Ballada (06/10/2013)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ofrena a Terrassa   Ballada (06/10/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Niu d'amor   Ballada (05/10/2013)   Rubí Vallès Occidental Marinada
La fil·loxera   Ballada (05/10/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
En Jordi   39è Revetlla d'aplec (05/10/2013)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La iaia de Llafranc   Aplec de Montcada (05/10/2013)   Montcada i Reixac Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (30/09/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
La fil·loxera   29è Aplec de Constantí (29/09/2013)   Constantí Tarragonès Sabadell
La sardana de Llafranc   Ballada (29/09/2013)   Sant Fost de Campsentelles Vallès Oriental Vila de Caldes
La fil·loxera   Concert (29/09/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   38è Aplec de Sant Cugat (29/09/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Al vell dansaire   Ballada (28/09/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Marinesca   Ballada (23/09/2013)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Arenys de Munt   47è Aplec Baix Camp (22/09/2013)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   26è Aplec de Montgat (22/09/2013)   Montgat Maresme Marinada
L'aplec de l'amor   Festa Major (22/09/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Arenys de Munt   Festa major (22/09/2013)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Pal de Paller   47è Aplec de Lleida (21/09/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
La fil·loxera   Ballada (21/09/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Llibertat   47è Aplec de Lleida (21/09/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Noces d'or   47è Aplec de Lleida (21/09/2013)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Mar de Tossa   Ballada (21/09/2013)   Artés Bages Marinada
Arenys de Munt   28è Aplec de Gavà (21/09/2013)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Colometa   Ballada (15/09/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
Ofrena a Terrassa   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
El bon hereu   Festa Major (15/09/2013)   Les Franqueses del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (15/09/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
Niu d'amor   69è Aplec de Badalona (15/09/2013)   Badalona Barcelonès Marinada
Esperit Calongí   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
La vall de Camprodon   Ballada (15/09/2013)   Arenys de Munt Maresme Vila de Caldes
La fil·loxera   Ballada (15/09/2013)   Creixell Tarragonès Reus Jove
Arenys de Munt   Aplec de Bellpuig (15/09/2013)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Tere gentil   41è Aplec de Terrassa (15/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   14è Aplec de Sant Andreu (14/09/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Festeig   Fira d'artesans (14/09/2013)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Al vell dansaire   Revetlla d'aplec (14/09/2013)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (14/09/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Marinesca   11 de setembre (11/09/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Salou, Ciutat Pubilla   11 de Setembre (11/09/2013)   L'Arboç Baix Penedès Reus Jove
Festeig   11 de setemre (11/09/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Arenys de Munt   11 de setembre (11/09/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
La sardana de Llafranc   Ballada (11/09/2013)   Santa Eulàlia de Ronçana Vallès Oriental Vila de Caldes
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (10/09/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
En Pere de Llafranc   Ballada (09/09/2013)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
Hilarienca   Festa major de Sant Roc (08/09/2013)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Bandera d'aplec   60è Aplec de Santiga (08/09/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona m'enamora   Ballada (08/09/2013)   Malgrat de Mar Maresme Vila de Caldes
Colometa   Ballada (08/09/2013)   Salt Gironès Rossinyolets
Marina   festa major Horta (08/09/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Hilarienca   Festa major (07/09/2013)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Marinesca   festa Major (07/09/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La fil·loxera   festa Major (07/09/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
La vall de Calonge   Concert (06/09/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa major (02/09/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Hermínia   32è Aplec de Berga (01/09/2013)   Berga Berguedà La Principal de Terrassa
Al vell dansaire   Ballada (01/09/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (01/09/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
L'Antoni i la Montserrat   46è Aplec de Ripollet (01/09/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Bisbal Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   32è Aplec de Berga (01/09/2013)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
Sardanistes vigatans   Festa major (31/08/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aquells temps   Ballada (31/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Al vell dansaire   Festa major (31/08/2013)   Granollers Vallès Oriental Maricel
La vall de Camprodon   Ballada (31/08/2013)   Mataró Maresme Costa Daurada
Arenys de Munt   Sardanes (31/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental Contemporània
L'Antoni i la Montserrat   9è Aplec de Nit de Premià de Mar (31/08/2013)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
En Pere de Llafranc   Ballada (30/08/2013)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Reus Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Festa major (30/08/2013)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   Ballada (29/08/2013)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Girona m'enamora   Festa major (26/08/2013)   Ripollet Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (26/08/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
La iaia de Llafranc   36è Aplec de Navàs (26/08/2013)   Navàs Bages Mediterrània
La vall de Camprodon   Ballada (25/08/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Mar de Tossa   Ballada (25/08/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
La sardana de Llafranc   Ballada (25/08/2013)   Tordera Maresme Vila de Caldes
Hermínia   Festa major (25/08/2013)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   33è Aplec de Cambrils (24/08/2013)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Arenys de Munt   33è Aplec de Cambrils (24/08/2013)   Cambrils Baix Camp Ciutat de Cornellà
Girona 1808   Ballada (24/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Marinada
En Pere de Llafranc   Ballada (24/08/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa major de Sants (24/08/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Al vell dansaire   Sardanes (21/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Al vell dansaire   Festa major (19/08/2013)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Hermínia   26è Aplec de Sant Hilari (18/08/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Hermínia   Festa Major (18/08/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   26è Aplec de Sant Hilari (18/08/2013)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Girona m'enamora   Festa Major (18/08/2013)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
La fil·loxera   Festa major (17/08/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (17/08/2013)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
El bon hereu   Ballada (17/08/2013)   Artés Bages Marinada
Al vell dansaire   Ballada (16/08/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Aigua Xelida   Ballada (16/08/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
A tota vela   Festa Major de Gràcia (15/08/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Geltruenca   Sardanes (14/08/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Els gegants de la ciutat   Concert (11/08/2013)   Llançà Alt Empordà Ciutat de Girona
En Pere de Llafranc   Ballada (11/08/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Colometa   Ballada (11/08/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
La sardana de Llafranc   Ballada (11/08/2013)   Castellterçol Vallès Oriental Vila de Caldes
Salou, Ciutat Pubilla   Ballada (09/08/2013)   Premià de Mar Maresme Sabadell
La fil·loxera   Ballada (08/08/2013)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (06/08/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Arenys de Munt   Festa Major (04/08/2013)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
La fil·loxera   Festa Major (04/08/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Niu d'amor   28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
La iaia de Llafranc   28è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2013)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Bell port d'Arenys   Ballada (03/08/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
En Pere de Llafranc   Festa Major (03/08/2013)   La Riba Alt Camp Reus Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (03/08/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   21è Aplec de les Borges Blanques (03/08/2013)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
Niu d'amor   Ballada (02/08/2013)   Premià de Mar Maresme Marinada
Arenys de Munt   45è Aplec de Palamós (28/07/2013)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
La iaia de Llafranc   45è Aplec de Palamós (28/07/2013)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (28/07/2013)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Al vell dansaire   Ballada (27/07/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
L'Antoni i la Montserrat   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (27/07/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal d'Olot
Niu d'amor   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Arenys de Munt   12è Aplec de Sant Feliu de Codines (27/07/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
El golfet   19è Aplec de Torredembarra (27/07/2013)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Palamós, Ciutat Pubilla   11è Aplec de la Garrotxa (27/07/2013)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (26/07/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   13è Aplec de Sant Pere de Ribes (26/07/2013)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   Ballada (26/07/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
A tota vela   Ballada (25/07/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Ballada (25/07/2013)   Sant Martí de Centelles Osona Vila de Caldes
Arenys de Munt   Festa Major (25/07/2013)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Tere gentil   Ballada (23/07/2013)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Sal i pebre   60è Aplec de Ripoll (21/07/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
La vall de Camprodon   Ballada (21/07/2013)   Pineda Maresme Vila de Caldes
Cofoia   Ballada (21/07/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (21/07/2013)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   24è Aplec de Bellvís (20/07/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Niu d'amor   Ballada (20/07/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Arenys de Munt   Ballada (20/07/2013)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pedrera   2è Memorial Martí Masvidal (20/07/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   24è Aplec de Bellvís (20/07/2013)   Bellvís Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   27è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (20/07/2013)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Noces d'or   Ballada (20/07/2013)   Montgat Maresme Premià
Girona m'enamora   Ballada (19/07/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Arenys de Munt   Ballada (19/07/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Girona 1808   32è Concerts d'estiu (19/07/2013)   Solsona Solsonès Marinada
Cofoia   Sardanes (17/07/2013)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Besalú festiu   51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Arenys de Munt   51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Besalú festiu   5è Aplec de Castellbisbal (13/07/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
El bon hereu   Ballada (13/07/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Arenys de Munt   Ballada (13/07/2013)   Sallent Bages Súria
Arenys de Munt   Aplec del Pla de Santa Maria (13/07/2013)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
El carrilet   Aplec de Granollers (13/07/2013)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Arenys de Munt   Ballada (13/07/2013)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Al vell dansaire   Ballada (13/07/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona 1808   5è Aplec de Castellbisbal (13/07/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Tere gentil   Ballada (12/07/2013)   Manlleu Osona Lluïsos
Mar de Tossa   Ballada (12/07/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Besalú festiu   Sardanes (10/07/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Girona a Pep Ventura   Ballada (07/07/2013)   Calella Maresme Sabadell
La vall de Camprodon   Ballada (06/07/2013)   Vilanova i la Geltrú Garraf Vila de Caldes
Noces d'or   Festa Major de la Florida (06/07/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
La vall de Camprodon   Ballada (06/07/2013)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Palamós, Ciutat Pubilla   41è Aplec d'Artés (06/07/2013)   Artés Bages Marinada
Els gegants de la ciutat   17è Festival de Música Clàssica i tradicional (05/07/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Girona 1808   9è Concert de Música de Cobla (05/07/2013)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Pal de Paller   (05/07/2013)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Costabravenca   Concert (01/07/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Niu d'amor   51è Aplec de Sabadell (30/06/2013)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (30/06/2013)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La vall de Camprodon   Ballada (29/06/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
La sardana de Llafranc   12è Aplec d'Andorra la Vella (29/06/2013)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   Ballada (29/06/2013)   Parets del Vallès Vallès Oriental Vila de Caldes
Arenys de Munt   Ballada (29/06/2013)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Llibertat   Ballada (29/06/2013)   Sallent Bages Lluïsos
Pal de Paller   Aplec d'Agramunt (29/06/2013)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Colometa   Aplec d'Agramunt (29/06/2013)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Hilarienca   12è Aplec d'Andorra la Vella (29/06/2013)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Palamós, Ciutat Pubilla   12è Aplec d'Andorra la Vella (29/06/2013)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Com un passerell   Ballada (28/06/2013)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
La iaia de Llafranc   Ballada (26/06/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Festa Major (24/06/2013)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
La sardana de Llafranc   Ballada (24/06/2013)   Teià Maresme Vila de Caldes
Besalú festiu   Ballada (24/06/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
Hermínia   Ballada (24/06/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (23/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   Revetlla de Sant Joan (23/06/2013)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
L'aplec de Palafrugell   Ballada (23/06/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Colometa   Ballada (23/06/2013)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Manresa
El golfet   Festa Egara (22/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Festeig   3è Festa major de la Marina (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Arenys de Munt   10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Festeig   Ballada (22/06/2013)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Arenys de Munt   Ballada (22/06/2013)   Begues Baix Llobregat Contemporània
L'estiuet de Sant Martí   10è Aplec de Cubelles (22/06/2013)   Cubelles Garraf Maricel
Arenys de Munt   6è Cloenda curset de sardanes (20/06/2013)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Noces d'or   30è Aplec del vendrell (16/06/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Girona a Pep Ventura   25è Aplec de l'Eixample (16/06/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (16/06/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Arenys de Munt   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Arenys de Munt   30è Aplec del vendrell (16/06/2013)   El Vendrell Baix Penedès Ressò
Selva i Empordà   25è Aplec de l'Eixample (16/06/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Pal de Paller   32è Aplec d'El Prat de Llobregat (16/06/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Jordi i Judit   62è Aplec de Cardedeu (16/06/2013)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (16/06/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Palamós, Ciutat Pubilla   25è Aplec de l'Eixample (16/06/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (15/06/2013)   Lleida Segrià Contemporània
Arenys de Munt   Ballada (15/06/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   27è Aplec de Nit (15/06/2013)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
La vall de Camprodon   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Colometa   27è Aplec de Nit (15/06/2013)   Mataró Maresme Lluïsos
Marina   Ballada (15/06/2013)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
La sardana de Llafranc   Festa de Sant Pere (15/06/2013)   Terrassa Vallès Occidental Desconeguda
Arenys de Munt   Aplec de les Borges del Camp (15/06/2013)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Dia Universal de la Sardana (15/06/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Arenys de Munt   8è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (15/06/2013)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   51è Aplec de la Bisbal (09/06/2013)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Impetuosa   34è Aplec Conjunt (09/06/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Marinada
Ses forques   13è Aplec de la Vila d'Altafulla (09/06/2013)   Altafulla Tarragonès Reus Jove
La fil·loxera   Aplec de Cornellà (09/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Hilarienca   34è Aplec Conjunt (09/06/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Mediterrània
La sardana de Llafranc   18è Aplec a Cornet (09/06/2013)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Al vell dansaire   85è Aplec d'Igualada (09/06/2013)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Niu d'amor   51è Aplec de la Bisbal (09/06/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Pam i pipa   51è Aplec de la Bisbal (09/06/2013)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Arenys de Munt   Aplec de Cornellà (09/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   8è Festa del soci (09/06/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Arenys de Munt   Ballada (08/06/2013)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Girona 1808   Aplec de Cornellà (08/06/2013)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Ses forques   26è Aplec a la Vilella Alta (08/06/2013)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
L'aplec de Palafrugell   70è Aplec de Manlleu (08/06/2013)   Manlleu Osona Mediterrània
La iaia de Llafranc   70è Aplec de Manlleu (08/06/2013)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Vencedora   86è Aplec de Calella (02/06/2013)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   86è Aplec de Calella (02/06/2013)   Calella Maresme Montgrins
Ofrena a Terrassa   Corpus (02/06/2013)   La Garriga Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Aplec de Bràfim (02/06/2013)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Colometa   Patum (01/06/2013)   Berga Berguedà Escola Municipal de Música de Berga
Lleida, Ciutat Pubilla   17è Aplec d'Almacelles (01/06/2013)   Almacelles Segrià Jovenívola d'Agramunt
Març, marçot   9è El càmping sardanista de Catalunya (01/06/2013)  



Ciutat de Girona
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (01/06/2013)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Colometa   Festa Major (31/05/2013)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
L'aplec de l'amor   Patum (30/05/2013)   Berga Berguedà La Principal de la Bisbal
Mas Lloreda   Ballada (26/05/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El golfet   61è Concurs de colles de la Ptum (26/05/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Arenys de Munt   61è Concurs de colles de la Ptum (26/05/2013)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
El carrilet   26è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (26/05/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Hermínia   Festa de Ca N'Aurell (26/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El golfet   5è Aplec de la Vila del Morell (26/05/2013)   El Morell Tarragonès Cossetània
A Mataró   40è Aplec de la Ribera d'Ebre (26/05/2013)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   59è Aplec de Santa Coloma de Grament (26/05/2013)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Presència de Pep Ventura   5è Aplec de la Vila del Morell (26/05/2013)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Noces d'or   40è Aplec de Premià de Mar (25/05/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Bell port d'Arenys   40è Aplec de Premià de Mar (25/05/2013)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
Port de Llançà   40è Aplec de Premià de Mar (25/05/2013)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (25/05/2013)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Desconeguda
Girona m'enamora   34è Aplec de Mollerussa (25/05/2013)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   Ballada (19/05/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
El meu poble   52è Aplec de Figueres (19/05/2013)   Figueres Alt Empordà La Bisbal Jove
Girona m'enamora   24è Aplec de Polinyà (19/05/2013)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
La vall de Camprodon   Ballada (19/05/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Presència de Pep Ventura   29è Aplec de Sitges (19/05/2013)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
El bon hereu   1è Aplec de Collblanc-Torrassa (19/05/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
El golfet   52è Aplec de Figueres (19/05/2013)   Figueres Alt Empordà Foment del Montgrí
Arenys de Munt   Aplec de Montmell (19/05/2013)   La Joncosa del Montmell Baix Penedès Reus Jove
L'estiuet de Sant Martí   29è Aplec de Sitges (19/05/2013)   Sitges Garraf Maricel
Arenys de Munt   9è Aplec de Primavera (18/05/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Cofoia   Ballada (18/05/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   9è Aplec de Primavera (18/05/2013)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
La Roseta i l'Esteve   15è Aplec de Barberà (18/05/2013)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ofrena a Terrassa   Ballada (12/05/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
Besalú festiu   33è Aplec d'Olesa de Montserrat (12/05/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Esperit Calongí   30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
Hermínia   11è Concurs de Sabadell (12/05/2013)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Girona m'enamora   30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
El golfet   30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
Aigua Xelida   30è Aplec de Tàrrega (12/05/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona época)
Arenys de Munt   64è Aplec de Caldes de Malavella (12/05/2013)   Caldes de Malavella La Selva Reus Jove
Alt Empordà   64è Aplec de Caldes de Malavella (11/05/2013)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Niu d'amor   Girona temps de flors (11/05/2013)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Costabravenca   46è Aplec de Lloret (05/05/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festeig   41è Aplec de Tarragona (05/05/2013)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Bandera d'aplec   46è Aplec de Lloret (05/05/2013)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Ofrena a Terrassa   Dia de la Mare (05/05/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El bon hereu   77è Aplec de Santa Perpètua (05/05/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Hermínia   Ballada (05/05/2013)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Pal de Paller   41è Aplec de Tarragona (05/05/2013)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Presència de Pep Ventura   46è Aplec de Lloret (05/05/2013)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Trobada Sardanista Comarcal (01/05/2013)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Esperit Calongí   14è Aplec d'Oliana (01/05/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
Noces d'or   56è Aplec de Girona (01/05/2013)   Girona Gironès Palafolls
El meu poble   71è Aplec de Mollet (01/05/2013)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Cors gironins   56è Aplec de Girona (01/05/2013)   Girona Gironès Conjunt
La sardana de Llafranc   Ballada (01/05/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila de Caldes
Pic, repic i repicó   56è Aplec de Girona (01/05/2013)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (28/04/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Festeig   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (28/04/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Girona 1808   50 anys de Ciutat pubilla (28/04/2013)   Manresa Bages La Principal de la Bisbal
Selva i Empordà   Ballada (28/04/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
Noces de diamant   42è Aplec de Santa Coloma de Farners (28/04/2013)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Cofoia   21è Aplec Capital del Cava (28/04/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Com un passerell   Concert de Primavera (28/04/2013)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (27/04/2013)   Sallent Bages Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Mare de Déu de Montserrat (27/04/2013)   Lleida Segrià Desconeguda
Festeig   Sant Jordi (23/04/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Sant Jordi (23/04/2013)   La Selva del Camp Baix Camp Reus Jove
Port de Llançà   Sant Jordi (23/04/2013)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
La sardana de Llafranc   Ballada (23/04/2013)   Sant Joan Despí Baix Llobregat Vila de Caldes
Flors a la Moreneta   Sant Jordi (23/04/2013)   Montgat Maresme Marinada
Arenys de Munt   Sant Jordi (23/04/2013)   Manlleu Osona Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'Antoni i la Montserrat   Sant jordi (23/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Pam i pipa   Sant Jordi (23/04/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Xerinola   Ballada (21/04/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Niu d'amor   49è Aplec de Sils (21/04/2013)   Sils La Selva Mediterrània
Arenys de Munt   Ballada (21/04/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Bell port d'Arenys   5è Aplec de Sant Joan de Vilatorrada (21/04/2013)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Principal de Terrassa
L'aplec de l'amor   22è Aplec de la Llagosta (21/04/2013)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   23è Trobada Saltem i Ballem (20/04/2013)   Belianes Urgell Juvenil Lo Castell
Alt Empordà   Concert (20/04/2013)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Girona m'enamora   Ballada (20/04/2013)   Brusel·les Bèlgica Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Vencedora   36è Aplec de Breda (14/04/2013)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   36è Aplec de Breda (14/04/2013)   Breda La Selva La Bisbal Jove
Arenys de Munt   30è Aplec del Montsià (14/04/2013)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Reus Jove
El bon hereu   31è Aplec de Manresa (13/04/2013)   Manresa Bages Marinada
Ofrena a Terrassa   La Principal de Terrassa 90 anys. Sardanes a Terrassa (12/04/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Esperit Calongí   ballada (07/04/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Ballada (07/04/2013)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Noces d'or   Ballada (07/04/2013)   Badalona Barcelonès Premià
La iaia de Llafranc   Ballada (06/04/2013)   Artés Bages Ciutat de Girona
Girona 1808   Les 10 millors sardanes ... (05/04/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Girona m'enamora   Les 10 millors sardanes ... (05/04/2013)   Girona Gironès Cobla del futur
Arenys de Munt   43è Aplec de Montalbà (01/04/2013)   Preixana Urgell Bellpuig
Mar de Tossa   Ballada (01/04/2013)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
El carrilet   48è Aplec de Bellvitge (01/04/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
L'Antoni i la Montserrat   14è Aplec de Pàsqua (31/03/2013)   Besalú Garrotxa Ciutat de Girona
Els gegants de la ciutat   Cobla Ciutat de Girona convida a Ruben Simeó (30/03/2013)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'empordanet   41è Aplec del Masnou (24/03/2013)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Sardanistes vigatans   73è Aplec del Mercat del Ram (24/03/2013)   Vic Osona Costa Brava
Triomfadora   73è Aplec del Mercat del Ram (24/03/2013)   Vic Osona Costa Brava
L'empordanet   125è Aniversari de la Principal de la Bisbal (23/03/2013)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Maria del Claustre   25è Aplec "Gran Jardí" (17/03/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Mas Lloreda   Ballada (17/03/2013)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Cervianenca (2ona època)
Hermínia   Ballada (17/03/2013)   Torelló Osona La Bisbal Jove
Al vell dansaire   25è Aplec "Gran Jardí" (17/03/2013)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
La iaia de Llafranc   14è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2013)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
La vall de Camprodon   41è Aplec de Celrà (10/03/2013)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Aigua Xelida   Sardanes a l'Eixample (10/03/2013)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Pal de Paller   Ballada (10/03/2013)   Cambrils Baix Camp Cossetània
Palamós, Ciutat Pubilla   39è Aplec de Cerdanyola (10/03/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La iaia de Llafranc   41è Aplec de Celrà (10/03/2013)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Arenys de Munt   Ballada (03/03/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Cobles del Col·legi de Santa Maria
Cors gironins   24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès Baix Empordà
Festeig   24è Petit Aplec de Bordils (03/03/2013)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La Gavarra   Ballada (03/03/2013)   Premià de Mar Maresme Premià
Arenys de Munt   Ballada (24/02/2013)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Palamós, Ciutat Pubilla   Diada Sardanista (24/02/2013)   Ripollet Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Noces d'or   Calçotada (17/02/2013)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Maria del Claustre   Diada del soci (17/02/2013)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Bell port d'Arenys   Ballada (17/02/2013)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
La iaia de Llafranc   Ballada (17/02/2013)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Doble ballada (10/02/2013)   Salt Gironès La Flama de Farners
Maria del Claustre   Ballada (10/02/2013)   Barcelona Barcelonès Maricel
El bon hereu   33è Aplec de Navarcles (10/02/2013)   Navarcles Bages Marinada
Pal de Paller   33è Aplec de Navarcles (10/02/2013)   Navarcles Bages Lluïsos
L'Antoni i la Montserrat   Doble ballada (10/02/2013)   Salt Gironès Ciutat de Girona
La iaia de Llafranc   Ballada (10/02/2013)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona 1808   Presentació CD Josep Coll i Ferrando (03/02/2013)   Foixà Baix Empordà Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (03/02/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Festeig   Concert (27/01/2013)   Salou Tarragonès Reus Jove
Besalú festiu   Ballada (27/01/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
Records bisbalencs   10è Aplec d'Òdena (27/01/2013)   Òdena Anoia La Principal del Llobregat
Girona 1808   11è Concert de Sant Pau (18/01/2013)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Hermínia   Festa major de Sant Antoni (13/01/2013)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Bandera d'aplec   Ballada (06/01/2013)   Igualada Anoia Lluïsos
Oca amb naps   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Barcelona 92   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Pic, repic i repicó   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Sa roncadora   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Tenores flamejants   1è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Cel amunt   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Tot i més   2è Col·lecció 125 anys. Solistes llegendaris (01/01/2013)  



La Principal de la Bisbal
Girona 1808   Concert (26/12/2012)   Piera Baix Llobregat Ciutat de Girona
Noces d'or   16è Aplec Nadalenc (23/12/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Pic, repic i repicó   Concert (23/12/2012)   Calella Maresme Montgrins
Lleida, Ciutat Pubilla   16è SardaNadal (22/12/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Girona m'enamora   16è SardaNadal (22/12/2012)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Conqueridora   20è Concert de Nadal (16/12/2012)   Sant Joan de Vilatorrada Bages La Flama de Farners
Selva i Empordà   Marató de TV3 (16/12/2012)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Girona 1808   Concert d'aniversari (1963-2012) (16/12/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
Festeig   Ballada (15/12/2012)   Perpinyà Rosselló Cobla del Conservatori de Perpinyà
Colometa   Trobada sardanista de Tardor (09/12/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   Ballada (09/12/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Conqueridora   7è Concert per a cobla (09/12/2012)   La Llagosta Vallès Oriental La Flama de Farners
Aquells temps   Ballada homenatge a Ovidi Montllor (09/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (08/12/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Port de Llançà   Doble (06/12/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (06/12/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de l'amor   Doble ballada (02/12/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
Aquells temps   Doble ballada (02/12/2012)   El Masnou Maresme Jovenívola de Sabadell
Port de Llançà   Ballada (02/12/2012)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Cofoia   Ballada (02/12/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Girona 1808   Concert (01/12/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   11è Trobada sardanista (25/11/2012)   Sant Feliu de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Hilarienca   35è Aniversari Amics de la Sardana. Diada del soci (25/11/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Port de Llançà   28è Aplec de Sant Climent (25/11/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Festeig   28è Aplec de Sant Climent (25/11/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Concert (21/11/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Noces d'or   Ballada (18/11/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Presència de Pep Ventura   Ballada (18/11/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Vila d'Olesa
Hermínia   Ballada (18/11/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   Ballada (18/11/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Niu d'amor   Ballada (18/11/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Besalú festiu   10è Diada Sardanista (18/11/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Niu d'amor   Ballada (17/11/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
L'empordanet   Premis Capital de la Sardana (16/11/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Jordi i Judit   Ballada (MM) (11/11/2012)   Alfés Segrià Mitjans mecànics
Salou, Ciutat Pubilla   23è Aplec de Salou (04/11/2012)   Salou Tarragonès Conjunt
Records bisbalencs   9è Aplec d'Esplugues (04/11/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   23è Aplec de Salou (04/11/2012)   Salou Tarragonès Mediterrània
Mar de Tossa   36è Diada Sardanista (04/11/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Port de Llançà   23è Aplec de Salou (04/11/2012)   Salou Tarragonès Mediterrània
Besalú festiu   Ballada (03/11/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Castanyada (01/11/2012)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Colometa   Castanyada (01/11/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Cors gironins   Fires i Festes de Sant Narcís (01/11/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Noces d'or   Fires i Festes de Sant Narcís (01/11/2012)   Girona Gironès Marinada
El golfet   Fires i Festes de Sant Narcís (29/10/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Sal i pebre   Concert de sant Narcís (29/10/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Concert de sant Narcís (29/10/2012)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Aquell rossinyol   Trobada de colles veteranes (28/10/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Com un passerell   Ballada (28/10/2012)   Cubelles Garraf Reus Jove
Colometa   Festival sardanista (28/10/2012)   Granollers Vallès Oriental Premià
Girona 1808   Trobada de colles veteranes (28/10/2012)   El Vendrell Baix Penedès Sabadell
Port de Llançà   5è Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
El meu poble   44è Aplec de les Roquetes (28/10/2012)   Barcelona Barcelonès Conjunt
Festeig   Ballada (28/10/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Presència de Pep Ventura   5è Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La Pedrera   44è Aplec de les Roquetes (28/10/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   Ballada (27/10/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Arenys de Munt   Diada del soci (21/10/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   Ballada (21/10/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Pal de Paller   3è Aplec del Serrallo (21/10/2012)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Hermínia   17è Aplec de la Tartrana (21/10/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Hermínia   38è Aplec de l'Hospitalet (21/10/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
El golfet   Ballada (20/10/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El bon hereu   45è Aplec del Remei (14/10/2012)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
El bon hereu   25è Aplec de Tossa (14/10/2012)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
L'aplec de l'amor   Ballada (12/10/2012)   El Masnou Maresme Lluïsos
La sardana de Llafranc   Ballada (07/10/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
El bon hereu   25è Aplec del Roser (07/10/2012)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Arenys de Munt   38è Aplec de Malgrat (07/10/2012)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Bell port d'Arenys   Ballada (06/10/2012)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Colometa   Ballada (06/10/2012)   La Garriga Vallès Oriental Premià
A Mataró   Ballada (01/10/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Port de Llançà   37è Aplec de Sant Cugat (30/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Salou, Ciutat Pubilla   Festa Major de Palau-Sacosta (30/09/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Pedraforca   37è Aplec de Sant Cugat (30/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
La sardana del rector   37è Aplec de Sant Cugat (30/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
Aigua Xelida   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Lluïsos
Geltruenca   37è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (23/09/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Bellpuig
El carrilet   25è Aplec de Montgat (23/09/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   46è Aplec Baix Camp (23/09/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festeig   46è Aplec Baix Camp (23/09/2012)   Reus Baix Camp Reus Jove
Besalú festiu   168è Aplec de Sant Maurici (22/09/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Aigua Xelida   Ballada (22/09/2012)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Lleida, Ciutat Pubilla   46è Aplec de Lleida (22/09/2012)   Lleida Segrià Conjunt
El golfet   Un tomb per la sardana (21/09/2012)  



La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ofrena a Terrassa   40è Aplec de Terrassa (16/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
Bandera d'aplec   68è Aplec de Badalona (16/09/2012)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Bandera d'aplec   40è Aplec de Terrassa (15/09/2012)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'aplec de l'amor   13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Mas Lloreda   13è Aplec de Sant Andreu (15/09/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Festeig   Ballada (14/09/2012)   Tiana Maresme Reus Jove
Festeig   Festra Major (11/09/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Colometa   11 de setembre (11/09/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Nova Vallès
El golfet   11 de setembre (11/09/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona 1808   50è Festival de la Porta Ferrada (11/09/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Mas Lloreda   11 de setembre (11/09/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Salou, Ciutat Pubilla   11 setembre (11/09/2012)   Begues Baix Llobregat Formació específica per l'activitat
La festa de l'Aigüeta   11 setembre (11/09/2012)   Viladecans Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Oca amb naps   Festra Major (10/09/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Bandera d'aplec   11 de setembre (10/09/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Pal de Paller   56è Aplec de la Garriga (10/09/2012)   La Garriga Vallès Oriental Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Ballada (09/09/2012)   Prats de Lluçanès Osona Lluïsos
Port de Llançà   Festa Major de Sant Roc (09/09/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
La sardana de Llafranc   59è Aplec de Santiga (09/09/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   Fires i festes (09/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
La Roseta i l'Esteve   Festra Major (08/09/2012)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
El golfet   Ballada (08/09/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès La Principal de Terrassa
Colometa   Ballada (08/09/2012)   Viladecans Baix Llobregat Baix Llobregat
Tere gentil   Festa Major (03/09/2012)   Artés Bages Ciutat de Girona
Brindis a Sant Sadurní   Festa Major (03/09/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Xerinola   15è Aplec de Siurebre (02/09/2012)   Garcia Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Aigua Xelida   31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Lluïsos
A Mataró   45è Aplec de Ripollet (02/09/2012)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Tere gentil   Festa Major (02/09/2012)   Santa Eugènia de Berga Osona AMOGA
La vall de Calonge   25è Aplec d'Encamp (02/09/2012)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Colometa   31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Arenys de Munt   31è Aplec de Berga (02/09/2012)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada (01/09/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
A Mataró   34è Aplec de Martorelles (01/09/2012)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Bell port d'Arenys   Festa Major (01/09/2012)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Festa Major (31/08/2012)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
Marinesca   Ballada (31/08/2012)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Girona
L'aplec de l'amor   Ballada (30/08/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
A Mataró   Ballada (27/08/2012)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Ballada (26/08/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Manresa
Aigua Xelida   Ballada (26/08/2012)   Manlleu Osona Lluïsos
La Gavarra   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (25/08/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
El golfet   8è Aplec de Nit de Premià de Mar (25/08/2012)   Premià de Mar Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Salou, Ciutat Pubilla   11è Aplec de Santa Maria de Besora (25/08/2012)   Santa Maria de Besora Osona Bellpuig
Salou, Ciutat Pubilla   32è Aplec de Cambrils (25/08/2012)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
El meu poble   Sardanes a la fresca (24/08/2012)   Torres de Segre Segrià Vents de Riella
Colometa   Ballada (23/08/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Pal de Paller   Festa Major (20/08/2012)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festeig   Ballades d'estiu. Sant Magí (19/08/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Cala s'Alguer   25è Aplec de Sant Hilari (19/08/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Colometa   Festa Major (19/08/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Sa Palomera   25è Aplec de Sant Hilari (19/08/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Bisbal Jove
Port de Llançà   25è Aplec de Sant Hilari (19/08/2012)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Com un passerell   Ballades d'estiu. Sant Magí (19/08/2012)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (17/08/2012)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Port de Llançà   Ballada (17/08/2012)   Artesa de Lleida Segrià Juvenil Lo Castell
Esperit Calongí   Sardanes a la fresca (16/08/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
El golfet   36è Aplec de Cornudella de Montsant (12/08/2012)   Cornudella del Montsant Priorat Cossetània
Com un passerell   Sardabona (12/08/2012)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
A Mataró   19è Aplec d'Oceja (12/08/2012)   Oceja Capcir La Principal del Llobregat
Festeig   Festa Major (11/08/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Hermínia   Ballada (11/08/2012)   Ribes de Freser Ripollès Foment del Montgrí
Festeig   Sardanes a la fresca del Segrià (10/08/2012)   Sarroca de Lleida Segrià Tàrrega (2ona época)
Mar de Tossa   Ballada (10/08/2012)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Bandera d'aplec   Sardanes a la fresca (09/08/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
El golfet   Ballada (08/08/2012)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Aigua Xelida   Ballada (06/08/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Mas Lloreda   13è Aplec de Moià (05/08/2012)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Hermínia   Ballada (05/08/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Baix Llobregat
Geltruenca   13è Aplec de Moià (05/08/2012)   Moià Bages Lluïsos
Besalú festiu   Festa major (03/08/2012)   La Garriga Vallès Oriental Maravella
Besalú festiu   Festa Major (02/08/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
L'aplec de l'amor   Ballada (29/07/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
El carrilet   Concert (29/07/2012)   Sant Vicenç de Castellet Bages Jovenívola de Sabadell
El meu poble   14è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (29/07/2012)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Flama de Farners
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (29/07/2012)   Santa Maria la Mar Rosselló Sol de Banyuls
Besalú festiu   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Rosa bruna   8è Concert Càmping Botànic Bobnavista (28/07/2012)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Port de Llançà   Ballada (28/07/2012)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Festeig   18è Aplec de Torredembarra (28/07/2012)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Pal de Paller   18è Aplec de Torredembarra (28/07/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
A Mataró   18è Aplec de Torredembarra (28/07/2012)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Hermínia   Ballada (28/07/2012)   Torderes Rosselló Sol de Banyuls
Port de Llançà   16è Gran Nit de la Sardana (28/07/2012)   Canet de Mar Maresme Sabadell
La sardana de Llafranc   10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (28/07/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Mar de Tossa   5è Aniversari (27/07/2012)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bandera d'aplec   Ballada (26/07/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Presència de Pep Ventura   52è Festival (22/07/2012)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Colometa   Ballada (21/07/2012)   Caldes de Malavella La Selva Premià
Festeig   26è Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (21/07/2012)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aigua Xelida   Aplec del Romesco (21/07/2012)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
El bon hereu   Ballada (21/07/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Mar de Tossa   Ballada (21/07/2012)   Begues Baix Llobregat Premià
Arenys de Munt   Ballada (20/07/2012)   Alfés Segrià Tàrrega (2ona época)
La Gavarra   Ballada (20/07/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Girona 1808   12è Vespres musicals (20/07/2012)   Vilafant Alt Empordà Ciutat de Girona
Presència de Pep Ventura   Ballada (18/07/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Noces d'or   59è Aplec de Ripoll (15/07/2012)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sa Palomera   Ballada (15/07/2012)   Castelldefels Baix Llobregat Cardona
Festeig   Aplec de l'Alforja (15/07/2012)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aigua Xelida   4è Aplec de Castellbisbal (14/07/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
La gran il·lusió   63è Aplec de Granollers (14/07/2012)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Festeig   18è Aplec de Torregrossa (14/07/2012)   Torregrossa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   9è Festa Major Poble Sec (14/07/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Mar de Tossa   4è Aplec de Castellbisbal (14/07/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Girona m'enamora   Ballada (14/07/2012)   Sallent Bages Lluïsos
Festeig   Ball ada (14/07/2012)   Salou Tarragonès Reus Jove
L'aplec de l'amor   Ballada (13/07/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Bell port d'Arenys   Ballada (13/07/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
El meu poble   Ballada (08/07/2012)   Ribes de Freser Ripollès La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec de la Mussara (08/07/2012)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Noces d'or   50è Aplec de Sabadell (08/07/2012)   Sabadell Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Festeig   Aplec de la Mussara (08/07/2012)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Arenys de Munt   18è Aplec de Rosselló (07/07/2012)   Rosselló Segrià Tàrrega (2ona época)
Bell port d'Arenys   40è Aplec d'Artés (07/07/2012)   Artés Bages Marinada
La vall de Calonge   8è Concert (06/07/2012)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Esperit Calongí   Ballada (05/07/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bell port d'Arenys   Sardanes a la fresca (05/07/2012)   Vilassar de Mar Maresme Marinada
Pal de Paller   15è Aplec de Mataró (01/07/2012)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
Girona m'enamora   15è Aplec de Mataró (01/07/2012)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Port de Llançà   Ballada (01/07/2012)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
El meu poble   Ballada (01/07/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Colometa   6è Aplec Comarcal d'Ossona (01/07/2012)   Prats de Lluçanès Osona Ciutat de Girona
Aigua Xelida   32è Aplec Vila de Juneda (01/07/2012)   Juneda Garrigues Bellpuig
Palamós, Ciutat Pubilla   15è Aplec de Mataró (01/07/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Arenys de Munt   32è Aniversari Salt (30/06/2012)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Jovenívola   22è Aplec d'Agramunt (30/06/2012)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
Bandera d'aplec   Aplec d'Andorra (30/06/2012)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Colometa   Aplec d'Andorra (30/06/2012)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
Colometa   Ballada (30/06/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Presència de Pep Ventura   Concert (29/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Ballada (29/06/2012)   Manlleu Osona La Bisbal Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (28/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Festeig   Ballada (24/06/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Tere gentil   Aplec de d'Illa de Tet (24/06/2012)   Illa de Tet Rosselló Les Casenoves
Colometa   Ballada (24/06/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Llibertat   13è Aplec de Perpinyà (24/06/2012)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Mas Lloreda   Ballada (23/06/2012)   Torredembarra Tarragonès Rosaleda
Presència de Pep Ventura   69è Aplec de Manlleu (23/06/2012)   Manlleu Osona Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (23/06/2012)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Barres i onades   Ballada (23/06/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Mas Lloreda   Trobada de colles sardanistes veteranes (23/06/2012)   Barcelona Barcelonès Ressò
Aigua Xelida   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Port de Llançà   Ballada (17/06/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Noces d'or   61è Aplec de Cardedeu (17/06/2012)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
Tere gentil   61è Aplec de Cardedeu (17/06/2012)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
El golfet   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (17/06/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Bandera d'aplec   Ballada (16/06/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Festeig   Aplec de les Borges del Camp (16/06/2012)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Pal de Paller   Ballada (16/06/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Terrassa
Aquells temps   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   14è Aplec de Campdevànol (16/06/2012)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
La vall de Calonge   7è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (16/06/2012)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
Besalú festiu   Ballada (16/06/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Colometa   Ballada (15/06/2012)   Montgat Maresme Premià
Bandera d'aplec   2è Aplec de Torres de Segre (15/06/2012)   Torres de Segre Segrià Bellpuig
Besalú festiu   Ballada (14/06/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
Bandera d'aplec   50è Aplec de la Bisbal (10/06/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
L'Antoni i la Montserrat   50è Aplec de la Bisbal (10/06/2012)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
El tu-tut de l'avi   7è Festa del soci (10/06/2012)   Ripoll Ripollès Costa Brava
Records bisbalencs   50è Aplec de la Bisbal (10/06/2012)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Mar de Tossa   33è Aplec conjunt Caldes-Palau (10/06/2012)   Palau Solità i Plegamans Vallès Occidental Mediterrània
Pal de Paller   84è Aplec d'Igualada (10/06/2012)   Igualada Anoia Maricel
Hermínia   44è Aplec de Cornellà (10/06/2012)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
Arenys de Munt   18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mar de Tossa   Festa Major (09/06/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Girona 1808   6è Concert de primavera (09/06/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Pal de Paller   44è Vigilia d'aplec (09/06/2012)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bandera d'aplec   Ballada (09/06/2012)   Sallent Bages Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Patum (07/06/2012)   Berga Berguedà Selvatana
Festeig   Aplec de Bràfim (03/06/2012)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Pal de Paller   17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Colometa   17è Aplec de Cornet (03/06/2012)   Sallent Bages Lluïsos
El carrilet   85è Aplec de Calella (03/06/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
A cor obert   85è Aplec de Calella (03/06/2012)   Calella Maresme Marinada
Oca amb naps   85è Aplec de Calella (02/06/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Festeig   24è Aplec de Primavera (02/06/2012)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Pal de Paller   27è Aplec de Vilafranca del Penedès (27/05/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès La Flama de Farners
Mar de Tossa   Ballada (27/05/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Mar de Tossa   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Barres i onades   Ballada (27/05/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Mediterrània
Pal de Paller   4è Aplec Vila del Morell (27/05/2012)   El Morell Tarragonès Maricel
Marinesca   25è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (27/05/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Jovenívola   24è Aplec de l'Eixample (27/05/2012)   Barcelona Barcelonès Maricel
Jovenívola   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (27/05/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
Sal i pebre   58è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (27/05/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Festeig   34è Aplec Sardanista de la Ribera d'Ebre (27/05/2012)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
L'aplec de l'amor   4è Aplec Vila del Morell (27/05/2012)   El Morell Tarragonès La Principal del Llobregat
Hilarienca   33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Festeig   33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Aigua Xelida   35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Pal de Paller   33è Aplec de Mollerussa (26/05/2012)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Cors gironins   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (20/05/2012)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
El meu poble   43è Aplec de Primavera (20/05/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
El tarlà de l'Argenteria   Girona temps de flors (19/05/2012)   Girona Gironès La Bisbal Jove
Xerinola   8è Aplec de Primavera (19/05/2012)   Porqueres Pla de l'Estany AMOGA
Al vell dansaire   8è Aplec de Primavera (19/05/2012)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Palamós, Ciutat Pubilla   Festa Major de Nou Barris (19/05/2012)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   32è Aplec d'Olesa de Montserrat (13/05/2012)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat La Flama de Farners
Pal de Paller   17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Girona m'enamora   63è Concert de vigilia (12/05/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
El tarlà de l'Argenteria   Festa Major (12/05/2012)   Ripoll Ripollès Mil·lenària
Girona 1808   63è Concert de vigilia (12/05/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
El golfet   17è Aplec de Molins de Rei (12/05/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Festa Major (11/05/2012)   Ripoll Ripollès Selvatana
A en Ramon Rosell   76è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'avi Enric   45è Aplec de Lloret (06/05/2012)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Records bisbalencs   76è Aplec de Santa Perpètua (06/05/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El carrilet   70è Aplec de Mollet (01/05/2012)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
L'aplec de l'amor   Ballada (01/05/2012)   Roda de Ter Osona La Bisbal Jove
El carrilet   55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Cors gironins   55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Pal de Paller   70è Aplec de Mollet (01/05/2012)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
Com un passerell   20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cala s'Alguer   20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Brindis a Sant Sadurní   20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Girona 1808   Concert Un tribut a la ciutat (28/04/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
La Pedrera   8è Per a els amics d'en Kim (28/04/2012)   Calella Maresme Ciutat de Girona
El meu poble   63è Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Girona Gironès Selvatana
En Jordi   Sant Jordi (23/04/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   Sant Jordi (23/04/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
L'aplec de l'amor   Diada de Sant Jordi (23/04/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Colometa   Sant Jordi (23/04/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
El golfet   Festa Major (22/04/2012)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Noces d'or   Ballada (22/04/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Hilarienca   21è Aplec de la Llagosta (15/04/2012)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
Port de Llançà   48è Aplec de Sils (15/04/2012)   Sils La Selva Mediterrània
Cel blau a la Plana   1393è Ballada (14/04/2012)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or   30è Aplec de Manresa (14/04/2012)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Colometa   Ballada (13/04/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Hermínia   Aplec de Pàsqua (09/04/2012)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Lluïsos
Aigua Xelida   Ballada (09/04/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
El tarlà de l'Argenteria   32è Trobada sardanista (09/04/2012)   LLagostera Gironès La Bisbal Jove
Mar de Tossa   Aplec de Pàsqua (09/04/2012)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Record d'Andorra   35è Aplec de Breda (08/04/2012)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
Colometa   35è Aplec de Breda (08/04/2012)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
El meu poble   35è Aplec de Breda (08/04/2012)   Breda La Selva La Flama de Farners
Mas Lloreda   Ballada (01/04/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de Terrassa
Colometa   3è Aplec jove Vila de Juneda (31/03/2012)   Juneda Garrigues Juvenil Lo Castell
Pal de Paller   24è Aplec de la Nou de Gaià (25/03/2012)   La Nou de Gaià Tarragonès Maricel
Festeig   13è Aplec de Vilassar de Dalt (18/03/2012)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
Aigua Xelida   Ballada (18/03/2012)   Torelló Osona La Flama de Farners
Festeig   Ballada (18/03/2012)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Girona m'enamora   Ballada (11/03/2012)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès La Flama de Farners
Noces d'or   40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès Mediterrània
Pal de Paller   40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès Ciutat de Girona
Niu d'amor   40è Aplec de Celrà (11/03/2012)   Celrà Gironès Mediterrània
L'Antoni i la Montserrat   38è Aplec de Cerdanyola (11/03/2012)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Ballada (11/03/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   Ballada (10/03/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Colometa   Ballada (04/03/2012)   Premià de Mar Maresme Premià
Niu d'amor   Doble ballada (26/02/2012)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festeig   Calçotada sardanista (26/02/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
L'aplec de l'amor   Ballada (26/02/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festeig   Ballada (26/02/2012)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Mas Lloreda   Ballada (26/02/2012)   Santa Susanna Maresme Baix Empordà
Records bisbalencs   Ballada (12/02/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   32è Aplec de Navarcles (12/02/2012)   Navarcles Bages Lluïsos
Jordi i Judit   32è Aplec de Navarcles (12/02/2012)   Navarcles Bages Lluïsos
Arenys de Munt   Ballada (12/02/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Palamós, Ciutat Pubilla   Diada del soci (12/02/2012)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Festeig   Ballada (05/02/2012)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Festeig   738è Doble ballada (05/02/2012)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
L'aplec de l'amor   738è Doble ballada (05/02/2012)   Salt Gironès Baix Empordà
Tere gentil   9è Aplec d'Òdena (29/01/2012)   Òdena Anoia Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Girona 1808   Concert d'hivern (29/01/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Mil·lenària
Mar de Tossa   Ballada (22/01/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Noces de diamant   10è Concert de Sant Pau (20/01/2012)   Sant Pol de Mar Maresme Sabadell
Ofrena a Terrassa   Festa major de Sant Antoni (15/01/2012)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
Geltruenca   Ballada (08/01/2012)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Ballada (08/01/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
A en Ramon Rosell   Concert de Cap d'Any (01/01/2012)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Arenys de Munt   Sardanes al Mur de Begues (01/01/2012)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
A en Ramon Rosell   Concert de Nadal (18/12/2011)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
El golfet   ballada (18/12/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Perdó   44è Concert de Sant Esteve (18/12/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ofrena a Terrassa   Doble audició (11/12/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Lluïsos
Bandera d'aplec   Doble audició (11/12/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El bon hereu   Doble audició (11/12/2011)   Sils La Selva La Principal de Porqueres
Bandera d'aplec   29è Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2011)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Salou, Ciutat Pubilla   31è Diada del soci (06/12/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
El golfet   31è Diada del soci (06/12/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Girona m'enamora   La sardana. Grans èxits. Greatest hits (04/12/2011)  



Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A en Ramon Rosell   100x 100 Bisbal (03/12/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Lleida, Ciutat Pubilla   27è Aplec de Sant Climent (27/11/2011)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   Fires de Girona (27/11/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
La vall de Camprodon   10è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (27/11/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Sabadell
Pal de Paller   62è Ballada (27/11/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Alt Empordà   41è Aplec de tardor (27/11/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
Jordi i Judit   Ballada (20/11/2011)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Colometa   9è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (20/11/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Hilarienca   Ballada (20/11/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (20/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Perdó   8è Conert de Santa Cecília (19/11/2011)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
L'empordanet   8è Conert de Santa Cecília (19/11/2011)   Manresa Bages Jovenívola de Sabadell
A Mataró   32è Aniversari Amics de la Sardana (13/11/2011)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Geltruenca   Ballada (13/11/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Bandera d'aplec   16è Trobada CASCB (13/11/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   Ballada (12/11/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El bon hereu   Fires de Girona (06/11/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Com un passerell   9è Diada Sardanista (06/11/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Mar de Tossa   8è Aplec d'Esplugues (06/11/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Jordi i Judit   Aplec de Sant Martí (06/11/2011)   Salou Tarragonès Reus Jove
Barcelona 92   9è Diada Sardanista (06/11/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Salou, Ciutat Pubilla   Aplec de Sant Martí (06/11/2011)   Salou Tarragonès Conjunt
El golfet   36è Diada Sardanista (06/11/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
La vall de Camprodon   Castanyada (01/11/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Noces d'or   Fires de Girona (01/11/2011)   Girona Gironès Selvatana
Record d'Andorra   19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El cornetí d'en Marcel·lí   19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pedrera   19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Girona a Pep Ventura   Fires de Girona (30/10/2011)   Girona Gironès Selvatana
La fil·loxera   19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Conjunt
Sant Pere de Galligants   Fires de Girona (29/10/2011)   Girona Gironès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Cofoia   Fires de Girona (29/10/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Castanyada (29/10/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A en Ramon Rosell   Concert de fires (29/10/2011)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   Concert de fires (29/10/2011)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
La Pedrera   37è Aplec de L'Hospitalet (23/10/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Bandera d'aplec   37è Aplec de L'Hospitalet (23/10/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Vencedora   37è Aplec de L'Hospitalet (23/10/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Port de Llançà   Ballada (22/10/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
L'avi Enric   Sant Martirià (22/10/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Flama de Farners
Mar de Tossa   Aplec a Sant Muç (16/10/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Tere gentil   43è Aplec de les Roquetes (16/10/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
A en Ramon Rosell   65è Aniversari Dansaires del Penedès (15/10/2011)   El Vendrell Baix Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Marinesca   Doble ballada (12/10/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Geltruenca   Doble ballada (12/10/2011)   Salt Gironès Vila de la Jonquera
El meu poble   44è Aplec del Remei (09/10/2011)   Flix Ribera d'Ebre Riella d'Agramunt
Pal de Paller   Ballada (09/10/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Al cantaire del Montgrí   24è Aplec de Tossa (09/10/2011)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'avi Enric   24è Aplec de Tossa (09/10/2011)   Tossa de Mar La Selva La Flama de Farners
La Llanterna de Súria   40è Aplec de Súria (09/10/2011)   Súria Bages Ciutat de Cornellà
El bon hereu   40è Aplec de Súria (09/10/2011)   Súria Bages Súria
A en Ramon Rosell   40è Aplec de Súria (09/10/2011)   Súria Bages La Principal de la Bisbal
En Jordi   Concert Homenatge a Jaume Cristau (08/10/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (03/10/2011)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
El bon hereu   Festa Major de Palau-Sacosta (02/10/2011)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
Salou, Ciutat Pubilla   37è Aplec de Malgrat (02/10/2011)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   festa major (02/10/2011)   Barcelona Barcelonès Maricel
Hermínia   Ballada (01/10/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Presència de Pep Ventura   Aplec de Malgrat - Revetlla (01/10/2011)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
La Pedrera   36è Aplec de Sant Cugat (25/09/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emma   26è Aplec de Colera (25/09/2011)   Colera Alt Empordà Baix Empordà
Bandera d'aplec   Ballada (25/09/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Arenys de Munt   Ballada (25/09/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Al cantaire del Montgrí   13è Aplec de Rubí (24/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
De festa en festa   13è Aplec de Rubí (24/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El golfet   Diada del soci (24/09/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
L'aplec de l'amor   Diada del soci (24/09/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
L'avi Pito   39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Tere gentil   47è Aplec de Torroella de Montgrí (18/09/2011)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Foment del Montgrí
Bell port d'Arenys   45è Aplec Baix Camp (18/09/2011)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Ofrena a Terrassa   39è Aplec de Terrassa (18/09/2011)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
El meu poble   45è Aplec Baix Camp (18/09/2011)   Reus Baix Camp Reus
Arenys de Munt   12è Aplec de Sant Andreu (17/09/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Hermínia   67è Revetlla aplec de Badalona (17/09/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
Hilarienca   Diada Nacional (11/09/2011)   Rubí Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De festa en festa   Diada Nacional (11/09/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Catània
Salou, Ciutat Pubilla   58è Aplec de Santiga (11/09/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Formació específica per l'activitat
Festeig   13è Aplec de Bellpuig (10/09/2011)   Bellpuig Urgell Montgrins
El meu poble   55è Aplec de la Garriga (10/09/2011)   La Garriga Vallès Oriental La Flama de Farners
Mas Lloreda   Ballada (10/09/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Hermínia   Diada Nacional (10/09/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Cofoia   13è Aplec de Bellpuig (10/09/2011)   Bellpuig Urgell Bellpuig
Hermínia   Ballades estiu (10/09/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Aigua Xelida   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Arenys de Munt   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Mediterrània
Arenys de Munt   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Hermínia   Festa Major (10/09/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Tere gentil   Festa Major (05/09/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Bisbal Jove
Colometa   30è Aplec de Berga (04/09/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
El golfet   30è Aplec de Berga (04/09/2011)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Girona m'enamora   30è Aplec de Berga (04/09/2011)   Berga Berguedà Lluïsos
Aigua Xelida   Ballada (04/09/2011)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Colometa   11è Concert de música d'estiu (02/09/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (28/08/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu poble   31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
El meu poble   31è Aplec de Cambrils (27/08/2011)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
L'Antoni i la Montserrat   10è Aplec de Santa Maria de Besora (27/08/2011)   Santa Maria de Besora Osona Jovenívola d'Agramunt
Arenys de Munt   Doble ballada (26/08/2011)   Ripoll Ripollès Foment del Montgrí
El golfet   Ballada (25/08/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Colometa   Sardanes a Matadepera (24/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tere gentil   Ballada (22/08/2011)   Prada Conflent Les Casenoves
Cofoia   24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Ciutat de Girona
Salou, Ciutat Pubilla   24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
L'aplec de l'amor   24è Aplec de Sant Hilari (21/08/2011)   Sant Hilari Sacalm La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   Ballada (19/08/2011)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Ballada (18/08/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
El golfet   Sardanes a Matadepera (17/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Ballada (16/08/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (14/08/2011)   Sureda Rosselló Sol de Banyuls
Salou, Ciutat Pubilla   Ballades estiu (13/08/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
A Lloret de Mar   Ballades estiu (13/08/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festeig   Cicle de ballades d'estiu (12/08/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Noces de diamant   Ballada (12/08/2011)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Esperit Calongí   Ballada (12/08/2011)   Banyuls Rosselló Selvatana
Salou, Ciutat Pubilla   26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
La Pedrera   26è Aplec de Ribes de Freser (07/08/2011)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Pam i pipa   Ballada (07/08/2011)   Cervera de la Marenda Rosselló Les Casenoves
La festa de l'Aigüeta   Festa Major (06/08/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Jordi i Judit   22è Aplec de l'Ametlla de Mar (06/08/2011)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
El golfet   2è Aplec del Pont d'Armentera (06/08/2011)   El Pont d'Armentera Alt Camp Cossetània
El bon hereu   15è Aplec d'Organyà (06/08/2011)   Organyà Alt Urgell Principal de Berga
Pal de Paller   Cicle de ballades d'estiu (05/08/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Tenores flamejants   11è Concert de sardanes de la Costa Brava (03/08/2011)   Palamós Baix Empordà Conjunt
L'aplec de l'amor   11è Concert de sardanes de la Costa Brava (03/08/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Lleida, Ciutat Pubilla   Sardanes a Matadepera (03/08/2011)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Flors esventades   11è Concert de sardanes de la Costa Brava (03/08/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Llibertat   11è Concert de sardanes de la Costa Brava (03/08/2011)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Niu d'amor   13è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (31/07/2011)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
Aigua Xelida   Ballada (31/07/2011)   La Roca d'Albera Rosselló Les Casenoves
El golfet   Ballada (31/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
El golfet   22è Trobada Sardanista del Ripollès (31/07/2011)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Vila d'Olesa
Geltruenca   19è L'aplec de les Borges Blanques (30/07/2011)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
La sardana de Llafranc   9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Mas Lloreda   9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Pam i pipa   Ballada (30/07/2011)   Arlés Vallespir Les Casenoves
Besalú festiu   9è Aplec de la Garrotxa (30/07/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
Arenys de Munt   Ballada (29/07/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Pal de Paller   Ballada (29/07/2011)   Manlleu Osona Sabadell
Tere gentil   Ballada (29/07/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Aigua Xelida   11è Aplec de Sant Pere de Ribes (29/07/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
El golfet   Ballada (28/07/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Tere gentil   Festa de Sant Jaume (25/07/2011)   Latour-bas-elne Rosselló Les Casenoves
Salou, Ciutat Pubilla   43è Aplec de Palamós (24/07/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
El bon hereu   43è Aplec de Palamós (24/07/2011)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Aigua Xelida   Ballada (24/07/2011)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Aigua Xelida   Aplec de l'Hospitalet de l'Infant (23/07/2011)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Ciutat de Cornellà
Maria del Claustre   20è Aplec d'Arbeca (23/07/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Barres i onades   20è Aplec d'Arbeca (23/07/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
Niu d'amor   Doble ballada (22/07/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Cors gironins   Ballada (22/07/2011)   Reus Baix Camp Reus Jove
Mar de Tossa   Ballada (22/07/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Mas Lloreda   Sardanes a Matadepera (20/07/2011)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Sal i pebre   47è Aplec de Sant Celoni (17/07/2011)   Sant Celoni Vallès Oriental Lluïsos
Salou, Ciutat Pubilla   58è Aplec de Ripoll (17/07/2011)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
Festeig   Ballada (16/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Pal de Paller   Ballada (16/07/2011)   Rubí Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Barcelona 92   Concert Càmping Botànic Bona Vista (16/07/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (15/07/2011)   Argelers de la Marenda Catalunya Nord Sol de Banyuls
El golfet   Cicle de ballades d'estiu (15/07/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Barcelona 92   Concert de Sardanes i Música per a cobla (15/07/2011)   Ripoll Ripollès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Alt Empordà   12è Festival Internacional de Música (14/07/2011)   Sabadell Vallès Occidental Conjunt
Pam i pipa   Ballada (14/07/2011)   Cotlliure Rosselló Les Casenoves
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (14/07/2011)   Banyuls Rosselló Sol de Banyuls
Maria del Claustre   Sardanes a Matadepera (13/07/2011)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Audició de Sardanes (13/07/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Noces d'or   49è Aplec d'Olot (10/07/2011)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Jordi i Judit   Aplec de la Mussara (10/07/2011)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
A Mataró   Aplec de la Mussara (10/07/2011)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
La vall de Camprodon   3è Aplec de Castellbisbal (09/07/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Niu d'amor   3è Aplec de Castellbisbal (09/07/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
Xerinola   62è Aplec de Granollers (09/07/2011)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Presència de Pep Ventura   3è Aplec de Castellbisbal (09/07/2011)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Pam i pipa   Ballada (08/07/2011)   Banyuls Rosselló Les Casenoves
Vencedora   Concert (08/07/2011)   Montgat Maresme La Flama de Farners
El golfet   Ballada (08/07/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bell port d'Arenys   5è Aplec comarcal d'Ossona (03/07/2011)   Viladrau Osona Jovenívola de Sabadell
Festeig   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (03/07/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Montgrins
Aigua Xelida   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Ciutat de Cornellà
Mar de Tossa   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Conqueridora   59è Aplec de Banyoles (03/07/2011)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
El carrilet   59è Aplec de Banyoles (03/07/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Pal de Paller   7è Aplec de Sant Esteve Sesrovires (03/07/2011)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat La Principal de la Bisbal
Al vell dansaire   59è Aplec de Banyoles (03/07/2011)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
De festa en festa   14è Aplec de Mataró (03/07/2011)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
La vall de Camprodon   35è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (02/07/2011)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Thermalenca
Besalú festiu   39è Aplec d'Artés (02/07/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'aplec de Palafrugell   1374è Ballada (02/07/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Cançó d'onades a Lloret   85è Cicle d'estiu (02/07/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Festeig   Festa Major (01/07/2011)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
Cofoia   Ballada (01/07/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Girona
L'aplec de l'amor   Festa Major (30/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Al cantaire del Montgrí   Festa Major (28/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Girona
El golfet   68è Aplec de Manlleu (26/06/2011)   Manlleu Osona Ciutat de Mataró
Sant Pere de Galligants   49è Aplec de Sabadell (26/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   Aplec d'Andorra (25/06/2011)   Andorra la Vella Andorra Ciutat de Terrassa
El meu poble   21è Aplec d'Agramunt (25/06/2011)   Agramunt Urgell Vents de Riella
Bell port d'Arenys   85è Cicle d'estiu (25/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Girona m'enamora   Aplec d'Andorra (25/06/2011)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Pal de Paller   Sant Joan (24/06/2011)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Festa Major (24/06/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Festeig   30è Diada del soci (24/06/2011)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Bandera d'aplec   Ballada (23/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Maricel
Girona m'enamora   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Bandera d'aplec   57è Aplec d'Anglès (19/06/2011)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (19/06/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   57è Aplec d'Anglès (19/06/2011)   Anglès La Selva Conjunt
Lleida, Ciutat Pubilla   Dia Universal de la Sardana (19/06/2011)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Pal de Paller   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
L'aplec de l'amor   60è Aplec de Cardedeu (19/06/2011)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
El golfet   57è Aplec d'Anglès (19/06/2011)   Anglès La Selva Cadaqués
Lleida, Ciutat Pubilla   30è Aplec del Prat de Llobregat (19/06/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Conjunt
Lleida, Ciutat Pubilla   60è Aplec de Cardedeu (19/06/2011)   Cardedeu Vallès Oriental La Principal del Llobregat
La sardana de Llafranc   13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès Rossinyolets
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (18/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lleida, Ciutat Pubilla   Audicions a la fresca (18/06/2011)   Girona Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Lleida, Ciutat Pubilla   8è Aplec de Cubelles (18/06/2011)   Cubelles Garraf Marinada
El golfet   Ballada (18/06/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Colometa   85è Cicle d'estiu (18/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Noces d'or   13è Aplec de Campdevànol (18/06/2011)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Girona
Aigua Xelida   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (18/06/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès La Flama de Farners
L'empordanet   6è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (18/06/2011)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   8è Aplec de Cubelles (18/06/2011)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Hermínia   Ballada (17/06/2011)   Montgai Noguera Marinada
Fragància   Concert (17/06/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Salou, Ciutat Pubilla   83è Aplec d'Igualada (12/06/2011)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
La Pedrera   49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Hilarienca   43è Aplec de Cornellà (12/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Com un passerell   49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Bandera d'aplec   6è Festa del soci (12/06/2011)   Ripoll Ripollès Lluïsos
Llibertat   49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Pal de Paller   49è Aplec de la Bisbal (12/06/2011)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
A Mataró   43è Vigilia d'aplec de Cornellà (11/06/2011)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Hermínia   17è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
El golfet   36è Aplec de l'Escala (05/06/2011)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Jordi i Judit   Aplec de Bràfim (05/06/2011)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Arenys de Munt   Aplec de Cornet (05/06/2011)   Sallent Bages La Principal de Terrassa
Llibertat   84è Aplec de Calella (05/06/2011)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Lleida, Ciutat Pubilla   84è Aplec de Calella (05/06/2011)   Calella Maresme Montgrins
Colometa   Aplec de Cornet (05/06/2011)   Sallent Bages Lluïsos
En xiquet d'Aiguablava   84è Aplec de Calella (05/06/2011)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   85è Cicle d'estiu (04/06/2011)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Aigua Xelida   Ballada (04/06/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Jordi i Judit   23è Aplec de Vandellòs (04/06/2011)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Girona m'enamora   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Conjunt
Pal de Paller   57è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (29/05/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
Cors gironins   54è Aplec de Girona (29/05/2011)   Girona Gironès Reus Jove
Pal de Paller   Ballada (28/05/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Pal de Paller   32è Aplec de Mollerussa (28/05/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Lleida, Ciutat Pubilla   32è Aplec de Mollerussa (28/05/2011)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Aigua Xelida   Ballada doble (28/05/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Bandera d'aplec   34è Aplec de Castellar del Vallès (28/05/2011)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Jordi i Judit   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (22/05/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Bandera d'aplec   38è Aplec de la Ribera d'Ebre (22/05/2011)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Bellpuig
La Pedrera   69è Aplec de Mollet (22/05/2011)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   23è Aplec de l'Eixample (22/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
L'avi Enric   69è Aplec de Mollet (22/05/2011)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Hermínia   Ballada (22/05/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
El golfet   13è Aplec de Barberà del Vallès (21/05/2011)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Noces d'or   Cloenda curset (21/05/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
El golfet   Aplec d'Esparreguera (21/05/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Vila d'Olesa
Cors gironins   Aplec d'Esparreguera (21/05/2011)   Esparreguera Baix Llobregat Reus Jove
Conqueridora   22è Aplec de Polinyà (15/05/2011)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Jordi i Judit   22è Aplec de Polinyà (15/05/2011)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
Aigua Xelida   28è Aplec de Tàrrega (15/05/2011)   Tàrrega Urgell Marina
Jovenívola   27è Aplec de Sitges (15/05/2011)   Sitges Garraf Maricel
Marina   Ballada (15/05/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
El golfet   42è Aplec de Primavera de Torelló (15/05/2011)   Torelló Osona La Flama de Farners
Hermínia   7è Aplec de Primavera (14/05/2011)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Maria del Claustre   Festa Major Nou Barris (14/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Flors a la Moreneta   Girona temps de flors (14/05/2011)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Pal de Paller   39è Aplec de Tarragona (08/05/2011)   Tarragona Tarragonès Cossetània
Festeig   39è Aplec de Tarragona (08/05/2011)   Tarragona Tarragonès La Principal de Tarragona
Pal de Paller   Ballada (08/05/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Noces de diamant   31è Aplec d'Olesa (08/05/2011)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
El meu poble   62è Aplec de Caldes de Malavella (08/05/2011)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
Record d'Andorra   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Bell port d'Arenys   55è Aplec de Gràcia (08/05/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Jordi i Judit   29è Aplec de Maspujols (01/05/2011)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
Hermínia   Festa Major (01/05/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
El bon hereu   Ballada (01/05/2011)   Pollestres Rosselló Les Casenoves
En Peret "Barretó"   44è Aplec de Lloret (01/05/2011)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Lleida, Ciutat Pubilla   75è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Montgrins
Pal de Paller   Ballada (01/05/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Hilarienca   75è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Arenys de Munt   10è Festa de la Primavera (30/04/2011)   Calella Maresme Ciutat de Girona
Mar de Tossa   Remodelació de l'Avenç (29/04/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Cors gironins   Ballada (25/04/2011)   Vila-seca Tarragonès Reus Jove
Aigua Xelida   Ballada (24/04/2011)   Ceret Vallespir Les Casenoves
Hermínia   38è Aplec de Premià de Mar (24/04/2011)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
Festeig   Concert de Primavera (24/04/2011)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Aigua Xelida   38è Aplec de Premià de Mar (24/04/2011)   Premià de Mar Maresme Premià
Pal de Paller   Sant Jordi (23/04/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Mas Lloreda   Sant Jordi (23/04/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Cors gironins   Ballada (23/04/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
En Jordi   Sant Jordi (23/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
De festa en festa   Ballada (17/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Jordi i Judit   Ballada (17/04/2011)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
Arenys de Munt   Ballada (17/04/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Hilarienca   20è Aplec de la Llagosta (17/04/2011)   La Llagosta Vallès Oriental Ciutat de Girona
El golfet   Aplec de Manresa (16/04/2011)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Jordi i Judit   Ballada (16/04/2011)   Sant Pere de Ribes Garraf Reus Jove
El golfet   Ballada (10/04/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Tere gentil   Ballada (10/04/2011)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Geltruenca   Trobada sardanista infantil (10/04/2011)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
La sardana de Llafranc   730è Doble Ballada (10/04/2011)   Salt Gironès Rossinyolets
Colometa   Ballada (09/04/2011)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Hilarienca   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (03/04/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   30è Aplec d'Arenys de Mar (03/04/2011)   Arenys de Mar Maresme Marinada
El golfet   Ballada (03/04/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Jordi i Judit   L'aplec de La Nou de Gaià (03/04/2011)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Festeig   40è Aplec de Santa Coloma de Farners (03/04/2011)   Santa Coloma de Farners La Selva La Flama de Farners
Noces de diamant   1363è Ballada (02/04/2011)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La vall de Calonge   39è Aplec del Masnou (27/03/2011)   El Masnou Maresme La Principal del Llobregat
Tere gentil   Ballada (27/03/2011)   Girona Gironès La Bisbal Jove
El golfet   Ballada (20/03/2011)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Amical record   12è Aplec de Vilassar de Dalt (20/03/2011)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Pal de Paller   Ballada (20/03/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
El bon hereu   577è Ballada (20/03/2011)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
L'aplec de Palafrugell   Ballada (20/03/2011)   Barcelona Barcelonès Rambles
Aigua Xelida   Ballada (19/03/2011)   Torredembarra Tarragonès Cossetània
Jordi i Judit   Ballada (19/03/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Reus Jove
Xerinola   37è Aplec de Cerdanyola (13/03/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   37è Aplec de Cerdanyola (13/03/2011)   Cerdanyola Vallès Occidental Montgrins
Mas Lloreda   Ballada (06/03/2011)   Barcelona Barcelonès Ressò
Mas Lloreda   22è Petit aplec de Bordils (06/03/2011)   Bordils Gironès Baix Empordà
Colometa   Ballada (06/03/2011)   Lliçà de Vall Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Besalú festiu   22è Petit aplec de Bordils (06/03/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Noces d'or   45è Cloenda Cursets (06/03/2011)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Festeig   22è Petit aplec de Bordils (06/03/2011)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Colometa   Ballada (06/03/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
Carantoines   Carnaval (06/03/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   Diada sardanista (27/02/2011)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amical record   Calçotada (27/02/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Palamós, Ciutat Pubilla   Diada sardanista (27/02/2011)   Ripollet Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Colometa   Ballada (26/02/2011)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Bandera d'aplec   1359è Ballada (26/02/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Arenys de Munt   Ballada (26/02/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Cofoia   Ballada (20/02/2011)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
De festa en festa   Ballada (20/02/2011)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (13/02/2011)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Hilarienca   Ballada (13/02/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hilarienca   Ballada (13/02/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Fragància   Concert (13/02/2011)   Banyuls Rosselló La Principal de la Bisbal
Al cantaire del Montgrí   Festa Major (12/02/2011)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat de Girona
Salt Sardanista   728è Ballada doble (06/02/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Festeig   728è Ballada doble (06/02/2011)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Pal de Paller   Ballada (06/02/2011)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noces de diamant   8è Aplec d'Òdena (30/01/2011)   Òdena Anoia Sabadell
Perdó   Concert (23/01/2011)   Tordera Maresme Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (22/01/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Alt Empordà   Concert (21/01/2011)   Sant Pol de Mar Maresme La Flama de Farners
Festeig   Ballada (16/01/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Capritxosa   Aplec del Voló (16/01/2011)   El Voló Rosselló Les Casenoves
Besalú festiu   Ballada (16/01/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Hermínia   Ballada (16/01/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Maria del Claustre   Ballada (16/01/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
En Peret "Barretó"   Aplec del Voló (16/01/2011)   El Voló Rosselló Foment del Montgrí
Barres i onades   Ballada (16/01/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Palamós, Ciutat Pubilla   Ballada (16/01/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Hermínia   Ballada (09/01/2011)   Badalona Barcelonès Marinada
En Jordi   Ballada (09/01/2011)   Barcelona Barcelonès Lluïsos
A Mataró   Ballada (09/01/2011)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Capritxosa   Ballada (08/01/2011)   Vinçà Conflent Nova Germanor
Fragància   Concert d'Any Nou (01/01/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Niu d'amor   Festa de Sant Esteve (26/12/2010)   Vilallonga dels Monts Rosselló Les Casenoves
La vall de Calonge   Concert (26/12/2010)   Castellolí Anoia Sabadell
Lleida, Ciutat Pubilla   Concert (26/12/2010)   Olot Garrotxa La Principal d'Olot
Conqueridora   Ballada (19/12/2010)   Pontellà Rosselló Mil·lenària
La sardana de Llafranc   Ballada (19/12/2010)   Pontellà Rosselló Mil·lenària
Lleida, Ciutat Pubilla   Concert (19/12/2010)   Calella Maresme Montgrins
Pal de Paller   Doble (19/12/2010)   Sils La Selva Marinada
Fragància   Concert de Nadal (19/12/2010)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
A Mataró   Doble (12/12/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Cofoia   Ballada (12/12/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
La vall de Calonge   Concert (11/12/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Bell port d'Arenys   Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Pal de Paller   Festa Major de Sant Nicolau (08/12/2010)   Malgrat de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Noces d'or   30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Niu d'amor   30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Besalú festiu   30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Salt Sardanista   30è Aniversari de Salt Sardanista (06/12/2010)   Salt Gironès Ciutat de Girona
Pal de Paller   27è Sarau Artesenc (05/12/2010)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Jovenívola   7è Diada Agrupació (05/12/2010)   Cubelles Garraf Marinada
Tere gentil   40è Aplec de Tardor (28/11/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Flors a la Moreneta   40è Aplec de Tardor (28/11/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Bellpuig
Hermínia   Festa de la Sardana (28/11/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La vall de Calonge   8è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (21/11/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Pal de Paller   26è Aplec de Sant Climent (21/11/2010)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Els gegants de la ciutat   Concert (21/11/2010)   Rubí Vallès Occidental Mediterrània
Esperit Calongí   Ballada (21/11/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària
Felicitats   Doble (21/11/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
El ben plantat   11è Tarda d'Obligades (20/11/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Felicitats   11è Tarda d'Obligades (20/11/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Cors gironins   11è Tarda d'Obligades (20/11/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Pal de Paller   35è Aniversari Ripollet Sardanista (14/11/2010)   Ripollet Vallès Occidental Marinada
La festa de l'Aigüeta   Ballada (14/11/2010)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (14/11/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Besalú festiu   Ballada (14/11/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Girona m'enamora   15è Trobada CASCB (14/11/2010)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ofrena a Terrassa   Ballada (13/11/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Tere gentil   Ballada (07/11/2010)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Pal de Paller   7è Aplec d'Esplugues (07/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal del Llobregat
Hermínia   34è Diada sardanista (07/11/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Salou, Ciutat Pubilla   21è Aplec de Sant Martí (07/11/2010)   Salou Tarragonès Conjunt
Sa Palomera   21è Aplec de Sant Martí (07/11/2010)   Salou Tarragonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces de diamant   17è Aniversari Grup Sardanista Tamborí (06/11/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Mas Lloreda   Ballada (06/11/2010)   Barcelona Barcelonès Iluro (2a etapa)
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (01/11/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Noces d'or   Fires i festes de Sant Narcís (01/11/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
De festa en festa   Castanyada (01/11/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Mar de Tossa   Castanyada (31/10/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Hermínia   Fires i festes de Sant Narcís (30/10/2010)   Girona Gironès Cervianenca (2ona època)
Ofrena a Terrassa   Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Mas Lloreda   Ballada (24/10/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
L'aplec de Palafrugell   39è Festival Sardanista (24/10/2010)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Maria del Claustre   Concurs (24/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
A tota vela   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Alt Empordà   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
El golfet   36è Aplec Ciutat de l'Hopspitalet (24/10/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat La Flama de Farners
Girona 1808   Sant Martirià (24/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'or   Ballada (24/10/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Aquell rossinyol   Sant Martirià (24/10/2010)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Girona
Noces d'or   Ballada (23/10/2010)   Montserrat Bages Súria
La sardana de Llafranc   42è Aplec de les Roquetes (17/10/2010)   Barcelona Barcelonès Montgrins
Noces d'or   Ballada (17/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Festeig   35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Flama de Farners
El golfet   35è Aplec de l'Escala (16/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
Ofrena a Terrassa   Ballada (16/10/2010)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Alt Empordà   Concert de Tardor (12/10/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ofrena a Terrassa   69è Concurs de colles (12/10/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Pal de Paller   Ballada (12/10/2010)   L'Escala Alt Empordà La Principal de l'Escala (3on epoca)
De festa en festa   Ballada (12/10/2010)   Torelló Osona Sabadell
Trencats i seguits   Ballada (10/10/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès La Principal de Terrassa
Hermínia   43è Aplec de Flix (10/10/2010)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Ofrena a Terrassa   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Perdó   23è Aplec de Tossa (10/10/2010)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Noces d'or   Ballada (09/10/2010)   Madrid Espanya Jovenívola de Sabadell
Aquells temps   1352è Ballada (09/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Esperit Calongí   Doble (05/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Bell port d'Arenys   Doble (05/10/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
L'empordanet   36è Aplec de Malgrat (03/10/2010)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
De festa en festa   Diada del soci (03/10/2010)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festeig   Concurs (03/10/2010)   Cassà de la Selva Gironès La Flama de Farners
Noces de diamant   Ballada (02/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
El golfet   23è Aplec de Montgat (26/09/2010)   Montgat Maresme La Flama de Farners
Com un passerell   35è Aplec de Sant Cugat (26/09/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ofrena a Terrassa   Aplec de Constantí (26/09/2010)   Constantí Tarragonès Sabadell
A Mataró   Aplec de Constantí (26/09/2010)   Constantí Tarragonès Reus Jove
Colometa   23è Aplec de Montgat (26/09/2010)   Montgat Maresme Marinada
Ofrena a Terrassa   12è Aplec de Rubí (25/09/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (25/09/2010)   Artés Bages Sabadell
Mar de Tossa   Lloret (25/09/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   12è Aplec de Rubí (25/09/2010)   Rubí Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Besalú festiu   Dia del soci (25/09/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Hermínia   166è Aplec de Sant Maurici (22/09/2010)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
A Mataró   Festa Major (21/09/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Girona
De festa en festa   Ballada (19/09/2010)   Calella Maresme Sabadell
Festeig   46è Aplec de Torroella (19/09/2010)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Mediterrània
Arenys de Munt   38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Mas Lloreda   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
La vall de Calonge   Ballada (19/09/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Tere gentil   44è Aplec Baix Camp (19/09/2010)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Hilarienca   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Ofrena a Terrassa   38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental Conjunt
El golfet   38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Barres i onades   44è Aplec de Lleida (19/09/2010)   Lleida Segrià Jovenívola d'Agramunt
El tu-tut de l'avi   38è Aplec de Terrassa (19/09/2010)   Terrassa Vallès Occidental Mil·lenària
Arenys de Munt   14è Aniversari Monument a la Sardana (18/09/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ofrena a Terrassa   11è Aplec de Sant Andreu (18/09/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Girona
Noces d'or   Fira d'artesans (18/09/2010)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Noces d'or   57è Aplec de Santiga (12/09/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Ballada (12/09/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Sabadell
La Roseta i l'Esteve   57è Aplec de Santiga (12/09/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
El golfet   53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Ciutat de Girona
Pal de Paller   53è Aplec de Canyamars (12/09/2010)   Canyamars Vallès Oriental Mediterrània
Ofrena a Terrassa   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
Hilarienca   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Bandera d'aplec   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Flama de Farners
El golfet   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Bisbal Jove
De festa en festa   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Els gegants de la ciutat   Festa major (11/09/2010)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Montgrins
Port de Llançà   Diada Nacional (11/09/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festeig   Ballada (11/09/2010)   Els Hostalets de Pierola Anoia Sabadell
Arenys de Munt   Diada Nacional (11/09/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
El bon hereu   Diada Nacional (11/09/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Niu d'amor   Diada Nacional (11/09/2010)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (11/09/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Ofrena a Terrassa   Ballada (10/09/2010)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
Salou, Ciutat Pubilla   54è Aplec de la Garriga (10/09/2010)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Hermínia   Diad Nacional de Catalunya (10/09/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ofrena a Terrassa   Ballada (10/09/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ofrena a Terrassa   Ballada (10/09/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
El golfet   43è Aplec de Ripollet (05/09/2010)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   23è Aplec d'Encamp (05/09/2010)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Hermínia   29è Aplec de Berga (05/09/2010)   Berga Berguedà Ciutat de Terrassa
L'encís de l'aplec   43è Aplec de Ripollet (05/09/2010)   Ripollet Vallès Occidental Bellpuig
Hilarienca   Aplec ancestral d'Empúries (04/09/2010)   Empúries Alt Empordà Ciutat de Girona
El golfet   32è Aplec de Martorelles (04/09/2010)   Martorelles Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Noces d'or   Festa d'Amiics de la Sardana d'Alguaire (04/09/2010)   Alguaire Segrià Quatre vents
La fil·loxera   32è Aplec de Martorelles (04/09/2010)   Martorelles Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ofrena a Terrassa   Ballada (29/08/2010)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Festeig   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
En Peret "Barretó"   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
A Mataró   38è Aplec de Peralada (29/08/2010)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
Pal de Paller   Ballada (28/08/2010)   Granollers Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El golfet   30è Aplec de Cambrils (28/08/2010)   Cambrils Baix Camp La Flama de Farners
Colometa   6è Aplec de Nit de Premià de Mar (28/08/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
La festa de l'Aigüeta   Ballada (28/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Emma   Ballada (27/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Geltruenca   29è Sardenes al cor de Catalunya (26/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Presència de Pep Ventura   Ballada (25/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aigua Xelida   Festa Major (24/08/2010)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festeig   33è Aplec de Navàs (23/08/2010)   Navàs Bages Mediterrània
A Mataró   33è Aplec de Navàs (23/08/2010)   Navàs Bages Bellpuig
Niu d'amor   Festa Major (22/08/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El golfet   Festa Major (22/08/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El golfet   23è Aplec de Sant Hilari (22/08/2010)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (21/08/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Colometa   Festa Major (21/08/2010)   Granollers Vallès Oriental Lluïsos
El golfet   Lloret (21/08/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
El meu poble   Ballada (20/08/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
El tarlà de l'Argenteria   Sardanes d'estiu (20/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Jovenívola   Doble ballada (19/08/2010)   Ripoll Ripollès Cadaqués
Ofrena a Terrassa   Ballada (19/08/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
De festa en festa   Ballada (18/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (16/08/2010)   Manlleu Osona La Principal de Terrassa
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (15/08/2010)   El Catllar Tarragonès Sabadell
Arenys de Munt   12è Aplec de Sant Feliu de Pallerols (15/08/2010)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa La Principal del Llobregat
De festa en festa   Ballada (14/08/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
De festa en festa   Ballada (13/08/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Festeig   29è Sardenes al cor de Catalunya (12/08/2010)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
A Mataró   Festa Major (11/08/2010)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Reus Jove
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (08/08/2010)   Calella Maresme Sabadell
L'encís de l'aplec   23è Aplec Internacional (08/08/2010)   Cracòvia Polònia Bellpuig
De festa en festa   Ballada (07/08/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
Hermínia   Lloret (07/08/2010)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
L'aplec de l'amor   Ballada (06/08/2010)   Manlleu Osona Sabadell
Colometa   Ballada (06/08/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Lluïsos
Port de Llançà   Ballada (06/08/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Els gegants de la ciutat   10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (05/08/2010)   Palamós Baix Empordà Montgrins
La sardana de Llafranc   10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (05/08/2010)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Girona 1808   10è Concert de Sardanes de la Costa Brava (05/08/2010)   Palamós Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Noces d'or   Ballada (04/08/2010)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
El golfet   Festa Major (02/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Geltruenca   11è Aplec de Moià (01/08/2010)   Moià Bages Lluïsos
Hermínia   Festa Major (01/08/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
La Roseta i l'Esteve   25è Aplec de Ribes (01/08/2010)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
El bon hereu   25è Aplec de Ribes (01/08/2010)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Hermínia   11è Aplec de Moià (01/08/2010)   Moià Bages Conjunt
Mas Lloreda   11è Aplec de Moià (01/08/2010)   Moià Bages Ciutat de Cornellà
Noces d'or   Lloret (31/07/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Festeig   Concert (31/07/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Hilarienca   8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
L'encís de l'aplec   18è Aplec de les Borges Blanques (31/07/2010)   Les Borges Blanques Garrigues Bellpuig
El golfet   8è Aplec de la Garrotxa (31/07/2010)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
L'avi Enric   Concert (31/07/2010)   Canet de Mar Maresme Sabadell
L'empordanet   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (30/07/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (30/07/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Pal de Paller   10è Aplec de Sant Pee de Ribes (30/07/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
La Gavarra   Sardanes d'estiu (30/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
A Mataró   Ballada (28/07/2010)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
L'Antoni i la Montserrat   Ballada (25/07/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Festeig   Aplec a l'Ermita de Sant Jaume (25/07/2010)   Manlleu Osona Canigó (Torelló)
A Mataró   54è Ballada (25/07/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Mataró   Ballada (25/07/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Ofrena a Terrassa   Ballada (25/07/2010)   Agramunt Urgell Reus Jove
Record d'Andorra   Lloret (24/07/2010)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
Pal de Paller   16è Aplec de Torredembarra (24/07/2010)   Torredembarra Tarragonès La Principal del Llobregat
Festeig   16è Aplec de Torredembarra (24/07/2010)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
La vall de Calonge   Ballada (24/07/2010)   Sallent Bages Sabadell
Ofrena a Terrassa   Ballada (24/07/2010)   Cubelles Garraf Reus Jove
Ofrena a Terrassa   Ballada (23/07/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Mas Lloreda   Estiu 2010 (23/07/2010)   Tarragona Tarragonès Cossetània
A Mataró   Ballada (23/07/2010)   Reus Baix Camp Reus Jove
La vall de Calonge   Ballada (23/07/2010)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Festeig   Ballada (21/07/2010)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Colometa   57è Aplec de Ripoll (18/07/2010)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Marinesca   Ballada (17/07/2010)   Rubí Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Pal de Paller   47è Concurs de colles (17/07/2010)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Jovenívola   24è Aplec d'Hospitalet del'Infant (17/07/2010)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Vila d'Olesa
Niu d'amor   Ballada (16/07/2010)   Premià de Mar Maresme Marinada
L'avi Enric   Ballada (16/07/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Xerinola   Ballada (16/07/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (15/07/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental La Nova Vallès
El golfet   Doble audició (15/07/2010)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Pic, repic i repicó   7è Aplec de la Mussara (11/07/2010)   Vilaplana Baix Camp Reus Jove
Tere gentil   Festa Major Can Feu (11/07/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   7è Aplec de la Mussara (11/07/2010)   Vilaplana Baix Camp Ciutat de Reus
Pal de Paller   2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Marinada
A Mataró   24è Aplec Aires Planencs (10/07/2010)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Ciutat de Terrassa
Girona m'enamora   2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
A tota vela   61è Aplec de Granollers (10/07/2010)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
A Lloret de Mar   Lloret (10/07/2010)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
Xerinola   Ballada (10/07/2010)   Calella Maresme Sabadell
Colometa   2è Aplec de Castellbisbal (10/07/2010)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Niu d'amor   Ballada (09/07/2010)   Manlleu Osona Bellpuig
Hilarienca   Ballada (09/07/2010)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Rossinyolets
Hilarienca   4è Aplec comarcal d'Osona (04/07/2010)   Alpens Osona Ciutat de Girona
Ofrena a Terrassa   4è Aplec comarcal d'Osona (04/07/2010)   Alpens Osona Ciutat de Girona
El carrilet   58è Aplec de Banyoles (04/07/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Bisbal Jove
El golfet   Calella (04/07/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Palamós, Ciutat Pubilla   13è Aplec de Mataró (04/07/2010)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
De festa en festa   722è Festa del barri de la Processó (03/07/2010)   Salt Gironès La Principal d'Olot
El bon hereu   38è Aplec d'Artés (03/07/2010)   Artés Bages Ciutat de Girona
L'avi Enric   Ballada (03/07/2010)   Salou Tarragonès Sabadell
Aquells temps   Ballada (02/07/2010)   Manlleu Osona Genisenca
La vall de Calonge   Ballada (02/07/2010)   Granollers Vallès Oriental Sabadell
El golfet   Festa Major (29/06/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La Pedrera   Festa Major (28/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Montgrins
El golfet   38è Aplec de Llançà (27/06/2010)   Llançà Alt Empordà La Bisbal Jove
Aquell rossinyol   Aplec de Manlleu (27/06/2010)   Manlleu Osona Sabadell
El golfet   Aplec de Manlleu (27/06/2010)   Manlleu Osona Bellpuig
Port de Llançà   38è Aplec de Llançà (27/06/2010)   Llançà Alt Empordà Conjunt
Noces d'or   30è Aniversari de Salt Sardanista (26/06/2010)   Salt Gironès La Principal de l'Escala (3on epoca)
Records bisbalencs   9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (26/06/2010)   Andorra la Vella Andorra Mediterrània
Maria del Claustre   Festa Major (26/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El meu poble   9è Festa Aplec de la Sardana de les Valls d'Andorra (26/06/2010)   Andorra la Vella Andorra Marinada
Festeig   Ballada (25/06/2010)   Manlleu Osona La Flama de Farners
Cors gironins   Festa Major (24/06/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (24/06/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Hermínia   6è Aplec de les Masies de Voltregà (24/06/2010)   Les Masies de Voltregà Osona Ciutat de Girona
Mas Lloreda   Ballada (23/06/2010)   Cornellà Baix Llobregat La Flama de Farners
Hermínia   56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada (20/06/2010)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Pal de Paller   56è Aplec d'Anglès (20/06/2010)   Anglès La Selva La Bisbal Jove
Tere gentil   59è Aplec de Cardedeu (20/06/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Arenys de Munt   Ballada (20/06/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
La Pedrera   59è Aplec de Cardedeu (20/06/2010)   Cardedeu Vallès Oriental Montgrins
L'avi Enric   Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Records bisbalencs   Lloret (19/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Mas Lloreda   Ballada (19/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
A Mataró   Aplec de les Borges del Camp (19/06/2010)   Les Borges del Camp Baix Camp Reus Jove
Bandera d'aplec   24è Aplec de Nit de Mataró (19/06/2010)   Mataró Maresme Lluïsos
Pal de Paller   7è Aplec de Cubelles (19/06/2010)   Cubelles Garraf Marinada
La sardana del rector   11è Aplec de Perpinyà (19/06/2010)   Perpinyà Rosselló Mil·lenària
Colometa   48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
Tere gentil   82è Aplec d'Igualada (13/06/2010)   Igualada Anoia Ciutat de Terrassa
El tu-tut de l'avi   48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
L'empordanet   48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
El golfet   48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de la Bisbal
Girona m'enamora   48è Aplec de la Bisbal (13/06/2010)   La Bisbal Baix Empordà Conjunt
De festa en festa   Ballada (13/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Noces d'or   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (12/06/2010)   Santa Coloma de Cervelló Baix Llobregat Sabadell
El meu poble   16è Aplec Violetes del Bosc (12/06/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Pal de Paller   Lloret (12/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Selvatana
El tu-tut de l'avi   83è Aplec de Calella (06/06/2010)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Mas Lloreda   Ballada (06/06/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
La festa de l'Aigüeta   Patum (06/06/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
La Pedrera   83è Aplec de Calella (06/06/2010)   Calella Maresme Montgrins
Pal de Paller   83è Aplec de Calella (06/06/2010)   Calella Maresme Marinada
Mas Lloreda   El Corte Inglés (05/06/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Noces de diamant   Ballada (05/06/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
El meu poble   Lloret (05/06/2010)   Lloret de Mar La Selva Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Hermínia   Patum (05/06/2010)   Berga Berguedà Principal de Berga
Pal de Paller   Ballada (04/06/2010)   Manlleu Osona Cadaqués
El golfet   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
La sardana de Llafranc   Ballada (30/05/2010)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Lleida, Ciutat Pubilla   Ballada (30/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El meu poble   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès La Bisbal Jove
El meu poble   Ballada (30/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
A Mataró   25è Aplec de Vilafranca (30/05/2010)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Aigua Xelida   59è Concurs de colles (30/05/2010)   Berga Berguedà Pirineu (Berga)
Salt Sardanista   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès La Bisbal Jove
El bon hereu   56è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (30/05/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Blanes
Hermínia   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
A Mataró   Ballada doble (29/05/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
A Mataró   31è Aplec de Mollerussa (29/05/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Colometa   33è Aplec de Castellar (29/05/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Girona m'enamora   31è Aplec de Mollerussa (29/05/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
L'encís de l'aplec   31è Aplec de Mollerussa (29/05/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig
Barres i onades   31è Aplec de Mollerussa (29/05/2010)   Mollerussa Pla d'Urgell Jovenívola d'Agramunt
Mar de Tossa   68è Aplec de Tona (24/05/2010)   Tona Osona Canigó (Torelló)
Al cantaire del Montgrí   Concurs (23/05/2010)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Contemporània
El tu-tut de l'avi   Aplec de Sant Muç (23/05/2010)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
A Mataró   Aplec de Móra d'Ebre (23/05/2010)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
A Mataró   21è Aplec de Polinyà (16/05/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
En Peret "Barretó"   21è Aplec de Polinyà (16/05/2010)   Polinyà Vallès Occidental Reus Jove
A Mataró   26è Aplec de Sitges (16/05/2010)   Sitges Garraf La Principal del Llobregat
Besalú festiu   Ballada (16/05/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Geltruenca   Ballada (16/05/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Maria del Claustre   50è Aniversari Ideal d'en Clavé (16/05/2010)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
La sardana del rector   21è Aplec de Polinyà (16/05/2010)   Polinyà Vallès Occidental Mil·lenària
Besalú festiu   6è Aplec de Primavera (15/05/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
L'avi Pito   6è Aplec de Primavera (15/05/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Aquells temps   Ballada (15/05/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
La fil·loxera   12è Aplec de Barberà del Vallès (15/05/2010)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Girona 1808   22è Concert de Primavera (15/05/2010)   Sitges Garraf Maricel
De festa en festa   Ballada (09/05/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
Hilarienca   Concurs (09/05/2010)   Figueres Alt Empordà Rossinyolets
El carrilet   Ballada (09/05/2010)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Sabadell
El golfet   15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat La Flama de Farners
Salou, Ciutat Pubilla   12è Aplec de Montpeller (08/05/2010)   Montpeller França Mil·lenària
Hermínia   Ballada (08/05/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
El carrilet   1338è Ballada (08/05/2010)   Barcelona Barcelonès Sabadell
La vall de Calonge   Ballada (02/05/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Colometa   Ballada (02/05/2010)   Talteüll Rosselló Nova Germanor
A tota vela   74è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
El tu-tut de l'avi   68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Pic, repic i repicó   68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
L'avi Pito   Ballada (01/05/2010)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
La vall de Calonge   Ballada (01/05/2010)   Sant Julià de Vilatorta Osona Sabadell
A Mataró   Aplec de Maspujols (01/05/2010)   Maspujols Baix Camp Reus Jove
El meu poble   74è Preludi d'aplec (01/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Colometa   12è Aplec d'Oliana (01/05/2010)   Oliana Alt Urgell Jovenívola d'Agramunt
La sardana del rector   68è Aplec de Mollet (01/05/2010)   Mollet Vallès Oriental Mil·lenària
La Pedrera   18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Cel amunt   18è Aplec Capital del Cava (25/04/2010)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
El golfet   37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Girona
A Mataró   34è Aplec de Santa Coloma de Farners (25/04/2010)   Santa Coloma de Farners La Selva Reus Jove
El carrilet   9è Sardanes a Palamós (25/04/2010)   Palamós Baix Empordà Montgrins
A Mataró   Ballada (25/04/2010)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Pic, repic i repicó   Ballada (25/04/2010)   Sentmenat Vallès Occidental Sabadell
L'Antoni i la Montserrat   Ballada de les Montserrats (25/04/2010)   L'Hospitalet Baix Llobregat Lluïsos
L'Antoni i la Montserrat   37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
A Mataró   Ballada (25/04/2010)   El Vendrell Baix Penedès Ciutat de Cornellà
Pal de Paller   Ballada (25/04/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Selvatana
Noces d'or   37è Aplec de Premià (25/04/2010)   Premià de Mar Maresme Premià
Mas Lloreda   Ballada (24/04/2010)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
En Jordi   Sant Jordi (23/04/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Girona 1808   2è Sant Jordi amb la Sant Jordi (23/04/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festeig   Sant Jordi (23/04/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
L'avi Pito   Diada de Sant Jordi (23/04/2010)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Porqueres
Noces d'or   Sant jordi (23/04/2010)   Cerdanyola Vallès Occidental La Nova Vallès
Pal de Paller   Diada de Sant Jordi (23/04/2010)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Cadaqués
Hermínia   46è Aplec de Sils (18/04/2010)   Sils La Selva La Flama de Farners
La Pedrera   19è Aplec de la Llagosta (18/04/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mar de Tossa   19è Aplec de la Llagosta (18/04/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
De festa en festa   Ballada (18/04/2010)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Sa Palomera   19è Aplec de la Llagosta (18/04/2010)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Port de Llançà   Aplec de Sant Carles de la Ràpita (18/04/2010)   Sant Carles de la Ràpita Montsià Ciutat de Cornellà
El meu poble   28è Aplec de Manresa (17/04/2010)   Manresa Bages Marinada
Noces d'or   Ballada (17/04/2010)   Badalona Barcelonès Premià
La Gavarra   Doble audició (11/04/2010)   Salt Gironès Rossinyolets
El golfet   33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva La Principal de la Bisbal
De festa en festa   Ballada (11/04/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
La sardana de Llafranc   23è Aplec de Sants (11/04/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'ou com balla   33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Colometa   33è Aplec de Breda (11/04/2010)   Breda La Selva Montgrins
En Jordi   1335è Ballada (10/04/2010)