Activitats on s'han tocat obres de Vallmajó i Soler, Bartomeu
Títol Activitat Població Comarca Cobla
Besaluenca   56è Aplec de Sabadell (17/06/2018)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   Ballada (28/01/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
El meu promès/ El meu Quimet   Ballada (07/10/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de Borrassà   Ballades estiu (25/08/2017)   Figueres Alt Empordà La Principal d'Olot
Emília   Ballades estiu (04/08/2017)   Figueres Alt Empordà Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   60è Concurs de Ceret (22/07/2017)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Canigó   Ballada (09/07/2017)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Rambla Verdaguer   55è Aplec de Sabadell (25/06/2017)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Canigó   Ballada (25/06/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Amunt i Crits   Ballada (28/05/2017)   Cubelles Garraf Marinada
Torrassenca   Ballada (19/05/2017)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
L'aplec de Borrassà   18è Aplec de Pàsqua (16/04/2017)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Rambla Verdaguer   Ballada (02/04/2017)   Barcelona Barcelonès Marinada
Amunt i Crits   Aplec del Masnou (26/03/2017)   El Masnou Maresme Marinada
Torrassenca   Ballada (26/03/2017)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
Canigó   Ballada (05/03/2017)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
El meu promès/ El meu Quimet   Dia del soci (05/02/2017)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Camps
Torrassenca   Cap d'any (01/01/2017)   Begues Baix Llobregat Baix Llobregat
Amunt i Crits   Trobada sardanista de tardor (04/12/2016)   Sant Quirze de Besora Ripollès La Principal del Llobregat
Torrassenca   Ballada (20/11/2016)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Amunt i Crits   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (01/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   76è Concurs de colles/ Revesses Individual (01/11/2016)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   60è Aniversari colla Juventud Sardanista de Puig-reig (30/10/2016)   Puigreig Berguedà La Principal de la Bisbal
Emília   Cicle d'estiu (11/09/2016)   Calella Maresme Marinada
L'aplec de Borrassà   Ballada (20/08/2016)   Artés Bages Marinada
Amunt i Crits   Ballada (16/07/2016)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Rambla Verdaguer   Ballada (09/07/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Emília   36è Aplec de Juneda (03/07/2016)   Juneda Garrigues Bellpuig
El meu promès/ El meu Quimet   41è Aplec de l'Escala (05/06/2016)   L'Escala Alt Empordà Rossinyolets
Emília   47è Aplec de Torelló (15/05/2016)   Torelló Osona Bellpuig
Terranostra   80è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2016)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Costa Brava   17è Aplec de Pasqua de Besalú (27/03/2016)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Rambla Verdaguer   Ballada (07/02/2016)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Terranostra   Doble (08/12/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Costa Brava   Castanyada (01/11/2015)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Rambla Verdaguer   47è Aplec de les Roquetes (18/10/2015)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
L'aplec de Borrassà   Festa major (15/09/2015)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès La Principal d'Olot
Costa Brava   Festa major (05/09/2015)   Artés Bages Ciutat de Girona
Jorn festiu   21è Aplec de Torredembarra (25/07/2015)   Torredembarra Tarragonès Maricel
Torrassenca   62è Aplec de Ripoll (19/07/2015)   Ripoll Ripollès Jovenívola de Sabadell
Torrassenca   Nits d'estiu (02/07/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   Festa major del Barri de la Marina (20/06/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Jorn festiu   87è Aplec d'Igualada (14/06/2015)   Igualada Anoia Maricel
Amunt i Crits   Temps de flors (09/05/2015)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de Borrassà   16è Aplec de Pasqua de Besalú (05/04/2015)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Jorn festiu   Candalera (08/02/2015)   Calafell Baix Penedès Maricel
Emília   Calçotada (01/02/2015)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Terranostra   Ballada (09/11/2014)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Rambla Verdaguer   38è Diada Sardanista (02/11/2014)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Amunt i Crits   27è Aplec del Roser (05/10/2014)   Martorell Baix Llobregat Marinada
Rambla Verdaguer   27è Aplec de Montgat (28/09/2014)   Montgat Maresme Marinada
Amunt i Crits   Ballada (28/09/2014)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Emília   Ballada (21/09/2014)   Vallgorguina Vallès Oriental Vila d'Olesa
Joia de Lloret   88è Sardanes estiu 2014 (30/08/2014)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
Riallera   Concert (30/06/2014)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Amunt i Crits   Ballada (07/06/2014)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Rambla Verdaguer   34è Aplec d'Olesa (11/05/2014)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Canet de Mar   Temps de Flors (10/05/2014)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Terranostra   57è Aplec de Girona (01/05/2014)   Girona Gironès Conjunt
Costa Brava   15è Aplec de Pàsqua de Besalú (20/04/2014)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
El meu promès/ El meu Quimet   Cloenda cursets (06/04/2014)   L'Hospitalet Baix Llobregat Contemporània
Torrassenca   Ballada (16/02/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Torrassenca   Doble audició (01/11/2013)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Terranostra   Fires i Festes (01/11/2013)   Girona Gironès Selvatana
L'aplec de Borrassà   Doble (12/10/2013)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Rambla Verdaguer   26è Aplec de Montgat (22/09/2013)   Montgat Maresme Marinada
Torrassenca   Festa Major de Sant Ramon (01/09/2013)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Torrassenca   Ballada (01/09/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Emília   15è Aplec de Sant Feliu de Pallarols (27/07/2013)   Sant Feliu de Pallerols Garrotxa Vila d'Olesa
Emília   51è Aplec d'Olot (14/07/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
Emília   Ballada (12/07/2013)   Caldes de Montbui Vallès Occidental Vila d'Olesa
Terranostra   Ballada (07/07/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Terranostra   8è Festa del soci (09/06/2013)   Ripoll Ripollès Bellpuig
Terranostra   APLEC DE PRIMAVERA I FESTA DELS XATOS (19/05/2013)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Terranostra   77è Aplec de Santa Perpètua (05/05/2013)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   ballada (07/04/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Rambla Verdaguer   48è Aplec de Bellvitge (01/04/2013)   L'Hospitalet Baix Llobregat Mediterrània
Amunt i Crits   14è Aplec de Pàsqua (31/03/2013)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Terranostra   5è Festa de Tardor (02/12/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Costa Brava   5è Festa de Tardor (02/12/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Amunt i Crits   5è Festa de Tardor (02/12/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
L'aplec de Borrassà   5è Festa de Tardor (02/12/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Emília   5è Festa de Tardor (02/12/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Rambla Verdaguer   5è Festa de Tardor (02/12/2012)   Girona Gironès La Flama de Farners
Amunt i Crits   Ballada (18/11/2012)   Premià de Mar Maresme Marinada
Amunt i Crits   Ballada (03/11/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Gironina   5è Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rambla Verdaguer   Ballada (27/10/2012)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Rambla Verdaguer   45è Aplec del Remei (14/10/2012)   Flix Ribera d'Ebre Marinada
Amunt i Crits   25è Vigilia d'aplec (13/10/2012)   Tossa de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Amunt i Crits   Festa major (30/09/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Terrassenca   46è Aplec Baix Camp (23/09/2012)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Torrassenca   59è Aplec de Santiga (09/09/2012)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   Ballada (18/08/2012)   Artés Bages Marinada
Rambla Verdaguer   59è Aplec de Ripoll (15/07/2012)   Ripoll Ripollès Marinada
Emília   4è Aplec de Castellbisbal (14/07/2012)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Terranostra   31è Aplec del Prat (17/06/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amunt i Crits   9è Aplec de Cubelles (16/06/2012)   Cubelles Garraf Marinada
Riallera   14è Aplec de Campdevànol (16/06/2012)   Campdevànol Ripollès La Principal d'Olot
Emília   Ballada (09/06/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Emília   Festa Major (09/06/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
El meu promès/ El meu Quimet   Festa Major (09/06/2012)   L'Hospitalet Baix Llobregat Baix Llobregat
Rambla Verdaguer   18è Aplec del Pla de la Catedral (09/06/2012)   Barcelona Barcelonès Marinada
Torrassenca   85è Aplec de Calella (03/06/2012)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
Amunt i Crits   85è Aplec de Calella (02/06/2012)   Calella Maresme Marinada
Rambla Verdaguer   Ballada (27/05/2012)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Mediterrània
Amunt i Crits   25è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (27/05/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
Emília   35è Aplec de Castellar (26/05/2012)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Vila d'Olesa
Terranostra   23è Aplec de Polinyà Aplec de Polinyà (20/05/2012)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Amunt i Crits   28è Aplec de Sitges (20/05/2012)   Sitges Garraf Marinada
Amunt i Crits   Girona temps de flors (12/05/2012)   Girona Gironès Marinada
Terranostra   55è Aplec de Girona (01/05/2012)   Girona Gironès Conjunt
Rambla Verdaguer   20è Aplec Capital del Cava (29/04/2012)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Torrassenca   25è Aplec de Sants (22/04/2012)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
El meu promès/ El meu Quimet   Ballada (14/04/2012)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Emília   Ballada (09/04/2012)   Prats de Lluçanès Osona Vila d'Olesa
Riallera   13è Aplec de Pàsqua (08/04/2012)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Rambla Verdaguer   15è Aplec nadalenc (18/12/2011)   Barcelona Barcelonès Marinada
Rambla Verdaguer   Doble audició (18/12/2011)   Sils La Selva Marinada
Terranostra   Ballada (11/12/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Terranostra   31è Diada del soci (06/12/2011)   Salt Gironès Baix Empordà
Rambla Verdaguer   8è Diada de l'Agrupació (04/12/2011)   Cubelles Garraf Marinada
Amunt i Crits   19è Aplec Capital del Cava (30/10/2011)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Terranostra   Doble ballada (12/10/2011)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Rambla Verdaguer   24è Aplec de Montgat (25/09/2011)   Montgat Maresme Marinada
Terranostra   Diada del soci (24/09/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
Terranostra   Diada Nacional (11/09/2011)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rambla Verdaguer   7è Aplec de Nit de Premià de Mar (27/08/2011)   Premià de Mar Maresme Marinada
Torrassenca   Festa Major (27/08/2011)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Terranostra   17è Aplec de Torredembarra (30/07/2011)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Cornellà
El meu promès/ El meu Quimet   54è Concurs (23/07/2011)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Sospirs de Besalú   58è Aplec de Ripoll (17/07/2011)   Ripoll Ripollès Marinada
Rambla Verdaguer   39è Aplec d'Artés (02/07/2011)   Artés Bages Marinada
Emília   35è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (02/07/2011)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Jovenívola de Sabadell
Terranostra   54è Aplec de Girona (29/05/2011)   Girona Gironès La Flama de Farners
Rambla Verdaguer   Ballada (15/05/2011)   Girona Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Emília   75è Aplec de Santa Perpètua (01/05/2011)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Torrassenca   Ballada (17/04/2011)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Terranostra   Ballada (10/04/2011)   Girona Gironès Baix Empordà
El meu promès/ El meu Quimet   25è Trobada sardanista infantil (03/04/2011)   Cassà de la Selva Gironès La Principal de Cassà ( 2ona època)
Rambla Verdaguer   1362è Ballada (26/03/2011)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Lluïment que neix   Concert d'Any Nou (01/01/2011)   Tossa de Mar La Selva La Principal de la Bisbal
Amunt i Crits   Concurs (01/11/2010)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Terranostra   Aplec de tardor (17/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Terranostra   Doble Audició (12/10/2010)   Salt Gironès Foment del Montgrí
Ninetes gracienques   1352è Ballada (09/10/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Amunt i Crits   Ballada (02/10/2010)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Terranostra   Dia del soci (25/09/2010)   Girona Gironès Baix Empordà
Amunt i Crits   66è Aplec de Badalona (19/09/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Terranostra   53è Aplec de Girona (30/05/2010)   Girona Gironès Conjunt
Ninetes gracienques   Ballada (15/05/2010)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Rambla Verdaguer   15è Aplec de Molins de Rei (08/05/2010)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Emília   74è Aplec de Santa Perpètua (02/05/2010)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Torrassenca   Ballada (25/04/2010)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Rambla Verdaguer   1337è Ballada (24/04/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Costa Brava   Aplec de Pàsqua (04/04/2010)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Amunt i Crits   11è Aplec de Vilassar de Dalt (21/03/2010)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Girona
Amunt i Crits   1334è Ballada (20/03/2010)   Barcelona Barcelonès Marinada
Terranostra   Ballada (13/03/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (27/02/2010)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
Terranostra   714è Diada del soci (06/12/2009)   Salt Gironès Baix Empordà
Terranostra   Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2009)   Girona Gironès Baix Empordà
Emília   34è Aplec de Sant Cugat (27/09/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Principal del Llobregat
Costa Brava   41è Aplec de Palamós (26/07/2009)   Palamós Baix Empordà Conjunt
Terranostra   Sardanes i balls (17/07/2009)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Terranostra   Ballades colles (09/07/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Emília   Ballades colles (25/06/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
Emília   6è Aplec de Cubelles (20/06/2009)   Cubelles Garraf Marinada
Terranostra   41è Revetlla aplec de Cornellà (13/06/2009)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Terranostra   Doble (30/05/2009)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Terranostra   25è Sitges, festa d'argent (17/05/2009)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Terranostra   Ballada (10/05/2009)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Terranostra   Ballada (03/05/2009)   Cubelles Garraf Ciutat de Cornellà
Terranostra   Ballada (05/04/2009)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
El meu promès/ El meu Quimet   24è Trobada Sardanista Infantil (29/03/2009)   Cassà de la Selva Gironès Selvamar
Costa Brava   100 anys de la Costa Brava (15/03/2009)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Baix Empordà
Terranostra   22è Aplec de Sant Boi (15/03/2009)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Emília   10è Aplec de Vilassar de Dalt (15/03/2009)   Vilassar de Dalt Maresme Marinada
Terranostra   5è Aplec d'Esplugues de Llobregat (02/11/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Ciutat de Cornellà
Terranostra   Fires i festes de Sant Narcís (29/10/2008)   Girona Gironès Baix Empordà
Joia de Lloret   Ballada (19/07/2008)   Lloret de Mar La Selva Foment del Montgrí
Rambla Verdaguer   8è Aplec d'Altafulla (15/06/2008)   Altafulla Tarragonès Jovenívola d'Agramunt
Amunt i Crits   27è Aplec d'el Prat de Llobregat (15/06/2008)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Torrassenca   Ballada (25/05/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Emília   16è Aplec capital del Cava (27/04/2008)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Gironina   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Terranostra   51è Aplec de Girona (06/04/2008)   Girona Gironès Conjunt
Emília   Ballada (09/03/2008)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Rambla Verdaguer   Ballada (24/02/2008)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   Ballada (10/02/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Costa Brava   2è Ballant sardanes a Palamós (01/01/2008)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Amunt i Crits   5è Aplec de Sant Vicenç dels Horts (18/11/2007)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat La Principal del Llobregat
Terranostra   Fires (04/11/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Gironina   Fires (29/10/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de Borrassà   Fires (28/10/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Emília   Festes patronals (07/10/2007)   Barcelona Barcelonès Baix Llobregat
Terranostra   Inauguració de la plaça de la Sardana (23/09/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Rambla Verdaguer   20è Aplec de Montgat (23/09/2007)   Montgat Maresme Marinada
El meu promès/ El meu Quimet   Esbart (22/09/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
El meu promès/ El meu Quimet   Esbarts (22/09/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Amunt i Crits   63è Aplec de Badalona (16/09/2007)   Badalona Barcelonès La Principal del Llobregat
Emília   Revetlla aplec de Badalona (15/09/2007)   Badalona Barcelonès Marinada
Emília   Ballada (24/06/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Terranostra   Ballada (26/05/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Amunt i Crits   12è Aplec de Molins de Rei (13/05/2007)   Molins de Rei Baix Llobregat Marinada
Terranostra   Ballada (23/04/2007)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Terranostra   50è Aplec de Girona (22/04/2007)   Girona Gironès Baix Empordà
Amunt i Crits   6è Concert (21/04/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Costa Brava   Diada Sardanista de Primavera (14/04/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Costa Brava   6è Sardanes a Palamós (14/04/2007)   Palamós Baix Empordà Montgrins
Emília   Ballada (25/03/2007)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Rambla Verdaguer   Doble (18/02/2007)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Terranostra   1è 50è aplec de la sardana de Girona (01/01/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Gironina   1è 50è aplec de la sardana de Girona (01/01/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Amunt i Crits   1è 50è aplec de la sardana de Girona (01/01/2007)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Costa Brava   Doble (03/12/2006)   Palamós Baix Empordà La Principal d'Olot
Amunt i Crits   5è Trobada sardanista (26/11/2006)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Mediterrània
Terranostra   Fires i festes de Sant Narcís (28/10/2006)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   La Gala (17/09/2006)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Vista alegre   Ballada (11/09/2006)   Argentona Maresme Ciutat de Terrassa
Vista alegre   Ballada (11/09/2006)   La Roca del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Vista alegre   Ballada (08/09/2006)   Llinars del Vallès Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   Ballada (03/09/2006)   Palamós Baix Empordà Marinada
Vista alegre   Ballada (14/08/2006)   Ullastrell Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El meu promès/ El meu Quimet   49è Festival de la Sardana (22/07/2006)   Ceret Vallespir La Principal del Llobregat
Besaluenca   53è Aplec de Ripoll (16/07/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   Ballet (14/07/2006)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Emília   6è Aplec de nit (08/07/2006)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Vista alegre   Revetlla (23/06/2006)   Sant Celoni Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Emília   Ballada (03/06/2006)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
El meu promès/ El meu Quimet   Dansa del Roser (14/05/2006)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   70è Aplec de Santa Perpètua (07/05/2006)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Marinada
Vista alegre   Ballada (26/04/2006)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   19è Aplec de Sants (09/04/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Vista alegre   Doble (11/12/2005)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Terranostra   Ballada (08/12/2005)   Reus Baix Camp Reus Jove
Rambla Verdaguer   Aplec de Salou (06/11/2005)   Salou Tarragonès Mediterrània
Rambla Verdaguer   29è Diada Sardanista (06/11/2005)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Vista alegre   1215è Ballada (05/11/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   Fires i festes (30/10/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de Borrassà   Fires i festes (30/10/2005)   Girona Gironès Baix Empordà
El meu promès/ El meu Quimet   Diada sardanista (23/10/2005)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Vista alegre   Ballada (15/10/2005)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
El meu promès/ El meu Quimet   29è Concurs i ballada (09/10/2005)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Rambla Verdaguer   18è Aplec de Montgat (25/09/2005)   Montgat Maresme Marinada
Vista alegre   11 de setembre (11/09/2005)   LLagostera Gironès Ciutat de Terrassa
Rambla Verdaguer   4è Aplec de Prada (11/09/2005)   Prada Conflent Tres Vents
Vista alegre   11 de setembre (11/09/2005)   Santa Cristina d'Aro Baix Empordà Ciutat de Terrassa
Terranostra   Ballada (03/09/2005)   Barcelona Barcelonès Reus Jove
Vista alegre   Ballada (15/08/2005)   Montmeló Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Vista alegre   27è Aplec de l'Aleixar (13/08/2005)   L'Aleixar Baix Camp Ciutat de Terrassa
Rambla Verdaguer   6è Aplec de Moià (07/08/2005)   Moià Bages Marinada
Amunt i Crits   Ballada (27/07/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
L'aplec de Borrassà   Ballada (17/07/2005)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Noces d'argent   Ballada (13/07/2005)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   Concurs (10/07/2005)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Terrassa
Emília   Ballada (09/07/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Thermalenca
Rambla Verdaguer   56è Aplec de Granollers (09/07/2005)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Torrassenca   Ballada (09/07/2005)   Escaldes-Engordany Andorra Thermalenca
Amunt i Crits   11è Aplec Violetes del Bosc (11/06/2005)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
El meu promès/ El meu Quimet   Festa major (15/05/2005)   Ripoll Ripollès Ciutat de Terrassa
Emília   Ballada (02/01/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Torrassenca   Diada dedicada als socis (19/12/2004)   Sils La Selva Cadaqués
Emília   Ballada (12/12/2004)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Emília   Ballada (27/11/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Emília   20è Aplec de Sant Climent (21/11/2004)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Amunt i Crits   28è Diada Sardanista (07/11/2004)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Marinada
Amunt i Crits   11è Aniversari Grup Tamborí (06/11/2004)   Sant Pere de Ribes Garraf Marinada
Amunt i Crits   Fires i festes (31/10/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
El meu promès/ El meu Quimet   Concurs (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Emília   Concurs (10/10/2004)   Castellbisbal Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   50è Aplec de Sant Quirze de Besora (03/10/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Emília   Ballada (25/09/2004)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Emília   La Gala (19/09/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Emília   Diada (11/09/2004)   LLagostera Gironès Ciutat de Terrassa
Mirant al mar   Diada Nacional (08/09/2004)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
Emília   Audició (04/09/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Emília   Audició (04/09/2004)   Les Borges Blanques Garrigues Ciutat de Terrassa
Amunt i Crits   Audició Girocentre (01/09/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Emília   Festa major (27/08/2004)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Besaluenca   Audició Girocentre (11/08/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Rambla Verdaguer   3è Aplec de Sant Feliu de Codines (24/07/2004)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Mediterrània
Emília   Ballada (24/06/2004)   Bolvir Cerdanya Ciutat de Terrassa
Emília   Ballada (24/06/2004)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Terrassa
Emília   18è Aplec de Nit (19/06/2004)   Mataró Maresme Lluïsos
Emília   6è Aplec de Campdevànol (22/05/2004)   Campdevànol Ripollès Jovenívola de Sabadell
Emília   Doble ballada (01/02/2004)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos
Emília   Ballada (11/01/2004)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Rambla Verdaguer   Festa major de Sant Nicolau (08/12/2003)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Terranostra   23è Diada del soci - Doble ballada (06/12/2003)   Salt Gironès Cadaqués
Besaluenca   Fires i festes (29/10/2003)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Costa Brava   Fires i festes (29/10/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Amunt i Crits   16è Aplec de Tossa (12/10/2003)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
Rambla Verdaguer   31è Aplec de Peralada (31/08/2003)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Canet de Mar   Ballada (30/08/2003)   Canet de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Rambla Verdaguer   Ballada (30/07/2003)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Costa Brava   Festa major (25/06/2003)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Terranostra   Diada de la sardana (22/06/2003)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Canet de Mar   5è Aplec de Barberà del Vallès (17/05/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Contemporània
Rambla Verdaguer   47è Aplec de Gràcia (11/05/2003)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Emília   36è Aplec de Lloret (04/05/2003)   Lloret de Mar La Selva La Principal del Llobregat
Riallera   4è Petit aplec de Pasqua a Besalú (20/04/2003)   Besalú Garrotxa La Principal d'Olot
Rambla Verdaguer   39è Aplec de Sils (20/04/2003)   Sils La Selva Mediterrània
Amunt i Crits   46è Aplec de Girona (06/04/2003)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Riallera   Aplec de Nou de Gaià (06/04/2003)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
L'aplec de Borrassà   46è Aplec de Girona (06/04/2003)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Rambla Verdaguer   26è Aplec de Castellar del Vallès (02/03/2003)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Emília   4è Festa del soci (02/02/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Besaluenca   342è Doble audició (12/01/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Rambla Verdaguer   6è Aplec Nadalenc - Barcelona (22/12/2002)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Riallera   Sardanes d'argent a Sils (22/12/2002)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Amunt i Crits   Doble audició (17/11/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Marinada
Besaluenca   Fires de Girona (27/10/2002)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Emília   Ballada (20/10/2002)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Rambla Verdaguer   48è Aplec de Sant Quirze de Besora (06/10/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Terranostra   Festa major de la Mercè (29/09/2002)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Rambla Verdaguer   58è Aplec de Badalona (15/09/2002)   Badalona Barcelonès Marinada
Emília   Ballada (10/09/2002)   Vallirana Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Emília   Aplec de Tarragona (10/08/2002)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Cornellà
Emília   17è Aplec de Ribes de Freser (04/08/2002)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (31/07/2002)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   Festa Major del carrer Sant Jaume. Ballada (28/07/2002)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
Emília   2è Aplec de Sant Pere de Ribes (26/07/2002)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (19/07/2002)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Riallera   40è Aplec d'Olot (14/07/2002)   Olot Garrotxa Nova Olot
Emília   7è Aplec de Santa Coloma de Queralt (06/07/2002)   Santa Coloma de Queralt Conca de Barberà Ciutat de Cornellà
Emília   Ballades (2) (24/06/2002)   Campdevànol Ripollès Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (24/06/2002)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (16/06/2002)   El Masnou Maresme Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (15/06/2002)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Cornellà
Emília   34è Aplec de Cornellà (09/06/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Rambla Verdaguer   15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (26/05/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Marinada
Aires de l'Empordà   13è Aplec de Polinyà (19/05/2002)   Polinyà Vallès Occidental La Bisbal Jove
Aires de l'Empordà   46è Aplec de Gràcia (12/05/2002)   Barcelona Barcelonès La Bisbal Jove
Emília   Ballada (11/05/2002)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Amunt i Crits   3è Petit Aplec de Pasqua a Besalú (31/03/2002)   Besalú Garrotxa Marinada
Emília   Ballada (31/03/2002)   Sitges Garraf Ciutat de Cornellà
Gironina   328è Doble ballada (24/03/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Nova Olot
Emília   3è Aplec de Vilassar de Dalt (17/03/2002)   Vilassar de Dalt Maresme Jovenívola de Sabadell
Emília   28è Aplec de Cerdanyola (10/03/2002)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Gironina   13è Petit Aplec de Bordils (03/03/2002)   Bordils Gironès Nova Olot
Emília   Ballada de Sant Antoni (12/01/2002)   Martorell Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (30/12/2001)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   Doble matí i tarda (08/12/2001)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Emília   Ballada (04/11/2001)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (01/11/2001)   Artés Bages Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (14/10/2001)   Vilassar de Dalt Maresme Ciutat de Cornellà
Emília   Ballada (30/09/2001)   Manresa Bages Ciutat de Cornellà
Amunt i Crits   57è Aplec de Badalona (16/09/2001)   Badalona Barcelonès Marinada
Emília   Ballada (15/09/2001)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Terranostra   Sardanes (15/09/2001)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Emília   Ballada (11/09/2001)   Gavà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Emília   Festa major (08/09/2001)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Cornellà
Emília   23è Aplec de Martorelles (01/09/2001)   Martorelles Vallès Oriental Mediterrània
Torrassenca   Festa major Sants (26/08/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Emília   Ballada (25/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Terranostra   Ballada (08/08/2001)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Terranostra   Ballada (29/07/2001)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Emília   52è Aplec de Granollers (14/07/2001)   Granollers Vallès Oriental Mediterrània
Amunt i Crits   1è Aplec de nit de Sant Sadurní (14/07/2001)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Terranostra   3è Ballada (17/06/2001)   Barcelona Barcelonès La Nova Vallès
Emília   Ballada (16/06/2001)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Emília   7è Aplec de Barcelona- Catedral (09/06/2001)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Amunt i Crits   74è Aplec de Calella (03/06/2001)   Calella Maresme Marinada
Rambla Verdaguer   28è Aplec de Premià de Mar (29/04/2001)   Premià de Mar Maresme La Principal del Llobregat
Terranostra   Ballada (21/04/2001)   Terrassa Vallès Occidental La Nova Vallès
Emília   14è Aplec de Sants (08/04/2001)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Torrassenca   Ballada (04/03/2001)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Rambles
Terranostra   Doble ballada a Girona (19/11/2000)   Girona Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Aires de l'Empordà   12è Aplec de Bellpuig (10/09/2000)   Bellpuig Urgell Tres Turons
Amunt i Crits   28è Aplec de Peralada (27/08/2000)   Peralada Alt Empordà Mediterrània
Amunt i Crits   Ballada Matadepera (23/08/2000)   Matadepera Vallès Occidental Mediterrània
Amunt i Crits   51è Aplec de Granollers (08/07/2000)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aires de l'Empordà   583è Revetlla de Sant Joan (23/06/2000)   Salt Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Amunt i Crits   26è Revetlla de Sant Joan (23/06/2000)   Mollet Vallès Oriental Mediterrània
Canet de Mar   8è Aplec d'aplecs (18/06/2000)   Riudecanyes Baix Camp Contemporània
Canet de Mar   Aplec d'Escornalbou (18/06/2000)   Escornalbou Baix Camp Contemporània
Amunt i Crits   Ballada a Sant Andreu (18/06/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Canet de Mar   Ballada Sabadell (04/06/2000)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
Emília   580è Audició a Salt (26/05/2000)   Salt Gironès Sa Palomera
Amunt i Crits   51è Aplec de Caldes de Malavella (14/05/2000)   Caldes de Malavella La Selva Mediterrània
Amunt i Crits   13è Aplec de Sants (09/04/2000)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Rambla Verdaguer   1062è Ballada Catedral (08/04/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Besaluenca   11è Petit aplec de Bordils (05/03/2000)   Bordils Gironès Baix Empordà
L'aplec de Borrassà   573è Vermut de Sant Esteve (26/12/1999)   Salt Gironès Sa Palomera
Amunt i Crits   1050è Ballada a la Catedral (16/10/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Aires de l'Empordà   31è Aplec de Palamós (25/07/1999)   Palamós Baix Empordà La Bisbal Jove
Aires de l'Empordà   34è Aplec de Torroella de Montgrí (03/07/1999)   Torroella de Montgrí Baix Empordà La Bisbal Jove
Canet de Mar   Diada de la sardana (20/06/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Aires de l'Empordà   37è Aplec de la Bisbal (13/06/1999)   La Bisbal Baix Empordà La Bisbal Jove
Aires de l'Empordà   17è Aplec de Manresa (21/03/1999)   Manresa Bages La Bisbal Jove
Canet de Mar   555è Audició a Salt (21/03/1999)   Salt Gironès Foment de la Sardana (Torroella)
Rambla Verdaguer   Ballada (13/12/1998)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Noces d'argent   Concert de sardanes (29/10/1998)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Maricel   32è Aplec de Lleida (27/09/1998)   Lleida Segrià Tres Turons
Terranostra   Sardanes de Festa Major (04/09/1998)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola 2
Amunt i Crits   11è Aplec de Sants (24/05/1998)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Amunt i Crits   Sardanes a sant Gervasi (19/04/1998)   Barcelona Barcelonès Rambles
Rambla Verdaguer   2000è Ballada Pla de la Catedral (07/03/1998)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Terranostra   Audició Sabadell (04/01/1998)   Sabadell Vallès Occidental Contemporània
L'aplec de Borrassà   Sardanes (01/01/1998)  



Marina
Noces d'argent   Les millors sardanes (01/01/1998)  



Ciutat de Girona
Terranostra   1è Aplec Nadalenc (21/12/1997)   Barcelona Barcelonès Contemporània
Mirant al mar   Festa de la Sardana (30/11/1997)   Cerdanyola Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Emília   20è Aplec de Montmeló (13/09/1997)   Montmeló Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mirant al mar   18è Aplec de Vilanova d'Escornalbou (24/08/1997)   Vilanova d'Escornalbou Baix Camp Ciutat de Terrassa
Emília   Festa major Mollet (18/08/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Mirant al mar   25è Aplec de Tarragona (09/08/1997)   Tarragona Tarragonès Ciutat de Terrassa
Terranostra   40è Aplec de Girona (07/06/1997)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Amunt i Crits   5è Aplec de Sant Andreu de la Barca (01/06/1997)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Contemporània
Mirant al mar   55è Aplec de Mollet (01/05/1997)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
El meu promès/ El meu Quimet   8è Concurs "Jaume Ventura i Tort" (13/04/1997)   L'Hospitalet Baix Llobregat Ressò
Sospirs de Besalú   50 anys de festa a Besalú (01/01/1997)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Emília   Audició a Sabadell (29/12/1996)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Emília   9è Aplec de Martorell (06/10/1996)   Martorell Baix Llobregat Blanes
Rambla Verdaguer   3è Aplec de La Llagosta (21/04/1996)   La Llagosta Vallès Oriental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
El meu promès/ El meu Quimet   El país a l'escola. Aprenentatge de sardanes (01/01/1991)  



Desconeguda
Besaluenca   Sardanes a Besalú (01/01/1991)   Besalú Garrotxa La Principal de la Bisbal
Rambla Verdaguer   1è Sardanes de Girona (01/01/1990)   Girona Gironès La Principal de la Bisbal
Vista alegre   Sardanes. Llançà (01/01/1988)   Llançà Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Noces d'argent   Sardanes. Cobla Ciutat de Girona (01/11/1977)  



Ciutat de Girona
L'aplec de Borrassà   Sardanes (01/01/1977)  



Marina
Costa Brava   2è Aplec de Cobles (01/01/1967)  



Selvatana
Torrassenca   Disc (01/01/1950)  



Barcelona
Terranostra   Disc (01/01/1950)  



Barcelona
Festiva   Sardanes al Llobregat ()  



Maravella
Rambla Verdaguer   Disc ()  



Maravella
Rambla Catalunya   Disc ()  



Maravella
Costa Brava   Disc ()  



Selvatana

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.