Activitats on s'ha tocat l'obra Besalú festiu
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (5/19/2019)   Ripoll Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (4/23/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Baix Llobregat
12è Aplec a Sant Joan de Vilatorrada (4/7/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Conjunt
Ballada (3/10/2019)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
43è Aplec a Sant Cugat (9/30/2018)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/19/2018)   Santa Maria de Palautordera Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (8/2/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/28/2018)   Torelló Osona La Principal del Llobregat
Ballada (7/8/2018)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
3è Aplec a Calaf (6/9/2018)   Calaf Anoia Camps
Ballada (5/27/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada diada del soci (2/4/2018)   Tona Osona Marinada
Ballada (8/20/2017)   Calella Maresme Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
75è Revetlla d'aplec (4/30/2017)   Mollet Vallès Oriental Montgrins
Ballada (4/2/2017)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Festa Major (12/31/2016)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Contemporània
Fires i festes (9/7/2016)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
39è Aplec de Navàs (8/29/2016)   Navàs Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/7/2016)   Besalú Garrotxa Baix Empordà
Festa major (7/24/2016)   Canovelles Vallès Oriental La Flama de Farners
Ballada (7/15/2016)   Manlleu Osona Sabadell
55è Aplec de Sabadell (6/26/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
1è Aplec de Calaf (6/25/2016)   Calaf Anoia Camps
Ballada (5/28/2016)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
18è Aplec de Barberà del Vallès (5/21/2016)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Marinada
Sant Jordi (4/23/2016)   Begues Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (4/10/2016)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (3/20/2016)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
12è Aplec d'Òdena (1/17/2016)   Òdena Anoia Marinada
Ballada (11/22/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
14è Trobada Sardanista (11/22/2015)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
36è Aniversari Amics de la Sardana de Cornellà (11/8/2015)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
42è Aplec de Premià de Mar (8/29/2015)   Premià de Mar Maresme Marinada
36è Aplec de Martorelles (9/6/2014)   Martorelles Vallès Oriental Vila d'Olesa
51è Aplec d'Olot (7/14/2013)   Olot Garrotxa Vila d'Olesa
5è Aplec de Castellbisbal (7/13/2013)   Castellbisbal Vallès Occidental Vila d'Olesa
Sardanes (7/10/2013)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa
Ballada (6/24/2013)   Martorell Baix Llobregat Vila d'Olesa
33è Aplec d'Olesa de Montserrat (5/12/2013)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (1/27/2013)   Girona Gironès Baix Empordà
10è Diada Sardanista (11/18/2012)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Girona
Ballada (11/3/2012)   Girona Gironès Ciutat de Girona
168è Aplec de Sant Maurici (9/22/2012)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
Festa major (8/3/2012)   La Garriga Vallès Oriental Maravella
Festa Major (8/2/2012)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
10è Aplec de la Sardana de la Garrotxa (7/28/2012)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (6/16/2012)   Girona Gironès Baix Empordà
Ballada (6/14/2012)   Mataró Maresme Iluro (2a etapa)
9è Aplec de la Garrotxa (7/30/2011)   La Vall de Bianya Garrotxa La Flama de Farners
39è Aplec d'Artés (7/2/2011)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
23è Aplec de l'Eixample (5/22/2011)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
22è Petit aplec de Bordils (3/6/2011)   Bordils Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (1/16/2011)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
30è Aniversari de Salt Sardanista (12/6/2010)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Ballada (11/14/2010)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Nova Vallès
Dia del soci (9/25/2010)   Girona Gironès La Flama de Farners
Ballada (5/16/2010)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
6è Aplec de Primavera (5/15/2010)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (3/14/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental La Flama de Farners
459è Doble ballada (12/27/2009)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
22è Aplec d'Encamp (9/6/2009)   Encamp Andorra La Flama de Farners
Ballada (7/15/2009)   Torrelles de la Salanca Rosselló Germanor (Perpinyà)
Aplec d l'ermita de Gallecs (7/12/2009)   Mollet Vallès Oriental La Nova Vallès
Ballada (5/17/2009)   Cànoes Rosselló Germanor (Perpinyà)
Aplec de la Salut (5/11/2009)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
42è Aplec de Lloret (5/3/2009)   Lloret de Mar La Selva La Flama de Farners
17è Aplec de Sant Sadurní (4/26/2009)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/8/2009)   Barcelona Barcelonès Sabadell
449è Doble (1/25/2009)   Riudellots de la Selva La Selva La Flama de Farners
Ballada (1/22/2009)   Castellbisbal Vallès Occidental Sabadell
Recordant a Ricard Viladesau (1/18/2009)   Palamós Baix Empordà La Flama de Farners
Doble ballada (11/23/2008)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona La Flama de Farners
Ballada (11/16/2008)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (11/9/2008)   Mataró Maresme Sabadell
Actuació (10/4/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Tona (9/21/2008)   Tona Osona Sabadell
Ballada (9/7/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Festa major (9/6/2008)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa major (8/21/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
21è Aplec de Sant Hilari (8/17/2008)   Sant Hilari Sacalm La Selva La Flama de Farners
Ballada (8/15/2008)   Bellvei Baix Penedès Sabadell
Ballada (7/27/2008)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
Ballada (7/5/2008)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/8/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (5/25/2008)   Sant Esteve Sesrovires Baix Llobregat Sabadell
59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva La Bisbal Jove
436è Doble (2/10/2008)   Riudellots de la Selva La Selva La Bisbal Jove
430è Doble (12/30/2007)   Riudellots de la Selva La Selva Foment del Montgrí
Diada del soci (10/21/2007)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
32è Aplec de Sant Vicenç de Castellet (9/23/2007)   Sant Vicenç de Castellet Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
35è Aplec de Terrassa (9/16/2007)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
Ballada (7/21/2007)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
2è Aplec de Sant Llorenç d'Hortons (6/16/2007)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
5è Diada sardanista (5/27/2007)   Tesà Rosselló La Bisbal Jove
Ballada (12/17/2006)   Palamós Baix Empordà Foment del Montgrí
Ballada (12/10/2006)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
50è Aplec de la Garriga (9/10/2006)   La Garriga Vallès Oriental La Bisbal Jove
Doble ballada (8/26/2006)   Canet de Mar Maresme Bellpuig
33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Vila de la Jonquera
39è Aplec de Lloret (5/7/2006)   Lloret de Mar La Selva Mediterrània
Audició (7/29/2003)   Andorra la Vella Andorra Principal de Berga
21è Aplec del Prat de Llobregat (6/16/2002)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
4è Aplec de Begur (6/1/2002)   Begur Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
15è Aplec de Sant Feliu de Guíxols (5/26/2002)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Foment de la Sardana (Torroella)
Sant Jordi (4/23/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de la Nou de Gaià (4/7/2002)   La Nou de Gaià Tarragonès Reus Jove
Ballada (1/13/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble matí i tarda (12/8/2001)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Santa Coloma de Farnés (4/29/2001)   Santa Coloma de Farners La Selva Baix Empordà
45è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/3/1999)   Sant Quirze de Besora Ripollès Ciutat de Terrassa
55è Aplec de Badalona (9/19/1999)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
14è Aplec de Viladecavalls (7/3/1999)   Viladecavalls Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
56è Aplec de Manlleu (6/27/1999)   Manlleu Osona Ciutat de Terrassa
57è Aplec de Mollet (5/1/1999)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Salou (11/8/1998)   Salou Tarragonès Juvenil de Bellpuig
32è Aplec de Lleida (9/27/1998)   Lleida Segrià Juvenil de Bellpuig
204è Audició doble Riudellots (1/12/1997)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.