Activitats on s'ha tocat l'obra Esperit Calongí
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (9/10/2019)   Alcover Alt Camp Cossetània
38è Aplec a Berga (9/1/2019)   Berga Berguedà Ciutat de Manresa
Ballada (9/1/2019)   Falset Priorat Cossetània
70è Aplec de nit a Granollers (7/13/2019)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Concert i ballada (7/12/2019)   Sant Joan de Vilatorrada Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (7/12/2019)   Anglès La Selva La Principal de Cassà ( 2ona època)
Ballada (6/9/2019)   Tona Osona Vila d'Olesa
8è Concurs de Colles Sardanistes (6/9/2019)   Constantí Tarragonès Cossetània
Ballada (5/19/2019)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Vila d'Olesa
Ballada (5/18/2019)   Sallent Bages Súria
Ballada (5/5/2019)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
31è Aplec a Benissanet (4/28/2019)   Benissanet Ribera d'Ebre Cossetània
Ballada (4/15/2019)   La Canonja Tarragonès Cossetània
Ballada (4/14/2019)   El Perelló Baix Ebre Cossetània
Ballada (3/17/2019)   Gavà Baix Llobregat Vila d'Olesa
Ballada (2/24/2019)   Barcelona Barcelonès Selvatana
Ballada (2/3/2019)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
Ballada (1/13/2019)   Premià de Mar Maresme Marinada
22è Ballada-Sardanadal'18 (12/22/2018)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
Concert Viladesau "de músic a mite" (11/25/2018)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Concert Viladesau de Músic a Mite (11/11/2018)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (11/10/2018)   Montserrat Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (10/13/2018)   Sant Andreu de la Barca Baix Llobregat Vila d'Olesa
Diada del soci (10/7/2018)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (9/30/2018)   L'Hospitalet Baix Llobregat Premià
Ballada (9/23/2018)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
52è Aplec a Reus (9/23/2018)   Reus Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/30/2018)   Calonge Baix Empordà Vila de la Jonquera
Ballada de Festa Major (8/19/2018)   Santes Creus Alt Camp Reus Jove
Ballades d'estiu (8/17/2018)   Figueres Alt Empordà Vila de la Jonquera
Sardanes a la fresca (7/28/2018)   Lloret de Mar La Selva Vila de la Jonquera
Ballada (7/26/2018)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (7/4/2018)   L'Escala Alt Empordà Vila de la Jonquera
Ballada (6/9/2018)   Sant Antoni de Calonge Baix Empordà Reus Jove
Ballada (4/2/2018)   Palafrugell Baix Empordà Foment del Montgrí
15è Aplec de la Garrotxa (7/29/2017)   La Vall de Bianya Garrotxa La Bisbal Jove
Dia Universal de la Sardana (6/18/2017)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (2/12/2017)   Cornellà Baix Llobregat La Principal del Llobregat
20è Sardanadal (12/17/2016)   Les Borges Blanques Garrigues Selvatana
774è Doble (12/6/2016)   Salt Gironès La Bisbal Jove
37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Conjunt
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Premià
Doble audició (8/21/2016)   Besalú Garrotxa La Bisbal Jove
Ballada (8/7/2016)   Banyoles Pla de l'Estany Berga Jove
Ballades d'estiu (7/31/2016)   El Vendrell Baix Penedès Berga Jove
Festa Major (7/20/2016)   Palafrugell Baix Empordà Costa Brava
Sant Jordi (4/23/2016)   Les Masies de Voltregà Osona Berga Jove
19è Aplec Nadalenc (12/20/2015)   Barcelona Barcelonès Marinada
Fires i festes (11/1/2015)   Girona Gironès Selvatana
Ballada (8/23/2015)   Prats de Lluçanès Osona Berga Jove
Aplec de Cornellà (6/14/2015)   Cornellà Baix Llobregat Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Patum (6/4/2015)   Berga Berguedà Selvatana
Ballada (5/24/2015)   Puig-reig Berguedà Berga Jove
15è Aplec de Tardor (1/4/2015)   Manlleu Osona Sabadell
Ballada (11/29/2014)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/8/2014)   Premià de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/24/2014)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Sabadell
Sant Jordi (4/23/2014)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Premià
Ballada (3/23/2014)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Sabadell
11è Trobada Sardanista (11/24/2013)   Sant Just Desvern Baix Llobregat La Principal de Terrassa
18è Trobada CASCB (11/10/2013)   Vilassar de Dalt Maresme La Principal del Llobregat
41è Aplec de Terrassa (9/15/2013)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
30è Aplec de Tàrrega (5/12/2013)   Tàrrega Urgell Tàrrega (2ona època)
14è Aplec d'Oliana (5/1/2013)   Oliana Alt Urgell Ciutat de Solsona
ballada (4/7/2013)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Sardanes a la fresca (8/16/2012)   Vilassar de Mar Maresme Ciutat de Terrassa
Ballada (7/5/2012)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Terrassa
Ballada (8/12/2011)   Banyuls Rosselló Selvatana
Ballada (11/21/2010)   Portvendres Rosselló Mil·lenària
Doble (10/5/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (2/7/2010)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
5è Aplec de Nit de Premià de Mar (8/29/2009)   Premià de Mar Maresme Premià
Sardanes al cor de Catalunya (8/20/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Revetlla de Santa Maria (8/14/2009)   Sils La Selva La Principal d'Olot
16è Aplec d'Oceja (8/9/2009)   Oceja Capcir Mil·lenària
Cicle de ballades d'estiu (7/31/2009)   Tarragona Tarragonès Cossetània
83è Ballada (7/18/2009)   Lloret de Mar La Selva Marinada
Ballades colles (6/18/2009)   Barcelona Barcelonès Marinada
25è Sitges, festa d'argent (5/17/2009)   Sitges Garraf Marinada
26è Aplec de Manresa (4/18/2009)   Manresa Bages Ciutat de Manresa
Ballada (3/21/2009)   Berga Berguedà Sabadell
Ballada (2/8/2009)   Vilafranca del Penedès Alt Penedès Reus Jove
Ballada (11/30/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (10/12/2008)   Torelló Osona Sabadell
Ballada (9/29/2008)   Vallromanes Vallès Oriental Sabadell
Ballada (9/21/2008)   Constantí Tarragonès Sabadell
Ballada (9/10/2008)   Vilassar de Mar Maresme Sabadell
7è Aplec de Santa Maria de Besora (8/30/2008)   Santa Maria de Besora Osona Sabadell
28è Aplec de Cambrils (8/23/2008)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Ballada (8/16/2008)   Moià Bages Sabadell
Festa major (7/27/2008)   La Garriga Vallès Oriental Mil·lenària
Ballada (7/27/2008)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Ballada (7/20/2008)   Agramunt Urgell Sabadell
Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/13/2008)   Calella Maresme Sabadell
Ballada (7/4/2008)   Tordera Maresme Sabadell
Festa Major (6/25/2008)   Palamós Baix Empordà Blanes
Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Ballada (6/7/2008)   Ripollet Vallès Occidental Sabadell
10è Aplec de Barberà (5/17/2008)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Concurs (5/11/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
66è Aplec de Mollet (5/1/2008)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (4/5/2008)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Aplec de Sant Boi (3/16/2008)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Sabadell
Sardanes (3/9/2008)   Esplugues de Llobregat Barcelonès Sabadell
Ballada (2/10/2008)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Marinada
Ballada (10/21/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
33è Revetlla d'aplec (10/6/2007)   Malgrat de Mar Maresme Ciutat de Girona
Festa Major (8/20/2007)   Mollet Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa major (8/6/2007)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat de Girona
54è Aplec de Ripoll (7/15/2007)   Ripoll Ripollès Ciutat de Girona
58è Aplec de Granollers (7/14/2007)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Girona
45è Aplec d'Olot (7/8/2007)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
1è Aplec Comarcal d'Osona (7/1/2007)   Les Masies de Roda Osona La Principal Rapitenca
Festa Major (6/26/2007)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
79è Aplec d'Igualada (6/10/2007)   Igualada Anoia Conjunt
13è Aplec de "Violetes del Bosc" (6/9/2007)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
32è Aplec de l'Escala (6/3/2007)   L'Escala Alt Empordà Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
80è Aplec de Calellla (6/3/2007)   Calella Maresme La Principal de la Bisbal
Primavera Catalana (6/3/2007)   El Voló Rosselló Mil·lenària
53è Aplec de Santa Coloma de Gramenet (5/27/2007)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès La Principal de la Bisbal
71è Aplec de Santa Perpètua (5/6/2007)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
40è Aplec de Lloret (5/6/2007)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Amics de la Sardana de l'Alt Urgell (5/5/2007)   Organyà Alt Urgell Ciutat de Girona
20è Aplec de Sants (4/22/2007)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
34è Aplec de Roses (4/9/2007)   Roses Alt Empordà La Principal de la Bisbal
Festes de Sant Martirià (10/21/2006)   Banyoles Pla de l'Estany Ciutat de Terrassa
Ballada (10/14/2006)   Cardedeu Vallès Oriental Ciutat de Terrassa
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Germanor (Perpinyà)
Ballada (8/27/2006)   Palamós Baix Empordà Mil·lenària
33è Aplec de Montblanc (6/25/2006)   Montblanc Conca de Barberà Mediterrània
38è Aplec de Cornellà (6/11/2006)   Cornellà Baix Llobregat Mediterrània
12è Aplec de la Catedral (6/10/2006)   Barcelona Barcelonès La Principal de la Bisbal
Primavera Catalana (6/4/2006)   El Voló Rosselló Mil·lenària
Ballada (4/8/2006)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (3/12/2006)   Trullars Rosselló Mil·lenària
10è Aplec de Molins de Rei (5/8/2005)   Molins de Rei Baix Llobregat Contemporània
41è Aplec de Sils (4/17/2005)   Sils La Selva Mediterrània
31è Aplec de Calonge (3/27/2005)   Calonge Baix Empordà Conjunt
Doble ballada d'hivern (2/27/2005)   Palamós Baix Empordà Mediterrània
Ballada (11/28/2004)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
Fires i festes (10/31/2004)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Ballada (10/10/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
30è Aplec de Malgrat (10/3/2004)   Malgrat de Mar Maresme Mediterrània
Ballada (7/25/2004)   Sabadell Vallès Occidental Mediterrània
Doble (7/3/2004)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Mediterrània
76è Aplec d'Igualada (6/13/2004)   Igualada Anoia Lluïsos
48è Aplec de Gràcia (5/9/2004)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Diada del soci (2/15/2004)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
31è Aplec de Terrassa (9/21/2003)   Terrassa Vallès Occidental Vila d'Olesa
Audició (7/22/2003)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
Concurs colles (4/27/2003)   Ripoll Ripollès Selvatana
Audició (4/21/2003)   Sant Julià de Lòria Andorra Principal de Berga
Ballada (3/8/2003)   Terrassa Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Festa Major de Sant martirià (10/19/2002)   Banyoles Pla de l'Estany Selvatana
Ballada (8/14/2002)   Matadepera Vallès Occidental La Principal de Terrassa
Ballada (7/21/2002)   Escaldes-Engordany Andorra Principal de Berga
74è Aplec d'Igualada (6/9/2002)   Igualada Anoia Ciutat d'Igualada
Aplec d'Oliana (5/1/2002)   Oliana Alt Urgell Tàrrega (1era època)
10è Aplec de Sant Sadurní d'Anoia (4/28/2002)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
29è Aplec de Premià de Mar (4/28/2002)   Premià de Mar Maresme Premianenca
Ballada (8/15/2001)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Manresa
Doble ballada (6/29/2001)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
6è Aplec de Cornet (6/3/2001)   Sallent Bages Juvenil Ciutat de Solsona
Ballada (11/5/2000)   Barcelona Barcelonès Marinada
Festes de Sant Martirià (10/22/2000)   Banyoles Pla de l'Estany Mil·lenària
Ballada Matadepera (8/28/2000)   Matadepera Vallès Occidental Ciutat de Terrassa
11è Trobada comarcal del Ripollès (7/30/2000)   Pardines Ripollès Marinada
38è Aplec de la Bisbal (6/11/2000)   La Bisbal Baix Empordà Montgrins
16è Aplec de Sitges (5/21/2000)   Sitges Garraf Marinada
6è Aplec de Torredembarra (3/26/2000)   Torredembarra Tarragonès Ciutat de Terrassa
Audició Sabadell (12/12/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
1049è Ballada a la Catedral (10/9/1999)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Festa Major de Gràcia (8/20/1999)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició Matadepera (8/18/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
31è Aplec de Cornellà (6/13/1999)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
12è Aplec de Sant Feliu de Guixols (5/23/1999)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà Ciutat de Girona
54è Aplec de Badalona (9/20/1998)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa de la tardor (11/9/1997)   Badalona Barcelonès Marinada
31è Aplec de Leida (9/7/1997)   Lleida Segrià Tres Turons
Audició Terrassa (5/17/1997)   Terrassa Vallès Occidental Juvenil Ciutat d'Igualada

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.