Activitats on s'ha tocat l'obra Festa mil·lenària
Activitat Població Comarca Cobla
8è Ballada-Memorial Salvador Simon i Donatiu (7/6/2019)   Badalona Barcelonès Baix Llobregat
38è Aplec al Prat de Llobregat (6/16/2019)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (9/8/2018)   Granollers Vallès Oriental Ciutat de Granollers (2a etapa)
Ballada (8/12/2018)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Sabadell
Ballada (7/28/2018)   Canet de Mar Maresme Sabadell
Ballada (6/24/2018)   Molins de Rei Baix Llobregat Sabadell
50è Aplec a Cornellà (6/10/2018)   Cornellà Baix Llobregat Conjunt
Ballada (5/20/2018)   Premià de Mar Maresme Sabadell
20è Aplec a Barberà del Vallès (5/19/2018)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Sabadell
39è Aplec a La Pobla de Montornès (4/2/2018)   La Pobla de Montornès Tarragonès Sabadell
Ballada (3/18/2018)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (6/21/2014)   Girona Gironès Baix Empordà
Doble audició (11/1/2013)   Artés Bages Bellpuig
Ballada (7/13/2013)   Amer La Selva Ciutat de Girona
Ballada (12/16/2012)   El Prat de Llobregat Baix Llobregat Baix Llobregat
20è Aplec d'Arbeca (7/23/2011)   Arbeca Garrigues Jovenívola d'Agramunt
17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
85è Cicle d'estiu (7/2/2011)   Lloret de Mar La Selva La Bisbal Jove
28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Ballada (3/6/2011)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Baix Llobregat
Ballada (2/26/2011)   Sant Vicenç dels Horts Baix Llobregat Baix Llobregat
66è Aplec de Badalona (9/19/2010)   Badalona Barcelonès Marinada
Curset i audició (8/8/2008)   Premià de Mar Maresme Ciutat de Mataró
21è Aplec Internacional (8/3/2008)   Tallin Estònia Reus Jove
14è Aplec de Torredembarra (7/26/2008)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
6è Aplec de la Garrotxa (7/26/2008)   La Vall de Bianya Garrotxa Rossinyolets
Aplec de l'Alforja (7/20/2008)   Alforja Baix Camp Reus Jove
Aplec de l'Hospitalet del'Infant (7/19/2008)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla Santa Maria (7/12/2008)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Aplec de Bràfim (6/8/2008)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Aplec de Vandellòs (6/7/2008)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Reus Jove
Ballada (5/1/2008)   Amer La Selva La Principal de Porqueres
Ballada (10/14/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (8/24/2007)   Campelles Ripollès Sabadell
Ballada (8/18/2007)   Canet de Mar Maresme Sabadell
ballada (8/11/2007)   Ribes de Freser Ripollès Sabadell
ballada (7/29/2007)   L'Ametlla del Vallès Vallès Oriental Sabadell
7è Aplec de Nit (7/14/2007)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Marinada
Ballada (6/23/2007)   Mollet Vallès Oriental Sabadell
Ballada (6/10/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Ballada (5/12/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (5/6/2007)   Cerdanyola Vallès Occidental Sabadell
Ballada (4/22/2007)   Tona Osona Sabadell
Ballada (3/25/2007)   Sant Quirze del Vallès Vallès Occidental Sabadell
Serenata vuitcentista (8/20/2006)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Festa Major Can Feu (7/9/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
20è Aplec d'Agramunt (6/26/2006)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
61è Aplec de Badalona (9/18/2005)   Badalona Barcelonès Marinada
Festa Major (6/29/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola d'Agramunt
Aplec de Sant Boi (3/20/2005)   Sant Boi del Llobregat Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
Ballada (2/13/2005)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
Ballada (10/3/2004)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Mataró
Diada Nacional (9/8/2004)   Canillo Andorra Principal de Berga
Aplec d'Andorra la Vella (7/17/2004)   Andorra la Vella Andorra Jovenívola d'Agramunt
68è Aplec de Santa Perpètua (5/2/2004)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Mediterrània
Ballada (3/14/2004)   Palamós Baix Empordà Baix Empordà
Ballada (1/18/2004)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Audició (8/31/2003)   Escaldes-Engordany Andorra Jovenívola d'Agramunt
Ballada (6/7/2003)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Aplec de Nou de Gaià (4/6/2003)   La Nou de Gaià Tarragonès La Principal d'Olot
349è Doble ballada (3/23/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Nova Olot
Ballada (2/2/2003)   Terrassa Vallès Occidental Ciutat de Mataró
Sardanes d'argent a Sils (12/22/2002)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Aplec de Tarragona (8/10/2002)   Tarragona Tarragonès Ressò
4 hores de sardanes (6/29/2002)   Roda de Ter Osona Nova Olot
Ballada de Sant Joan (6/23/2002)   Cornellà Baix Llobregat Ressò
328è Doble ballada (3/24/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Nova Olot
17è Sarau Artesenc (12/8/2000)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Festa major Sants (8/26/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal de Collblanc
Aplec de Sant Gervasi (6/18/2000)   Barcelona Barcelonès Popular (Barcelona)
Ballada a les Roquetes (3/31/2000)   Barcelona Barcelonès Roquetenca
Audició Sabadell (11/14/1999)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició Matadepera (8/18/1999)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Audició Terrassa (3/6/1999)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
26è Aplec de Prades (7/13/1997)   Prades Baix Camp Juvenil Ciutat d'Igualada
Sardanes estiu 97 (7/9/1997)   Matadepera Vallès Occidental Vila d'Olesa

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.