Activitats on s'ha tocat l'obra Viladesens
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (12/4/2021)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
40è Aplec a Mollerussa (5/25/2019)   Mollerussa Pla d'Urgell Bellpuig Cobla
Ballada (5/18/2019)   Sallent Bages Súria
42è Aplec a Castellar del Vallès (3/3/2019)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (12/1/2018)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/31/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/6/2018)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
561è Ballada (7/20/2018)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
619è Ballada (4/29/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
617è Ballada (1/14/2018)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Aplec de la Salut (5/15/2017)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/6/2016)   Sant Julià de Vilatorta Osona Ciutat de Girona
37è Aplec de Calonge (9/25/2016)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
50è Aplec de Reus (9/18/2016)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
43è Aplec de Premià de Mar (8/27/2016)   Premià de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Nits d'estiu (7/2/2015)   Castellar del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (6/27/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
38è Aplec de Breda (4/12/2015)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/27/2014)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Doble (10/12/2013)   Salt Gironès Baix Empordà
28è Aplec de Sant Climent (11/25/2012)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/18/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (10/20/2012)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
41è Aplec de Súria (10/14/2012)   Súria Bages Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/26/2012)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (2/12/2012)   Santa Susanna Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Diada sardanista (1/22/2012)   Sant Celoni Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Rosselló del Segrià (7/2/2011)   Rosselló Segrià Jovenívola d'Agramunt
21è Aplec d'Agramunt (6/25/2011)   Agramunt Urgell Jovenívola d'Agramunt
28è Aplec de Tàrrega (5/15/2011)   Tàrrega Urgell Jovenívola d'Agramunt
Festa Major (5/1/2011)   Les Masies de Roda Osona Jovenívola d'Agramunt
Lloret (9/25/2010)   Lloret de Mar La Selva Jovenívola de Sabadell
25è Memorial Francesc Mas Ros (8/27/2010)   Sils La Selva Ciutat de Girona
10è Aplec de Sant Pee de Ribes (7/30/2010)   Sant Pere de Ribes Garraf Ciutat de Cornellà
Ballada (5/1/2010)   Salt Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
21è Petit aplec de Bordils (3/7/2010)   Bordils Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
24è Aplec de Ribes (8/2/2009)   Ribes de Freser Ripollès Marinada
Revetlla aplec de Calella (6/6/2009)   Calella Maresme Marinada
Ballada (5/10/2009)   Rubí Vallès Occidental Marinada
73è Aplec de Santa Perpètua (5/3/2009)   Santa Perpètua de Mogoda Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
704è Doble (12/6/2008)   Salt Gironès La Principal de Porqueres
Fires i festes de Sant Narcís (10/29/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
36è Aplec de Peralada (8/31/2008)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
Festa major (8/31/2008)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/9/2008)   Lloret de Mar La Selva Ciutat de Girona
Festa Major (6/26/2008)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
80è Aplec d'Igualada (6/8/2008)   Igualada Anoia Ciutat de Girona
Hipercor (6/4/2008)   Girona Gironès Ciutat de Girona
Aplec de Móra d'Ebre (6/1/2008)   Móra d'Ebre Ribera d'Ebre Jovenívola d'Agramunt
59è Aplec de Caldes de Malavella (5/11/2008)   Caldes de Malavella La Selva Ciutat de Girona
17è Aplec de la Llagosta (4/20/2008)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
432è Doble (1/13/2008)   Riudellots de la Selva La Selva Ciutat de Girona
Ballada (12/30/2007)   Barcelona Barcelonès Marinada
Ballada (8/26/2007)   Torrelles de Foix Alt Penedès Sabadell
ballada (7/21/2007)   Begues Baix Llobregat Sabadell
Ballada (6/23/2007)   Barcelona Barcelonès Sabadell
Ballada (6/10/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
3è Aplec de Primavera (5/19/2007)   Porqueres Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (4/22/2007)   Lliçà d'Amunt Vallès Occidental Sabadell
Ballada (2/25/2007)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Fires i festes de Sant Narcís (11/1/2006)   Girona Gironès La Principal de Porqueres
19è Aplec de Tossa (10/8/2006)   Tossa de Mar La Selva Ciutat de Girona
8è Aplec de Rubí (9/30/2006)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
62è Aplec de Badalona (9/17/2006)   Badalona Barcelonès Ciutat de Girona
Festa Major (9/9/2006)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (9/2/2006)   Roses Alt Empordà Ciutat de Girona
Festa Major (9/1/2006)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
34è Aplec de Peralada (8/27/2006)   Peralada Alt Empordà Ciutat de Girona
21è Aplec de Ribes de Freser (8/6/2006)   Ribes de Freser Ripollès Ciutat de Girona
Ballada (7/23/2006)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Cornellà
33è Aplec de Sant Jaume de Llierca (7/15/2006)   Sant Jaume de Llierca Garrotxa Ciutat de Girona
44è Aplec d'Olot (7/9/2006)   Olot Garrotxa Ciutat de Girona
Ballada (6/18/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
32è Aplec de Calonge (3/26/2006)   Calonge Baix Empordà Ciutat de Girona
Ballada (2/19/2006)   Palamós Baix Empordà Ciutat de Girona
Doble (2/5/2006)   Salt Gironès Ciutat de Mataró
Diada del soci (12/18/2005)   Sils La Selva Baix Empordà
20è Aplec de Ribes de Freser (8/7/2005)   Ribes de Freser Ripollès Jovenívola de Sabadell
Fires i festes (11/2/2003)   Girona Gironès Baix Empordà
Revetlla de Sant Joan (6/23/2003)   Sant Quirze de Besora Ripollès Baix Empordà
Festa Major (6/9/2003)   LLagostera Gironès Baix Empordà
Aplec de Primavera i festa dels Xatos (6/9/2003)   Rubí Vallès Occidental Ciutat de Mataró
5è Aplec de Barberà del Vallès (5/17/2003)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
10è Aplec de la Llagosta (4/20/2003)   La Llagosta Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Calonge (3/30/2003)   Calonge Baix Empordà Baix Empordà
344è Triple audució (1/26/2003)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/3/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
Festa major (9/7/2002)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Marinada
17è Memorial Francesc Mas Ros (9/7/2002)   Sils La Selva Conjunt
Ballada (6/14/2002)   Sabadell Vallès Occidental Sabadell
75è Aplec de Calella (6/2/2002)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
25è Aplec de Breda (4/14/2002)   Breda La Selva Jovenívola de Sabadell
319è Doble ballada (1/13/2002)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
17è Aplec de Sant Climent (11/25/2001)   Sant Climent de Llobregat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/13/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
30è Aplec de Santa Coloma de Farnés (4/29/2001)   Santa Coloma de Farners La Selva Nova Olot
597è Audició (2/11/2001)   Salt Gironès Laietana (Barcelona)
ballada (2/4/2001)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
5è Festa Sardanista (1/28/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
Festa a Malgrat (12/8/2000)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
32è Aplec de Barcelona - Les Roquetes (10/15/2000)   Barcelona Barcelonès La Principal del Llobregat
Ballada a Terrassa (10/14/2000)   Terrassa Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
Ballada a Sabadell (9/8/2000)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
8è Aplec de Vilanova i la Geltrú (7/22/2000)   Vilanova i la Geltrú Garraf La Principal del Llobregat
Preludi de l'aplec de Calella (6/3/2000)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
26è Aplec de Cerdanyola (3/12/2000)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Rubí (10/2/1999)   Rubí Vallès Occidental Laietana (Barcelona)
55è Aplec de Badalona (9/19/1999)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Festa Major Sant Joan (9/11/1999)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Audició Matadepera (9/8/1999)   Matadepera Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
27è Aplec de Peralada (8/29/1999)   Peralada Alt Empordà Jovenívola de Sabadell
Audició Sabadell (7/11/1999)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Aplec de nit de Mataró (6/19/1999)   Mataró Maresme Jovenívola de Sabadell
Audició Granollers (5/14/1999)   Granollers Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
45è Aplec de Ripoll (7/19/1998)   Ripoll Ripollès Juvenil de Bellpuig
Doble a Ridellots (1/11/1998)   Riudellots de la Selva La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.