Activitats on s'ha tocat l'obra És la Margarida
Activitat Població Comarca Cobla
Ballada (1/23/2022)   Sils La Selva Tres Vents
Ballada-Diada Nacional de Catalunya (9/11/2021)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Sant Magí (8/19/2021)   Tarragona Tarragonès Reus Jove
46è Aplec de Montblanc (7/4/2021)   Montblanc Conca de Barberà Maricel
69è Aplec de Banyoles (7/3/2021)   Banyoles Pla de l'Estany La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Concert (9/27/2020)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Concert (9/26/2020)   Calella Maresme Reus Jove
34è Concert-Aplec de nit a Mataró (9/26/2020)   Mataró Maresme Maricel
Concert (9/11/2020)   Tordera Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (8/2/2020)   Rocafort de Queralt Conca de Barberà Reus Jove
Ballada (7/25/2020)   Fornells de la Selva Gironès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (1/20/2020)   Sant Llorenç d'Hortons Alt Penedès Maricel
Ballada (11/1/2019)   La Bisbal Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
49è Aplec a Torelló (10/12/2019)   Torelló Osona Jovenívola de Sabadell
45è Aplec a Malgrat de Mar (10/6/2019)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
44è Aplec a Sant Cugat (9/29/2019)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
55è Aplec a Torroella de Montgrí (9/15/2019)   Torroella de Montgrí Baix Empordà Maricel
Ballada (9/11/2019)   Cornellà Baix Llobregat Maricel
Ballada (9/8/2019)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Maricel
Ballada (8/30/2019)   Pineda Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (8/23/2019)   Sant Feliu de Guíxols Baix Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
30è Trobada Sardanista del Ripollès (8/3/2019)   Pardines Ripollès La Principal de Banyoles (2ona etapa)
7è Aplec Maria Sabatera a Palafolls (7/27/2019)   Palafolls Maresme La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (7/26/2019)   Figueres Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Sardanes a la fresca (7/9/2019)   Martorell Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/7/2019)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/5/2019)   Anglès La Selva La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada (6/23/2019)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Aplec a Empúries (6/22/2019)   Empúries Alt Empordà La Principal de Banyoles (2ona etapa)
Ballada-Aplec de Puiggraciós (4/28/2019)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Ballada-Aplec del pa (4/22/2019)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/10/2018)   Caldes de Malavella La Selva Punt Cat
Ballada (7/2/2018)   Olesa de Montserrat Baix Llobregat Jovenívola de Sabadell
Ballada a la Plaça Can Fabra (4/22/2018)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Ballada Dia de la Dona (3/4/2018)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Girona
3è Aplec de Montesquiu (7/8/2017)   Montesquiu Ripollès Jovenívola de Sabadell
Festa Major (6/28/2017)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/20/2017)   Girona Gironès Jovenívola de Sabadell
Aplec de Puiggraciós (4/30/2017)   La Garriga Vallès Oriental Maricel
Ballada (2/12/2017)   Calafell Baix Penedès Reus Jove
16è Gresca torellonesa (11/27/2016)   Torelló Osona Reus Jove
15è Trobada sardanista al parc de Torreblanca (11/27/2016)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Reus Jove
18è Aplec de Rubí (9/24/2016)   Rubí Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Festa major (9/3/2016)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Ballada (8/28/2016)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
Nits daurades (8/14/2016)   Salou Tarragonès Reus Jove
Festa Major (7/30/2016)   La Garriga Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Ballada (7/25/2016)   Queralbs Ripollès La Principal d'Olot
Ballada (7/16/2016)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Aplec del Pla de Santa Maria (7/9/2016)   El Pla de Santa Maria Alt Camp Reus Jove
Ballada (6/27/2016)   Reus Baix Camp Reus Jove
Vigília Aplec Calella (6/4/2016)   Calella Maresme Jovenívola de Sabadell
28è Aplec de Vandellòs (6/4/2016)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Doble (12/8/2015)   Malgrat de Mar Maresme Jovenívola de Sabadell
Ballada (5/16/2015)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Memorial Mas Ros (12/14/2014)   Sils La Selva La Principal d'Olot
Trobada Sardanista de Tardor (12/7/2014)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Castanyada (11/1/2014)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
Aplec de Tardor i Castanyada (10/25/2014)   Folgueroles Osona Jovenívola de Sabadell
Festa de Sant Miquel (9/28/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
48è Aplec Baix Camp (9/21/2014)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
Festa major (9/13/2014)   Sant Joan de les Abadesses Ripollès Jovenívola de Sabadell
Cloenda curset (4/6/2014)   Ripoll Ripollès La Principal d'Olot
Festa de la Sardana (12/1/2013)   Cerdanyola Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Sardanes (8/7/2013)   Matadepera Vallès Occidental La Nova Vallès
Dia de la Dona (3/3/2013)   Sabadell Vallès Occidental La Nova Vallès
Ballada (3/11/2012)   Santa Coloma de Gramenet Barcelonès Ciutat de Terrassa
9è Aplec de Sant Feliu de Codines (7/24/2010)   Sant Feliu de Codines Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de la Bisbal (6/13/2010)   La Bisbal Baix Empordà Jovenívola de Sabadell
Dia de la Dòna (3/7/2010)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/2/2008)   Sant Just Desvern Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Ballada (6/24/2007)   Rubí Vallès Occidental Marinada
Festa major (9/3/2006)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
78è Aplec d'Igualada (6/11/2006)   Igualada Anoia Lluïsos Cobla
Ballada (4/23/2006)   Pallejà Baix Llobregat Ciutat d'Igualada
Doble (2/5/2006)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
30è Aniversari Ripollet Sardanista (11/13/2005)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Ballada (11/12/2005)   Terrassa Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
39è Aplec Baix Camp (9/18/2005)   Reus Baix Camp Jovenívola de Sabadell
6è Aplec de Moià (8/7/2005)   Moià Bages Lluïsos Cobla
Ballada (6/25/2005)   Sant Cugat del Vallès Vallès Occidental Iluro (2a etapa)
Ballada (6/18/2005)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Festa major (6/16/2005)   Sant Quirze de Besora Ripollès Selvatana
32è Aplec de Peralada (8/29/2004)   Peralada Alt Empordà Reus Jove
24è Aplec de Cambrils (8/28/2004)   Cambrils Baix Camp Reus Jove
Aplec de la Vilella Alta (8/14/2004)   La Vilella Alta Priorat Reus Jove
15è Aplec de l'Ametlla de Mar (8/7/2004)   Ametlla de Mar Baix Ebre Reus Jove
Ballada (8/5/2004)   Vilanova i la Geltrú Garraf Reus Jove
Ballada (7/25/2004)   Reus Baix Camp Reus Jove
10è Aplec de Torredembarra (7/24/2004)   Torredembarra Tarragonès Reus Jove
Aplec a L'Hospitalet de l'Infant (7/17/2004)   l'Hospitalet de l'Infant Baix Camp Reus Jove
Ballada (7/11/2004)   El Vendrell Baix Penedès Reus Jove
7è Aplec de Mataró (7/4/2004)   Mataró Maresme La Principal del Llobregat
28è Aplec de Sant Andreu de Llavaneres (7/3/2004)   Sant Andreu de Llavaneres Maresme Ciutat d'Igualada
Aplec de Vandellós (6/27/2004)   Vandellòs Baix Camp Reus Jove
Festa major (6/24/2004)   Llorenç del Penedès Baix Penedès Reus Jove
Boble ballada (6/24/2004)   Sant Hipòlit de Voltregà Osona Ciutat d'Igualada
Aplec d'Aldover (6/20/2004)   Aldover Baix Ebre Reus Jove
Ballada (6/6/2004)   Bràfim Alt Camp Reus Jove
Ballada (5/30/2004)   Sarral Conca de Barberà Reus Jove
Concurs (5/29/2004)   Montblanc Conca de Barberà Reus Jove
12è Aplec Capital del Cava (4/25/2004)   Sant Sadurní d'Anoia Alt Penedès Jovenívola de Sabadell
Ballada (3/21/2004)   Rubí Vallès Occidental Marinada
37è Aplec de Lleida (9/21/2003)   Lleida Segrià Municipal Ciutat de Lleida
Concurs colles (4/27/2003)   Ripoll Ripollès Selvatana
Aplec de tardor (11/24/2002)   Cardedeu Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
27è Aniversari Ripollet sardanista (11/23/2002)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
48è Aplec de Sant Quirze de Besora (10/6/2002)   Sant Quirze de Besora Ripollès Jovenívola de Sabadell
Ballada (9/12/2002)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Premià de Mar (4/28/2002)   Premià de Mar Maresme Mediterrània
1115è Ballada a la Catedral (3/23/2002)   Barcelona Barcelonès Mediterrània
Ballada (10/27/2001)   Cornellà Baix Llobregat Ciutat de Cornellà
ballada (10/21/2001)   Barcelona Barcelonès Ciutat de Cornellà
14è Aplec de Montgat (9/23/2001)   Montgat Maresme Ciutat de Cornellà
Doble audició (3/4/2001)   Sant Quirze de Besora Ripollès Lluïsos Cobla
295è Doble a Riudellots (1/14/2001)   Riudellots de la Selva La Selva Jovenívola de Sabadell
11è Aplec de Polinyà (5/21/2000)   Polinyà Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
7è Aplec de la Llagosta (4/16/2000)   La Llagosta Vallès Oriental Juvenil de Bellpuig
L'aplec del pa (4/5/1999)   Barberà del Vallès Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1è Aplec de Mataró (7/5/1998)   Mataró Maresme Laietana (Barcelona)
13è Aplec de Viladecaballs (7/4/1998)   Viladecavalls Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
1004è Audició Catedral (4/4/1998)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Sardanes a Mollet (12/14/1997)   Mollet Vallès Oriental Jovenívola de Sabadell
14è Sarau Artesenc (12/6/1997)   Artés Bages Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
Audició a l'Escorxador (11/16/1997)   Barcelona Barcelonès Sant Jordi - Ciutat de Barcelona
53è Aplec de Badalona (9/21/1997)   Badalona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
30è Aplec de Ripollet (9/7/1997)   Ripollet Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
Audició a Sabadell (6/22/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell
29è Aplec de Cornellà (6/8/1997)   Cornellà Baix Llobregat Selvatana
Ballada (4/5/1997)   Barcelona Barcelonès Jovenívola de Sabadell
Audició a Sabadell (2/23/1997)   Sabadell Vallès Occidental Jovenívola de Sabadell

Coneixes més dades? Són incompletes? N'hi ha d'equivocades? Envia-les a Infosardana. Gràcies.